Inne witryny Grupy Schouten & Nelissen

Kurs włoskiego dla początkujących z wersją ONLINE

Ciao! Czy wiesz, że język włoski jest jednym z najbardziej „śpiewnych” języków na świecie? Czas się o tym przekonać! Włoski dla początkujących od ESKK pozwoli Ci skutecznie opanować podstawy tego języka. Dzięki nim będziesz w stanie zabłysnąć podczas wyjazdu służbowego lub czerpać więcej przyjemności w czasie wakacji w Wenecji. Kurs „Włoski dla początkujących” krok po kroku wprowadzi Cię w tajniki tego fascynującego języka. Poznasz ok. 4000 słów i zwrotów, najważniejsze zasady gramatyki oraz zwroty gotowe do użycia w konwersacjach. Opanowując podstawy włoskiego z ESKK, będziesz mieć również okazję do poznawania Włoch „od kuchni”, w tym tamtejszych zwyczajów, życia codziennego i kultury.

Jeśli interesuje Cię włoski od podstaw, to wiedz, że jesteśmy jedyną ze szkół językowych oferującą tak różnorodne narzędzia do nauki tego języka. Dzięki podręcznikom, nagraniom audio oraz platformie online nauka włoskiego dla początkujących będzie dla Ciebie wyjątkową przygodą!

Dołącz do ponad 39 000 osób, które skorzystały już z naszego kursu i w krótkim czasie opanowały podstawy włoskiego!

Kurs zawiera:

Podręczniki ESKK

Podręczniki i nagrania do lekcji

W ramach kursu otrzymasz 20 podręczników zawierających 40 lekcji, a w nich ponad 4000 słów i zwrotów gotowych do użycia w codziennych sytuacjach. Materiał jest przystępnie podzielony, by opanowanie każdej części zajęło zaledwie 15-30 minut dziennie. Ucz się jak lubisz - oferujemy podręcznik w wersji drukowanej lub elektronicznej Uzupełnieniem lekcji jest ponad 17 godzin nagrań lektora i rodowitych Włochów. Przydadzą się do wykonywania ćwiczeń, rozumienia ze słuchu, nauki prawidłowej wymowy oraz dialogów.

Kurs ONLINE

Kurs ONLINE

Nauka włoskiego przez Internet to świetna opcja dla tych, którzy lubią uczyć się wygodnie - kiedy chcą i jak chcą. Interaktywne ćwiczenia nastawione są na praktyczną naukę słówek, również poprzez zabawę. Kurs zawiera różnorodne przykłady, liczne ilustracje oraz testy podsumowujące, dzięki którym sprawdzisz Twoje postępy.

Audiobook ESKK

Audiobook

Słuchaj i powtarzaj słowa oraz zwroty za lektorem, np. w trakcie jazdy samochodem. Włoski od podstaw zawiera ponad 21 godzin nagrań doświadczonego lektora oraz rodowitych Włochów. Audiobook jest łatwo dostępny na platformie online.

Program do nauki słówek

Program do nauki słówek

Ucz się szybko na smartfonie i komputerze dzięki aplikacji z gotowymi bazami słówek oraz opcją dodawania nowych. Odsłuchasz z nią dźwięki, wykonasz sprawdziany ze słuchu i testy podsumowujące. Aplikacja pokaże Twoje postępy w nauce, które zmotywują Cię do dalszej nauki.

Opiekę nauczyciela ESKK

Opiekę nauczyciela

Zapewniamy opiekę doświadczonego lektora języka włoskiego. Sprawdzi Twoje prace domowe (nie są obowiązkowe), wyjaśni problematyczne zagadnienia i zmotywuje do nauki. Nauczyciel nie wystawia ocen, lecz wskazuje postępy i obszary do udoskonalenia.

w wersji z e-podręcznikiem w cenie 94 zł 65,80 zł /pakiet

w wersji z drukowanym podręcznikiem w cenie 114 zł 75,80 zł /pakiet

Okładka kursu „Włoski dla początkujących”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 20

Poziom trudności: początkujący

CEFR informacje o CEFR A1 + A2

Cena: od 65,80 zł

Opinie: (231 głosów)

Certyfikat: tak

Zaświadczenie ZUS: tak

Wersja ONLINE: tak

Zamawiam  

wersja ECO z e-podręcznikiem

Zamawiam

wersja z podręcznikiem drukowanym

Zobacz koszty wysyłki i pozostałe opłaty »

Włoski dla początkujących – kto jest adresatem naszego kursu?

Język włoski dla początkujących z ESKK to doskonała inwestycja w Twoje możliwości lingwistyczne. Rozpocznij od podstaw włoskiego, a gwarantujemy, że szybko sięgniesz po więcej! Nasz kurs otwiera przed Tobą świat pełen nowych możliwości, a nauka tego języka nigdy nie była tak dostępna i efektywna.

Z pewnością nasz kurs docenią osoby, którym zależy na tym, aby móc regularnie uczyć się bez wychodzenia z domu, a jednocześnie mieć zapewnione wsparcie doświadczonego nauczyciela. Konstrukcja naszego kursu „Włoski dla początkujących” jest przemyślana w taki sposób, aby samodzielnie można było rozwijać różne obszary swoich umiejętności językowych: od czytania, przez rozumienie ze słuchu, po znajomość słówek i gramatyki. Niezależnie od tego, co jest Twoją motywacją – podróżowanie, rozwijanie kariery czy po prostu ciekawość – z naszą pomocą opanujesz podstawy włoskiego i osiągniesz obrane cele językowe.

Warto podkreślić. że nauka włoskiego dla początkujących poprzez uczestnictwo w kursie przygotowanym przez ESKK stanowi idealne rozwiązanie dla każdego, kto pragnie opanować podstawy włoskiego, osiągnąć poziom A2 i rozwijać się dalej. Zdobyta podczas poszczególnych lekcji wiedza umożliwi Ci płynne przejście do kolejnego naszego kursu, jakim jest włoski dla średnio zaawansowanych.

Podstawy włoskiego z ESKK – dlaczego opłaca się skorzystać z naszego kursu?

Proponowany przez nas kurs językowy udowadnia, że nauka włoskiego od podstaw w domowych warunkach może być efektywna. Co sprawia, że warto sięgnąć po „Włoski dla początkujących”? Nasze lekcje włoskiego dla początkujących sprawią, że praca nad rozwojem językowym stanie się przyjemnością, a Ty szybko poczujesz postępy. Dołącz do grona naszych kursantów i odkryj, jak łatwa i satysfakcjonująca może być nauka włoskiego od podstaw!

Czego się nauczysz?

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

Istnieje wiele metod nauki języka obcego. O tym, która będzie najskuteczniejsza decydują Twoje predyspozycje i upodobania. Dlatego zachęcam do testowania różnych metod w poszukiwaniu tej idealnej dla Ciebie. Pamiętaj, że efektywna nauka to przede wszystkim powtórki, w których pomoże Ci odrabianie prac domowych.

Joanna Klusek: Filologia włoska i Prawo na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Joanna Klusek

Program kursu

Świadectwo

Egzaminy i certyfikaty

telc

Wartość certyfikatu

Egzaminy telc należą do systemu egzaminów stworzonych w oparciu o Europejski System Opisu Kształcenia Językowego Rady Europy – Common European Framework of Reference (CEFR). Zostały opracowane i są administrowane przez organizację telc GmbH z siedzibą we Frankfurcie nad Menem, będącą członkiem ALTE.

ESKK jako członek sieci telc współpracuje w zakresie egzaminów telc ze Studium Języków Obcych Uniwersytetu Łódzkiego – licencjonowanym partnerem telc GmbH, nadzorującym przeprowadzanie egzaminów w podległej sobie sieci centrów i ośrodków egzaminacyjnych telc w Polsce.

Po zdaniu egzaminu otrzymasz międzynarodowy certyfikat telc dokumentujący poziom Twojej wiedzy. Certyfikat telc jest uznawany w większości krajów europejskich, zatem jego posiadanie może znacznie ułatwić Ci podjęcie nauki lub atrakcyjnej pracy w krajach Unii Europejskiej. Certyfikat telc jest także coraz szerzej honorowany przez polskich pracodawców i wyższe uczelnie (certyfikaty telc są traktowane jako równoważne z egzaminami wstępnymi czy końcowymi na wielu polskich uczelniach). Zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 16 grudnia 2009 r. w sprawie sposobu przeprowadzania postępowania kwalifikacyjnego w służbie cywilnej (DzU Nr 218 poz. 1695) certyfikaty telc (od poziomu B2) są oficjalnie uznawane przez administrację Rzeczypospolitej Polskiej jako potwierdzenie znajomości języka.

Forma egzaminów

W ramach certyfikacji telc istnieje kilka poziomów egzaminów. Absolwentom kursów z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego proponujemy egzaminy poziomach:

Egzaminy telc składają się z części pisemnej oraz ustnej. Rodzaj zadań zależy od poziomu egzaminu. W części pisemnej uczestnik musi wykazać się umiejętnością rozumienia tekstu czytanego oraz rozumienia ze słuchu, a także sformułować wypowiedź pisemną na zadany temat. Część ustna to rozmowa w danym języku. Na stronie www.telc.net możesz zapoznać się ze strukturą egzaminu na danym poziomie. Dostępne są też tam próbne arkusze egzaminacyjne (wraz z kluczem odpowiedzi) oraz związane z nimi nagrania.

Organizacja egzaminów

Do egzaminów telc mogą przystąpić osoby, które ukończyły kurs ESKK. Wraz z przedostatnim pakietem kursu otrzymasz ulotkę z kuponem zgłoszenia. Wypełniony kupon wystarczy odesłać na adres ESKK (nie zapomnij wskazać, jaki poziom egzaminu Cię interesuje). Na podstawie informacji uzyskanych w Studium Języków Obcych Uniwersytetu Łódzkiego poinformujemy Cię o możliwych terminach i miejscach przeprowadzania egzaminów na danym poziomie oraz przekażemy dane kontaktowe do ośrodków egzaminacyjnych. Od tego momentu będziesz indywidualnie kontaktować się z wybraną szkołą, gdzie otrzymasz szczegółowe informacje o egzaminach (godzina, cena, sposób uiszczenia opłaty egzaminacyjnej, możliwość konsultacji, egzaminu próbnego itp.).

Kursy, po ukończeniu których możesz uzyskać certyfikat telc:

Płatności

Ceny egzaminów telc podawane są bezpośrednio w szkołach przeprowadzających dany egzamin. Uzależnione są między innymi od liczby osób w grupie.

Komentarze studentów


J
Jolanta napisał/a: |

To już moja trzecia przygoda z ESKK. Pierwszy był angielski, potem hiszpański a ostatnio dojrzałam do włoskiego. Nauka języka z ESKK to sama przyjemność. Podstawy gramatyki, słówka, zwroty i ciekawe zadania multimedialne są super. Polecam🌞

M
Martyna napisał/a: |

Bardzo fajna nauka języka włoskiego
Lekcje online bardzo skuteczne, zapamiętuję sporo materiału
Audiobooka słucham w aucie, jest wiecej niż dobrze
Polecam naukę języków z ESKK

A
Alicja napisał/a: |

Bardzo fajna nauka zdalna na platformie języka włoskiego od podstaw.

A
Aneta napisał/a: |

Jestem bardzo zadowolona z nauki na kursie włoskiego online. Nauka nie sprawia problemów. Ćwiczenia pozwalają w szybki sposób zapamiętać zwroty z danej tematyki. Platforma dostępna przez cały czas jest dodatkową zaletą, gdyż ja mam czas na naukę języka dopiero późnym wieczorem.
Polecam Aneta

W
Wojciech napisał/a: |

Z kursem włoskiego ESKK pierwszy kontakt miałem ok. 22 lata temu (zeszyty, płyty) i od tej pory wszystkim bliskim polecam ESKK. W życiu uczyłem się czterech języków obcych w przeróżnych okolicznościach (szkoły, lekcje dodatkowe, stare i nowe podręczniki lub popularne "rozmówki" dostępne w księgarniach). Uwierzcie - nic nie pozwala rozwijać swoich pasji językowych bardziej i szybciej, a jednocześnie w tempie dostosowanym do indywidualnych możliwości jak ESKK. Język obcy pozostaje na wiele lat w głowie, jeśli jest nauka jest regularna i nie nurzy. Szczerze dziękuję pracownikom ESKK, za to, że stworzyli takie możliwości i napisałbym o wiele więcej... Chciałbym mieć dostęp do wielu aktualnych kursów językowych ONLINE na stałe i chciałbym, aby stworzyli taką promocję, bo pozwalają realnie uczyć się praktycznego języka obcego i rozwijać się wielu Polakom nie tylko językowo, ale także kulturalnie, gdyż ich kursy online świetnie przekazują wiedzę na temat kraju (w tym przypadku Włoch). Polecam wszystkim, którzy chcą naprawdę nauczyć się języka i wiedzą, że kurs wymaga czasu i praktyki (a nie 2 tygodni jak informują jakieś reklamy). Pozdrawiam ESKK i czekam na kolejne promocje, bo dostęp do 1 kursu dla mnie to zdecydowanie za mało :D

I
Iga napisał/a: |

Spoko kurs włoskiego online

I
Ilonka napisał/a: |

Włoskiego uczę się na platformie online, lekcje bardzo ciekawe i różnorodne, sama przyjemność.
Polecam kurs ESKK
Dobre narzędzie edukacyjne.

M
Marta napisał/a: |

Doskonały włoski początkujący online

M
Madzia napisał/a: |

OK kurs online.
Ćwiczenia są super!

K
Karolcia napisał/a: |

Podstawy języka włoskiego dla każdego.
Przyjemna nauka online.

A
Agata napisał/a: |

Ok kurs online włoskiego

D
Daria napisał/a: |

W porządku nauka włoskiego online.

K
Karol napisał/a: |

Włoski na bardzo dobrym poziomie.
Platforma dostępna przez całą dobą.
Polecam

A
Agnieszka napisał/a: |

Zdecydowanie polecam.

E
Ewelina napisał/a: |

Kurs włoski dla początkujących pozwala na szybkie opanowanie podstaw języka.
Super nauka we własnym tempie

M
Milena napisał/a: |

Spoko kurs podstaw włoskiego.

E
Ewelina napisał/a: |

Podstawowy włoski na dobrym poziomie.
W porządku nauka.

I
Iwona napisał/a: |

Włoski dla początkujących dla każdego. Kurs nie wymaga jakiś super umiejętności językowych. Bardzo dobrze przygotowane lekcje do samodzielnej nauki.

Z
Zuzanna napisał/a: |

Włoski dla początkujących na całkiem wysokim poziomie. Polecam szczególnie naukę online jest fantastyczna.

M
Marlena napisał/a: |

Niesamowita nauka włoskiego. Ciekawa tematyka i bardzo relaksująca nauka. Audiobooki fantastyczne, polecam

D
Dariusz napisał/a: |

Audiobook to bardzo wygodna forma nauki.
pozdrawiam

G
Grazia napisał/a: |

Jestem bardzo zadowolona z kursów: j. hiszpańskiego i j. włoskiego. Kursy są kolorowe, dopracowane i zachęcają do nauki. Zawsze jak wchodzę na stronę kursu to mam ochotę udać się na wakacje do Włoch i Hiszpanii. Zawarte zdjęcia na stronach kursów poprawiają mi humor i zachęcają do nauki. Już wkrótce złożę też podanie dla jednego z biur turystycznych żeby poprowadzić wycieczkę jako pilot wycieczek zagranicznych. Oczywiście wezmę udział w egzaminie. Polecam gorąco.

E
Elżbieta napisał/a: |

Doskonały kurs włoskiego.

W
Weronika napisał/a: |

Bardzo polecam kurs włoskiego. Nauka podana jest w sposób przystępny dla każdego, duży zasób słownictwa praktycznego. Do tego dużym plusem jest możliwość samodzielnego dzielenia sobie nauki dostosowując ją do swojego czasu wolnego.

B
Basia napisał/a: |

Polecam kurs języka włoskiego ESKK.

J
Joanna napisał/a: |

Wspaniała nauka włoskiego. Lekcje tematycznie poukładane umożliwiają naukę z danego sektora życia czy zainteresowań. Platforma online przejrzysta. Uczę się po 30 minut dziennie i widzę postępy. Pozdrawiam fantastyczną szkołę językową.

A
Anita napisał/a: |

Kurs pozwolił mi na przyswojenie podstawowych zwrotów i słów, które już na tym etapie pozwalają mi na swobodne porozumiewanie się w języku włoskim. Jestem zadowolona z kursu.

M
Marysia napisał/a: |

Bardzo dobre podstawy włoskiego. Uwielbiam logować się do platformy online.

N
Natalia napisał/a: |

Lubię naukę włoskiego z ESKK. Mam tutaj wszystko czego potrzeba do nauki języka.

E
Ewa napisał/a: |

Dobre podstawy włoskiego.

P
Paulina napisał/a: |

Wszystko super. Bez zastrzeżeń :)

E
Eliza napisał/a: |

Włoski OK.
Jestem mega zadowolona z nauki online.

R
Renata napisał/a: |

Jestem bardzo zadowolona z kursu włoskiego. Fajna metoda, uczysz się, kiedy tobie pasuje. Materiał opracowany super!!!

A
Anna napisał/a: |

Skuteczna nauka włoskiego online

A
Anna napisał/a: |

Włoski dla każdego. Spokojnie w bardzo miłej atmosferze można nauczyć się podstaw włoskiego. Lekcje bardzo ciekawe tematycznie, a różne pomocne narzędzia bardzo ułatwiają naukę włoskiego. Bardzo dobry kurs, polecam

D
Dorota napisał/a: |

Polubiłam włoski już od pierwszego kontaktu z platformą. Dla mnie to skuteczna i przyjemna nauka języka.
Pozdrawiam całą szkołę językową!

M
Michalina napisał/a: |

Włoski w takiej postaci da się lubić.
Jestem jak najbardziej zadowolona z dokonanego zakupu.

K
Karol napisał/a: |

Polecam ten kurs, jestem zadowolony

Łucja napisał/a: |

Bardzo cenię sobie naukę z ESKK. Mam tutaj wszystko potrzebne do nauki języka włoskiego. Lekcje są przejrzyste, ciekawe tematyczne, a całość dostępna na platformie online przez cała dobę. Wyjątkowo skuteczna nauka włoskiego, polecam

J
Janina napisał/a: |

Uwielbiam uczyć się włoskiego z kurs online eskk. Codziennie staram się jak najszybciej uporać z codziennymi obowiązkami, aby móc usiąść do lekcji online. Super ćwiczenia, fajna tematyka poszczególnych części kursu. Polecam

M
Magdalena napisał/a: |

Włoski da się lubić, z takim kursem to mogę się uczyć. Pozdrawiam i dziękuję za tak przyjemną i skuteczną możliwość nauki języka.

C
Czarek napisał/a: |

Świetna nauka włoskiego pod każdym względem. Polecam

A
Anka napisał/a: |

Bardzo miło wspominam naukę włoskiego z eskk. Doskonałe podręczniki, mili lektorzy, fachowa obsługa. Polecam

S
Stefania napisał/a: |

Dobry włoski. Cenię sobie tak wygodna i skuteczna naukę.

I
Ilonka napisał/a: |

Dobry kurs online podstaw włoskiego.

W
Weronika napisał/a: |

Lubię się uczyć z eskk. Włoski od pierwszej lekcji przypadł mi do gustu, uwielbiam uczyć się online, ćwiczenia są ciekawe, różnorodne, nie ma nudy czy żmudnego wkuwania. Dzięki eskk nauczyłam się, że z nauki języka też można czerpać przyjemność. Pozdrawiam W.

J
Joanna napisał/a: |

Świetna nauka języka włoskiego. Uczę się jak chcę, kiedy chcę, słownictwo i tematyka bardzo mi odpowiada. Materiały do słuchania są moją ulubiona częścią kursu.
Pozdrawiam J.

M
Magdalena napisał/a: |

Jestem zadowolona z nauki włoskiego. Kurs eskk spełnia moje oczekiwania pod każdym względem, zarówno merytorycznym jak i jakościowym i ilościowym. Wszystko precyzyjnie opracowane pod kątem samodzielnej nauki. Nauka słów i zwrotów przychodzi łatwo, a efekty widać już po kilkunastu dniach. Polecam i pozdrawiam M.

I
Izabela napisał/a: |

Dobry włoski, ćwiczenia doskonale uczą wymowy i to w tematyce bliskiej codziennym życiowym sprawom. Fajna nauka we własnym tempie.

I
Iza napisał/a: |

Dobre podstawy włoskiego. Systematyczna nauka daje postępy. Jestem zadowolona na każdej płaszczyźnie i tej edukacyjnej online jak i z obsługi Klienta. Dobra szkoła, polecam

K
Klaudia napisał/a: |

Melodyjny włoski, jestem pod wrażeniem.

A
Anita napisał/a: |

Bardzo dobry kurs włoskiego dla początkujących.

Łucja napisał/a: |

Bardzo mi odpowiada nauka z eskk. Nie musze wychodzić z domu, wszystko mam pod ręką. Efekty widzę, nic więcej do szczęścia mi nie potrzeba. Pozdrawiam fenomenalną szkołę językową.

R
Renia napisał/a: |

Bardzo lubię naukę włoskiego z eskk. Lekcje dobrze opracowane pod kątem samodzielnej nauki. Nie maiłam większych problemów z przyswajaniem nowych słówek i zwrotów. Myślę, ze to kurs dla każdego. Pozdrawiam całą szkołę językową!

J
Jolanta napisał/a: |

Osobiście jestem bardzo zadowolona z nauki włoskiego. Zarówno gramatyka jak i słownictwo sa bardzo dobrze dobrane tematycznie, co bardzo ułatwia zapamiętywanie gotowych zwrotów. Ciekawe lekcje online i fajnie zaplanowany system powtórek pozwala szybko opanować materiał. Polecam i pozdrawiam J.

J
JOLANTA napisał/a: |

Dzień dobry,
Muszę przyznać, że dopiero niedawno zabrałam się za systematyczną naukę języka
i wykonywanie ćwiczeń, ponieważ musiałam zorganizować sobie stanowisko nauki
i sprzęt (komputer). Ale już po pierwszych przerobionych lekcjach widzę, że materiał został przedstawiony w sposób bardzo jasny, zrozumiały i stopniujący trudności. Sam język bardzo przypadł mi do gustu i myślę, że nie będę miała większych trudności w jego opanowaniu. Mogę uczyć się kiedy mam czas i bez wychodzenia z domu. Ćwiczenia w wymowie utrwalone na płycie CD mogę przesłuchiwać i powtarzać kilka razy i w tempie dostosowanym do moich możliwości. Tak zorganizowana nauka jest prawdziwą przyjemnością.

M
Monika napisał/a: |

Bardzo dobre podstawy włoskiego, już wykorzystuję zdobyte umiejętności na kursie wśród znajomych. Bardzo im imponuje moja znajomość włoskiego. To piękny język i łatwy do nauki, polecam

N
Natalia napisał/a: |

Cool nauka włoskiego.
Cieszę się, że tak wiele osiągnęłam z Wami.
Pozdrawiam

M
Mariola napisał/a: |

Włoski idealny pod każdym względem. Dla mnie wzrokowca lekcje online są niezbędne, ale uwielbiam także słuchać audiobooka w każdej wolnej chwili. Świetna nauka włoskiego, polecam

A
Asia napisał/a: |

Bardzo dobry kurs włoskiego dla poczatkujących, będziecie zadowoleni z zakupu.

D
Dawid napisał/a: |

Skuteczna nauka języka włoskiego, przystępnie i bogato opracowane lekcje, platforma online dostępna 24h na dobę. Często siadam późnym wieczorem, wtedy jest cicho w domu i nauka online sprawdza się w 100%.

W
Weronika napisał/a: |

Około 5 lat temu próbowałam swoich sił z włoskim, nie było to wtedy łatwe suchy podręcznik bez żadnych nagrań. Obecnie uczę się z kursu eskk i jestem bardzo zadowolona. materiałów jest tyle do wyboru, ze aż ciężko się zdecydować od czego zacząć. Maja tradycyjne podręczniki, do tego nagrania z lektorem dodatkowe materiały do słuchania w postaci audiobooka i wiele innych rzeczy sowników, gier. Z przyjemnością siadam do nauki włoskiego szczególnie teraz, gdy dni są jeszcze takie krótkie.

N
Natalka napisał/a: |

Przyjemna nauka włoskiego w zaciszu domowym z filiżanką kawy, pod kocem, na kanapie. To lubię :-)

L
Laura napisał/a: |

Super podstawy włoskiego. Bardzo lubię siadać do lekcji eskk.

E
Ewa napisał/a: |

Świetnie metodycznie opracowany kurs. Szkoda tylko, że do platformy internetowej trzeba po 1,5 roku dopłacać. Nie wystarczyło mi do gruntownej nauki tyle czasu ile wyliczyło ESKK i musiałam dopłacać. Powinno być więcej czasu, nie uczymy się według czyichś wyliczeń tylko w swoim trybie. Ale kurs oprócz tego bez zarzutu i każdemu polecam.

A
Agata napisał/a: |

Muszę przyznać, że dla osoby nie mającej wcześniej do czynienia z językiem włoskim to kurs jest przygotowany rewelacyjnie. Pozdrawiam

W
Wiola napisał/a: |

Bardzo fajna nauka włoskiego. Słuchanie nagrań sprawia mi ogromna przyjemność, a słówka są tak ładnie opracowane tematycznie, że po prostu zostają w głowie na zawsze :-)

K
Kinga napisał/a: |

Dobry kurs włoskiego.
Ładnie opracowane dialogi i ćwiczenia, tematyka bliska życiu.
Już po kilku lekcjach sprawdzałam swoją wiedzę w restauracji i pytając o drogę.
Super nauka, polecam

L
Laura napisał/a: |

Super kurs. Uwielbiam włoski w wykonaniu eskk.

G
Gabrysia napisał/a: |

Świetny kurs włoskiego, ciekawy, humorystyczny i przede wszystkim niemonotematyczny, każde ćwiczenie w tym kursie jest inne, oryginalne i niepowtarzalne i to najbardziej w nim lubię.
Polecam naukę w eskk, efekty was zaskoczą.

I
Izabella napisał/a: |

Bardzo fajny kurs. Przejrzyste dialogi, dobrze wyjaśniona gramatyka. Podoba mi się i chętnie do niego wracam.

A
Anna napisał/a: |

B. dobry włoski polecam wszystkich chcącym w przyjemny sposób nauczyć się podstaw tego języka.

W
Weronika napisał/a: |

Włoski mój melodyjny, fantastyczny i wbrew pozorom prosty w nauce język. Polecam wszystkim kurs włoskiego eskk. Mają tak różnorodne i tak dobre materiały, że szybko zobaczą Państwo efekty. To prawdziwa przyjemność móc się uczyć z tym kursem. Zachęcam i młodszych i starszych. W.

A
Ada napisał/a: |

Nauka włoskiego od niedawna moje oczko w głowie. Cały dzień czekam aż znów będę mogła usiąść do lekcji online. Wciągająca i skuteczna nauka włoskiego. Polecam

M
Monika napisał/a: |

Nie spodziewałam się tak ogromnej ilości materiału, do tego przedstawionego w tak oryginalny i ciekawy sposób. Aż chce się uczyć. B. dobry kurs włoskiego, będę to powtarzać każdemu kogo spotkam na swojej drodze. Pozdr. M.

M
Marlena napisał/a: |

Nauka włoskiego na bardzo dobrym poziomie.
Zarówno słuchowy jak i wzrokowcy będą zadowoleni z ilości przygotowanego przez eskk materiału.
Pozdrawiam

M
Małgorzata napisał/a: |

Jestem bardzo zadowolona,materiały są czytelne ,muszę jedynie popracować nad systematycznoscia. Przed wieloma laty kupiłam w ESKK język angielski, który pomaga mi do dzisiaj i dzięki któremu dogaduje się na zagranicznych wyjazdach. Mam nadzieję, że stanie się tak samo z opanowaniem języka włoskiego.Pozdrawiam wszystkich

E
Emilia napisał/a: |

Polecam kurs, nauczanie włoskiego na wysokim poziomie.
Zainteresowałam się hobbystycznie nauka włoskiego i obecnie to moja życiowa pasja.

K
Karina napisał/a: |

Pobrałam lekcję próbną kursu włoski dla początkujących i od razu się w nim zakochałam. Wszystkie obawy odnośnie samodzielnej nauki zniknęły wraz z dostępem do platformy online. Takiej różnorodności doboru form nauki naprawdę się nie spodziewałam. Ilość ćwiczeń, zadań, dialogów.... fantastyczna. Brawo!

D
Dagmara napisał/a: |

Na razie, po pierwszym zeszycie jestem zadowolona, dostęp online jest super sprawą, można przećwiczyć słownictwo, jak również posłuchać wymowy.

Łukasz napisał/a: |

Wszystko łatwe i przejrzyste. Lekcje dobrze zrobione

J
Justyna napisał/a: |

Właśnie skończyłam kurs języka włoskiego dla początkujących. Dziękuję ESKK za wspaniale przygotowany kurs, ciekawe dialogi oraz przejrzyste tłumaczenia zagadnień gramatycznych. To już mój kolejny kurs ESKK, jestem bardzo zadowolona z metody edukacji na odległość. Nauka w taki sposób to przyjemność, zwłaszcza, gdy zauważa się postęp i efekty wytrwałej pracy:)

K
Klaudia napisał/a: |

Świetny kurs, uczy podstaw włoskiego od postaw, w przejrzysty i ciekawy sposób.

I
Iwonka napisał/a: |

Świetne materiały, doskonały lektor, polecam

I
Iwona napisał/a: |

Nauka włoskiego pozwala mi zrelaksować się po całym dniu pracy, to naprawdę przyjemna nauka, uczę się wieczorami, pod kocem z pachnąca kawą w ręku.

K
Karolina napisał/a: |

Kurs bardzo przystępny i łatwy w samodzielnej obsłudze. Materiały ciekawe. Współpraca z nauczycielem bardzo dobra.

A
Agnieszka napisał/a: |

Świetny kurs i ogromna wygoda nauki w formie zdalnej. Są dostępne zarówno ćwiczenia on-line jak i to, że kurs przerabiamy samodzielnie w swoim tempie w domowym zaciszu. Cieszy mnie duża ilość ćwiczeń.
Całość kursu oceniam 5/6, brakujący punkt to zmiana formy kursu. Kilka lat temu kupiłam kurs z innego języka, który miał formę nowych słówek z masą zdań przykładowych z tłumaczeniem i wyjaśnieniem gramatycznym. Nowa wersja przypomina bardziej kolorowe podręczniki szkolne.
Poza tym jednym szczegółem cały kurs jest świetny.

J
Janusz napisał/a: |

To do Piero początek kursu, ale jestem z niego zadowolony :)

M
Marek napisał/a: |

Rozpoczynam kurs. wg mnie jest dobrze przygotowany i jak narazie nie mam problemów

M
Milena napisał/a: |

Nieziemska nauka słów i zwrotów w zaciszu domowym. Przyjazna metoda nauki, nie sprawiająca większych problemów. Polecam wszystkim, którzy chcieliby nauczyć się podstaw włoskiego.

A
Alicja napisał/a: |

To jest mój pierwszy pakiet - Włoski dla początkujących - odpowiada mi ten początek, zarówno ćwiczenia w zeszycie jak i odsluch na płycie, bardzo dziękuję.

A
Aleksandra napisał/a: |

Włoski dla każdego, fajna nauka we własnym tempie. Nauka sprawdza się na każdym kroku, w domu, w aucie, na spacerze, nawet w kuchni. Dużo zatem słucham i widzę szybkie postępy, jest fajnie, polecam.

E
Elka napisał/a: |

Niecodzienna nauka. Kurs włoskiego zupełnie inny niż wszystkie. Ciekawa tematyka, bardzo życiowa, niesamowita liczba ćwiczeń zarówno pisemnych jak i do odsłuchu. Gramatyka ładnie wytłumaczona. Wygodny format materiałów do odsłuchu mp3. Miodzio kurs!

A
Agata napisał/a: |

Kurs na 6!
Cała zawartość bezcenna.
Polecam

L
Lila napisał/a: |

Jestem zachwycona nauką włoskiego z eskk, znam już kilka podstawowych zwrotów i już cieszę się z ich użycia :-)

S
Sylwia napisał/a: |

Kurs bardzo profesjonalny i podany w "lekkostrawnej" formule. Jestem bardzo zadowolona z kursów językowych ESKK

J
Joanna napisał/a: |

Włoski na medal!
Zachęcam do zakupu kursu, będziecie mile zaskoczeni.

K
Kornelia napisał/a: |

Zawsze chciałam nauczyć się włoskiego i teraz nadarzyła się ku temu okazja, koleżanki i koledzy z pracy zrobili mi prezent w postaci tego kursu. Wspaniale jest mieć takich znajomych! Dziękuję i dam znać jak idzie mi nauka. Pozdrawiam

D
Dorota napisał/a: |

Dzień dobry.
Jestem zadowolona z kursu choć tak mało czasu mam na naukę. Jednak kurs fajnie pomaga ćwiczyć podstawy i powtórka materiału. Będę kontynuować naukę.

W
Wiktor napisał/a: |

Dobry kurs włoskiego, wszystko co potrzebne i niezbędne do nauki języka znajdziecie w tym kursie. Gratuluję ESKK.

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Użytkownicy, którzy kupili ten kurs, kupili również


Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO