Kurs włoskiego dla początkujących również z wersją ONLINE

Jeśli wybierasz się do Wenecji, przygotowujesz się do wyjazdu służbowego do Turynu lub po prostu interesują Cię Włochy, to kurs „Włoski dla początkujących” jest właśnie dla Ciebie! Lekcje przesyłane co miesiąc, krok po kroku wprowadzą Cię w tajniki języka włoskiego. Niewiele innych tego typu szkoleń dostępnych na rynku, oferuje tak różnorodne narzędzia do przyswajania wiedzy. Podręczniki, nagrania audio oraz platforma online sprawią, że nauka włoskiego będzie przygodą i dobrą zabawą.

Dbamy o to, by lekcje były dla Ciebie jak najbardziej wartościowe. Stopniowo poznasz 4000 słów i wyrażeń, zasady gramatyki oraz zwroty „gotowe do użycia”. Kurs włoskiego w ESKK to także ciekawostki i informacje na temat włoskiej kultury oraz zwyczajów.

Z naszego kursu skorzystało już ponad 39 000 osób! Sprawdź także inne kursy włoskiego od ESKK.

Kurs zawiera:

Podręczniki ESKK

Podręczniki i nagrania do lekcji

20 podręczników zawierających 40 lekcji, dzięki którym poznasz 4000 słów i zwrotów gotowych do użycia w codziennych sytuacjach. Materiał w lekcjach jest porcjowany – na opanowanie każdej części wystarczy tylko 15-30 minut. Do wyboru podręcznik w wersji papierowej lub pdf. Nagrania (łącznie ponad 17 godzin) uzupełniają lekcje i umożliwiają wykonywanie ćwiczeń: rozumienia ze słuchu, nagrania prawidłowej wymowy oraz dialogów. Są dostępne na platformie online. W pracy nad materiałami audio brał udział profesjonalny lektor oraz rodowici Włosi.

Program do nauki słówek

Program do nauki słówek

Szybka nauka na smartfonie i komputerze: aplikacja posiada gotowe bazy słówek oraz opcję dodawania nowych, pozwala na odsłuchiwanie dźwięków i sprawdziany ze słuchu. Zawiera moduł rejestrujący postępy w nauce, czytelne statystyki, testy podsumowujące.

Opiekę nauczyciela ESKK

Opiekę nauczyciela

Masz zagwarantowaną opiekę nauczyciela – doświadczonego lektora języka włoskiego, który będzie sprawdzał Twoje prace domowe, wyjaśniał problematyczne zagadnienia i motywował do nauki. Odrabianie prac domowych nie jest obowiązkowe. Nauczyciel nie wystawia ocen.

w cenie 94 zł 75,20 zł /pakiet

Opcje dodatkowe:

Kurs ONLINE

Kurs ONLINE

Interaktywne lekcje pozwalają na skuteczne i wygodne doskonalenie różnych umiejętności językowych. Angażujące ćwiczenia stawiają na praktyczną naukę słówek, również poprzez zabawę. Kurs zawiera różnorodne przykłady, liczne ilustracje oraz testy podsumowujące.

Audiobook ESKK

Audiobook

Kurs przełożony na materiał do słuchania - wystarczy słuchać i powtarzać słowa i zwroty za lektorem, np. podczas jazdy samochodem. Łącznie to ponad 21 godzin nagrań dostępnych na platformie online. W nagraniach uczestniczyli profesjonalny lektor oraz użytkownicy języka włoskiego.

+ 16 zł/pakiet
Okładka kursu „Włoski dla początkujących”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 20

Poziom trudności: początkujący

CEFR informacje o CEFR A1 + A2

Cena: od 75,20

Opinie: (155 głosów)

Certyfikat: tak

Zaświadczenie ZUS: tak

Wersja ONLINE: tak

Zamawiam Lekcja próbna ZA DARMO
Zobacz koszty wysyłki i pozostałe opłaty »

Czego się nauczysz?

Zamów TERAZ, a otrzymasz 20% RABATU!

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

Istnieje wiele metod nauki języka obcego. O tym, która będzie najskuteczniejsza decydują Twoje predyspozycje i upodobania. Dlatego zachęcam do testowania różnych metod w poszukiwaniu tej idealnej dla Ciebie. Pamiętaj, że efektywna nauka to przede wszystkim powtórki, w których pomoże Ci odrabianie prac domowych.

Joanna Klusek: Filologia włoska i Prawo na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Joanna Klusek

Program kursu

Świadectwo

Egzaminy i certyfikaty

telc

Wartość certyfikatu

Egzaminy telc należą do systemu egzaminów stworzonych w oparciu o Europejski System Opisu Kształcenia Językowego Rady Europy – Common European Framework of Reference (CEFR). Zostały opracowane i są administrowane przez organizację telc GmbH z siedzibą we Frankfurcie nad Menem, będącą członkiem ALTE.

ESKK jako członek sieci telc współpracuje w zakresie egzaminów telc ze Studium Języków Obcych Uniwersytetu Łódzkiego – licencjonowanym partnerem telc GmbH, nadzorującym przeprowadzanie egzaminów w podległej sobie sieci centrów i ośrodków egzaminacyjnych telc w Polsce.

Po zdaniu egzaminu otrzymasz międzynarodowy certyfikat telc dokumentujący poziom Twojej wiedzy. Certyfikat telc jest uznawany w większości krajów europejskich, zatem jego posiadanie może znacznie ułatwić Ci podjęcie nauki lub atrakcyjnej pracy w krajach Unii Europejskiej. Certyfikat telc jest także coraz szerzej honorowany przez polskich pracodawców i wyższe uczelnie (certyfikaty telc są traktowane jako równoważne z egzaminami wstępnymi czy końcowymi na wielu polskich uczelniach). Zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 16 grudnia 2009 r. w sprawie sposobu przeprowadzania postępowania kwalifikacyjnego w służbie cywilnej (DzU Nr 218 poz. 1695) certyfikaty telc (od poziomu B2) są oficjalnie uznawane przez administrację Rzeczypospolitej Polskiej jako potwierdzenie znajomości języka.

Forma egzaminów

W ramach certyfikacji telc istnieje kilka poziomów egzaminów. Absolwentom kursów z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego proponujemy egzaminy poziomach:

Egzaminy telc składają się z części pisemnej oraz ustnej. Rodzaj zadań zależy od poziomu egzaminu. W części pisemnej uczestnik musi wykazać się umiejętnością rozumienia tekstu czytanego oraz rozumienia ze słuchu, a także sformułować wypowiedź pisemną na zadany temat. Część ustna to rozmowa w danym języku. Na stronie www.telc.net możesz zapoznać się ze strukturą egzaminu na danym poziomie. Dostępne są też tam próbne arkusze egzaminacyjne (wraz z kluczem odpowiedzi) oraz związane z nimi nagrania.

Organizacja egzaminów

Do egzaminów telc mogą przystąpić osoby, które ukończyły kurs ESKK. Wraz z przedostatnim pakietem kursu otrzymasz ulotkę z kuponem zgłoszenia. Wypełniony kupon wystarczy odesłać na adres ESKK (nie zapomnij wskazać, jaki poziom egzaminu Cię interesuje). Na podstawie informacji uzyskanych w Studium Języków Obcych Uniwersytetu Łódzkiego poinformujemy Cię o możliwych terminach i miejscach przeprowadzania egzaminów na danym poziomie oraz przekażemy dane kontaktowe do ośrodków egzaminacyjnych. Od tego momentu będziesz indywidualnie kontaktować się z wybraną szkołą, gdzie otrzymasz szczegółowe informacje o egzaminach (godzina, cena, sposób uiszczenia opłaty egzaminacyjnej, możliwość konsultacji, egzaminu próbnego itp.).

Kursy, po ukończeniu których możesz uzyskać certyfikat telc:

Płatności

Ceny egzaminów telc podawane są bezpośrednio w szkołach przeprowadzających dany egzamin. Uzależnione są między innymi od liczby osób w grupie.

Komentarze studentów


E
Emilia napisał/a: |

Polecam kurs, nauczanie włoskiego na wysokim poziomie.
Zainteresowałam się hobbystycznie nauka włoskiego i obecnie to moja życiowa pasja.

K
Karina napisał/a: |

Pobrałam lekcję próbną kursu włoski dla początkujących i od razu się w nim zakochałam. Wszystkie obawy odnośnie samodzielnej nauki zniknęły wraz z dostępem do platformy online. Takiej różnorodności doboru form nauki naprawdę się nie spodziewałam. Ilość ćwiczeń, zadań, dialogów.... fantastyczna. Brawo!

D
Dagmara napisał/a: |

Na razie, po pierwszym zeszycie jestem zadowolona, dostęp online jest super sprawą, można przećwiczyć słownictwo, jak również posłuchać wymowy.

Łukasz napisał/a: |

Wszystko łatwe i przejrzyste. Lekcje dobrze zrobione

J
Justyna napisał/a: |

Właśnie skończyłam kurs języka włoskiego dla początkujących. Dziękuję ESKK za wspaniale przygotowany kurs, ciekawe dialogi oraz przejrzyste tłumaczenia zagadnień gramatycznych. To już mój kolejny kurs ESKK, jestem bardzo zadowolona z metody edukacji na odległość. Nauka w taki sposób to przyjemność, zwłaszcza, gdy zauważa się postęp i efekty wytrwałej pracy:)

K
Klaudia napisał/a: |

Świetny kurs, uczy podstaw włoskiego od postaw, w przejrzysty i ciekawy sposób.

I
Iwonka napisał/a: |

Świetne materiały, doskonały lektor, polecam

I
Iwona napisał/a: |

Nauka włoskiego pozwala mi zrelaksować się po całym dniu pracy, to naprawdę przyjemna nauka, uczę się wieczorami, pod kocem z pachnąca kawą w ręku.

K
Karolina napisał/a: |

Kurs bardzo przystępny i łatwy w samodzielnej obsłudze. Materiały ciekawe. Współpraca z nauczycielem bardzo dobra.

A
Agnieszka napisał/a: |

Świetny kurs i ogromna wygoda nauki w formie zdalnej. Są dostępne zarówno ćwiczenia on-line jak i to, że kurs przerabiamy samodzielnie w swoim tempie w domowym zaciszu. Cieszy mnie duża ilość ćwiczeń.
Całość kursu oceniam 5/6, brakujący punkt to zmiana formy kursu. Kilka lat temu kupiłam kurs z innego języka, który miał formę nowych słówek z masą zdań przykładowych z tłumaczeniem i wyjaśnieniem gramatycznym. Nowa wersja przypomina bardziej kolorowe podręczniki szkolne.
Poza tym jednym szczegółem cały kurs jest świetny.

J
Janusz napisał/a: |

To do Piero początek kursu, ale jestem z niego zadowolony :)

M
Marek napisał/a: |

Rozpoczynam kurs. wg mnie jest dobrze przygotowany i jak narazie nie mam problemów

M
Milena napisał/a: |

Nieziemska nauka słów i zwrotów w zaciszu domowym. Przyjazna metoda nauki, nie sprawiająca większych problemów. Polecam wszystkim, którzy chcieliby nauczyć się podstaw włoskiego.

A
Alicja napisał/a: |

To jest mój pierwszy pakiet - Włoski dla początkujących - odpowiada mi ten początek, zarówno ćwiczenia w zeszycie jak i odsluch na płycie, bardzo dziękuję.

A
Aleksandra napisał/a: |

Włoski dla każdego, fajna nauka we własnym tempie. Nauka sprawdza się na każdym kroku, w domu, w aucie, na spacerze, nawet w kuchni. Dużo zatem słucham i widzę szybkie postępy, jest fajnie, polecam.

E
Elka napisał/a: |

Niecodzienna nauka. Kurs włoskiego zupełnie inny niż wszystkie. Ciekawa tematyka, bardzo życiowa, niesamowita liczba ćwiczeń zarówno pisemnych jak i do odsłuchu. Gramatyka ładnie wytłumaczona. Wygodny format materiałów do odsłuchu mp3. Miodzio kurs!

A
Agata napisał/a: |

Kurs na 6!
Cała zawartość bezcenna.
Polecam

L
Lila napisał/a: |

Jestem zachwycona nauką włoskiego z eskk, znam już kilka podstawowych zwrotów i już cieszę się z ich użycia :-)

S
Sylwia napisał/a: |

Kurs bardzo profesjonalny i podany w "lekkostrawnej" formule. Jestem bardzo zadowolona z kursów językowych ESKK

J
Joanna napisał/a: |

Włoski na medal!
Zachęcam do zakupu kursu, będziecie mile zaskoczeni.

K
Kornelia napisał/a: |

Zawsze chciałam nauczyć się włoskiego i teraz nadarzyła się ku temu okazja, koleżanki i koledzy z pracy zrobili mi prezent w postaci tego kursu. Wspaniale jest mieć takich znajomych! Dziękuję i dam znać jak idzie mi nauka. Pozdrawiam

D
Dorota napisał/a: |

Dzień dobry.
Jestem zadowolona z kursu choć tak mało czasu mam na naukę. Jednak kurs fajnie pomaga ćwiczyć podstawy i powtórka materiału. Będę kontynuować naukę.

W
Wiktor napisał/a: |

Dobry kurs włoskiego, wszystko co potrzebne i niezbędne do nauki języka znajdziecie w tym kursie. Gratuluję ESKK.

M
Michał napisał/a: |

Fajny włoski, fajna nauka.
Szkoda tylko, że tak mało czasu mogę poświęcić na naukę włoskiego.
Praca, praca, praca....

M
Marlena napisał/a: |

Nigdy nie myślałam, że tak szybko nauczę się podstaw włoskiego i to tak naprawdę sama. Genialny kurs, podziękowania dla autorów!

O
Oskar napisał/a: |

Pracuję w Mediolanie, perfekcyjnie znam angielski, ale postanowiłem nauczyć się włoskiego, intensywnie pracuję nad wymową, lekcje są bardzo dobre, lektor również. Pozdr

M
Mirek napisał/a: |

Efektywna nauka podstaw włoskiego we własnym zaciszu domowym. Bez pośpiechu z ciekawie zaprojektowanymi ćwiczeniami i wymową, polecam

P
Pola napisał/a: |

Extra kurs do nauki włoskiego.
Lekcje online są tak ciekawe, a nauka tak wciągająca, że nie sposób zrezygnować z nauki.
Super kurs!

A
Anita napisał/a: |

Bardzo dobry kurs języka włoskiego, wspaniała wymowa zwrotów i słówek. Tematyka zeszytów bardzo mi odpowiada. Dzięki możliwościom przegrywania plików mp3 uczę się częściej, nawet w czasie kuchennej krzątaniny i dzięki temu szybciej zapamiętuje nowe włoskie słówka. Super nauka!

M
Magdalena napisał/a: |

Zakupiłam język włoski najpierw cz. 2, ale jak zobaczyłam świetnie przygotowane materiały, a zwłaszcza bardzo czysto nagrane płyty z sympatycznymi głosami lektorów (dla mnie najistotniejdzy element nauki - kilka razy kupiłam płyty do włoskiego, ale głos lektorów, to był dramat i od razu rezygnowałam z nauki), zakupiłam cz. 1 dla odświeżenia wiedzy. Polecam

L
Laura napisał/a: |

Trzeba pochwalić eskk za kurs włoskiego, bo naprawdę nauka z ich materiałów sprawia przyjemność, nie dość, że można uczyć się gdzie chce to jeszcze ta nauka sprawia radość i przede wszystkim nie jest nudna. Ja najczęściej uczę się na leżąco z słuchawkami na uszach, tak mi dobrze i wygodnie. Pozdrawiam

J
Julian napisał/a: |

Uczę się razem z koleżanką włoskiego od mniej więcej pół roku. Miła, skuteczna, momentami nawet zabawna nauka, mam na myśli materiały :) Widać doświadczenie eskk w nauczaniu włoskiego, wszystko doskonale opracowane i przemyślane pod kątem szybkiego zapamiętywania. Dobry kurs!

B
Bernardetka napisał/a: |

ten kurs to włoski w zupełnie nowej odsłonie, są tutaj lekcje online niezwykle różnorodne ćwiczenia i zadania, mają również doskonałe materiały do słuchania z którymi ćwiczy się wymowę. Extra produkt, polecam

P
Paulina napisał/a: |

Extra kurs.
Wspaniała nauka włoskiego.
Już nie mogę się doczekać moich pierwszych samodzielnych konwersacji w tym języku.

W
Wanda napisał/a: |

Dołączyłam niedawno do grona studentów eskk, więc jeszcze niewiele mogę powiedzieć, ale mnie już przekonała lekcja próbna na stronie języka włoskiego. Świetne materiały.

P
Paulina napisał/a: |

Aż miło usiąść do takich lekcji włoskiego. Gratuluję szkole pomysłu na naukę włoskiego.

I
Iwona napisał/a: |

Lekcje języka włoskiego zostały w bardzo interesujący sposób przedstawione w pięknej szacie graficznej.
Polecam wszystkim, którzy chcą nauczyć się tego najpiękniejszego języka...

M
Mira napisał/a: |

Niesamowita liczna ćwiczeń, nie miałam podczas nauki żadnych problemów z przyswojeniem słówek czy włoskich zwrotów. Gramatyka również fantastycznie przedstawiona na przykładach. Krok po kroku uczę się włoskiego, pewnie nie wszyscy mi uwierzą, ale nauka z eskk jakiegokolwiek języka myślę, że nie tylko włoskiego jest przyjemna, bezstresowa i skuteczna.

A
Aga napisał/a: |

Dobrze skomponowane lekcje do nauki włoskiego na poziomie początkującym. Nie znałam nawet słowa rozpoczynając naukę z eskk, a po kilku miesiącach nie mogę wyjść z podziwu, ile już potrafię. Ciekawe lekcje szczególnie wersja online, perfekcyjna wymowa, aż chce się usiąść do nauki.

M
Marek napisał/a: |

Pierwsze lekcje całkiem fajne, oby tak dalej

M
Marta napisał/a: |

Polecam Kursy Eskk!!! Dla mnie to komfort nauki bez wychodzenia z domu. Lekcje są przygotowane przejrzyście i tematycznie,a co najważniejsze można odrabiać pracę domową jak i powtarzać lekcje ONLINE :)

I
Iwona napisał/a: |

Bardzo efektywna nauka włoskiego, przekonajcie się, nie trzeba reklamować kursu, jest rewelacyjny.

k
katarzyna napisał/a: |

włoski dla początkujących suuuuuper polecam wszystkim.

A
Anna napisał/a: |

Witam wszystkich, jestem emerytką i naukę włoskiego traktuję jak rehabilitację dla zachowania sprawności mózgu. Nauka z ESSK daje mi dużo przyjemności i satysfakcji. Mogę już rozmawiać po włosku z moją wnuczką, na razie jest to przezabawne.

Z
Zdzisław napisał/a: |

Korzystam z kursu włoskiego dla początkujących i wiem już teraz, że będę korzystał także w dalszych etapach zaawansowania nauki tego języka na platformie ESKK. Z tak doskonale przygotowanych materiałów dydaktycznych przygotowanych w ESKK jeszcze się nie spotkałem i jestem zachwycony. Nauka jest łatwa i przyjemna. Oddziaływanie na umysł wszechstronne, poprzez dźwięk, obraz, podręczniki, zadania domowe. Umysł od pierwszych lekcji chłonie bardzo duży zasób pojęć i konstrukcji językowych. Dotychczas korzystałem z różnych kursów, które były mówiąc oględnie ubogie w środki dydaktyczne. Kurs z ESKK jest wg mnie jest doskonały.

M
Marek napisał/a: |

- pięknie wydane materiały, oferta proponowana życzliwie !...

Pozdr.m...

pst.:
- otrzymałłem cz.I do j.włoskiego - dobre !...
Nadal nie mam dochodów na nawet takie obciążenie miesięczne, na razie nie rezygnuję jednak !...
Dzięk wlk.ie !

A
Agnieszka napisał/a: |

Bardzo fajnie napisany kurs. Podzielony na sekcje, dialogi, ćwiczenia, słówka, gramatykę. Ciekawe, kolorowe, tematycznie poukładane lekcje online, super nauka. Nie żałuję zakupu, bardzo dobre materiały.

m
marlena napisał/a: |

Pracowałam ponad rok we Włoszech. Zakochałam się we włoskim. Bardzo żałuję, że nie miałam ze sobą tych materiałów ESKK, gdyż kurs ten wspaniale opisuje gramatykę. Słówka znać to nie wszystko, bo bez gramatyki często :,, Kali jeść, Kali pić" :)) Dzisiaj delektuję się tym, że mogę korzystać z tak świetnie opracowanych materiałów. Brawo, ESKK !!!

N
Natalia napisał/a: |

Strasznie się cieszę z możliwości nauki włoskiego. Codziennie wieczorem poświęcam niecałą godzinkę na naukę włoskiego. A najbardziej lubię, jak mówię do swojego chłopaka po włosku, a on nic nie rozumie i się na mnie gniewa :-) Droga szkoło! Wspaniały kurs, super materiały. Pozdrawiam

K
Katarzyna napisał/a: |

Bardzo dobrze skonstruowany kurs, zarówno w wersji tradycyjnej, jak i online. Nauka włoskiego to wielka przyjemność. Polecam.

D
Dorcia napisał/a: |

Super nauka włoskiego, gdybym wcześniej wiedziała, że tak może wygladać nauka włoskiego, już byłabym na kursie dla średnio zaawansowanych. Fantastyczna nauka. Brawa!

B
Barbara napisał/a: |

Bardzo podoba mi się kurs j. włoskiego. Niestety mam trochę mało czasu na naukę. Jestem dopiero przy pierwszym zeszycie, ale już zachwycona. Pozdrawiam z Milano Marittima. Urocze włoskie miasteczko.

A
Artur napisał/a: |

Zakupiłem mojej dziewczynie kurs włoskiego. Zawsze marzyła o nauce włoskiego. Mam nadzieję, że moj prezent jej się spodoba i będzie zachwycona możliwością nauki tego języka jak większość z Was.

W
Wiki napisał/a: |

Extra nauka włoskiego. Mogłabym słuchać lektora całymi dniami. Materiały ok, prawdziwa szkoła językowa.

M
Monika napisał/a: |

Wspaniała nauka włoskiego.
Szkoda, że nie ma kursu dla zaawansowanych.
Pozdrawiam mojego nauczyciela!

K
Kaśka napisał/a: |

Jestem na 6 lekcji kursu włoskiego mega szczęśliwa, że mogę uczyć się wygodnie w domu mojego ulubionego języka. Pozdrawiam jednocześnie dziękując za tak dogodną możliwość nauki i za profesjonalne materiały.

R
Rafał napisał/a: |

Niebawem wyjeżdżam do sezonowej pracy we Włoszech, teraz się okaże na ile mój włoski jest zrozumiały. Trzymajcie kciuki za mój udany start za granicą. Trochę się obawiam tego wyjazdu, ale przecież do odważnych świat należy. Pozdrawiam cały zespół eskk.

I
Iza napisał/a: |

Kurs włoskiego na 5! Piękny, melodyjny, cudownie brzmiący język.

L
Lilianna napisał/a: |

Jestem obecnie na 6 lekcji, koniecznie chciałam wystawić pozytywna opinię kursowi włoskiego dla początkujących, dawno tak dobrze, płynnie i z taką przyjemnością nie szła mi nauka języka obcego. Jesteście najlepszą szkołą pod słońcem, cieszę się, że pobrałam lekcje próbną włoskiego i że zostałam waszą studentką, pozdrawiam.

Z
Zbyszek napisał/a: |

Zakupiłem Żonie na urodziny kurs włoskiego w super promocji. Będzie zachwycona, nauka włoskiego była jej marzeniem od dawna. Dziękuję eskk za atrakcyjne możliwości zakupu. Pozdrawiam

M
Monika napisał/a: |

Język włoski po prostu stworzony do nauki, tak melodyjny, tak wdzięczny, lektora mogłabym słuchać cały dzień - bajka. Fantastyczny, skuteczny i miły dla ucha kurs.

D
Dorota napisał/a: |

Skuteczny kurs włoskiego, poukładany tematycznie co bardzo ułatwia naukę, lekcje ciekawe szczególnie online, nauczyciel cierpliwy i bardzo pomocny. Materiały do słuchania mam zawsze przy sobie, słucham lektora nawet oczekując na tramwaj. Spoko kurs.

K
Klara napisał/a: |

Nie wiem, czy te komentarze są prawdziwe, ale mnie osobiście bardzo ciekawi, czy to na prawdę jest aż takie dobre...

A
Ada napisał/a: |

Po prostu genialny kurs włoskiego od podstaw.

W
Wercia napisał/a: |

Włoski dla początkujących zachwycił mnie od pierwszego zeszytu, wszystko tak pięknie opracowane, lekcje online to wręcz bogactwo mozliwości edukacyjnych. Dziękuję za tak atrakcyjną możliwość nauki.

J
Joasia napisał/a: |

Powiem w skrócie niezwykle ciekawy i skuteczny kurs do nauki włoskiego.

J
Julia napisał/a: |

Szczerze polecam ten kurs! Jestem bardzo zadowolona i jak mam czas, wracam do niego, by co nieco sobie powtórzyć. Materiał przedstawiony jest w sposób przejrzysty i zrozumiały, niemal "sam" wchodzi do głowy. Ciekawe dialogi - życiowe, czasem z nutą pikanterii lub pazurem - sprawiają, że z wielką przyjemnością czyta je się głośno, ćwicząc wymowę. Po zaczęciu kursu z eskk, kurs w szkole językowej wydał mi się nudny i trudny.

M
Maria napisał/a: |

Interesujące lekcje online, bardzo wygodna nauka włoskiego.

K
Klara napisał/a: |

Na ten kurs włoskiego poluję od dłuższego czasu. Udało mi się wyhaczyć super promocję i zaczynam naukę. Już nie mogę się doczekać pierwszych efektów.

E
Edward napisał/a: |

Spoko kurs włoskiego.

A
Ala napisał/a: |

Wspaniały kurs równie piękny jak sam język włoski

J
Jowita napisał/a: |

Przebywam ostatnio we Włoszech na kontrakcie. Wszystko super tylko, że Włosi najchętniej rozmawialiby tylko w języku włoskim, stąd moja decyzja o zakupie kursu włoskiego. Trzymajcie kciuki za mnie.

A
Angela napisał/a: |

Zawsze chciałam nauczyć się włoskiego, to było moje największe marzenie, tylko nigdy nie było czasu na bieganie do szkoły językowej. Przez przypadek trafiłam na Was, teraz jestem już w połowie kursu. Dziękuję za ten niesamowicie wygodny kurs.

S
Sylwester napisał/a: |

Niesamowicie praktyczny i wygodny kurs włoskiego. Audiobook na 5! A lekcje online ... aż chce się uczyć! Super, dzięki

A
AreK napisał/a: |

Italiano :-) Superowski kurs włoskiego, jestem w połowie kursu i szacun dla autorów. Bardzo dobrze merytorycznie przygotowany kurs. Nie spodziewałem się, ze tak szybko zacznę komunikować się po włosku :-)

K
Kaśka napisał/a: |

Kurs włoskiego nawet dla laików. Wszystko pięknie opisane, mnóstwo ćwiczeń i dialogów. Taki kurs to jest coś!

N
Nina napisał/a: |

Italia każdy chyba marzy o niej, ja w zasadzie codziennie. Hobbystycznie zakupiłam kurs włoskiego i systematycznie osłuchuję się z tym językiem. Spoko kurs.

I
Izka napisał/a: |

Bardzo przystępny kurs do nauki włoskiego w domu. Wszystko perfekcyjnie przygotowane słówka, dialogi, wymowa. Jest moc.

R
Ryszard napisał/a: |

Życie zmusiło mnie do nauki włoskiego i powiem tylko tyle dobrze, że są jeszcze takie szkoły jak Wy. Super kurs! Tematyka bardzo mi odpowiada.

A
AnnaB. napisał/a: |

Kurs włoskiego ok, jak za tyle różnorodnych materiałów do nauki dobra cena.

I
Inga napisał/a: |

Ciekawy kurs włoskiego. Przyjemna melodyjna wymowa lektora. Ciesze się, ze trafiłam na ten kurs odpowiada mi.

E
Eliza napisał/a: |

Nauka włoskiego jest jak piękna melodia. Wystarczy się wsłuchać i już można zanucić.

M
Matylda napisał/a: |

Kiedyś myślałam, że nauka włoskiego pozostanie tylko w kwestii moich marzeń, ale nie! W tym roku zaczęłam uczyć się na poważnie :)

K
Katja napisał/a: |

Do wakacji coraz mniej czasu, a ja postanowiłam przed wyjazdem do Rimini nauczyć się chociaż kilku podstawowych zwrotów.

M
Magda K. napisał/a: |

Spodobał mi się ten kurs włoskiego. Właśnie dokupiłam do niego dostęp do platformy online.

C
Czarek napisał/a: |

Włoski online od dawna macie go w ofercie? Nie zauważyłem wcześniej

D
Dagmara napisał/a: |

Włoski to piękny i stosunkowo łatwy język. Polecam jego naukę.

K
Kinga napisał/a: |

Zakupiłam pakiet max kursu włoskiego, czekam właśnie na materiały, bo koleżanka wychwalała szczególnie lekcje online na platformie. Jestem bardzo ciekawa jak wyglądają materiały online.

J
Jagna napisał/a: |

Nauka włoskiego z eskk to fajna sprawa, lekcje bardzo przejrzyste, ciekawe dialogi z przeróżnych życiowych sytuacji. Kurs wart swojej ceny.

W
Witek napisał/a: |

Kurs włoskiego zakupiony, mogę wyruszyć za pracą. Mam nadzieję, że u mnie też będzie widać tak szybie efekty nauki.

I
Iwonka napisał/a: |

Kurs włoskiego w sam raz na wakacje. Wszędzie go ze sobą zabieram. A nauka włoskiego to sama przyjemność, angielski nie wchodził mi tak szybko do głowy, ciekawe dlaczego.

A
Alicja napisał/a: |

Witam wszystkich rozpoczynam przygodę z włoskim. Jestem już po kilku zeszytach i przyznaję, że bardzo przyjemny kurs włoskiego, a z audiobookiem się w zasadzie nie rozstaję :-)

J
Jolka napisał/a: |

Bardzo przyjemna nauka włoskiego. Polecam niezdecydowanym ten kurs.

R
Róża napisał/a: |

Sylwio, jestem na kursie online od 5 miesięcy. Nie wyobrażam sobie innej nauki jak z moim laptopem. Świetna sprawa! Kurs włoskiego o jakim marzyłam. Vi consiglio questo corso.

S
Sylwia napisał/a: |

Korzystał ktoś może z wersji online. Czy kurs włoskiego w tej opcji jest godny polecenia?

J
Jacek napisał/a: |

Właśnie kończę ponad roczną naukę, ten kurs włoskiego, pozwolił mi na podjęcie pracy sezonowej we Włoszech.

I
IgaA napisał/a: |

Kurs włoskiego na 5!

A
Alina napisał/a: |

Przyjaciółka namówiła mnie na ten kurs i jestem mega szczęśliwa bo nauka włoskiego okazała się moja pasją :)

A
Adrian napisał/a: |

Najfajniejszy dla mnie był audiobook, często z niego korzystałem. Ogólnie cały kurs oceniam bardzo dobrze. Nauka szła całkiem szybko.

E
Emilka napisał/a: |

Super, pobrałam lekcję próbną i kurs włoskiego zapowiada się całkiem nieźle.

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Użytkownicy, którzy kupili ten kurs, kupili również


Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO