Kurs włoskiego dla początkujących również z wersją ONLINE

Ciao! Czy wiesz, że język włoski jest jednym z najbardziej „śpiewnych” języków na świecie? Czas się o tym przekonać! Opanuj podstawy włoskiego i zabłyśnij podczas wyjazdu służbowego lub czerp więcej przyjemności w czasie wakacji w Wenecji. Kurs „Włoski dla początkujących” krok po kroku wprowadzi Cię w tajniki języka włoskiego. Poznasz ok. 4000 słów i zwrotów, najważniejsze zasady gramatyki oraz zwroty gotowe do użycia w konwersacjach. Skuteczną i szybką naukę włoskiego w ESKK w domu umożliwi Ci również poznawanie Włoch „od kuchni” - zwyczajów, życia codziennego i kultury.

Jesteśmy jedyną ze szkół językowych oferującą tak różnorodne narzędzia do przyswajania wiedzy. Dzięki podręcznikom, nagraniom audio oraz platformie online nauka włoskiego dla początkujących będzie dla Ciebie wyjątkową przygodą!

Dołącz do ponad 39 000 osób, które skorzystały już z naszego kursu! Sprawdź także inne kursy językowe, w tym kursy włoskiego od ESKK.

Kurs zawiera:

Podręczniki ESKK

Podręczniki i nagrania do lekcji

W ramach kursu otrzymasz 20 podręczników zawierających 40 lekcji, a w nich ponad 4000 słów i zwrotów gotowych do użycia w codziennych sytuacjach. Materiał jest przystępnie podzielony, by opanowanie każdej części zajęło zaledwie 15-30 minut dziennie. Ucz się jak lubisz - oferujemy podręcznik w wersji drukowanej lub elektronicznej Uzupełnieniem lekcji jest ponad 17 godzin nagrań lektora i rodowitych Włochów. Przydadzą się do wykonywania ćwiczeń, rozumienia ze słuchu, nauki prawidłowej wymowy oraz dialogów.

Program do nauki słówek

Program do nauki słówek

Ucz się szybko na smartfonie i komputerze dzięki aplikacji z gotowymi bazami słówek oraz opcją dodawania nowych. Odsłuchasz z nią dźwięki, wykonasz sprawdziany ze słuchu i testy podsumowujące. Aplikacja pokaże Twoje postępy w nauce, które zmotywują Cię do dalszej nauki.

Opiekę nauczyciela ESKK

Opiekę nauczyciela

Zapewniamy opiekę doświadczonego lektora języka włoskiego. Sprawdzi Twoje prace domowe (nie są obowiązkowe), wyjaśni problematyczne zagadnienia i zmotywuje do nauki. Nauczyciel nie wystawia ocen, lecz wskazuje postępy i obszary do udoskonalenia.

w cenie 94 zł 65,80 zł /pakiet

Opcje dodatkowe:

Kurs ONLINE

Kurs ONLINE

Nauka włoskiego przez Internet to świetna opcja dla tych, którzy lubią uczyć się wygodnie - kiedy chcą i jak chcą. Interaktywne ćwiczenia nastawione są na praktyczną naukę słówek, również poprzez zabawę. Kurs zawiera różnorodne przykłady, liczne ilustracje oraz testy podsumowujące, dzięki którym sprawdzisz Twoje postępy.

Audiobook ESKK

Audiobook

Słuchaj i powtarzaj słowa oraz zwroty za lektorem, np. w trakcie jazdy samochodem. Włoski od podstaw zawiera ponad 21 godzin nagrań doświadczonego lektora oraz rodowitych Włochów. Audiobook jest łatwo dostępny na platformie online.

+ 14 zł/pakiet
Okładka kursu „Włoski dla początkujących”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 20

Poziom trudności: początkujący

CEFR informacje o CEFR A1 + A2

Cena: od 65,80 zł

Opinie: (189 głosów)

Certyfikat: tak

Zaświadczenie ZUS: tak

Wersja ONLINE: tak

Zamawiam

wersja z podręcznikiem

Zamawiam  

wersja ECO z e-podręcznikiem

Zobacz koszty wysyłki i pozostałe opłaty »

Czego się nauczysz?

Zamów TERAZ, a otrzymasz 30% RABATU!

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

Istnieje wiele metod nauki języka obcego. O tym, która będzie najskuteczniejsza decydują Twoje predyspozycje i upodobania. Dlatego zachęcam do testowania różnych metod w poszukiwaniu tej idealnej dla Ciebie. Pamiętaj, że efektywna nauka to przede wszystkim powtórki, w których pomoże Ci odrabianie prac domowych.

Joanna Klusek: Filologia włoska i Prawo na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Joanna Klusek

Program kursu

Świadectwo

Egzaminy i certyfikaty

30-letnim telc

Wartość certyfikatu

Egzaminy telc należą do systemu egzaminów stworzonych w oparciu o Europejski System Opisu Kształcenia Językowego Rady Europy – Common European Framework of Reference (CEFR). Zostały opracowane i są administrowane przez organizację telc GmbH z siedzibą we Frankfurcie nad Menem, będącą członkiem ALTE.

ESKK jako członek sieci telc współpracuje w zakresie egzaminów telc ze Studium Języków Obcych Uniwersytetu Łódzkiego – licencjonowanym partnerem telc GmbH, nadzorującym przeprowadzanie egzaminów w podległej sobie sieci centrów i ośrodków egzaminacyjnych telc w Polsce.

Po zdaniu egzaminu otrzymasz międzynarodowy certyfikat telc dokumentujący poziom Twojej wiedzy. Certyfikat telc jest uznawany w większości krajów europejskich, zatem jego posiadanie może znacznie ułatwić Ci podjęcie nauki lub atrakcyjnej pracy w krajach Unii Europejskiej. Certyfikat telc jest także coraz szerzej honorowany przez polskich pracodawców i wyższe uczelnie (certyfikaty telc są traktowane jako równoważne z egzaminami wstępnymi czy końcowymi na wielu polskich uczelniach). Zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 16 grudnia 2009 r. w sprawie sposobu przeprowadzania postępowania kwalifikacyjnego w służbie cywilnej (DzU Nr 218 poz. 1695) certyfikaty telc (od poziomu B2) są oficjalnie uznawane przez administrację Rzeczypospolitej Polskiej jako potwierdzenie znajomości języka.

Forma egzaminów

W ramach certyfikacji telc istnieje kilka poziomów egzaminów. Absolwentom kursów z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego proponujemy egzaminy poziomach:

Egzaminy telc składają się z części pisemnej oraz ustnej. Rodzaj zadań zależy od poziomu egzaminu. W części pisemnej uczestnik musi wykazać się umiejętnością rozumienia tekstu czytanego oraz rozumienia ze słuchu, a także sformułować wypowiedź pisemną na zadany temat. Część ustna to rozmowa w danym języku. Na stronie www.telc.net możesz zapoznać się ze strukturą egzaminu na danym poziomie. Dostępne są też tam próbne arkusze egzaminacyjne (wraz z kluczem odpowiedzi) oraz związane z nimi nagrania.

Organizacja egzaminów

Do egzaminów telc mogą przystąpić osoby, które ukończyły kurs ESKK. Wraz z przedostatnim pakietem kursu otrzymasz ulotkę z kuponem zgłoszenia. Wypełniony kupon wystarczy odesłać na adres ESKK (nie zapomnij wskazać, jaki poziom egzaminu Cię interesuje). Na podstawie informacji uzyskanych w Studium Języków Obcych Uniwersytetu Łódzkiego poinformujemy Cię o możliwych terminach i miejscach przeprowadzania egzaminów na danym poziomie oraz przekażemy dane kontaktowe do ośrodków egzaminacyjnych. Od tego momentu będziesz indywidualnie kontaktować się z wybraną szkołą, gdzie otrzymasz szczegółowe informacje o egzaminach (godzina, cena, sposób uiszczenia opłaty egzaminacyjnej, możliwość konsultacji, egzaminu próbnego itp.).

Kursy, po ukończeniu których możesz uzyskać certyfikat telc:

Płatności

Ceny egzaminów telc podawane są bezpośrednio w szkołach przeprowadzających dany egzamin. Uzależnione są między innymi od liczby osób w grupie.

Komentarze studentów


A
Anka napisał/a: |

Bardzo miło wspominam naukę włoskiego z eskk. Doskonałe podręczniki, mili lektorzy, fachowa obsługa. Polecam

S
Stefania napisał/a: |

Dobry włoski. Cenię sobie tak wygodna i skuteczna naukę.

I
Ilonka napisał/a: |

Dobry kurs online podstaw włoskiego.

W
Weronika napisał/a: |

Lubię się uczyć z eskk. Włoski od pierwszej lekcji przypadł mi do gustu, uwielbiam uczyć się online, ćwiczenia są ciekawe, różnorodne, nie ma nudy czy żmudnego wkuwania. Dzięki eskk nauczyłam się, że z nauki języka też można czerpać przyjemność. Pozdrawiam W.

J
Joanna napisał/a: |

Świetna nauka języka włoskiego. Uczę się jak chcę, kiedy chcę, słownictwo i tematyka bardzo mi odpowiada. Materiały do słuchania są moją ulubiona częścią kursu.
Pozdrawiam J.

M
Magdalena napisał/a: |

Jestem zadowolona z nauki włoskiego. Kurs eskk spełnia moje oczekiwania pod każdym względem, zarówno merytorycznym jak i jakościowym i ilościowym. Wszystko precyzyjnie opracowane pod kątem samodzielnej nauki. Nauka słów i zwrotów przychodzi łatwo, a efekty widać już po kilkunastu dniach. Polecam i pozdrawiam M.

I
Izabela napisał/a: |

Dobry włoski, ćwiczenia doskonale uczą wymowy i to w tematyce bliskiej codziennym życiowym sprawom. Fajna nauka we własnym tempie.

I
Iza napisał/a: |

Dobre podstawy włoskiego. Systematyczna nauka daje postępy. Jestem zadowolona na każdej płaszczyźnie i tej edukacyjnej online jak i z obsługi Klienta. Dobra szkoła, polecam

K
Klaudia napisał/a: |

Melodyjny włoski, jestem pod wrażeniem.

A
Anita napisał/a: |

Bardzo dobry kurs włoskiego dla początkujących.

Łucja napisał/a: |

Bardzo mi odpowiada nauka z eskk. Nie musze wychodzić z domu, wszystko mam pod ręką. Efekty widzę, nic więcej do szczęścia mi nie potrzeba. Pozdrawiam fenomenalną szkołę językową.

R
Renia napisał/a: |

Bardzo lubię naukę włoskiego z eskk. Lekcje dobrze opracowane pod kątem samodzielnej nauki. Nie maiłam większych problemów z przyswajaniem nowych słówek i zwrotów. Myślę, ze to kurs dla każdego. Pozdrawiam całą szkołę językową!

J
Jolanta napisał/a: |

Osobiście jestem bardzo zadowolona z nauki włoskiego. Zarówno gramatyka jak i słownictwo sa bardzo dobrze dobrane tematycznie, co bardzo ułatwia zapamiętywanie gotowych zwrotów. Ciekawe lekcje online i fajnie zaplanowany system powtórek pozwala szybko opanować materiał. Polecam i pozdrawiam J.

J
JOLANTA napisał/a: |

Dzień dobry,
Muszę przyznać, że dopiero niedawno zabrałam się za systematyczną naukę języka
i wykonywanie ćwiczeń, ponieważ musiałam zorganizować sobie stanowisko nauki
i sprzęt (komputer). Ale już po pierwszych przerobionych lekcjach widzę, że materiał został przedstawiony w sposób bardzo jasny, zrozumiały i stopniujący trudności. Sam język bardzo przypadł mi do gustu i myślę, że nie będę miała większych trudności w jego opanowaniu. Mogę uczyć się kiedy mam czas i bez wychodzenia z domu. Ćwiczenia w wymowie utrwalone na płycie CD mogę przesłuchiwać i powtarzać kilka razy i w tempie dostosowanym do moich możliwości. Tak zorganizowana nauka jest prawdziwą przyjemnością.

M
Monika napisał/a: |

Bardzo dobre podstawy włoskiego, już wykorzystuję zdobyte umiejętności na kursie wśród znajomych. Bardzo im imponuje moja znajomość włoskiego. To piękny język i łatwy do nauki, polecam

N
Natalia napisał/a: |

Cool nauka włoskiego.
Cieszę się, że tak wiele osiągnęłam z Wami.
Pozdrawiam

M
Mariola napisał/a: |

Włoski idealny pod każdym względem. Dla mnie wzrokowca lekcje online są niezbędne, ale uwielbiam także słuchać audiobooka w każdej wolnej chwili. Świetna nauka włoskiego, polecam

A
Asia napisał/a: |

Bardzo dobry kurs włoskiego dla poczatkujących, będziecie zadowoleni z zakupu.

D
Dawid napisał/a: |

Skuteczna nauka języka włoskiego, przystępnie i bogato opracowane lekcje, platforma online dostępna 24h na dobę. Często siadam późnym wieczorem, wtedy jest cicho w domu i nauka online sprawdza się w 100%.

W
Weronika napisał/a: |

Około 5 lat temu próbowałam swoich sił z włoskim, nie było to wtedy łatwe suchy podręcznik bez żadnych nagrań. Obecnie uczę się z kursu eskk i jestem bardzo zadowolona. materiałów jest tyle do wyboru, ze aż ciężko się zdecydować od czego zacząć. Maja tradycyjne podręczniki, do tego nagrania z lektorem dodatkowe materiały do słuchania w postaci audiobooka i wiele innych rzeczy sowników, gier. Z przyjemnością siadam do nauki włoskiego szczególnie teraz, gdy dni są jeszcze takie krótkie.

N
Natalka napisał/a: |

Przyjemna nauka włoskiego w zaciszu domowym z filiżanką kawy, pod kocem, na kanapie. To lubię :-)

L
Laura napisał/a: |

Super podstawy włoskiego. Bardzo lubię siadać do lekcji eskk.

E
Ewa napisał/a: |

Świetnie metodycznie opracowany kurs. Szkoda tylko, że do platformy internetowej trzeba po 1,5 roku dopłacać. Nie wystarczyło mi do gruntownej nauki tyle czasu ile wyliczyło ESKK i musiałam dopłacać. Powinno być więcej czasu, nie uczymy się według czyichś wyliczeń tylko w swoim trybie. Ale kurs oprócz tego bez zarzutu i każdemu polecam.

A
Agata napisał/a: |

Muszę przyznać, że dla osoby nie mającej wcześniej do czynienia z językiem włoskim to kurs jest przygotowany rewelacyjnie. Pozdrawiam

W
Wiola napisał/a: |

Bardzo fajna nauka włoskiego. Słuchanie nagrań sprawia mi ogromna przyjemność, a słówka są tak ładnie opracowane tematycznie, że po prostu zostają w głowie na zawsze :-)

K
Kinga napisał/a: |

Dobry kurs włoskiego.
Ładnie opracowane dialogi i ćwiczenia, tematyka bliska życiu.
Już po kilku lekcjach sprawdzałam swoją wiedzę w restauracji i pytając o drogę.
Super nauka, polecam

L
Laura napisał/a: |

Super kurs. Uwielbiam włoski w wykonaniu eskk.

G
Gabrysia napisał/a: |

Świetny kurs włoskiego, ciekawy, humorystyczny i przede wszystkim niemonotematyczny, każde ćwiczenie w tym kursie jest inne, oryginalne i niepowtarzalne i to najbardziej w nim lubię.
Polecam naukę w eskk, efekty was zaskoczą.

I
Izabella napisał/a: |

Bardzo fajny kurs. Przejrzyste dialogi, dobrze wyjaśniona gramatyka. Podoba mi się i chętnie do niego wracam.

A
Anna napisał/a: |

B. dobry włoski polecam wszystkich chcącym w przyjemny sposób nauczyć się podstaw tego języka.

W
Weronika napisał/a: |

Włoski mój melodyjny, fantastyczny i wbrew pozorom prosty w nauce język. Polecam wszystkim kurs włoskiego eskk. Mają tak różnorodne i tak dobre materiały, że szybko zobaczą Państwo efekty. To prawdziwa przyjemność móc się uczyć z tym kursem. Zachęcam i młodszych i starszych. W.

A
Ada napisał/a: |

Nauka włoskiego od niedawna moje oczko w głowie. Cały dzień czekam aż znów będę mogła usiąść do lekcji online. Wciągająca i skuteczna nauka włoskiego. Polecam

M
Monika napisał/a: |

Nie spodziewałam się tak ogromnej ilości materiału, do tego przedstawionego w tak oryginalny i ciekawy sposób. Aż chce się uczyć. B. dobry kurs włoskiego, będę to powtarzać każdemu kogo spotkam na swojej drodze. Pozdr. M.

M
Marlena napisał/a: |

Nauka włoskiego na bardzo dobrym poziomie.
Zarówno słuchowy jak i wzrokowcy będą zadowoleni z ilości przygotowanego przez eskk materiału.
Pozdrawiam

M
Małgorzata napisał/a: |

Jestem bardzo zadowolona,materiały są czytelne ,muszę jedynie popracować nad systematycznoscia. Przed wieloma laty kupiłam w ESKK język angielski, który pomaga mi do dzisiaj i dzięki któremu dogaduje się na zagranicznych wyjazdach. Mam nadzieję, że stanie się tak samo z opanowaniem języka włoskiego.Pozdrawiam wszystkich

E
Emilia napisał/a: |

Polecam kurs, nauczanie włoskiego na wysokim poziomie.
Zainteresowałam się hobbystycznie nauka włoskiego i obecnie to moja życiowa pasja.

K
Karina napisał/a: |

Pobrałam lekcję próbną kursu włoski dla początkujących i od razu się w nim zakochałam. Wszystkie obawy odnośnie samodzielnej nauki zniknęły wraz z dostępem do platformy online. Takiej różnorodności doboru form nauki naprawdę się nie spodziewałam. Ilość ćwiczeń, zadań, dialogów.... fantastyczna. Brawo!

D
Dagmara napisał/a: |

Na razie, po pierwszym zeszycie jestem zadowolona, dostęp online jest super sprawą, można przećwiczyć słownictwo, jak również posłuchać wymowy.

Łukasz napisał/a: |

Wszystko łatwe i przejrzyste. Lekcje dobrze zrobione

J
Justyna napisał/a: |

Właśnie skończyłam kurs języka włoskiego dla początkujących. Dziękuję ESKK za wspaniale przygotowany kurs, ciekawe dialogi oraz przejrzyste tłumaczenia zagadnień gramatycznych. To już mój kolejny kurs ESKK, jestem bardzo zadowolona z metody edukacji na odległość. Nauka w taki sposób to przyjemność, zwłaszcza, gdy zauważa się postęp i efekty wytrwałej pracy:)

K
Klaudia napisał/a: |

Świetny kurs, uczy podstaw włoskiego od postaw, w przejrzysty i ciekawy sposób.

I
Iwonka napisał/a: |

Świetne materiały, doskonały lektor, polecam

I
Iwona napisał/a: |

Nauka włoskiego pozwala mi zrelaksować się po całym dniu pracy, to naprawdę przyjemna nauka, uczę się wieczorami, pod kocem z pachnąca kawą w ręku.

K
Karolina napisał/a: |

Kurs bardzo przystępny i łatwy w samodzielnej obsłudze. Materiały ciekawe. Współpraca z nauczycielem bardzo dobra.

A
Agnieszka napisał/a: |

Świetny kurs i ogromna wygoda nauki w formie zdalnej. Są dostępne zarówno ćwiczenia on-line jak i to, że kurs przerabiamy samodzielnie w swoim tempie w domowym zaciszu. Cieszy mnie duża ilość ćwiczeń.
Całość kursu oceniam 5/6, brakujący punkt to zmiana formy kursu. Kilka lat temu kupiłam kurs z innego języka, który miał formę nowych słówek z masą zdań przykładowych z tłumaczeniem i wyjaśnieniem gramatycznym. Nowa wersja przypomina bardziej kolorowe podręczniki szkolne.
Poza tym jednym szczegółem cały kurs jest świetny.

J
Janusz napisał/a: |

To do Piero początek kursu, ale jestem z niego zadowolony :)

M
Marek napisał/a: |

Rozpoczynam kurs. wg mnie jest dobrze przygotowany i jak narazie nie mam problemów

M
Milena napisał/a: |

Nieziemska nauka słów i zwrotów w zaciszu domowym. Przyjazna metoda nauki, nie sprawiająca większych problemów. Polecam wszystkim, którzy chcieliby nauczyć się podstaw włoskiego.

A
Alicja napisał/a: |

To jest mój pierwszy pakiet - Włoski dla początkujących - odpowiada mi ten początek, zarówno ćwiczenia w zeszycie jak i odsluch na płycie, bardzo dziękuję.

A
Aleksandra napisał/a: |

Włoski dla każdego, fajna nauka we własnym tempie. Nauka sprawdza się na każdym kroku, w domu, w aucie, na spacerze, nawet w kuchni. Dużo zatem słucham i widzę szybkie postępy, jest fajnie, polecam.

E
Elka napisał/a: |

Niecodzienna nauka. Kurs włoskiego zupełnie inny niż wszystkie. Ciekawa tematyka, bardzo życiowa, niesamowita liczba ćwiczeń zarówno pisemnych jak i do odsłuchu. Gramatyka ładnie wytłumaczona. Wygodny format materiałów do odsłuchu mp3. Miodzio kurs!

A
Agata napisał/a: |

Kurs na 6!
Cała zawartość bezcenna.
Polecam

L
Lila napisał/a: |

Jestem zachwycona nauką włoskiego z eskk, znam już kilka podstawowych zwrotów i już cieszę się z ich użycia :-)

S
Sylwia napisał/a: |

Kurs bardzo profesjonalny i podany w "lekkostrawnej" formule. Jestem bardzo zadowolona z kursów językowych ESKK

J
Joanna napisał/a: |

Włoski na medal!
Zachęcam do zakupu kursu, będziecie mile zaskoczeni.

K
Kornelia napisał/a: |

Zawsze chciałam nauczyć się włoskiego i teraz nadarzyła się ku temu okazja, koleżanki i koledzy z pracy zrobili mi prezent w postaci tego kursu. Wspaniale jest mieć takich znajomych! Dziękuję i dam znać jak idzie mi nauka. Pozdrawiam

D
Dorota napisał/a: |

Dzień dobry.
Jestem zadowolona z kursu choć tak mało czasu mam na naukę. Jednak kurs fajnie pomaga ćwiczyć podstawy i powtórka materiału. Będę kontynuować naukę.

W
Wiktor napisał/a: |

Dobry kurs włoskiego, wszystko co potrzebne i niezbędne do nauki języka znajdziecie w tym kursie. Gratuluję ESKK.

M
Michał napisał/a: |

Fajny włoski, fajna nauka.
Szkoda tylko, że tak mało czasu mogę poświęcić na naukę włoskiego.
Praca, praca, praca....

M
Marlena napisał/a: |

Nigdy nie myślałam, że tak szybko nauczę się podstaw włoskiego i to tak naprawdę sama. Genialny kurs, podziękowania dla autorów!

O
Oskar napisał/a: |

Pracuję w Mediolanie, perfekcyjnie znam angielski, ale postanowiłem nauczyć się włoskiego, intensywnie pracuję nad wymową, lekcje są bardzo dobre, lektor również. Pozdr

M
Mirek napisał/a: |

Efektywna nauka podstaw włoskiego we własnym zaciszu domowym. Bez pośpiechu z ciekawie zaprojektowanymi ćwiczeniami i wymową, polecam

P
Pola napisał/a: |

Extra kurs do nauki włoskiego.
Lekcje online są tak ciekawe, a nauka tak wciągająca, że nie sposób zrezygnować z nauki.
Super kurs!

A
Anita napisał/a: |

Bardzo dobry kurs języka włoskiego, wspaniała wymowa zwrotów i słówek. Tematyka zeszytów bardzo mi odpowiada. Dzięki możliwościom przegrywania plików mp3 uczę się częściej, nawet w czasie kuchennej krzątaniny i dzięki temu szybciej zapamiętuje nowe włoskie słówka. Super nauka!

M
Magdalena napisał/a: |

Zakupiłam język włoski najpierw cz. 2, ale jak zobaczyłam świetnie przygotowane materiały, a zwłaszcza bardzo czysto nagrane płyty z sympatycznymi głosami lektorów (dla mnie najistotniejdzy element nauki - kilka razy kupiłam płyty do włoskiego, ale głos lektorów, to był dramat i od razu rezygnowałam z nauki), zakupiłam cz. 1 dla odświeżenia wiedzy. Polecam

L
Laura napisał/a: |

Trzeba pochwalić eskk za kurs włoskiego, bo naprawdę nauka z ich materiałów sprawia przyjemność, nie dość, że można uczyć się gdzie chce to jeszcze ta nauka sprawia radość i przede wszystkim nie jest nudna. Ja najczęściej uczę się na leżąco z słuchawkami na uszach, tak mi dobrze i wygodnie. Pozdrawiam

J
Julian napisał/a: |

Uczę się razem z koleżanką włoskiego od mniej więcej pół roku. Miła, skuteczna, momentami nawet zabawna nauka, mam na myśli materiały :) Widać doświadczenie eskk w nauczaniu włoskiego, wszystko doskonale opracowane i przemyślane pod kątem szybkiego zapamiętywania. Dobry kurs!

B
Bernardetka napisał/a: |

ten kurs to włoski w zupełnie nowej odsłonie, są tutaj lekcje online niezwykle różnorodne ćwiczenia i zadania, mają również doskonałe materiały do słuchania z którymi ćwiczy się wymowę. Extra produkt, polecam

P
Paulina napisał/a: |

Extra kurs.
Wspaniała nauka włoskiego.
Już nie mogę się doczekać moich pierwszych samodzielnych konwersacji w tym języku.

W
Wanda napisał/a: |

Dołączyłam niedawno do grona studentów eskk, więc jeszcze niewiele mogę powiedzieć, ale mnie już przekonała lekcja próbna na stronie języka włoskiego. Świetne materiały.

P
Paulina napisał/a: |

Aż miło usiąść do takich lekcji włoskiego. Gratuluję szkole pomysłu na naukę włoskiego.

I
Iwona napisał/a: |

Lekcje języka włoskiego zostały w bardzo interesujący sposób przedstawione w pięknej szacie graficznej.
Polecam wszystkim, którzy chcą nauczyć się tego najpiękniejszego języka...

M
Mira napisał/a: |

Niesamowita liczna ćwiczeń, nie miałam podczas nauki żadnych problemów z przyswojeniem słówek czy włoskich zwrotów. Gramatyka również fantastycznie przedstawiona na przykładach. Krok po kroku uczę się włoskiego, pewnie nie wszyscy mi uwierzą, ale nauka z eskk jakiegokolwiek języka myślę, że nie tylko włoskiego jest przyjemna, bezstresowa i skuteczna.

A
Aga napisał/a: |

Dobrze skomponowane lekcje do nauki włoskiego na poziomie początkującym. Nie znałam nawet słowa rozpoczynając naukę z eskk, a po kilku miesiącach nie mogę wyjść z podziwu, ile już potrafię. Ciekawe lekcje szczególnie wersja online, perfekcyjna wymowa, aż chce się usiąść do nauki.

M
Marek napisał/a: |

Pierwsze lekcje całkiem fajne, oby tak dalej

M
Marta napisał/a: |

Polecam Kursy Eskk!!! Dla mnie to komfort nauki bez wychodzenia z domu. Lekcje są przygotowane przejrzyście i tematycznie,a co najważniejsze można odrabiać pracę domową jak i powtarzać lekcje ONLINE :)

I
Iwona napisał/a: |

Bardzo efektywna nauka włoskiego, przekonajcie się, nie trzeba reklamować kursu, jest rewelacyjny.

k
katarzyna napisał/a: |

włoski dla początkujących suuuuuper polecam wszystkim.

A
Anna napisał/a: |

Witam wszystkich, jestem emerytką i naukę włoskiego traktuję jak rehabilitację dla zachowania sprawności mózgu. Nauka z ESSK daje mi dużo przyjemności i satysfakcji. Mogę już rozmawiać po włosku z moją wnuczką, na razie jest to przezabawne.

Z
Zdzisław napisał/a: |

Korzystam z kursu włoskiego dla początkujących i wiem już teraz, że będę korzystał także w dalszych etapach zaawansowania nauki tego języka na platformie ESKK. Z tak doskonale przygotowanych materiałów dydaktycznych przygotowanych w ESKK jeszcze się nie spotkałem i jestem zachwycony. Nauka jest łatwa i przyjemna. Oddziaływanie na umysł wszechstronne, poprzez dźwięk, obraz, podręczniki, zadania domowe. Umysł od pierwszych lekcji chłonie bardzo duży zasób pojęć i konstrukcji językowych. Dotychczas korzystałem z różnych kursów, które były mówiąc oględnie ubogie w środki dydaktyczne. Kurs z ESKK jest wg mnie jest doskonały.

M
Marek napisał/a: |

- pięknie wydane materiały, oferta proponowana życzliwie !...

Pozdr.m...

pst.:
- otrzymałłem cz.I do j.włoskiego - dobre !...
Nadal nie mam dochodów na nawet takie obciążenie miesięczne, na razie nie rezygnuję jednak !...
Dzięk wlk.ie !

A
Agnieszka napisał/a: |

Bardzo fajnie napisany kurs. Podzielony na sekcje, dialogi, ćwiczenia, słówka, gramatykę. Ciekawe, kolorowe, tematycznie poukładane lekcje online, super nauka. Nie żałuję zakupu, bardzo dobre materiały.

m
marlena napisał/a: |

Pracowałam ponad rok we Włoszech. Zakochałam się we włoskim. Bardzo żałuję, że nie miałam ze sobą tych materiałów ESKK, gdyż kurs ten wspaniale opisuje gramatykę. Słówka znać to nie wszystko, bo bez gramatyki często :,, Kali jeść, Kali pić" :)) Dzisiaj delektuję się tym, że mogę korzystać z tak świetnie opracowanych materiałów. Brawo, ESKK !!!

N
Natalia napisał/a: |

Strasznie się cieszę z możliwości nauki włoskiego. Codziennie wieczorem poświęcam niecałą godzinkę na naukę włoskiego. A najbardziej lubię, jak mówię do swojego chłopaka po włosku, a on nic nie rozumie i się na mnie gniewa :-) Droga szkoło! Wspaniały kurs, super materiały. Pozdrawiam

K
Katarzyna napisał/a: |

Bardzo dobrze skonstruowany kurs, zarówno w wersji tradycyjnej, jak i online. Nauka włoskiego to wielka przyjemność. Polecam.

D
Dorcia napisał/a: |

Super nauka włoskiego, gdybym wcześniej wiedziała, że tak może wygladać nauka włoskiego, już byłabym na kursie dla średnio zaawansowanych. Fantastyczna nauka. Brawa!

B
Barbara napisał/a: |

Bardzo podoba mi się kurs j. włoskiego. Niestety mam trochę mało czasu na naukę. Jestem dopiero przy pierwszym zeszycie, ale już zachwycona. Pozdrawiam z Milano Marittima. Urocze włoskie miasteczko.

A
Artur napisał/a: |

Zakupiłem mojej dziewczynie kurs włoskiego. Zawsze marzyła o nauce włoskiego. Mam nadzieję, że moj prezent jej się spodoba i będzie zachwycona możliwością nauki tego języka jak większość z Was.

W
Wiki napisał/a: |

Extra nauka włoskiego. Mogłabym słuchać lektora całymi dniami. Materiały ok, prawdziwa szkoła językowa.

M
Monika napisał/a: |

Wspaniała nauka włoskiego.
Szkoda, że nie ma kursu dla zaawansowanych.
Pozdrawiam mojego nauczyciela!

K
Kaśka napisał/a: |

Jestem na 6 lekcji kursu włoskiego mega szczęśliwa, że mogę uczyć się wygodnie w domu mojego ulubionego języka. Pozdrawiam jednocześnie dziękując za tak dogodną możliwość nauki i za profesjonalne materiały.

R
Rafał napisał/a: |

Niebawem wyjeżdżam do sezonowej pracy we Włoszech, teraz się okaże na ile mój włoski jest zrozumiały. Trzymajcie kciuki za mój udany start za granicą. Trochę się obawiam tego wyjazdu, ale przecież do odważnych świat należy. Pozdrawiam cały zespół eskk.

I
Iza napisał/a: |

Kurs włoskiego na 5! Piękny, melodyjny, cudownie brzmiący język.

L
Lilianna napisał/a: |

Jestem obecnie na 6 lekcji, koniecznie chciałam wystawić pozytywna opinię kursowi włoskiego dla początkujących, dawno tak dobrze, płynnie i z taką przyjemnością nie szła mi nauka języka obcego. Jesteście najlepszą szkołą pod słońcem, cieszę się, że pobrałam lekcje próbną włoskiego i że zostałam waszą studentką, pozdrawiam.

Z
Zbyszek napisał/a: |

Zakupiłem Żonie na urodziny kurs włoskiego w super promocji. Będzie zachwycona, nauka włoskiego była jej marzeniem od dawna. Dziękuję eskk za atrakcyjne możliwości zakupu. Pozdrawiam

M
Monika napisał/a: |

Język włoski po prostu stworzony do nauki, tak melodyjny, tak wdzięczny, lektora mogłabym słuchać cały dzień - bajka. Fantastyczny, skuteczny i miły dla ucha kurs.

D
Dorota napisał/a: |

Skuteczny kurs włoskiego, poukładany tematycznie co bardzo ułatwia naukę, lekcje ciekawe szczególnie online, nauczyciel cierpliwy i bardzo pomocny. Materiały do słuchania mam zawsze przy sobie, słucham lektora nawet oczekując na tramwaj. Spoko kurs.

K
Klara napisał/a: |

Nie wiem, czy te komentarze są prawdziwe, ale mnie osobiście bardzo ciekawi, czy to na prawdę jest aż takie dobre...

A
Ada napisał/a: |

Po prostu genialny kurs włoskiego od podstaw.

W
Wercia napisał/a: |

Włoski dla początkujących zachwycił mnie od pierwszego zeszytu, wszystko tak pięknie opracowane, lekcje online to wręcz bogactwo mozliwości edukacyjnych. Dziękuję za tak atrakcyjną możliwość nauki.

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Użytkownicy, którzy kupili ten kurs, kupili również


Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO