Inne witryny Grupy Schouten & Nelissen

Kurs hiszpańskiego dla średnio zaawansowanych z opcją ONLINE

Znasz już podstawy hiszpańskiego? Czas na język hiszpański dla średnio zaawansowanych! Przygotowane przez ESKK lekcje umożliwiają przyswojenie ok. 3500 słów, zwrotów i wyrażeń hiszpańskich oraz dodatkowych zagadnień gramatycznych. Wybierz nasze skuteczne kursy językowe. Zdobywanie wiedzy ułatwią materiały do nauki zawierające słownictwo z sytuacji z życia codziennego, zawierające tło tradycji, zwyczajów i świąt krajów hiszpańskojęzycznych. Z nimi poznasz zasób słownictwa, który zaprocentuje w Twojej pracy oraz w podróżach. Samodzielna nauka hiszpańskiego dla średnio zaawansowanych w domu umożliwia również zdobycie certyfikatu online, a także przystąpienie do egzaminu na międzynarodowy certyfikat TELC, uznawany w krajach UE.

Dołącz do ponad 1 500 osób, które już skorzystały z naszego kursu! Sprawdź również inne kursy hiszpańskiego od ESKK.

Kurs zawiera:

Podręczniki ESKK

Podręczniki i nagrania do lekcji

Kurs języka hiszpańskiego dla średnio zaawansowanych w ESKK oferuje 16 podręczników z 32 lekcjami. Na opanowanie każdej z nich wystarczy tylko 15-30 minut. Oferujemy podręcznik w wersji drukowanej lub elektronicznej. Dla szybkiej i skutecznej nauki hiszpańskiego zapewniamy ponad 14 godzin nagrań profesjonalnych lektorów i rodowitych Hiszpanów. Dzięki nim łatwiej będzie przyswoić Ci prawidłową wymowę, wykonać ćwiczenia z odsłuchu czy rozumieć dialogi.

Kurs ONLINE

Kurs ONLINE

Wolisz samodzielną naukę w domu? Wybierz naukę hiszpańskiego dla średnio zaawansowanych przez Internet. Interaktywne lekcje (w tym nauka poprzez zabawę) pomogą Ci przyswoić nowe słówka i wyrażenia oraz poznać obyczaje krajów hiszpańskojęzycznych. Otrzymasz również przystępne przykłady, ilustracje oraz testy podsumowujące.

Audiobook ESKK

Audiobook

Dla miłośników słuchania w każdym czasie i miejscu, przygotowaliśmy audiobooki z nagranym materiałem do słuchania. Dzięki profesjonalnym lektorom oraz codziennym użytkownikom języka hiszpańskiego będziesz mógł uczyć się nowych słówek, wyrażeń i dialogów języka hiszpańskiego.

Program do nauki słówek

Program do nauki słówek

Jeśli jesteś zwolennikiem aplikacji, z pewnością przypadnie Ci do gustu nasz program do szybkiej nauki słówek na smartfonie i komputerze. Umożliwia on odsłuchiwanie dźwięków oraz robienie sprawdzianów ze słuchu. Aplikacja zawiera gotową bazę słówek, ale pozwala również na dodawanie własnych oraz rejestruje Twoje postępy.

Opiekę nauczyciela ESKK

Opiekę nauczyciela

Nad Twoją nauką i postępami czuwa doświadczony lektor języka hiszpańskiego online. Sprawdzi Twoje zadania domowe (nie są obowiązkowe) oraz pomoże uporać się z problematycznymi zagadnieniami i zmotywuje Cię do nauki poprzez akcentowanie Twoich postępów i wskazywanie obszarów, które możesz ulepszyć.

w wersji z e-podręcznikiem w cenie 105 zł 73,50 zł /pakiet

w wersji z drukowanym podręcznikiem w cenie 125 zł 83,50 zł /pakiet

Okładka kursu „Hiszpański dla średnio zaawansowanych”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 16

Poziom trudności: śr. zaawansowany

CEFR informacje o CEFR B1 + B1+

Cena: od 73,50 zł

Opinie: (122 głosów)

Certyfikat: tak

Zaświadczenie ZUS: tak

Wersja ONLINE: tak

Zamawiam  

wersja ECO z e-podręcznikiem

Zamawiam

wersja z podręcznikiem drukowanym

Zobacz koszty wysyłki i pozostałe opłaty »

Czego się nauczysz?

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

Jeśli Twoim celem jest szybkie opanowanie języka hiszpańskiego, zachęcam Cię do odrabiania prac domowych. W ESKK nie wystawiamy za nie ocen, a jedynie wskazujemy Twoje mocne strony oraz punkty, w których warto byłoby coś poprawić. Systematyczne odrabianie zadań domowych to przede wszystkim znakomity sposób na powtórzenie materiału.

Beata Matysek: magister filologii hiszpańskiej (Wydział Neofilologii Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu), nauczyciel języka hiszpańskiego.
Beata Matysek

Program kursu

Świadectwo

Egzaminy i certyfikaty

telc

Wartość certyfikatu

Egzaminy telc należą do systemu egzaminów stworzonych w oparciu o Europejski System Opisu Kształcenia Językowego Rady Europy – Common European Framework of Reference (CEFR). Zostały opracowane i są administrowane przez organizację telc GmbH z siedzibą we Frankfurcie nad Menem, będącą członkiem ALTE.

ESKK jako członek sieci telc współpracuje w zakresie egzaminów telc ze Studium Języków Obcych Uniwersytetu Łódzkiego – licencjonowanym partnerem telc GmbH, nadzorującym przeprowadzanie egzaminów w podległej sobie sieci centrów i ośrodków egzaminacyjnych telc w Polsce.

Po zdaniu egzaminu otrzymasz międzynarodowy certyfikat telc dokumentujący poziom Twojej wiedzy. Certyfikat telc jest uznawany w większości krajów europejskich, zatem jego posiadanie może znacznie ułatwić Ci podjęcie nauki lub atrakcyjnej pracy w krajach Unii Europejskiej. Certyfikat telc jest także coraz szerzej honorowany przez polskich pracodawców i wyższe uczelnie (certyfikaty telc są traktowane jako równoważne z egzaminami wstępnymi czy końcowymi na wielu polskich uczelniach). Zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 16 grudnia 2009 r. w sprawie sposobu przeprowadzania postępowania kwalifikacyjnego w służbie cywilnej (DzU Nr 218 poz. 1695) certyfikaty telc (od poziomu B2) są oficjalnie uznawane przez administrację Rzeczypospolitej Polskiej jako potwierdzenie znajomości języka.

Forma egzaminów

W ramach certyfikacji telc istnieje kilka poziomów egzaminów. Absolwentom kursów z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego proponujemy egzaminy poziomach:

Egzaminy telc składają się z części pisemnej oraz ustnej. Rodzaj zadań zależy od poziomu egzaminu. W części pisemnej uczestnik musi wykazać się umiejętnością rozumienia tekstu czytanego oraz rozumienia ze słuchu, a także sformułować wypowiedź pisemną na zadany temat. Część ustna to rozmowa w danym języku. Na stronie www.telc.net możesz zapoznać się ze strukturą egzaminu na danym poziomie. Dostępne są też tam próbne arkusze egzaminacyjne (wraz z kluczem odpowiedzi) oraz związane z nimi nagrania.

Organizacja egzaminów

Do egzaminów telc mogą przystąpić osoby, które ukończyły kurs ESKK. Wraz z przedostatnim pakietem kursu otrzymasz ulotkę z kuponem zgłoszenia. Wypełniony kupon wystarczy odesłać na adres ESKK (nie zapomnij wskazać, jaki poziom egzaminu Cię interesuje). Na podstawie informacji uzyskanych w Studium Języków Obcych Uniwersytetu Łódzkiego poinformujemy Cię o możliwych terminach i miejscach przeprowadzania egzaminów na danym poziomie oraz przekażemy dane kontaktowe do ośrodków egzaminacyjnych. Od tego momentu będziesz indywidualnie kontaktować się z wybraną szkołą, gdzie otrzymasz szczegółowe informacje o egzaminach (godzina, cena, sposób uiszczenia opłaty egzaminacyjnej, możliwość konsultacji, egzaminu próbnego itp.).

Kursy, po ukończeniu których możesz uzyskać certyfikat telc:

Płatności

Ceny egzaminów telc podawane są bezpośrednio w szkołach przeprowadzających dany egzamin. Uzależnione są między innymi od liczby osób w grupie.

Komentarze studentów


M
Marta napisał/a: |

Świetne kursy językowe. Pracujesz kiedy chcesz. Dużo nagrań, ćwiczenia, słownictwo i gramatyka. Rewelacja

A
Adam napisał/a: |

Fajnie przemyślany kurs hiszpańskiego.
Super forma nauki

K
Kamila napisał/a: |

Spoko nauka.
Nie wiedziałem, że ESKK ma tak dobra platformę online do nauki języków.

M
Marzena napisał/a: |

Doskonały kurs hiszpańskiego

M
Malec napisał/a: |

Hiszpański dla każdego.
Online lekcje wygodne i bardzo przystępnie zaprojektowane

A
Artur napisał/a: |

Bardzo dobre lekcje hiszpańskiego.
Polecam

A
Anna napisał/a: |

Kurs ok hiszpańskiego średniego.

M
Marianna napisał/a: |

Średni hiszpański online OK. Lekcje mnie satysfakcjonują.

J
Joanna napisał/a: |

Oferta jest świetna, urozmaicona, dobra cenowo i co najważniejsze jest w niej to co powinno. Jestem bardzo zadowolona.

W
Wacław napisał/a: |

Dobry hiszpański średni.
Polecam

M
Magda napisał/a: |

Dobrze dopasowane kursy językowe. Polecam

I
Iwona napisał/a: |

Hiszpański średni na bardzo dobrym poziomie.

A
Adela napisał/a: |

Doskonały hiszpański.
Bardzo cenię sobie lekcje online z ESKK

A
Anna napisał/a: |

Bardzo skuteczna nauka języka.
Przyswajanie słów i zwrotów przychodzi z łatwością.
Polecam

I
Ilona napisał/a: |

Dobry kurs dla średnio zaawansowanych. Uwielbiam uczyć się z materiałów ESKK, te online są najlepsze.

M
Michalina napisał/a: |

Uwielbiam naukę hiszpańskiego z ESKK, to wspaniała sprawa móc korzystać z tak fantastycznych narzędzi online.

J
Janusz napisał/a: |

Średni hiszpański OK.
Jestem zadowolony.

A
Antonina napisał/a: |

Świetny hiszpański.
Śmiało, polecam naukę z tą szkołą

K
Klaudia napisał/a: |

Super lekcje online hiszpańskiego. Uwielbiam uczyć się na platformie eskk. Super rozwiązanie!

A
Adam napisał/a: |

Zdecydowania najlepsza nauka hiszpańskiego na jaką trafiłem.

M
Marta napisał/a: |

Jestem zadowolona z hiszpańskiego ESKK.

K
Karolina napisał/a: |

Hiszpański w bardzo fajnej, przystępnej formie.

R
Robert napisał/a: |

Dobry hiszpański, polecam szkołę, szczególnie naukę online.

E
Ewelina napisał/a: |

Bardzo dobry kurs. Uczę się z ESKK już od lat i bardzo cenię sobie ten sposób nauki. Jedyny minus, to linia melodyczna oddzielająca lekcje. Bardzo dużo słucham audiobooka i o ile na początku mi w ogóle nie przeszkadzała, tak po kilku latach działa mi mega na nerwy. Uważam, że te przerywniki z melodia są zupełnie niepotrzebne.

N
Natalia napisał/a: |

Rewelacyjny kurs hiszpańskiego, wiele się nauczyłam a do tego każdorazowo świetnie się bawię słuchając hiszpańskiego.

L
Lidka napisał/a: |

Super nauka online.
Dobrze mieć dostęp do tak dobrych materiałów.

K
Katarzyna napisał/a: |

Jestem zachwycona kursem. Jest idealny do samodzielnej nauki,świetna oprawa: jest podręcznik, nagrania do niego ale również audiobook, ktory wyjaśnia gramatykę świetnie, czyta teksty i ich tłumaczenia, można go słuchać wszędzie i uczyć się.
Zrobiłam kurs B1 i B1PLUS, i żałuję ,że nie ma wyższych poziomów. Zdecydowanie o wiele lepsza inwestycja niż lekcje ze słabym lektorem (a dobrego niestety trudno znaleźć).
Na prawdę warto, polecam. Dobrze wydane pieniądze!

O
Ola napisał/a: |

Jestem zauroczona nauką hiszpańskiego z ESKK. Kurs daje tyle możliwości, różnorodność narzędzi sprawia, że nauka języka jest więcej niż przyjemna. Polecam tę szkołę wszystkim zainteresowanym fajną nauką hiszpańskiego

A
Anna napisał/a: |

Kursy hiszpańskiego najwyższej jakości, polecam

D
Dominika napisał/a: |

Super hiszpański, taką naukę to lubię!

D
Diana napisał/a: |

Super nauka hiszpańskiego, już po pierwszych lekcjach wiedziałam, że to był doskonały wybór. Platforma online robi wrażenie, poruszanie się po niej to czysta przyjemność.

S
Sylwia napisał/a: |

Uwielbiam naukę hiszpańskiego z eskk.

M
Michalina napisał/a: |

Hiszpański dla mnie, wszystko tutaj się znajdzie dla takich wzrokowców jak ja, a wersja online bezcenna. Pozdrawiam serdecznie

M
Mariola napisał/a: |

Dobry kurs, atrakcyjna cena.

G
Grażyna napisał/a: |

Lekcje są bardzo dobrze zredagowane pod względem metodycznym. Autorzy kursu świetnie wypośrodkowali naukę gramatyki, słownictwa i wiedzy o kraju, którego języka się uczymy. Kursy ESKK to najlepsze kursy dostępne w Polsce. Naprawdę.

D
Dorota napisał/a: |

Jestem zadowolona z kursu a prace domowe sprawdzane bardzo szybko.

J
Joanna napisał/a: |

Gorąco polecam ! Już zaczęłam kolejny poziom hiszpańskiego! Kurs przygotowany świetnie pod względem merytorycznym, bardzo atrakcyjny wizualnie, mnóstwo narzędzi do nauki ! Wystarczy dodać do tego systematyczność w pracy i sukces gwarantowany :)

M
Mateusz napisał/a: |

Świetnie dobrana tematyka w kursie, z przyjemnością siadam do lekcji hiszpańskiego.

J
Jacek napisał/a: |

Fajna nauka hiszpańskiego, pomysłowe lekcje i swobodna nauka.

I
Iga napisał/a: |

Rewelacyjny hiszpański, polecam
Lekcje online na najwyższym poziomie.

K
Klaudia napisał/a: |

Najlepszy kurs online hiszpańskiego ever, ever!

M
Misia napisał/a: |

Wspaniała nauka hiszpańskiego we własnym tempie, w dowolnym miejscu, to lubię :-)

R
Renata napisał/a: |

Bardzo wciągająca nauka hiszpańskiego, od samego początku pokochałam platformę online. Gdybym miała więcej wolnego czasu przerobiłabym cały kurs od razu. Wszystko ciekawie i przejrzyście zaprojektowane, nie ma nudnych tematów. Słownictwo dotyczy codziennego życia. Nauka z taką platformą to prawdziwa przyjemność.
Pozdrawiam R.

E
Ewa napisał/a: |

Ciekawa formuła, interesujące przykłady, profesjonalna szata graficzna oraz wysokiej jakości zawartość merytoryczna

W
Wiktor napisał/a: |

Wszystko pięknie opracowane do samodzielnej nauki.
Dialogi, ćwiczenia, zadania, programy do nauki słówek, native speaker.
Wystarczy wygospodarować trochę czasu codziennie a efekty gwarantowane.
Skuteczna metoda nauki potwierdzam. W.

L
Lidka napisał/a: |

Kontynuuję naukę hiszpańskiego z eskk, bo naprawdę warto, to niesłychanie ciekawa forma nauki i równie skuteczna. Cieszę się, ze trafiłam an Państwa kurs w sieci.

K
Karol napisał/a: |

Polecam wszystkim kursy językowe w eskk, wszystkie materiały są na najwyższym poziomie ?

A
Anna napisał/a: |

Skuteczna nauka hiszpańskiego we własnym tempie i bez żmudnego wkuwania słówek. Polecam

A
Ala napisał/a: |

Najbardziej skuteczna metoda nauki hiszpańskiego na jaką do tej pory trafiłam.
Ciesze się, ze mogę uczestniczyć w tym kursie.

E
Ewelina napisał/a: |

Zaczęłam od kursu podstawowego, obecnie kontynuuję poziom średniozaawansowany języka hiszpańskiego, nauka jest bardzo przyjemna a program bardzo dobrze ułożony, tak, że nawet bez dodatkowych lekcji zdołałam się wiele nauczyć, co potwierdziło się już w praktyce. Polecam serdecznie.

P
Piotr napisał/a: |

Hiszpański dla każdego!

M
Maria napisał/a: |

Nawet nie wiem kiedy minął mi rok nauki hiszpańskiego z eskk, czsa na kolejny poziom. Wspaniała nauka online w dobrym tempie.

W
Wiktoria napisał/a: |

Rewelacyjny hiszpański, z takimi materiałami nie zanudzicie się, a efekty przychodzą błyskawicznie. Wiem co mówię. Polecam

I
Iga napisał/a: |

Kontynuuje naukę hiszpańskiego bo to super język jest!

K
Karol napisał/a: |

Dobre kursy hiszpańskiego na przyzwoitym poziomie, pozdrawiam

J
Justyna napisał/a: |

Wspaniale przygotowany kurs języka hiszpańskiego! Najpierw ukończyłam część dla początkujących, potem zapisałam się na kontynuację kursu. Dużo ciekawych tekstów, wyrażeń (również idiomatycznych), przemiła oraz wyrozumiała nauczycielka. Materiały pomogły mi w osiągnięciu celów, bezproblemowego porozumiewania się podczas podróży w Hiszpanii oraz przygotowaniu do matury rozszerzonej z tego języka. Dziękuję ESKK za kolejny już tak świetny kurs. :)

W
Wiktoria napisał/a: |

Stawiam najwyższa notę kursom hiszpańskiego. To był wspaniały rok, szybkich postępów w nauce języka. Bardzo jestem zadowolona z efektów nauki, każdemu chcącemu się nauczyć hiszpańskiego z chęcią polecę waszą firmę. Pozdrawiam W.

M
Mateusz napisał/a: |

Super kurs hiszpańskiego.
Planuję zdać egzamin z hiszpańskiego na poziomie B1 i nie zawieść ani Państwa ani siebie.
Pozdrawiam całą szkołę językową.

L
Laura napisał/a: |

Jestem zauroczona nauką hiszpańskiego z eskk, wspaniałe lekcje, doskonała oprawa graficzna, lektor mówi wolno i wyraźnie, nauka wymowy jest zatem przyjemnością. Podjęłam decyzję o kontynuacji nauki hiszpańskiego na wyższym poziomie, bo pokochałam ten język :)

M
Miłosz Z. napisał/a: |

Świetna nauka hiszpańskiego. Dobry lektor i szybkie efekty.

A
Adam napisał/a: |

Super nauka hiszpańskiego.
Bez stresu, bez nudy i z szybkimi efektami.

W
Władek napisał/a: |

Polecam kurs hiszpańskiego eskk, gwarantuję, że nauczycie się hiszpańskiego z ich materiałów. Również na początku nie wierzyłem do końca, że języka można nauczyć się samemu, ale teraz mogę potwierdzić, te lekcje naprawdę nauczą was hiszpańskiego. Polecam też często korzystać z pytań do opiekuna kursu, jest niezwykle pomocny i tolerancyjny. Ja właśnie składam papiery na pilota wycieczek w języku hiszpańskim. Trzymajcie za mnie kciuki.

A
Andrzej napisał/a: |

Skuteczne kursy hiszpańskiego. Profesjonalne doradztwo i pomoc w czasie nauki. Polecam

E
Elwira napisał/a: |

Właśnie kończę naukę hiszpańskiego na poziomie średnio zaawansowanym i chciałam serdecznie podziękować eskk za wspaniałe lekcje hiszpańskiego i za możliwość nauki bez ruszania się z domu. Takiego kursu szukałam. Jestem dumna z siebie i swoich postępów, nie wierzyłam, że uda mi się samej opanować hiszpański w stopniu średnim, tym bardziej, że zaczynając nie znałam słowa po hiszpańsku. Pozdrawiam całą kadrę oraz moją Panią nauczyciel, będzie mi brakowało waszego wsparcia. Dam znać jak poszedł mi egzamin, a szkole życzę wielu studentów i sukcesów. Pozdrawiam

A
Anna napisał/a: |

Polecam wszystkim kursy hiszpańskiego eskk.

C
Cecylia napisał/a: |

Dobre kursy hiszpańskiego.
Przyzwoita cena jak za taką ilość i jakość materiałów do nauki.

E
Ela napisał/a: |

Polecam kursy eskk, nie tylko hiszpańskiego. Przyjemna, wygodna a przede wszystkim skuteczna forma nauki, zresztą sami się przekonajcie.

M
Małgorzata napisał/a: |

Przyjemna, ciekawa i przede wszystkim skuteczna nauka hiszpańskiego. Gdybym raz jeszcze miała podjąć decyzję o nauce języka z pewnością wybrałabym właśnie eskk.

Żaneta napisał/a: |

Jak szybko ten czas leci, dopiero zaczynałam hiszpański dla początkujących a tutaj już drugi poziom. Fantastyczne kursy do nauki hiszpańskiego. Gratuluję eskk.

I
Igor napisał/a: |

Cudowna nauka hiszpańskiego, język bardzo szybko się zapamiętuje, nie wiem czy przez jego melodyjność, ale nauka tego języka nie sprawia większych problemów, fajnie móc korzystać z tak profesjonalnych i różnorodnych materiałów. Szacun dla szkoły.

A
Agata napisał/a: |

Polecam osobom, które nie mają czasu na kurs stacjonarny. :) Mam nadzieję, że w ofercie pojawi się również hiszpański na poziomie zaawansowanym.

S
Sylwia napisał/a: |

Niedawno zaczęłam kurs hiszpańskiego dla początkujących.Polecam w 100%

T
Teresa napisał/a: |

Super nauka hiszpańskiego.
Polecam eskk

A
Agata napisał/a: |

Dopiero zaczęłam pracę z tym kursem, ale muszę przyznać, że jak na razie jestem pozytywnie zaskoczona. Dzięki ćwiczeniom mimochodem wałkuje się słownictwo, które przy powtórkach łatwo się zapamiętuje. Mam nadzieję, że cały kurs jest tak przystępny. :) Polecam osobom, które nie mają czasu na kurs stacjonarny.

J
Justyna napisał/a: |

Certyfikat ukończenia kursu zdobyty! :-) Będzie mi brakowało waszych, kursów, wszego wsparcia. Chciałabym bardzo bardzo podziękować mojej Pani nauczycielce za przemiłe komentarze i chęć niesienia pomocy w każdej sytuacji. Pozdrawiam cały zespól eskk.

A
Agata napisał/a: |

Jestem zauroczona językiem hiszpańskim. Szkoda, że nie ma wersji dla zaawansowanych. Jestem bardzo zadowolona z nauki hiszpańskiego z eskk. Polecam

P
Patrick napisał/a: |

no zobaczymy jak to będzie.
jestem .....wa bardzo ciekaw.
Mam nadzieję , że pomogłem wam w ankiecie.
Powodzenia i sobie i mi.
Nara.

R
Renata napisał/a: |

Jestem niesamowicie zadowolona z nauki w eskk, właśnie zakupiłam hiszpański dla średnio zaawansowanych. Wspaniałe kursy, przyjemna nauka. Pozdrawiam wszystkich pracowników eskk.

A
Ania napisał/a: |

Niesamowity kurs, nauka hiszpańskiego w eskk to najfajniejsza przygoda jaka mnie ostatnio spotkała. Lekcje są wprost fantastyczne i najważniejsze nie trzeba biegać na zajęcia. Jestem samoukiem ta forma nauki wyjątkowo mi odpowiada.

M
Magda napisał/a: |

Fajna nauka hiszpańskiego. Kontunuuję naukę z tą szkołą, gdyż mają wyjątkowo dobrze opracowane materiały szczególnie pod kątem egzaminów. Koleżanka nie maiłą żadnych problemów na egzaminach z tego języka. Poza tym nauka naprawdę wygodna, uczę się głównie w drodzę na uczelnie, w autobusie, i to w zupełności wystarcza.

C
Czesław napisał/a: |

Miałem okazję pracując w Barcelonie jakiś czas poznać podstawy tego języka. Tak mi się spodobał, że postanowiłem w kraju kontynuować naukę hiszpańskiego. Dobry kurs.

K
Karol napisał/a: |

Podstawy hiszpańskiego mam już w jednym paluszku. Zabieram się za kurs średniego. szkoda, że nie macie zaawansowanego.

S
Sabina napisał/a: |

Jestem bardzo zadowolona z nauki w eskk, materiały są bardzo przejrzyste, pięknie poukładane tematycznie, wspaniała nauka niemieckiego. Oby więcej takich kursów.

P
Patrycja napisał/a: |

Kurs hiszpańskiego na 6! Nauczyłam się języka w bardzo szybki tempie, polecam.

Łucja napisał/a: |

Kurs hiszpańskiego wart swojej ceny.

B
Beata napisał/a: |

Wspaniale móc kontynuować naukę hiszpańskiego. Cieszę się, że trafiłam na szkołę, która nie tylko uczy podstaw ale pozwala doskonalić komunikacje w języku hiszpańskim. Super kurs.

J
Jola napisał/a: |

Rozpoczęłam kontynuację hiszpańskiego, którą zmuszona zostałam przerwać po klasie maturalnej, Super kurs zważywszy, że niewiele jest materiałów na rynku pozwalających na doskonalenie hiszpańskiego.

E
Emma napisał/a: |

Bardzo wygodny kurs hiszpańskiego. Opanował już solidnie podstawy czas na hiszpański średni. Materiały mega wygodne no i najważniejsze skuteczne!

A
Ala napisał/a: |

Własnie zakupiłam hiszpański średni. Cieszę się, że mam taką możliwość. Szkoda, że nie ma kursu wersji online. Materiały w wersji online bardzo mi odpowiadały. Pomyślcie o tym.

R
Radek napisał/a: |

Tak mi się spodobał język hiszpański, że właśnie dokupiłem średniozaawansowany.

L
Lucyna napisał/a: |

Uwielbiam ten język. Znam już podstawy, szukałam zatem czegoś bardziej zaawansowanego no i trafiłam na hiszpański średni eskk, dzięki

L
Ludmiła napisał/a: |

Znałam już podstawy hiszańskiego jeszcze z liceum teraz po latach postanowiłam powrócić do nauki tego melodyjnego języka i zdecydowałam sie na średniozaawansowany hiszpański. Koleżanka poleciła mi kursy ESKK. Mam nadzieję, że sobie poradzę.

A
Alicja napisał/a: |

Ten kurs jest muy beuna:)

W
WIESŁAWA napisał/a: |

Kurs godny polecenia i zgadzam się z opiniami, że szybko człowiek się z niego uczy.

J
Julia napisał/a: |

Ukończyłam pół roku temu kurs hiszpańskiego dla początkujących. Dziś kupiłam jego kolejną część, czyli dla średniozaawansowanych. Mam nadzieję, że będę równie zadowolona z tego kursu jak z poprzedniego.

A
Andrzej napisał/a: |

Nauka hiszpańskiego z tym kursem należy zdecydowanie do łatwych. Spoko kurs.

M
Magda napisał/a: |

Prosty, łatwo przyswajalny, poukładany tematycznie. Tak krótko określiłabym ten kurs hiszpańskiego.

P
Paulina napisał/a: |

Fajny kurs:) Idealny jak dla mnie.

S
Sebastian napisał/a: |

Mam ten kurs. Kupiłem jednorazowo wszystkie zeszyty. Kiedy skończę z nich naukę mam zamiar zdawać egzamin DELE.

A
Anita napisał/a: |

Genialny kurs. Dokładnie opisuje język hiszpański.

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO