facebook
Nie mam czasu na naukę
ESKK
Mamwiedzę.pl
Google Plus
ESKK
Grupy kursów

Grupy kursów

Masz pytania?

Zostaw kontakt, oddzwonimy!
lub zadzwoń na infolinię
801 101 909

Jak założyć i prowadzić
własną firmę

Kurs „Jak założyć i prowadzić własną firmę”

Okładka kursu „Jak założyć i prowadzić własną firmę”

Kurs „Jak założyć i prowadzić własną firmę” w przystępny, praktyczny, poradnikowy sposób przybliża wszystkie istotne kwestie łączące się z zakładaniem i prowadzeniem własnej firmy. Omawia funkcjonujące w Polsce prawne formy działalności gospodarczej, uczy przeprowadzania analizy rynku i sporządzania planu biznesowego. W materiałach omówiono szczegółowo zagadnienia z dziedziny zarządzania, marketingu, public relations, polityki personalnej, spraw kadrowych, rachunkowości, księgowości i podatków.

Kurs ESKK to unikatowa pozycja na rynku – ma formę ciekawego poradnika poruszającego wszystkie aspekty prowadzenia firmy, zawiera przejrzyste przykłady ilustrujące wykład, a do każdego zeszytu dołączane są aktualne teksty prawne będące wyborem przepisów związanych ściśle z omawianymi w lekcjach zagadnieniami.

Z naszego kursu skorzystało już ponad 1 900 osób!

 • Uczysz się w komfortowych warunkach – bez stresu i w dowolnie wybranym czasie oraz miejscu – masz w tym zakresie pełną swobodę
 • Przez cały kurs masz zapewnioną opiekę osobistego nauczyciela
 • Krok po kroku poznajesz kolejne etapy prowadzenia własnej firmy

Czego się nauczysz

 • Działalność gospodarcza

  Zapoznasz się z wymogami prawnymi, które trzeba spełnić, by rozpocząć działalność gospodarczą, poznasz też czynniki, które należy wziąć pod uwagę, decydując się na konkretną formę działalności.

 • Biznesplan

  Uzyskasz praktyczne informacje na temat przeprowadzania analizy rynku, nauczysz się także reguł tworzenia efektywnego biznesplanu.

 • Zatrudnianie pracowników

  Dowiesz się, na jakich zasadach należy zatrudniać i zwalniać pracowników, w jaki sposób ustalić ich czas pracy, wynagrodzenie i od czego zależy wymiar urlopu.

 • Księgowość i marketing

  Uzyskasz praktyczną wiedzę na temat prowadzenia księgowości w firmie, opanujesz też podstawy marketingu i public relations.

Cennik kursu

  Tempo standardowe 1 pakiet lekcyjny miesięcznie
przez 12 miesięcy
Tempo szybkie 2 pakiety lekcyjne miesięcznie
przez 6 miesięcy
Elementy kursu:
Zeszyty z lekcjami jest jest
Opieka nauczyciela jest jest
Cena 91 72,80 miesięcznie Zapisz się » 182 145,60 miesięcznie Zapisz się »

Możesz też kupić cały kurs od razu. Skorzystasz wówczas z dodatkowego 10% rabatu! Aby zamówić cały kurs od razu, wystarczy wybrać odpowiednią opcję na formularzu zapisu.

Słowo od nauczyciela

Renata Andrzejewska
Założenie własnej firmy dla jednych jest wyzwaniem, dla innych odzyskaniem swobody. Niezależne od pobudek, z jakich decydujesz się na założenie własnej firmy – ważne jest, aby prowadzić ją efektywnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podczas nauki na kursie zdobędziesz taką wiedzę. Ja zaś chętnie sprawdzę, w jakim stopniu ją opanowałeś. Wystarczy, że będziesz przysyłać swoje prace domowe do oceny.
— Renata Andrzejewska: posiada wieloletnie doświadczenie w pracy na stanowisku głównej księgowej w spółkach prawa handlowego, absolwentka Podyplomowego Studium Rachunkowości i Finansów na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.
TERAZ 20%
OSZCZĘDNOŚCI
Zapisz się na kurs »

Komentarze użytkowników


 • Monika napisał/a:

  Bardzo mi ten kurs pomógł w otworzeniu, pierwszej swojej własnej firmy. Bardzo dziękuję jego twórcom.

 • Ryszard napisał/a:

  Fajny kurs i rzeczywiście zawiera wszystkie niezbędne informacje potrzebne do otworzenia własnej firmy. Skorzystałem z nich z sukcesem:)

 • Milena W. napisał/a:

  Od dłuższego czasu planowałam założyć własną firmę. Nie bardzo wiedziałam od czego zacząć i jakoś tak cała ta sprawa odwlekała się w czasie. Znajoma powiedziała mi o tym kursie i zapisałam się na niego. Uczę się jak rozpocząć zakładanie firmy i na co szczególnie zwrócić uwagę. Super!

 • Miłosz napisał/a:

  Otworzyć firmę to niby nic trudnego. Żona już jakiś czas temu kupiła ten kurs i do niego zajrzałem. Okazało się, że wcale nie jestem tak zorientowany w temacie, jak mi się wydawało.

 • Olka napisał/a:

  Kupiłam ten kurs przez ciekawość. Myślałam, że dobrze wiem jak założyć firmę i dobrze zrobiłam bo sporo nowego się jeszcze dowiedziałam.

 • Magdalena napisał/a:

  Ja z tym kursem przeszłam wszystkie etapy zakładania firmy i całe szczęście, że go skończyłam. Wiele rzeczy których się nauczyłam, bardzo mi pomogło.

 • Sławek napisał/a:

  Bardzo ciekawy kurs dla wszystkich osób mających w planach założyć własną firmę. Aktualnie jestem na etapie jak napisać biznes plan i jak przeprowadzić analizę rynku. Przydatne naprawdę.

 • Karol napisał/a:

  Dołączam do osób zadowolonych z tego kursu. Mi także pozwolił szybko i bezproblemowo przejść całą procedurę urzędową podczas otwierania własnej działalności gospodarczej. Duży plus za szczegółowe wytłumaczenie obowiązujących norm prawnych dotyczących każdego przedsiębiorcy.

 • Wojtek napisał/a:

  Zamierzam otworzyć własną działalność gospodarczą i dlatego zdecydowałem się na ten kurs. Czy mi pomógł? Zdecydowanie tak. Pozwolił mi poznać wszystkie elementy prowadzenia własnej firmy. Od stworzenia biznes planu do schematu zatrudniania i zwalniania pracowników. Ciekawa lektura dla przyszłych przedsiębiorców. Z czystym sumieniem polecam.

Zostaw swój komentarz

 

© Copyright 1991-2015 ESKK Sp. z o.o. | ul. Forteczna 17a | 61-362 Poznań | Infolinia: 801 101 909 | tel. 61 879 32 67 | KRS: 0000000573