Jak języki przekładają się na zarobki?

Języki obce i zarobki – te dwie frazy od zawsze były ze sobą skorelowane. To, że nauka języka pozwala poszerzać horyzonty, ułatwia podróżowanie czy zwiększa samoocenę, było wiadomo już od dawna. Nie trzeba też nikogo przekonywać, że znajomość języków obcych ma realne przełożenie na wysokość zarobków – jest po prostu opłacalna.

Czytaj dalej »

Blogujemy, czyli jak stworzyć bloga językowego – cz. 3

Planujesz założenie bloga językowego? Nawet jeśli posiadasz już odpowiednią wiedzę, bądź chcesz wykorzystać blogowanie do podszkolenia umiejętności, wciąż będą Ci potrzebne pomysły na ciekawą i przyciągającą odbiorców treść. Jak zabrać się za jej tworzenie? Czytaj dalej »

Blogujemy, czyli jak stworzyć bloga językowego – cz. 2

Chciałbyś prowadzić bloga językowego, ale w Twojej głowie wciąż jest mnóstwo wątpliwości? W dzisiejszym artykule na pewno je rozwiejemy. Oto możliwości, które otworzą się przed Tobą, gdy stworzysz własny blog poświęcony tematyce języków obcych. Czytaj dalej »

Nie masz talentu do języków obcych? Nie potrzebujesz go! O micie talentu do języków

Niektórzy radzą sobie z językami dużo lepiej niż inni. W błędzie są jednak ci, którym się wydaje, że jest to efekt niezwykłego talentu czy predyspozycji do nauki języków obcych. W zdecydowanej większości przypadków za ich sukcesami stoi wytrwałość, pasja, regularność, pewność siebie oraz dobór odpowiednich metod. Myślisz, że nie masz talentu do języków? Zapraszamy do lektury! Czytaj dalej »

Blogujemy, czyli jak stworzyć bloga językowego – cz. 1

Myślisz o stworzeniu bloga językowego? A może brak Ci wiary we własne możliwości jako blogera? W tym poradniku przekonasz Cię, że niemal każdy może z powodzeniem zająć się tematyką języków obcych na blogu. Jego tworzenie wcale nie jest trudne, a do tego generuje sporo potencjalnych korzyści.

Czytaj dalej »

Halloween - promocja 59,90 zł