zamknij x
facebook
Nie mam czasu na naukę
ESKK
Mamwiedzę.pl
Google Plus
ESKK

Grupy kursów

Masz pytania?

Zostaw kontakt, oddzwonimy!
lub zadzwoń na infolinię
801 101 909

Projektant stron WWW

Kurs „Projektant stron WWW”

Okładka kursu „Projektant stron WWW”

Aby tworzyć strony internetowe, nie musisz być wykwalifikowanym informatykiem, umiejętność tę możesz zdobyć na naszym kursie. Kurs „Projektant stron WWW” przeznaczony jest bowiem dla wszystkich, którzy chcą zdobyć umiejętność konstruowania atrakcyjnych serwisów internetowych.

Przystępnie napisane lekcje krok po kroku wprowadzają Cię w fascynujący świat tworzenia serwisów internetowych. Zawierają wiele praktycznych przykładów i rozwiązań, które można od razu wykorzystać w praktyce. W trakcie kursu nauczysz się języków programowania oraz dowiesz się, w jaki sposób budować tanie, ale solidne i atrakcyjne serwisy internetowe. Poznasz możliwości płynące z integracji wielu usług sieciowych, jak WWW, poczta elektroniczna i FTP. Nauczysz się wzbogacać prezentacje o elementy multimedialne. Poznasz narzędzia zorientowane na tworzenie grafiki i animacji, zbudujesz blog internetowy oraz przygotujesz aplikację sklepu internetowego. W kursie omawiamy także zagadnienia bezpieczeństwa danych oraz metody prowadzenia efektywnej kampanii marketingowej w sieci.

Uwaga: Zadania i przykłady prezentowane w kursie zostały przygotowane na komputerze PC w środowisku Microsoft Windows Vista, jednak również użytkownicy innych systemów operacyjnych, np. Windows 7 będą je mogli z powodzeniem wykonać.

Z naszego kursu skorzystało już ponad 2 500 osób!

 • Uczysz się w komfortowych warunkach – bez stresu i w dowolnie wybranym czasie oraz miejscu – masz w tym zakresie pełną swobodę
 • Przez cały kurs masz zapewnioną opiekę osobistego nauczyciela
 • Kurs umożliwia Ci profesjonalne przygotowanie się do tworzenia funkcjonalnych i estetycznych serwisów internetowych

Czego się nauczysz

 • Język kodowania

  Poznasz (X)HTML – język kodowania dokumentów umieszczanych w witrynach internetowych.

 • Strony WWW

  Skonstruujesz atrakcyjne strony internetowe, poznasz też narzędzia projektanta i webmastera wspomagające pracę nad budową serwisów internetowych.

 • Języki programowania

  Nauczysz się wykorzystywać języki programowania (m.in. JavaScript i PHP) do budowy tzw. dynamicznych stron WWW.

 • Bazy danych

  Zdobędziesz niezbędną wiedzę na temat wykorzystania bazy danych MySQL w tworzeniu serwisów internetowych.

Cennik kursu

  Tempo standardowe 1 pakiet lekcyjny miesięcznie
przez 16 miesięcy
Tempo szybkie 2 pakiety lekcyjne miesięcznie
przez 8 miesięcy
Elementy kursu:
Zeszyty z lekcjami jest jest
Opieka nauczyciela jest jest
Cena 91 72,80 miesięcznie Zapisz się » 182 145,60 miesięcznie Zapisz się »

Możesz też kupić cały kurs od razu. Skorzystasz wówczas z dodatkowego 10% rabatu! Aby zamówić cały kurs od razu, wystarczy wybrać odpowiednią opcję na formularzu zapisu.

Słowo od nauczyciela

Monika Wachowska
Dobry specjalista to ten, który wiedzę teoretyczną potrafi wykorzystać w praktyce. Dlatego tak ważne jest, byś odrabiał prace domowe, które pozwolą Ci utrwalić wiadomości i doskonalić umiejętności praktyczne. Systematyczne rozwiązywanie zadań, sprawi, że nauka będzie szybka i skuteczna.
— Monika Wachowska: absolwentka matematyki (specjalność informatyka) Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, wieloletni nauczyciel akademicki.
TERAZ 20%
OSZCZĘDNOŚCI
Zapisz się na kurs »

Użytkownicy, którzy kupili ten kurs, kupili również


Specjalista ds. informatykiGrafik komputerowyAngielski w biznesie

Komentarze użytkowników


 • Mikołaj napisał/a:

  Kupiłem ten kurs z myślą o tym aby przekwalifikować się i projektować strony www zawodowo. Powiem szczerze, że jestem zadowolony, wszystko jest jasno i czytelnie opisane. Nie miałem problemu ze zrozumieniem nowych treści.

 • Olaf napisał/a:

  Widzę po komentarzach, że nie ja jedyny chciałbym stworzyć swoją stronę internetową. Kupię ten kurs:) Nie mam nic do stracenia:)

 • Roman napisał/a:

  Doskonalenie znajomości tworzenia stron internetowych zakończyłem kilka miesięcy temu ale nauczyłem się więcej niż myślałem.

 • Sebastian napisał/a:

  Henryku, tak, ja wyniosłem z niego sporo wiedzy. W kursie masz wszystko opisane. Jak zrobić stronę, jak ją zaprojektować. Opłaca się kupić ten kurs. Jego cena jest mniejsza niż zlecenie zrobienia takiej strony firmie czy komuś innemu. A i wiedza zostaje na zawsze.

 • Henryk napisał/a:

  Jak zrobić stronę internetową? Czy jest w tym kursie to opisane krok po kroku?

 • Andrzej napisał/a:

  Maćku,myślę, że możesz spokojnie kupić ten kurs. Jest w nim wszystko dobrze opisane. Ja się dowiedziałem nie tylko jak stworzyć stronę www, zamieścić ją w internecie ale nawet jak ją wypromować.

 • Maciej napisał/a:

  Chciałbym zrobić swoją stronę internetową. Nie mam jednak pojęcia jak. Czy jak kupię ten kurs to mi to wystarczy?

 • Sebastian napisał/a:

  Kurs bardzo treściwy i rzeczowy. Dobrze opisuje jak tworzyć strony WWW i jak je w ciekawy sposób urozmaicić. Miałem obawy przed zakupem, ale okazał się świetny.

 • Michał R. napisał/a:

  Oczywiście bez problemu Twój system sobie poradzi. Odnośnie tego kursu znajdziesz tam sporo praktycznych wskazówek, które przydadzą Ci się na co dzień.

 • Bartłomiej U. napisał/a:

  Znalazłem na stronie internetowej ESKK kurs przygotowujący do projektowania stron www. Na swoim komputerze mam zainstalowany system operacyjny Windows 7 Nie wiem czy ten system będzie odpowiedni by z powodzeniem wykonywać zadania i przykłady zawarte w tym kursie?

Zostaw swój komentarz

 
Regulamin serwisu Zasady nauki w ESKK Cennik Rezygnacje Reklamacje Pomoc O firmie Kontakt

© Copyright 1991-2015 ESKK Sp. z o.o. | ul. Forteczna 17a | 61-362 Poznań | Infolinia: 801 101 909 | tel. 61 879 32 67 | KRS: 0000000573