NOWOŚĆ! Don’t carry a dictionary – filmy do nauki angielskiego

Język angielski od praktycznej strony? Przydatne w życiu codziennym zwroty oraz cenne wskazówki od rodowitego Brytyjczyka? Wszystko w przyjaznej i łatwo przyswajalnej formie wideo? TAK! Taki jest nasz nowy cykl szkoleń „Don’t carry a dictionary”.

Seria video Don't carry a dictionary
Screen z odcinka

Nowa seria edukacyjna została stworzona przy współpracy z Simonem Harrisem, native speakerem i lektorem z wieloletnim doświadczeniem.  Składa się z 5 odcinków ( jeśli się Wam spodobają, chętnie poszerzymy cykl o kolejne ? ). Każdy odcinek poświęcony jest innej tematyce i trwa od kilku do kilkunastu minut – tak, by zdobywać nowe umiejętności bez poczucia nudy i dłużyzn.

Jeśli jesteś ciekawy, czy brytyjskie jedzenie faktycznie jest okropne, jakie sporty uwielbiają Anglicy, albo chciałbyś zostać wtajemniczony, w jaki sposób najlepiej ogarnąć idiomy - wystarczy kliknąć tutaj.

Cykl służy nie tylko poznawaniu i zapamiętywaniu słówek. W ramach każdego odcinka prezentowanych jest wiele ciekawostek związanych nie tylko z językiem angielskim, ale również z kulturą i zwyczajami panującymi na Wyspach Brytyjskich. Wynika to z faktu, iż trakcie nauki nie można pomijać kontekstu kulturowego, bez względu na to czy nowy język ma posłużyć  do celów zawodowych, turystycznych czy towarzyskich. Poznasz m.in. przepisy charakterystyczne dla angielskiej kuchni oraz zasady popularnych gier sportowych, takich jak krykiet i golf.

Narracja prowadzona jest w całości po angielsku, co pozwala na osłuchiwanie się z językiem. Najtrudniejszej słowa i wyrażenia zostały wyróżnione i przetłumaczone, dzięki czemu łatwiej je wynotować i zapamiętać. W trakcie oglądania odbiorca poznaje, wcale nieoczywiste, porady językowe, mówiące o tym, jak wydajniej uczyć się i motywować. Wszystkie treści są serwowane w lekkiej i humorystycznej formie. Filmy można odtworzyć na komputerze i na urządzeniach mobilnych.

Jeśli znudziły Ci się dotychczasowe metody nauki, szukasz motywacji albo inteligentnej rozrywki, to seria „Don’t carry a dictionary” została stworzona właśnie dla Ciebie. W całości jest udostępniona bezpłatnie – aby ją obejrzeć kliknij tutaj.

Dodaj komentarz

(wymagane)

(wymagany, nie będzie widoczny w komentarzu)

*