Kurs francuskiego dla początkujących również z wersją ONLINE

Tu parles français? Po naszym kursie języka francuskiego odpowiedź może być wyłącznie twierdząca! „Francuski dla początkujących” w ESKK to 40 lekcji, które w przystępny sposób wprowadzą Cię w podstawy języka francuskiego. W trakcie nauki poznasz 3000 wyrażeń, zwrotów i słów, które z powodzeniem możesz zastosować w praktyce. Dzięki ćwiczeniom i tekstom, odwołującym się do życia codziennego Francuzów, przećwiczysz wymowę, akcent, umiejętność prowadzenia konwersacji oraz rozumienia.

Kurs francuskiego dla początkujących ma też wersję online, która sprawi, że nauka języka będzie ciekawa i przyjemna. Platforma internetowa daje ogromne możliwości urozmaicania nauki słówek, gramatyki i wymowy, a liczne zadania pozwalają przećwiczyć zdobytą wiedzę i umiejętności. Nagrania do lekcji pomogą Ci poprawić wymowę oraz akcent.

Z naszego kursu skorzystało już ponad 42 000 osób! Sprawdź także inne kursy francuskiego od ESKK.

Kurs zawiera:

Podręczniki ESKK

Podręczniki i nagrania do lekcji

20 podręczników zawierających 40 lekcji, dzięki którym poznasz 3000 słów i zwrotów gotowych do użycia w codziennych sytuacjach. Materiał w lekcjach jest porcjowany – na opanowanie każdej części wystarczy tylko 15-30 minut. Do wyboru podręcznik w wersji papierowej lub pdf. Nagrania (łącznie ponad 17 godzin) uzupełniają lekcje i umożliwiają wykonywanie ćwiczeń: rozumienia ze słuchu, nagrania prawidłowej wymowy oraz dialogów. Są dostępne na platformie online. W pracy nad materiałami audio brał udział profesjonalny lektor oraz rodowici Francuzi.

Program do nauki słówek

Program do nauki słówek

Szybka nauka na smartfonie i komputerze: aplikacja posiada gotowe bazy słówek oraz opcję dodawania nowych, pozwala na odsłuchiwanie dźwięków i sprawdziany ze słuchu. Zawiera moduł rejestrujący postępy w nauce, czytelne statystyki, testy podsumowujące.

Opiekę nauczyciela ESKK

Opiekę nauczyciela

Masz zagwarantowaną opiekę nauczyciela – doświadczonego lektora języka francuskiego, który będzie sprawdzał Twoje prace domowe, wyjaśniał problematyczne zagadnienia i motywował do nauki. Odrabianie prac domowych nie jest obowiązkowe. Nauczyciel nie wystawia ocen.

w cenie 94 zł 75,20 zł /pakiet

Opcje dodatkowe:

Kurs ONLINE

Kurs ONLINE

Interaktywne lekcje pozwalają na skuteczne i wygodne doskonalenie różnych umiejętności językowych. Angażujące ćwiczenia stawiają na praktyczną naukę słówek, również poprzez zabawę. Kurs zawiera różnorodne przykłady, liczne ilustracje oraz testy podsumowujące.

Audiobook ESKK

Audiobook

Kurs przełożony na materiał do słuchania - wystarczy słuchać i powtarzać słowa i zwroty za lektorem, np. podczas jazdy samochodem. W nagraniach uczestniczyli profesjonalny lektor oraz użytkownicy języka francuskiego. Audiobooki dostępne są na platformie online.

+ 16 zł/pakiet
Okładka kursu „Francuski dla początkujących”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 20

Poziom trudności: początkujący

CEFR informacje o CEFR A1 + A2

Cena: od 75,20

Opinie: (205 głosów)

Certyfikat: tak

Zaświadczenie ZUS: tak

Wersja ONLINE: tak

Zamawiam Lekcja próbna ZA DARMO
Zobacz koszty wysyłki i pozostałe opłaty »

Czego się nauczysz?

Zamów TERAZ, a otrzymasz 20% RABATU!

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

Moi studenci cenią sobie to, że nie mają obowiązku odrabiania prac domowych. Zabawne jest jednak, że niemal wszyscy przysyłają prace do korekty. Początkowo ostrożnie – w obawie przed ewentualną krytyką. Ja jednak ich nigdy nie krytykuję – uważam, że każdy wysiłek włożony w naukę języka przynosi efekty, a błędów nie popełnia ten, kto nic nie robi.

Anna Rynduch: lektor języka francuskiego na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, absolwentka filologii romańskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Anna Rynduch

Komentarze studentów


A
Anna napisał/a: |

Dobry kurs francuskiego, lekcje wyglądają tak dobrze, że aż przyjemnie się uczyć.
A efekty widać już po kilku lekcjach.
Polecam nawet mało zdyscyplinowanym :-)

K
Kamil napisał/a: |

Świetny francuski, nauka online bardzo mi odpowiada, dziękuję, że pomyśleli Państwo o takiej opcji, to strasznie wygodna metoda nauki. Pozdrawiam życząć wszystkiego dobrego

E
Eugeniusz napisał/a: |

Dziękuję za profesjonalny kurs do nauki j.niemieckiego dla początkujących i dla zaawansowanych. Jesteście bardzo dobrzy w tych opracowaniach. Teraz próbuję z j. francuskim, trudne bo wiek lat przybyło. Ale od rzeczy łatwych do trudniejszych i powinno się udać. Kurs księgowości też był dopracowany na medal. Serdecznie dziękuję. Pozdrawiam cały zespół. Eugeniusz F.

A
Aneta napisał/a: |

Bardzo dobre podstawy francuskiego. Nauka jest przejrzysta i przyjemna. Uczę się francuskiego online i nauka sprawia mi wiele radości. Polecam kurs francuskiego, pełen profesjonalizm :)

A
Alina napisał/a: |

Ciekawie opracowane lekcje francuskiego nie tylko na platformie online, także dialogi i ćwiczenia sprawiają, że człowiek szybko przekonuje się, że można nauczyć się podstaw francuskiego.

K
Kinga napisał/a: |

Mój ulubiony Francuski :-) Love

P
Paweł napisał/a: |

Francuski na wysokim poziomie, lekcje bardzo dobrze opracowane pozwalają opanować tematycznie dany zakres słownictwa bez specjalnego wysiłku a to dzięki przejrzystej formie nauczania. Gratuluję podręczników i lekcji online są fantastyczne.

K
Klaudia napisał/a: |

Bardzo dobry poziom nauczania, z kursu francuskiego dla początkujących mogą śmaiało zaczynać nawet osoby, które do tej pory nie miały styczności z francuskim. Kurs uczy podstaw od najprostszych i najczęściej używanych słów i zwrotów a zeszyty i kurs online są świetnie przygotowane merytorycznie. Cieszę się, ze korzystam z tego kursu.

J
Janusz napisał/a: |

Od razu po pobraniu lekcji próbnej francuskiego wiedziałem, że to jest kurs dla mnie. Nie spotkałem się wcześniej a tak porządnie opracowanym materiałem do nauki języków obcych. Wszystko jest pięknie, logicznie i spójnie opracowane, zadania, dialogi, system powtórek, ciekawe lekcje online i genialne materiały do słuchania, które pomagają przećwiczyć i szybciej zapamiętać utrwalony wcześniej materiał. Jestem mile zaskoczony kursem eskk. Janusz

E
Elka napisał/a: |

Najlepszy francuski pod słońcem, polecam metodę nauki eskk.

H
Honorata napisał/a: |

Nauka francuskiego na wysokim i co najważniejsze ciekawym poziomie.
Mnie ujęło w tej nauce wszystko i lekcje online, oryginalnie zaprojektowane lekcje w zeszycie i wreszcie sam audiobook. Po prostu zakochałam się w tym kursie. Bez przechwalania teraz uczciwie powiem proszę mi wierzyć to naprawdę dobry kurs.

I
Ilonka napisał/a: |

Moja miłość od pierwszego zeszytu, kurs francuskiego jest po prostu cudowny, mogłabym uczyć się cały czas, ale niestety w domu są tez inne obowiązki, nawet teraz gdy mamy zostać w domku. Cieszę się jednak, że każdego wieczoru mogę poświecić nauce cała godzinkę, bardzo dobre dialogi z codziennych sytuacji, genialne materiały do słuchania., które pozwalają utrwalić słownictwo i zwroty. Pozdrawiam i dziękuję za możliwość nauki francuskiego w domu.

J
Joanna napisał/a: |

Bardzo dobry kurs francuskiego dla osób, które nie mają czasu uczęszczać na stacjonarne zajęcia. Opcja online bardzo ułatwia naukę, ćwiczę czytanie, pisanie, słuchanie i mówienie. Uczę się kiedy chcę i gdzie chcę. Bardzo dobrze dobrane słownictwo, takie życiowe, pomaga w kontaktach od pierwszego dnia. Pozdrawiam moją Panią nauczyciel, Pani wsparcie mnie bardzo motywuje!

M
Marlena napisał/a: |

Super nauka francuskiego, we własnym tempie.

J
Julka napisał/a: |

Super nauka francuskiego, najbardziej jestem zadowolona z dodatkowym materiałów do odsłuchu tak zwanego audiobooka, to dzięki niemu szybciej zapamiętuję gotowe zwroty i utrwalam wymowę.

A
Aneta napisał/a: |

Zawsze marzyłam o nauce tego elitarnego języka i od roku spełniam to marzenia. Wyjątkowy kurs francuskiego, doskonały w swojej prostocie przekazu i formie. Liczne ćwiczenia mobilizują do nauki, a system powtórek uświadamia nam ile jeszcze ewentualnych powtórek materiału przed nami. Polecam naukę z eskk.

M
Monika napisał/a: |

Już po lekcji próbnej wiedziałam, że to ten kurs. Uczę się francuskiego z eskk od pól roku i muszę przyznać, ze nie spodziewałam się, że tak mnie wciągnie nauka, lekcje są ciekawe, interaktywne, a gramatyka nie sprawia problemów. Wszystko współgra i się uzupełnia, Jak to mówi młodzież, pełna profeska :-)

W
Wiesia napisał/a: |

Kurs uczy francuskiego w zabawny i przyjemny sposób, bez nudy i uciążliwych schematycznych ćwiczeń. Polecam

I
Irena napisał/a: |

Polecam naukę francuskiego eskk z czystym sercem. Kurs wart jest przetestowania i zakupu.

M
Małgorzata napisał/a: |

Bardzo dobry kurs dla zabieganych. Zakończyłam A1 i kontynuuję dalej. Moduł online bardzo ułatwia naukę, gdyż ćwiczy wszystkie 4 kompetencje lingwistyczne na raz: czytanie, pisanie, słuchanie i mówienie. Tempo reguluję sama i bardzo to sobie cenię. Bardzo dobrze dobrane słownictwo pomaga od pierwszego dnia, tematyka również życiowa. Gdyby jeszcze zintegrowano ćwiczenia fonetyczne z modułem online to byłaby to 6 z plusem. Z niecierpliwością czekam na moduł online dla średniozaawansowanych. Pani Profesor ślicznie dziękuję za doping :)!

A
Adam napisał/a: |

Ten kurs przydaje mi się w rozwijaniu moich umiejętności.

k
kinga napisał/a: |

piękny jezyk, przystępne i dobre materialy i pomoc nauczyciela, który poprawia nasze bledy językowe, to cos, czego szukałam. Kupilam wcześniej książki, ale nauka szla mi bardzo opornie i teraz dopiero konkretnie zaczne się uczyc, kiedy tylko czas pozwoli. Warto:)

P
Patrycja napisał/a: |

Zawsze chciałam nauczyć się francuskiego i własnie spełniam swoje marzenie, lekcje online pierwszorzędne nie mogę odkleić się od monitora :-))) Wszystko ładnie opracowane i dopracowane, przyjemna nauka francuskiego.

A
Anna napisał/a: |

Witam wszystkich nigdy nie żałowałam rozpoczęcia nauki języka francuskiego.Polecam wszystkim z czystym sumieniem.Te kursy są fenomenalne

A
Anna napisał/a: |

W porządku nauka francuskiego.
W kursie jest o wiele więcej wartościowych materiałów niż oczekiwałam.

W
Wiktoria napisał/a: |

Super kurs francuskiego, nie spodziewałam się, że w tak krótkim czasie uda mi się tyle osiągnąć. Ciekawe i wciągające lekcje online do tego super lektor, polecam

M
Michalina napisał/a: |

Osobiście bardzo polecam naukę francuskiego z eskk, francuski nie jest łatwym językiem, wiem, bo uczę się go od ponad pół roku, a generalnie nie mam problemów z przyswajaniem języków obcych, płynnie mówię zarówno w języku angielskim jak i niemieckim. Kurs eskk doskonale nadaje się do samodzielnej nauki, można uczyć się w domu online, można odsłuchiwać materiały gdziekolwiek przegrywając je na dowolny nośnik, ja najczęściej słucham francuskiego na bieżni :-) Kurs jest tematycznie poukładany co bardzo ułatwia naukę, gramatyka świetnie wytłumaczona, największy problem to własnie akcent w języku francuskim a i z tym radzę już sobie coraz lepiej. Będziecie zadowoleni z tego kursu.

R
Renata napisał/a: |

Nauka francuskiego o jakiej marzyłam, sama siadam sobie do lekcji kiedy chcę, nikt mnie nie popędza, nikt ode mnie niczego nie oczekuje nie ma kartkówek czy sprawdzianów, a zmotywować się na szczęście potrafię jak mało kto. Kurs jest świetny, znajdziecie tu wszystko. Życzę miłej nauki wszystkim zainteresowanym francuskim R.

H
Helenka napisał/a: |

Ciekawe lekcje i bardzo dobry lektor, to moje pierwsze kroki z językiem francuskim, ale cieszę się, że nauka idzie mi całkiem dobrze, bo bałam się, ze nie dam rady nauczyć się samodzielnie francuskiego.

M
Marlena napisał/a: |

Fajna nauka francuskiego online.
Ćwiczeń jest tyle, że spokojnie można przećwiczyć całe słownictwo i zwroty.

I
Iwona napisał/a: |

To najmilsze dla ucha i najciekawsze lekcje francuskiego na jakie do tej pory natrafiłam. Wszystko mi się w tym kursie podoba. Od słownictwa po gramatykę. Z czystym sercem polecam ten kurs.

W
Wiesław napisał/a: |

Bardzo dobry, profesjonalnie poprowadzony kurs. Ja "wspomagam się aplikacjami, ale profesjonalnie, pod czujnym okiem nauczyciela

A
Alicja napisał/a: |

Pobrałam darmowe audiobooki francuskiego i tak mi się spodobały wasze próbne materiały, że postanowiłam zakupić kurs francuskiego. Obecnie jest na czwartym pakiecie, całe słownictwo jest bardzo przydatne i ilość słówek naprawdę wystarczająca by komunikować się w codziennych sytuacjach. Teraz przerabiam wszelkie słownictwo związane z domem. Lekcje bardzo mi się podobają, pozdrawiam

L
Ludwik napisał/a: |

W porządku kurs francuskiego, polecam nawet tym, którzy nigdy wcześniej nie mieli styczności z tym językiem. Kurs uczy od samych podstaw. L.

J
Janina napisał/a: |

Super kurs francuskiego, oszalałam na punkcie tego języka, a jeszcze kilka miesięcy temu nigdy nie uwierzyłabym, ze podejmę się nauki tego elitarnego języka.

B
Beata napisał/a: |

Zawsze chciałam nauczyć się francuskiego, właśnie trafiłam u Was na promocję 29,90, biorę!

A
Anita napisał/a: |

Moja mama nauczyła się z kursów ESKK biegle niemieckiego, więc ja postanowiłam spróbować swoich sił i spełnić moje marzenie rozpoczynając tutaj swoją przygodę z francuskim. Na razie dopiero zaczynam poziom A1, ale jak skończę, to na pewno dam znać. Po wstępnym przejrzeniu materiałów kurs wygląda naprawdę obiecująco.

D
Darek napisał/a: |

Myślałem, że cześć komentarzy zachwalających kurs jest na wyrost. Jednak gdy sam właśnie zacząłem się uczyć, mogę się pod nimi podpisać. Próbowałem z kilku innych źródeł nauki francuskiego, ale ten kurs jest zdecydowanie najlepszy. Zwraca uwagę duża obszerność materiału jak dla tego poziomu i co dla mnie jest bardzo ważne niesamowita ilość nagrań, skutecznie uczących wymowy i osłuchu z językiem.

E
Ewa napisał/a: |

Naukę francuskiego podejmowałam wielokrotnie samodzielnie, ale kończyłam na paru lekcjach , zapał mijał ale tęsknota pozostawała. "Wpadłam" na eskk - dosłownie i w przenośni. Dopiero "raczkuję". Myślę, wiem to, że wytrwam, bo zeszyty są wspaniale opracowane i motywują do nauki. Na razie dzięki.

A
Anna napisał/a: |

Dobry kurs francuskiego.
Możliwość nauki online i ze słuchu.
Wszystko czytelnie, ładnie, ciekawie opracowane.
Nauka skuteczna i przyjemna, bez ruszania się z domu, polecam

M
Michalina napisał/a: |

Świetna nauka francuskiego. Można się uczyć w bardzo różnorodny sposób, co sprawia, że nauka nie jest nużąca i naprawdę sprawia radość.

M
Miroslawa napisał/a: |

Jestem bardzo zadowolona z kursu J.francuski z wrersja online ! Super pod kazdym wzgledem !
Bardzo szybko i przyjemnie ucze sie j. francuskiego . Szkoda ze nastepne czesci nie maja wersji online.
Miroslawa Maj

M
Mirka napisał/a: |

Bardzo fajna nauka, super materiały do odsłuchiwania i nauki francuskich zwrotów i słówek. Kurs spełnił moje oczekiwania z czego bardzo się cieszę, a najbardziej cieszy mnie fakt pierwszych umiejętności komunikacyjnych w języku francuskim. Pozdrawiam gorąco

A
Anita napisał/a: |

Niezwykle fajny kurs francuskiego. Obawiałam się nauki tego języka, chociaż zawsze chciał nauczyć się tego elitarnego języka. Początki były trudne, ale materiały eskk są tak dobrze dobrane do nauki w domu, że cieszę się, że nie poddałam się na początku, bo teraz widzę efekty swojej pracy. Materiały kolorowe, przejrzyste, czytelne, nauka przyjemna. Pozdrawiam szkołę :) Pięknych Świąt!

T
Tina napisał/a: |

Kurs francuskiego wręcz dopasowany do mnie - samouka. Widać, że eskk ma doświadczenie w nauczaniu języków.

M
Marta napisał/a: |

Kurs francuskiego o jakim nawet nie śniłam. Mnóstwo fantastycznych ćwiczeń i to w wersji online, do tego programy do nauki słówek i wymowy. Jestem zszokowana, że nie potrzebny jest nauczyciel do nauki francuskiego, wszystko super przygotowane pod kątem samodzielnej nauki. Brawo!

M
Mariola napisał/a: |

Moja ulubiona nauka francuskiego, a próbowałam już kilku metod. Mam tu wszystko czego potrzebuję, myślę, że z nauki w tej szkole nie zrezygnuję.

O
Okrutnik napisał/a: |

Tak było. Polecam naukę i jedzenie kremówek.

O
Ola K. napisał/a: |

Zastanawiałam się długo nad zakupem kursu francuskiego, ale teraz nie zamieniłabym go na żaden inny. Doskonały materiał do nauki języka i ten online i ten do odsłuchiwania. Nauka francuskiego może być przyjemna.

M
Marta napisał/a: |

Zgadzam się z przedmówczynią, kurs bardzo dobrze przygotowany pod względem nauki języka obcego, skutecznie i szybko przyswaja się słownictwo jak i gotowe zwroty, podręcznik pięknie komponuje się z lekcjami online. Wspaniała nauka francuskiego.

G
Grażyna napisał/a: |

Kupiłam Francuski dla początkujących by przypomnieć sobie język, którego uczyłam się wiele lat temu. Jest to dla mnie kurs idealny. Korzystam z możliwości poprawiania prac przez nauczyciela i bardzo cenię sobie ten kontakt. Kurs ten rozwija umiejętność mówienia, ale i zaspokaja ciekawość zasad gramatyki.
Zachęcona kursem jednego języka, wykupiłam także inne.
Moim zdaniem, kursy ESKK są bardzo dobrze metodycznie przygotowane i uczą bogatego języka zarówno potocznego, jak i literackiego. Jeśli jednak zaczynamy kurs naprawdę od zera, czyli nigdy nie mieliśmy kontaktu z językiem, to początkowa faza może być za krótka. W moim przypadku - na pierwszą lekcję portugalskiego musiałam przeznaczyć 3 miesiące, by oswoić się z obcym brzmieniem języka.

F
Franciszka napisał/a: |

Dobry kurs francuskiego. Ciekawe zagadnienia tematyczne, interesujące słownictwo i opieka nauczyciela służącego zawze pomocą i radą. Nie wyobrażam sobie lepszej nauki. Uszanowania dla szkoły.

M
Maja napisał/a: |

Wspaniała nauka francuskiego, myślę, że jeszcze niejednokrotnie skorzystam z Państwa oferty.

I
Iwona napisał/a: |

Bardzo ciekawy kurs francuskiego, lubię naukę z eskk.

K
Krystyna napisał/a: |

Obecnie przebywam na świadczeniu rehabilitacyjnym ze względu na chorobę i wreszcie znalazłam czas naukę francuskiego - mojej życiowej miłości. Kurs zakupiłam już jakiś czas temu. Zawsze chciałam rozpocząć naukę, ale nie było ku temu okazji, nawał obowiązków rodzinnych. Teraz mam taką możliwość, właśnie jestem na ósmym zeszycie, nawet Państwo nie wiedzą jaka radość daje mi nauka francuskiego. Wspaniałe materiały zarówno audio jak i online. Pozdrawiam kadrę eskk.

M
Maria napisał/a: |

To dopiero początek mojej nauki języka francuskiego. Bardzo mi się podoba i myślę że wytrwam do końca

M
Maria napisał/a: |

Dopiero zaczynam naukę. Jak narazie jestem zadowolona i podoba mi się.

M
Monika napisał/a: |

Trudno nie polubić nauki języka francuskiego z eskk, ćwiczenia są interesujące, ciekawie zaprezentowane. Nagrań można słuchać w dowolnej chwili, dzięki możliwości swobodnego zgrywania. Super sprawa taki kurs!

M
Miroslawa napisał/a: |

Jestem bardzo zadowolona z kursu ,poniewaz lekcje zawieraja ciekawy material i sa stosowane rozne techniki podawania wiedzy i aktywizowania do nauki .

I
Iryna napisał/a: |

Dziekuje za mozliwosc uczenia sie w tej szkole. Podoba mi sie, ze w nagraniach kursu sa native speakers. Natomiast wolalabym, zeby wszystkie reguly, nowy material byl podawany w jezyku np., francuskim ( ucze sie francuskiego u Panstwa). Tez dobrze by bylo, gdyby nauczyciel tlumaczyl bledy popelnione w pracy donowej, a nie tylko je poprawial. Dziekuje:)

O
Olek napisał/a: |

Idealny kurs do nauki francuskiego, możliwości jakie daje audiobook w postaci ciągłego odsłuchiwania nagrań gdziekolwiek się jest daje niesamowite rezultaty. Brawo eskk.

P
Paweł napisał/a: |

Polecam, ciekawa i skuteczna nauka francuskiego.

A
Andrzej napisał/a: |

Nauka francuskiego to wyzwanie. Miło się słucha i są zrozumiałe.

I
Ilonka napisał/a: |

Ciekawe lekcje, interesująca forma nauki francuskiego. Wszystko ładnie czytelnie zaprezentowane, aż miło się wraca do zeszytów.

J
Janek napisał/a: |

Na naukę francuskiego namówiła mnie moja dziewczyna. Muszę powiedzieć, że nawet całkiem dobrze idzie mi nauka francuskiego. Bardzo się zraziłem na początku, że w życiu nie nauczę się akcentować wyrazów w języku francuskim, ale kurs bardzo przystępnie i wnikliwie opisuje jak wymawiać poszczególne słowa i na co zwracać uwagę. Super nauka.

A
Aneta napisał/a: |

Bardzo dobry, intensywny kurs. Fajnie byłoby tez nagrywać tłumaczenie słówek gdyż wiele osób słuchałoby kursu w samochodzie.

G
Gabriela napisał/a: |

Ucze sie jezyka francuskiego dopiero kilka tygodni. Mimo,ze kurs jest tak ulozony zeby moc zaczac mowic prawie natychmiast, ja nadal mam z tym problem. Ogolnie, jestem zadowolona z kursu. Ucze sie kiedy moge, wracam do wczesniejszych lekcji kiedy chce sobie cos przypomniec, albo poprawic to czego nie zapamietalam albo nauczylam sie zle. Dla mnie, najbardziej motywujace sa krotkie teksty w jezyku francuskim i material podany z lekkim wyprzedzeniem. Czesto slysze krytyke pod tym adresem. Dla mnie jednak to szalenie motywujace. Uwielbiam tez nowe zeszyty, ktore tak jak i materialy w poszczegolnych czesciach lekcji, wyprzedzaja o krok. Cieszyla bym sie jeszcze bardziej gdyby do kazdego zeszytu dolaczony byl krotki tekst po francusku, taki material dodatkowy, ale nie obowiazkowy, dla zachety, jesli ktos lubi gonic kroliczka.

K
Kamila napisał/a: |

Super kurs, bardzo ciekawa i przyjemna nauka francuskiego.

Z
Zosia napisał/a: |

Już kilka razy próbowałam podejść do nauki francuskiego i ciągle nie mogłam się przekonać, teraz odkąd eskk ma kurs online to zupełnie inna nauka i możliwość odsłuchiwania dialogów i słownictwa w dowolnym miejscu dzięki materiałom audio bezcenna. Dzięki, teraz jestem pewna, ze wreszcie dam radę, kolejny komentarz wystawię już w języku francuskim :)

W
Wiki napisał/a: |

Francuski to melodia dla ucha.
Kurs profesjonalnie uczy podstaw francuskiego.
Polecam tę szkołę językową.

D
Daria napisał/a: |

Do nauki francuskiego zachęciła mnie moja koleżanka ze studiów, twierdząc, że macie fantastyczne materiały do nauki i miała rację, nauka francuskiego z kursem online jest skuteczna, przyjemna. Słówka zapamiętuję niezwykle szybko, trochę się bałam wymowy i specyficznego akcentu, ale z pomocą audiobooka i ten stres udało mi się pokonać. Jest dobrze!

M
Marysia napisał/a: |

Warto uczyć się francuskiego. Nie pozwólcie, aby ten język wygasł.

P
Paula napisał/a: |

Wspaniała nauka francuskiego.
Ciekawe lekcje, zero nudy.
Gdyby wiedziała, wcześniej zainwestowałabym w naukę w eskk.
Pozdrawiam całą szkołę!

M
Maria napisał/a: |

Witam wszystkie Panie i Panów kursu francuskiego. Cieszę się, że mogę dołączyć do tak licznego grona miłośników tego elitarnego języka. Nie spodziewałam się tutaj tylu wielbicieli języka francuskiego. Aż się wzruszyłam. Pozdrawiam

T
Tomasz napisał/a: |

Moja dziewczyna namówiła mnie na kurs francuskiego. Strasznie się obawiałem tej nauki, szczególnie akcentu. Francuzi maja taką specyficzna wymowę. Dziewczynom to jakoś tak łatwiej przychodzi, ja nadal mam problem z wymową, ale cóż może z czasem będzie lepiej. Pozdrawiam całą szkołę.

M
Malwa napisał/a: |

Dziękuję za możliwość nauki francuskiego online. Cudownie inspirujące lekcje, zupełnie inna nauka, zero nudy. Teraz w zasadzie podręcznika nie używam. Wygodnie z tabletem i słuchaweczkami siadam gdzie chcę i słucham. Wspaniała nauka francuskiego!

R
Renata napisał/a: |

Doskonały kurs francuskiego. Idealna nauka.

E
Elżbieta napisał/a: |

Niesamowicie atrakcyjna nauka francuskiego, różnorodność tematyczna naprawdę imponująca. Cieszę się, że mogę się uczyć z takimi profesjonalistami jak Państwa szkoła. Nigdy nie myślałam, że nauka języka obcego może być tak przyjemna.

A
Asia napisał/a: |

Nie żałuję decyzji o zakupie kursu języka francuskiego. Przyznaję, że obawiałam się jak sobie poradzę z tym jakże trudnym do nauki językiem. Początki były trudne, ale zawsze chciałam go znać i cieszę się, że pierwsze kroki w nauce francuskiego już za mną.

S
Szymon napisał/a: |

Kurs francuskiego dla początkujących ok.

K
Kamil napisał/a: |

Dziękuję za możliwość nauki online francuskiego, chyba tylko dlatego udało mi się opanować podstawy francuskiego, wspaniale opracowane ćwiczenia i do tego lektor - klasa. Dobry kurs.

M
Maria napisał/a: |

Wspaniały kurs do samodzielnej nauki francuskiego, rano w drodze do pracy słucham lektora, wieczorem z laptopem ćwiczę słownictwo z lekcjami online. No i najważniejsze nie muszę ruszać się z domu :-) szczególnie teraz gdy za oknem szaruga.

P
Paulina napisał/a: |

Bardzo ciekawie opracowany kurs francuskiego, wywarł na mnie duże wrażenie. Nie spodziewałam się takiej ilości słownictwa w tak ładnej oprawie. Podręcznik i kurs online i materiały do słuchania. Aż miło się uczyć, tym bardziej, że dla mnie francuski to najpiękniejszy język świata.

E
Ewka napisał/a: |

Bardzo atrakcyjnie tematycznie i graficznie materiały. Kurs francuskiego online na 6!

M
Marek napisał/a: |

Bardzo spodobał mi się kurs francuskiego, bardzo dobre materiały edukacyjne, dlatego postanowiłem tutaj o tym wspomnieć.

T
Tunia napisał/a: |

Bardzo inspitujące i interesujące lekcje online francuskiego. Dobrze mieć taki kurs pod ręką.

I
Iza napisał/a: |

Zawsze chciałam znać język francuski, wyróżniać się wśród innych. Obecnie należę właśnie do tej nielicznej garstki entuzjastów francuskiego.

K
Kinga napisał/a: |

Jestem na kursie francuskiego od pół roku. Strasznie wciągnął mnie ten kurs, można nauczyć się w zasadzie każdej sytuacji z życia. Ciekawe materiały, wiele ćwiczeń, a audiobook rewelacja!

J
Julita napisał/a: |

Zawsze chciałam nauczyć się francuskiego, z tym kursem to mi się udało. Dziękuję Wszystkim w eskk. Fantastyczny kurs!

K
Kamila napisał/a: |

Bardzo ciekawe lekcje francuskiego. Kurs przypomniał mi lata młodości w szkole, gdzie język francuski był językiem obowiązkowym. Miło wrócić myślami do tamtych czasów.

M
Marta napisał/a: |

dobrze mieć pod ręką taki kurs francuskiego. ESKK mile zaskoczyło mnie niesamowitą niesamowitą różnorodnością zadań i ćwiczeń. Bardzo dobry kurs.

E
Ewa napisał/a: |

Język francuski do łatwych nie należy, ale kurs francuskiego pozwala krok po kroku nauczyć się tego języka. Wystarczy chcieć, mówię Wam to z autopsji.

A
Anka napisał/a: |

Fantastyczny kurs francuskiego. Zakochałam się :-)

S
Sabina napisał/a: |

Miałam obawy ale cieszę się, ze zakupiłam ten kurs. Nauka francuskiego wcale nie jest taka trudna. Doskonały lektor języka francuskiego i obawy znikają. Jest dobrze.

A
Alina napisał/a: |

Przejrzysty ciekawy kurs francuskiego w sam raz do samodzielnej nauki. Super nie muszę biegać na lekcje. Spoko kurs.

T
Tomek napisał/a: |

Uczę się już od pół roku w Państwa szkole. Doskonale mi idzie. Pozdrawiam Wszystkim. Dobry kurs francuskiego.

M
Madzia napisał/a: |

Piękny język tylko się uczyć, bardzo dobry tematycznie kurs. W zasadzie nie ma sytuacji z życia, która nie zostałaby opisana w kursie.

S
Szymon napisał/a: |

Zakupiłem Siostrze ten kurs na urodziny. Zawsze chciała się nauczyć francuskiego.

R
Ryszard napisał/a: |

Pani Janeczko, jak już tu wspominałem jestem na trzecim kursie w eskk obecnie właśnie uczę się francuskiego, a mam za sobą angielski i niemiecki. Nauczy się Pani z pewnością francuskiego to dobra szkoła, mają nie tylko podręczniki ale i materiały na komputer i do słuchania. Profesjonalny lektor, mówi bardzo wyraźnie i powoli. Słucham francuskiego w zasadzie wszędzie nawet w drodze do pracy w autobusie. Jak mam czas to siedzę przy komputerze i korzystam z opracowanych ćwiczeń - również bogato przygotowane, a czasami nawet zabawne. Mi to już się nie chce nigdzie wychodzić popołudniami, więc samodzielna nauka jak najbardziej mi odpowiada. Niech Pani spróbuje. Polecam i pozdrawiam. Ryszard

J
Janeczka napisał/a: |

Mam pytanie... Czy kurs języka francuskiego nie jest zbyt trudny do samodzielnej nauki? Jak oceniają osoby, które kończyły/ robią?

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Użytkownicy, którzy kupili ten kurs, kupili również


Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO