Elementy kursu

Zeszyty z lekcjami

Kurs składa się z 16 zeszytów zawierających 32 lekcje i umożliwia poznanie około 2000 słów, zwrotów i wyrażeń. Materiał w lekcjach jest porcjowany, dzięki czemu na opanowanie jednej części nie musisz poświęcać więcej niż 15-30 minut. Zakończeniem pracy nad każdym zeszytem jest praca domowa, którą możesz odesłać do korekty swojemu nauczycielowi (pocztą tradycyjną lub przez internet). Do pierwszej przesyłki z lekcjami dołączamy prezent dla Ciebie – praktyczny segregator.

Dźwięki do lekcji

W ramach kursu otrzymujesz dźwięki do lekcji na płytach CD oraz na platformie online. W pracy nad materiałami audio brał udział profesjonalny lektor oraz rodowici Rosjanie. Każda lekcja zawiera ćwiczenia na rozumienie ze słuchu, nagrania prawidłowej wymowy oraz dialogi. Dźwięki stanowią integralną część kursu – uzupełniają lekcje w zeszytach i umożliwiają wykonywanie ćwiczeń.

Posłuchaj teraz

Opieka nauczyciela

Pamiętaj – kurs „Rosyjski z elementami biznesu” przeznaczony jest do samodzielnej nauki, ale nie pozostawiamy Cię samemu sobie. Masz zagwarantowaną opiekę doświadczonego nauczyciela. Rolą nauczyciela jest nie tylko sprawdzanie prac domowych, ale również motywowanie do dalszej nauki i wyjaśnianie zagadnień, które sprawiają Ci kłopot. Co prawda odrabianie prac domowych nie jest obowiązkowe, rekomendujemy jednak ich wykonanie. Taka powtórka materiału pozwoli Ci na bieżąco oceniać postępy w nauce rosyjskiego. Nauczyciel nie wystawia ocen.

Audiobook

Audiobook to kurs „Rosyjski z elementami biznesu” przełożony na materiał do słuchania dostępny na platformie online. Pozwala przerabiać kolejne zagadnienia opisywane w zeszycie. Wystarczy słuchać i powtarzać słowa, zwroty oraz zdania za rosyjskim lektorem. Na naukę możesz poświęcić dowolną chwilę, np. czas, kiedy zajmujesz się obowiązkami domowymi, albo jedziesz do pracy. W nagraniach uczestniczyli profesjonalny lektor oraz rodowici Rosjanie.

Posłuchaj teraz

Program do nauki słówek MemoPlus (element opcjonalny)

Materiały kursu „Rosyjski z elementami biznesu” są kompletne, a to oznacza, że do opanowania programu kursu nie potrzebujesz żadnych uzupełniających podręczników. Możesz jednak urozmaicić naukę, korzystając z dodatkowej opcji – programu komputerowego MemoPlus do nauki słówek. Program posiada wbudowaną bazę słówek wprowadzanych w poszczególnych lekcjach kursu.

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO