Inne witryny Grupy Schouten & Nelissen

Kurs francuskiego dla początkujących z wersją ONLINE

Tu parles français? Wybierz kurs „Francuski dla początkujących” w ESKK i zdecydowanie odpowiedz: oui, czyli tak! Opanuj podstawy języka francuskiego dzięki 40 lekcjom, które w przystępny sposób umożliwiają poznanie blisko 3000 wyrażeń, zwrotów i słów. Przygotowaliśmy ćwiczenia i teksty związane z życiem codziennym Francuzów, dzięki którym przyswoisz wymowę i akcent oraz typowe konwersacje np. w sklepie, restauracji, u lekarza czy w komunikacji miejskiej. Nauka francuskiego od podstaw z ESKK daje Ci praktyczne umiejętności, z jakich możesz skorzystać np. w trakcie wakacji w Paryżu.

Kurs francuskiego dla początkujących dostępny jest również w wersji online. Samodzielna nauka francuskiego przez Internet będzie szybka, intensywna i efektywna. Wszystko dzięki multimedialnej platformie, urozmaicającej lekcje francuskiego. W ramach kursu od podstaw oferujemy materiały z nagraniami rodowitych Francuzów, utrwalające sposób wymowy, gramatykę i poznane słówka.

Kurs zawiera:

Podręczniki ESKK

Podręczniki i nagrania do lekcji

Kurs „Francuski od podstaw” składa się z 20 podręczników z 40 lekcjami. Dzięki nim poznasz ok. 3000 słów i zwrotów gotowych do użycia w codziennych sytuacjach. Materiał podzielono tak, by samodzielne opanowanie każdej części zajęło zaledwie 15-30 minut dziennie. Oferujemy podręcznik w wersji drukowanej lub elektronicznej oraz 17 godzin nagrań online wzbogacających lekcje i umożliwiających wykonywanie ćwiczeń: rozumienia ze słuchu, prawidłowej wymowy oraz dialogów. Zostały nagrane przez profesjonalnego lektora oraz rodowitych Francuzów.

Kurs ONLINE

Kurs ONLINE

Lubisz uczyć się w domu? Wybierz naukę francuskiego online. Dzięki interaktywnym materiałom skutecznie i wygodnie przyswoisz francuski dla początkujących. Angażujące ćwiczenia koncentrują się na praktycznej nauce słówek, także poprzez zabawę. Różnorodne przykłady, liczne ilustracje oraz testy podsumowujące sprzyjają efektywnej nauce francuskiego od podstaw.

Audiobook ESKK

Audiobook

Wybierz kurs francuskiego przełożony na materiał do słuchania. Powtarzaj słowa i zwroty za lektorem, np. podczas jazdy samochodem. Nagrania są współtworzone przez profesjonalnego lektora oraz użytkowników języka francuskiego. Są dostępne online, więc możesz z nich korzystać w dowolnej chwili.

Program do nauki słówek

Program do nauki słówek

Skorzystaj z gotowej bazy słówek (z opcją dodawania nowych) i ucz się francuskiego w domu jeszcze szybciej! Aplikacja do nauki francuskiego umożliwia też odsłuchiwanie dźwięków i wykonywanie sprawdzianów audio. Wzbogacona jest w moduł rejestrujący postępy, które zmotywuje Cię do systematycznej nauki francuskiego.

Opiekę nauczyciela ESKK

Opiekę nauczyciela

Zapewniamy opiekę doświadczonego lektora języka francuskiego. Sprawdzi Twoje prace domowe (nie są obowiązkowe), wyjaśni problematyczne zagadnienia i zmotywuje Cię do nauki, wskazując Twoje postępy i obszary, które możesz udoskonalić.

w wersji z e-podręcznikiem w cenie 94 zł 65,80 zł /pakiet

w wersji z drukowanym podręcznikiem w cenie 114 zł 75,80 zł /pakiet

Okładka kursu „Francuski dla początkujących”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 20

Poziom trudności: początkujący

CEFR informacje o CEFR A1 + A2

Cena: od 65,80 zł

Opinie: (279 głosów)

Certyfikat: tak

Zaświadczenie ZUS: tak

Wersja ONLINE: tak

Zamawiam  

wersja ECO z e-podręcznikiem

Zamawiam

wersja z podręcznikiem drukowanym

Zobacz koszty wysyłki i pozostałe opłaty »

Francuski dla początkujących – kto może być zainteresowany tym kursem?

Język francuski dla początkujących z ESKK stanowi znakomite rozwiązanie dla osób o różnych motywacjach. Z naszego kursu chętnie korzystają m.in.: Nasz kurs „Francuski dla początkujących” z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy pragną uczyć się we własnym tempie, w zaciszu domowym, mając jednocześnie wsparcie wykwalifikowanego nauczyciela. Nauka francuskiego od podstaw w ramach naszego kursu pozwala rozwinąć różne umiejętności lingwistyczne, w tym czytanie, pisanie czy rozumienie ze słuchu. Opanowując w ten sposób francuski, a dokładniej jego podstawy, uczniowie są w stanie osiągnąć poziom A2. To idealne preludium do stawiania kolejnych kroków w rozwoju językowym i skorzystania z następnych kursów ESKK, jakimi są: francuski dla średnio zaawansowanych oraz francuski dla zaawansowanych.

Francuski od podstaw z ESKK – dlaczego warto wybrać nasz kurs?

Nasz kurs „Francuski dla początkujących” pokazuje, że efektywna nauka tego języka w domu jest możliwa. Dlaczego warto uczyć się z nami francuskiego od podstaw? Dołącz do grona naszych kursantów i przekonaj się, jak wygląda sprawdzony kurs francuskiego dla początkujących.

Czego się nauczysz?

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

Moi studenci cenią sobie to, że nie mają obowiązku odrabiania prac domowych, jednak niemal wszyscy przysyłają prace do korekty. Początkowo ostrożnie – w obawie przed ewentualną krytyką. Ja jednak tego nie czynię – uważam, że każdy wysiłek włożony w naukę języka przynosi efekty, a błędów nie popełnia ten, kto nic nie robi.

Alicja Rynduch: nauczycielka języka francuskiego, absolwentka etnolingwistyki UAM
Alicja Rynduch

Program kursu

Świadectwo

Egzaminy i certyfikaty

telc

Wartość certyfikatu

Egzaminy telc należą do systemu egzaminów stworzonych w oparciu o Europejski System Opisu Kształcenia Językowego Rady Europy – Common European Framework of Reference (CEFR). Zostały opracowane i są administrowane przez organizację telc GmbH z siedzibą we Frankfurcie nad Menem, będącą członkiem ALTE.

ESKK jako członek sieci telc współpracuje w zakresie egzaminów telc ze Studium Języków Obcych Uniwersytetu Łódzkiego – licencjonowanym partnerem telc GmbH, nadzorującym przeprowadzanie egzaminów w podległej sobie sieci centrów i ośrodków egzaminacyjnych telc w Polsce.

Po zdaniu egzaminu otrzymasz międzynarodowy certyfikat telc dokumentujący poziom Twojej wiedzy. Certyfikat telc jest uznawany w większości krajów europejskich, zatem jego posiadanie może znacznie ułatwić Ci podjęcie nauki lub atrakcyjnej pracy w krajach Unii Europejskiej. Certyfikat telc jest także coraz szerzej honorowany przez polskich pracodawców i wyższe uczelnie (certyfikaty telc są traktowane jako równoważne z egzaminami wstępnymi czy końcowymi na wielu polskich uczelniach). Zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 16 grudnia 2009 r. w sprawie sposobu przeprowadzania postępowania kwalifikacyjnego w służbie cywilnej (DzU Nr 218 poz. 1695) certyfikaty telc (od poziomu B2) są oficjalnie uznawane przez administrację Rzeczypospolitej Polskiej jako potwierdzenie znajomości języka.

Forma egzaminów

W ramach certyfikacji telc istnieje kilka poziomów egzaminów. Absolwentom kursów z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego proponujemy egzaminy poziomach:

Egzaminy telc składają się z części pisemnej oraz ustnej. Rodzaj zadań zależy od poziomu egzaminu. W części pisemnej uczestnik musi wykazać się umiejętnością rozumienia tekstu czytanego oraz rozumienia ze słuchu, a także sformułować wypowiedź pisemną na zadany temat. Część ustna to rozmowa w danym języku. Na stronie www.telc.net możesz zapoznać się ze strukturą egzaminu na danym poziomie. Dostępne są też tam próbne arkusze egzaminacyjne (wraz z kluczem odpowiedzi) oraz związane z nimi nagrania.

Organizacja egzaminów

Do egzaminów telc mogą przystąpić osoby, które ukończyły kurs ESKK. Wraz z przedostatnim pakietem kursu otrzymasz ulotkę z kuponem zgłoszenia. Wypełniony kupon wystarczy odesłać na adres ESKK (nie zapomnij wskazać, jaki poziom egzaminu Cię interesuje). Na podstawie informacji uzyskanych w Studium Języków Obcych Uniwersytetu Łódzkiego poinformujemy Cię o możliwych terminach i miejscach przeprowadzania egzaminów na danym poziomie oraz przekażemy dane kontaktowe do ośrodków egzaminacyjnych. Od tego momentu będziesz indywidualnie kontaktować się z wybraną szkołą, gdzie otrzymasz szczegółowe informacje o egzaminach (godzina, cena, sposób uiszczenia opłaty egzaminacyjnej, możliwość konsultacji, egzaminu próbnego itp.).

Kursy, po ukończeniu których możesz uzyskać certyfikat telc:

Płatności

Ceny egzaminów telc podawane są bezpośrednio w szkołach przeprowadzających dany egzamin. Uzależnione są między innymi od liczby osób w grupie.

Komentarze studentów


M
Monika napisał/a: |

OK kurs francuskiego online

S
Sylwia napisał/a: |

Polecam niesamowicie wciągające lekcje francuskiego online

A
Ania napisał/a: |

Jestem zachwycona kursem francuskiego online

A
Anna napisał/a: |

Polecam francuski ESKK

B
Bozenka napisał/a: |

Francuski OK.
Fajna nauka krok po kroku podstaw francuskiego
Spoko materiały online.

A
Adrian napisał/a: |

Bardzo fajne lekcje francuskiego online. Wszystko tematycznie zaprojektowane, z łatwością człowiek uczy się słów i zwrotów. Doskonała wymowa i praktyczne, różnorodne ćwiczenia do zapamiętywanie zwrotów.
Polecam

N
Natasza napisał/a: |

Świetny kurs podstaw francuskiego online

W
Weronika napisał/a: |

Dla mnie perfekcyjny kurs.
Lubię naukę online.

W
Wiktoria napisał/a: |

Extra nauka online

S
Sara napisał/a: |

Podstawy francuskiego online dla każdego. Lekcje są fajnie opracowane pod kątem samodzielnej nauki. Panel dostępny przez cały czas. Kontakt z nauczycielem. Wszystko OK. Polecam

J
Julita Izabela napisał/a: |

Jak przykładałam się to miałam dobre wyniki i wsparcie nauczyciela tak jak z j. rosyjskiego :-)

A
Amelia napisał/a: |

Skuteczna nauka podstawowych słów i zwrotów. Świetnie opracowane lekcje francuskiego dla samouków. Tematycznie fajnie poukładane, a użyte zwroty w kursie wystarczą do podstawowego komunikowania się.
Polecam kurs ESKK wygodnie, tanio i do tego pełen profesjonalizm w obsłudze klienta

M
Maja napisał/a: |

Kurs francuskiego spełnił moje oczekiwania.
Polecam naukę online.

O
Oliwia napisał/a: |

Francuski dla każdego. POlecam lekcje online, przystępnie, tanio i skutecznie.

O
Olga napisał/a: |

Niezwykle fajny kurs francuskiego.

S
Sylwia napisał/a: |

Francuski dla poczatkujących online bardzo mi się podoba
Nauka jest ciekawa i różnorodna
Postępy widoczne
Dobrze zainwestowane pieniądze

M
Małgosia napisał/a: |

Nauka online OK.

M
Małgosia napisał/a: |

Kurs ok francuskiego od podstaw.

M
Monika napisał/a: |

Uczę się francuskiego od pół roku, systematycznie na kursie online. Fantastyczna sprawa, polecam

J
Janusz napisał/a: |

Francuski w bardzo fajnej formie.
Polecam naukę online.

O
Ola napisał/a: |

Bardzo dobre materiały edukacyjne.
W taki sposób każdy nauczy się języka obcego.

A
Amelia napisał/a: |

Takie lekcje, to rozumiem.
Super kurs.

A
Aneta napisał/a: |

Bardzo fajna nauka francuskiego.

A
Agata napisał/a: |

Rewelacyjny kurs francuskiego. Słownictwo, gramatyka wszystko czytelnie, przystępnie opracowane.
Kurs online godny polecenia.

J
Justyna napisał/a: |

Nauka francuskiego na wysokim poziomie.
Lekcje dopasowane do indywidulanej nauki.
Polecam kurs.

O
OLga napisał/a: |

Dobry kurs francuskiego.
Uczę się biegając.

M
Maciej napisał/a: |

Bardzo dobry kurs francuskiego online. Cieszę się, że postanowiłem uczyć się właśnie z tą szkołą. Lekcje są świetne, mnóstwo zadań, fantastyczny lektor, dużo materiałów powtórzeniowych do słuchania. Taką naukę to ja lubię :-)

Łucja napisał/a: |

Francuski dla poczatkujących na wysokim poziomie.

W
Wioletta napisał/a: |

Dla mnie bardzo dobre podstawy francuskiego.
Uczę się systematycznie i postępy widać z dnia na dzień.
Rewelacyjna nauka online.

O
Ola napisał/a: |

Jestem na czwartej lekcji. Bardzo fajna nauka online francuskiego.
Uwielbiam taką naukę.

R
Ryszard napisał/a: |

Francuski da się lubić. Zarówno wersji online jak i podręcznikowej.
Uwielbiam naukę online. Podstawowe zwroty mam już opanowane.

K
Klaudia napisał/a: |

Jestem bardzo zadowolona z kursu francuskiego. Wszystko mi odpowiada i lekcje i materiały do odsłuchu. Dobro metodologicznie kurs.

A
Antonina napisał/a: |

Uwielbiam lekcje online francuskiego. Słownictwo bardzo przydatne w codziennych konwersacjach, a gramatyka do wyuczenia.

E
Ela napisał/a: |

Świetny kurs francuskiego dla poczatkujących.
Bardzo lubię naukę na platformie online, super opracowane lekcje i bardzo dobry lektor.
Polecam

G
Gosia napisał/a: |

Uwielbiam siadać do platformy online z francuskiego. Wspaniałe lekcje, ciekawe ćwiczenia. Taka naukę można polubić. Pozdrawiam fajną szkołę.

K
Karolina napisał/a: |

Niepowtarzalny kurs francuskiego, nauka na platformie to prawdziwa przyjemność.

M
Magda napisał/a: |

Początkujący francuski OK.

W
Wojciech napisał/a: |

Podstawy francuskiego dla każdego.

W
Włodzimierz napisał/a: |

Francuski dla poczatkujący jestem bardzo dobrym kursem. Nie spodziewałam się tak świetnych materiałów . Brawo ESKK.

R
Romana napisał/a: |

Dobrze przygotowany kurs podstaw francuskiego.
Mają wszystko czego potrzeba do opanowania podstaw tego języka.
Polecam

A
Aleksandra napisał/a: |

Dobre podstawy francuskiego. Nauka online ciekawa, wciągająca, skuteczna, rezultaty widoczne już po kilku tygodniach

K
Karol napisał/a: |

Francuski na piątkę. Bardzo fajne lekcje, ciekawie zaprezentowane, nauka sprawia przyjemność.

W
Wanda napisał/a: |

Nie mam problemów z przyswajaniem zwrotów z języka francuskiego. Materiały są przystępnie napisane i dobrze spójnie z platforma online opracowane. Polecam kurs ESKK

E
Elwira napisał/a: |

Ciekawa, skuteczna nauka podstaw francuskiego.

M
Monika napisał/a: |

Do nauki tego języka zachęciła mnie przyjaciółka.
Jestem jej wdzięczna za wspaniały pomysł, teraz realizuję się życiowo.

E
Ewelina napisał/a: |

Ciekawe lekcje francuskiego. Uwielbiam się uczyć online.

M
Marlena napisał/a: |

Francuski da się lubić w takiej formie.
Super nauka.

M
Magdalena napisał/a: |

Dobre podstawy francuskiego, polecam z wersją online.

Z
Zuzia napisał/a: |

Super podstawy francuskiego.
Kurs online w porządku

S
Sabina napisał/a: |

Uwielbiam naukę z tym kursem.
Lekcje online są najlepsze!

M
Marlena napisał/a: |

Dobre podstawy francuskiego.

K
Karolina napisał/a: |

Na naukę francuskiego namówiła mnie koleżanka i z całego serca jej dziękuję, bo to była bardzo dobra życiowa decyzja. Zawsze powątpiewałam w swoje zdolności językowe, teraz wiem, że nie doceniałam siebie. Bardzo dobry kurs języka francuskiego, dla każdego.

Z
Zofia napisał/a: |

Przyjemna nauka francuskiego dla poczatkujących.

Z
Zuzanna napisał/a: |

Do nauki tego elitarnego języka namówiła mnie koleżanka, która również uczy się francuskiego z eskk już od kilku miesięcy. Znakomite dialogi, świetne ćwiczenia zarówno w mówieniu jak i pisaniu. Doskonale opracowany system powtórek, dzięki którym utrwala się materiał. Dla mnie kurs na plus.

A
Adam napisał/a: |

Super francuski.
Polecam szczególnie naukę online.

A
Alina napisał/a: |

Fantastyczna nauka francuskiego, polecam

I
Izabela napisał/a: |

Super nauka.
Cieszę się, ze jestem waszą studentką.

H
Halina napisał/a: |

Jestem zadowolona z zakupu kursu, świetne lekcje, tematycznie poukładane co bardzo ułatwia zapamiętywanie słów i zwrotów, fajna platforma do nauki online. Można liczyć na pomoc nauczyciela z kadry eskk.

K
Klaudia napisał/a: |

Bardzo wysoko oceniam kurs francuskiego eskk. Autorzy poświęcili mnóstwo pracy na wykonanie tak dobrego dzieła. To bardzo ciekawie i przystępnie napisany program do nauki języka. Lekcje są interesujące, różnorodne. Kurs jest poukładany tematycznie co pozwala na opanowanie słownictwa z danego zakresu. Uwielbiam uczyć się francuskiego online.

K
Klaudia napisał/a: |

Świetne lekcje francuskiego online.
Uczę się zagadnień, które mnie interesują i które będę miała okazję wykorzystać na co dzień.
Super sprawa.

I
Izabela napisał/a: |

Dobry kurs podstaw francuskiego.
Jestem zadowolona ze współpracy z eskk.

K
Klara napisał/a: |

Dobry francuski, jestem zadowolona

A
Asia napisał/a: |

Super francuski, polecam

W
Wiesława napisał/a: |

Świetne lekcje francuskiego online.
Tematyka bliska życiu codziennymi, uczysz się dialogów naprawdę pożytecznych.
Fajnie wytłumaczona gramatyka, różnorodne ćwiczenia, nie można narzekać na monotonię.
Kurs ok

M
Małgosia napisał/a: |

Fajnie dobrany lektor, nauka przyjemna, bez stresu, zagadnienie ciekawe i użyteczne na co dzień. Lubię te naukę farncuskiego.

M
Michalina napisał/a: |

Dobre podstawy francuskiego. Uczę się na kursie online juz pół roku i jestem bardzo zadowolona zarówno ze słownictwa z jakim mam do czynienia jak i poziomem przedłożonej w kursie gramatyki. Super nauka francuskiego.

L
Leon napisał/a: |

Mimo już wieku, obecnie ucząc się francuskiego stwierdzam, że materiały jakie otrzymałem są opracowane metodycznie bardzo dobrze. Zachęcam młodych i starszych. Uczcie się języków. Nigdy nie jest za późno. W ESKK nauczyłem się angielskiego, który pozwolił nam na swobodne rozmowy i dyskusje każdego typu, podczas naszych podróży po Europie. Serdecznie pozdrawiam zespół ESKK

L
Lucyna napisał/a: |

Genialny francuski.
pozdrawiam cały zespól eskk.

G
Gosia napisał/a: |

Świetne podstawy francuskiego, zawsze chciałam nauczyć się chociaż podstaw tego elitarnego języka i właśnie nadarzyła się ku temu okazja. Mam czas, mam swój prywatny kącik, świetne materiały... cóż trzeba więcej.

M
Monika napisał/a: |

Dawno się nie uczyłam języka i powiem, ze dawno nie byłam tak zadowolona z efektów swojej pracy. Bardzo dobry kurs francuskiego.

W
Wojtek napisał/a: |

Fajny, skuteczny francuski, lubię się uczyć z eskk.

M
Mateusz napisał/a: |

Bardzo wygodna nauka francuskiego dla początkujących. Lekcje dostępne o każdej porze. Uwielbiam uczyć się późnym wieczorem i nie mam problemów z dostępem do platformy. Extra!

A
Anna napisał/a: |

Super kurs, najczęściej korzystam z materiałów do słuchania, ale lekcje online również są niezwykłe.
Polecam kurs

K
Kamila napisał/a: |

Świetny kurs francuskiego, nauka onlne sprawia ogromna przyjemność, a odczucie szybkich postępów w zapamiętywaniu słów i zwrotów motywuje do dalszej pracy. Super metoda nauki, polecam

M
Marian napisał/a: |

Bardzo dobre lekcje online francuskiego, ciekawa tematyka.

A
Anna napisał/a: |

Dobry kurs francuskiego, lekcje wyglądają tak dobrze, że aż przyjemnie się uczyć.
A efekty widać już po kilku lekcjach.
Polecam nawet mało zdyscyplinowanym :-)

K
Kamil napisał/a: |

Świetny francuski, nauka online bardzo mi odpowiada, dziękuję, że pomyśleli Państwo o takiej opcji, to strasznie wygodna metoda nauki. Pozdrawiam życząć wszystkiego dobrego

E
Eugeniusz napisał/a: |

Dziękuję za profesjonalny kurs do nauki j.niemieckiego dla początkujących i dla zaawansowanych. Jesteście bardzo dobrzy w tych opracowaniach. Teraz próbuję z j. francuskim, trudne bo wiek lat przybyło. Ale od rzeczy łatwych do trudniejszych i powinno się udać. Kurs księgowości też był dopracowany na medal. Serdecznie dziękuję. Pozdrawiam cały zespół. Eugeniusz F.

A
Aneta napisał/a: |

Bardzo dobre podstawy francuskiego. Nauka jest przejrzysta i przyjemna. Uczę się francuskiego online i nauka sprawia mi wiele radości. Polecam kurs francuskiego, pełen profesjonalizm :)

A
Alina napisał/a: |

Ciekawie opracowane lekcje francuskiego nie tylko na platformie online, także dialogi i ćwiczenia sprawiają, że człowiek szybko przekonuje się, że można nauczyć się podstaw francuskiego.

K
Kinga napisał/a: |

Mój ulubiony Francuski :-) Love

P
Paweł napisał/a: |

Francuski na wysokim poziomie, lekcje bardzo dobrze opracowane pozwalają opanować tematycznie dany zakres słownictwa bez specjalnego wysiłku a to dzięki przejrzystej formie nauczania. Gratuluję podręczników i lekcji online są fantastyczne.

K
Klaudia napisał/a: |

Bardzo dobry poziom nauczania, z kursu francuskiego dla początkujących mogą śmaiało zaczynać nawet osoby, które do tej pory nie miały styczności z francuskim. Kurs uczy podstaw od najprostszych i najczęściej używanych słów i zwrotów a zeszyty i kurs online są świetnie przygotowane merytorycznie. Cieszę się, ze korzystam z tego kursu.

J
Janusz napisał/a: |

Od razu po pobraniu lekcji próbnej francuskiego wiedziałem, że to jest kurs dla mnie. Nie spotkałem się wcześniej a tak porządnie opracowanym materiałem do nauki języków obcych. Wszystko jest pięknie, logicznie i spójnie opracowane, zadania, dialogi, system powtórek, ciekawe lekcje online i genialne materiały do słuchania, które pomagają przećwiczyć i szybciej zapamiętać utrwalony wcześniej materiał. Jestem mile zaskoczony kursem eskk. Janusz

E
Elka napisał/a: |

Najlepszy francuski pod słońcem, polecam metodę nauki eskk.

H
Honorata napisał/a: |

Nauka francuskiego na wysokim i co najważniejsze ciekawym poziomie.
Mnie ujęło w tej nauce wszystko i lekcje online, oryginalnie zaprojektowane lekcje w zeszycie i wreszcie sam audiobook. Po prostu zakochałam się w tym kursie. Bez przechwalania teraz uczciwie powiem proszę mi wierzyć to naprawdę dobry kurs.

I
Ilonka napisał/a: |

Moja miłość od pierwszego zeszytu, kurs francuskiego jest po prostu cudowny, mogłabym uczyć się cały czas, ale niestety w domu są tez inne obowiązki, nawet teraz gdy mamy zostać w domku. Cieszę się jednak, że każdego wieczoru mogę poświecić nauce cała godzinkę, bardzo dobre dialogi z codziennych sytuacji, genialne materiały do słuchania., które pozwalają utrwalić słownictwo i zwroty. Pozdrawiam i dziękuję za możliwość nauki francuskiego w domu.

J
Joanna napisał/a: |

Bardzo dobry kurs francuskiego dla osób, które nie mają czasu uczęszczać na stacjonarne zajęcia. Opcja online bardzo ułatwia naukę, ćwiczę czytanie, pisanie, słuchanie i mówienie. Uczę się kiedy chcę i gdzie chcę. Bardzo dobrze dobrane słownictwo, takie życiowe, pomaga w kontaktach od pierwszego dnia. Pozdrawiam moją Panią nauczyciel, Pani wsparcie mnie bardzo motywuje!

M
Marlena napisał/a: |

Super nauka francuskiego, we własnym tempie.

J
Julka napisał/a: |

Super nauka francuskiego, najbardziej jestem zadowolona z dodatkowym materiałów do odsłuchu tak zwanego audiobooka, to dzięki niemu szybciej zapamiętuję gotowe zwroty i utrwalam wymowę.

A
Aneta napisał/a: |

Zawsze marzyłam o nauce tego elitarnego języka i od roku spełniam to marzenia. Wyjątkowy kurs francuskiego, doskonały w swojej prostocie przekazu i formie. Liczne ćwiczenia mobilizują do nauki, a system powtórek uświadamia nam ile jeszcze ewentualnych powtórek materiału przed nami. Polecam naukę z eskk.

M
Monika napisał/a: |

Już po lekcji próbnej wiedziałam, że to ten kurs. Uczę się francuskiego z eskk od pól roku i muszę przyznać, ze nie spodziewałam się, że tak mnie wciągnie nauka, lekcje są ciekawe, interaktywne, a gramatyka nie sprawia problemów. Wszystko współgra i się uzupełnia, Jak to mówi młodzież, pełna profeska :-)

W
Wiesia napisał/a: |

Kurs uczy francuskiego w zabawny i przyjemny sposób, bez nudy i uciążliwych schematycznych ćwiczeń. Polecam

I
Irena napisał/a: |

Polecam naukę francuskiego eskk z czystym sercem. Kurs wart jest przetestowania i zakupu.

M
Małgorzata napisał/a: |

Bardzo dobry kurs dla zabieganych. Zakończyłam A1 i kontynuuję dalej. Moduł online bardzo ułatwia naukę, gdyż ćwiczy wszystkie 4 kompetencje lingwistyczne na raz: czytanie, pisanie, słuchanie i mówienie. Tempo reguluję sama i bardzo to sobie cenię. Bardzo dobrze dobrane słownictwo pomaga od pierwszego dnia, tematyka również życiowa. Gdyby jeszcze zintegrowano ćwiczenia fonetyczne z modułem online to byłaby to 6 z plusem. Z niecierpliwością czekam na moduł online dla średniozaawansowanych. Pani Profesor ślicznie dziękuję za doping :)!

A
Adam napisał/a: |

Ten kurs przydaje mi się w rozwijaniu moich umiejętności.

k
kinga napisał/a: |

piękny jezyk, przystępne i dobre materialy i pomoc nauczyciela, który poprawia nasze bledy językowe, to cos, czego szukałam. Kupilam wcześniej książki, ale nauka szla mi bardzo opornie i teraz dopiero konkretnie zaczne się uczyc, kiedy tylko czas pozwoli. Warto:)

P
Patrycja napisał/a: |

Zawsze chciałam nauczyć się francuskiego i własnie spełniam swoje marzenie, lekcje online pierwszorzędne nie mogę odkleić się od monitora :-))) Wszystko ładnie opracowane i dopracowane, przyjemna nauka francuskiego.

A
Anna napisał/a: |

Witam wszystkich nigdy nie żałowałam rozpoczęcia nauki języka francuskiego.Polecam wszystkim z czystym sumieniem.Te kursy są fenomenalne

A
Anna napisał/a: |

W porządku nauka francuskiego.
W kursie jest o wiele więcej wartościowych materiałów niż oczekiwałam.

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Użytkownicy, którzy kupili ten kurs, kupili również


Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO