facebook
Nie mam czasu na naukę
ESKK
Mamwiedzę.pl
Google Plus
ESKK
Grupy kursów

Grupy kursów

Masz pytania?

Zostaw kontakt, oddzwonimy!
lub zadzwoń na infolinię
801 101 909

Niemiecki dla
początkujących

Kurs niemieckiego dla początkujących również z opcją ONLINE

Okładka kursu „Niemiecki dla początkujących”

Warto znać język naszych sąsiadów zza Odry. Każdego roku wymiana handlowa z Niemcami stanowi około połowę polskich obrotów handlowych. Otwarte granice sprzyjają wycieczkom i wyjazdom do pracy. Szkolenie „Niemiecki dla początkujących” opracowaliśmy z myślą o praktycznym zastosowaniu zdobytej wiedzy. Przekonasz się, że nauka niemieckiego może być ciekawa i pasjonująca. Kurs zawiera przydatne zwroty, słownictwo i wyrażenia używane w życiu codziennym. Dostęp do wersji online kursu niemieckiego, pozwoli Ci uczyć się gramatyki, słówek i wymowy skutecznie i przy wykorzystaniu nowatorskich metod. Dzięki załączonym nagraniom, zastosujesz zdobytą wiedzę i osłuchasz się z językiem. Lektorzy pochodzący z Niemiec nauczą Cię poprawnej wymowy, dykcji i akcentu.

Kurs niemieckiego dla początkujących wybrało ponad 180 000 osób!

 • Ucz się jak, gdzie i kiedy chcesz – nauka niemieckiego w elastycznej formie multimedialnego kursu
 • Przez cały kurs nad Twoimi postępami czuwa indywidualny nauczyciel niemieckiego
 • Kurs wzbogaci Twoje słownictwo, które przyda się w życiu codziennym i w pracy
 • Niemiecki online - dostęp do ćwiczeń i aplikacji interaktywnych zawsze i wszędzie

Czego się nauczysz

 • Słownictwo

  Kurs niemieckiego dla początkujących to nauka praktycznej komunikacji w sytuacjach z życia codziennego. Poznasz współczesny język niemiecki i zwroty „gotowe do użycia”, dzięki czemu zyskasz pewność siebie w każdej sytuacji.

 • Pisanie i czytanie

  To nie prawda, że pisanie i czytanie są mniej ważne od mówienia. Piszemy coraz mniej listów, ale przecież coraz częściej korzystamy z e-maili i sms. Dzięki ćwiczeniom rozwiniesz umiejętność pisania i czytania po niemiecku.

 • Rozumienie ze słuchu

  Nauka niemieckiego bez osłuchania się z wymową? To nie u nas! Dzięki materiałom audio do lekcji niemieccy lektorzy oswoją Cię z akcentem, wymową, a także dadzą okazję do wypróbowania Twoich umiejętności.

 • Gramatyka

  Nie bój się gramatyki! Kurs języka niemieckiego w ESKK bezboleśnie wprowadzi Cię w tajniki konstrukcji gramatycznych. Wszystko objaśniamy na przykładach z życia wziętych, a najtrudniejsze zagadnienia wyjaśniamy w najprostszy sposób.

Cennik kursu

Kurs został napisany z myślą o samodzielnym poznawaniu języka. Wszystkie elementy szkolenia są opracowane tak, aby nauka niemieckiego była dla Ciebie przyjemnością. Różne metody pozwolą Ci wybrać najlepszą dla siebie. Sprawdź!

  Masz do wyboru 4 metody nauki:
zobacz film o metodach
  Standard info Plus info Audio info Max info
Elementy kursu:
Zeszyty z lekcjami jest jest jest jest
Dźwięki do lekcji jest jest jest jest
Opieka nauczyciela jest jest jest jest
Kurs online i multimedia jest jest
Audiobook jest jest
Tempo nauki: 1 pakiet lekcyjny miesięcznie przez 20 miesięcy 94 75,20 miesięcznie Zapisz się » 114 91,20 miesięcznie Zapisz się » 114 91,20 miesięcznie Zapisz się » 134 107,20 miesięcznie Zapisz się »

Chcesz uczyć się szybciej? Wystarczy wybrać odpowiednią opcję na formularzu zapisu:

 • Możesz wybrać szybkie tempo nauki. Wówczas, zamiast jednego pakietu miesięcznie (zeszyt + płyta, programy multimedialne, audiobook – w zależności od wybranej metody nauki), będziesz otrzymywać dwa.
 • Możesz też kupić cały kurs od razu. Skorzystasz wówczas z dodatkowego 10% rabatu! Aby zamówić cały kurs od razu, wystarczy wybrać odpowiednią opcję na formularzu zapisu.

Słowo od nauczyciela

Anna Ciesielska
Zawsze staram się uświadomić swoim podopiecznym, że w nauce języka najważniejsza jest samodzielna praca. Nie tylko dlatego, że lepiej zapamiętujemy to, co osobiście wykonaliśmy, ale także dlatego, że języka – nawet ojczystego – uczymy się przez całe życie. Oczywiście skuteczność nauki zależy od wybranej metody. W ESKK można wybierać z 4 metod nauki niemieckiego na poziomie początkującym.
— Anna Ciesielska: doświadczony nauczyciel niemieckiego, z ESKK związana niemal od początku działalności firmy.
TERAZ 20%
OSZCZĘDNOŚCI
Zapisz się na kurs »

Użytkownicy, którzy kupili ten kurs, kupili również


NorweskiNiemiecki dla zaawansowanychNiemiecki dla średnio zaawansowanychDuński

Komentarze użytkowników


 • Agata napisał/a:

  Bardzo skuteczna nauka niemieckiego, jestem mile zaskoczona kursem, różnorodnością ćwiczeń, bogactwem słownictwa. Fajnie móc się uczyć w dowolnym czasie.

 • Bernadetta napisał/a:

  Kurs niemieckiego w porządku. Uczę się już ponad pół roku, lekcje wciągają jak dobry seans filmowy. Spoko kurs.

 • Arnold napisał/a:

  Fajne materiały lekcyjne, fachowo tematycznie ułożone słownictwo, tylko trzeba mieć czas na naukę niemieckiego. Ja staram się poświecić pół godziny dziennie, ale kiepsko to wychodzi. Na szczęście mają audiobooki i mogę słuchać niemieckiego w aucie.

 • Mirka napisał/a:

  Kurs niemieckiego, który nauczył mnie swobodnej komunikacji. Mnóstwo praktycznego słownictwa, profesjonalny lektor i ta możliwość zabrania materiałów w zasadzie wszędzie ze sobą. Super kurs!

 • Izunia napisał/a:

  Język niemiecki trzeba znać. W końcu to nasi sąsiedzi. Kurs oceniam wysoko, materiały jak dla mnie aż nadto bogate, wspaniała lektura.

 • Mariola napisał/a:

  Bardzo dobry kurs niemieckiego, pomógł mi odnaleźć się w firmie z niemieckim kapitałem. Wersja online ma chyba wszystko czego potrzeba do nauki w swoich czterech ścianach.

 • Mietek napisał/a:

  Merytorycznie kurs niemieckiego bez zarzutu. Opracowany równie ciekawie.

 • Łucja napisał/a:

  Nareszcie trafiłam na fajne materiały do nauki niemieckiego. Extra kurs - lekcje online, tematyka wszystko prefekt!

 • Nikodem napisał/a:

  Ciekawy kurs niemieckiego, z nagraniami audio w zasadzie się nie rozstaję, podróżują ze mną wszędzie. Muszę przyznać, że to bardzo pomocny kurs do nauki niemieckiego.

 • Bazyl napisał/a:

  Interesujące materiały do nauki niemieckiego. Przystępnie napisany kurs. Uczę się w dowolnym miejscu jak tylko mam okazję usiąść do kompa. Pozdrawiam eskk

 • Luśka napisał/a:

  Przebrnęłam przez 6 zeszyt niemieckiego. Stwierdzam, że kurs bardzo ciekawie przygotowany, fajna tematyka. Z pewnością przyda się w codziennym życiu.

 • Maurycy napisał/a:

  Uczę się niemieckiego nawet podczas jazdy do pracy. Rewelacyjny kurs niemieckiego. Robię niesamowicie szybkie postępy. Polecam

 • Pati napisał/a:

  Również jestem studentką niemieckiego w eskk. Dobry kurs, fajne materiały do nauki, nic więcej nie potrzeba, tylko odrobina mobilizacji.

 • Tomek napisał/a:

  Ciekawie przygotowany kurs niemieckiego, nie sądziłem, że tak miło można się uczyć.

 • Rafał napisał/a:

  Dobrze się stało, że trafiłem do Państwa na kurs niemieckiego, w zasadzie nie rozstaję się z laptopem.

 • Beka napisał/a:

  Bardzo dobre materiały do nauki niemieckiego. Lektor wypowiada się bardzo profesjonalnie. Polecam kurs.

 • Hania napisał/a:

  Agnieszko, ale chyba nie wszyscy uczą się niemieckiego dlatego, że wyjeżdżają do pracy do Niemiec. Trudno byłoby wszystkim dogodzić. Ja tam jestem zadowolona, bo uczyłem się języka po to żeby móc się komunikować w różnych sferach życia czy to na lotnisku, w szkole czy w restauracji. A sprawdzałaś może niemiecki w biznesie, wydaje mi się że eskk ma taki kurs w ofercie, może tam jest więcej zagadnień związanych z pracą.

 • Agnieszka napisał/a:

  Kurs faktycznie dobrze opracowany ale zmyślą o uczniach, studentach lub turystach. Nie ma tematyki związanej z tym co dla większości ważne - praca. Brakuje mi tu słów,zwrotów, które wykorzystywane są najczęściej w pracy. Trochę więc wg mnie oderwany od rzeczywistości. Denerwuje mnie, że uczę się o gotowaniu, spotkaniach z przyjaciółmi, wakacjach i zwiedzaniu, a w większości nie po to Polacy jadą do Niemiec... Ostatecznie to też jest potrzebne ale moje oczekiwania nie zostały do końca spełnione.Poza tym opieka nauczyciela obejmuje TYLKO sprawdzanie testu, wolałabym żeby można było zwrócić się z różnymi pytaniami i wątpliwościami, niekoniecznie dotyczącymi danej lekcji.

 • Kuba napisał/a:

  Kurs niemieckiego godny polecenia dla wszystkich chcących samodzielnie nauczyć się języka w szybkim tempie. Da się i uda się! Lektor bomba.

 • Irenka napisał/a:

  Dobrze znać język niemiecki. Zresztą co ja mówię, warto znać jakikolwiek język. Dlatego zapisałam się na kurs niemieckiego w eskk mimo, że nie należę do najmłodszych :-) Wnuczka będzie ze mnie dumna.

 • Aleksander napisał/a:

  Naukę niemieckiego czas zacząć. Życie czasami zmusza nas do różnych rzeczy, mnie właśnie zmusiło do nauki niemieckiego. Szczerze powiem kiepsko to widziałem ale teraz stwierdzam, że można się go nauczyć i to całkiem szybko.

 • natalia napisał/a:

  Nauka niemieckiego to pikuś. Już planuję kolejne języki! :D

 • Jan napisał/a:

  Kurs niemieckiego jest mega dobrze napisany. Prościzna, już planuję kolejny poziom.

 • Zbyszek napisał/a:

  Pozytywnie oceniam materiały. Wystawiam kursowi niemieckiego szóstkę

 • Aleksander napisał/a:

  Uczę się niemieckiego na platformie online. Dobry kurs :-)

 • Igor napisał/a:

  Niemiecka precyzja, niemiecki porządek wszystko to znajduje się w kursie niemieckiego.

 • Zuzka napisał/a:

  Ja tam w samochodzie często słucham niemieckiego stojąc w korkach, to najlepsze lekarstwo na powstrzymanie negatywnych emocji, a ile zyskuję :-)

 • Juleczka napisał/a:

  Uczę się i uczę, ale już nie mam kiedy. Kurs niemieckiego w porządku tylko czasu ciągle mało.

 • Anulka napisał/a:

  Kurs niemieckiego na szóstkę! Uczę się od kilku miesięcy i jestem zachwycona szczególnie ilością ćwiczeń i formą prezentowanych lekcji online. Dawno nie znalazłam tak obszernego materiału do nauki. Wspaniała oferta!

 • Alicja napisał/a:

  Wacku, mam pełną wersję kursu niemieckiego, również z dostępem do platformy online. Kurs jest jak dla mnie doskonale przygotowany. Mnóstwo ćwiczeń przedstawionych w różnorodnych sposób, bardzo ciekawa forma nauki momentami nawet zabawna. Tematyka rozmaita, lektor bardzo wyraźny. Osobiście mogę polecić kurs niemieckiego z czystym sumieniem.

 • Wacek napisał/a:

  Czy mógłby mi ktoś napisać czy korzystał z kursu online niemieckiego. Pobrałem pierwsza lekcję za darmo ale jestem ciekaw czy kurs w całości jest tak dobrze przygotowany?

 • JAnek napisał/a:

  Dzięki, ogromne dzięki za ten kurs niemieckiego. Teraz mam fajna pracę i nareszcie dobrze zarabiam.

 • Gosia napisał/a:

  Witam czy ten kurs jest naprawde godny polecenia... bo juz nie wiem jak opanowac ten niemiecki...

 • Patrycja napisał/a:

  Fajny kurs można się z niego nauczyć niemieckiego nawet samemu, jestem tego przykładem. Pozdrawiam

 • Krzychu napisał/a:

  U mnie początki były trudne, choć materiały faktycznie bardzo fajne. Tak naprawdę słuchanie audiobooka w drodze do pracy sprawiło, że w końcu się przełamałem i zacząłem mówić.

 • Aśka K. napisał/a:

  Fantastyczny kurs niemieckiego, bardzo przydatne dialogi, dzięki, dzięki dzięki!

 • Michał M. napisał/a:

  Zakupiłem kurs niemieckiego z wersją online. Fajna sprawa, rozmaite scenki, ćwiczenia różnie przedstawione bardzo ciekawe, urozmaicone. Jednym słowem dobrze wydane pieniądze.

 • Sebastian napisał/a:

  super kupuje dziekuje

 • Renatka napisał/a:

  Nauka niemieckiego naprawdę się przydaje. Wierzcie mi.

 • Rozelia napisał/a:

  Kurs niemieckiego naprawdę świetnie przygotowany. To właśnie komentarze zgromadzone tutaj przekonały mnie do zakupu.

 • Janek napisał/a:

  Zbyszek, byłem na kursie niemieckiego online. Dostałem dostęp do platformy z materiałami niemieckiego. Wszystko sprawnie i szybko. Polecam

 • Zbyszek napisał/a:

  Czy ktoś jest na kursie online niemieckiego? Pracuję w Niemczech i chciałbym rozpocząć naukę online?

 • Izabela napisał/a:

  Extra nauka niemieckiego, uczę się z materiałów online, jestem mile zaskoczona, robię niesamowite postępy, bomba sprawa!

 • Aneta napisał/a:

  Kurs niemieckiego, który pomógl mi pokonać stres za granicą. Od roku przebywam w Niemczech i jak pomyślę, że jeszcze pół roku temu nie potrafiłam wydusić z siebie słowa, a obecnie załatwiam bezproblemowo większość spraw w języku niemieckim... powiem krótko, dzięki eskk!

 • Rysiek napisał/a:

  A ja już ukończyłem kurs niemieckiego i jestem bardzo zadowolony. Prowadzę mały biznes, często bywam w Niemczech i podstawy niemieckiego mam solidne dzięki eskk, miałem okazję się przekonać.

 • Klara napisał/a:

  Niebawem wyjeżdżam do Niemiec jako opiekunka osób starszych. Kurs niemieckiego eskk bardzo pomógł mi przełamać się językowo. Teraz mam mniej obaw związanych z wyjazdem.

 • Lech napisał/a:

  Spoko kurs. Pracuję na budowie w Niemczech i bardzo często posługuje się niemieckim na co dzień. Nauka niemieckiego na tym kursie okazała się być trafioną w 10!

 • Michał napisał/a:

  Życie zmusiło mnie do wyjazdu do Niemiec i do nauki niemieckiego. Jestem zadowolony z tego kursu. Materiały ok

 • Wandzia P. napisał/a:

  Z kursu korzystam od niedawna, ale już teraz mogę potwierdzić, że nauka niemieckiego w domu to najlepszy sposób na naukę. Nigdzie się nie muszę spieszyć, uczę się kiedy mam ochotę, niczym się nie muszę stresować. Polecam :).

 • Lena napisał/a:

  Miałam dość duże zaległości… Postanowiłam kupić ten kurs i powiem wam, że już dużo nadrobiłam :). Nauka niemieckiego okazała się spoko.

Zostaw swój komentarz

*

 

© Copyright 1991-2016 ESKK Sp. z o.o. | ul. Forteczna 17a | 61-362 Poznań | Infolinia: 801 101 909 | tel. 61 879 32 67 | KRS: 0000000573