Inne witryny Grupy Schouten & Nelissen

Kurs angielskiego dla zaawansowanych z wersją ONLINE

Kurs „Angielski dla zaawansowanych” adresowany jest do osób znających angielski na poziomie upper-intermediate, które chcą w wygodny, bezstresowy i skuteczny sposób doskonalić znajomość języka obcego. Celem lekcji angielskiego dla zaawansowanych jest opanowanie 2000 nowo wprowadzanych słów i wyrażeń oraz ugruntowanie znajomości zagadnień gramatycznych.

Materiały kursu angielskiego dla zaawansowanych są nastawione na komunikację, a ćwiczenia dobrane w taki sposób, by kształtować umiejętność spontanicznego wypowiadania się na dowolne zagadnienia. Dlatego tematyka lekcji angielskiego dla zaawansowanych oscyluje wokół życia codziennego. Ponadto zawiera ciekawe informacje na temat brytyjskiej kultury i obyczajów. Kursy językowe od ESKK wyróżniają się różnorodnością form nauki angielskiego, które możesz dowolnie dobierać do Twoich potrzeb.

Z naszego kursu skorzystało już prawie 16 000 osób! Sprawdź także inne kursy angielskiego od ESKK.

Kurs zawiera:

Podręczniki ESKK

Podręczniki i nagrania do lekcji

Angielski dla zaawansowanych to kurs składający się z 16 podręczników, zawierających 32 lekcje, umożliwiające poznanie 2000 słów i zwrotów. Zagadnienia w lekcjach są porcjowane - opanowanie każdej części zajmie tylko 15-30 minut. Otrzymasz podręcznik w wersji drukowanej lub elektronicznej. Uzupełnieniem są ponad 14-godzinne nagrania, umożliwiające wykonywanie ćwiczeń: rozumienia ze słuchu, prawidłowej wymowy i dialogów. Głosów do materiałów audio użyczyli rodowici Anglicy i profesjonalny lektor.

Kurs ONLINE

Kurs ONLINE

Interaktywne lekcje angielskiego wspomagają rozwijanie różnych umiejętności językowych, w tym praktyczną naukę słówek (m.in. również poprzez zabawę). Kurs angielskiego dla zaawansowanych online zawiera przystępne przykłady, różnorodne ilustracje oraz testy podsumowujące.

Audiobook ESKK

Audiobook

Kurs angielskiego dla zaawansowanych przełożony na materiał do słuchania, dostępny online. To idealny sposób nauki dla osób, które lubią słuchać i powtarzać zwroty w dowolnej chwili. W nagraniach brali udział użytkownicy języka angielskiego oraz doświadczony lektor.

Program do nauki słówek

Program do nauki słówek

Szybka i intensywna nauka angielskiego dla zaawansowanych w domu na smartfonie i komputerze dzięki aplikacji do nauki słówek. Program zawiera gotową bazę wyrazów, do której możesz dodawać nowe. Pozwala na odsłuchiwanie dźwięków, monitorowanie postępów, wykonywanie sprawdzianów audio i testów podsumowujących.

Materiały video ESKK

Materiały video

Nauka języka angielskiego dla zaawansowanych z materiałami video. Ucz się szybciej dzięki autorskim filmom o różnorodnej tematyce. Każdy zawiera cenne porady językowe i ciekawostki kulturowe, ułatwiające intensywną naukę angielskiego.

Opiekę nauczyciela ESKK

Opiekę nauczyciela

Zapewniamy stałą opiekę lektora języka angielskiego. Sprawdzi on Twoje prace domowe (nie są obowiązkowe), pomoże wyjaśnić sprawiające Ci trudność zagadnienia oraz zmotywuje Cię do systematycznej nauki. Nauczyciel nie wystawia ocen.

w wersji z e-podręcznikiem w cenie 105 zł 73,50 zł /pakiet

w wersji z drukowanym podręcznikiem w cenie 125 zł 83,50 zł /pakiet

Okładka kursu „Angielski dla zaawansowanych”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 16

Poziom trudności: zaawansowany

CEFR informacje o CEFR B2 + C1

Cena: od 73,50 zł

Opinie: (165 głosów)

Certyfikat: tak

Zaświadczenie ZUS: tak

Wersja ONLINE: tak

Zamawiam  

wersja ECO z e-podręcznikiem

Zamawiam

wersja z podręcznikiem drukowanym

Zobacz koszty wysyłki i pozostałe opłaty »

Angielski dla zaawansowanych – Twoja skuteczna ścieżka do płynnej komunikacji

Angielski dla zaawansowanych w ofercie ESKK to unikalne podejście do nauki, które pozwala na rozwijanie języka angielskiego na precyzyjnym i zaawansowanym poziomie. Ta forma nauki angielskiego dla zaawansowanych przez internet jest dostosowana do potrzeb każdego ucznia – tak, aby każdy mógł uczyć się w swoim własnym tempie.

Język angielski dla zaawansowanych od ESKK – co oferuje nasz kurs?

Zaawansowany kurs angielskiego dla zaawansowanych ma na celu opanowanie 2000 nowo wprowadzanych słów i wyrażeń. Dzięki lekcjom angielskiego dla zaawansowanych, uczestnicy kursu będą w stanie zrozumieć i efektywnie wykorzystywać specjalistyczne słownictwo i sformułowania, które znajdują swoje zastosowanie w codziennym życiu. Co więcej, uczestnicy otrzymają możliwość poszerzenia swojej wiedzy na temat brytyjskiej kultury i obyczajów – co sprawia, że nauka angielskiego dla zaawansowanych w domu staje się jeszcze bardziej interesująca i satysfakcjonująca!

Komu rekomendujemy nasz kurs angielskiego dla zaawansowanych?

Język angielski dla zaawansowanych jest szczególnie polecany dla tych, którzy poszukują wygodnej, bezstresowej i skutecznej metody do doskonalenia znajomości angielskiego. To niesamowita okazja dla osób, które ukończyły kursy na niższych poziomach zaawansowania, takie jak nasz angielski dla średnio zaawansowanych lub posiadają odpowiednie doświadczenie językowe. Jeżeli zaczynasz swoją przygodę z angielskim, zalecamy nasz kurs: angielski dla początkujących. Nasza kompletna i różnorodna oferta kursów językowych pozwala na rozwijanie umiejętności językowych na różnych poziomach.

Nauka angielskiego dla zaawansowanych online z ESKK daje możliwość otrzymania specjalnego certyfikatu po jej zakończeniu. Posiadanie takiego certyfikatu jest ważnym dowodem Twojego poziomu zaawansowania, celem podkreślenia Twoich umiejętności.

Nasze metody sprawiają, że skuteczna nauka angielskiego w domu jest możliwa. Przekonaj się o wielu korzyściach płynących z innych kursów angielskiego w naszej ofercie, wśród których znajdują się:

Rozpoczęcie kursów z ESKK to duży krok w stronę osiągnięcia płynności w języku angielskim. Dołącz do naszej językowej społeczności!

Czego się nauczysz?

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

Jedna z najstarszych reguł psychologii uczenia się mówi, że to, co wykonamy osobiście, pamiętamy w niemal stu procentach. W pracy ze studentami ESKK zawsze staram się podkreślać, że języka uczymy się przez całe życie (nawet ojczystego). I niezależnie od tego, jaką metodę nauki wybieramy, będziemy potrafili tyle, ile SAMI zrobimy.

Anna Ziołek: od 1992 jest nauczycielem na kursach angielskiego ESKK; absolwentka UAM (historia sztuki i Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych – język angielski) oraz UW (Lingwistyka Stosowana Języka Angielskiego).
Anna Ziołek

Program kursu

Świadectwo

Egzaminy i certyfikaty

telc

Wartość certyfikatu

Egzaminy telc należą do systemu egzaminów stworzonych w oparciu o Europejski System Opisu Kształcenia Językowego Rady Europy – Common European Framework of Reference (CEFR). Zostały opracowane i są administrowane przez organizację telc GmbH z siedzibą we Frankfurcie nad Menem, będącą członkiem ALTE.

ESKK jako członek sieci telc współpracuje w zakresie egzaminów telc ze Studium Języków Obcych Uniwersytetu Łódzkiego – licencjonowanym partnerem telc GmbH, nadzorującym przeprowadzanie egzaminów w podległej sobie sieci centrów i ośrodków egzaminacyjnych telc w Polsce.

Po zdaniu egzaminu otrzymasz międzynarodowy certyfikat telc dokumentujący poziom Twojej wiedzy. Certyfikat telc jest uznawany w większości krajów europejskich, zatem jego posiadanie może znacznie ułatwić Ci podjęcie nauki lub atrakcyjnej pracy w krajach Unii Europejskiej. Certyfikat telc jest także coraz szerzej honorowany przez polskich pracodawców i wyższe uczelnie (certyfikaty telc są traktowane jako równoważne z egzaminami wstępnymi czy końcowymi na wielu polskich uczelniach). Zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 16 grudnia 2009 r. w sprawie sposobu przeprowadzania postępowania kwalifikacyjnego w służbie cywilnej (DzU Nr 218 poz. 1695) certyfikaty telc (od poziomu B2) są oficjalnie uznawane przez administrację Rzeczypospolitej Polskiej jako potwierdzenie znajomości języka.

Forma egzaminów

W ramach certyfikacji telc istnieje kilka poziomów egzaminów. Absolwentom kursów z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego proponujemy egzaminy poziomach:

Egzaminy telc składają się z części pisemnej oraz ustnej. Rodzaj zadań zależy od poziomu egzaminu. W części pisemnej uczestnik musi wykazać się umiejętnością rozumienia tekstu czytanego oraz rozumienia ze słuchu, a także sformułować wypowiedź pisemną na zadany temat. Część ustna to rozmowa w danym języku. Na stronie www.telc.net możesz zapoznać się ze strukturą egzaminu na danym poziomie. Dostępne są też tam próbne arkusze egzaminacyjne (wraz z kluczem odpowiedzi) oraz związane z nimi nagrania.

Organizacja egzaminów

Do egzaminów telc mogą przystąpić osoby, które ukończyły kurs ESKK. Wraz z przedostatnim pakietem kursu otrzymasz ulotkę z kuponem zgłoszenia. Wypełniony kupon wystarczy odesłać na adres ESKK (nie zapomnij wskazać, jaki poziom egzaminu Cię interesuje). Na podstawie informacji uzyskanych w Studium Języków Obcych Uniwersytetu Łódzkiego poinformujemy Cię o możliwych terminach i miejscach przeprowadzania egzaminów na danym poziomie oraz przekażemy dane kontaktowe do ośrodków egzaminacyjnych. Od tego momentu będziesz indywidualnie kontaktować się z wybraną szkołą, gdzie otrzymasz szczegółowe informacje o egzaminach (godzina, cena, sposób uiszczenia opłaty egzaminacyjnej, możliwość konsultacji, egzaminu próbnego itp.).

Kursy, po ukończeniu których możesz uzyskać certyfikat telc:

Płatności

Ceny egzaminów telc podawane są bezpośrednio w szkołach przeprowadzających dany egzamin. Uzależnione są między innymi od liczby osób w grupie.

Konwersacje

Konwersacje z lektorem

Chcesz sprawdzić swoją wymowę?
Lubisz rozmawiać po angielsku?
Chcesz ćwiczyć mówienie?
Zamów konwersacje z lektorem!

Konwersacje z lektorem to bardzo skuteczna forma ćwiczenia wymowy i rozumienia ze słuchu. Zajęcia są prowadzone za pośrednictwem platformy ESKK. Wystarczy tylko zalogować się na Strefie Studenta, wybrać „Konwersacje” i zarezerwować odpowiedni termin lekcji z lektorem.

Zalety konwersacji z lektorem ESKK:

Umów się w dogodnym dla siebie terminie poprzez Strefę Studenta.

Chcesz wiedzieć więcej o usłudze? Skontaktuj się z nami!

Posłuchaj przykładowej lekcji

Komentarze studentów


W
Weronika napisał/a: |

Wspaniała kadra dydaktyczna, bardzo dobre kursy online angielskiego.

Z
Zbigneiw napisał/a: |

Kurs mobilizuje do dalszej nauki. Cieszę się, że mogę z niego korzystać. Polecam.

U
Urszula napisał/a: |

Perfekcyjna nauka, bardzo polubiłam platformę online ESKK. Obecnie myślę nad kolejnym językiem.

O
Olek napisał/a: |

Ok nauka, w swoim tempie, nowocześnie, czego chcieć więcej

A
Adrianna napisał/a: |

Super nauka online, polecam

K
Karolina napisał/a: |

Już zawsze miło będę wspominać ESKK.
Te trzy lata nauki na kursie były bardzo fajną przygodą.

W
Wiola napisał/a: |

Extra nauka.

K
Klaudia napisał/a: |

Polecam kurs

J
Jadwiga napisał/a: |

Każdemu będę polecać sposób nauki angielskiego ESKK.
Są skuteczni.

K
Klaudia napisał/a: |

Kurs angielskiego OK.
Polecam

A
Aneta napisał/a: |

Polecam naukę ESKK angielskiego.

K
Klaudia napisał/a: |

OK nauka online.

M
Malwina napisał/a: |

Właśnie odebrałem certyfikat potwierdzający zdanie egzaminu na poziomie C1.
Strasznie się cieszę i dziękuję ESKK za trud wniesiony w moją edukację.
Pozdrawiam gorąco

L
Lilianna napisał/a: |

Uczę się z Eskka już od kilku lat i jestem zadowolona z takiej możliwości nauki Pizdrawiam Zespół Eskka

B
Barbara napisał/a: |

Bardzo dobre kursy angielskiego.
Przyjemna nauka we własnym rytmie.

O
Ola napisał/a: |

Mega kursy angielskiego.

B
Beata napisał/a: |

Gratuluję szkole dobrych kursów edukacyjnych.
Polecam naukę języków z ta szkołą

J
Justyna napisał/a: |

Pozdrawiam fajna szkołę, Absolwentka

L
Laura napisał/a: |

Wszystkie poziomy angielskiego ok.

B
Bernardeta napisał/a: |

Mam certyfikat. Dziękuję ESKK.

I
Iga napisał/a: |

Dobry jakościowo kurs angielskiego.

R
Ruda napisał/a: |

Wspaniała nauka, polecam kursy ESKK angielskiego.

I
Iga napisał/a: |

Angielski zaawansowany bardzo dobrzy przygotowany, polecam platformę online.

J
Jola napisał/a: |

Bardzo miło będę wspominać naukę z ESKK.
Zadowolona Absolwentka - Jola

S
Sylwester napisał/a: |

W porządku nauka.

M
Madzia napisał/a: |

Doskonała szkoła językowa. Profesjonalizm na każdej płaszczyźnie.

I
Iza napisał/a: |

Dobre kursy językowe.
Polecam

A
Andrzej napisał/a: |

Zdecydowanie dobra nauka.

W
Weronika napisał/a: |

Jestem absolwentką angielskiego szczęśliwa i dumną z siebie.
Pozdrawiam fantastyczną szkołę językową.

I
Inez napisał/a: |

Sporym utrudnieniem jest bardzo drobny, nie dający się powiększyć druk. Mogłaby też być łatwiejsza nawigacja. W sumie wiele z kursu korzystam i ogólnie jestem zadowolona.

W
Wiola napisał/a: |

Egzamin tuż, tuż... trzymajcie z manie kciuki.

M
Mikołaj napisał/a: |

Polecam szkołę językową, naprawdę wiedzą czego uczą.

M
Marysia napisał/a: |

Polecam naukę z ESKK.

M
Malwa napisał/a: |

Super kursy i dobra opieka ze stronu działu obsługi klienta.
Polecam szkołę

A
Aurelia napisał/a: |

Super kursy polecam, naukę

K
Karolina napisał/a: |

Bardzo wygodny sposób nauczania języków obcych.

R
Romualda napisał/a: |

Niebawem egzamin, jak ten czas zleciał. Proszę trzymajcie za mnie kciuki!

K
Karol napisał/a: |

Czas na egzamin.
Mocno trzymajcie kciuki za mnie.
Pozdrawiam wspaniałą szkołę językową.

A
Ania napisał/a: |

Czekam na egzamin, dam znać jak mi poszło. Wasza zadowolona Studentka

P
Paulina napisał/a: |

bardzo dobry kurs róznorodne tematy lekcji,dobra decyzja o kursie z eskk.

M
Marek napisał/a: |

Super nauka angielskiego pod każdym względem, na wszystkich poziomach.

W
Wacław napisał/a: |

Właśnie powtarzam cały materiał, ze wszystkich poziomów, gdyż uczę się do egzaminu. Pozdrawiam moją szkołę!

K
Klaudia napisał/a: |

Jestem bardzo zadowolona z nauki z eskk. To były dobre lata.

M
Marta napisał/a: |

Niezwykła nauka angielskiego z bardzo dobrych jakościowo materiałów. Polecam

R
Renata napisał/a: |

Naprawdę bardzo dobry i dobrze przygotowany kurs. Polecam

K
Karolina napisał/a: |

Egzamin tuz, tuż.
Pozdrawiam moją wspaniałą szkołę!

M
Marta napisał/a: |

Czekam na egzamin, trzymajcie kciuki!
Dziękuję z wszystkie miesiące opieki!
Pozdrawiam

A
Anna napisał/a: |

Plus, plus, ogromny plus za kursy angielskiego.
Jestem bardzo zadowolona z nauki z eskk i właśnie rozpatruję kolejny kurs z wami :-)
Pozdrawiam

R
Romana napisał/a: |

Naprawdę bardzo dobry poziomowy kurs angielskiego.

A
Antoni napisał/a: |

Bardzo dobry kurs!!! Można korzystać o każdej porze dnia iw każdym miejscu.Dodatkowe zalety:1]Duży wachlarz tematów w związku z tym słownictwa 2]Możliwość korzystania z wersji pisemnej jak i słowno-wizerunkowej.3]Możliwość korzystania ze Słownika.

M
Marzena napisał/a: |

Kurs jest bardzo dobrze dopracowany. Ciekawy i efektywny. Wygodny do "użycia". Tylko się systematycznie uczyć, w dogodnym dla siebie czasie i "porcjach" !

I
Izabela napisał/a: |

Genialna nauka, szybkie efekty.
Polecam i pozdrawiam

L
Laura napisał/a: |

Extra nauka angielskiego.
Właśnie staram się o termin egzaminu TELC.
Pozdrawiam wspaniałą kadrę z mega nauczycielami.

S
Sabina napisał/a: |

I pomyśleć, ze jeszcze dwa lata temu, nie potrafiłam wykrztusić ani słowa po angielski, a teraz już jestem na zaawansowanym. Wspaniała szkoła, cudowni nauczyciele.

K
Karolina napisał/a: |

Polecam ESKK ze względu na Ich zaangażowanie i wielofunkcyjność :-)

K
Klaudia napisał/a: |

Nie wiem kiedy ten czas przeleciał, jeszcze pół roku i będę absolwentka wszystkich poziomów angielskiego. ESKK to dzięki Wam! Powoli zaczynam przygotowanie do kolejnego egzaminu :-)

K
Katarzyna napisał/a: |

Bardzo dobry kurs. Ciekawe materiały, które motywują do pracy. Audiobook i nagrania, które można słuchać w każdej chwili. Polecam naukę z ESKK.

M
Malwina napisał/a: |

Szczerze, moja ulubiona szkoła językowa.
Cieszę się, że uczyłam się z eskk.

L
Luiza napisał/a: |

Jestem dumna z siebie, zaczynając kurs nie wierzyłam, że mi się uda. Teraz jestem absolwentką angielskiego i pragnę podziękować wszystkim, którzy przysłużyli się do mojego sukcesu. Dziękuję nauczycielowi i całej szkole za poświęcony czas. Pozdrawiam serdecznie

A
Amanda napisał/a: |

Super! Wszystko ładnie wyjaśnione.
Szybka wysyłka, możliwość konsultacji z nauczycielem. Dla mnie malutki minus za płyty CD, ponieważ powoli wychodzą z użytku (w laptopie osobiście nie posiadam napędu). Ale 5/5 i tak pozostaje. Pozdrawiam.

D
Danie napisał/a: |

Szkoda, że wcześniej nie poznałem ESKK. Polecam wszystkim, czytelne kursy, miła obsługa i szybkie odpowiedzi.

B
Beata napisał/a: |

Wspaniałe kursy, i angielski i francuski, chociaż z pewnością bardziej atrakcyjny jest kurs angielskiego gdzie filmiki i możliwość sprawdzenia wymowy jest znacznie częściej niż na kursie francuskiego

S
Sylwia napisał/a: |

Zakupiony kurs jest na wysokim poziomie nie odbiega od kursów językowych stacjonarnych a wręcz daje komfort utrwalania materiału i powracania do niego w dowolnym momencie. Polecam

K
Katarzyna napisał/a: |

Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na naukę języka angielskiego z ESKK. Bardzo dobry kurs, ciekawe materiały, które motywują do nauki, audiobook, którego można słuchać w czasie jazdy samochodem oraz rzeczowe wskazówki nauczyciela. To wszystko sprawia, że nauka jest przyjemnością! Dziękuję i polecam!

O
Oliwia napisał/a: |

Świetne nauczanie w wykonaniu eskk. Wszystko można przećwiczyć. W zasadzie nie ma zagadnienie, którego nie ćwiczyłbym z eskk. Polecam ich kursy językowe a w szczególności mój cudowny angielski.

J
Julian napisał/a: |

Kończę naukę z eskk, będzie mi brakowało tych fantastycznych lekcji. Zastanawiam się poważnie nad kolejnym kursem językowym. Pozdrawiam J.

R
Róża napisał/a: |

Bardzo dziękuję za wszystkie chwile spędzone ze mną na nauce i za profesjonalne podejście do nauki języków, Jesteście Wielcy!

H
Hanna napisał/a: |

Fantastyczne kursy.
Przyjemna i przede wszystkim skuteczna nauka angielskiego na wszystkich poziomach.
Nie miałam żadnych problemów ze zdaniem egzaminów międzynarodowych.

K
Klaudia napisał/a: |

Gdybym wiedziała o szkole ESKK wcześniej to moje szkolnictwo wyglądałoby zupełnie inaczej. Ale na szczęście nigdy nie jest za późno:) ! Fantastyczny kurs, zwłaszcza z dostępnymi audiobookami więc uczysz się jak w szkole tylko na luzie ??

A
Andrzej napisał/a: |

Od kilku dni nie mogę otworzyć Quizu powtórkowego w Strefie Studenta. Poza tym jestem bardzo zadowolony z kursu Niemiecki dla zaawansowanych. Andrzej

S
Szymon napisał/a: |

Fajna, szybka, kompleksowa nauka angielskiego.

I
Izabela napisał/a: |

Absolwentka wszystkich kursów eskk, pozdrawia szkołę językową.

B
Bogumiła napisał/a: |

I koniec nauki, ciężko będzie się rozstać z eskk, bo przyjemnie było należeć do tej społeczności szkolnej. Może pomyślę o kolejnym języku :) Póki co pozdrawiam serdecznie.

M
Mateusz napisał/a: |

Dobre kursy do nauki języka, nie wymagają chwalenia, bo po prostu są skuteczne.

P
Piotr napisał/a: |

Super nauka z zeszytami eskk, polecam

M
Marek napisał/a: |

Super nauka angielskiego. Oprócz odrobiny czasu wolnego, nic więcej nie potrzeba.

M
Milena napisał/a: |

Witam zaawansowanych, wspaniała szkoła języków obcych nieprawdaż!

M
Majka napisał/a: |

Bardzo dobre kursy angielskiego.
Rewelacyjne postępy w szybkim czasie, bez żmudnego wkuwania słówek.

M
Michał napisał/a: |

To były dwa lata intensywnej nauki, ale za to jaka satysfakcja :-)

S
Szymon napisał/a: |

Dobre, dobrze wykorzystane czasowo, skuteczne trzy lata nauki angielskiego. Dziękuję z całego serca wszystkim pracownikom eskk.

K
Kasia napisał/a: |

Teraz dopiero widzę ilu eskk ma absolwentów kursu angielskiego. A myślałam, że tylko nieliczni ukończyli wszystkie trzy poziomy, a tu proszę :-)

J
Jowita napisał/a: |

Jestem absolwentką, udało mi się ukończyć wszystkie trzy poziomy. Hurraaaaa!

M
Marian napisał/a: |

Nauka zakończona.
Dziękuję mojej Pani nauczyciel za wsparcie w chwilach zwątpienia w trakcie nauki angielskiego.
To były wspaniałe lata. Pozdrawiam gorąco

W
Wacław napisał/a: |

To była skuteczna nauka angielskiego z niesamowita kadrą.
Pozdrawiam Wszystkich!

L
Lucyna napisał/a: |

To były wspaniałe trzy lata nauka. Miła współpraca i fantastyczne kursy. Aż mi przykro, że nie będę mieć już kontaktu ze szkołą. Jak tylko zdam egzamin, może przyjadę do was pochwalić się certyfikatem. Pozdrawiam cały zespół eskk.

A
Albert napisał/a: |

Mam! Otrzymałem pocztą moje trzecie świadectwo ukończenia kursu angielski dla zaawansowanych. Teraz egzamin, trzymajcie kciuki!

O
Ola napisał/a: |

Niebawem kończę naukę z eskk! Dziękuję, dziękuję, dziękuję!!! Jesteście najlepsi!

M
Mariola napisał/a: |

Czas na zaawansowany. Jak ten czas przeleciał. Pozdrawiam Panią nauczyciel oraz całą szkołę językową.

M
Marianna napisał/a: |

Nadszedł czas rozstania z eskk. Będę tęsknić. Dam znać jak mi poszedł egzamin TELC. Pozdrawiam całą szkołę i do miłego spotkania może na innym kursie.

O
Olga napisał/a: |

Kursy najwyższej jakości. Nauka angielskiego z Państwem była dla mnie zaszczytem.

P
Piotr napisał/a: |

Powiem krótko: skuteczna nauka angielskiego na ciekawie opracowanych kursach.

W
Wiktor napisał/a: |

Wspaniała nauka języka angielskiego, to były trzy lata ciężkiej pracy, ale jakże satysfakcjonującej jak się certyfikat językowy w ręce! Pozdrawiam wspaniałą kadrę nauczycieli w eskk

B
Bogdan napisał/a: |

Kursy ESKK są na bardzo dobrym poziomie. Polecam. Ja mogę sobie tylko ponarzekać na brak czasu z mojej strony na systematyczne korzystanie z tej formy nauki.

C
Czesia napisał/a: |

Nauka z eskk to była radość. Trochę czasu trzeba było poświęcić na naukę, wiadomo nic samo do głowy nie wchodzi, ale za to jaka radość z możliwości swobodnej komunikacji w języku angielskim.

L
Lukas napisał/a: |

Megaaaaaaaaaaaa kursy! Wszystkie trzy poziomy.

K
Kasia napisał/a: |

Kurs przydatny, jednak chętniej bym podchodziła do nauki, gdyby było więcej nagrań, które "prowadziłyby" mnie przez kolejne zadania. Fajnie byłoby również, gdyby ESKK wysłało więcej powiadomień przypominających o nauce, aby dodatkowo zmotywować studenta :)

L
Laura napisał/a: |

Kurs ok.
Prawie kończę naukę angielskiego, jak ten czas przeleciał.

A
Agata napisał/a: |

Dziękuję za wspaniałą opiekę podczas tych ponad trzech lat nauki angielskiego. Nauka z Państwem to było cudowne doświadczenie życiowe, zakończone certyfikatem. Dziękuję!

W
Wanda napisał/a: |

Pozdrawiam moja Panią nauczyciel i z całego serca dziękuję za całoroczną opiekę przy nauce angielskiego.

M
Marek napisał/a: |

znakomicie opracowany kurs

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO