zamknij x
facebook
Nie mam czasu na naukę
ESKK
Mamwiedzę.pl
Google Plus
ESKK

Grupy kursów

Masz pytania?

Zostaw kontakt, oddzwonimy!
lub zadzwoń na infolinię
801 101 909

Projektant wnętrz

Kurs „Projektowanie wnętrz”

Okładka kursu „Projektant wnętrz”
Wnętrza, w których mieszkamy, pracujemy czy odpoczywamy, mają na nas ogromny wpływ i decydują o jakości naszego życia. Warto więc nauczyć się sztuki ich aranżacji i kształtować je tak, byśmy czuli się w nich dobrze. Jeśli jesteś osobą z pasją, artystycznym zacięciem i chcesz świadomie wpływać na otaczającą Cię przestrzeń, ten kurs jest propozycją właśnie dla Ciebie! Kurs „Projektant wnętrz” kompleksowo omawia zagadnienie projektowania wnętrz: krok po kroku uczy sporządzania projektów, pozwala zdobyć umiejętność rysowania przestrzeni w perspektywie i poznać zasady kompozycji. W materiałach kursu wyjaśniono, w jaki sposób łączyć wartości estetyczne i funkcjonalne w projekcie wnętrza mieszkalnego, biurowego czy handlowego. Omówiono także zasady doboru barw, ruchomych i stałych elementów wyposażenia wnętrza oraz materiałów wykończeniowych.

Z naszego kursu skorzystało już ponad 5 900 osób!

 • Uczysz się w komfortowych warunkach – bez stresu i w dowolnie wybranym czasie oraz miejscu – masz w tym zakresie pełną swobodę
 • Przez cały kurs masz zapewnioną opiekę doświadczonego nauczyciela
 • Materiały pogrupowane są w praktyczne bloki tematyczne

Czego się nauczysz

 • Projektowanie wnętrz
  Nauczysz się sporządzać projekty wnętrz, m.in. dzięki opanowaniu rysowania przestrzeni w perspektywie i stosowaniu zasad kompozycji.
 • Barwy
  Poznasz zasady łączenia i mieszania barw, nauczysz się tworzyć charakter wnętrza przy pomocy gry kolorów, dowiesz się również, jaki wpływ na stan psychiczny użytkownika mają konkretne barwy.
 • Historia wnętrz
  Poznasz historię projektowania wnętrz oraz współczesne trendy w aranżacji wnętrz.
 • Estetyka
  Dowiesz się, w jaki sposób dobrać ruchome i stałe elementy wyposażenia danego wnętrza, poznasz rodzaje materiałów stosowanych do wykańczania wnętrz oraz możliwości ich kreatywnego wykorzystania.

Cennik kursu

Tempo standardowe 1 pakiet lekcyjny miesięcznie przez 20 miesięcy Tempo szybkie 2 pakiety lekcyjne miesięcznie przez 10 miesięcy
Elementy kursu:
Zeszyty z lekcjami jest jest
Opieka nauczyciela jest jest
Cena 91 72,80 miesięcznie Zapisz się » 182 145,60 miesięcznie Zapisz się »
  Możesz też kupić cały kurs od razu. Skorzystasz wówczas z dodatkowego 10% rabatu! Aby zamówić cały kurs od razu, wystarczy wybrać odpowiednią opcję na formularzu zapisu.

Słowo od nauczyciela

Jarosław Mugaj
Odrabiając prace domowe masz okazję nie tylko sprawdzić, na ile zapamiętałeś wiadomości z danego zeszytu, ale również wykonać zadanie praktyczne – rysunek. Jak wiesz, projektowanie wnętrz wymaga umiejętności rysowania, dlatego zachęcam Cię do wykonywania ćwiczeń zadanych w pracy domowej. Warto regularnie wykonywać te zadania – zostały dobrane tak, by krok po kroku rozwijać umiejętności niezbędne w pracy projektanta wnętrz.
— Jarosław Mugaj: absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Poznaniu, wykładowca na Wydziale Architektury Politechniki Poznańskiej, właściciel pracowni artystycznej „Kaligraf”.
TERAZ 20%
OSZCZĘDNOŚCI
Zapisz się na kurs »

Komentarze użytkowników


 • Milena napisał/a:

  Z tym kursem udało mi się pięknie zaprojektować moje mieszkanko. Jestem zaskoczona jak w łatwy sposób można nauczyć się dobierać kolory ścian i dodatki do domu. Wielu rzeczy nie wiedziałam.

 • Weronika napisał/a:

  Marzy mi się skończenie tego kursu. Już namawiam męża aby mi go podarował w prezencie imieninowym:)

 • Anna napisał/a:

  Muszę w tym roku kupić sobie ten kurs. Patrzyłam w moim mieście czy jest szkolenie tego typu, ale nie ma. Zdecyduję się chyba zatem na ten.

 • Mirek napisał/a:

  Chcę kupić żonie ten kurs. Lubi ciągle coś przestawiać i zmieniać w naszym domu. Mam nadzieję, że będzie zadowolona.

 • Kaja napisał/a:

  Urządziłam mieszkanie z tym kursem i jestem nim zafascynowana. Świetnie opisane są różne tricki architektów. Gorąco polecam posiadaczom małych mieszkań i nie tylko.

 • Wioletta Sosnowska napisał/a:

  Dla wszystkich zainteresowanych tym kursem: Gorąco polecam!. Latem ukończona została budowa Naszego domu i dzięki wiedzy jaką zdobyłam na tym kursie, doskonale wiedziałam w jaki sposób powiększyć czy wydłużyć optycznie wnętrza i jakie dobrać kolory. Nikt z moich znajomych nie chce uwierzyć, że nie korzystaliśmy z porad architekta :)

Zostaw swój komentarz