facebook
Nie mam czasu na naukę
ESKK
Mamwiedzę.pl
Google Plus
ESKK
Grupy kursów

Grupy kursów

Masz pytania?

Zostaw kontakt, oddzwonimy!
lub zadzwoń na infolinię
801 101 909

Kurs tańca

Kurs tańca

Okładka kursu „Taniec”

Jeśli chcesz nauczyć się tańczyć, by doskonale bawić się na dyskotekach, dansingach, balach czy prywatkach, znalazłeś odpowiedni kurs dla siebie! Napisany przez wielokrotnego reprezentanta Polski na Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Świata Par Zawodowych, Waldemara Ziomka, kurs adresowany jest do wszystkich – nie są konieczne żadne wcześniejsze doświadczenia i wiedza w tej dziedzinie. Z naszych materiałów mogą korzystać zarówno panie, jak i panowie – kroki i figury przedstawiamy dla partnera, partnerki oraz w parach.

Na kursie tańca nauczysz się kroków i figur 17 tańców z zakresu tańców latynoamerykańskich, standardowych i dyskotekowych, takich jak: walc angielski, samba, blues, tango, cha cha cha, jive, slowfox, mambo, walc wiedeński, rumba, paso doble, polka, rock and roll, quickstep, fokstrot, disco i salsa. Na kursie nauka poszczególnych tańców odbywa się zgodnie ze schematem: ćwiczenia przygotowujące do poszczególnych kroków, ćwiczenie kroków „na sucho”, a następnie ćwiczenia z muzyką.

Z naszego kursu skorzystało już ponad 2 100 osób!

 • Uczysz się w komfortowych warunkach – bez stresu i w dowolnie wybranym czasie oraz miejscu – masz w tym zakresie pełną swobodę
 • Przez cały kurs masz zapewnioną opiekę doświadczonego nauczyciela
 • Liczne ilustracje, schematy układu stóp oraz materiał filmowy sprawiają, że bardzo szybko uczysz się kroków tanecznych

Czego się nauczysz

 • Kroki taneczne

  Kurs omawia kroki 17 tańców – prezentujemy je na rysunkach układów stóp (dla pań, panów i dla par), zdjęciach oraz na materiale filmowym stanowiącym integralną część kursu.

 • Język i terminologia

  Opanujesz podstawowe anglojęzyczne nazwy kroków, figur i połączeń oraz najważniejsze terminy obowiązujące w tańcu towarzyskim.

 • Savoir-vivre

  W tańcu towarzyskim obowiązują ściśle określone reguły zachowania, dlatego oprócz kroków tanecznych, uczysz się także tanecznego savoir-vivre’u.

 • Historia tańca

  Przed nauką kroków konkretnego tańca poznajesz także informacje na temat jego historii.

Cennik kursu

  Tempo standardowe 1 pakiet lekcyjny miesięcznie
przez 16 miesięcy
Tempo szybkie 2 pakiety lekcyjne miesięcznie
przez 8 miesięcy
Elementy kursu:
Zeszyty z lekcjami jest jest
Płyty DVD i płyta CD jest jest
Opieka nauczyciela jest jest
Cena 95 76 miesięcznie Zapisz się » 190 152 miesięcznie Zapisz się »

Możesz też kupić cały kurs od razu. Skorzystasz wówczas z dodatkowego 10% rabatu! Aby zamówić cały kurs od razu, wystarczy wybrać odpowiednią opcję na formularzu zapisu.

Słowo od nauczyciela

Karolina Kaliszan
Taniec to pasja, której oddawać się możesz – przynajmniej na początku – we własnym domu. Jeśli cenisz wygodę i wolność wyboru czasu i miejsca do nauki tańca, jeśli chcesz nabrać obycia towarzyskiego, płynności i swobody ruchów, a także zdobyć umiejętności, które można wykorzystać pod każdą szerokością geograficzną – oto kurs dla Ciebie!
— Karolina Kaliszan: koordynator nauczania ESKK
TERAZ 20%
OSZCZĘDNOŚCI
Zapisz się na kurs »

Użytkownicy, którzy kupili ten kurs, kupili również


Masaż relaksacyjnyNauka gry na gitarzeFrancuski dla początkującychPsychologia

Komentarze użytkowników


 • Antek napisał/a:

  Zakupiłem kurs tańca, mam nadzieję, że namówię moją dziewczynę na lekcje tańca w domu, bo an zajęcia do szkoły nie chciała pójść. Trzymajcie kciuki!

 • Janina napisał/a:

  Drodzy Państwo, nie wyobrażałam sobie nauki tańca w domu. Teraz wiem i nawet mogę pokazać :-)że to możliwe. Kurs ok.

 • Izabela napisał/a:

  Wszystkim, którzy boją się publicznej krytyki, ocen i uśmieszków obcych ludzi polecam ten kurs tańca towarzyskiego. Z Mężem przećwiczyliśmy już kroki tango, walca i samby obecnie przymierzamy się do trudniejszych kroków i najważniejsze bez wychodzenia z domu!

 • Nadia napisał/a:

  Również zakupiłam kurs tańca w tej szkole ze względu na nieśmiałość, tak aby w ukryciu a nie na oczach wszystkich nauczyć się podstawowych kroków tanecznych. Idzie nam całkiem nieźle. Pozdrawiam.

 • Zofia napisał/a:

  Taniec to najpiękniejsza i najbezpieczniejsza forma ruchu.

 • Przemek L. napisał/a:

  Anno, według mnie radzę sobie doskonale, tak naprawdę powinnaś zapytać o to moją partnerkę. Osobiście uważam, że to był udany zakup, nie wyobrażam sobie siebie gdzieś w szkole uczącego się tańca na oczach wszystkich. A tak po cichutko, małymi kroczkami ...

 • Madzia K napisał/a:

  Ja też nie mogłam namówić mojego partnera na kurs tańca. Mówił, że nie będzie się błaźnił przed obcymi. Znalazłam kurs tańca towarzyskiego do nauki w domu i przyznam, że to był dobry wybór. Nie ma jak uczyć się kroków w swoich czterech ścianach.

 • Ania O. napisał/a:

  Przemek, czy ten kurs Ci pomógł? Widzisz już postępy w nauce tańca? Też mam ochotę się na niego zapisać.

 • Przemek L. napisał/a:

  Nigdy nie mogłem zdecydować się na kurs tańca. A to brakowało czasu, odwagi, partnerki. Zainwestowałem w ten kurs i moją naukę dostosowałem do czasu wolnego jaki spędzam w domu. Jak mi idzie nauka tańca? No cóż, mam nadzieję że dobrze. Zbliżający się Sylwester pokaże co już potrafię :)

 • Agnieszka napisał/a:

  Taniec to piękny sport/hobby. Zawsze chciałam się go nauczyć. Mieszkam na wsi i nie ma tu szkoły tańca. Wybrałam ten kurs i jestem przeszczęśliwa ! Teraz walc, tango czy salsa nie są dla mnie kłopotem. Uprzedzam tylko, że trzeba dużo trenować tańce których się nauczymy.

 • Karolina napisał/a:

  Taniec był od zawsze moim hobby. Ze względu na małą ilość czasu wolnego, nigdy nie miałam okazji zapisać się na kurs tańca. Może teraz się go nauczę? Mam nadzieję, że filmiki dołączone do tego kursu wyraźnie pokazują kroki i oglądając je, szybko można opanować w jaki sposób taniec powinien wyglądać prawidłowo. Jeszcze nie zamówiłam kursu tańca ponieważ chciałabym przeczytać opinie innych osób. Czy warto i czy można nauczyć się tańczyć z filmiku i podręcznika?

Zostaw swój komentarz

*

 

© Copyright 1991-2016 ESKK Sp. z o.o. | ul. Forteczna 17a | 61-362 Poznań | Infolinia: 801 101 909 | tel. 61 879 32 67 | KRS: 0000000573