Inne witryny Grupy Schouten & Nelissen

Kurs chińskiego dla początkujących z wersją ONLINE

Marzy Ci się skuteczna nauka chińskiego, dzięki której zaczniesz władać tym egzotycznym językiem? W takim razie przygotowany przez ESKK kurs chińskiego jest tym, czego potrzebujesz. Znajomość tego języka to obecnie bardzo cenna umiejętność, bowiem Chiny zapewniają coraz szersze możliwości rozwoju, a także stanowią atrakcyjny cel podróży. Poznaj język chiński z ESKK i przekonaj się, że jego nauka jest łatwiejsza, niż mogłoby się wydawać!

Nauka chińskiego okazuje się niezbędna, jeśli fascynuje Cię chińska kultura lub gdy planujesz odwiedzić Państwo Środka i swobodnie komunikować się z jego mieszkańcami w ich języku. „Chiński dla początkujących” to kurs opracowany przez wykładowcę filologii chińskiej Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu – napisany z myślą o polskim odbiorcy, którego interesują kursy pozwalające na samodzielną, efektywną naukę. Dzięki niemu jesteś w stanie opanować język chiński od podstaw i przyswoić około 2000 najczęściej używanych w nim słów oraz zwrotów, a także najistotniejsze zagadnienia gramatyczne. Dodatkowo zyskasz wiedzę na temat kultury, historii i atrakcji turystycznych Chin. Rozwijając swój chiński z kursem ESKK, nie tylko poznasz podstawy tego języka, ale będziesz w stanie osiągnąć także średnio zaawansowany stopień jego znajomości (B1).

Na nasz kurs chińskiego zdecydowało się już ponad 2200 osób! Dołącz do tego grona i zacznij posługiwać się tym językiem!

Kurs chińskiego zawiera

Podręczniki ESKK

Podręczniki i nagrania do lekcji

Kurs chińskiego to 20 podręczników zawierających 40 lekcji, dzięki którym poznasz 2000 słów i zwrotów, które pozwolą Ci odnaleźć się w codziennych sytuacjach. Materiał w lekcjach został podzielony tak, aby przyswojenie każdej części zajęło tylko 15-30 minut. Nasze kursy językowe to dowolność w nauce - możesz wybrać podręcznik w wersji papierowej lub elektronicznej (pdf). Przygotowaliśmy także ponad 17 godzin nagrań dostępnych online, które uzupełniają lekcje chińskiego. Dzięki nim udoskonalisz zdolność rozumienia ze słuchu, prawidłowej wymowy i prowadzenia dialogów. Chiński od podstaw to kurs profesjonalny w każdym aspekcie - w pracy nad materiałami audio brał udział doświadczony lektor oraz rodowici Chińczycy.

Kurs ONLINE

Kurs ONLINE

Interaktywne lekcje uatrakcyjnią dodatkowo Twoją naukę. Znajdziesz w nich szereg praktycznych przykładów, liczne ilustracje, angażujące ćwiczenia oraz testy podsumowujące, które pozwolą Ci uczyć się w dowolnym miejscu i czasie w sposób przyjemny oraz skuteczny.

Program do nauki słówek

Program do nauki słówek

Szybka i efektywna nauka chińskiego na smartfonie i komputerze? Kurs języka chińskiego zapewnia dostęp do aplikacji z gotową bazą słówek, którą możesz samodzielnie rozbudowywać, z dostępem do nagrań, sprawdzianów ze słuchu oraz testów podsumowujących. Aplikacja posiada także moduł rejestrujący postępy w nauce chińskiego w domu.

Opiekę nauczyciela ESKK

Opiekę nauczyciela

Język chiński dla początkujących to prosta sprawa - dba o to doświadczony lektor. Pomoże Ci w nauce, wyjaśni problematyczne zagadnienia, sprawdzi zadania domowe. Pamiętaj, że odrabianie prac domowych nie jest obowiązkowe, a nauczyciel nie wystawia ocen.

w wersji z e-podręcznikiem w cenie 94 zł 65,80 zł /pakiet

w wersji z drukowanym podręcznikiem w cenie 114 zł 75,80 zł /pakiet

Okładka kursu „Chiński dla początkujących”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 20

Poziom trudności: początkujący

CEFR informacje o CEFR A1 + A2 + B1

Cena: od 65,80 zł

Opinie: (144 głosów)

Świadectwo: tak

Zaświadczenie ZUS: tak

Wersja ONLINE: tak

Zamawiam  

wersja ECO z e-podręcznikiem

Zamawiam

wersja z podręcznikiem drukowanym

Zobacz koszty wysyłki i pozostałe opłaty »

Czy nauka chińskiego musi być trudna? Kurs ESKK udowadnia, że nie!

Jeśli od dłuższego czasu zastanawiasz się nad tym, na jaki kurs języka chińskiego się zapisać, to jesteśmy przekonani, że nasz „Chiński dla początkujących" powinien Cię zainteresować. Niewątpliwym atutem tego kursu jest to, iż został on stworzony z myślą o polskim odbiorcy, dzięki czemu nauka chińskiego z jego pomocą staje się prostsza i przyjemniejsza. Nasz kurs „Chiński dla początkujących” to doskonały wybór dla osób, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z tym językiem i zależy im na intensywnej nauce tego języka od zera.

Nauka mandaryńskiego (chińskiego) z ESKK w fantastyczny sposób łączy w sobie przystępność i wygodę. Poszczególne zagadnienia zawarte w podręcznikach są wytłumaczone bardzo klarownie, a w razie ewentualnych wątpliwości wsparciem służy doświadczony lektor. Oferowany przez nas kurs chińskiego pozwala na naukę w domowym zaciszu, dzięki czemu możesz uczyć się, gdzie chcesz i kiedy tylko chcesz. To, jak zaplanujesz swoją naukę języka chińskiego, zależy tylko od Ciebie!

Kurs chińskiego od podstaw – dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nauka chińskiego z naszym kursem to czysta przyjemność, która do tego przynosi wymierne efekty. Co wyróżnia proponowany przez nas „Chiński dla początkujących”?

  • Decydując się na kurs języka chińskiego oferowany przez ESKK, otrzymasz 20 podręczników oraz dołączone do nich ponad 17 godzin nagrań uzupełniających, przygotowanych przez profesjonalnego lektora i rodowitych Chińczyków. Ta solidna baza jest czymś, co wyróżnia nasze kursy językowe i pozwala na kompleksowy rozwój językowy korzystających z nich uczniów. Nie inaczej jest w przypadku kursu chińskiego, dzięki któremu poznasz aż 2000 słów i wyrażeń w tym języku, charakteryzujących się dużą przydatnością w codziennych sytuacjach.
  • Naszym kursantom podejmującym wyzwanie, jakim jest nauka chińskiego, zapewniamy profesjonalną opiekę doświadczonego lektora.
  • Swój pakiet możesz za niewielką opłatą poszerzyć o kurs online, który zapewni Ci jeszcze więcej przydatnych materiałów do nauki chińskiego.
  • Po ukończeniu naszego kursu chińskiego dla początkujących możesz przystąpić do egzaminu, którego zdanie wiąże się z uzyskaniem odpowiedniego świadectwa ESKK.
Zamów nasz kurs i opanuj język chiński od podstaw!

Czego się nauczysz?

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

Język chiński można opanować, ucząc się samodzielnie, jednak – podobnie jak w przypadku nauki innych języków – kluczem do sukcesu jest systematyczność. Staram się to uświadomić moim studentom, zachęcając ich do codziennej pracy i odrabiania prac domowych. Nie wystawiam za nie ocen, natomiast podpowiadam, jak zwiększyć skuteczność nauki.

Wisława Szkudlarczyk-Brkić: sinolog, wykładowca w Zakładzie Języków Chin Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Wisława Szkudlarczyk-Brkić

Program kursu

Świadectwo

Świadectwo ESKK

Świadectwo ESKK jest cennym dokumentem potwierdzającym poziom umiejętności zdobytych w trakcie kursu. Wystawione przez ESKK – instytucję o ponad 30-letnim doświadczeniu w edukacji na odległość – będzie z pewnością Twoim atutem w czasie poszukiwania pracy.

Egzamin

Warunkiem przystąpienia do egzaminu jest ukończenie kursu i uregulowanie wszystkich należności za otrzymane pakiety lekcyjne. Przystąpienie do niego jest dobrowolne i może nastąpić w dowolnym momencie, o ile ukończony kurs nadal znajduje się w aktualnej ofercie. Egzamin przeprowadzany jest w formie pisemnego testu wyboru. Zestawy pytań za każdym razem losowane są komputerowo. Aby zaliczyć egzamin, należy poprawnie odpowiedzieć na ponad połowę pytań.

Zgłoszenie na egzamin

Jeszcze w trakcie trwania kursu otrzymasz formularz zgłoszenia na egzamin. Możesz także zgłosić się telefonicznie, dzwoniąc pod numer 61 879 32 67.

Termin i forma egzaminów

Egzaminy odbywają się zdalnie w trybie online za pomocą programu Skype.

Zapisy przyjmujemy w systemie ciągłym. Czas trwania egzaminu to ok. 30 minut.

Płatności

Opłata egzaminacyjna wynosi:

Na miesiąc przed wyznaczonym terminem egzaminu otrzymasz od ESKK zaproszenie na egzamin wraz z informacją o formie płatności.

Komentarze studentów


A
Alicja napisał/a: |

OK nauka.

M
Misia napisał/a: |

Chiński ok, polecam naukę online tego języka

M
Magda napisał/a: |

Ok nauka zdalna arabskiego.

K
Kinga napisał/a: |

Jestem zauroczona kursem online

D
Dawid napisał/a: |

Polecam chiński ESKK

A
Adam napisał/a: |

Polecam, świetna szkoła chińskiego

A
Anna napisał/a: |

Super kurs chińskiego

M
Michał napisał/a: |

Chiński dla wszystkich, fajna nauka małymi krokami dzięki lekcjom online

K
Klaudia napisał/a: |

B. dobry kurs chińskiego online.

A
Aleksandra napisał/a: |

Długo szukałam dobrego kursu chińskiego i cieszę się, że trafiłam na Państwa firmę. Świetnie opracowany kurs online podstaw chińskiego. Uczę się gdzie chcę i kiedy chcę i jestem zadowolona z efektów.
Polecam naukę języków z ESKK

I
Iga napisał/a: |

Super kurs.
Polecam naukę online chińskiego

P
Paweł napisał/a: |

Kurs OK

W
Wiktoria napisał/a: |

Wygodna nauka języka chińskiego online
Polecam kurs i nauczyciela tego języka

A
Anton napisał/a: |

Ok podstawy chińskiego.
W takiej formie każdy zdoła się go nauczyć.
Polecam ten niezwykle oryginalny język.

K
Klara napisał/a: |

Lekcje online chińskiego OK.

M
Marta napisał/a: |

Wygodna nauka na platformie e-learningowej.
Polecam kurs chińskiego ESKK

N
Natalia napisał/a: |

Bardzo przyjemna nauka chińskiego.

A
Anna napisał/a: |

Dobre podstawy języka chińskiego.
Uczę się razem z15-letnią córkę.

A
Antek napisał/a: |

Super kurs chińskiego

R
Robert napisał/a: |

Profesjonalny kurs chińskiego

M
Milena napisał/a: |

Doskonale opracowany kurs chińskiego.
Uwielbiam się z niego uczyć.

P
Piotr napisał/a: |

Nauka chińskiego ok.

K
Klaudia napisał/a: |

Dobre lekcje chińskiego.
Dzieci uczą się w przedszkolu a ja dodatkowo odtwarzam im słówka i zwrotu do odsłuchu z materiałów ESKK.

E
Elwira napisał/a: |

Chińskiego nauczyłam się ćwicząc codziennie 30 minut z kursem online.
Super nauka

L
Lidka napisał/a: |

Dobry metodologicznie kurs chińskiego. Zawartość lekcji w sam raz na 30 minut nauki. Efekty widać szybko, polecam

M
Marzenna napisał/a: |

Jak dla mnie lekcje są zbyt mocno rozproszone. Najpierw powinniśmy uczyć się prostych zdań a nie złożonych. Zagadnienia dziobnięte tzn. np. sobota, niedziela i co dalej, mama i tata a gdzie wujek,kuzyn, ciocia,dziadek itd. Ze względu na właśnie takie rozproszenia nauka idzie powoli. Ja wolę systematyczność. Pomimo poświęcania na naukę w dni wole nawet kilku godzin idzie mi bardzo powoli. Ogólnie zakładam,że ten kurs zajmie mi z 2xwięcej czasu niż innym. Ogólnie jestem zadowolona. Ten kurs to raczej hobby bo lubię kulturę Chińską dlatego chciałam coś więcej zrozumieć. Pozdrawiam

I
Iga napisał/a: |

Ciekawa, przyjemna i skuteczna nauka chińskiego.
Platforma online dostępna całą dobę.

R
Renata napisał/a: |

Świetne opracowane lekcje do samodzielnej nauki języka chińskiego.

M
Monika napisał/a: |

Skuteczna nauka podstaw chińskiego, ciekawe zagadnienia, umożliwiające komunikację w podstawowych dziedzinach życia.

A
Ada napisał/a: |

Polecam ten kurs chińskiego.

U
Urszula napisał/a: |

Bardzo dobry kurs podstaw chińskiego. Uczymy się całą rodziną. Dzięki ćwiczeniom online i nagraniom do odsłuchu nawet dzieci zapamiętują podstawowe słowa i zwroty. Bardzo dobry kurs ESKK.

M
Milena napisał/a: |

Chiński dla każdego.
Bardzo fajny kurs podstawowy.

R
Renata napisał/a: |

Podstaw chińskiego nauczyłam się w niespełna rok. Tak, to możliwe. Kiedyś wydawało mi się nierealne, obecnie po prostu możliwe.

W
Wiktor napisał/a: |

Bardzo ciekawie i atrakcyjnie opracowany kurs chińskiego pod kątem samodzielnej nauki.
Polecam

M
Mirella napisał/a: |

Polecam kurs chińskiego, osobiście jestem bardzo zadowolona z nauki.

R
Robert napisał/a: |

Ciekawa, wygodna forma nauki języka chińskiego.
Wersja online bardzo cenna.

M
Mariola napisał/a: |

Bardzo dobre podstawy chińskiego i plus za możliwość nauki w dowolnym miejscu.

M
Mysza napisał/a: |

Dobre podstawy chińskiego.

E
Ewa napisał/a: |

Witam,
Od lat współpracuję z Państwem. Chiński jest opracowany znakomicie. Przy niezwykłej inności tego języka, proponowana przez Państwa metoda xacheca do jego poznania i uczeniesprawia przyjemnosć

N
Natalia napisał/a: |

Super kurs do nauki tego orientalnego języka.
Polecam chiński tej firmy

M
Marek napisał/a: |

Najlepszy chiński na jaki trafiłem w necie. Nauka online ciekawa i pomocna.

M
Maja napisał/a: |

Świetne podstawy chińskiego, bardzo mnie cieszą postępy na kursie.
Jestem zadowolona

M
Marta napisał/a: |

Świetne lekcje chińskiego
Polecam

R
Robert napisał/a: |

Super nauka, polecam chiński

A
Agata napisał/a: |

Wspaniały kurs języka chińskiego.

A
Agata napisał/a: |

Moja nastoletnia córka zażyczyła sobie kurs chińskiego na urodziny, to był najlep0szy zakup ostatnich miesięcy teraz wszyscy domownicy wciągnęli się w naukę chińskiego. Bardzo dobre materiały edukacyjne, polecam i pozdrawiam

I
Iga napisał/a: |

Bardzo podoba mi się nauka chińskiego, że tez wcześniej nie pomyślałam o waszej szkole.
Pozdrawiam gorąco.

K
Karolina napisał/a: |

Dobry chiński.
Polecam naukę z eskk.

A
Anna napisał/a: |

Super nauka chińskiego.
Cieszę się, że dałam radę, nie poddałam się, bo początki były trudne.
Polecam wszystkim bardzo ciekawie i przystępnie opracowane kursy eskk.

N
Natalia napisał/a: |

Jestem pełna podziwu dla autorów kursu chińskiego, naprawdę dobry materiał edukacyjny, pozwala w swoim tempie opanować podstawy chińskiego z różnej tematyki. To naprawdę dobry kurs językowy.

J
Jadwiga napisał/a: |

Dobrze opracowany kurs chińskiego, we własnym tempie w ciekawy sposób można opanować podstawy chińskiego. Polecam naukę z eskk.

A
Andrzej napisał/a: |

Dobry chiński, spokojnie poradzicie sobie z przyswajaniem podstawowych słówek.

A
Ala napisał/a: |

Z chińskim za pan brat. Dobre lekcje, profesjonalny lektor i postępy widoczne w mgnieniu oka. Super kurs chińskiego!

E
Emilia napisał/a: |

Jestem zadowolona z kursu języka, chętnie się uczę z materiałów przygotowanych ;)

W
Wiesława napisał/a: |

Chiński na dobrym poziomie, kurs przystępnie napisany, moim zdaniem dla każdego.

R
Renia napisał/a: |

Chińskiego uczę się już trzeci miesiąc i jestem bardzo zadowolona zarówno z tematyki lekcji jak i gramatyki. Wszystko jasno wytłumaczone na przykładach, lekcje ciekawie poprowadzono do tego wspaniały lektor. To frajda móc się uczyć w ten sposób chińskiego. Pozdr. R

A
Aneta napisał/a: |

W takiej postaci chiński da się lubić.
Polecam

W
Weronika napisał/a: |

Nie obawiajcie się chińskiego. Z tym kursem dacie radę. Polecam kurs chińskiego eskk jestem bardziej niż zadowolona i jeszcze pół rodziny wciągnęłam w tę naukę. Oswoicie się z wymowa szybciej niż myślicie. Pozdrawiam W.

A
Anna napisał/a: |

Dobre lekcje chińskiego, tematyczne nie odbiegają od życia codziennego. Bardzo dobra nauka chińskiego. W spokoju, w domu, bez stresu, bez pośpiechu :-) Tak dla hobby, po prostu

K
Kamil napisał/a: |

Bardzo dobry kurs podstaw chińskiego, nauka nie sprawia większych problemów. Wszystko pięknie, intuicyjnie napisane i przedstawione graficznie. Polecam K.

P
Piotr napisał/a: |

Super kurs języka chińskiego.
Uczę się z ogromnym entuzjazmem.

A
Anna napisał/a: |

Rewelacyjny kurs chińskiego. Polecam pobranie lekcji próbnej, aby móc samodzielnie ocenić poziom tego kursu. Wspaniała nauka we własnym tempie pod opieka nauczyciela. Materiał dobrze przygotowany pod kątem samodzielnej nauki chińskiego.

I
Ilonka napisał/a: |

Super kurs chińskiego, pozwolił mi uwierzyć w siebie i swoje możliwości :-)

M
Mateusz napisał/a: |

Niezwykle interesujący kurs chińskiego. Nie tylko uczy krok po kroku podstawowych słów i zwrotów w tym orientalnym języku, ale także pokazuje nam zupełnie inna kulturę, od naszej europejskiej. Kurs jest naprawdę dobry, polecam wszystkim chcącym szybko i rzetelnie opanować podstawy chińskiego.

D
Darek napisał/a: |

Nie była to łatwa nauka chińskiego, szczególnie na początku tej drogi, ale lekcje są czytelne, ciekawe, a dzięki nagraniom z lektorem można się szybko oswoić z chińskimi zwrotami i bardzo specyficzną wymową. Kurs oceniam wysoko, lepszej oferty nie znalazłem.

R
Renata napisał/a: |

Zawsze chciałam nauczyć się chińskiego i teraz jest ku temu okazja.
Kurs jest pierwszorzędny, a lektora słucham bardzo często, chce jak najszybciej móc zaimponować znajomym znajomością chińskich zwrotów. R.

A
Aneta napisał/a: |

zaczelam sie uczyc j.chinsiego 3 tygodnie temu, a tylko dlatego ze ogladam chinskie seriale. myslalm ze to jedyne powod, ale jak tylko zaczelam lekcje 1 i 2 juz wiedizlam ze powodowm mam znacznie wiecej. Niesamowita przygoda i w czaie swoich lekcji przenosze sie w zupelnie inny swiat:-) jest po prostu super!!!!naprawde polecam!

H
Halina napisał/a: |

Polecam kurs chińskiego, zawiera on bardzo dużą ilość materiału do słuchania co pozwala na szybie oswojenie się z wymową, gramatyka wytłumaczona na przykładach a do alfabetu chińskiego szybko się przyzwyczaicie. Pozdrawiam H.

m
maciej kowalczyk napisał/a: |

chiński jest ok;)) fajne materiały ale płyty są pod zdechłym Azorem jeśli chodzi o jakość;(( pierwsza płyta którą dostałem nie działała ;( druga tylko po zmienieniu na mp3 i używaniu w mp3 TYLKO,magnetofon wcale jej nie W I D Z I...;( choć widzi inne np z kursu Francuskiego..jakość płyt zdecydowanie jak to chińszczyzna nic dodać nic ująć;)) tanie badziewie..

M
Monika napisał/a: |

Nauka chińskiego jest wspaniała, ze też wcześniej nie słyszałam o Państwa ofercie!

A
Anna K. napisał/a: |

Ciekawie i składnie opracowany kurs do nauki chińskiego.
Widać, ze szkoła specjalizuje się nauczaniu języków.

R
Rafał napisał/a: |

Chiński nie jest wcale trudny.
Po prostu jest zupełnie inny niż nasze europejskie języki, ale podołacie.
Ja podołałem, a nie jestem żadnym lingwistą, to wy też :)

M
Maja napisał/a: |

Kupując pierwszy zeszyt i otwierając pierwsze strony byłam przerażona, mówiłam do siebie, na coś Ty się zapisała. Obecnie nauka chińskiego to jedna z moich największych przyjemności w czasie wolnym, mogłabym śmiało nawet powiedzieć, ze to moja pasja. Fantastyczna nauka!

K
Kamila napisał/a: |

Przejrzyste zeszyty, oryginalne dialogi sprawdzające się w codziennym życiu, wymowa z praktycznym systemem powtórek. Cudo nie kurs :-) Super nauka chińskiego.

K
Kamila napisał/a: |

Przygodę z chińskim rozpoczęłam już kilka lat temu, ale życie zmusiło mnie do zmiany zainteresowań, obecnie mam możliwość kontynuacji nauki chińskiego na kursie eskk. Wzorowe materiały i profesjonalny lektor. Nauka idzie mi zdecydowanie lepiej niż kilka lat temu. Pozdrawiam eskk

Z
Zuzanna napisał/a: |

Mega lekcje chińskiego.
Polecam kurs tego języka.

O
Oskar napisał/a: |

Trudna ale przyjemna nauka chińskiego.
Materiały kompleksowo przygotowane.

I
Iwona napisał/a: |

Zupełnie inna nauka języka w porównaniu do naszych języków europejskich. Sama sobie wybrałam ten kurs więc teraz nie mogę się poddać, ale przyznaję, że chiński jest naprawdę trudny, przynajmniej dla mnie. Trzymajcie kciuki żebym wytrwała. Sam kurs spoko.

O
Ola napisał/a: |

Super materiały do nauki chińskiego.

A
Ania napisał/a: |

Uczę się z koleżanką od niedawna języka chińskiego. Traktowałyśmy to na początku jako zabawę taki mały eksperyment, czy damy radę nauczyć się chińskiego. Nauka tak nas z czasem wciągnęła, że teraz częściej bywamy w domu przy lekcjach niż ze znajomymi na mieście :-)

R
Renata napisał/a: |

Skuteczny kurs nauki chińskiego.
Potwierdzam, że można nauczyć się podstaw tak trudnego języka jakim jest chiński i to samemu!

M
Marcela napisał/a: |

W ostatnim okresie nastała moda na naukę chińskiego przynajmniej u nas w Warszawie, dlatego tez i Ja postanowiłam spróbować i zachęcam wszystkim do nauki chińskiego to wcale nie jest trudny język, moją pasją zaraziłam także dzieci, które znają już wiele chińskich słów. Pozdrawiam

A
Adam napisał/a: |

Kurs chińskiego ok. Profesjonalny lektor, idealna wymowa.

K
Klaudia napisał/a: |

Fajnie tematycznie poukładany kurs chińskiego. Wcześniej uczyłam się słówek i pisowni poszczególnych wyrazów ale efekty były średnie. Teraz widzę naprawdę postępy w nauce, chyba dzięki własnie odpowiednio dobranym tematycznie ćwiczeniom i dialogom, przynajmniej takie jest moje odczucie. Polecam kurs chińskiego nawet zupełnym laikom.

E
Elżbieta napisał/a: |

Skuteczna nauka chińskiego. Jestem absolwentką kursu. Polecam

M
Magda napisał/a: |

Nauka chińskiego to niesamowite wyzwanie, a materiały umożliwiają opanowanie podstaw chińskiego. Nigdy nie wierzyłam w kursy do samodzielnej nauki, ale naprawdę da się! Można! Warto spróbować! Niezwykle wciągająca nauka chińskiego.

L
Leszek napisał/a: |

Dobrze przygotowane materiały do nauki chińskiego. Krok po kroku uczę się wyrazów i zwrotów zawartych w kursie. Można się przyzwyczaić zarówno do znaków jak i do brzmienia tego języka. Polecam lubiącym wyzwania.

D
Dagmara napisał/a: |

Fantastyczny kurs, pierwsze kroki z chińskim stawiałam dzięki Wam, to właśnie wasz lektor języka chińskiego rozkochał mnie w tym języku. Obecnie jestem absolwentką sinologii. Polecam każdemu te materiały, doskonała nauka podstaw chińskiego.

U
Urszula napisał/a: |

Można się nauczyć chińskiego z tym kursem, potwierdzam.

A
Arek napisał/a: |

Dobre podstawy chińskiego, jak na kurs do samodzielnej nauki - 6!

F
Feliks napisał/a: |

Bardzo fajny kurs chińskiego. Rozpocząłem przygodę z chińskim cztery miesiące temu. Obecnie jestem na piątym zeszycie. Niesamowicie ciekawe lekcje i lektor obłędny. Kupując kurs nie wierzyłem, że będę potrafił sklecić zdanie w języku chińskim. Teraz jestem dumny z siebie.

L
Leokadia napisał/a: |

Kurs chińskiego jest niesamowity. Naprawdę porządny materiał do samodzielnej nauki. Brawo!

M
Mania napisał/a: |

Widzę, ze nie jestem w szkole sam. Kurs chińskiego cieszy się sporym zainteresowaniem patrząc na liczbę komentarzy. Nie dziwię się, bo lekcje naprawdę ciekawe i absorbujące.

A
Arek napisał/a: |

Super przejrzyście napisany kurs. Pozwala spokojnie opanować podstawowe znaki chińskie. Na początku byłem sceptycznie nastawiony ale to działa można samodzielnie nauczyć się chińskiego! Bomba kurs!

I
Igor napisał/a: |

Nauka chińskiego... teraz to podobno modne :-)

Łukasz napisał/a: |

Dzień dobry. Zawsze interesowały mnie Chiny a zwłaszcza chińska gospodarka. Lubię wyzwania, ale nauka chińskiego wydawała mi się abstrakcyjna. Ale po kilku miesiącach nauki stwierdzam, że ten język wcale nie jest nie do opanowania.

R
Renia napisał/a: |

Od niedawna uczę się chińskiego. Dostałam dopiero drugą lekcję, jestem pod wrażeniem materiałów edukacyjnych, podręczniki, lektor szok. Kurs na 6!

G
Grzegorz napisał/a: |

Postanowiłem iść za modą. Zakupiłem kurs chińskiego. Szczerze powiem jestem zaskoczony, myślałem, ze jest trudniejszy w nauce. Dobrze przygotowane materiały wymowa na płytach na 5!, wiem, bo już zdążyłem przetestować w praktyce.

S
Sylwia napisał/a: |

Bardzo egzotyczny język początkowo myślałam, że nie dam rady nauczyć się chińskiego. Ale teraz jestem zadowolona z tego kursu.

M
Matylda napisał/a: |

Chiński to dobry wybór! Bardzo przydał mi się w pracy. Na kurs zapisałam się rok temu i dzięki temu dostałam awans . A do tego nauka jest wygodna i bezstresowa.

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Użytkownicy, którzy kupili ten kurs, kupili również


Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO