Inne witryny Grupy Schouten & Nelissen

Kurs niemieckiego dla zaawansowanych

Kurs „Niemiecki dla zaawansowanych” jest adresowany do osób, które znają ten język na poziomie średnio zaawansowanym i chciałyby nabrać biegłości w posługiwaniu się nim. Starannie opracowane materiały kursu umożliwiają opanowanie 1700 słów i wyrażeń oraz solidne ugruntowanie znajomości zagadnień gramatycznych.

Kursy językowe od ESKK nastawione są na praktyczną znajomość niemieckiego, którą wykorzystasz w pracy, delegacji, podróży oraz podczas oglądania filmów, seriali i programów telewizyjnych po niemiecku. Dołącz do ponad 8 600 osób, które skorzystały już z naszych kursów! Sprawdź także inne kursy niemieckiego od ESKK.

Kurs zawiera:

Podręczniki ESKK

Podręczniki i nagrania do lekcji

Kurs „Niemiecki dla zaawansowanych” składa się z 16 podręczników zawierających 32 lekcje, dostępne w wersji drukowanej lub elektronicznej (do wyboru). Dzięki nim poznasz 1700 słów i zwrotów po niemiecku. Materiał podzielony jest na partie, a opanowanie każdej z nich zajmie maksymalnie pół godziny. Uzupełnieniem lekcji są 17-godzinne nagrania, które umożliwiają wykonywanie ćwiczeń: rozumienia ze słuchu, nagrania prawidłowej wymowy oraz dialogów. Materiały dostępne są na platformie online. Głosów do nagrań użyczyli rodowici Niemcy oraz profesjonalny lektor.

Program do nauki słówek

Program do nauki słówek

Skuteczna nauka języka niemieckiego dla zaawansowanych w domu dzięki aplikacji na smartfon i komputer. Program zawiera gotowe bazy słówek oraz umożliwia odsłuchiwanie dźwięków, wykonywanie ćwiczeń prawidłowej wymowy oraz sprawdzianów audio. Aplikacja monitoruje Twoje postępy, tworzy statystyki oraz testy podsumowujące.

Opiekę nauczyciela ESKK

Opiekę nauczyciela

Doświadczony lektor niemieckiego pomoże Ci zrozumieć trudniejsze zagadnienia oraz sprawdzi wykonane przez Ciebie prace domowe (nie są obowiązkowe). Zapewniamy opiekę nauczyciela, który nie wystawia ocen, lecz wskazuje postępy i motywuje do nauki.

w wersji z e-podręcznikiem w cenie 105 zł 73,50 zł /pakiet

w wersji z drukowanym podręcznikiem w cenie 125 zł 83,50 zł /pakiet

Okładka kursu „Niemiecki zaawansowany”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 16

Poziom trudności: zaawansowany

CEFR informacje o CEFR B2 + C1

Cena: od 73,50 zł

Opinie: (126 głosów)

Certyfikat: tak

Zaświadczenie ZUS: tak

Zamawiam  

wersja ECO z e-podręcznikiem

Zamawiam

wersja z podręcznikiem drukowanym

Zobacz koszty wysyłki i pozostałe opłaty »

Niemiecki dla zaawansowanych – osiągnij cel w postaci płynności językowej

Interesuje Cię szybka i skuteczna nauka niemieckiego dla zaawansowanych? W takim razie nasz starannie opracowany kurs powinien spełnić Twoje oczekiwania. Nasz „Niemiecki dla zaawansowanych” skupia się na kompleksowym rozwoju umiejętności językowych, dzięki czemu Twoje marzenie o biegłości językowej może wkrótce stać się rzeczywistością. Warto przy tym podkreślić, że aby uczyć się języka naszych zachodnich sąsiadów, nie musisz nawet wychodzić z domu. Samodzielnie będziesz przerabiać lekcje niemieckiego dla zaawansowanych, a w razie ewentualnych wątpliwości pomoże Ci przydzielony do Twojego kursu doświadczony lektor. Kursy ESKK to najlepszy dowód na to, że efektywna i szybka nauka niemieckiego jest możliwa także online!

Nasz kurs niemieckiego dla zaawansowanych obejmuje możliwość zdobycia certyfikatu potwierdzającego Twoje umiejętności. Jest on więc doskonałym rozwiązaniem, jeśli zależy Ci na tym, aby Twoja znajomość języka obcego została udokumentowana. Otrzymany certyfikat z pewnością wzmocni Twoją pozycję na rynku pracy i pomoże zdobyć wymarzone stanowisko.

Samodzielna nauka niemieckiego – ucz się wygodnie i skutecznie bez wychodzenia z domu

Nasz samodzielny kurs niemieckiego dla zaawansowanych jest zaprojektowany tak, aby umożliwiać efektywną i komfortową naukę tego języka. Podobne podejście przyjęliśmy przy tworzeniu innych kursów do nauki niemieckiego dostępnych w naszej ofercie, takich jak:

Chcesz zacząć naukę niemieckiego dla zaawansowanych? A może interesują Cię kursy dla osób o innym stopniu zaawansowania językowego? W obu przypadkach serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty ESKK!

Czego się nauczysz?

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

W nauce języka najważniejsza jest systematyczność. Dlatego moich podopiecznych zawsze zachęcam do regularnej nauki. Co ważne, aby osiągnąć oczekiwane efekty wcale nie trzeba spędzać nad podręcznikiem wiele czasu – materiały kursu są tak skonstruowane, że wystarczy nawet kwadrans dziennie. Ale pod jednym warunkiem – codziennie!

Paulina Wasiewicz: germanistka, absolwentka UAM, nauczycielka niemieckiego współpracująca ze studentami ESKK od 1995 roku.
Paulina Wasiewicz

Program kursu

Świadectwo

Egzaminy i certyfikaty

telc

Wartość certyfikatu

Egzaminy telc należą do systemu egzaminów stworzonych w oparciu o Europejski System Opisu Kształcenia Językowego Rady Europy – Common European Framework of Reference (CEFR). Zostały opracowane i są administrowane przez organizację telc GmbH z siedzibą we Frankfurcie nad Menem, będącą członkiem ALTE.

ESKK jako członek sieci telc współpracuje w zakresie egzaminów telc ze Studium Języków Obcych Uniwersytetu Łódzkiego – licencjonowanym partnerem telc GmbH, nadzorującym przeprowadzanie egzaminów w podległej sobie sieci centrów i ośrodków egzaminacyjnych telc w Polsce.

Po zdaniu egzaminu otrzymasz międzynarodowy certyfikat telc dokumentujący poziom Twojej wiedzy. Certyfikat telc jest uznawany w większości krajów europejskich, zatem jego posiadanie może znacznie ułatwić Ci podjęcie nauki lub atrakcyjnej pracy w krajach Unii Europejskiej. Certyfikat telc jest także coraz szerzej honorowany przez polskich pracodawców i wyższe uczelnie (certyfikaty telc są traktowane jako równoważne z egzaminami wstępnymi czy końcowymi na wielu polskich uczelniach). Zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 16 grudnia 2009 r. w sprawie sposobu przeprowadzania postępowania kwalifikacyjnego w służbie cywilnej (DzU Nr 218 poz. 1695) certyfikaty telc (od poziomu B2) są oficjalnie uznawane przez administrację Rzeczypospolitej Polskiej jako potwierdzenie znajomości języka.

Forma egzaminów

W ramach certyfikacji telc istnieje kilka poziomów egzaminów. Absolwentom kursów z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego proponujemy egzaminy poziomach:

Egzaminy telc składają się z części pisemnej oraz ustnej. Rodzaj zadań zależy od poziomu egzaminu. W części pisemnej uczestnik musi wykazać się umiejętnością rozumienia tekstu czytanego oraz rozumienia ze słuchu, a także sformułować wypowiedź pisemną na zadany temat. Część ustna to rozmowa w danym języku. Na stronie www.telc.net możesz zapoznać się ze strukturą egzaminu na danym poziomie. Dostępne są też tam próbne arkusze egzaminacyjne (wraz z kluczem odpowiedzi) oraz związane z nimi nagrania.

Organizacja egzaminów

Do egzaminów telc mogą przystąpić osoby, które ukończyły kurs ESKK. Wraz z przedostatnim pakietem kursu otrzymasz ulotkę z kuponem zgłoszenia. Wypełniony kupon wystarczy odesłać na adres ESKK (nie zapomnij wskazać, jaki poziom egzaminu Cię interesuje). Na podstawie informacji uzyskanych w Studium Języków Obcych Uniwersytetu Łódzkiego poinformujemy Cię o możliwych terminach i miejscach przeprowadzania egzaminów na danym poziomie oraz przekażemy dane kontaktowe do ośrodków egzaminacyjnych. Od tego momentu będziesz indywidualnie kontaktować się z wybraną szkołą, gdzie otrzymasz szczegółowe informacje o egzaminach (godzina, cena, sposób uiszczenia opłaty egzaminacyjnej, możliwość konsultacji, egzaminu próbnego itp.).

Kursy, po ukończeniu których możesz uzyskać certyfikat telc:

Płatności

Ceny egzaminów telc podawane są bezpośrednio w szkołach przeprowadzających dany egzamin. Uzależnione są między innymi od liczby osób w grupie.

Komentarze studentów


A
Agnieszka napisał/a: |

Ok kursy niemieckiego, jestem bardzo zadowolona z efektów.

A
Adrianna napisał/a: |

Dobre kursy niemieckiego, polecam

A
Adrian napisał/a: |

Doskonała nauka niemieckiego online.

R
Rafał napisał/a: |

Niemiecki zaawansowany godny polecenia.

Z
Zuzanna napisał/a: |

Bycie absolwentem tej szkoły to zaszczyt.
Świetne materiały edukacyjne.

A
Andrzej napisał/a: |

Cieszę się ze znajomości języka jaki udało mi się osiągnąć z ESKK.

A
Anna napisał/a: |

Pozdrawiam profesjonalną szkołę niemieckiego. Zadowolona studentka.

J
Janek napisał/a: |

Doskonała nauka niemieckiego.
Polecam wszystkie narzędzia edukacyjne ESKK.

L
Luiza napisał/a: |

Polecam, bardzo dobre kursy niemieckiego.

A
Andrzej napisał/a: |

Niemiecki da się lubić.
Ciekawa, różnorodną nauka języka. Polecam
Polubiłem tę szkołę za szeroki wachlarz usług.
Pozdrawiam

K
Karol napisał/a: |

Spoko nauka niemieckiego.

A
Antek napisał/a: |

Polecam naukę niemieckiego na wszystkich poziomach.
Bardzo dobra szkoła.

H
Halina napisał/a: |

Polecam kursy niemieckiego ESKK. Jestem bardzo zadowolona z nauki online i poczynionych efektów.

E
Emilka napisał/a: |

OK niemiecki.
Polecam naukę z ESKK.

W
Wiktor napisał/a: |

Pozdrawiam całą szkołę.
Zadowolony klient niemieckiego!

A
Antoni napisał/a: |

Super nauka. Jestem bardzo zadowolony z niemieckiego z ESKK

A
Anna napisał/a: |

OK kurs.

R
Renata napisał/a: |

Jestem zadowoloną absolwentką, polecam naukę niemieckiego na wszystkich poziomach.

P
Paulina napisał/a: |

Witajcie absolwenci niemieckiego. Jak przygotowania do egzaminu? U mnie nastrój wyśmienity.

O
Oliwia napisał/a: |

Jestem zadowolona z ponad dwuletniej nauki z ESKK, udało mi się opanować niemiecki do poziomu zaawansowanego i jestem z siebie bardzo dumna. Dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu. Jesteście najlepsza szkołą!

M
Magda napisał/a: |

Świetne lekcje, wspaniali, pomocni nauczyciele

M
Michalina napisał/a: |

Polecam naukę niemieckiego z tym kursem. Świetne dobrane lekcje pod każdym względem.

M
Marek napisał/a: |

Dobre jakościowo kursy niemieckiego.

I
Ireneusz napisał/a: |

Przyjemnie, skutecznie, bezstresowo nie wahajcie się. No schole set vitae discimus. Moje ukłony ESSK...

M
Marzena napisał/a: |

Bardzo skuteczna metoda nauki niemieckiego.

A
Alicja napisał/a: |

Czekam na egzamin z niemieckiego. Trzymajcie kciuki

J
Jacek napisał/a: |

Nie wiem kiedy ten czas zleciał. Złożyłem wniosek na egzamin. Trzymajcie kciuki za mój wynik!

M
Michał napisał/a: |

Super kursy niemieckiego.
Właśnie kończę przygodę z eskk.
Gratuluję pomysłu na fantastyczną szkołę językową.

D
Dorotka napisał/a: |

Wskakuję na III poziom niemieckiego. Świetne kurs, gdybym znów miała podjąć naukę języka to tylko z wami. Pozdrawiam

B
Bernadeta napisał/a: |

Przepięknie naszykowane,wysoka klasa .Porządny segregator, lad, skład,porządek.Niskie ukłony.Bardzo jestem zadowolona ,tylko brakuje mi jakoś czasu by się wgłębić w to .

T
Tomasz napisał/a: |

Dobry niemiecki, polecam szkołę.

R
Rafał napisał/a: |

Edukacja z niemieckiego zakończona. Czas na egzamin. Trzymajcie kciuki!

K
Kajetan napisał/a: |

Efektywna nauka niemieckiego. Osobiście najczęściej uczę się w drodze do pracy z materiałów audio. Najważniejsze to często powtarzać i utrwalać przerobione zwroty. Pozdrawiam

W
Wiktor napisał/a: |

Mam nadzieję, ze egzamin to będzie pestka.
Czuję się pewnie dzięki Wam i waszej wiedzy.
Teraz to moje umiejętności, które będą mi towarzyszyć już zawsze.
Pozdrawiam wspaniałe eskk!

K
Karol napisał/a: |

Czas na egzamin. Nauka zakończona.
Pozdrawiam wszystkich pracowników eskk i dziękuję, za troskę, za wsparcie, za zrozumienie.
Trzymajcie proszę kciuki za mnie.

W
Wojciech napisał/a: |

Wszystkie poziomy zaliczone. Czas na egzamin, czekam na termin.
Trzymajcie kciuki.
Pozdrawiam Wszystkich studentów niemieckiego!

M
Marian napisał/a: |

Za mną wszystkie poziomy kursu niemieckiego.
Fantastyczna nauka we własnym tempie i we własnym M3.
Teraz czas na egzamin. Trzymajcie kciuki!

M
Marta napisał/a: |

Bardzo dobry kurs do powtórek i nauki czegoś nowego. świetnie opracowana gramatyka,ciekawe tematy ,dużo słownictwa. Do tego sympatyczne nauczyciel. jestem na lekcji 14 stej i na pewno przerobię kurs z przyjemnościa do końca. Polecam

M
Maciej napisał/a: |

jestem mega dumna z siebie, właśnie zaczynam naukę na ostatnim poziomie.

M
Milena napisał/a: |

Szczęśliwa absolwent niemieckiego, pozdrawia całą kadrę super szkoły językowej!

P
Piotr napisał/a: |

Super wszystkie trzy poziomy języka niemieckiego. Nauka daje prawdziwą satysfakcję.

B
Bogusław napisał/a: |

Pełen profesjonalizm w nauczaniu niemieckiego, kurs doskonale opracowany pod kątem samodzielnej nauki, a na pomoc nauczyciela tez można liczyć. Nie spodziewałem się, że będę posiadać tak bogate słownictwo po ukończeniu kursów niemieckiego eskk. Super szkoła, polecam

R
Renata napisał/a: |

Czas na egzamin. Dam znać po!
Dziękuję za wszystko

R
Radek napisał/a: |

Dobrze móc korzystać z takich kursów językowych.
Pozdrawiam całą szkołę!

B
Beatka napisał/a: |

To był dobrze wykorzystany czas na naukę niemieckiego.
Pozdrawiam doskonałą szkołę językową.
Jestem z siebie i z Państwa dumna.

O
Oliwia napisał/a: |

Wszystkie niemieckie w porządku.
Polecam naukę online na kursie początkującym i średnim będziecie zachwyceni.

A
Anna napisał/a: |

Najlepszy niemiecki pod słońcem!

M
Mirek napisał/a: |

To była wspaniała nauka niemieckiego. Już mogę pochwalić się certyfikatem.

P
Piotr napisał/a: |

Serdeczne podziękowania dla całej kadry eskk, dlaautorów, nauczycieli i lektorów jezyka niemieckiego. To dzięki Wam znam niemiecki w stopniu komunikatywnym. Pozdrawiam wdzięczny Student

L
Leszek napisał/a: |

Pełen profesjonalizm, nawet jak klient się rozmyśli.

A
Alicja napisał/a: |

Kończę naukę niemieckiego z eskk, będzie mi brakować waszych materiałów, proszę trzymajcie kciuki z mój egzamin :)

Z
Zenia napisał/a: |

Absolwentka niemieckiego kłania się nisko, dziękując równocześnie za poświęcony czas i możliwość nauki języka na przyzwoitym poziomie.

K
Katarzyna napisał/a: |

Dobre kursy niemieckiego, wystawiam najwyższa ocenę szkole.
Myślę, że jeszcze skorzystam z Państwa oferty.
To były miłe 3 lata nauki, pozdrawiam

J
Joanna napisał/a: |

Przyjemna nauka niemieckiego w zaciszu domowym, pomoc nauczyciela od początku bardzo przychylna, polecam kursy eskk.

A
Andrzej napisał/a: |

Jestem zadowolony z udziału w kursie niemiecki dla zaawansowanych. Już wysłałem pierwsze zadanie domowe, które zostało dobrze ocenione.

S
Szymon napisał/a: |

Właśnie jestem na ostatnim zeszycie kursu dla zaawansowanych. Czuję się na tyle pewnie, że zgłosiłem się na egzamin. Pozdrawiam wszystkich kursantów.

A
Antoni napisał/a: |

Teraz już tylko egzamin.
dziękuję szkole i nauczycielom niemieckiego za opiekę i wsparcie, bez Was nie dałbym rady!

T
Tadek napisał/a: |

Nauka języka wymaga poświeceń ale można i trzeba realizować swoje plany. Jeszcze kilka zeszytów i startuje do egzaminu.

J
Janek napisał/a: |

Ostatni poziom przede mną., pozdrawiam nauczycieli niemieckiego! Dobra robota.

P
Paulina napisał/a: |

Nawet nie wiem kiedy ten czas przeleciał.
Jestem dumna z siebie i ze swoich osiągnięć językowych. Zaczynając naukę niemieckiego, nie spodziewałam się takich efektów. Bardzo dziękuję, jesteście najlepszą szkołą pod słońcem!

K
Katarzyna napisał/a: |

Dobre kursy, dobra cena. Taką naukę niemieckiego można polubić.

K
Kasper napisał/a: |

Próbowałem już różnych metod nauczania i nauka niemieckiego z eskk wychodzi mi najlepiej.

M
Maria napisał/a: |

Cudowna szkoła, wspaniali nauczyciele.
Bardzo dziękuję za wszystko!

A
Agnieszka napisał/a: |

B. dobre kursy niemieckiego. Jeśli chcecie komunikować się w tym języku polecam metodę nauki eskk.

K
Kasia napisał/a: |

POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A
Asia napisał/a: |

Dobre kursy niemieckiego. Czekam na certyfikat :-)

R
Ryszard napisał/a: |

Rewelacyjne podręczniki do nauki niemieckiego. Pozdrawiam wszystkich.

B
Bogdan napisał/a: |

Teraz już tylko egzamin. Bardzo dziękuję Europejskiej Szkole Kształcenia Korespondecyjnego za profesjonalizm w podejściu do nauki niemieckiego.

Z
Zofia napisał/a: |

Wspaniała szkoła języka niemieckiego. Będę was i waszego nauczyciela gorąco polecać.

W
Wodzisław napisał/a: |

Gratuluję szkole materiałów i nauczycieli języka niemieckiego.
Podpisano lojalny absolwent :-)

A
Anna napisał/a: |

Uczę się języków obcych z ESKK od 1996r. I jest super !
Ciekawe, kiedy będzie kurs sanskrytu ? :)

A
Antoni napisał/a: |

Szkoła z ogromnym doświadczeniem. Cieszę się, że mogłem być Państwa studentem przez ponad trzy lata. Każdemu kto tylko zechce uczyć się niemieckiego będę Państwa polecał. Pozdrawiam

K
Katarzyna napisał/a: |

Jestem naprawdę bardzo zadowolona

O
Oswald napisał/a: |

Niemiecki zaawansowany ukończony!
Brawa dla mnie i ogromne podziękowania dla całej szkoły!

W
Wiktor napisał/a: |

Kurs niemieckiego na poziomie C1 ukończony. Wspaniale teraz egzamin i wrzutka certyfikatu do CV.

E
Ewa napisał/a: |

Jestem w zasadzie na finiszu nauki niemieckiego, jeszcze tylko certyfikat i wrzucam do CV.

A
Anka napisał/a: |

Bardzo dziękuję eskk za możliwość nauki niemieckiego w tak różnorodny sposób. Nauka z Wami to była prawdziwa przygoda, zero nudy, zero stresu, odnajdywanie coraz to nowych możliwości i umiejętności językowych. Zaczynając naukę w eskk nie spodziewałam się, ze dojdę aż do poziomu zaawansowanego. Wspaniałe kursy niemieckiego, dziękuję!

M
Mirka napisał/a: |

Doskonały kurs niemieckiego. Polecam wszystkie trzy kursy.

M
Marek napisał/a: |

Można nauczyć się niemieckiego perfekcyjnie, kursy eskk są skarbnicą wiedzy dotyczącą nauczania języków. Dziękuję za wszystko!

O
Oliwier napisał/a: |

Wszystkie trzy kursy niemieckiego ukończone. Idealne materiały do nauki niemieckiego.

B
Bartek napisał/a: |

Bardzo dobrze opracowane kursy do nauki niemieckiego. Nie miałam żadnych większych problemów z przyswajaniem wiedzy.

P
Piotrek napisał/a: |

Przeczytałem program kursu i zakupiłem. Na doszlifowanie mojego niemieciego kurs w sam raz.

G
Grażyna napisał/a: |

Dwa kroki dzielą mnie od egzaminu z niemieckiego, strasznie się cieszę.

J
Jurek napisał/a: |

Nauka z eskk niemieckiego to była przyjemność. Bardzo dziękuję za wszystkie trzy kursy niemieckiego, dziękuję również Wszystkim zaangażowanym w tę naukę a szczególnie mojemu nauczycielowi, za wyrozumiałość i pomoc.

A
Antonina napisał/a: |

Można się nauczyć języka niemieckiego? Potwierdzam, że można i to biegle.

A
Alex napisał/a: |

Nauka niemieckiego z eskk to była przyjemność. Dzięki eskk!

M
M napisał/a: |

Pozostał mi ostatni trzeci poziom. Witam wszystkich na kursie zaawansowanym. Nie spodziewałem się, że tak szybko opanuję niemiecki.

K
KInga napisał/a: |

Niemiecki zaawansowany ukończony. Teraz germanistyka :-)

G
Gabrycha napisał/a: |

Zaczynam zaawansowany niemiecki, cieszę się, że będę miała perfect opanowane dwa języki.

I
Izabela napisał/a: |

Naprawdę dobrze przygotowany kurs niemieckiego pozwalający sprawdzić swoje umiejętności językowe na najwyższym poziomie. Mi się wydawało, że znam niemiecki doskonale, a tutaj proszę, ile się jeszcze dowiedziałam. Jednak warto się uczyć języka do końca.

P
Przemek napisał/a: |

Kurs niemieckiego zdecydowanie godny uwagi i zakupu. Nie chwalę…. wyrażam jedynie swoją opinię.

R
Renata napisał/a: |

Byłam przekonana, że moja wiedza z niemieckiego jest tak szeroka, że nic już nie jest w stanie mnie zaskoczyć. Kupiłlam ten kurs i teraz już wiem jak bardzo się myliłam.

B
Bogdan napisał/a: |

Sporo ciekawej tematyki jest w tym szkoleniu . Jednym słowem: Ten rodzaj nauki bardzo mi odpowiada.

P
Paulina napisał/a: |

Jak dobrze, że trafiłam na ten kurs. Jestem ogromnie zaskoczona efektywnością nauki z niego.

P
Piotr napisał/a: |

Świetny kurs i bardzo dobrze skonstruowany. Łatwo się z niego uczę posiadając nawet niewielką ilość czasu.

N
Natalia napisał/a: |

Znakomity kurs niemieckiego : ) : ) : )

I
Inga napisał/a: |

Kurs oferujący sporą dawkę słownictwa i gramatyki. Każdy posiadający już pewny zakres wiedzy z tego języka, powinien być z tego kursu zadowolony.

R
Renata napisał/a: |

Mój język niemiecki dzięki temu kursowi znacząco się poprawił :)

A
Asia napisał/a: |

Niepewnie podchodziłam do nauki na odległość. Teraz już wiem, że to najlepsza i najwygodniejsza forma edukacji.

R
Renata napisał/a: |

Zaczęłam naukę niemieckiego dokładnie w 2010 roku. Pierwszy mój kurs był z ESKK i ostatni również. Niezmiernie się cieszę, że trafiłam na tak dobrą i przyjazną szkołę.

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Użytkownicy, którzy kupili ten kurs, kupili również


Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO