Kurs hiszpańskiego dla początkujących również z wersją ONLINE

Espania, ole! Przygotuj się na pasjonującą językową podróż do kraju flamenco, corridy i codziennej siesty. Kurs „Hiszpański dla początkujących” to świetny wybór dla każdego, kto chce poznać język hiszpański oraz kulturę i obyczaje tego kraju. Dzięki ponad 20 latom nieustannego doskonalenia naszych szkoleń, stworzyliśmy nową jakość.

Nauka hiszpańskiego podczas kursu realizowana jest przez Ciebie samodzielnie, co daje Ci pełną dowolność czasu, miejsca i sposobu zdobywania wiedzy. Uzyskasz dostęp do platformy online, który urozmaica oraz wspiera naukę słówek i gramatyki. Stopniowo, krok po kroku kurs „Hiszpański dla początkujących” wprowadza ok. 3000 słów i wyrażeń przydatnych w typowych, codziennych sytuacjach. Co istotne, ćwiczenia i zadania, oprócz rozwijania zdolności językowych, przedstawiają także kontekst kulturowy i obyczajowy.

Z naszego kursu skorzystało już ponad 22 000 osób! Sprawdź także inne kursy hiszpańskiego od ESKK.

Kurs zawiera:

Podręczniki ESKK

Podręczniki i nagrania do lekcji

20 podręczników zawierających 40 lekcji, dzięki którym poznasz 3000 słów i zwrotów gotowych do użycia w codziennych sytuacjach. Materiał w lekcjach jest porcjowany – na opanowanie każdej części wystarczy tylko 15-30 minut. Do wyboru podręcznik w wersji papierowej lub pdf. Nagrania (łącznie ponad 15 godzin) uzupełniają lekcje i umożliwiają wykonywanie ćwiczeń: rozumienia ze słuchu, nagrania prawidłowej wymowy oraz dialogów. Są dostępne na platformie online. W pracy nad materiałami audio brał udział profesjonalny lektor oraz rodowici Hiszpanie.

Program do nauki słówek

Program do nauki słówek

Szybka nauka na smartfonie i komputerze: aplikacja posiada gotowe bazy słówek oraz opcję dodawania nowych, pozwala na odsłuchiwanie dźwięków i sprawdziany ze słuchu. Zawiera moduł rejestrujący postępy w nauce, czytelne statystyki, testy podsumowujące.

Opiekę nauczyciela ESKK

Opiekę nauczyciela

Masz zagwarantowaną opiekę nauczyciela – doświadczonego lektora języka hiszpańskiego, który będzie sprawdzał Twoje prace domowe, wyjaśniał problematyczne zagadnienia i motywował do nauki. Odrabianie prac domowych nie jest obowiązkowe. Nauczyciel nie wystawia ocen.

w cenie 94 zł 75,20 zł /pakiet

Opcje dodatkowe:

Kurs ONLINE

Kurs ONLINE

Interaktywne lekcje pozwalają na skuteczne i wygodne doskonalenie różnych umiejętności językowych. Angażujące ćwiczenia stawiają na praktyczną naukę słówek, również poprzez zabawę. Kurs zawiera różnorodne przykłady, liczne ilustracje oraz testy podsumowujące.

Audiobook ESKK

Audiobook

Kurs przełożony na materiał do słuchania - wystarczy słuchać i powtarzać słowa i zwroty za lektorem, np. podczas jazdy samochodem. W nagraniach uczestniczyli profesjonalny lektor oraz użytkownicy języka hiszpańskiego. Audiobooki dostępne są na platformie online.

+ 16 zł/pakiet
Okładka kursu „Hiszpański dla początkujących”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 20

Poziom trudności: początkujący

CEFR informacje o CEFR A1 + A2

Cena: od 75,20

Opinie: (253 głosów)

Certyfikat: tak

Zaświadczenie ZUS: tak

Wersja ONLINE: tak

Zamawiam Lekcja próbna ZA DARMO
Zobacz koszty wysyłki i pozostałe opłaty »

Czego się nauczysz?

Zamów TERAZ, a otrzymasz 20% RABATU!

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

Jeśli Twoim celem jest szybkie opanowanie języka hiszpańskiego, zachęcam Cię do odrabiania prac domowych. W ESKK nie wystawiamy za nie ocen, a jedynie wskazujemy Twoje mocne strony oraz punkty, w których warto byłoby coś poprawić. Systematyczne odrabianie zadań domowych to przede wszystkim znakomity sposób na powtórzenie materiału.

Beata Matysek: magister filologii hiszpańskiej (Wydział Neofilologii Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu), nauczyciel języka hiszpańskiego.
Beata Matysek

Komentarze studentów


K
Kornelia napisał/a: |

Bardzo skuteczna nauka języka hiszpańskiego, ogromny zasób słownictwa z danej tematyki, nauka przyjemna i ciekawa. Polecam kursy hiszpańskiego eskk

K
Klaudia napisał/a: |

Super hiszpański online.
W ten sposób to można się uczyć :-)

A
Anna napisał/a: |

Mega fajna nauka hiszpańskiego w wersji online.

P
Paulina napisał/a: |

Kurs ok, krok po kroku uczy podstaw hiszpańskiego w miły i przyjemny sposób. Lekcje są ciekawe, dobrze zilustrowane, ogólnie platforma online do nauki hiszpańskiego robi bardzo dobre wrażenie. Po pierwszych lekcjach jestem zachwycona efektami i tempem nauki. Pozdrawiam

D
Dorota napisał/a: |

Nigdy do tej pory nie uczestniczyłam w takim kursie po 2 lekcjach trudno coś powiedzieć ale moim zdaniem te 2 lekcje zawierają sporo materiału do przyswojenia a w dobie pandemii wszystkie kursy są online i uważam że Wasza firma ma duże doświadczenie w tej dziedzinie i w dalszym ciągu będzie dobrze

M
Mateusz napisał/a: |

Hiszpański na medal, zarówno słownictwo jak i gramatyka, platforma do nauki online dostępna przez 24h co bardzo ułatwia mi naukę, bo dopiero wieczorami, a wręcz nocami znajduję odrobinę czasu wolnego, dodatkowo wieczorna cisza i spokój ułatwiają mi przyswajanie słówek i zwrotów.

G
Gosia napisał/a: |

Niezwykle wciągający kurs hiszpańskiego, co miesiąc nie mogę sie doczekać kolejnego zeszytu, a lekcje online to po prostu wisienka na torcie. Pozdrawiam eskk

I
Izka napisał/a: |

Przemiła nauka hiszpańskiego w własnym tempie i we własnym domku. Kurs w dechę :-)

D
Dominika napisał/a: |

Jestem bardzo zadowolona z kursu. Forma kursu online oraz wersja papierowa to bardzo dobre rozwiązanie.

J
Jacek napisał/a: |

B. dobry kurs hiszpańskiego.
Nauka słówek i zwrotów waszą metodą sprawdza się doskonale.

P
Patrycja napisał/a: |

Hiszpański o jakim nawet nie śniłam, to wspaniałe móc się uczyć z eskk. Materiały są dopracowane pod każdym względem czy to od strony słownictwa, zagadnień czy gramatyki. Dobrze wydane pieniądze.

J
Justyna napisał/a: |

Nauka z temperamentem. Jestem zadowolona z dotychczasowych materiałów do nauki hiszpańskiego eskk. Wszystko dobrze przemyślane, nauka nie sprawia problemów. A efekty widać już po kilku lekcjach. A obsługa biura bardzo pomocna. Polecam J.

K
Kamila napisał/a: |

Hiszpański da się lubić. To niesamowicie melodyjny język, nie sprawia większych problemów przy nauce. Troszkę się obawiałam samodzielnej nauki, bez nauczyciela u boku. A teraz widzę, że taka nauka nie dość, ze daje szybkie efekty to jeszcze przynosi mnóstwo satysfakcji i przyjemności. Super nauka szczególnie online, a i na pomoc nauczyciela w eskk też można liczyć. Pozdrawiam serdecznie K.

J
Joanna napisał/a: |

Świetnie przygotowany kurs, rozwija wszystkie umiejętności językowe, jest wspaniałą rozrywką, miły dla ucha i miły dla oka :) Przygotowanie kursu pozwala korzystać z niego w każdej sytuacji, a systematyczność to podstawa.
Gorąco polecam!

Z
Zdzisław napisał/a: |

Kurs (j.hiszpański dla początkujących) odpowiada moim oczekiwaniom.
Nauka staje się "nałogiem".

Z
Zosia napisał/a: |

Ciekawa nauka hiszpańskiego, różnymi narzędziami, polecam szczególnie kurs online, mój ulubiony. Super nauka w fajnym klimacie. A postępy widać z dnia na dzień

B
Barbara napisał/a: |

Etap nauki j.hiszpańskiego dla początkujących już mam za sobą dzięki przemiłej osobie w roli nauczyciela ,która mobilizowała mnie do nauki zachęcając mnie, wskazując właściwy tor nauki w swoich komentarzach a jestem osobą dojrzałą wiekiem będącą na emeryturze.Gracias

W
Weronika napisał/a: |

Cudowna nauka hiszpańskiego, człowiek w ogóle nie czuje, że się uczy, przyjemna forma nauki we własnym domu. Ćwiczenia są tak skomponowane, ze umożliwiają naprawdę szybie zapamiętywanie zwrotów. Bardzo mi odpowiada metoda eskk. Strasznie cieszę się z własnych osiągnięć. Pozdrawiam

B
Beata napisał/a: |

Już na początku wiedziałam, że nie rozstanę się z hiszpańskim, od razu kurs przypadł mi do gustu, lekcje ciekawe, inne niż wszystkie, a wymowa to wisieńka na torcie :-) Polecam kurs

M
Marlena napisał/a: |

Fajna nauka hiszpańskiego.
Niezwykle melodyjny język, a tematy bliskie życiu.
Polecam

N
Natalka napisał/a: |

Wspaniała nauka online, zawsze uważałam, ze nauka hiszpańskiego jest dość łatwa i przyjemna przez jego melodyjność, ale teraz po zapoznaniu się z kursem eskk uważam, że jest po prostu komfortowa, a przede wszystkim skuteczna.

D
Dominik napisał/a: |

Witam. Z kursu hiszpański dla początkujących jestem zadowolony i mogę go polecić innym.

W
Wiesława napisał/a: |

Bardzo przyjazny dla nauki, dużo wiadomości, wygodny do korzystania.

A
Adam Szafirski napisał/a: |

Parę lat temu korzystałem z poprzedniej wersji multimedialnej do nauki języka norweskiego. Tym razem przyszło mi uczyć się na nowym programie do języka hiszpańskiego. Uczę sie jedynie na multimedialnej formie. Zdecydowanie bardziej pasował mi poprzedni model programu.

M
Mirka napisał/a: |

Hiszpański dla wszystkich.
Fantastyczna nauka nie wymagająca wysiłku, jedynie odrobiny czasu wolnego.

M
Magda napisał/a: |

Fajna nauka tego niesamowicie melodyjnego języka. Hiszpański sam wpada w ucho. Polecam

P
Paulina napisał/a: |

Kurs hiszpańskiego z ESKK to czysta przyjemność. Dużo przydatnych zagadnień oraz słownictwa przydatnego w czasie wyjazdu, przejrzyste wyjaśnienie gramatyki. Do tego materiały audio, które umożliwiają naukę w każdej chwili. Polecem szczególnie w czasie prowadzenia samochodu :)

W
Wiktoria napisał/a: |

Nauka hiszpańskiego dla wszystkich, ciekawa praktyczna tematyka, liczne ćwiczenia słownikowe i gramatyczne i ta różnorodność zadań. Super kurs!

M
Monika napisał/a: |

Super nauka hiszpańskiego w swoich czterech ścianach, również na platformie online.
Praktyczne formaty mp3 do przegrywania słownictwa i dialogów.
Spoko kurs.

K
Klaudia napisał/a: |

Przyjemna nauka hiszpańskiego, codziennie na laptopie poświecam pół godzinki na ćwiczenia, a potem ćwicząc jogę słucham słownistwa i dialogów. Metoda eskk się sprawdza, polecam hiszpański

M
Michalina napisał/a: |

Cudowna nauka hiszpańskiego, można słuchać i słuchać lektora godzinami.... każdorazowo z ogromną chęcią siadam do nauki hiszpańskiego. Tak to można się uczyć :-)))

E
Elka napisał/a: |

Super kurs hiszpańskiego nie tylko nauczyłam się podstaw tego języka ale dowiedziałam się tyle na temat Hiszpanów i ich obyczajów, że czuję się jakbym tam już była, a dopiero się wybieram :-) Pozdrawiam

Łucja napisał/a: |

Bardzo melodyjny język do nauki. Słówka przyswaja się bardzo szybko. Polecam kurs eskk mają bardzo ciekawe i różnorodne materiały do nauki hiszpańskiego oraz sympatycznego nauczyciela.

E
Elzbieta napisał/a: |

Bardzo podoba mi się język hiszpański, na razie słabo mi idzie nauka (pewnie z powodu bardzo dużej wady słuchu) ale nie tracę nadziei.

M
Madzia napisał/a: |

Ależ fajna nauka hiszpańskiego, niezliczona ilość zwrotów i słów a wszystko oplecione ciekawa szata graficzną, aż przyjemnie się uczy, doskonały system powtórek i miły lektor :-) Dobrze wydane pieniądze, pozdrawiam

D
Dawid napisał/a: |

Z kursów jestem b. zadowolony. W hiszpańskim mi brakuje słówek w trakcje lekcji, tak jak jest w j. francuskim.

I
Iza napisał/a: |

Super kurs hiszpańskiego, czas podczas nauki mija szybko, a efekty są niesamowite. Przyjemna nauka hiszpańskiego na wysokim poziomie. Polecam szczególnie materiały do słuchania, doskonały lektor.

H
Hanna napisał/a: |

Dobrze przygotowany kurs. Ciekawe teksty i ćwiczenia. Super słowniczek.

E
Ewa napisał/a: |

Bardzo dobrze zaplanowany kurs. Doskonała opieka ze strony nauczyciela, szybka korekta, motywujący feedback i wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania i wątpliwości.

A
Alicja napisał/a: |

Nie przesadzę jeśli powiem, że kurs hiszpańskiego dla początkujących jest po prostu wyśmienity. Jak wisienka na torcie.

M
Monika napisał/a: |

Cudowny hiszpański, kurs online niesamowicie wciągający. Po kilku lekcjach stwierdzam, że hiszpańskim jest prosty językiem, mi szybciej wchodzi do głowy nauka hiszpańskich niż angielskich słówek.

K
Katarzyna napisał/a: |

Pakiet 1 języka hiszpańskiego mam już opanowany:) A to wszystko dzięki wspaniałemu opracowaniu ESKK. Ogólnie Kursy językowe są tak skonstruowane, że po ich ukończeniu można np. bez problemu pomóc dzieciom w nauce. Polecam.

R
Renata napisał/a: |

myślę że kurs hiszpańskiego pomoże mi nawiązać nowe znajomości. Trafiony zakup.Kurs przystępny nie wymaga żadnych instalacji ani nauczyciela

K
Katarzyna napisał/a: |

Świetny kurs, zwłaszcza metoda nauki online, bardzo przejrzysta i doskonale zorganizowana. Tylko bardzo proszę, pomyślcie także o aplikacjach multimedialnych na iPhone'a!!!

E
Ewa napisał/a: |

Jestem zachwycona kursem hiszpańskiego.Można się naprawdę nauczyć , w co wcześniej wątpiłam. Dziękuję.

E
Elżbieta napisał/a: |

Miła, przyjemna, skuteczna i różnorodna nauka hiszpańskiego. Aż żałuję, ze nie słyszałam o waszej szkole wcześniej już dawno biegle władałabym hiszpańskim :-)

K
Kama napisał/a: |

Rewelacyjnaaaaaaa nauka hiszpańskiego. Dzięki materiałom audio znacznie szybciej przyswajam gotowe słówka i zwroty. Przyjemna nauka bez żmudnego rycia słówek! Polecam

K
Kornelia napisał/a: |

Super kurs hiszpańskiego.
Widać, że firma ma doświadczenie w skutecznym nauczaniu języka hiszpańskiego.
Pozdrawiam K.

M
Marta napisał/a: |

Jedna z fajniejszych metod nauki hiszpańskiego na jaką trafiła, uczę się od 8 miesięcy a już całkiem sprawnie komunikuję się w tym języku. Lekcje są fantastycznie przygotowane pod względem merytorycznym i wizualnym, gramatyka nie sprawia najmniejszego problemu, a w wymowę można się wsłuchiwać godzinami. Ciekawa, szybka i skuteczna nauka hiszpańskiemu, polecę ją każdemu. Marta

Z
Zosia napisał/a: |

Fantastyczna nauka hiszpańskiego, jestem zachwycona kursem online, ilość i róznorodność ćwiczeń az powala... materiały do sluchanie również niezwykle przydatne. Brawa dla autorów kursu.

A
Agnieszka napisał/a: |

Bardzo wygodny sposób. Uczę się kiedy mam czas i ochotę, czasami późnym wieczorem :-) a czasami w samochodzie jako pasażer :-)

A
Anna napisał/a: |

Wspaniała nauka, potrzeba tylko trochę systematyczności i gwarantuję, bo wiem sama po sobie, że opanujecie podstawy hiszpańskiego i to solidne podstawy, bo pozwalają mi one na swobodną komunikację w języku hiszpańskim. Super lekcje, dobra szkoła.

M
Magda napisał/a: |

Dobra szkoła.
Wspaniałe kursy hiszpańskiego!

O
Ola napisał/a: |

Przyjemna, szybka i skuteczna nauka hiszpańskiego. Wzorowo przygotowane materiały do nauki hiszpańskich słówek i zwrotów, Nie będziecie się nudzić. Ćwiczenia urozmaicone a wymowa przyjemna dla ucha.

M
Monika napisał/a: |

Jestem mega zadowolona z kursu hiszpanskiego, z lekcji na lekcje coraz bardziej zakochuje się w tym języku. Plyta z Audiobookiem jest super uzupełnieniem każdej lekcji. Polecam szczerze cały kurs.

J
Jakub napisał/a: |

Przemyślane i dopasowane do samodzielnej nauki lekcje hiszpańskiego. Kurs zachwyca różnorodnością ćwiczeń i zadań. Polecam

I
Irena napisał/a: |

Ciekawa i wciągająca nauka hiszpańskiego. Polecam tę szkołę każdej osobie pragnącej nauczyć się podstaw hiszpańskiego, maja niesamowite materiały do nauki, różnorodnie skonstruowane, świetnie tematycznie opracowane, aż miło się uczyć!

A
Anna napisał/a: |

Super nauka hiszpańskiego, polecam szkołę.

M
Magda napisał/a: |

Lekcje bardzo do dobrze opracowane do samodzielnej nauki, wszystko ładnie oznaczone, wyraźny lektor, ćwiczeń w przeróżnych formach aż nadto. Bardzo bogata oferta, jestem miło zaskoczona nauką hiszpańskiego.

g
grzegorz napisał/a: |

I co tu pisać? Kurs jest super.

W
Witold napisał/a: |

Opracowanie raczej przystępne. Nie mam jeszcze zdania w odniesieniu do calosci

T
Tadeusz napisał/a: |

Bardzo dobry pomysł z możliwością bezpłatnego zapoznania się z lekcjami różnych j.obcych na różnych poziomach.W moim przekonaniu to jest bardziej praktyczne niż podręcznik ale brak napisów mówionych słów i zdań obniża zdolnosci poznawcze języka uczacemu się tą metodą.
Kupiłem połowę kursu hiszpańskiego dla poczatkujacych i porównałem to z otrzymanymi bezpłatnie lekcjami.To jest wtedy lepszy.pełniejszy efekt poznawczy języka w piśmie i w słowie.Dziękuję za przesłany,bezplatny, dobry i praktyczny dostęp do nauki j.obcych .Pozdrowienia dla całego zespołu ESKK i życzę dalszych sukcesów w Nowym 2018 RokuTadeusz F.

U
Ula napisał/a: |

Dopiero zaczelam, ale jestem zadowolona.

M
Melania napisał/a: |

Pięknie brzmiący język. Zawsze chciałam nauczyć się hiszpańskiego, teraz wreszcie mam tę możliwość, spodziewam się dziecka a ten czas chcę poświecić właśnie na opiekę nad dzieckiem i naukę języka. To takie moje plany na najbliższy rok.

K
Kazimierz napisał/a: |

W dobie coraz większych możliwości w zakresie podróży zagranicznych, w tym również indywidualnie organizowanego dla rodziny wypoczyneku wakacyjnego, widzę potrzebę opracowania krótkich kursów (np. do 10 lekcji) przygotowujących do porozumiewania się w podstawowym zakresie w podróży. Np. w kursie Hiszpański dla początkujących brak zwrotów potrzebnych przy wynajmie samochodów na lotnisku lub w warsztacie samochodowym.

D
Dorcia napisał/a: |

Wspaniale przygotowana i dobrana nauka hiszpańskiego.
Lektor miły dla ucha polecam.

A
Alicja napisał/a: |

Nie przypuszczałam zaczynając kurs hiszpańskiego w eskk, że wytrwam na kursie tak długo. Nauka hiszpańskiego jest miła i przyjemna a język hiszpański sam w sobie łatwy do opanowania. Jestem dumna z siebie, że zaczynam kolejny poziom nauki.

P
Paula napisał/a: |

Właśnie testuję w Barcelonie swoje umiejętności językowe. Jednak rok nauki hiszpańskiego nie poszedł na marne. Wystarczy się przełamać. Pozdrawiam wszystkich studentów hiszpańskiego.

S
Sara napisał/a: |

Uczę się hiszpańskiego z eskk od trzech miesięcy.
Gratuluję szkole pomysłu na dobre kursy językowe.
Dawno nauka nie szła mi tak dobrze.

E
Ewka napisał/a: |

Wspaniała nauka hiszpańskiego online. BArdzo wciągające ćwiczenia, aż chce się do nich wracać. Już nie mogę sie doczekac pierwszych dłuższych dialogów, abym mogła wyprobować swoje możliwości językowe w realu. Pozdrawiam

D
Daria napisał/a: |

Piękny kraj!
Wspaniały język!
Kursowi hiszpańskiego również nie mogę nic zarzucić. Bardzo przyjemna nauka.

N
Natalia napisał/a: |

Uczę się hiszpańskiego od niedawna. Cieszę się, że jest tutaj tylu miłośników hiszpańskiego. Wspaniały język, cudowny kraj.

A
Agata napisał/a: |

Zakupiłam kurs pół roku temu, wykupiłam z koleżanką dwutygodniowy pobyt na Costa Brawa latem i obie postanowiłyśmy przygotować się do wyjazdu także językowo. Słownictwo i tematyka idealnie wpasowują się w naszą podróż. Już nie możemy doczekać się przetestowania naszych umiejętności językowych. Hiszpański naszą pasją :-)

K
Karolcia napisał/a: |

Skuteczny i naprawdę wygodny kurs hiszpańskiego. Wskakuję wieczorkiem na sofę tablet w rączkę słuchaweczki i zaczynam pół godzinki, czasami dłużej jak mam czas, efekty więcej niż zadawalające :-) Polecam mają świetne materiały do nauki języków, a przynajmniej mi niczego więcej nie potrzeba.

A
Ania napisał/a: |

Uczyłam się w liceum hiszpańskiego, ale wtedy co innego miałam w głowie niekoniecznie naukę, teraz po latach wróciłam do nauki hiszpańskiego i obecnie mogę się pochwalić certyfikatem z ukończenia kursu hiszpański dla początkujących. Hurrrrrrra.

R
Radek napisał/a: |

Trzy razy zaczynałem uczyć się hiszpańskiego. Pierwszy raz 17 lat temu. Dopiero z ESKK widzę, że robię postępy i zaczynam rozumieć specyfikę tego języka. Właśnie skończyłem 22 lekcję. Nauka hiszpańskiego to czysta przyjemność.

M
Madzia napisał/a: |

Dobrze przygotowany kurs hiszpańskiego do samodzielnej nauki, ilość ćwiczeń robi wrażenie. Jestem dopiero na trzeciej lekcji, ale kurs już zrobił na mnie ogromne wrażenie. Dodam tylko, że warto zakupić wersję online, bardzo atrakcyjna forma nauki.

U
Ula napisał/a: |

Serdecznie polecam ten kurs a także odrabianie zadań domowych. Pan Mirosław Pałka bardzo wyczerpująco i szczegółowo odpowiada na wszelkie wątpliwości, wyjaśnia wszelkie kwestie, co mi np bardzo pomaga w nauce, bo lubię wszystko dokładnie wiedzieć i rozumieć ;)

E
Eryk napisał/a: |

Zapisałem się na kurs hoszpański dla początkujących gdyż chciałem poznać kulturę i zwyczaje hiszpanów oraz nauczyć się języka w stopniu komunikatywnym. Jak dotąd moje wyniki w nauce języka są dobre choć przyznaję, że nauka wymaga z mojej strony zaangażowania. Kurs bardzo dobrze przygotowany merytorycznie i dydaktycznie, a dodatkowo wersja online i ćwiczenia wspomagają naukę.

L
Lidka napisał/a: |

Bardzo fajne lekcje hiszpańskiego online polecam wszystkim. Uczę się od pół roku i już się nie mogę doczekać kiedy będę płynnie mówić w tym języku. Jestem zauroczona kursem i melodyjnością tego języka.

H
HAnka napisał/a: |

Interesujące lekcje online hiszpańskiego. Życiowe dialogi uratowały nam życie w Hiszpanii. Kurs wart uwagi.

R
Renia napisał/a: |

Kurs fantastyczny, brzmieniem hiszpańskiego języka ogólnie można się zachwycać, a już jak wejdzie się w posiadanie materiałów eskk hmmm. Super kurs.

I
Iwonka napisał/a: |

Kurs ok. Razem z przyjaciółką rozpoczęłyśmy naukę hiszpańskiego, jakieś pół roku temu. Prowadzimy juz pierwsze nieśmiałe konwersacje :-) Trzeba rozwijać hobby jak tylko czas na to pozwala.

L
Leszek napisał/a: |

Super sposób nauki hiszpańskiego. Lekcje online bardzo ciekawe i wciągające.

E
Eryk napisał/a: |

Jestem studentem kursu Hiszpański dla początkujących w celu utrwalenia i doskonalenia swoich umiejętności językowych. Jakiś czas temu uczyłem się języka hiszpańskiego, ale naukę przerwałem po roku. Kurs językowy jest bardzo fajny obfitujący w przydatne zwroty i zagadnienia gramatyczne oraz informacje o kulturze i zwyczajach panujących w Hiszpanii. Jestem bardzo zadowolony, że mogę uczyć się na kursie hiszpański dla początkujących, a pomoc nauczyciela jest nieoceniona. Dziękuję.

M
Maja napisał/a: |

Kurs hiszpańskiego na 6! Lektor, ćwiczenia, zwroty bardzo fajnie opracowane. Wspaniale melodyjny język słucham hiszpańskiego w zasadzie od rana do nocy tak mi się spodobał ten język.

O
Oleńka napisał/a: |

Piękny kurs hiszpańskiego. Pozwolił mi zrealizować swoje marzenie w wyjątkowo bogaty sposób. Materiały mają wszystko czego potrzeba do samodzielnej nauki, a nawet śmiało mogłabym powiedzieć, że dużo więcej. Gracias!

I
Irek napisał/a: |

Niesamowicie wciągający kurs, uczę się hiszpańskiego dopiero kilka miesięcy i muszę powiedzieć, że lekcje są naprawdę interesujące poruszają wiele bieżących codziennych tematów, uczy się człowiek naprawdę potrzebnych słówek. Bomba kurs.

H
Henryka napisał/a: |

Nauka hiszpańskiego z takim kursem bezcenna. Dzięki!

G
Gaja napisał/a: |

Hej, pozdrawiam wszystkich studentów kursu hiszpańskiego. Od pół roku również uczę się tego języka, jest cudowny tak melodyjny. A materiały są perfekcyjne. Super nauka!

J
Józef napisał/a: |

Swoją sympatią do hiszpańskiego zaraziła mnie siostra. Obecnie jestem Waszym studentem. Macie naprawdę profesjonalne kursy do samodzielnej nauki. Brawo!

O
Olga napisał/a: |

Extra kurs hiszpańskiego. Nauka może sprawiać przyjemność. Kurs na 6!

N
Natalia napisał/a: |

Fascynuję się Hiszpanią od dawna. Dlatego też jestem studentka kursu hiszpańskiego. Bardzo fajny, ciekawy, różnorodny kurs.

D
Dominika napisał/a: |

Ależ fajny kurs. Dobrze wiedzieć o możliwościach edukacyjnych eskk. Jestem mile zaskoczona hiszpańskim.

B
Baśka napisał/a: |

Super kurs hiszpańskiego online, wszystko dostępne na platformie. Szkoła językowa na plus.

C
Cecylia napisał/a: |

Dziękuję za kurs hiszpańskiego online oraz audiobooka, niesłychanie pomocne materiały. Nauka hiszpańskiego teraz to radość.

M
Martyna napisał/a: |

Zarezerwowałam bilety do Barcelony. No to teraz się okaże co dał mi kurs hiszpańskiego. Trochę się boję... ale musi być dobrze.

M
Marcin napisał/a: |

Nauka hiszpańskiego jeszcze nigdy nie sprawiała mi takiej radości jak dzisiaj. A wiecie dlaczego? Bo już niedługo jadę na wakacje i będę mógł potestować znajomość języka w praktyce :)

A
Arek napisał/a: |

Jednym zdaniem. Kurs hiszpańskiego to jest to!

M
Marika napisał/a: |

Lubię się uczyć, kiedy nikt mi nic nie narzuca. Taka nauka to czysta przyjemność, a to właśnie dał mi ten kurs.

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Użytkownicy, którzy kupili ten kurs, kupili również


Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO