facebook
Nie mam czasu na naukę
ESKK
Mamwiedzę.pl
Google Plus
ESKK
Grupy kursów

Grupy kursów

Masz pytania?

Zostaw kontakt, oddzwonimy!
lub zadzwoń na infolinię
801 101 909

Pracownik ochrony

Kurs pracownika ochrony

Okładka kursu „Pracownik ochrony”

Kurs „Pracownik ochrony” to dobry sposób, abyś mógł pogłębić swoją teoretyczną wiedzę przydatną do wykonywania obowiązków kojarzonych z zawodem pracownika ochrony fizycznej osób i mienia. Na kursie poznasz regulacje prawne dotyczące wykonywania zawodu, a także elementy prawa karnego i prawa wykroczeń, prawa karnego procesowego oraz prawa pracy. Nauczysz się przeciwdziałać różnym rodzajom ataków. Będziesz wiedział, w jaki sposób właściwie chronić obiekty i jak zabezpieczać mienie. Dowiesz się również, jak ochraniać konwoje. Opanujesz niezbędną wiedzę psychologiczną i nauczysz się udzielać pierwszej pomocy.

Po ukończeniu kursu otrzymasz zaświadczenie ESKK, które udokumentuje zdobytą przez Ciebie wiedzę teoretyczną. Zgodnie z ustawą z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia kurs ten nie uprawnia do uzyskania wpisu na listę kwalifikowanych pracowników ochrony w komendzie wojewódzkiej policji.

Z naszego kursu skorzystało już ponad 2 100 osób!

 • Uczysz się w komfortowych warunkach – bez stresu i w dowolnie wybranym czasie oraz miejscu – masz w tym zakresie pełną swobodę
 • Przez cały kurs masz zapewnioną opiekę osobistego nauczyciela
 • Kurs zawiera wiele praktycznych przykładów z życia wziętych

Czego się nauczysz

 • Ochrona

  Zdobędziesz przydatną wiedzę na temat ochrony obiektów, zabezpieczenia mienia oraz ochrony konwojów.

 • Przepisy prawne

  Poznasz wybrane elementy prawa karnego i wykroczeń, karnego procesowego i prawa pracy oraz przepisy regulujące zasady wykonywania zadań pracownika ochrony fizycznej.

 • Przeciwdziałanie atakom

  Zapoznasz się z metodami ataków na osoby i opanujesz skuteczne sposoby przeciwdziałania im.

 • Psychologia i zdrowie

  Dowiesz się, w jaki sposób wykorzystać wiedzę psychologiczną w pracy agenta ochrony, uzyskasz też informacje na temat etyki pracownika ochrony oraz zasad udzielania pierwszej pomocy.

Cennik kursu

  Tempo standardowe 1 pakiet lekcyjny miesięcznie
przez 12 miesięcy
Tempo szybkie 2 pakiety lekcyjne miesięcznie
przez 6 miesięcy
Elementy kursu:
Zeszyty z lekcjami jest jest
Opieka nauczyciela jest jest
Cena 113 90,40 miesięcznie Zapisz się » 226 180,80 miesięcznie Zapisz się »

Możesz też kupić cały kurs od razu. Skorzystasz wówczas z dodatkowego 10% rabatu! Aby zamówić cały kurs od razu, wystarczy wybrać odpowiednią opcję na formularzu zapisu.

Słowo od nauczyciela

Karolina Kaliszan
Choć w ESKK odrabianie prac domowych nie jest obowiązkowe, to warto skorzystać z tej możliwości. Jeśli myślisz poważnie o pracy w zawodzie pracownika fizycznej ochrony osób i mienia, odrób wszystkie prace domowe. To naprawdę nic trudnego – poza tym – nie musisz trzymać się żadnych terminów – prace możesz odrabiać wtedy, kiedy znajdziesz na to czas.
— Karolina Kaliszan: koordynator nauczania ESKK
TERAZ 20%
OSZCZĘDNOŚCI
Zapisz się na kurs »

Komentarze użytkowników


 • Darek napisał/a:

  Kurs pozwolił mi na opanowanie teorii z zakresu ochrony osób i mienia. Wygodna taka nauka bez wychodzenia z domu.

 • Janusz K. napisał/a:

  Zgadzam się również opanowałem wiedzę teoretyczną z kursu pracownika ochrony i to w szybkim tempie bez ruszania się z domu na zajęcia. Polecam

 • ESKK napisał/a:

  Panie Zbigniewie, kurs Pracownik ochrony jest szkoleniem teoretycznym przygotowującym do objęcia stanowiska pracownika ochrony fizycznej. W trakcie kursu omawiane są zagadnienia dotyczące regulacji prawnych, elementów prawa karnego i prawa wykroczeń, prawa karnego procesowego oraz niezbędna wiedza psychologiczna. Po ukończeniu kursu wystawiane jest zaświadczenie ESKK, które udokumentuje zdobytą wiedzę teoretyczną.

  Zgodnie z obowiązującymi od 1 stycznia 2014r. nowymi regulacjami prawnymi, aby objąć stanowisko pracownika ochrony fizycznej wystarczy być wpisanym na listę kwalifikowanych pracowników ochrony, prowadzoną w systemie teleinformatycznym przez Komendanta Głównego Policji. O taki wpis można ubiegać się po odbyciu szkolenia teoretycznego stacjonarnego oraz praktycznego w zakresie wyszkolenia strzeleckiego, samoobrony, technik interwencyjnych prowadzonego przez wykwalifikowanych instruktorów i wykładowców w tej dziedzinie. Zapraszamy do skorzystania z kursu oferowanego przez naszą szkołę, który stanowi doskonałe uzupełnienie powyższych szkoleń i pozwala na zdobycie dodatkowej teoretycznej wiedzy w tej materii.

 • Zbigniew napisał/a:

  Kto nauczy mnie elementów praktycznych z programu szkolenia takich jak : strzelanie , techniki interwencyjne i samoobrona ? Czy to są kpiny? W Rozporządzeniu MSWiA (Dz.U z dnia 31 grudnia 2013 r. poz. 1688) w sprawie programu szkolenia kwalifikowanych pracowników ochrony w par. 2 pkt 1 czytamy- Szkolenia i kursy ,o których mowa prowadzi się w formie stacjonarnej .Dla czego łamiecie prawo ?

 • Piotr napisał/a:

  Takiego kursu właśnie wszędzie szukałem. Chcę pracować w ochronie ale nie bardzo wiedziałem gdzie zdobyć wiedzę teoretyczną na ten temat.

Zostaw swój komentarz

*

 

© Copyright 1991-2016 ESKK Sp. z o.o. | ul. Forteczna 17a | 61-362 Poznań | Infolinia: 801 101 909 | tel. 61 879 32 67 | KRS: 0000000573