Strefa Belfra wystartowała!

Strefa Belfra to nowy projekt ESKK, którego celem jest zwiększenie zaangażowania uczniów szkół podstawowych i średnich w naukę języka – poprzez zabawę i z wykorzystaniem nowych technologii.   Strefa Belfra ESKK

ESKK postanowiło podzielić się swoim ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniem w nauce języków obcych. W tym celu uruchomiło Strefę Belfra – platformę online z darmowymi kursami języka angielskiego dla szkół. Od stycznia nauczyciele mogą z nich bezpłatnie korzystać podczas swoich lekcji. Tym samym mają możliwość wzbogacenia zajęć o atrakcyjne dla dzieci, interaktywne ćwiczenia językowe.

Materiały udostępnione na Strefie Belfra stanowią kopalnię gotowych pomysłów dla nauczyciela. Zagadnienia zostały podzielone na łatwo przyswajalne porcje. Można je dowolnie zestawiać i włączać do lekcji, np. jako uzupełnienie lub urozmaicenie treści ze szkolnego podręcznika.

Kursy języka angielskiego są dostępne na 3 różnych poziomach zaawansowania. Można z nich korzystać na tabletach i tablicach interaktywnych.

Aby dołączyć do Strefy Belfra, należy wypełnić formularz dostępny tutaj i przesłać go na adres strefabelfra@eskk.pl.

Dostęp jest ważny przez 1 rok.

Dodaj komentarz

(wymagane)

(wymagany, nie będzie widoczny w komentarzu)

*