Kurs japońskiego również z wersją ONLINE

Niezależnie od tego, czy chcesz poznać język japoński, by oglądać mangę i anime w oryginale, czy czeka Cię wyjazd do Kraju Kwitnącej Wiśni - kurs japońskiego w ESKK to strzał w dziesiątkę! Na bieżąco udoskonalamy lekcje, by dostarczać niezbędnych, wysokiej jakości materiałów. Nasz kurs języka japońskiego pozwoli Ci poznać około 2000 zwrotów i słów, najważniejsze zagadnienia gramatyczne oraz dostarczy informacji i ciekawostek o kulturze japońskiej.

Z nami poznasz podstawy japońskiego w nowej jakości edukacji. Możesz zdecydować się na kurs japońskiego online i uczyć się wygodnie, w domu, przed komputerem. Do Twojej dyspozycji są też materiały audio, dzięki którym łatwiej będzie Ci pracować nad wymową oraz akcentem. Z kolei nauka japońskiego w piśmie odbywa się przy wykorzystaniu specjalnych tablic. Dzięki praktycznym ćwiczeniom opartym na codziennych zdarzeniach, będziesz wiedział, w jaki sposób posługiwać się językiem w każdej sytuacji.

Z naszego kursu skorzystało już ponad 3 700 osób!

Kurs japońskiego zawiera

Podręczniki ESKK

Podręczniki i nagrania do lekcji

Nauka języka japońskiego opiera się na 20 podręcznikach zawierających 40 lekcji, dzięki którym poznasz 2000 słów i zwrotów gotowych do użycia w codziennych sytuacjach. Nasze kursy językowe konstruowane są w taki sposób, aby nauka była przyjemna i skuteczna - materiał jest porcjowany, a na opanowanie każdej części potrzeba jedynie 15-30 minut. Lekcje japońskiego uzupełnione są nagraniami - 17 godzin nagrań dostępnych online. Dzięki nim udoskonalisz zdolność rozumienia ze słuchu, prawidłowej wymowy i prowadzenia dialogów. W pracy nad materiałami audio do kursu japońskiego brał udział profesjonalny lektor oraz rodowici Japończycy.

Program do nauki słówek

Program do nauki słówek

Szybka, a zarazem skuteczna nauka japońskiego? Skorzystaj z aplikacji i poznawaj japoński od podstaw na smartfonie lub komputerze. W aplikacji dostępne są gotowe bazy słówek, do których możesz dodawać własne słówka. Znajdziesz tam także nagrania, sprawdziany ze słuchu, testy podsumowujące, statystyki oraz zarejestrowane postępy w nauce.

Opiekę nauczyciela ESKK

Opiekę nauczyciela

Nauka japońskiego w domu staje się łatwiejsza, kiedy masz wsparcie nauczyciela. Doświadczony lektor języka japońskiego pomoże Ci uporać się z problematycznymi zagadnieniami, sprawdzi Twoje zadania domowe i zmotywuje Cię do nauki. Nie obawiaj się jednak - odrabianie prac domowych nie jest obowiązkowe, a nauczyciel nie będzie Cię oceniał.

w cenie 94 zł 65,80 zł /pakiet

Nauka japońskiego - opcje dodatkowe

Chcesz poznawać także inne języki? Interesuje Cię nauka chińskiego, a może fascynuje Cię kultura zupełnie innego kraju? Poznaj ofertę ESKK i postaw na swój rozwój!

Okładka kursu „Kapoński”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 20

Poziom trudności: początkujący

CEFR informacje o CEFR A1 + A2 + B1

Cena: od 65,80 zł

Opinie: (129 głosów)

Świadectwo: tak

Zaświadczenie ZUS: tak

Wersja ONLINE: tak

Zamawiam

wersja z podręcznikiem

Zamawiam  

wersja ECO z e-podręcznikiem

Zobacz koszty wysyłki i pozostałe opłaty »

Czego się nauczysz?

Zamów TERAZ, a otrzymasz 30% RABATU!

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

Japońskiego, podobnie jak każdego innego języka, uczymy się samodzielnie, tylko wówczas nauka przynosi efekty. Choć to język egzotyczny, jego nauka nie jest trudna. W lekcjach kładziemy nacisk nie tylko na naukę języka, wprowadzamy też kontekst kulturowy, dzięki czemu studenci mogą lepiej poznać i zrozumieć fascynującą kulturę Kraju Kwitnącej Wiśni. Sprawdzając prace domowe nauczyciele zawsze starają się odnotować postępy każdego studenta. Uczymy się w różnych tempach, jednak każdy czyni postępy. To naprawdę widać!

Magdalena Szajbe: filolog angielski i rosyjski, dyrektor i główny metodyk ESKK.
Magdalena Szajbe

Komentarze studentów


M
Michał napisał/a: |

Uzależniłem się od kursu japońskiego. Nie mogę się doczekać wieczoru, aby usiać do lekcji online. Dobrze, że platforma jest dostępna przez 24 godziny. Świetne materiały do nauki języka, sprawdzają się w 100%.
Pozdrawiam M.

M
Michał napisał/a: |

Dobre podstawy japońskiego.
Nauka krok po kroku przynosi efekty.

M
Magdalena napisał/a: |

Bardzo dobry kurs podstaw japońskiego, pozwala w spokojny, przyjemny, bezstresowy sposób uczyć się poszczególnych znaków alfabetu. Szybko przechodzi się od nauki słów do gotowych zwrotów. Wiedza jest porcjowana, co bardzo mi odpowiada. Uczę się na bieżąco z dobrymi efektami. Polecam naukę japońskiego

B
Beatka napisał/a: |

Super podstawy japońskiego, uwielbiam naukę tego języka

M
Małgosia napisał/a: |

Dobre podstawy języka japońskiego. Polecam gorąco

J
Jan napisał/a: |

Przyjemna nauka japońskiego. Krok po kroku robię postępy.

W
Wiktor napisał/a: |

Uwielbiam naukę japońskiego, uczę się systematycznie pół godzinki dziennie wieczorem. Efekty przyszły bardzo szybko. Najbardziej pasuje mi nauka na platformie online, ćwiczenia interaktywne pozwalają szybko szybko i w ciekawy sposób opanować dany materiał z lekcji. Polecam naukę japońskiego z eskk.

K
Kinga napisał/a: |

Super nauka japońskiego i kontakt z nauczycielem motywuje do nauki.

W
Wiktor napisał/a: |

Dobry japoński.
Lektor super!

M
Marzena napisał/a: |

Dobra nauka japońskiego, materiał jest tak przygotowany, że jego utrwalanie sprawia przyjemność. Słownictwo jest porcjowane tematycznie, co bardzo ułatwia naukę. Jestem zadowolona.

R
Roman napisał/a: |

Bardzo dobry kurs japońskiego, zaczynając naukę nie spodziewałem się, że po roku będę miał tak dobrze opanowane podstawy tego języka. Szczególnie polecam wersję online, mnóstwo różnorodnych ćwiczeń, które nigdy się nie nudzą. Profesjonalny lektor i przemiłe Panie w dziale obsługi klienta. Pozdrawiam R.

D
Dorota napisał/a: |

Bardzo zachęcające materiały do nauki japońskiego, dopiero dwa miesiące temu zaczęłam przygodę z japońskim wiec jeszcze efektów brak, ale lekcje bardzo mi się podobają więc nie zrezygnuję z nauki. Pozdrawiam całą szkołę i wszystkich studentów kursu japońskiego

A
Antoni napisał/a: |

Dobre podstawy japońskiego, życiowa tematyka,. słownictwo i zwroty przydają się na co dzień. Obecnie ćwiczę słownictwo bardziej biznesowe, ale to właśnie kurs eskk dał mi solidne podstawy japońskiego. Polecam tę firmę.

K
Klaudia napisał/a: |

Bardzo dobre podstawy japońskiego, spokojnie dacie sobie radę.

I
Iwona napisał/a: |

Zawsze chciałam nauczyć się japońskiego. Lekcje są dobrze opracowane i ciekawe. No ale nie jest łatwo..:) Ciekawa jestem , jaki materiał będzie w następnych lekcjach! Pozdrawiam

L
Lidka napisał/a: |

Ciekawie, nowocześnie opracowany kurs japońskiego. Nauka przyjemna i skuteczna.
Małymi kroczkami można nauczyć się podstaw tego języka.

S
Sandra napisał/a: |

Super kurs japońskiego. Można uczyć się spokojnie, bez pośpiechu w zaciszu domowym. Szkoła posiada bogata listę dodatków do kursu. Kurs online jest tak ciekawie zaprezentowany, ze mogłabym przy nim, siedzieć godzinami. Super nauka. Pozdrawiam, S.

P
Paweł napisał/a: |

Podstawy japońskiego za mną. To była nauka pełna przygód i nowych doznań.
Pozdrawiam całe eskk

I
Iwona napisał/a: |

Od lat jestem fanką Państwa kursów.

K
Kamil napisał/a: |

Kurs japońskiego ok.
Zagadnienia bliskie codziennym sprawom.
Platforma online bardzo intuicyjna, uwielbiam się tak uczyć.
Wszystko zaprojektowane z myślą o studencie i jego wygodzie nauki.

L
Laura napisał/a: |

Bardzo się bałam nauki japońskiego, ale obawy okazały się zupełnie bezpodstawne.
Kurs jest po prostu świetny, a nauka online wyjątkowa.
Polecam

J
Joanna napisał/a: |

Japoński dla każdego!
Śmiało można kupować, jestem bardzo zadowolona z nauki japońskiego w eskk.

J
Justyna napisał/a: |

Japoński naprawdę na dobrym poziomie, ciekawie opracowane lekcje na platformie online, do tego wymowa, która można zgrać na dowolny nośnik i uczyć się w dowolnym miejscu. Wszystko ładnie zebrane tematycznie, uczysz się zagadnień z danego zakresu słownictwa. Bardzo mi odpowiada taka nauka i do tego ten komfort nauki w domu. Czegóż chcieć więcej :-) Pozdrawiam eskk J.

P
Paweł. napisał/a: |

Zaczynam i zaczynam i nie mogę zacząć. Zawsze coś. Ale przeglądałem i biorę się poważnie. Program jest przejrzysty i czytelny. Pozdrawiam.

S
Sylwia napisał/a: |

To nie jest nauka, to jest zabawa. Kurs jest tak opracowany, że zapamiętywanie słówek i japońskich zwrotów nie stanowi żadnego problemu. Nauka sprawia przyjemność, a wszystko jest jasne i czytelne, nawet japońska gramatyka.

A
Agata napisał/a: |

Wspaniały kurs japońskiego, cieszę się już z tych podstaw, które posiadam, doskonały materiał do nauki tego orientalnego języka.

Łucja napisał/a: |

Japoński to zupełnie inna nauka języka niż europejskich. Te "krzaczki" mają swoje znaczenie. Zawsze chciałam nauczyć się japońskiego i teraz spełniam swoje marzenie. Dobrze opracowany kurs, uczę się zgodnie z wytycznymi eskk i chyba całkiem nieźle mi idzie :-) Pozdrawiam

E
Emilian napisał/a: |

Codziennie uczę się japońskiego dosłownie 30 minut i jestem zachwycony postępami w nauce. Szybka, bezstresowa nauka z naprawdę świetnymi materiałami i native speakerem. Polecam

A
Anna napisał/a: |

Najlepszy sposób na naukę w domu. Bardzo się cieszę że mam możliwość zdobycia certyfikatu. To cis czego szukałam

O
Ola napisał/a: |

Wspaniały kurs do nauki japońskiego. Wszystko ładnie wytłumaczone, przedstawione, nie trzeba się niczego domyślać. Bardzo bogata lista ćwiczeń, które bardzo motywują do dalszej nauki. Extra!

M
Magda napisał/a: |

Zaczynam przygodę z japońskimi "krzaczkami". Trochę się obawiam zarówno wymowy jak i pisowni, ale przy takiej studenckiej grupie wsparcia moja obawy szybko zniknęły. Pozdrowienia dla wszystkich studentów kursu japońskiego

R
Radek napisał/a: |

Kurs japońskiego ok.
Zaczynam się oswajać z tymi jak to mówi moje dziecko "szlaczkami".

P
Paweł napisał/a: |

Niezwykle wciągająca nauka japońskiego, zupełnie inna niż europejskich języków. Trochę problemów miałem na początku z pisemnym zapisywaniem znaków, wymowa szła mi znacznie lepiej, ale teraz nie mam już problemów ze złożeniem pojedynczych zwrotów czy zdań, widzę u siebie duże postępy.

M
Misia napisał/a: |

Przekonałem się do nauki japońskiego bardzo szybko.
Lektor mówi wolno i wyraźnie, nie ma sie czego bać.
Nie taki diabeł straszny jak mówią.
Japońskiego można się nauczyć.

P
Patryk napisał/a: |

Mam i ja :-) własnie zaczynam swoją przygodę z japońskim. Dam znać jak mi idzie. Pozdrawiam kursantów japońskiego!

B
Basia napisał/a: |

Nauka japońskiego nie musi być trudna, przekonałam się o tym już drugim zeszycie lekcyjnym. Zwroty i słownictwo japońskie przejrzyście, ciekawie opraowane, wymowa dopasowana do treści w podręczniku. Osobiście korzystam z kursu online, bo lubię pracę przy komputerze, poza tym ta wersja jest dla mnie ciekawsza. Polecam naukę japońskiego z eskk.

2
2033 napisał/a: |

Bardzo dobry kurs. Polecam wszystkim :)

M
Maria napisał/a: |

Uczę się z eskk podstaw japońskiego od trzech miesięcy. Zdecydowanie muszę pochwalić naukę z eskk, dobre, ciekawe materiały do nauki japońskiego. Widzę postępy.

A
Adam napisał/a: |

Bardzo fajny kurs w ofercie i bardzo profesjonalnie przygotowany. Aktualnie jestem na trzecim zeszycie lekcyjnym i muszę pochwalić szkołę za jakość przygotowanych lekcji do nauki japońskiego. To trudny kurs, więc postępy bardzo cieszą.

B
Bogdan napisał/a: |

Trudny kurs ale wart zakupu!

P
Pilikarp napisał/a: |

Rewelacyjnie opracowany kurs japońskiego. Fajnie trafić na rynku na tak dobry kurs. Będę zachwalał, bo kurs jest tego wart. Pozdrawiam

A
Agata napisał/a: |

Nauka japońskiego OK.
Materiały bez zarzutu.

A
Adela napisał/a: |

Dobre materiały do nauki japońskiego. Staram się poświęcać maksymalną ilość czasu wolnego na naukę tego oryginalnego języka. Jestem zafascynowana językiem i kulturą tego kraju.

Żaneta napisał/a: |

Moje marzenie nauka japońskiego własnie się spełnia :)

D
Dobromir napisał/a: |

Fajna nauka japońskiego.
Niesamowicie trudny język, zupełnie inny od naszych europejskich, tylu tu z was dało radę to i Ja dam.

E
Elżbieta napisał/a: |

Pomyślałam o nauce jakiegoś oryginalnego kursu i stanęło na japońskim. Mam nadzieję, że będę tak zafascynowana nauką jak Państwo. Pozdrawiam Wszystkich!

Z
Zygfryd napisał/a: |

Pozdrawiam całą szkołę językową! Zadowolony student kursu japońskiego :-)

S
Szymon napisał/a: |

Wspaniale móc uczyć się w szkole z tak dużą liczbą studentów zafascynowanych nauką japońskiego. Języki orientalne w Polsce nie cieszą się specjalna popularnością a tutaj proszę ilu miłośników japońskiego. Pozdrawiam wszystkich studentów kursu japońskiego i całą kadrę eskk.

N
Norbert napisał/a: |

Skuteczny kurs nauki japońskiego. Zakupiłem ten kurs jeszcze zanim zapisałem się na japonistykę na studia i dlatego też było mi o wiele łatwiej przynajmniej na pierwszym roku. Dobrze przygotowane materiały edukacyjne, a o takie na rynku kursów niszowych naprawdę trudno. Polecam

A
Agnieszka napisał/a: |

Niezwykle ciekawy jest język japoński. Strasznie się cieszę, że mogę uczyć się japońskiego. Wzbudziłam sporą sensacje informując o swoim hobby koleżanki ze studiów. Co chwilę są pytania w stylu: a powiedz jak jest po japońsku: zaprosić na obiad, chodźmy do kina itd. :-)

K
Kamil napisał/a: |

Fantastycznie przygotowany kurs japońskiego, nie spodziewałem się tak urozmaiconych materiałów do nauki tego języka, a już zupełnie, że efekty przyjdą tak szybko. Super kurs, dziękuję!

O
Ola napisał/a: |

Niepowtarzalny język, zupełnie inny niż wszystkie. Zawsze chciałam znać jeden z orientalnych języków. Teraz nadarzyła się okazja i od dwóch miesięcy jestem szczęśliwą studentka kursu japońskiego. Dam znać w późniejszym terminie jak mi idzie nauka. Pozdrawiam wszystkich studentów języka japońskiego.

p
przemek napisał/a: |

ja słyszałem że język japoński jest taki trochę szczekający że japonczycy zamiast normalnie ze sobą rozmawiać to szczekają na siebie

S
Sławomir napisał/a: |

B. dobry kurs japońskiego.

P
Pola napisał/a: |

Właśnie kończę naukę na kursie japońskiego. Fachowo przygotowany kurs, szkoda, że nie ma kontynuacji, chętnie poćwiczyłabym jeszcze konwersacje w języku japońskim, ale i tak bardzo dziękuję za naukę japońskiego eskk a szczególnie mojemu nauczycielowi.

F
Franciszek napisał/a: |

Zaskoczony byłem kursem japońskiego w Państwa ofercie. Zakupiłem pierwsze materiały z ciekawości i jestem pod wrażeniem materiałów edukacyjnych. Doskonały kurs japońskiego.

M
Maciej napisał/a: |

Bardzo praktyczny kurs, pozwolił mi nauczyć się podstaw japońskiego z podstawowych dziedzin. Doskonały materiał edukacyjny.

M
Marcin napisał/a: |

Bardzo praktyczne konwersacje w języku japońskim. Kurs pozwolił mi osłuchać się z japońskim w zasadzie w każdej sytuacji życia codziennego. Dobrze trafić na taki kurs!

M
Michalina napisał/a: |

Dowiedziała się przypadkowo o Państwa szkole siedząc w poczekalni u lekarza, że macie niszowe kursy w ofercie. Obecnie jestem studentą właśnie kursu japońskiego i to mega zadowoloną.

B
Bartosz napisał/a: |

Kurs japońskiego profeska. Materiały robią wrażenie, sam język więcej niż trudny. Ale nie poddaję się.

A
Andrzej napisał/a: |

Nauka japońskiego to już naprawdę wyczyn, jak ktoś nie ma zdolności językowych nie ma co podchodzić do tego tematu. Kurs jest rewelacyjny, lektor profesjonalny ale sam język bardzo trudny.

A
Aneta napisał/a: |

Kiedyś się zastanawiałam jak te "krzaki" można odczytać. Teraz wiem, że nie tylko można je odczytać ale i napisać. Polecam wszystkim kurs japońskiego. Wbrew pozorom samodzielnie jak najbardziej można nauczyć się tego języka.

A
Aleks napisał/a: |

Poleciłam już mojemu Koledze fanatykowi wasz kurs japońskiego. On o Japonii wie chyba wszystko. Pewnie będzie zachwycony.

L
Longin napisał/a: |

Ależ trudny ten język japoński. Mam nadzieję, że dam radę. Kurs japońskiego profesjonalny ale moje zdolności językowe niestety średnie :-(

I
Ignacy napisał/a: |

Zbieram wszelkie informacje o Japonii. Na Państwa kurs trafiłem zupełnie przypadkowo i dobrze, bo to naprawdę dobre materiały edukacyjne. Kurs japońskiego w wersji online przekonał mnie, że jestem w stanie nauczyć się tego języka. Pozdrawiam eskk

B
Bogna napisał/a: |

Od lat zastanawiam się nad kursem japońskiego, zawsze interesowały mnie orientalne języki. Tyle pozytywnych opinii, a co tam zapisuję się.

M
Maksym napisał/a: |

Postawiłem sobie nowe wyzwanie - kurs japońskiego. No to do boju!

Łukasz napisał/a: |

Widzę, ze mnóstwo tutaj entuzjastów japońskiego. Mnie ten język trochę przeraża. Nauka japońskiego wymaga pewnie wiele wysiłku. Pobrałem lekcję próbną, może w końcu dorosnę do decyzji.

M
Magma napisał/a: |

Długo szukałam i znalazłam jak dla mnie najlepsze materiały na jakie do tej pory trafiłam. Bardzo dziękuję za ten kurs japońskiego jest świetny!

R
Radek napisał/a: |

Pani Izabelo, bez obaw, wszystko działa bez zastrzeżeń korzystam już od kilku dobrych miesięcy z kursu online japońskiego na komputerze. Bardzo wygodna forma nauki polecam.

I
Izabela napisał/a: |

Zamówił ktoś może z Państwa kurs japońskiego w wersji online. Zastawiam się nad zakupem, ale boję się, że komputer nie odczyta mi japońskiej czcionki.

D
Daria K. napisał/a: |

Z tego co piszecie to widzę, że nauka japońskiego to fajna sprawa. Wchodzę w to :)

L
Lidka napisał/a: |

Byłam w zeszłym roku w Japonii i tak mnie ten kraj zachwycił, że postanowiłam kupić kurs japońskiego. Jestem zadowolona.

R
Renata napisał/a: |

To jest kurs japońskiego jakiego szukałam! Nauka online jest najlepsza :).

M
Michał napisał/a: |

Nauka japońskiego online naprawdę się sprawdza. Przystępna forma, fajne MEMO. Zero stresu.

W
Wiktoria napisał/a: |

Czy kurs japońskiego warto kupić z wersją online?

W
Weronika napisał/a: |

Michał, nie poddawaj się! Język japoński nie należy do najłatwiejszych, ale tylko na początku musisz się w czuć w ten język. Pamiętaj pierwsze koty za płoty…

F
Fabian napisał/a: |

Mam wielką ochotę poznać ten język. A jak wam idzie nauka japońskiego?

M
Michał napisał/a: |

Japoński to ciekawy język, ale jak dla mnie trochę trudny. Jestem dopiero na początku nauki, widzę, że kurs jest fajnie przygotowany ale boje się, że nie dam rady…

M
Magda napisał/a: |

Michał, witaj w ‘klubie’:) uczących się japońskiego.

M
Michał napisał/a: |

Magda, też właśnie wystartowałem:). Do kupna zachęciła mnie darmowa lekcja – pomyślałem, że ten język wcale nie jest taki trudny:). Zobaczymy jak dalej pójdzie mi nauka japońskiego.

M
Maja napisał/a: |

Widzę, że Wasze opinie są pozytywne. Chyba zdecyduje się na ten kurs japońskiego.

M
Mikołaj napisał/a: |

Moja przygoda z tym językiem zaczęła się już na studiach, tylko wtedy niestety nauka japońskiego jakoś mi nie wychodziła. Postanowiłem wrócić do japońskiego gdy poszedłem do pracy i okazało się, że przydałby się dodatkowy język. I tak trafiłem na kurs eskk. Uczę się już pół roku i nadal chcę więcej :).

M
Magda napisał/a: |

Właśnie rozpoczęłam kurs japońskiego, zastanawiam się jak mi pójdzie. Będę zdawać relacje :) A jak Wy sobie radzicie?

J
Julka napisał/a: |

Całkiem fajny kurs. Nauka japońskiego idzie mi bardzo dobrze, aż sama się dziwię.

M
Marek napisał/a: |

Jak idzie Wam nauka japońskiego?

W
Wojtek napisał/a: |

Dobry kurs japońskiego. Daje 10 punktów:).

P
Paweł napisał/a: |

Mam zamiar kupić ten kurs. Od dawna poszukuje kursu japońskiego online, ale dopiero teraz trafiłem na taki co mi się podoba.

R
Roman napisał/a: |

Zawsze marzyłem o tym aby nauczyć się języka japońskiego. Wreszcie to marzenie się spełnia. Dzieciaki przejęły firmę, a ja mam trochę czasu aby zacząć naukę japońskiego. Już mogę sie pochwalić znajomością paru zwrotów :-)

W
Wojtek napisał/a: |

Dobry kurs japońskiego, zakupiłem go zaraz po tym jak kupiłem podręcznik do japońskiego i brakowało mi wymowy, więc postanowiłem zainwestować w ten kurs. Teraz ćwiczę dokładną wymowę i uczę się słówek online.

J
Jędrek napisał/a: |

Do kupna tego kursu zachęciła mnie lekcja próbna z której skorzystałem. Jestem zadowolony, że trafiłem akurat na japoński w ESKK.

M
Magda napisał/a: |

Świetna forma doskonalenia języka :)Podoba mi się podział na tematy.

K
Kasia napisał/a: |

Japoński? Nigdy się go nie nauczę. Tak myślałam. Ten kurs pokazał mi, że nierealne staje się jednak realne i na obecną chwilę mówię już całkiem dobrze po japońsku.

K
Kamil napisał/a: |

Kupując ten zestaw, nie wiedziałem, że dam radę nauczyć się japońskiego. Obecnie go kończę i już wiem, że nauka tego języka okazała się wcale nie taka trudna.

B
Bogdan napisał/a: |

Zaczynam się uczyć z tego kursu i muszę przyznać, że materiały do nauki jakie otrzymuję są czytelne a dokładne tłumaczenie wyrażeń, bardzo ułatwia naukę.

M
Marcin napisał/a: |

Już dawno miałem w planach zapisać się na kurs japońskiego. Teraz jest dobra okazja aby to zrobić. Mam nadzieję, że sobie poradzę, szczególnie z pisownią.

D
Damian napisał/a: |

"Jeśli wejdziesz między wrony, musisz krakać jak i one". W moim przypadku tylko takie przysłowie dominowało w życiu jak i nauce języka. Rok się uczyłem ale i tak był problem z nauką otóż nie dało się z nikim gadać tylko po japońsku oraz niestety czasu na naukę też mało bo inne sprawy zajmowały mi sporo czasu. Ogólnie wszystko zależy od motywacji i czasu zapamiętywania wszystkiego co trzeba oraz trzeba myśleć w języku japońskim .

A
Anita napisał/a: |

Doskonały kurs japońskiego. Wprawdzie początki nauki bywają trudne ale i tak cały kurs jest bardzo przejrzyście wytłumaczony. Każdy sobie poradzi z opanowaniem go.

P
Piotrek napisał/a: |

Nie wiedziałem, że japoński to taki ciekawy język, dopóki nie zapisałem się na ten kurs:)

D
Damian napisał/a: |

Dobrze, że nauczyciel sprawdza prace domowe. Mi to znacznie pomogło w nauce japońskiego.

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO