Cudowna metoda nauki języka nie działa?

Z nauką języka jest jak ze zdobywaniem każdej innej umiejętności – nie ma drogi na skróty. Nie daj się zwieść „niebywale skutecznym” metodom, które w szczególnie w sieci, pojawiają się niczym grzyby po deszczu.

Czytaj dalej »

Dlaczego warto próbować nowych rzeczy?

Początek roku obfituje w postanowienia i ambitne plany. Jeśli jednak masz dość sloganów typu „nowy rok, nowy ja”, rozpisanych diet i planów treningowych, mamy dla Ciebie inne wyzwanie – po prostu próbuj nowych rzeczy. Czytaj dalej »

Prezenty dla adepta języka obcego

Z pewnością każdy z nas ma w swoim otoczeniu osoby uczące się języka obcego. Co podarować im na Święta? Zajrzyjcie do naszego świątecznego poradnika.

Czytaj dalej »

Wymownie o wymowie

Dużo zapamiętanych słówek. Niezła gramatyka. A jednak gdy chcesz powiedzieć coś w obcym języku, brzmisz nieciekawie... Czujesz narastające zażenowanie i niechęć do ponownego zabierania głosu? Twoja wymowa jak mięsień - potrzebuje treningu! Czytaj dalej »

Rób to, do czego jesteś stworzony! Test osobowości

Wirtuoz w chaosie, tajemniczy rzecznik, uwielbiany wrażliwiec, a może energiczny dyplomata? Sprawdź, który z 16 typów osobowości reprezentujesz. Czytaj dalej »

Strona 1 z 22123451020Ostatnia »