Kurs chińskiego dla początkujących również z wersją ONLINE

Chcesz wybrać kurs chińskiego, który skutecznie pozwoli Ci opanować ten język? Jego znajomość to obecnie cenna umiejętność, bowiem Chiny zapewniają coraz szersze możliwości rozwoju, a także stanowią atrakcyjny cel podróży. Poznaj język chiński z ESKK i przekonaj się, że jego nauka jest łatwiejsza, niż mogłoby się wydawać!

Nauka chińskiego okazuje się niezbędna, jeśli fascynuje Cię chińska kultura lub gdy planujesz odwiedzić państwo Środka i swobodnie komunikować się z jego mieszkańcami w ich języku. "Chiński dla początkujących" to kurs opracowany przez wykładowcę filologii chińskiej Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu - napisany z myślą o polskim odbiorcy stawiającym na samodzielną, efektywną naukę. Nauka języka chińskiego z ESKK pozwoli Ci przyswoić około 2000 najczęściej używanych słów i zwrotów, a także najistotniejsze zagadnienia gramatyczne. Dodatkowo zyskasz wiedzę na temat kultury, historii i atrakcji turystycznych Chin. "Kurs języka chińskiego dla początkujących” umożliwia intensywną naukę chińskiego od podstaw do poziomu średnio zaawansowanego.

Z naszego kursu skorzystało już ponad 2200 osób!

Kurs chińskiego zawiera

Podręczniki ESKK

Podręczniki i nagrania do lekcji

Kurs chińskiego to 20 podręczników zawierających 40 lekcji, dzięki którym poznasz 2000 słów i zwrotów, które pozwolą Ci odnaleźć się w codziennych sytuacjach. Materiał w lekcjach został podzielony tak, aby przyswojenie każdej części zajęło tylko 15-30 minut. Nasze kursy językowe to dowolność w nauce - możesz wybrać podręcznik w wersji papierowej lub elektronicznej (pdf). Przygotowaliśmy także ponad 17 godzin nagrań dostępnych online, które uzupełniają lekcje chińskiego. Dzięki nim udoskonalisz zdolność rozumienia ze słuchu, prawidłowej wymowy i prowadzenia dialogów. Chiński od podstaw to kurs profesjonalny w każdym aspekcie - w pracy nad materiałami audio brał udział doświadczony lektor oraz rodowici Chińczycy.

Program do nauki słówek

Program do nauki słówek

Szybka i efektywna nauka chińskiego na smartfonie i komputerze? Kurs języka chińskiego zapewnia dostęp do aplikacji z gotową bazą słówek, którą możesz samodzielnie rozbudowywać, z dostępem do nagrań, sprawdzianów ze słuchu oraz testów podsumowujących. Aplikacja posiada także moduł rejestrujący postępy w nauce chińskiego w domu.

Opiekę nauczyciela ESKK

Opiekę nauczyciela

Język chiński dla początkujących to prosta sprawa - dba o to doświadczony lektor. Pomoże Ci w nauce, wyjaśni problematyczne zagadnienia, sprawdzi zadania domowe. Pamiętaj, że odrabianie prac domowych nie jest obowiązkowe, a nauczyciel nie wystawia ocen.

w cenie 94 zł 65,80 zł /pakiet

Opcje dodatkowe:

Kurs ONLINE

Kurs ONLINE

Interaktywne lekcje uatrakcyjnią dodatkowo Twoją naukę. Znajdziesz w nich szereg praktycznych przykładów, liczne ilustracje, angażujące ćwiczenia oraz testy podsumowujące, które pozwolą Ci uczyć się w dowolnym miejscu i czasie w sposób przyjemny oraz skuteczny.

Okładka kursu „Chiński dla początkujących”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 20

Poziom trudności: początkujący

CEFR informacje o CEFR A1 + A2 + B1

Cena: od 65,80 zł

Opinie: (103 głosów)

Świadectwo: tak

Zaświadczenie ZUS: tak

Wersja ONLINE: tak

Zamawiam

wersja z podręcznikiem

Zamawiam  

wersja ECO z e-podręcznikiem

Zobacz koszty wysyłki i pozostałe opłaty »

Czego się nauczysz?

Zamów TERAZ, a otrzymasz 30% RABATU!

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

Język chiński można opanować, ucząc się samodzielnie, jednak – podobnie jak w przypadku nauki innych języków – kluczem do sukcesu jest systematyczność. Staram się to uświadomić moim studentom, zachęcając ich do codziennej pracy i odrabiania prac domowych. Nie wystawiam za nie ocen, natomiast podpowiadam, jak zwiększyć skuteczność nauki.

Wisława Szkudlarczyk-Brkić: sinolog, wykładowca w Zakładzie Języków Chin Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Wisława Szkudlarczyk-Brkić

Komentarze studentów


M
Maja napisał/a: |

Świetne podstawy chińskiego, bardzo mnie cieszą postępy na kursie.
Jestem zadowolona

M
Marta napisał/a: |

Świetne lekcje chińskiego
Polecam

R
Robert napisał/a: |

Super nauka, polecam chiński

A
Agata napisał/a: |

Wspaniały kurs języka chińskiego.

A
Agata napisał/a: |

Moja nastoletnia córka zażyczyła sobie kurs chińskiego na urodziny, to był najlep0szy zakup ostatnich miesięcy teraz wszyscy domownicy wciągnęli się w naukę chińskiego. Bardzo dobre materiały edukacyjne, polecam i pozdrawiam

I
Iga napisał/a: |

Bardzo podoba mi się nauka chińskiego, że tez wcześniej nie pomyślałam o waszej szkole.
Pozdrawiam gorąco.

K
Karolina napisał/a: |

Dobry chiński.
Polecam naukę z eskk.

A
Anna napisał/a: |

Super nauka chińskiego.
Cieszę się, że dałam radę, nie poddałam się, bo początki były trudne.
Polecam wszystkim bardzo ciekawie i przystępnie opracowane kursy eskk.

N
Natalia napisał/a: |

Jestem pełna podziwu dla autorów kursu chińskiego, naprawdę dobry materiał edukacyjny, pozwala w swoim tempie opanować podstawy chińskiego z różnej tematyki. To naprawdę dobry kurs językowy.

J
Jadwiga napisał/a: |

Dobrze opracowany kurs chińskiego, we własnym tempie w ciekawy sposób można opanować podstawy chińskiego. Polecam naukę z eskk.

A
Andrzej napisał/a: |

Dobry chiński, spokojnie poradzicie sobie z przyswajaniem podstawowych słówek.

A
Ala napisał/a: |

Z chińskim za pan brat. Dobre lekcje, profesjonalny lektor i postępy widoczne w mgnieniu oka. Super kurs chińskiego!

E
Emilia napisał/a: |

Jestem zadowolona z kursu języka, chętnie się uczę z materiałów przygotowanych ;)

W
Wiesława napisał/a: |

Chiński na dobrym poziomie, kurs przystępnie napisany, moim zdaniem dla każdego.

R
Renia napisał/a: |

Chińskiego uczę się już trzeci miesiąc i jestem bardzo zadowolona zarówno z tematyki lekcji jak i gramatyki. Wszystko jasno wytłumaczone na przykładach, lekcje ciekawie poprowadzono do tego wspaniały lektor. To frajda móc się uczyć w ten sposób chińskiego. Pozdr. R

A
Aneta napisał/a: |

W takiej postaci chiński da się lubić.
Polecam

W
Weronika napisał/a: |

Nie obawiajcie się chińskiego. Z tym kursem dacie radę. Polecam kurs chińskiego eskk jestem bardziej niż zadowolona i jeszcze pół rodziny wciągnęłam w tę naukę. Oswoicie się z wymowa szybciej niż myślicie. Pozdrawiam W.

A
Anna napisał/a: |

Dobre lekcje chińskiego, tematyczne nie odbiegają od życia codziennego. Bardzo dobra nauka chińskiego. W spokoju, w domu, bez stresu, bez pośpiechu :-) Tak dla hobby, po prostu

K
Kamil napisał/a: |

Bardzo dobry kurs podstaw chińskiego, nauka nie sprawia większych problemów. Wszystko pięknie, intuicyjnie napisane i przedstawione graficznie. Polecam K.

P
Piotr napisał/a: |

Super kurs języka chińskiego.
Uczę się z ogromnym entuzjazmem.

A
Anna napisał/a: |

Rewelacyjny kurs chińskiego. Polecam pobranie lekcji próbnej, aby móc samodzielnie ocenić poziom tego kursu. Wspaniała nauka we własnym tempie pod opieka nauczyciela. Materiał dobrze przygotowany pod kątem samodzielnej nauki chińskiego.

I
Ilonka napisał/a: |

Super kurs chińskiego, pozwolił mi uwierzyć w siebie i swoje możliwości :-)

M
Mateusz napisał/a: |

Niezwykle interesujący kurs chińskiego. Nie tylko uczy krok po kroku podstawowych słów i zwrotów w tym orientalnym języku, ale także pokazuje nam zupełnie inna kulturę, od naszej europejskiej. Kurs jest naprawdę dobry, polecam wszystkim chcącym szybko i rzetelnie opanować podstawy chińskiego.

D
Darek napisał/a: |

Nie była to łatwa nauka chińskiego, szczególnie na początku tej drogi, ale lekcje są czytelne, ciekawe, a dzięki nagraniom z lektorem można się szybko oswoić z chińskimi zwrotami i bardzo specyficzną wymową. Kurs oceniam wysoko, lepszej oferty nie znalazłem.

R
Renata napisał/a: |

Zawsze chciałam nauczyć się chińskiego i teraz jest ku temu okazja.
Kurs jest pierwszorzędny, a lektora słucham bardzo często, chce jak najszybciej móc zaimponować znajomym znajomością chińskich zwrotów. R.

A
Aneta napisał/a: |

zaczelam sie uczyc j.chinsiego 3 tygodnie temu, a tylko dlatego ze ogladam chinskie seriale. myslalm ze to jedyne powod, ale jak tylko zaczelam lekcje 1 i 2 juz wiedizlam ze powodowm mam znacznie wiecej. Niesamowita przygoda i w czaie swoich lekcji przenosze sie w zupelnie inny swiat:-) jest po prostu super!!!!naprawde polecam!

H
Halina napisał/a: |

Polecam kurs chińskiego, zawiera on bardzo dużą ilość materiału do słuchania co pozwala na szybie oswojenie się z wymową, gramatyka wytłumaczona na przykładach a do alfabetu chińskiego szybko się przyzwyczaicie. Pozdrawiam H.

m
maciej kowalczyk napisał/a: |

chiński jest ok;)) fajne materiały ale płyty są pod zdechłym Azorem jeśli chodzi o jakość;(( pierwsza płyta którą dostałem nie działała ;( druga tylko po zmienieniu na mp3 i używaniu w mp3 TYLKO,magnetofon wcale jej nie W I D Z I...;( choć widzi inne np z kursu Francuskiego..jakość płyt zdecydowanie jak to chińszczyzna nic dodać nic ująć;)) tanie badziewie..

M
Monika napisał/a: |

Nauka chińskiego jest wspaniała, ze też wcześniej nie słyszałam o Państwa ofercie!

A
Anna K. napisał/a: |

Ciekawie i składnie opracowany kurs do nauki chińskiego.
Widać, ze szkoła specjalizuje się nauczaniu języków.

R
Rafał napisał/a: |

Chiński nie jest wcale trudny.
Po prostu jest zupełnie inny niż nasze europejskie języki, ale podołacie.
Ja podołałem, a nie jestem żadnym lingwistą, to wy też :)

M
Maja napisał/a: |

Kupując pierwszy zeszyt i otwierając pierwsze strony byłam przerażona, mówiłam do siebie, na coś Ty się zapisała. Obecnie nauka chińskiego to jedna z moich największych przyjemności w czasie wolnym, mogłabym śmiało nawet powiedzieć, ze to moja pasja. Fantastyczna nauka!

K
Kamila napisał/a: |

Przejrzyste zeszyty, oryginalne dialogi sprawdzające się w codziennym życiu, wymowa z praktycznym systemem powtórek. Cudo nie kurs :-) Super nauka chińskiego.

K
Kamila napisał/a: |

Przygodę z chińskim rozpoczęłam już kilka lat temu, ale życie zmusiło mnie do zmiany zainteresowań, obecnie mam możliwość kontynuacji nauki chińskiego na kursie eskk. Wzorowe materiały i profesjonalny lektor. Nauka idzie mi zdecydowanie lepiej niż kilka lat temu. Pozdrawiam eskk

Z
Zuzanna napisał/a: |

Mega lekcje chińskiego.
Polecam kurs tego języka.

O
Oskar napisał/a: |

Trudna ale przyjemna nauka chińskiego.
Materiały kompleksowo przygotowane.

I
Iwona napisał/a: |

Zupełnie inna nauka języka w porównaniu do naszych języków europejskich. Sama sobie wybrałam ten kurs więc teraz nie mogę się poddać, ale przyznaję, że chiński jest naprawdę trudny, przynajmniej dla mnie. Trzymajcie kciuki żebym wytrwała. Sam kurs spoko.

O
Ola napisał/a: |

Super materiały do nauki chińskiego.

A
Ania napisał/a: |

Uczę się z koleżanką od niedawna języka chińskiego. Traktowałyśmy to na początku jako zabawę taki mały eksperyment, czy damy radę nauczyć się chińskiego. Nauka tak nas z czasem wciągnęła, że teraz częściej bywamy w domu przy lekcjach niż ze znajomymi na mieście :-)

R
Renata napisał/a: |

Skuteczny kurs nauki chińskiego.
Potwierdzam, że można nauczyć się podstaw tak trudnego języka jakim jest chiński i to samemu!

M
Marcela napisał/a: |

W ostatnim okresie nastała moda na naukę chińskiego przynajmniej u nas w Warszawie, dlatego tez i Ja postanowiłam spróbować i zachęcam wszystkim do nauki chińskiego to wcale nie jest trudny język, moją pasją zaraziłam także dzieci, które znają już wiele chińskich słów. Pozdrawiam

A
Adam napisał/a: |

Kurs chińskiego ok. Profesjonalny lektor, idealna wymowa.

K
Klaudia napisał/a: |

Fajnie tematycznie poukładany kurs chińskiego. Wcześniej uczyłam się słówek i pisowni poszczególnych wyrazów ale efekty były średnie. Teraz widzę naprawdę postępy w nauce, chyba dzięki własnie odpowiednio dobranym tematycznie ćwiczeniom i dialogom, przynajmniej takie jest moje odczucie. Polecam kurs chińskiego nawet zupełnym laikom.

E
Elżbieta napisał/a: |

Skuteczna nauka chińskiego. Jestem absolwentką kursu. Polecam

M
Magda napisał/a: |

Nauka chińskiego to niesamowite wyzwanie, a materiały umożliwiają opanowanie podstaw chińskiego. Nigdy nie wierzyłam w kursy do samodzielnej nauki, ale naprawdę da się! Można! Warto spróbować! Niezwykle wciągająca nauka chińskiego.

L
Leszek napisał/a: |

Dobrze przygotowane materiały do nauki chińskiego. Krok po kroku uczę się wyrazów i zwrotów zawartych w kursie. Można się przyzwyczaić zarówno do znaków jak i do brzmienia tego języka. Polecam lubiącym wyzwania.

D
Dagmara napisał/a: |

Fantastyczny kurs, pierwsze kroki z chińskim stawiałam dzięki Wam, to właśnie wasz lektor języka chińskiego rozkochał mnie w tym języku. Obecnie jestem absolwentką sinologii. Polecam każdemu te materiały, doskonała nauka podstaw chińskiego.

U
Urszula napisał/a: |

Można się nauczyć chińskiego z tym kursem, potwierdzam.

A
Arek napisał/a: |

Dobre podstawy chińskiego, jak na kurs do samodzielnej nauki - 6!

F
Feliks napisał/a: |

Bardzo fajny kurs chińskiego. Rozpocząłem przygodę z chińskim cztery miesiące temu. Obecnie jestem na piątym zeszycie. Niesamowicie ciekawe lekcje i lektor obłędny. Kupując kurs nie wierzyłem, że będę potrafił sklecić zdanie w języku chińskim. Teraz jestem dumny z siebie.

L
Leokadia napisał/a: |

Kurs chińskiego jest niesamowity. Naprawdę porządny materiał do samodzielnej nauki. Brawo!

M
Mania napisał/a: |

Widzę, ze nie jestem w szkole sam. Kurs chińskiego cieszy się sporym zainteresowaniem patrząc na liczbę komentarzy. Nie dziwię się, bo lekcje naprawdę ciekawe i absorbujące.

A
Arek napisał/a: |

Super przejrzyście napisany kurs. Pozwala spokojnie opanować podstawowe znaki chińskie. Na początku byłem sceptycznie nastawiony ale to działa można samodzielnie nauczyć się chińskiego! Bomba kurs!

I
Igor napisał/a: |

Nauka chińskiego... teraz to podobno modne :-)

Łukasz napisał/a: |

Dzień dobry. Zawsze interesowały mnie Chiny a zwłaszcza chińska gospodarka. Lubię wyzwania, ale nauka chińskiego wydawała mi się abstrakcyjna. Ale po kilku miesiącach nauki stwierdzam, że ten język wcale nie jest nie do opanowania.

R
Renia napisał/a: |

Od niedawna uczę się chińskiego. Dostałam dopiero drugą lekcję, jestem pod wrażeniem materiałów edukacyjnych, podręczniki, lektor szok. Kurs na 6!

G
Grzegorz napisał/a: |

Postanowiłem iść za modą. Zakupiłem kurs chińskiego. Szczerze powiem jestem zaskoczony, myślałem, ze jest trudniejszy w nauce. Dobrze przygotowane materiały wymowa na płytach na 5!, wiem, bo już zdążyłem przetestować w praktyce.

S
Sylwia napisał/a: |

Bardzo egzotyczny język początkowo myślałam, że nie dam rady nauczyć się chińskiego. Ale teraz jestem zadowolona z tego kursu.

M
Matylda napisał/a: |

Chiński to dobry wybór! Bardzo przydał mi się w pracy. Na kurs zapisałam się rok temu i dzięki temu dostałam awans . A do tego nauka jest wygodna i bezstresowa.

F
Filip napisał/a: |

Dorota, 15 minut ze spokojem wystarczy. Nauka chińskiego nie jest trudna jeśli systematycznie się za nią zabierasz :). Wiem to z własnego doświadczenia :>. Od pół roku samodzielnie się uczę chińskiego i swoimi postępami sam siebie zadziwiam hihi.

N
Natasza napisał/a: |

Dołączam do grona miłośników języka chińskiego. Właśnie otrzymałam kurs chińskiego do domu :-)Zaczynam zatem przygodę :-)

D
Dorota napisał/a: |

Mam pytanko czy faktycznie 15 minut dziennie nauki chińskiego wystarczy? Chciałabym kupić kurs chińskiego, ale nie jestem pewna czy będę miała wystarczająco dużo czasu na jego przyswojenie :).

O
Olka napisał/a: |

A ja dziś kupiłam kurs chińskiego. Już nie mogę się doczekać pierwszych lekcji .

M
Madzia napisał/a: |

Sylwia, zgadzam się z Tobą język chiński jest piękny, a zwłaszcza jego litery - też lubiłam uczyć się alfabetu.

S
Sylwia napisał/a: |

Właśnie uczę się alfabetu i muszę przyznać, że te ‘wzorki’ nieźle mi wychodzą. Nauka chińskiego jest do tej pory bardzo przyjemna;).

A
Alojzy napisał/a: |

Długo zastanawiałem się nad kupnem kursu chińskiego. Hobbystycznie interesowałem się nauką tego języka od zawsze. Teraz uczę się chińskiego i stwierdzam, że chiński wcale nie jest trudny.

L
Leon napisał/a: |

Uczę się na kursie chińskiego już od pół roku. Zdecydowanie polecam wszystkim szukającym dobrych materiałów do nauki chińskiego. Gotowe zwroty, dialogi sytuacyjne i tak ważna w przypadku chińskiego wymowa. Jestem mile zaskoczony.

M
Martyna napisał/a: |

Zgadzam się z przedmówcami to naprawdę dobrze opracowany edukacyjnie kurs. Nauka chińskiego idzie mi wyśmienicie. Robię ogromne postępy. Znam już sporo zwrotów w tym języku i to mnie bardzo cieszy.

K
Kaja napisał/a: |

Jak na tak trudny język jakim jest chiński to naprawdę dobrze przygotowane szkolenie. Uczy tego języka w przystępny sposób.

A
Anita napisał/a: |

Chiński jest mało popularny i wybór kursów tego języka też jest niewielki. Wybrałam akurat ten i nie żałuję.

n
norbert napisał/a: |

Zacząłem dopiero edukację tą metodą i nie mam jeszcze zdania. No zobaczymy co będzie dalej.

G
Gośka napisał/a: |

Kurs chińskiego za tą cenę to prawie jak za darmo:)

M
Marta napisał/a: |

Ileż ja się naszukałam kursu chińskiego. Kolega z pracy podpowiedział mi abym sprawdziła w ESKK. Tu go znalazłam i to w dodatku za niewielką cenę.

P
Patrycja napisał/a: |

Zgadzam się z Adamem. Fajny i ciekawy kurs. Uczę się z niego chińskiego a w przyszłym roku może odwiedzę ten niezwykły kraj.

A
Adam napisał/a: |

Chińskiego uczę się od pięciu miesięcy i coraz bardziej ten język mi się podoba. Zresztą, sam kurs jest ciekawie opracowany.

W
Witek napisał/a: |

Przekonuję wszystkich, że da się nauczyć j.chińskiego. Może wymaga to systematyczności i motywacji ale jest to do zrobienia.

N
Natalia napisał/a: |

Nauka chińskiego nawet nieźle mi idzie z tym kursem. Nie myślałam, że jest to tak ciekawy język azjatycki.

R
Rafal napisał/a: |

Jestem w szoku, że aż tyle osób uczy się chińskiego. Myślałem, że to mało popularny język w naszym kraju a jednak się zdziwiłem.

T
Tomek napisał/a: |

Chiński jest spoko tylko alfabet ma trudny. Jak już go opanowałem to nauka idzie mi szybciej.

M
Magda napisał/a: |

Ciekawa jestem jak idzie nauka chińskiego początkującym :-) Ja się do nich zaliczam i wiem, że początki nie należą do najprostszych ale nie można się poddawać. Małymi kroczkami do celu. Pozdrawiam

A
Asia napisał/a: |

Bardzo fajnie i prosto opracowany system nauczania z przydatnymi zwrotami i formami...uczę sie łatwo i przyjemnie dobrze ulokowane pieniążki :)

A
Ania napisał/a: |

Właśnie zapisałam się na ten kurs chińskiego. Trochę się boję ale jestem pozytywnie nastawiona.

M
Malwina napisał/a: |

A dla mnie chiński wcale nie jest taki trudny. Może początki nauki tego języka są bardziej skomplikowane ale później już idzie jak „z płatka”.

M
Mirosław napisał/a: |

Dla mnie język chiński to ciężki język do nauki. Raz w życiu byłem w Chinach i wiem, że nauczyć się chińskiego to nie lada wyczyn. Gratuluję wszystkim osobom, którym się to udało :)

J
Julia napisał/a: |

Chętnie nauczyłabym się chińskiego ale wiem, że to trudny język do nauki dla Europejczyka. Zobaczę, może dam radę z tym kursem.

A
Ala napisał/a: |

Grzesiek, Karola ma rację. Jeżeli będziesz chciał nauczyć się chińskiego, to bez problemu to zrobisz. W tym kursie rzeczywiście jest wszystko bardzo dokładnie wytłumaczone. Sam się o tym przekonasz :)

K
Karola napisał/a: |

Grzesiek, w kursie jest wszystko bardzo dokładnie wytłumaczone to czemu miałbyś się nie nauczyć tego języka? Popatrz na inne komentarze. Ludzie się uczą i nie narzekają.Tobie z pewnością też się uda opanować chiński.

G
Grzesiek napisał/a: |

Witam. Chcę zapisać się na ten kurs ale trochę z niedowierzaniem patrzę na naukę na odległość. Chiński jest raczej trudny a szczególnie alfabet chiński. Nie wiem czy sobie poradzę.

W
Witek napisał/a: |

Chińskiego uczę się krótko ale zdziwiony jestem że można się go nauczyć na odległość. A widzę że można i to dość szybko.

M
Magda N. napisał/a: |

Nigdy nie przypuszczałam, że zacznę się uczyć chińskiego. A tu niespodzianka Dostałam ten kurs w prezencie od narzeczonego i staram się regularnie przyswajać wiedzę. Jest dobrze.

D
Daria W. napisał/a: |

Lenka, ja też się uczę z tym programem Memo plus. Pomaga i to nawet bardzo we wkuwaniu słówek.

S
Sebek napisał/a: |

Lenka, ja używam do nauki wszystkie materiały jakie dostaje od ESKK. Program Memo plus także. Jest pomocny to prawda, głównie w nauce słówek. Dużo też słucham płyt CD, pewnie dlatego że jestem „słuchowcem” i w ten sposób szybciej zapamiętuję.

D
Dariusz napisał/a: |

Nauka chińskiego dla mnie nie była na początku łatwa ale z lekcji na lekcję szło mi coraz lepiej. Za miesiąc mam egzamin i jestem pewien że go zdam:)

L
Lenka napisał/a: |

Ćwiczycie chiński w tym programie Memo plus? Ja go zaczęłam używać i się zdziwiłam, bo to fajna sprawa.

K
Kamil napisał/a: |

Mam ogromną ochotę poznać język chiński. Czy mi się to uda? Zobaczymy. Na razie kupiłem przed momentem kurs i zobaczymy jak to będzie.

M
Marta Cz. napisał/a: |

Zachęcające te Wasze komentarze Trochę mnie też zmotywowały, że jednak chińskiego można się nauczyć i to samodzielnie. Pewnie kupię ten kurs.

T
Tamara napisał/a: |

Masz rację Mario. Rzeczywiście kurs ten jest bardzo zachęcający cenowo ale też i jego jakość jest zdecydowanie o.k. Zresztą sama zobaczysz:)

M
Maria napisał/a: |

Od dawna noszę się z zamiarem nauki chińskiego. Zauważyłam na jednej ze stron internetowych reklamę kursu chińskiego w Eskk i postanowiłam dowiedzieć się więcej szczegółów. Oferta kursu jest na tyle przystępna cenowo, że zdecydowałam się na jego kupno. Chyba dobrze zrobiłam.

T
Tomek napisał/a: |

Tak, po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu otrzymujesz certyfikat. Odnośnie pytania czy pracodawcy honorują certyfikaty samodzielnej nauki, myślę że tak i jestem przykładem że faktycznie ukończenie kursu chińskiego pomogło mi w znalezieniu pracy.

E
Elżbieta Kinek napisał/a: |

Zastanawiam się czy po ukończeniu tego kursu otrzymam certyfikat. Interesuje mnie również to czy pracodawcy takie certyfikaty samodzielnej nauki, uwzględniają. Znacie odpowiedzi na te pytania?

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Użytkownicy, którzy kupili ten kurs, kupili również


Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO