Inne witryny Grupy Schouten & Nelissen

Kursy dla firm

Chcesz przeszkolić swoich pracowników w zakresie języków obcych? Przedstawiamy kursy językowe dla firm od ESKK, dzięki którym nie tylko rozwiniesz swoje umiejętności, ale również podwyższysz kwalifikacje. Dlaczego warto wybrać nasze szkolenie? Umożliwiamy naukę we własnym tempie, w dowolnym czasie i z dogodnego miejsca. Pomożemy Ci w szybki i przyjemny sposób przyswoić nie tylko język angielski, ale również niemiecki, japoński, chiński, francuski, duński, czeski i wiele więcej! Nasza platforma ze szkoleniami z angielskiego dla firm jest niezwykle prosta i intuicyjna w obsłudze, dzięki czemu bez problemu rozpoczniesz samodzielną naukę. Szkolenia językowe dla firm od ESKK to profesjonalne lekcje przygotowane przez doświadczonych metodyków. Udostępniamy również nagrania przygotowane przez native speakerów, co ma duży wpływ na naukę języka ze słuchu.

Kursy językowe dla Twojej firmy – wybierz ESKK

Jeśli pracujesz w międzynarodowej firmie lub współpracujesz z zagranicznymi klientami, to znajomość języka obcego jest nie tylko pomocna, ale często kluczowa. Dlatego właśnie nasz kursy językowy dla firm został opracowany w sposób, który odpowiada na Twoje potrzeby zawodowe. Kursy od ESKK to zdalne nauczanie, dzięki któremu zaoszczędzisz na dojazdach i dopasujesz godziny nauki do swojego trybu życia. Nauka języka obcego, na przykład nauka języka angielskiego nigdy nie była tak łatwa! Stawiając na naszą szkołę językową dla firm, możesz wybierać spośród 10 języków na różnym poziomie zaawansowania, wygodnie śledzić swoje postępy za pomocą platformy edukacyjnej, a po skończonym kursie pochwalić się certyfikatem. Oferujemy również cały wachlarz szkoleń zawodowych czy hobbystycznych, w tym kursy księgowe czy kursy komputerowe. Postaw więc na wygodne, skuteczne i przyjemne formy nauki języka angielskiego, niemieckiego czy hiszpańskiego dla firm z ESKK!

Co zawierają nasze kursy?

kurs online - dla każdego poziomu to ok. 2000 interaktywnych i angażujących ćwiczeń pozwalających przyswoić zagadnienia w ciekawy i przyjemny sposób: testy wyboru, uzupełnianie lub przekształcanie zdań, przenoszenie, wyszukiwanie, zaznaczanie lub dopasowywanie właściwych elementów, zadania typu Prawda i Fałsz, teksty i dialogi, nauka słownictwa, gramatyka, aspekty kulturowe i językowe.

audiobooki - materiały w formacie audio i mp3 przygotowane przy współpracy z native speakerami, dedykowane do nauki ze słuchu poszczególnych zagadnień oraz słownictwa przewidzianych na dany poziom (ok. 20 godz. nagrań).

podręczniki - omawiają w przystępny sposób i prowadzą krok po kroku poprzez dany zakres tematyczny, zawierają wiele ciekawych, nieszablonowych ćwiczeń oraz materiały do powtórek przygotowane specjalnie na kurs językowy w firmie.

MemoPlus - aplikacja do nauki słówek w wersji desktopowej lub mobile z systemem powtórek oraz monitorowaniem postępów, która wspiera nasze kursy językowe dla firm.

opieka nauczyciela - kontakt z nauczycielem w trakcie kursu językowego odbywa się za pośrednictwem modułu prac domowych, doświadczony lektor sprawdza prace, wyjaśnia zagadnienia, które sprawiają problemy oraz motywuje do nauki.

biblioteczka - dostęp do oryginalnych tekstów książek oraz publikacji w danym języku.

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO