Elementy kursu

Zeszyty z lekcjami

Kurs składa się z 20 zeszytów zawierających 40 lekcji i umożliwia poznanie 3000 słów, zwrotów i wyrażeń. Materiał jest porcjowany i tak skonstruowany, abyś na opanowanie poszczególnych części lekcji nie poświęcał więcej niż 15-30 minut. Każda lekcja zawiera wiele ciekawych ćwiczeń, bazujących na sytuacjach z życia codziennego. Na końcu każdego zeszytu znajdziesz pracę domową, którą możesz odrobić i wysłać (pocztą tradycyjną lub przez internet) do sprawdzenia Twojemu osobistemu nauczycielowi. W pierwszej przesyłce z materiałami otrzymasz prezent – praktyczny segregator.

Dźwięki do lekcji

W ramach kursu otrzymujesz dźwięki do lekcji (łącznie ponad 15 godzin nagrań) na płytach CD oraz na platformie online. W pracy nad materiałami audio brał udział profesjonalny lektor oraz rodowici Hiszpanie. Każda lekcja zawiera ćwiczenia na rozumienie ze słuchu, nagrania prawidłowej wymowy oraz dialogi. Dźwięki stanowią integralną część kursu – uzupełniają lekcje w zeszytach i umożliwiają wykonywanie ćwiczeń.

Posłuchaj teraz

Opieka nauczyciela

Kurs „Hiszpański dla początkujących” przeznaczony jest do samodzielnej nauki. Przez cały czas trwania kursu masz jednak zagwarantowaną opiekę nauczyciela – doświadczonego lektora hiszpańskiego. Rolą nauczyciela jest nie tylko sprawdzanie prac domowych, ale także wyjaśnianie zagadnień, które sprawiają Ci problemy i… motywowanie do nauki. Odrabianie prac domowych nie jest obowiązkowe. Nauczyciel nie wystawia ocen.

Kurs online i multimedia

Kurs online i multimedia to profesjonalne narzędzia do nauki hiszpańskiego stworzone w oparciu o materiały zawarte w zeszytach. Zostały dobrane tak, aby zapewnić skuteczną i wygodną naukę (np. słówek czy czasowników z przyimkami), a jednocześnie umożliwić naukę przez zabawę. Zobacz:

Program i aplikacja MemoPlus

Szybka i skuteczna nauka słówek na komputerze i smartfonie:

  • gotowe bazy wszystkich słówek, wprowadzanych na kursie
  • możliwość odsłuchiwania dźwięków
  • opcja dodawania nowych słówek
  • moduł rejestrujący postępy w nauce
  • sprawdzian ze słuchu
  • czytelne statystyki
  • wirtualna klawiatura ze znakami specjalnymi

Audiobook

Audiobook to kurs „Hiszpański dla początkujących” przełożony na materiał do słuchania dostępny na platformie online. Pozwala przerabiać kolejne zagadnienia opisywane w zeszycie. Wystarczy słuchać i powtarzać słowa, zwroty oraz zdania za hiszpańskim lektorem. Na naukę możesz poświęcić dowolną chwilę, np. czas, kiedy zajmujesz się obowiązkami domowymi, albo jedziesz do pracy. W nagraniach uczestniczyli profesjonalny lektor oraz rodowici Hiszpanie.

Posłuchaj teraz
Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO