facebook
Nie mam czasu na naukę
ESKK
Mamwiedzę.pl
Google Plus
ESKK
Grupy kursów

Grupy kursów

Masz pytania?

Zostaw kontakt, oddzwonimy!
lub zadzwoń na infolinię
801 101 909

Przedstawiciel
handlowy

Kurs przedstawiciela handlowego

Okładka kursu „Przedstawiciel handlowy”

Wszystkie tajniki jednego z najlepiej opłacanych zawodów – oto co zawiera kurs „Przedstawiciel handlowy”. Chcąc odnosić sukcesy w tej pracy, powinieneś być perfekcyjnie przygotowany do spotkań i rozmów z potencjalnymi klientami, a także umieć opracowywać nowe sposoby ich pozyskiwania, odkrywać nowe grupy docelowe czy zdobywać oferty i realizować specjalne, indywidualne zamówienia.

Po ukończeniu kursu będziesz umiał zastosować potrzebne sprzedawcy elementy marketingu, efektywnie planować swój czas, a także odpowiednio się motywować i stworzyć swój plan rozwoju. Na kursie w wygodny sposób zdobędziesz wiedzę na temat profesjonalnego organizowania spotkań biznesowych i przeprowadzania prezentacji produktu. W materiałach prezentujemy także praktyczne rozwiązania usprawniające pracę przedstawiciela handlowego.

Z naszego kursu skorzystało już ponad 2 000 osób!

 • Uczysz się w komfortowych warunkach – bez stresu i w dowolnie wybranym czasie oraz miejscu – masz w tym zakresie pełną swobodę
 • Przez cały kurs masz zapewnioną opiekę osobistego nauczyciela
 • Krok po kroku poznajesz wszystkie aspekty pracy przedstawiciela handlowego

Czego się nauczysz

 • Komunikacja

  Opanujesz zasady komunikacji werbalnej i niewerbalnej i nauczysz się z nich efektywnie korzystać, stosując różne style sprzedaży.

 • Metody pozyskiwania klientów

  Dowiesz się, jakie metody pozyskiwania klientów wykorzystywać w pracy oraz jakich argumentów używać podczas rozmów handlowych w stosunku do różnych typów klientów.

 • Zarządzanie czasem

  Uzyskasz praktyczne wskazówki na temat organizacji czasu, nauczysz się precyzyjnie określać swoje cele i kontrolować ich realizację.

 • Motywacja

  Uzyskasz praktyczne porady dotyczące motywacji oraz opracowywania planu osobistego rozwoju, dowiesz się ponadto, jak efektywnie poszukiwać pracy.

Cennik kursu

  Tempo standardowe 1 pakiet lekcyjny miesięcznie
przez 14 miesięcy
Tempo szybkie 2 pakiety lekcyjne miesięcznie
przez 7 miesięcy
Elementy kursu:
Zeszyty z lekcjami jest jest
Opieka nauczyciela jest jest
Cena 105 84 miesięcznie Zapisz się » 210 168 miesięcznie Zapisz się »

Możesz też kupić cały kurs od razu. Skorzystasz wówczas z dodatkowego 10% rabatu! Aby zamówić cały kurs od razu, wystarczy wybrać odpowiednią opcję na formularzu zapisu.

Słowo od nauczyciela

Karolina Kaliszan
W kursie krok po kroku prześledzisz najważniejsze aspekty pracy przedstawiciela handlowego. Zależy nam, aby uzyskana w ten sposób wiedza okazała się przydatna w codziennym życiu zawodowym. Dlatego zachęcamy Cię do powtarzania materiału – udowodnione jest bowiem, że regularne powtórki podnoszą efektywność nauki. Jednym ze sprawdzonych sposobów powtarzania są prace domowe. Gorąco polecam ich odrabianie.
— Karolina Kaliszan: koordynator nauczania w ESKK.
TERAZ 20%
OSZCZĘDNOŚCI
Zapisz się na kurs »

Komentarze użytkowników


 • Bartek napisał/a:

  Mam do czynienia ze sprzedażą od dwóch lat. Obecnie zastanawiam się nad kursem przedstawiciela handlowego. KOlega polecił mi wasze szkolenie głównie przez mozliwość zdalnej nauki. Nie jestem przekonany do nauczania na odległośc ale spróbuje skoro zapewniacie opiekę osobistego nauczyciela.

 • Jacek napisał/a:

  Piotrze, pomoże, pomoże. Zaczynając swoją pierwszą pracę sięgnąłem po kurs przedstawiciela handlowego i niektóre strategie sprzedażowe zaczerpnięte z niego stosuję do dziś. Z czasem zamówiłem jeszcze kurs skutecznej komunikacji, bardzo mi pomógł w kontaktach z ludźmi. Nie były to stracone pieniądze.

 • Piotr W. napisał/a:

  Zachęcony licznymi ofertami pracy w charakterze przedstawiciela handlowego, postanowiłem zapisać się na ten kurs. Czy ukończenie go mi pomoże?

 • Leszek napisał/a:

  Zapisałem się na ten kurs z nadzieją, że dzięki niemu zmienię pracę. O byciu przedstawicielem handlowym, myślałem już wcześniej ale nie miałem odpowiednich umiejętności. Myślę, że teraz to się zmieni.

 • Marek Jaszta napisał/a:

  Od dłuższego czasu planowałem zmienić pracę. Nie miałem jednak pomysłu jaką branżę wybrać aby tą pracę mieć na 100 %. W ogłoszeniach często pojawiały się anonse o zatrudnieniu przedstawicieli handlowych. Nie mając zbyt wielkiego rozeznania w tej dziedzinie zdecydowałem się na kurs. Po pół roku rozpocząłem pracę w nowej firmie :) i kontynuuję naukę na tym kursie dla podniesienia swoich wyników.

Zostaw swój komentarz

*

 

© Copyright 1991-2016 ESKK Sp. z o.o. | ul. Forteczna 17a | 61-362 Poznań | Infolinia: 801 101 909 | tel. 61 879 32 67 | KRS: 0000000573