Kurs japońskiego również z wersją ONLINE

Niezależnie od tego, czy chcesz poznać język japoński, by oglądać mangę i anime w oryginale, czy czeka Cię wyjazd do Kraju Kwitnącej Wiśni - kurs japońskiego w ESKK to strzał w dziesiątkę! Na bieżąco udoskonalamy lekcje, by dostarczać niezbędnych, wysokiej jakości materiałów. Nasz kurs języka japońskiego pozwoli Ci poznać około 2000 zwrotów i słów, najważniejsze zagadnienia gramatyczne oraz dostarczy informacji i ciekawostek o kulturze japońskiej.

Z nami poznasz podstawy japońskiego w nowej jakości edukacji. Możesz zdecydować się na kurs japońskiego online i uczyć się wygodnie, w domu, przed komputerem. Do Twojej dyspozycji są też materiały audio, dzięki którym łatwiej będzie Ci pracować nad wymową oraz akcentem. Z kolei nauka japońskiego w piśmie odbywa się przy wykorzystaniu specjalnych tablic. Dzięki praktycznym ćwiczeniom opartym na codziennych zdarzeniach, będziesz wiedział, w jaki sposób posługiwać się językiem w każdej sytuacji.

Z naszego kursu skorzystało już ponad 3 700 osób!

Kurs japońskiego zawiera

Podręczniki ESKK

Podręczniki i nagrania do lekcji

Nauka języka japońskiego opiera się na 20 podręcznikach zawierających 40 lekcji, dzięki którym poznasz 2000 słów i zwrotów gotowych do użycia w codziennych sytuacjach. Nasze kursy językowe konstruowane są w taki sposób, aby nauka była przyjemna i skuteczna - materiał jest porcjowany, a na opanowanie każdej części potrzeba jedynie 15-30 minut. Lekcje japońskiego uzupełnione są nagraniami - 17 godzin nagrań dostępnych online. Dzięki nim udoskonalisz zdolność rozumienia ze słuchu, prawidłowej wymowy i prowadzenia dialogów. W pracy nad materiałami audio do kursu japońskiego brał udział profesjonalny lektor oraz rodowici Japończycy.

Program do nauki słówek

Program do nauki słówek

Szybka, a zarazem skuteczna nauka japońskiego? Skorzystaj z aplikacji i poznawaj japoński od podstaw na smartfonie lub komputerze. W aplikacji dostępne są gotowe bazy słówek, do których możesz dodawać własne słówka. Znajdziesz tam także nagrania, sprawdziany ze słuchu, testy podsumowujące, statystyki oraz zarejestrowane postępy w nauce.

Opiekę nauczyciela ESKK

Opiekę nauczyciela

Nauka japońskiego w domu staje się łatwiejsza, kiedy masz wsparcie nauczyciela. Doświadczony lektor języka japońskiego pomoże Ci uporać się z problematycznymi zagadnieniami, sprawdzi Twoje zadania domowe i zmotywuje Cię do nauki. Nie obawiaj się jednak - odrabianie prac domowych nie jest obowiązkowe, a nauczyciel nie będzie Cię oceniał.

w cenie 94 zł 75,20 zł /pakiet

Nauka japońskiego - opcje dodatkowe

Chcesz poznawać także inne języki? Interesuje Cię nauka chińskiego, a może fascynuje Cię kultura zupełnie innego kraju? Poznaj ofertę ESKK i postaw na swój rozwój!

Okładka kursu „Kapoński”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 20

Poziom trudności: początkujący

CEFR informacje o CEFR A1 + A2 + B1

Cena: od 75,20

Opinie: (117 głosów)

Świadectwo: tak

Zaświadczenie ZUS: tak

Wersja ONLINE: tak

Zamawiam Lekcja próbna ZA DARMO
Zobacz koszty wysyłki i pozostałe opłaty »

Czego się nauczysz?

Zamów TERAZ, a otrzymasz 20% RABATU!

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

Japońskiego, podobnie jak każdego innego języka, uczymy się samodzielnie, tylko wówczas nauka przynosi efekty. Choć to język egzotyczny, jego nauka nie jest trudna. W lekcjach kładziemy nacisk nie tylko na naukę języka, wprowadzamy też kontekst kulturowy, dzięki czemu studenci mogą lepiej poznać i zrozumieć fascynującą kulturę Kraju Kwitnącej Wiśni. Sprawdzając prace domowe nauczyciele zawsze starają się odnotować postępy każdego studenta. Uczymy się w różnych tempach, jednak każdy czyni postępy. To naprawdę widać!

Lucyna Harajewicz: filolog anglistyki, dyrektor ds. edukacyjnych ESKK, główny metodyk ESKK.
Lucyna Harajewicz

Komentarze studentów


A
Antoni napisał/a: |

Dobre podstawy japońskiego, życiowa tematyka,. słownictwo i zwroty przydają się na co dzień. Obecnie ćwiczę słownictwo bardziej biznesowe, ale to właśnie kurs eskk dał mi solidne podstawy japońskiego. Polecam tę firmę.

K
Klaudia napisał/a: |

Bardzo dobre podstawy japońskiego, spokojnie dacie sobie radę.

I
Iwona napisał/a: |

Zawsze chciałam nauczyć się japońskiego. Lekcje są dobrze opracowane i ciekawe. No ale nie jest łatwo..:) Ciekawa jestem , jaki materiał będzie w następnych lekcjach! Pozdrawiam

L
Lidka napisał/a: |

Ciekawie, nowocześnie opracowany kurs japońskiego. Nauka przyjemna i skuteczna.
Małymi kroczkami można nauczyć się podstaw tego języka.

S
Sandra napisał/a: |

Super kurs japońskiego. Można uczyć się spokojnie, bez pośpiechu w zaciszu domowym. Szkoła posiada bogata listę dodatków do kursu. Kurs online jest tak ciekawie zaprezentowany, ze mogłabym przy nim, siedzieć godzinami. Super nauka. Pozdrawiam, S.

P
Paweł napisał/a: |

Podstawy japońskiego za mną. To była nauka pełna przygód i nowych doznań.
Pozdrawiam całe eskk

I
Iwona napisał/a: |

Od lat jestem fanką Państwa kursów.

K
Kamil napisał/a: |

Kurs japońskiego ok.
Zagadnienia bliskie codziennym sprawom.
Platforma online bardzo intuicyjna, uwielbiam się tak uczyć.
Wszystko zaprojektowane z myślą o studencie i jego wygodzie nauki.

L
Laura napisał/a: |

Bardzo się bałam nauki japońskiego, ale obawy okazały się zupełnie bezpodstawne.
Kurs jest po prostu świetny, a nauka online wyjątkowa.
Polecam

J
Joanna napisał/a: |

Japoński dla każdego!
Śmiało można kupować, jestem bardzo zadowolona z nauki japońskiego w eskk.

J
Justyna napisał/a: |

Japoński naprawdę na dobrym poziomie, ciekawie opracowane lekcje na platformie online, do tego wymowa, która można zgrać na dowolny nośnik i uczyć się w dowolnym miejscu. Wszystko ładnie zebrane tematycznie, uczysz się zagadnień z danego zakresu słownictwa. Bardzo mi odpowiada taka nauka i do tego ten komfort nauki w domu. Czegóż chcieć więcej :-) Pozdrawiam eskk J.

P
Paweł. napisał/a: |

Zaczynam i zaczynam i nie mogę zacząć. Zawsze coś. Ale przeglądałem i biorę się poważnie. Program jest przejrzysty i czytelny. Pozdrawiam.

S
Sylwia napisał/a: |

To nie jest nauka, to jest zabawa. Kurs jest tak opracowany, że zapamiętywanie słówek i japońskich zwrotów nie stanowi żadnego problemu. Nauka sprawia przyjemność, a wszystko jest jasne i czytelne, nawet japońska gramatyka.

A
Agata napisał/a: |

Wspaniały kurs japońskiego, cieszę się już z tych podstaw, które posiadam, doskonały materiał do nauki tego orientalnego języka.

Łucja napisał/a: |

Japoński to zupełnie inna nauka języka niż europejskich. Te "krzaczki" mają swoje znaczenie. Zawsze chciałam nauczyć się japońskiego i teraz spełniam swoje marzenie. Dobrze opracowany kurs, uczę się zgodnie z wytycznymi eskk i chyba całkiem nieźle mi idzie :-) Pozdrawiam

E
Emilian napisał/a: |

Codziennie uczę się japońskiego dosłownie 30 minut i jestem zachwycony postępami w nauce. Szybka, bezstresowa nauka z naprawdę świetnymi materiałami i native speakerem. Polecam

A
Anna napisał/a: |

Najlepszy sposób na naukę w domu. Bardzo się cieszę że mam możliwość zdobycia certyfikatu. To cis czego szukałam

O
Ola napisał/a: |

Wspaniały kurs do nauki japońskiego. Wszystko ładnie wytłumaczone, przedstawione, nie trzeba się niczego domyślać. Bardzo bogata lista ćwiczeń, które bardzo motywują do dalszej nauki. Extra!

M
Magda napisał/a: |

Zaczynam przygodę z japońskimi "krzaczkami". Trochę się obawiam zarówno wymowy jak i pisowni, ale przy takiej studenckiej grupie wsparcia moja obawy szybko zniknęły. Pozdrowienia dla wszystkich studentów kursu japońskiego

R
Radek napisał/a: |

Kurs japońskiego ok.
Zaczynam się oswajać z tymi jak to mówi moje dziecko "szlaczkami".

P
Paweł napisał/a: |

Niezwykle wciągająca nauka japońskiego, zupełnie inna niż europejskich języków. Trochę problemów miałem na początku z pisemnym zapisywaniem znaków, wymowa szła mi znacznie lepiej, ale teraz nie mam już problemów ze złożeniem pojedynczych zwrotów czy zdań, widzę u siebie duże postępy.

M
Misia napisał/a: |

Przekonałem się do nauki japońskiego bardzo szybko.
Lektor mówi wolno i wyraźnie, nie ma sie czego bać.
Nie taki diabeł straszny jak mówią.
Japońskiego można się nauczyć.

P
Patryk napisał/a: |

Mam i ja :-) własnie zaczynam swoją przygodę z japońskim. Dam znać jak mi idzie. Pozdrawiam kursantów japońskiego!

B
Basia napisał/a: |

Nauka japońskiego nie musi być trudna, przekonałam się o tym już drugim zeszycie lekcyjnym. Zwroty i słownictwo japońskie przejrzyście, ciekawie opraowane, wymowa dopasowana do treści w podręczniku. Osobiście korzystam z kursu online, bo lubię pracę przy komputerze, poza tym ta wersja jest dla mnie ciekawsza. Polecam naukę japońskiego z eskk.

2
2033 napisał/a: |

Bardzo dobry kurs. Polecam wszystkim :)

M
Maria napisał/a: |

Uczę się z eskk podstaw japońskiego od trzech miesięcy. Zdecydowanie muszę pochwalić naukę z eskk, dobre, ciekawe materiały do nauki japońskiego. Widzę postępy.

A
Adam napisał/a: |

Bardzo fajny kurs w ofercie i bardzo profesjonalnie przygotowany. Aktualnie jestem na trzecim zeszycie lekcyjnym i muszę pochwalić szkołę za jakość przygotowanych lekcji do nauki japońskiego. To trudny kurs, więc postępy bardzo cieszą.

B
Bogdan napisał/a: |

Trudny kurs ale wart zakupu!

P
Pilikarp napisał/a: |

Rewelacyjnie opracowany kurs japońskiego. Fajnie trafić na rynku na tak dobry kurs. Będę zachwalał, bo kurs jest tego wart. Pozdrawiam

A
Agata napisał/a: |

Nauka japońskiego OK.
Materiały bez zarzutu.

A
Adela napisał/a: |

Dobre materiały do nauki japońskiego. Staram się poświęcać maksymalną ilość czasu wolnego na naukę tego oryginalnego języka. Jestem zafascynowana językiem i kulturą tego kraju.

Żaneta napisał/a: |

Moje marzenie nauka japońskiego własnie się spełnia :)

D
Dobromir napisał/a: |

Fajna nauka japońskiego.
Niesamowicie trudny język, zupełnie inny od naszych europejskich, tylu tu z was dało radę to i Ja dam.

E
Elżbieta napisał/a: |

Pomyślałam o nauce jakiegoś oryginalnego kursu i stanęło na japońskim. Mam nadzieję, że będę tak zafascynowana nauką jak Państwo. Pozdrawiam Wszystkich!

Z
Zygfryd napisał/a: |

Pozdrawiam całą szkołę językową! Zadowolony student kursu japońskiego :-)

S
Szymon napisał/a: |

Wspaniale móc uczyć się w szkole z tak dużą liczbą studentów zafascynowanych nauką japońskiego. Języki orientalne w Polsce nie cieszą się specjalna popularnością a tutaj proszę ilu miłośników japońskiego. Pozdrawiam wszystkich studentów kursu japońskiego i całą kadrę eskk.

N
Norbert napisał/a: |

Skuteczny kurs nauki japońskiego. Zakupiłem ten kurs jeszcze zanim zapisałem się na japonistykę na studia i dlatego też było mi o wiele łatwiej przynajmniej na pierwszym roku. Dobrze przygotowane materiały edukacyjne, a o takie na rynku kursów niszowych naprawdę trudno. Polecam

A
Agnieszka napisał/a: |

Niezwykle ciekawy jest język japoński. Strasznie się cieszę, że mogę uczyć się japońskiego. Wzbudziłam sporą sensacje informując o swoim hobby koleżanki ze studiów. Co chwilę są pytania w stylu: a powiedz jak jest po japońsku: zaprosić na obiad, chodźmy do kina itd. :-)

K
Kamil napisał/a: |

Fantastycznie przygotowany kurs japońskiego, nie spodziewałem się tak urozmaiconych materiałów do nauki tego języka, a już zupełnie, że efekty przyjdą tak szybko. Super kurs, dziękuję!

O
Ola napisał/a: |

Niepowtarzalny język, zupełnie inny niż wszystkie. Zawsze chciałam znać jeden z orientalnych języków. Teraz nadarzyła się okazja i od dwóch miesięcy jestem szczęśliwą studentka kursu japońskiego. Dam znać w późniejszym terminie jak mi idzie nauka. Pozdrawiam wszystkich studentów języka japońskiego.

p
przemek napisał/a: |

ja słyszałem że język japoński jest taki trochę szczekający że japonczycy zamiast normalnie ze sobą rozmawiać to szczekają na siebie

S
Sławomir napisał/a: |

B. dobry kurs japońskiego.

P
Pola napisał/a: |

Właśnie kończę naukę na kursie japońskiego. Fachowo przygotowany kurs, szkoda, że nie ma kontynuacji, chętnie poćwiczyłabym jeszcze konwersacje w języku japońskim, ale i tak bardzo dziękuję za naukę japońskiego eskk a szczególnie mojemu nauczycielowi.

F
Franciszek napisał/a: |

Zaskoczony byłem kursem japońskiego w Państwa ofercie. Zakupiłem pierwsze materiały z ciekawości i jestem pod wrażeniem materiałów edukacyjnych. Doskonały kurs japońskiego.

M
Maciej napisał/a: |

Bardzo praktyczny kurs, pozwolił mi nauczyć się podstaw japońskiego z podstawowych dziedzin. Doskonały materiał edukacyjny.

M
Marcin napisał/a: |

Bardzo praktyczne konwersacje w języku japońskim. Kurs pozwolił mi osłuchać się z japońskim w zasadzie w każdej sytuacji życia codziennego. Dobrze trafić na taki kurs!

M
Michalina napisał/a: |

Dowiedziała się przypadkowo o Państwa szkole siedząc w poczekalni u lekarza, że macie niszowe kursy w ofercie. Obecnie jestem studentą właśnie kursu japońskiego i to mega zadowoloną.

B
Bartosz napisał/a: |

Kurs japońskiego profeska. Materiały robią wrażenie, sam język więcej niż trudny. Ale nie poddaję się.

A
Andrzej napisał/a: |

Nauka japońskiego to już naprawdę wyczyn, jak ktoś nie ma zdolności językowych nie ma co podchodzić do tego tematu. Kurs jest rewelacyjny, lektor profesjonalny ale sam język bardzo trudny.

A
Aneta napisał/a: |

Kiedyś się zastanawiałam jak te "krzaki" można odczytać. Teraz wiem, że nie tylko można je odczytać ale i napisać. Polecam wszystkim kurs japońskiego. Wbrew pozorom samodzielnie jak najbardziej można nauczyć się tego języka.

A
Aleks napisał/a: |

Poleciłam już mojemu Koledze fanatykowi wasz kurs japońskiego. On o Japonii wie chyba wszystko. Pewnie będzie zachwycony.

L
Longin napisał/a: |

Ależ trudny ten język japoński. Mam nadzieję, że dam radę. Kurs japońskiego profesjonalny ale moje zdolności językowe niestety średnie :-(

I
Ignacy napisał/a: |

Zbieram wszelkie informacje o Japonii. Na Państwa kurs trafiłem zupełnie przypadkowo i dobrze, bo to naprawdę dobre materiały edukacyjne. Kurs japońskiego w wersji online przekonał mnie, że jestem w stanie nauczyć się tego języka. Pozdrawiam eskk

B
Bogna napisał/a: |

Od lat zastanawiam się nad kursem japońskiego, zawsze interesowały mnie orientalne języki. Tyle pozytywnych opinii, a co tam zapisuję się.

M
Maksym napisał/a: |

Postawiłem sobie nowe wyzwanie - kurs japońskiego. No to do boju!

Łukasz napisał/a: |

Widzę, ze mnóstwo tutaj entuzjastów japońskiego. Mnie ten język trochę przeraża. Nauka japońskiego wymaga pewnie wiele wysiłku. Pobrałem lekcję próbną, może w końcu dorosnę do decyzji.

M
Magma napisał/a: |

Długo szukałam i znalazłam jak dla mnie najlepsze materiały na jakie do tej pory trafiłam. Bardzo dziękuję za ten kurs japońskiego jest świetny!

R
Radek napisał/a: |

Pani Izabelo, bez obaw, wszystko działa bez zastrzeżeń korzystam już od kilku dobrych miesięcy z kursu online japońskiego na komputerze. Bardzo wygodna forma nauki polecam.

I
Izabela napisał/a: |

Zamówił ktoś może z Państwa kurs japońskiego w wersji online. Zastawiam się nad zakupem, ale boję się, że komputer nie odczyta mi japońskiej czcionki.

D
Daria K. napisał/a: |

Z tego co piszecie to widzę, że nauka japońskiego to fajna sprawa. Wchodzę w to :)

L
Lidka napisał/a: |

Byłam w zeszłym roku w Japonii i tak mnie ten kraj zachwycił, że postanowiłam kupić kurs japońskiego. Jestem zadowolona.

R
Renata napisał/a: |

To jest kurs japońskiego jakiego szukałam! Nauka online jest najlepsza :).

M
Michał napisał/a: |

Nauka japońskiego online naprawdę się sprawdza. Przystępna forma, fajne MEMO. Zero stresu.

W
Wiktoria napisał/a: |

Czy kurs japońskiego warto kupić z wersją online?

W
Weronika napisał/a: |

Michał, nie poddawaj się! Język japoński nie należy do najłatwiejszych, ale tylko na początku musisz się w czuć w ten język. Pamiętaj pierwsze koty za płoty…

F
Fabian napisał/a: |

Mam wielką ochotę poznać ten język. A jak wam idzie nauka japońskiego?

M
Michał napisał/a: |

Japoński to ciekawy język, ale jak dla mnie trochę trudny. Jestem dopiero na początku nauki, widzę, że kurs jest fajnie przygotowany ale boje się, że nie dam rady…

M
Magda napisał/a: |

Michał, witaj w ‘klubie’:) uczących się japońskiego.

M
Michał napisał/a: |

Magda, też właśnie wystartowałem:). Do kupna zachęciła mnie darmowa lekcja – pomyślałem, że ten język wcale nie jest taki trudny:). Zobaczymy jak dalej pójdzie mi nauka japońskiego.

M
Maja napisał/a: |

Widzę, że Wasze opinie są pozytywne. Chyba zdecyduje się na ten kurs japońskiego.

M
Mikołaj napisał/a: |

Moja przygoda z tym językiem zaczęła się już na studiach, tylko wtedy niestety nauka japońskiego jakoś mi nie wychodziła. Postanowiłem wrócić do japońskiego gdy poszedłem do pracy i okazało się, że przydałby się dodatkowy język. I tak trafiłem na kurs eskk. Uczę się już pół roku i nadal chcę więcej :).

M
Magda napisał/a: |

Właśnie rozpoczęłam kurs japońskiego, zastanawiam się jak mi pójdzie. Będę zdawać relacje :) A jak Wy sobie radzicie?

J
Julka napisał/a: |

Całkiem fajny kurs. Nauka japońskiego idzie mi bardzo dobrze, aż sama się dziwię.

M
Marek napisał/a: |

Jak idzie Wam nauka japońskiego?

W
Wojtek napisał/a: |

Dobry kurs japońskiego. Daje 10 punktów:).

P
Paweł napisał/a: |

Mam zamiar kupić ten kurs. Od dawna poszukuje kursu japońskiego online, ale dopiero teraz trafiłem na taki co mi się podoba.

R
Roman napisał/a: |

Zawsze marzyłem o tym aby nauczyć się języka japońskiego. Wreszcie to marzenie się spełnia. Dzieciaki przejęły firmę, a ja mam trochę czasu aby zacząć naukę japońskiego. Już mogę sie pochwalić znajomością paru zwrotów :-)

W
Wojtek napisał/a: |

Dobry kurs japońskiego, zakupiłem go zaraz po tym jak kupiłem podręcznik do japońskiego i brakowało mi wymowy, więc postanowiłem zainwestować w ten kurs. Teraz ćwiczę dokładną wymowę i uczę się słówek online.

J
Jędrek napisał/a: |

Do kupna tego kursu zachęciła mnie lekcja próbna z której skorzystałem. Jestem zadowolony, że trafiłem akurat na japoński w ESKK.

M
Magda napisał/a: |

Świetna forma doskonalenia języka :)Podoba mi się podział na tematy.

K
Kasia napisał/a: |

Japoński? Nigdy się go nie nauczę. Tak myślałam. Ten kurs pokazał mi, że nierealne staje się jednak realne i na obecną chwilę mówię już całkiem dobrze po japońsku.

K
Kamil napisał/a: |

Kupując ten zestaw, nie wiedziałem, że dam radę nauczyć się japońskiego. Obecnie go kończę i już wiem, że nauka tego języka okazała się wcale nie taka trudna.

B
Bogdan napisał/a: |

Zaczynam się uczyć z tego kursu i muszę przyznać, że materiały do nauki jakie otrzymuję są czytelne a dokładne tłumaczenie wyrażeń, bardzo ułatwia naukę.

M
Marcin napisał/a: |

Już dawno miałem w planach zapisać się na kurs japońskiego. Teraz jest dobra okazja aby to zrobić. Mam nadzieję, że sobie poradzę, szczególnie z pisownią.

D
Damian napisał/a: |

"Jeśli wejdziesz między wrony, musisz krakać jak i one". W moim przypadku tylko takie przysłowie dominowało w życiu jak i nauce języka. Rok się uczyłem ale i tak był problem z nauką otóż nie dało się z nikim gadać tylko po japońsku oraz niestety czasu na naukę też mało bo inne sprawy zajmowały mi sporo czasu. Ogólnie wszystko zależy od motywacji i czasu zapamiętywania wszystkiego co trzeba oraz trzeba myśleć w języku japońskim .

A
Anita napisał/a: |

Doskonały kurs japońskiego. Wprawdzie początki nauki bywają trudne ale i tak cały kurs jest bardzo przejrzyście wytłumaczony. Każdy sobie poradzi z opanowaniem go.

P
Piotrek napisał/a: |

Nie wiedziałem, że japoński to taki ciekawy język, dopóki nie zapisałem się na ten kurs:)

D
Damian napisał/a: |

Dobrze, że nauczyciel sprawdza prace domowe. Mi to znacznie pomogło w nauce japońskiego.

D
Dawid napisał/a: |

Extra wytłumaczona nauka pisania hiragany i katakany. Jeśli opanuje się zasady pisania to potem nauka już idzie o wiele łatwiej.

S
Szymon napisał/a: |

Fajny język chociaż zupełnie inny niż europejskie. Zresztą cała kultura tego kraju znacznie się różni od naszej. Uczę się japońskiego i wiem, że z tym kursem osiągnę w tej materii sukces.

P
Piotr napisał/a: |

Trudny język jednak do nauczenia. Kiedyś nie wierzyłem, że go poznam. Zapisałem się na próbny kurs ESKK i nauka japońskiego tak mi się spodobała, że kupiłem cały komplet zeszytów aby się go dalej uczyć.

A
Anna napisał/a: |

Jak na trudność języka japońskiego to nawet szybko się go uczę. Aż sama jestem zaskoczona swoimi postępami.

M
Marcin napisał/a: |

Myślałem, że nigdy się nie nauczę tego języka a jednak się udało. Dobry kurs a w dodatku w rozsądnej cenie.

E
Ewelina napisał/a: |

Ja i japoński? Nigdy bym nie powiedziała, że to możliwe. Cuda się jednak zdarzają i wymogi zawodowe zmusiły mnie do nauki tego języka. Nie żałuję, że uczę się go z tym kursem bo jest naprawdę w porządku.

M
Małgosia napisał/a: |

Dobry kurs japońskiego. W ogóle jest takich mało na polskim rynku. Dziękuję ESKK za możliwość nauki japońskiego.

S
Sebastian napisał/a: |

Marlena, nie ma co się bać:) Kurs jest bardzo dobry i łatwo go zrozumieć co jest fajne gdyż ułatwia uczenie się japońskiego.

M
Michał napisał/a: |

Zbyszek, dobrze piszesz. Nie ma języka obcego nie do nauczenia. Japońskiego uczę się dość krótko ale wiem, że dopnę swego i będę go znał co kiedyś dla mnie było nie do pomyślenia.

T
Tomasz napisał/a: |

Kurs japońskiego za tak niską cenę? Aż uwierzyć nie mogłem. Zapisuję się na niego natychmiast.

M
Marlena napisał/a: |

Podziwiam osoby, które uczą się japońskiego. Może kiedyś się odważę i zdecyduję na ten kurs. Czy rzeczywiście jest taki dobry?

M
Magda napisał/a: |

Japoński jest fajnym językiem ale trzeba potrafić się go uczyć. Ten kurs bardzo w tym pomaga.

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO