Inne witryny Grupy Schouten & Nelissen

Nauka greki? Poznaj nasz sposób na naukę języków. Przygotowaliśmy kurs, dzięki któremu nauka greki klasycznej od podstaw aż do poziomu średnio zaawansowanego możliwa jest w domu. Zapewniamy dostęp do profesjonalnych materiałów, a Ty uczysz się, kiedy chcesz i jak długo chcesz.

Zastanawiasz się, czy nauka języka starogreckiego to wymagający proces? Przekonasz się, że odpowiednio skonstruowane lekcje, pozwalają poznawać grekę w przyjazny sposób. Kurs greki klasycznej (dialekt attycki, którym posługiwali się wielcy twórcy greccy, żyjący w Vi IV w. p.n.e.) obejmuje zbiór tekstów źródłowych, a także greckie maksymy. Aby greka klasyczna przyswajana w domu była przyjemniejsza, zadbaliśmy, aby w kursie nie zabrakło informacji historycznych, not biograficznych oraz ciekawostek na temat obyczajów starożytnych Greków. Kurs został przygotowany przez entuzjastkę oraz wykładowczynię greki - możesz mieć pewność, że to greka klasyczna dla początkujących na najwyższym poziomie.

Z naszego kursu skorzystało już ponad 600 osób!

Kurs greki klasycznej zawiera:

Podręczniki ESKK

Podręczniki i nagrania do lekcji

Zgodnie z kursem nauka greki opiera się na 40 lekcjach, w trakcie których poznasz 2000 słów oraz zwrotów. Kursy językowe podzielone są na części - przyswojenie jednej z nich to zaledwie 15-30 minut. Oprócz lekcji greki klasycznej, zawierających teksty źródłowe, z którymi utrwalisz poznane słownictwo oraz licznych ćwiczeń, kurs obejmuje także nagrania, z którymi greka staje się jeszcze bardziej przyjazna. Ponad 17 godzin nagrań dostępnych na platformie online pozwoli Ci skutecznie ćwiczyć rozumienie ze słuchu, prowadzenie dialogów czy prawidłową wymowę.

Kurs przeznaczony do nauki samodzielnej, realizowany bez możliwości odrabiania prac domowych i bez wsparcia nauczyciela.

w cenie 94 zł 14,95 zł /pakiet
Okładka kursu „Greka”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 20

Poziom trudności: początkujący

Cena: 1880 zł ->199 zł

Opinie: (18 głosów)

Świadectwo: tak

Zaświadczenie ZUS: tak

Zamawiam Lekcja próbna ZA DARMO

Czego się nauczysz?

Komentarze studentów


M
Maciek napisał/a: |

Jestem od dawna z Eskk,pełny profesjonalizm.W Grece brakuje mi trochę wymowy i akcentòw w nawiasie,wtedy byłoby łatwiej ,gdyż
Wymowa i reguły są dość skomplikowane jak dla mnie:(.

A
Artur napisał/a: |

Dobra greka, mnóstwo fascynującej wiedzy.

M
Marianna napisał/a: |

Klasyczna greka tego właśnie szukałam.
Pozdrawiam eskk

A
Anna napisał/a: |

Szkoła godna zaufania. Polecam. Znam ją od niemal 30 lat! Rozmowy telefoniczne nie są nachalne, są zawsze miłe, profesjonalne, wręcz przyjacielskie. To jest szkoła, która podaje ci naukę na tacy, a Ty ją masz tylko przyswoić - jeśli chcesz.

R
Roman napisał/a: |

Kurs ok.
Mile zaskoczony.

S
Sławka napisał/a: |

Świetny merytorycznie kurs klasycznej greki, a ile tu informacji zebranych w jednym miejscu. Extra.

I
Ireneusz napisał/a: |

Witam!
No.super.jest.ta.klasyczna.Greka.
Ale.brakuje.tłumaczenia.
I.ułatwienia.tzw.transkrypcji.-czyli.to.taki
System.jak.się.czyta.np.po.grecku.dane
Słowo.
Lekcje.są.dobrze.opracowane.
Przejrzyste.Ale.trzeba.uprościć.System.
Czytania.i.tłumaczenia.
To.wszystko.było.by.dobrze

E
Emma napisał/a: |

Interesuję się starożytną Grecją od dawna, dlatego tez bardzo zaintrygował mnie ten kurs i dobrze, bo wiedza zawarta w tej lekturze jest naprawdę pasjonująca. Dziękuję twórcom za przyjemna lekturę.

R
Radek napisał/a: |

Rewelacyjny kurs starożytnej Greki, megaaaaaaaaaa, polecam

M
Marek napisał/a: |

Czym różni się dialekt attycki od koine używanego w grece biblijnej ? Interesuje mnie greka biblijna, chciałem czytać pismo święte, a może też Ojców Kościoła w oryginale. Czy sensowne jest uczenie się greki klasycznej w ESKK ? Czytam obecnie podręcznik Moniki Mikuły "ellenisti ginoskeis" - podręcznik do nauki greki chrześcijańskiej z korepetytorem. Doszedłem do szóstego rozdziału.

P
Piotr napisał/a: |

Mega kurs, że też wcześniej tutaj nie zajrzałem

O
Ola napisał/a: |

Dobry kurs, miło jest zanurzyć się w Iliadzie i w Odysei Homera w oryginale.

P
Piotr napisał/a: |

Wartościowy kurs, niewielu pamięta starożytna grekę i tamtejszych filozofów. A szkoda, bo ich maksymy stosujemy do dziś.

M
Marek napisał/a: |

Kurs jest tak dobry, że mogę się tylko dziwić, jak to jest, że ESKK nie otrzymała za ten kurs i za równoległy do niej - a wyśmienity kurs łaciny, wyróżnień i nagród od Ministerstwa. Szczególnie i w odniesieniu do kursu greki starożytnej brak przecież w Polsce dobrych podręczników do greki, a podręczników z greki starożytnej dla samouków, wyjąwszy ten kurs ESKK, nie ma w ogóle. Jeśli ktoś uważa, że łacina i greka nie są przydatne w życiu współczesnym, to się naiwnie myli. Stąd tak istotna wartość społeczna obu tych kursów, jako dotyczących języków klasycznych owczym pędem zaniedbywanych przez dzisiejsze szkolnictwo licealne.

M
Monika napisał/a: |

Zupełnie inny od wszystkich kurs, może dlatego przyciągnął moją uwagę, a może dlatego, że odkąd pamiętam interesowała mnie starożytna greka.

M
Magdalena napisał/a: |

Myślałam, że o klasycznej grece już wszyscy dawno zapomnieli, a tu proszę kurs nauki klasycznej greki. Extra.

T
Teodor napisał/a: |

Starożytna greka już nikt nie pamięta, że jest jeszcze taki język. Miło, że eskk o tym pamiętało.

L
Lucjan napisał/a: |

Pasjonuję się starożytną Greką od dawna, całkiem przypadkowo natknąłem się na ten kurs. Bardzo dobry produkt.

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Użytkownicy, którzy kupili ten kurs, kupili również


Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO