Elementy kursu

Zeszyty z lekcjami

Kurs składa się z 20 zeszytów zawierających 40 lekcji i umożliwia poznanie 4000 słów, zwrotów i wyrażeń. Materiał bazujący na słownictwie dnia codziennego jest porcjowany, dzięki czemu na opanowanie poszczególnych części wystarczy poświęcić 15-30 minut (nie przemęczasz się!). Lekcje zawierają wiele ciekawych, nieszablonowych ćwiczeń oraz materiały do powtórek. Zakończeniem każdego zeszytu jest praca domowa, którą możesz wysłać nauczycielowi do sprawdzenia (pocztą tradycyjną lub przez internet). W pierwszej przesyłce z materiałami otrzymasz ponadto praktyczny segregator w prezencie.

Dźwięki do lekcji

W ramach kursu otrzymujesz dźwięki do lekcji (łącznie ponad 17 godzin nagrań) na płytach CD oraz na platformie online. W pracy nad materiałami audio brał udział profesjonalny lektor oraz rodowici Niemcy. Każda lekcja zawiera ćwiczenia na rozumienie ze słuchu, nagrania prawidłowej wymowy oraz dialogi. Dźwięki stanowią integralną część kursu – uzupełniają lekcje w zeszytach i umożliwiają wykonywanie ćwiczeń.

Posłuchaj teraz

Opieka nauczyciela

Kurs „Niemiecki dla średnio zaawansowanych” przeznaczony jest do samodzielnej nauki. Nie pozostawiamy Cię jednak samemu sobie – przez cały czas trwania kursu zapewniamy Ci opiekę osobistego nauczyciela. Doświadczony lektor niemieckiego będzie sprawdzał Twoje prace domowe, wyjaśniał zagadnienia, które sprawiają Ci problemy i… motywował do nauki. Odrabianie prac domowych nie jest obowiązkowe. Nauczyciel nie wystawia ocen.

Kurs online i multimedia

Kurs online i multimedia to profesjonalne narzędzia do nauki niemieckiego stworzone w oparciu o materiały zawarte w zeszytach. Zostały dobrane tak, aby zapewnić skuteczną i wygodną naukę (np. słówek czy czasowników z przyimkami), a jednocześnie umożliwić naukę przez zabawę. Zobacz:

Kurs ESKK online

Łatwe w obsłudze i niezwykle ciekawe lekcje multimedialne online:

  • 2000 interaktywnych ćwiczeń i przykładów
  • mnóstwo ilustracji, które ułatwiają zapamiętanie materiału
  • materiały wideo ułatwiające zrozumienie opisywanych sytuacji

Program i aplikacja MemoPlus

Szybka i skuteczna nauka słówek na komputerze i smartfonie:

  • gotowe bazy wszystkich słówek, wprowadzanych na kursie
  • możliwość odsłuchiwania dźwięków
  • opcja dodawania nowych słówek
  • moduł rejestrujący postępy w nauce
  • sprawdzian ze słuchu
  • czytelne statystyki
  • wirtualna klawiatura ze znakami specjalnymi

Audiobook

Audiobook to kurs „Niemiecki dla średnio zaawansowanych” przełożony na materiał do słuchania dostępny na platformie online. Pozwala przerabiać kolejne zagadnienia opisywane w zeszycie. Wystarczy słuchać i powtarzać słowa, zwroty oraz zdania za niemieckim lektorem. Na naukę możesz poświęcić dowolną chwilę, np. czas, kiedy zajmujesz się obowiązkami domowymi, albo jedziesz do pracy. W nagraniach uczestniczyli profesjonalny lektor oraz rodowici Niemcy.

Posłuchaj teraz
Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO