Kurs hiszpańskiego dla średnio zaawansowanych również z opcją ONLINE

Niezwykle skuteczny kurs hiszpańskiego przeznaczony dla osób znających język hiszpański w stopniu podstawowym. Kurs „Hiszpański dla średnio zaawansowanych” wprowadza około 3500 słów i zwrotów oraz omawia bardziej zaawansowane niż na poziomie podstawowym zagadnienia gramatyczne. Omawiane tematy oraz ćwiczenia dotyczą typowych sytuacji z życia codziennego. Przejrzysta struktura, czytelne objaśnienia, współczesne słownictwo oraz wyrażenia „gotowe do użycia” sprawiają, że nauka jest nie tylko skuteczna, ale staje się też prawdziwą przyjemnością.

Z naszego kursu skorzystało już ponad 1 500 osób! Sprawdź także inne kursy hiszpańskiego od ESKK.

Kurs zawiera:

Podręczniki ESKK

Podręczniki i nagrania do lekcji

16 podręczników zawierających 32 lekcje, dzięki którym poznasz 3500 słów i zwrotów gotowych do użycia w codziennych sytuacjach. Materiał w lekcjach jest porcjowany – na opanowanie każdej części wystarczy tylko 15-30 minut. Do wyboru podręcznik w wersji papierowej lub pdf. Nagrania (łącznie ponad 14 godzin) uzupełniają lekcje i umożliwiają wykonywanie ćwiczeń: rozumienia ze słuchu, nagrania prawidłowej wymowy oraz dialogów. Są dostępne na platformie online. W pracy nad materiałami audio brał udział profesjonalny lektor oraz rodowici Hiszpanie.

Program do nauki słówek

Program do nauki słówek

Szybka nauka na smartfonie i komputerze: aplikacja posiada gotowe bazy słówek oraz opcję dodawania nowych, pozwala na odsłuchiwanie dźwięków i sprawdziany ze słuchu. Zawiera moduł rejestrujący postępy w nauce, czytelne statystyki, testy podsumowujące.

Opiekę nauczyciela ESKK

Opiekę nauczyciela

Masz zagwarantowaną opiekę nauczyciela – doświadczonego lektora języka hiszpańskiego, który będzie sprawdzał Twoje prace domowe, wyjaśniał problematyczne zagadnienia i motywował do nauki. Odrabianie prac domowych nie jest obowiązkowe. Nauczyciel nie wystawia ocen.

w cenie 105 zł 84,00 zł /pakiet

Opcje dodatkowe:

Kurs ONLINE

Kurs ONLINE

Interaktywne lekcje pozwalają na skuteczne i wygodne doskonalenie różnych umiejętności językowych. Angażujące ćwiczenia stawiają na praktyczną naukę słówek, również poprzez zabawę. Kurs zawiera różnorodne przykłady, liczne ilustracje oraz testy podsumowujące.

Audiobook ESKK

Audiobook

Kurs przełożony na materiał do słuchania - wystarczy słuchać i powtarzać słowa i zwroty za lektorem, np. podczas jazdy samochodem. W nagraniach uczestniczyli profesjonalny lektor oraz użytkownicy języka hiszpańskiego. Audiobooki dostępne są na platformie online.

+ 16 zł/pakiet
Okładka kursu „Hiszpański dla średnio zaawansowanych”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 16

Poziom trudności: śr. zaawansowany

CEFR informacje o CEFR B1 + B1+

Cena: od 84

Opinie: (80 głosów)

Certyfikat: tak

Zaświadczenie ZUS: tak

Wersja ONLINE: tak

Zamawiam Lekcja próbna ZA DARMO
Zobacz koszty wysyłki i pozostałe opłaty »

Czego się nauczysz?

Zamów TERAZ, a otrzymasz 20% RABATU!

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

Jeśli Twoim celem jest szybkie opanowanie języka hiszpańskiego, zachęcam Cię do odrabiania prac domowych. W ESKK nie wystawiamy za nie ocen, a jedynie wskazujemy Twoje mocne strony oraz punkty, w których warto byłoby coś poprawić. Systematyczne odrabianie zadań domowych to przede wszystkim znakomity sposób na powtórzenie materiału.

Beata Matysek: magister filologii hiszpańskiej (Wydział Neofilologii Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu), nauczyciel języka hiszpańskiego.
Beata Matysek

Komentarze studentów


R
Renata napisał/a: |

Bardzo wciągająca nauka hiszpańskiego, od samego początku pokochałam platformę online. Gdybym miała więcej wolnego czasu przerobiłabym cały kurs od razu. Wszystko ciekawie i przejrzyście zaprojektowane, nie ma nudnych tematów. Słownictwo dotyczy codziennego życia. Nauka z taką platformą to prawdziwa przyjemność.
Pozdrawiam R.

E
Ewa napisał/a: |

Ciekawa formuła, interesujące przykłady, profesjonalna szata graficzna oraz wysokiej jakości zawartość merytoryczna

W
Wiktor napisał/a: |

Wszystko pięknie opracowane do samodzielnej nauki.
Dialogi, ćwiczenia, zadania, programy do nauki słówek, native speaker.
Wystarczy wygospodarować trochę czasu codziennie a efekty gwarantowane.
Skuteczna metoda nauki potwierdzam. W.

L
Lidka napisał/a: |

Kontynuuję naukę hiszpańskiego z eskk, bo naprawdę warto, to niesłychanie ciekawa forma nauki i równie skuteczna. Cieszę się, ze trafiłam an Państwa kurs w sieci.

K
Karol napisał/a: |

Polecam wszystkim kursy językowe w eskk, wszystkie materiały są na najwyższym poziomie 😀

A
Anna napisał/a: |

Skuteczna nauka hiszpańskiego we własnym tempie i bez żmudnego wkuwania słówek. Polecam

A
Ala napisał/a: |

Najbardziej skuteczna metoda nauki hiszpańskiego na jaką do tej pory trafiłam.
Ciesze się, ze mogę uczestniczyć w tym kursie.

E
Ewelina napisał/a: |

Zaczęłam od kursu podstawowego, obecnie kontynuuję poziom średniozaawansowany języka hiszpańskiego, nauka jest bardzo przyjemna a program bardzo dobrze ułożony, tak, że nawet bez dodatkowych lekcji zdołałam się wiele nauczyć, co potwierdziło się już w praktyce. Polecam serdecznie.

P
Piotr napisał/a: |

Hiszpański dla każdego!

M
Maria napisał/a: |

Nawet nie wiem kiedy minął mi rok nauki hiszpańskiego z eskk, czsa na kolejny poziom. Wspaniała nauka online w dobrym tempie.

W
Wiktoria napisał/a: |

Rewelacyjny hiszpański, z takimi materiałami nie zanudzicie się, a efekty przychodzą błyskawicznie. Wiem co mówię. Polecam

I
Iga napisał/a: |

Kontynuuje naukę hiszpańskiego bo to super język jest!

K
Karol napisał/a: |

Dobre kursy hiszpańskiego na przyzwoitym poziomie, pozdrawiam

J
Justyna napisał/a: |

Wspaniale przygotowany kurs języka hiszpańskiego! Najpierw ukończyłam część dla początkujących, potem zapisałam się na kontynuację kursu. Dużo ciekawych tekstów, wyrażeń (również idiomatycznych), przemiła oraz wyrozumiała nauczycielka. Materiały pomogły mi w osiągnięciu celów, bezproblemowego porozumiewania się podczas podróży w Hiszpanii oraz przygotowaniu do matury rozszerzonej z tego języka. Dziękuję ESKK za kolejny już tak świetny kurs. :)

W
Wiktoria napisał/a: |

Stawiam najwyższa notę kursom hiszpańskiego. To był wspaniały rok, szybkich postępów w nauce języka. Bardzo jestem zadowolona z efektów nauki, każdemu chcącemu się nauczyć hiszpańskiego z chęcią polecę waszą firmę. Pozdrawiam W.

M
Mateusz napisał/a: |

Super kurs hiszpańskiego.
Planuję zdać egzamin z hiszpańskiego na poziomie B1 i nie zawieść ani Państwa ani siebie.
Pozdrawiam całą szkołę językową.

L
Laura napisał/a: |

Jestem zauroczona nauką hiszpańskiego z eskk, wspaniałe lekcje, doskonała oprawa graficzna, lektor mówi wolno i wyraźnie, nauka wymowy jest zatem przyjemnością. Podjęłam decyzję o kontynuacji nauki hiszpańskiego na wyższym poziomie, bo pokochałam ten język :)

M
Miłosz Z. napisał/a: |

Świetna nauka hiszpańskiego. Dobry lektor i szybkie efekty.

A
Adam napisał/a: |

Super nauka hiszpańskiego.
Bez stresu, bez nudy i z szybkimi efektami.

W
Władek napisał/a: |

Polecam kurs hiszpańskiego eskk, gwarantuję, że nauczycie się hiszpańskiego z ich materiałów. Również na początku nie wierzyłem do końca, że języka można nauczyć się samemu, ale teraz mogę potwierdzić, te lekcje naprawdę nauczą was hiszpańskiego. Polecam też często korzystać z pytań do opiekuna kursu, jest niezwykle pomocny i tolerancyjny. Ja właśnie składam papiery na pilota wycieczek w języku hiszpańskim. Trzymajcie za mnie kciuki.

A
Andrzej napisał/a: |

Skuteczne kursy hiszpańskiego. Profesjonalne doradztwo i pomoc w czasie nauki. Polecam

E
Elwira napisał/a: |

Właśnie kończę naukę hiszpańskiego na poziomie średnio zaawansowanym i chciałam serdecznie podziękować eskk za wspaniałe lekcje hiszpańskiego i za możliwość nauki bez ruszania się z domu. Takiego kursu szukałam. Jestem dumna z siebie i swoich postępów, nie wierzyłam, że uda mi się samej opanować hiszpański w stopniu średnim, tym bardziej, że zaczynając nie znałam słowa po hiszpańsku. Pozdrawiam całą kadrę oraz moją Panią nauczyciel, będzie mi brakowało waszego wsparcia. Dam znać jak poszedł mi egzamin, a szkole życzę wielu studentów i sukcesów. Pozdrawiam

A
Anna napisał/a: |

Polecam wszystkim kursy hiszpańskiego eskk.

C
Cecylia napisał/a: |

Dobre kursy hiszpańskiego.
Przyzwoita cena jak za taką ilość i jakość materiałów do nauki.

E
Ela napisał/a: |

Polecam kursy eskk, nie tylko hiszpańskiego. Przyjemna, wygodna a przede wszystkim skuteczna forma nauki, zresztą sami się przekonajcie.

M
Małgorzata napisał/a: |

Przyjemna, ciekawa i przede wszystkim skuteczna nauka hiszpańskiego. Gdybym raz jeszcze miała podjąć decyzję o nauce języka z pewnością wybrałabym właśnie eskk.

Żaneta napisał/a: |

Jak szybko ten czas leci, dopiero zaczynałam hiszpański dla początkujących a tutaj już drugi poziom. Fantastyczne kursy do nauki hiszpańskiego. Gratuluję eskk.

I
Igor napisał/a: |

Cudowna nauka hiszpańskiego, język bardzo szybko się zapamiętuje, nie wiem czy przez jego melodyjność, ale nauka tego języka nie sprawia większych problemów, fajnie móc korzystać z tak profesjonalnych i różnorodnych materiałów. Szacun dla szkoły.

A
Agata napisał/a: |

Polecam osobom, które nie mają czasu na kurs stacjonarny. :) Mam nadzieję, że w ofercie pojawi się również hiszpański na poziomie zaawansowanym.

S
Sylwia napisał/a: |

Niedawno zaczęłam kurs hiszpańskiego dla początkujących.Polecam w 100%

T
Teresa napisał/a: |

Super nauka hiszpańskiego.
Polecam eskk

A
Agata napisał/a: |

Dopiero zaczęłam pracę z tym kursem, ale muszę przyznać, że jak na razie jestem pozytywnie zaskoczona. Dzięki ćwiczeniom mimochodem wałkuje się słownictwo, które przy powtórkach łatwo się zapamiętuje. Mam nadzieję, że cały kurs jest tak przystępny. :) Polecam osobom, które nie mają czasu na kurs stacjonarny.

J
Justyna napisał/a: |

Certyfikat ukończenia kursu zdobyty! :-) Będzie mi brakowało waszych, kursów, wszego wsparcia. Chciałabym bardzo bardzo podziękować mojej Pani nauczycielce za przemiłe komentarze i chęć niesienia pomocy w każdej sytuacji. Pozdrawiam cały zespól eskk.

A
Agata napisał/a: |

Jestem zauroczona językiem hiszpańskim. Szkoda, że nie ma wersji dla zaawansowanych. Jestem bardzo zadowolona z nauki hiszpańskiego z eskk. Polecam

P
Patrick napisał/a: |

no zobaczymy jak to będzie.
jestem .....wa bardzo ciekaw.
Mam nadzieję , że pomogłem wam w ankiecie.
Powodzenia i sobie i mi.
Nara.

R
Renata napisał/a: |

Jestem niesamowicie zadowolona z nauki w eskk, właśnie zakupiłam hiszpański dla średnio zaawansowanych. Wspaniałe kursy, przyjemna nauka. Pozdrawiam wszystkich pracowników eskk.

A
Ania napisał/a: |

Niesamowity kurs, nauka hiszpańskiego w eskk to najfajniejsza przygoda jaka mnie ostatnio spotkała. Lekcje są wprost fantastyczne i najważniejsze nie trzeba biegać na zajęcia. Jestem samoukiem ta forma nauki wyjątkowo mi odpowiada.

M
Magda napisał/a: |

Fajna nauka hiszpańskiego. Kontunuuję naukę z tą szkołą, gdyż mają wyjątkowo dobrze opracowane materiały szczególnie pod kątem egzaminów. Koleżanka nie maiłą żadnych problemów na egzaminach z tego języka. Poza tym nauka naprawdę wygodna, uczę się głównie w drodzę na uczelnie, w autobusie, i to w zupełności wystarcza.

C
Czesław napisał/a: |

Miałem okazję pracując w Barcelonie jakiś czas poznać podstawy tego języka. Tak mi się spodobał, że postanowiłem w kraju kontynuować naukę hiszpańskiego. Dobry kurs.

K
Karol napisał/a: |

Podstawy hiszpańskiego mam już w jednym paluszku. Zabieram się za kurs średniego. szkoda, że nie macie zaawansowanego.

S
Sabina napisał/a: |

Jestem bardzo zadowolona z nauki w eskk, materiały są bardzo przejrzyste, pięknie poukładane tematycznie, wspaniała nauka niemieckiego. Oby więcej takich kursów.

P
Patrycja napisał/a: |

Kurs hiszpańskiego na 6! Nauczyłam się języka w bardzo szybki tempie, polecam.

Łucja napisał/a: |

Kurs hiszpańskiego wart swojej ceny.

B
Beata napisał/a: |

Wspaniale móc kontynuować naukę hiszpańskiego. Cieszę się, że trafiłam na szkołę, która nie tylko uczy podstaw ale pozwala doskonalić komunikacje w języku hiszpańskim. Super kurs.

J
Jola napisał/a: |

Rozpoczęłam kontynuację hiszpańskiego, którą zmuszona zostałam przerwać po klasie maturalnej, Super kurs zważywszy, że niewiele jest materiałów na rynku pozwalających na doskonalenie hiszpańskiego.

E
Emma napisał/a: |

Bardzo wygodny kurs hiszpańskiego. Opanował już solidnie podstawy czas na hiszpański średni. Materiały mega wygodne no i najważniejsze skuteczne!

A
Ala napisał/a: |

Własnie zakupiłam hiszpański średni. Cieszę się, że mam taką możliwość. Szkoda, że nie ma kursu wersji online. Materiały w wersji online bardzo mi odpowiadały. Pomyślcie o tym.

R
Radek napisał/a: |

Tak mi się spodobał język hiszpański, że właśnie dokupiłem średniozaawansowany.

L
Lucyna napisał/a: |

Uwielbiam ten język. Znam już podstawy, szukałam zatem czegoś bardziej zaawansowanego no i trafiłam na hiszpański średni eskk, dzięki

L
Ludmiła napisał/a: |

Znałam już podstawy hiszańskiego jeszcze z liceum teraz po latach postanowiłam powrócić do nauki tego melodyjnego języka i zdecydowałam sie na średniozaawansowany hiszpański. Koleżanka poleciła mi kursy ESKK. Mam nadzieję, że sobie poradzę.

A
Alicja napisał/a: |

Ten kurs jest muy beuna:)

W
WIESŁAWA napisał/a: |

Kurs godny polecenia i zgadzam się z opiniami, że szybko człowiek się z niego uczy.

J
Julia napisał/a: |

Ukończyłam pół roku temu kurs hiszpańskiego dla początkujących. Dziś kupiłam jego kolejną część, czyli dla średniozaawansowanych. Mam nadzieję, że będę równie zadowolona z tego kursu jak z poprzedniego.

A
Andrzej napisał/a: |

Nauka hiszpańskiego z tym kursem należy zdecydowanie do łatwych. Spoko kurs.

M
Magda napisał/a: |

Prosty, łatwo przyswajalny, poukładany tematycznie. Tak krótko określiłabym ten kurs hiszpańskiego.

P
Paulina napisał/a: |

Fajny kurs:) Idealny jak dla mnie.

S
Sebastian napisał/a: |

Mam ten kurs. Kupiłem jednorazowo wszystkie zeszyty. Kiedy skończę z nich naukę mam zamiar zdawać egzamin DELE.

A
Anita napisał/a: |

Genialny kurs. Dokładnie opisuje język hiszpański.

M
Monika napisał/a: |

Moim zdaniem, ten kurs to obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się hiszpańskiego.

I
Inga napisał/a: |

Witam serdecznie. Ten kurs języka hiszpańskiego, z którego skorzystałam to fantastyczny materiał, który wiele rzeczy mi przypomina z młodszych lat i nie tylko. Jako dziecko uczyłam się tego języka. Zapomniane wiadomości zostały odświeżone. Bardzo dziękuje. Pozdrawiam

M
Marta napisał/a: |

Ten kurs języka hiszpańskiego podoba mi się i jest bardzo łatwy do zapamiętania.

U
Ula napisał/a: |

Moim skromnym zdaniem jest to bardzo fajny kurs hiszpańskiego bo będąc w domu, mogę się z niego uczyć.

A
Asia napisał/a: |

To mój drugi kurs w eskk. Pierwszym był hiszpański dla początkujących. Miło jest kontynuować naukę z dobrymi podręcznikami a takie właśnie posiada ta szkoła.

A
Anka K. napisał/a: |

Język hiszpański zawsze był dla mnie frajdą. Lubię się go uczyć a jeszcze z tego kursu to już w ogóle:)

M
Marcela napisał/a: |

Od dłuższego okresu czasu spędzam każde wakacje w Hiszpanii. Ten kraj ujął mnie swoim pięknem a ludzie, serdecznością. Sentyment do Hiszpanii spowodował, że postanowiłam nauczyć się tego języka. Polecam ESKK i ten kurs osobom, które już miały styczność z hiszpańskim a chciałyby się nauczyć nowych słówek i pogłębić wiedzę z zakresu gramatyki.

T
Tomasz napisał/a: |

Kasia R., tu masz szczegóły dotyczące egzaminu https://eskk.pl/kurs-hiszpanski-srednio-zaawansowany/certyfikat . Jak skończysz ten kurs, nie będziesz mieć na pewno problemów z jego zdaniem.

M
Malwa napisał/a: |

Urszula, to tylko od Ciebie zależy czy chciałabyś znać więcej słówek i gramatyki hiszpańskiej. Moim skromnym zdaniem warto ten kurs skończyć ale decyzja jest Twoja.

M
Migez napisał/a: |

Urszulo, pewnie że warto. Zawsze poszerzysz znajomość hiszpańskiego a o to przecież chodzi.

M
Marta napisał/a: |

Kasiu, egzamin naprawdę nie jest trudny. Na pewno sobie poradzisz. Trzymam kciuki. Pozdrawiam

U
Urszula napisał/a: |

W zeszłym roku skończyłam kurs hiszpańskiego dla początkujących. Nie mam po nim problemów z porozumiewaniem się w tym języku. Czy myślicie, że w takim wypadku opłaca się jeszcze kończyć kurs dla średniozaawansowanych?

A
Anita Z. napisał/a: |

Mam zamiar na ten kurs się zapisać. Oby nauka szła mi tak dobrze jak wam.

K
Kasia R. napisał/a: |

Widzę, że są tu osoby które zdały już egzamin DELE dlatego chciałabym zadać pytanie. Jak wygląda taki egzamin? To jest test?

M
Magda napisał/a: |

Pani Tereso, życzę powodzenia na egzaminie :) Również się do niego przygotowuję i uczę się hiszpańskiego gdzie się tylko da i kiedy się da :)

I
Inga napisał/a: |

Danuta, ja zdawałam DELE rok temu. Wcześniej uczyłam się z tego kursu. Egzamin zdany pozytywnie, więc jak widać kurs ten posiada wszystko to, co potrzebne aby ten egzamin zdać.

J
Joanna Kreszewska napisał/a: |

Po raz kolejny jestem uczennicą ESKK i bardzo sobie chwalę naukę w tej szkole. Wygodnie, miło i sympatycznie i do tego dobrej jakości lekcje które pozwalają mi szybko się ich nauczyć. Nie chcę tu zanadto wychwalać ale dla mnie jest kursy ESKK są idealne.

D
Dominika napisał/a: |

Natalio,kurs trwa 20 miesięcy. Możesz wybrać także przyspieszoną wersję i czas ten skrócić do 10-u miesięcy albo kupić cały kurs jednorazowo. Cały kurs zawiera 32-e lekcje.

N
Natalia Piotrkowska napisał/a: |

Jak długo trwa ten kurs? Pytam ponieważ w jego opisie nie znalazłam takiej informacji a chciałabym wiedzieć.

T
Teresa napisał/a: |

Właśnie kończę naukę tego kursu. Zapisałam się już na egzamin TELC i mam nadzieję że go zdam. Dla wszystkich niezdecydowanych: kurs jest łatwy w rozumieniu, wszystko jest czytelnie opisane, bogate słownictwo a nagrania są wyraźne i też łatwo pozwalają na rozumienie ze słuchu. Generalnie kurs jest bardzo o.k. i mogę go polecić.

N
Natalia napisał/a: |

Rozpoczęłam naukę na tym kursie 2 miesiące temu. Wcześniej ukończyłam hiszpański dla początkujących. Z efektów jestem bardzo zadowolona i dlatego zdecydowałam się na kontynuację nauki. Może po jej skończeniu zdecyduję się na egzamin.Zobaczymy :)

D
Danuta napisał/a: |

Cześć. Hiszpańskiego uczę się od 2 lat. Moim celem jest poznanie tego języka na poziomie B2. Ukończyłam już hiszpański dla początkujących a teraz mam zamiar kontynuować naukę z tym kursem.Czy pod względem gramatyki zawiera on wszystkie potrzebne informacje, aby zdać egzamin DELE?

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Użytkownicy, którzy kupili ten kurs, kupili również


Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO