Inne witryny Grupy Schouten & Nelissen

Kurs duńskiego z wersją ONLINE

Chcesz wyróżnić się na rynku pracy i interesuje Cię nauka duńskiego w domowym zaciszu? Przygotowany przez ESKK pakiet kompleksowych lekcji pozwoli Ci od podstaw poznać ten język. Dzięki niemu z łatwością poradzisz sobie w Danii w kwestiach zawodowych, a także poznasz ten unikalny kraj, jego kulturę oraz obyczaje. Nasz kurs języka duńskiego przeprowadzi Cię przez zagadnienia na poziomie podstawowym aż do średnio zaawansowanego. Nauczysz się ponad 2000 słów i wyrażeń zaprezentowanych w ćwiczeniach nawiązujących do sytuacji z życia codziennego.

Nauka duńskiego z ESKK to nie tylko podręczniki – to także nagrania audio, niezawodne w doskonaleniu wymowy oraz rozumienia ze słuchu. Dodatkowo język duński możesz dzięki nam przyswajać także online, wykonując interaktywne ćwiczenia czy korzystając z aplikacji.

Z naszego kursu skorzystało już prawie 2 500 osób!

Kurs języka duńskiego zawiera:

Podręczniki ESKK

Podręczniki i nagrania do lekcji

20 podręczników zawierających 40 lekcji - to właśnie o nie opiera się nauka języka duńskiego z ESKK. Materiał został podzielony na części w taki sposób, aby nauka jednej z nich zajmowała 15-30 minut. Możesz korzystać także z materiałów audio - ponad 17 godzin nagrań znajdziesz na platformie online. W pracy nad nimi brał udział profesjonalny lektor oraz rodowici Duńczycy.

Kurs ONLINE

Kurs ONLINE

Nauka duńskiego online zapewnia dodatkowe możliwości. Interaktywne lekcje duńskiego pozwalają efektywnie doskonalić umiejętności, wykonywać ćwiczenia umożliwiające praktyczną naukę słówek, śledzić przykłady, przeglądać ilustracje i wykonywać testy podsumowujące.

Program do nauki słówek

Program do nauki słówek

Duński dla początkujących staje się łatwiejszy z wygodną aplikacją. Postaw więc na szybką i skuteczną naukę duńskiego na smartfonie i komputerze. W aplikacji znajdziesz słówka do nauki, do których możesz dodawać kolejne, a poza tym, aplikacja umożliwia odsłuchiwanie dźwięków oraz wykonywanie sprawdzianów ze słuchu czy testów podsumowujących, a także zawiera moduł, który rejestruje Twoje postępy.

Opiekę nauczyciela ESKK

Opiekę nauczyciela

Opieka doświadczonego lektora sprawi, że duński od podstaw przyswoisz jeszcze szybciej. Nauczyciel pomoże Ci rozwiązywać pojawiające się problemy, będzie sprawdzał wykonywane przez Ciebie zadania, zmotywuje Cię do nauki. Decydując się na nasze kursy językowe, nie musisz jednak odrabiać prac domowych, a nauczyciel nie będzie oceniał Twoich zadań.

w wersji z e-podręcznikiem w cenie 94 zł 65,80 zł /pakiet

w wersji z drukowanym podręcznikiem w cenie 114 zł 75,80 zł /pakiet

Okładka kursu „Duński”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 20

Poziom trudności: początkujący

CEFR informacje o CEFR A1 + A2 + B1

Cena: od 65,80 zł

Opinie: (129 głosów)

Świadectwo: tak

Zaświadczenie ZUS: tak

Wersja ONLINE: tak

Zamawiam  

wersja ECO z e-podręcznikiem

Zamawiam

wersja z drukowanym podręcznikiem

Wybierz kurs języka duńskiego w ESKK

Kurs duńskiego przygotowany przez ESKK wyróżnia się spośród wielu innych kursów wyjątkową kompleksowością. Nauka języka duńskiego opiera się na podręcznikach i nagraniach oraz współpracy z doświadczonym lektorem. Duński dla początkujących pozwala przyswajać wiedzę stopniowo, poczynając od najprostszych zagadnień na poziomie podstawowym i z czasem zwiększając poziom trudności. Nasz kurs podzieliliśmy na 40 lekcji, które umożliwiają łatwe wygospodarowanie czasu na naukę – wystarczy około 30 minut, aby zanotować widoczny postęp!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nowoczesny kurs języka duńskiego wymaga włączenia w proces dydaktyczny interaktywnych narzędzi urozmaicających naukę. Z tego powodu opracowaliśmy funkcjonalną, wygodną aplikację do nauki języka duńskiego, z której możesz z powodzeniem korzystać zarówno na smartfonie, jak i komputerze. Dzięki niej poznawanie nowych słówek oraz ich właściwej wymowy będzie czystą przyjemnością – jest to miła odmiana po latach szkolnego „wkuwania” słówek z archaicznych papierowych list.

Czynnikiem wyróżniającym nasze kursy językowe, w tym także kurs duńskiego, jest udział wykwalifikowanego lektora języka duńskiego w procesie nauki. Jest on bezcennym wsparciem w momencie, gdy uczysz się przede wszystkim samodzielnie. Przydzielony lektor pomoże Ci w rozwiązaniu ewentualnych problemów i rozwianiu wszelkich językowych wątpliwości, a także sprawdzi wykonane przez Ciebie nieobowiązkowe zadania. Weryfikacja wykonanych ćwiczeń pozwoli określić nad czym warto jeszcze dłużej popracować, aby wyeliminować pojawiające się niedociągnięcia. Co istotne – nasi nauczyciele mają duże doświadczenie, dzięki czemu doskonale wiedzą z jakimi aspektami nauki duńskiego możesz mieć największe trudności i jak skutecznie sobie z nimi poradzić, aby motywacja do dalszej nauki nie spadła.

Sięgnij po sprawdzony kurs duńskiego online

W naszej ofercie znajdziesz także kursy online, w tym oczywiście duński online, obejmujące interaktywne lekcje językowe, w ramach których możesz wykonywać m.in. ciekawe ćwiczenia umożliwiające praktyczną naukę słówek.

Zobacz koszty wysyłki i pozostałe opłaty »

Czego się nauczysz?

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

Swoim studentom zawsze mówię, że w języku duńskim najtrudniejsza jest wymowa, dlatego zachęcam ich do regularnych ćwiczeń. Natomiast język w wersji pisanej jest bardzo przystępny. Widzę to w pracach domowych – studenci bardzo dobrze sobie radzą z zadaniami!

Katarzyna Timmler-Ignaszak: magister filologii duńskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Katarzyna Timmler-Ignaszak

Program kursu

Świadectwo

Świadectwo ESKK

Świadectwo ESKK jest cennym dokumentem potwierdzającym poziom umiejętności zdobytych w trakcie kursu. Wystawione przez ESKK – instytucję o ponad 30-letnim doświadczeniu w edukacji na odległość – będzie z pewnością Twoim atutem w czasie poszukiwania pracy.

Egzamin

Warunkiem przystąpienia do egzaminu jest ukończenie kursu i uregulowanie wszystkich należności za otrzymane pakiety lekcyjne. Przystąpienie do niego jest dobrowolne i może nastąpić w dowolnym momencie, o ile ukończony kurs nadal znajduje się w aktualnej ofercie. Egzamin przeprowadzany jest w formie pisemnego testu wyboru. Zestawy pytań za każdym razem losowane są komputerowo. Aby zaliczyć egzamin, należy poprawnie odpowiedzieć na ponad połowę pytań.

Zgłoszenie na egzamin

Jeszcze w trakcie trwania kursu otrzymasz formularz zgłoszenia na egzamin. Możesz także zgłosić się telefonicznie, dzwoniąc pod numer 61 879 32 67.

Termin i forma egzaminów

Egzaminy odbywają się zdalnie w trybie online za pomocą programu Skype.

Zapisy przyjmujemy w systemie ciągłym. Czas trwania egzaminu to ok. 30 minut.

Płatności

Opłata egzaminacyjna wynosi:

Na miesiąc przed wyznaczonym terminem egzaminu otrzymasz od ESKK zaproszenie na egzamin wraz z informacją o formie płatności.

Komentarze studentów


K
Kasia napisał/a: |

Bardzo efektywny i dobrze skonstruowany kurs online. Motywuje do systematycznej nauki. Polecam!

J
Janek napisał/a: |

OK nauka duńskiego

K
Kamil napisał/a: |

Dobre podstawy duńskiego dla każdego. Proszę się nie przejmować trudnością języka, ja tez na początku miałem obawy, ale lekcje są tak skonstruowane, ze stres znika jak ręka odjął. Polecam naukę z ESKK

J
Jola napisał/a: |

Cieszę się, ze natrafiłam na Państwa kurs duńskiego. Jestem zachwycona nauką tego języka. Dobrze opracowana nauka słówek i zwrotów zarówno online jak i ze słuchu. Pozdrawiam J.

P
Piotr napisał/a: |

Polecam duński ESKK

O
Ola napisał/a: |

Duński OK.
Skuteczna nauka języka

W
Witek napisał/a: |

W porządku duński online

J
Justyna napisał/a: |

Super nauka języka duńskiego, naprawdę nie ma możliwości, aby być niezadowolonym z nauki.
Tematycznie świetnie przygotowane lekcje, ćwiczenia różnego rodzaju, także zakresu gramatycznego.
Niesamowicie wciągające lekcje online. Polecam

A
Adam napisał/a: |

Doskonałe lekcje duńskiego online, kurs spełnił moje oczekiwanie. Jestem co prawda dopiero na czwartej lekcji, ale już wiem, ze to był dobry wybór. Pozdrawiam szkołę językową

L
Leon napisał/a: |

Bardzo dobry kurs duńskiego. Nie ma zbędnych słów do nauki. Tematyka przydaje się w codziennym życiu. Kurs online bardzo mi odpowiada. Pozdrawiam

W
Weronika napisał/a: |

Ok nauka online

C
Czarek napisał/a: |

OK duński, tematyka kursu tez spoko.

O
Oktawia napisał/a: |

Cool nauka duńskiego
Wszystko pięknie wytłumaczone krok po kroku
Tematycznie poukładane
Gramatyka OK
Oceniam na 6!

K
Katarzyna napisał/a: |

OK nauka duńskiego online.

L
Lena napisał/a: |

Kurs ok duńskiego.

K
Karolina napisał/a: |

Dobre lekcje duńskiego online.

M
Mariolka napisał/a: |

Kurs duńskiego OK.

W
Wiktor napisał/a: |

Przyjemne w nauce lekcje duńskiego.
Skuteczna nauka

K
Karolina napisał/a: |

Język duński dla początkujących na wysokim poziomie.

W
Waldek napisał/a: |

Dobre podstawy duńskiego.
Profesjonalna edukacja

K
Karol napisał/a: |

Dobry podstawowy duński

H
Hubert napisał/a: |

Doskonałe podstawy duńskiego.
Przejrzysta platforma do nauki duńskiego.

A
Adrianna napisał/a: |

Przygodę z duńskim zaczęłam 5 miesięcy temu, bardzo dobre materiały do nauki języka.
Polecam tę szkołę

M
Marek napisał/a: |

Dobre lekcje duńskiego.
Kurs fajnie poukładany tematycznie na platformie online.

A
Artur napisał/a: |

Język duński na wysokim poziomie. Postępy widać już po kilku lekcjach.

A
Adam napisał/a: |

Megaaaa nauka duńskiego. Bardzo wciągający, skuteczny kurs duńskiego.
Polecam

A
Adam napisał/a: |

Udało mi się opanować podstawy duńskiego. Dobrze przygotowany kurs do samodzielnej nauki. Spokojnie znajdziecie te 30 minut dziennie na naukę. Polecam duński ESKK

M
Mirka napisał/a: |

Dobre podstawy duńskiego. Nauka tego języka da się polubić z materiałami ESKK.

B
Bożena napisał/a: |

Język duński ma w sobie coś niepowtarzalnego.
Materiały super, polecam ten kurs każdemu.

D
Dorota napisał/a: |

Wyjątkowo dobrze przygotowany kurs duńskiego.
Uwielbiam naukę online z ESKK

A
Agata napisał/a: |

Super nauka duńskiego, polecam tę szkołę językową

K
Karola napisał/a: |

Bardzo dobre lekcje online z duńskiego.

K
Klaudia napisał/a: |

Duński OK.

A
Adrian napisał/a: |

Bardzo dobry kurs duńskiego.
Polecam naukę online z ESKK

R
Robert napisał/a: |

Fajna nauka duńskiego.
We własnym rytmie.
Polecam

B
Basia napisał/a: |

Bardzo dobre podstawy duńskiego, jestem bardzo zadowolona z kursu eskk.

I
Iwona napisał/a: |

Ciekawa i przede wszystkim skuteczna nauka duńskiego.

A
Anna napisał/a: |

Bardzo dobry duński, nauka na wysokim poziomie.

D
Daniela napisał/a: |

Dzięki nauce duńskiego dostałam pracę w firmie, w której ten język jest niezbędny. Strasznie się cieszę spełniło się moje marzenie nie tylko o lepszej pracy ale i zarobkach. Bardzo dobry kurs duńskiego, polecam Wam

E
Ewa napisał/a: |

Ciekawe lekcje i tematy. Polecam duński

A
Asia napisał/a: |

Duński dla mnie dobry kurs.

A
Adam napisał/a: |

W porządku duński kurs online.
Polecam

M
Marta napisał/a: |

Super duński w atrakcyjnej cenie.

L
Liwia napisał/a: |

Przyjemna nauka fińskiego.
Cieszę się z każdego kroku postępu.

I
Iwona napisał/a: |

Duński OK.

M
Marek napisał/a: |

Bardzo dobry kurs duńskiego. Dobry zakup

P
Piotr napisał/a: |

Doskonałe materiały do nauki duńskiego.
Cieszę się, że trafiłem na Państwa firmę w necie.

K
Klaudia napisał/a: |

Doskonale skonstruowany duński.

I
Igor napisał/a: |

Jestem dumna z siebie, że udało mi się opanować podstawy języka duńskiego i to w niecały rok. To co wydawało mi się na pierwszy rzut oka nierealne okazało się całkiem realne. Pozdrawiam fantastyczną szkołę.

W
Wiesław napisał/a: |

Trudny język, ale doskonale przygotowany pod kątem samodzielnej nauki. Polecam W.

B
Bogdan napisał/a: |

Super nauka online, w bardzo korzystnej cenie.
Polecam, można się uczyć różnymi sposobami. Super!

R
Rafał napisał/a: |

Bardzo dobra nauka duńskiego online. Liczne ćwiczenia sprawiają, że słownictwo można skutecznie przećwiczyć i utrwalić. Kurs jest poukładany tematycznie co również ułatwia naukę. Jestem zadowolony z nauki duńskiego.

K
Klaudia napisał/a: |

Dobry duński.

S
Sylwia napisał/a: |

Duńskiego uczę sie codziennie około godzinki dziennie, przynajmniej staram się codziennie, kurs się sprawdza gdyż efekty są widoczne. Pozdrawiam

M
Marta napisał/a: |

Świetne materiały do nauki duńskiego. Dzięki temu kursowi opanowałam strach przed nauka tego trudnego języka. Świetny materiał edukacyjny. Polecam

A
Artur napisał/a: |

jestem uczestnikiem kursu dusńkiego i to bardzo zadowolonym. Gdybym miał zdecydować się ponownie na naukę z eskk, zrobiłbym to bez wahania. Pozdrawiam najlepszą szkołę duńskiego.

W
Wacław napisał/a: |

Pierwszorzędna nauka duńskiego, uwielbiam sie z wami uczyć, bardzo dobre materiały, jesteście profesjonalistami na rynku językowym.

A
Adam napisał/a: |

Bardzo dobry kurs duńskiego początkującego.

A
Aga napisał/a: |

Nauka duńskiego na wysokim poziomie. Lekcje online niezwykle ciekawe a lektor przyjemny dla ucha.

R
Rita napisał/a: |

Super podstawy duńskiego, ciekawe i wciągające lekcje online.

W
Wiktoria napisał/a: |

Ciekawa nauka duńskiego, poświęcam na naukę pół godzinki dziennie i to wystarcza. Profesjonalnie przygotowany i dopasowany kurs do samodzielnej nauki duńskiego.
Polecam W.

P
Patrycja napisał/a: |

Duński dla każdego, fajna kolorowa, żywa, przyjemna interaktywna nauka duńskiego. Bardzo mnie cieszą moje pierwsze sukcesy w komunikacji werbalnej. Pozdr.

Z
Zofia napisał/a: |

Dobry kurs duńskiego.
Gdybym ponownie maiła zakupić kurs, nie wahałabym się ani sekundy.
Pozdrawiam

P
Piotr napisał/a: |

Obawiałem się nauki języka duńskiego, pobrałem lekcję próbna i pamiętam, że od razu zmieniłem zdanie. Kurs uczy podstaw krok po kroku od najprostszych słówek po gotowe zwroty i całe dialogi, a wszystko jest poukładane tematycznie. Przyjemna nauka, szczególnie na kursie online. Polecam P.

M
Mateusz napisał/a: |

Wspaniała nauka duńskiego, uczę się gdzie chcę i to bez specjalnego wysiłku, bo wszystko jest tak dobrze przygotowane, że nie trzeba się wysilać. Widać doświadczenie i profesjonalizm firmy w podejściu do nauczania języków obcych w tym duńskiego.

R
Rafał napisał/a: |

B. dobry duński, nie obawiajcie się nauki tego języka jest super opracowany, polubicie naukę duńskiego tak jak Ja.

K
Krystyna napisał/a: |

Duński polubiłam od pierwszej lekcji, wszystko ładnie wytłumaczone, przedstawione, dialogi życiowe bardzo przydatne na co dzień i do tego ta wygoda uczenia gdziekolwiek. Uwielbiam ten kurs.

R
Rafał napisał/a: |

Bardzo dobre kursy . idealne do samodzielnej nauki ; -)

M
Mirek napisał/a: |

Polecam naukę duńskiego z eskk. Lekcje są dostosowane do nauki w stopniu początkującym. Idealna nauka we własnym tempie.

K
Kacper napisał/a: |

Fajna nauka duńskiego w swoim tempie. Zaletą jest to, że nie muszę ruszać się z domu, no i oczywiście materiały są w porządku. Małymi kroczkami opanowuję zagadnienie po zagadnieniu, jest moc jest frajda.

W
Wiktor napisał/a: |

Duński OK.
Czekam na kolejny poziom tego kursu.

P
Paweł napisał/a: |

Bardzo dobra nauka duńskiego, polecam bez obaw.
Fajne praktyczne słownictwo, które od razu można stosować w życiu.
Lektor mówi powoli i wyraźnie, szybko można nabrać wprawy w wymowie.
Kurs OK.

O
Ola napisał/a: |

Duński ok, bez obaw możecie zacząć przygodę z tym kursem, materiały więcej niż przyzwoite.

M
Magdalena napisał/a: |

Bardzo obawiałam się nauki tego języka, a teraz duński jest moim drugim językiem, a nawet pierwszym, gdyż coraz częściej łapię się na tym, że myślę po duńsku. Polecam kurs duńskiego i dziękuję szkole za możliwość nauki w dogodnych warunkach. M.

K
Kamil napisał/a: |

Język duński nie jest łatwym językiem, ale można się go nauczyć. Z początku myślałem, że się poddam, dzwoniłem nawet do eskk zaraz po drugiej lekcji, aby zrobili mi przerwę bo nie byłem w stanie przyswoić podstawowych zwrotów wymaganym czasie, ale praktyka czyni mistrza. Odsłuchiwałem materiały częściej, mobilizowałem się jak tylko mogłem i udało się. Teraz już jestem na bieżąco z językiem duńskim.

A
Adam napisał/a: |

Skuteczna nauka duńskiego. Kurs tematycznie super opracowany, podejście do zagadnień życia codziennego posegregowane jest na podgrupy typu rodzina czy komunikacja w mieście, co zdecydowanie ułatwia naukę duńskiego. Oprócz podręcznika i doskonałego lektora duńskiego dostępny jest także kurs online duńskiego, w którym jest mnóstwo dodatkowych ćwiczeń i dialogów, nie sposób zatem nie nauczyć się tego potwierdzam trudnego języka. Gramatyka jasna i czytelna. Fascynująca nauka naprawdę ze świetnymi materiałami. Polecam

M
Michał napisał/a: |

Duński ok. Kurs ciekawy, wszystko jasno wyjaśnione, można opanować podstawy duńskiego bez pomocy nauczyciela. jestem tego żywym przykładem. Pozdrawiam całą szkołę językowa!

M
Małgosia napisał/a: |

Kurs duńskiego bardzo mi się spodobał, chyba dzięki lekcjom online, które bardzo umilają naukę.

A
Adam napisał/a: |

Niesamowicie trudny jezyk. Wam tez tak mozolnie idzie nauka duńskiego? Do materiałów nie mam zastrzeżeń, podręcznik super, lektor również. Coś nie tak ze mną i moimi predyspozycjami językowymi. Powiedzcie proszę, że z czasem będzie lepiej!

r
rafał napisał/a: |

może potrafię nauczyć się z pomocą ESKK mówić po duńsku. Z poważaniem Rafał.

M
Mateusz napisał/a: |

Genialny kurs!!!!
Nigdy jeszcze nauka online duńskiego nie była tak ciekawa.

G
Gabriela Zaleska napisał/a: |

Bardzo podoba mi się forma kursu. Techniki nauki są dobrze dopasowane , dzięki czemu nauka jest przyjemna i owocna.

O
Oskar napisał/a: |

Bardzo przyjemna nauka duńskiego. Solidne podstawy językowe.

W
Wojciech napisał/a: |

Dobre podstawy duńskiego.
Kurs zasługuje na uwagę.

J
Julka napisał/a: |

OK kurs duńskiego.
Wymowa trudna, ale ćwiczenia z lektorem z czasem pozwalają oswoić się z tą wymową.

K
Kazimierz napisał/a: |

Duński jest niesamowicie trudnym językiem, wiedziałem to zanim zakupiłem ten kurs, ale materiały bardzo fajnie tematycznie opracowane myślę, że sprawdzą się w niejednej życiowej sytuacji. Pozdrowienia dla Państwa

H
Henryk napisał/a: |

Kurs ok.
Myślę, że spokojnie można nauczyć się podstaw duńskiego w krótkim okresie.

R
Robert napisał/a: |

Trudny do nauki język, szczególnie wymowa, ale lektor rewelacyjny, mam nadzieję, że opanuję chociaż podstawy duńskiego, a potem to już jakoś pójdzie. Pozdrawiam

J
Jan napisał/a: |

Rewelacja kurs. Polecam naukę duńskiego.

R
Rafał Skomarowski napisał/a: |

Coś jest w języku duńskim że powracam do jego nauki. Większość narzeka że trudna wymowa - owszem napiszę że wymagająca ale proszę się tym nie zniechęcać.To trzeba poczuć i przekonać się że to własnie ten język którego chcemy się uczyć.
Z mojego doświadczenia(przerabiałem prawie wszystkie języki w Szkole ESKK. Coś o tym wie Administracja Szkoły) potwierdzam że język duński to bajka w porównaniu z innymi językami. Mam na myśli skalę trudności.
Zachęcam do nauki tego pięknego i logicznego języka.
W tej Szkole naprawdę warto.

A
Anna napisał/a: |

Niesamowicie trudny język do nauki, aż sama się sobie dziwię na co się zdecydowałam, ale mam Siostrę w Danii, a jej dzieciaki już w zasadzie nie mówią po polsku, Ciocia zatem musiała się wziąć za naukę duńskiego. Nie jest lekko, ale daję radę. Dziękuję mojej Pani Kasi nauczycielce za wspaniała opiekę i cierpliwość do moich notorycznych błędów. Pozdrawiam

K
Karolina napisał/a: |

Nauka duńskiego z eskk to więcej niż przyjemność.
Efekty niesamowite! Super kurs

M
Mirella napisał/a: |

Kurs duńksiego ok.
Proszę pomyśleć o poziomie dla średnio zaawansowanych.
Pozdrawiam całą szkołę językową.

A
Anna napisał/a: |

Mam wnuczki w Danii, postanowiłam nauczyć się chociaż podstaw tego języka, jestem aktualnie na szóstym zeszycie. Przyznaję język bardzo trudny, gdyby nie materiały do słuchania z lektorem nie dałabym rady. Kurs duńskiego online fantastyczny, zawsze z przyjemnością siadam do tych lekcji, są bardzo wciągające, ciekawe i kolorowe.

B
Bogdan napisał/a: |

Kurs duńskiego ok. Tylko zapału do nauki brak :-(

B
Bartosz napisał/a: |

Kurs duńskiego polecił mi kumpel, który już trzeciego kursu uczy się waszą metodą. Najbardziej ceni sobie naukę online i materiały w postaci mp3. Kurs zakupiony, spróbuję i Ja.

W
Weronika napisał/a: |

Nauka duńskiego wcale nie jest taka straszna to trudny kurs, ale małymi krokami szybko zobaczycie efekty. Nie mam specjalnych predyspozycji językowych ale jeśli mi się udało opanować podstawy to i większości tez się uda. Śmiało, kurs jest ok.

B
Borys napisał/a: |

Kurs duński dla początkujących ok.

G
Grzegorz napisał/a: |

Cieszę się, że materiały eskk wysyłane są również za granicę, dzięki Wam nauka duńskiego idzie mi znakomicie. Pozdrawiam wszystkich pracowników eskk.

M
Malwa napisał/a: |

Język duński jest naprawdę trudnym językiem.
Gdyby nie profesjonalny lektor i pomoc nauczyciela nie wiem czy nie poddałabym się już na początku tej drogi.
Dzięki za czas i poświecenie, za materiały i kurs duńskiego online. Nie wiem co bym bez tego kursu zrobiła.

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO