Inne witryny Grupy Schouten & Nelissen

Kurs hiszpańskiego dla początkujących z wersją ONLINE

Hiszpański dla początkujących z ESKK to idealne rozwiązanie dla każdego, kto marzy o tym, aby rozpocząć podróż do kraju flamenco, pysznych churrosów i codziennej sjesty. Opanowanie podstaw tego południowoeuropejskiego języka pozwoli Ci także lepiej rozumieć swoje ulubione seriale w oryginalnej wersji. Dzięki naszemu przemyślanemu kursowi przekonasz się, że język hiszpański dla początkujących jest wyzwaniem, z którym z powodzeniem sobie poradzisz. Korzystając z naszej oferty dydaktycznej, będziesz uczyć się skutecznie i wygodnie – bez wychodzenia z domu!

Jak możemy pomóc Ci w tym, aby opanować hiszpański od podstaw? Nasz kurs internetowy umożliwia Ci rozwijanie swoich umiejętności językowych w dowolnym czasie i miejscu. W tym aby opanować podstawy hiszpańskiego, pomogą Ci nasze starannie opracowane podręczniki, program do nauki słówek, a także opieka doświadczonego lektora. Za niewielką opłatą możesz wzbogacić swój język hiszpański online z ESKK o audiobook ułatwiający naukę oraz o dostęp do specjalnej platformy internetowej. Urozmaica ona utrwalanie języka hiszpańskiego dzięki nagraniom audiowizualnym, przedstawiającym również kontekst kulturowy i obyczajowy. W przyjazny sposób poznasz ponad 3000 słów, wyrażeń i zwrotów, które ułatwią Ci podstawową komunikację po hiszpańsku. Warto podkreślić, że po tym, jak zakończysz nasz internetowy kurs hiszpańskiego możesz uzyskać odpowiedni certyfikat.

Na naukę hiszpańskiego od podstaw z ESKK zdecydowało się już 22 000 osób – dołącz do nich!

Kurs zawiera:

Podręczniki ESKK

Podręczniki i nagrania do lekcji

Oferujemy 20 podręczników (do wyboru w wersji elektronicznej lub drukowanej), zawierających aż 40 lekcji. Materiał podzielono w nich w taki sposób, by opanowanie każdej części nie zajęło więcej niż 15-30 minut. Uzupełnieniem szybkiej i skutecznej nauki języka hiszpańskiego od podstaw są ponad 15-godzinne nagrania profesjonalnych lektorów i rodowitych Hiszpanów. Ułatwiają wykonywanie takich zadań jak rozumienie ze słuchu, ćwiczenie prawidłowej wymowy czy przeprowadzanie dialogów.

Kurs ONLINE

Kurs ONLINE

Jeśli wolisz interaktywną samodzielną naukę języka hiszpańskiego z domu, wybierz kurs online. Dzięki angażującym ćwiczeniom samodzielnie przyswoisz ponad 3000 hiszpańskich słówek, wyrażeń i zwrotów. Twoją motywację podtrzymają liczne przykłady, ilustracje oraz testy podsumowujące.

Audiobook ESKK

Audiobook

Dla miłośników słuchania, przygotowaliśmy kurs języka hiszpańskiego w formie materiałów do odsłuchu, dostępnych na platformie internetowej. Hiszpański od podstaw będzie przyjemnością dzięki powtarzaniu za profesjonalnym lektorem słówek i zwrotów w trakcie jazdy samochodem czy leżenia na hamaku.

Program do nauki słówek

Program do nauki słówek

Powtarzaj słówka kiedy chcesz - dzięki programowi do szybkiej nauki słówek języka hiszpańskiego na smartfonie i komputerze. Znajdziesz w nim gotowe bazy słówek, będziesz mógł też dodawać nowe. Ponadto, odsłuchasz dźwięki i weźmiesz udział w sprawdzianach ze słuchu. Do nauki zmotywują Cię Twoje postępy, na bieżąco rejestrowane w programie.

Opiekę nauczyciela ESKK

Opiekę nauczyciela

Poczuj się pewniej dzięki stałej opiece doświadczonego lektora hiszpańskiego. Sprawdzi on Twoje prace domowe, pomoże w problematycznych zagadnieniach i zmotywuje do nauki. Zamiast ocen będzie notować Twoje osiągnięcia i obszary, które możesz jeszcze udoskonalić.

w wersji z e-podręcznikiem w cenie 94 zł 65,80 zł /pakiet

w wersji z drukowanym podręcznikiem w cenie 114 zł 75,80 zł /pakiet

Okładka kursu „Hiszpański dla początkujących”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 20

Poziom trudności: początkujący

CEFR informacje o CEFR A1 + A2

Cena: od 65,80 zł

Opinie: (339 głosów)

Certyfikat: tak

Zaświadczenie ZUS: tak

Wersja ONLINE: tak

Zamawiam  

wersja ECO z e-podręcznikiem

Zamawiam

wersja z podręcznikiem drukowanym

Zobacz koszty wysyłki i pozostałe opłaty »

Hiszpański dla początkujących z ESKK – komu szczególnie go polecamy?

Zależy Ci na tym, aby opanować hiszpański od podstaw? Niezależnie czy chcesz to zrobić z przyczyn prywatnych, czy zawodowych, opracowany przez nas kurs hiszpańskiego dla początkujących pozwoli Ci osiągnąć ten cel. Jest on skonstruowany w taki sposób, aby pozwalał kompleksowo rozwijać Twoje umiejętności językowe, w tym czytanie, pisanie czy rozumienie ze słuchu. Hiszpański dla początkujących od ESKK wyróżnia się tym, że zapewnia kursantom opiekę nauczyciela, który będzie sprawdzać nieobowiązkowe prace domowe, tłumaczyć problematyczne zagadnienia i motywować do dalszej nauki. Wygodna i efektywna forma, jaką przyjmuje nasz internetowy kurs hiszpańskiego, sprawia, że jest on szczególnie atrakcyjnym rozwiązaniem dla m.in.:

Dlaczego warto postawić na hiszpański od podstaw z ESKK?

Co sprawia, że nauka hiszpańskiego poprzez kursy językowe ESKK jest świetnym pomysłem? Przede wszystkim warto podkreślić to, że umożliwia pracę nad swoimi umiejętnościami językowymi w bardzo przystępnej formie. Zestaw podręczników, na którym bazuje nasz hiszpański dla początkujących, jest podzielony na 40 lekcji, spośród których każda może być opanowana w przeciągu pół godziny. Pozwala to łatwo wyznaczyć sobie czas na naukę w trakcie dnia, nawet jeśli masz wyjątkowo napięty grafik. W ramach naszego internetowego kursu dla początkujących oferujemy także m.in. 15 godzin nagrań zrealizowanych przez doświadczonych lektorów i native speakerów, które ułatwiają zwiększanie umiejętności z zakresu prawidłowej wymowy czy rozumienia ze słuchu. Dużym atutem hiszpańskiego od podstaw z ESKK jest również to, że kursant pozostaje pod stałą opieką nauczyciela zapewniającego skuteczne wsparcie w nauce tego języka. Wszystkie te udogodnienia sprawiają, że w szybkim tempie osiągniesz poziom A2 i będziesz mógł kontynuować naukę, sięgając po nasz kolejny kurs: hiszpański dla średnio zaawansowanych.

Czego się nauczysz?

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

Jeśli Twoim celem jest szybkie opanowanie języka hiszpańskiego, zachęcam Cię do odrabiania prac domowych. W ESKK nie wystawiamy za nie ocen, a jedynie wskazujemy Twoje mocne strony oraz punkty, w których warto byłoby coś poprawić. Systematyczne odrabianie zadań domowych to przede wszystkim znakomity sposób na powtórzenie materiału.

Beata Matysek: magister filologii hiszpańskiej (Wydział Neofilologii Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu), nauczyciel języka hiszpańskiego.
Beata Matysek

Program kursu

Świadectwo

Egzaminy i certyfikaty

telc

Wartość certyfikatu

Egzaminy telc należą do systemu egzaminów stworzonych w oparciu o Europejski System Opisu Kształcenia Językowego Rady Europy – Common European Framework of Reference (CEFR). Zostały opracowane i są administrowane przez organizację telc GmbH z siedzibą we Frankfurcie nad Menem, będącą członkiem ALTE.

ESKK jako członek sieci telc współpracuje w zakresie egzaminów telc ze Studium Języków Obcych Uniwersytetu Łódzkiego – licencjonowanym partnerem telc GmbH, nadzorującym przeprowadzanie egzaminów w podległej sobie sieci centrów i ośrodków egzaminacyjnych telc w Polsce.

Po zdaniu egzaminu otrzymasz międzynarodowy certyfikat telc dokumentujący poziom Twojej wiedzy. Certyfikat telc jest uznawany w większości krajów europejskich, zatem jego posiadanie może znacznie ułatwić Ci podjęcie nauki lub atrakcyjnej pracy w krajach Unii Europejskiej. Certyfikat telc jest także coraz szerzej honorowany przez polskich pracodawców i wyższe uczelnie (certyfikaty telc są traktowane jako równoważne z egzaminami wstępnymi czy końcowymi na wielu polskich uczelniach). Zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 16 grudnia 2009 r. w sprawie sposobu przeprowadzania postępowania kwalifikacyjnego w służbie cywilnej (DzU Nr 218 poz. 1695) certyfikaty telc (od poziomu B2) są oficjalnie uznawane przez administrację Rzeczypospolitej Polskiej jako potwierdzenie znajomości języka.

Forma egzaminów

W ramach certyfikacji telc istnieje kilka poziomów egzaminów. Absolwentom kursów z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego proponujemy egzaminy poziomach:

Egzaminy telc składają się z części pisemnej oraz ustnej. Rodzaj zadań zależy od poziomu egzaminu. W części pisemnej uczestnik musi wykazać się umiejętnością rozumienia tekstu czytanego oraz rozumienia ze słuchu, a także sformułować wypowiedź pisemną na zadany temat. Część ustna to rozmowa w danym języku. Na stronie www.telc.net możesz zapoznać się ze strukturą egzaminu na danym poziomie. Dostępne są też tam próbne arkusze egzaminacyjne (wraz z kluczem odpowiedzi) oraz związane z nimi nagrania.

Organizacja egzaminów

Do egzaminów telc mogą przystąpić osoby, które ukończyły kurs ESKK. Wraz z przedostatnim pakietem kursu otrzymasz ulotkę z kuponem zgłoszenia. Wypełniony kupon wystarczy odesłać na adres ESKK (nie zapomnij wskazać, jaki poziom egzaminu Cię interesuje). Na podstawie informacji uzyskanych w Studium Języków Obcych Uniwersytetu Łódzkiego poinformujemy Cię o możliwych terminach i miejscach przeprowadzania egzaminów na danym poziomie oraz przekażemy dane kontaktowe do ośrodków egzaminacyjnych. Od tego momentu będziesz indywidualnie kontaktować się z wybraną szkołą, gdzie otrzymasz szczegółowe informacje o egzaminach (godzina, cena, sposób uiszczenia opłaty egzaminacyjnej, możliwość konsultacji, egzaminu próbnego itp.).

Kursy, po ukończeniu których możesz uzyskać certyfikat telc:

Płatności

Ceny egzaminów telc podawane są bezpośrednio w szkołach przeprowadzających dany egzamin. Uzależnione są między innymi od liczby osób w grupie.

Ciekawostki o Hiszpanii

Nie tylko imponujące zabytki i wspaniałe dzieła sztuki sprawiają, że Hiszpania to jedno z najczęściej odwiedzanych państw Europy. Turystów przyciągają wspaniały klimat, ciepłe morze, urocze plaże, pyszne jedzenie, aromatyczne wina i otwartość mieszkańców tego pięknego kraju.

Językiem hiszpańskim posługuje się 400 milionów ludzi. Obowiązuje on oczywiście w Hiszpanii, ale jest też językiem urzędowym 20 państw obu Ameryk – od Meksyku po Argentynę. Warto też wspomnieć, że dla około 35 milionów obywateli USA jest językiem ojczystym, a często jedynym, jaki znają. Popularność ta sprawia, że hiszpańskiego wielu Polaków uczy się jako pierwszego języka obcego, a jeszcze więcej osób wybiera go jako drugi język do nauki, np. po angielskim.

Czy wiesz, że...

... uważa się, że hiszpański, a nie – powszechnie stawiany za wzór prostoty – angielski, jest najłatwiejszym językiem na świecie?

... zasady wymowy hiszpańskiej są bardzo zbliżone do polskich, dlatego nauka hiszpańskiego nie sprawia nam większych kłopotów?

... Lizaki wynalazł w 1950 roku hiszpański producent słodyczy Enric Bernat Fontlladosa? Cukierek na patyku, początkowo zwany „Gol” bardzo się spodobał, jednak pod wpływem konsumentów zmieniła się jego nazwa i dziś znany jest jako „Chupa Chups” (od hiszpańskiego czasownika chupar – ssać). A logo lizaka (w formie przypominającej stokrotkę) wymyślił sam Salvador Dalí!

... Hiszpania jest najbardziej suchym i gorącym państwem Unii Europejskiej?

... prawdziwe nazwisko słynnego malarza Pabla Picasso brzmiało: Pablo Diego Jose Francisco de Paula Juan Nepomuceno Maria de los Remedios Cipriano de la Santisma Trnidad Ruiz Picasso?

Komentarze studentów


B
Barbara napisał/a: |

Na wycieczkach zagranicznych łatwiej jest się poruszac w danym kraju ze znajomością języka po takim kursie.

A
Adam napisał/a: |

Niesamowita ilość ćwiczeń i zadań, fajna forma nauki, polecam

M
Marlena napisał/a: |

To już mój drugi kurs z eskk. Polecam. Szkoda tylko że lekcje online nie zawsze toższame z podręcznikiem.

R
Roman napisał/a: |

Bardzo fajne, wciągające lekcje online podstaw Hiszpańskiego.
W tej formie trudno nie opanować języka w stopniu komunikacyjnym.
Bardzo dobry kurs online hiszpańskiego.

A
Adrian napisał/a: |

Polecam hiszpański online

P
Piotr napisał/a: |

Polecam kurs podstaw hiszpańskiego online

I
Ilonka napisał/a: |

Wyjątkowo fajna nauka hiszpańskiego online od podstaw. każdy znajdzie na kursie coś dla siebie. Mi najbardziej odpowiadają lekcje online, siadam w zasadzie późną nocą, gdy już dzieci śpią i fascynują się hiszpańskim.
Polecam naukę online z ESKK

A
Alicja napisał/a: |

Całkiem sympatyczne lekcje hiszpańskiego online

M
Marta napisał/a: |

Extra nauka. Super możliwość zgrywania materiałów audio na dowolny nośnik. Kurs działa także na komórce. Polecam hiszpański ESKK

A
Aldona napisał/a: |

Super nauka online
Megaaaaaa hiszpański!

J
Julita Izabela napisał/a: |

Na pewno rozumiem co śpiewa Alvaro Soler, 💕

L
Lilka napisał/a: |

Genialny panel edukacyjny, bardzo fajne ćwiczenia, które pozwalają szybko i sprawnie opanować podstawy języka hiszpańskiego. POlecam

B
Bartek napisał/a: |

Gratuluję pomysłu na platformę online do nauki języka hiszpańskiego. Nawigowanie po platformie nie sprawia problemu a sama nauka to czysta przyjemność.
Pozdrawiam fajna szkołę językową

O
Olga napisał/a: |

Kurs hiszpańskiego spełnił moje oczekiwania.
Polecam naukę online.

Z
Zbigniew napisał/a: |

Pozytywna opinia

A
Adam napisał/a: |

Świetny kurs hiszpańskiego.

M
Majka napisał/a: |

Super hiszpański online.

R
Rafał napisał/a: |

Doskonale opracowany kurs hiszpańskiego online.
Niesamowia ilość wiadomosci, ćwiczeń, zadań, słownictwa w wyjątkowo niskiej cenie
Jestem pod wrażeniem
Brawo ESKK

H
Hanna napisał/a: |

Kurs ok hiszpańskiego.

M
Marta napisał/a: |

Hiszpański dla każdego.
Uczę się języka wieczorami, po pół godzinki dziennie.
Cieszę się z postępów i dotychczasowych umiejętności.

E
Elwira napisał/a: |

Skuteczna nauka online języka hiszpańskiego.
Kurs w dobrej cenie

Łukasz napisał/a: |

Uwielbiam się uczyć z ESKK na platformie językowej.
Każdy dzień to nowa przygoda :-)

J
Justyna napisał/a: |

Świetnie opracowany kurs online hiszpańskiego.
Cieszę się, że mogę uczyć się tego języka w tak wygodny sposób.
Pozdrawiam

K
Krystyna napisał/a: |

Jestem bardzo zadowolona.

A
Aniela napisał/a: |

Zdecydowanie najlepsze materiały do nauki hiszpańskiego.
Pozdrawiam szkołę

I
Igor napisał/a: |

Hiszpański w atrakcyjnej cenie.
Nauka szybka, bezproblemowa i wygodna.
Polecam ESKK

M
Małgosia napisał/a: |

Polecam naukę hiszpańskiego z ESKK.
Bardzo dobre lekcje online, zero nudy, zero stresu.

K
Klaudia napisał/a: |

Naprawdę fajna nauka, można usiąść do platformy w dowolnym momencie. Wszystko ładnie opracowane graficznie, świetne jakościowo. Program działa idealnie, nie zwiesza się, extra nauka. Mi najbardziej odpowiada nauka ze słuchu, materiały są super, polecam

K
Krystian napisał/a: |

Nie żałuję przystąpienia do kursu hiszpański dla początkujących. Szybko się uczę z dostępnych materiałów, które są ciekawe. Mam nadzieję że uda mi się przejść na wyższy poziom kursu i równie dobrze go przyswajać :D

W
Wioletta napisał/a: |

Hiszpański dla każdego. Polecam

P
Paweł napisał/a: |

Doskonałe podstawy hiszpańskiego. Bardzo cenię sobie ESKK.

M
Matylda napisał/a: |

Hiszpański da się lubić w tej formie.
Przyjemna, skuteczna nauka języka.
Polecam

J
Joanna napisał/a: |

Jestem bardzo zadowolona. Kurs jest bardzo ciekawy i przystępny. Ucze się z chęcią.

A
Agata napisał/a: |

Super kurs, codziennie kilka minut dziennie i widzę efekty. Potrafię już komunikować się po hiszpańsku w podstawowych sferach życia. Polecam kurs hiszpańskiego online

K
Kalina napisał/a: |

Super nauka hiszpańskiego, nie zamieniłabym tego kursu na żaden inny.

O
Olga napisał/a: |

Hiszpański dla początkujących na wysokim poziomie.

G
Gosia napisał/a: |

Uwielbiam uczyć się hiszpańskiego z ćwiczeń online, to najmilsza rzecz jaką ostatnio przyswajam wieczorem. Język jest prosty, bardzo melodyjny.

M
Maja napisał/a: |

Znakomicie opracowany kurs.
Każdego dnia z przyjemnością siadam do lekcji online z hiszpańskiego.
Super ćwiczenia i super lektor.
Polecam ESKK

A
Alicja napisał/a: |

Kol4eżanka namówiła mnie na naukę hiszpańskiego, gdyż sama zachwycona jest nauka na platformie online. Uczy się zaledwie trzy miesiące a juz nieźle sobie radzi z wypowiedziami w języku hiszpańskim. Idę zatem w jej ślady. Zamówieni złożone. Pozdrawiam

O
Oliwia napisał/a: |

Super lekcje hiszpańskiego. Słucham audiobooków codziennie, każdego dnia, w różnych okoliczność i nauka z odsłuchu się sprawdza. Efekty nauki wręcz mnie zaskoczyły. Polecam kursy ESKK

O
Oliwia napisał/a: |

Super lekcje hiszpańskiego. Słucham audiobooków codziennie, każdego dnia, w różnych okoliczność i nauka z odsłuchu się sprawdza. Polecam kursy ESKK

H
Hubert napisał/a: |

Jeśli ktoś się zastanawia nad kupnem to bardzo polecam w prywatnej szlole językowej miesiąc nauki kosztuje około 200 zł i to często za 2 godziny tygodniowo a tu za około 500 zł masz cały kurs i nie jesteś od nikogo uzależniony, gramatyka dobrze wytłumaczona, przydatne słówka i zwroty, i opieka nauczyciela naprawdę warto

M
Małgorzata napisał/a: |

Bardzo dobry kurs, ale widać, że im dalej w las tym więcej drzew i potrzebny jest kontakt bezpośredni z innymi osobami.

g
grazyna napisał/a: |

Jestem bardzo zadowolona z kursu nauki jezyka hiszpanskiego i z opieki nauczyciela.

K
Krystyna napisał/a: |

Hiszpański OK.
Jestem zadowolona.

P
Piotr napisał/a: |

Super nauka.
Polecam hiszpański tej szkoły

A
Anita napisał/a: |

Właśnie dziś zaczynam swoją przygodę z językiem hiszpańskim z materiałów ESKK. Miałam tu już wcześniej do czynienia z francuskim i angielskim, więc wiem, że jestem w dobrych rękach. Boli mnie jednak to, że nie ma w ofercie hiszpańskiego na poziomie zaawansowanym. Po cichu liczę, że zanim ukończę wcześniejsze kursy, to może się jednak pojawi... :)

A
Anna napisał/a: |

Bardzo dobre lekcje hiszpańskiego.
Polecam naukę online

E
Ewa napisał/a: |

Cieszę się na myśl o nauce hiszpańskiego, nie mogę doczekać się przesyłki. Platforma online od pierwszego wejrzenia zrobiła na mnie pozytywne wrażenie. Wszystko drobiazgowo przemyślane. Polecam

E
Ewka napisał/a: |

Hiszpański da się lubić, to najlepszy kurs pod słońcem. Nauka jest łatwa i przyjemna. Nauka online na platformie wciąga już od pierwszej lekcji. Polecam

M
Monika napisał/a: |

Wprost kocham uczyć się hiszpańskiego z obecnego kursu online. Bardzo dobra platforma do nauki tego języka. Mam tu wszystko czego potrzeba do opanowania hiszpańskiego na poziomie komunikatywnym. Pół godzinki naprawdę wystarcza, aby robić ogromne postępy. Nauka na kursie się sprawdza, polecam

O
Olgiert napisał/a: |

Super nauka języka hiszpańskiego, nie spodziewałam się, że nauka tego języka będzie tak prosta, przyjemna i fascynująca.

N
Natalia napisał/a: |

Super nauka hiszpańskiego, polecam szczególnie naukę online.

D
Danuta napisał/a: |

Kurs bardzo mi się podoba, przerabiam w swoim tempie, bezstresowo, podoba mi się też metodyka kursu, sposób "wkładania" wiedzy do głowy, prawdopodobnie po skończeniu zechcę kontynuować naukę na wyższym poziomie

L
Lilianna napisał/a: |

Fajna nauka w dowolnym miejscu, lekcje online dostępne przez 24h, dla mnie extra kurs hiszpańskiego.

A
Anita napisał/a: |

Wszystkie lekcje są świetne , wiele można się z nich nauczyć , mi bardzo pomagają , warto z tego z korzystać .

A
Ada napisał/a: |

Taka naukę hiszpańskiego, to rozumiem :-)

K
Karolina napisał/a: |

Jestem zadowolona. Uczę się kiedy mam czas i gdzie chce. Nie ma presji

B
Beata napisał/a: |

Jakościowo bardzo dobry kurs hiszpańskiego.

K
Karolina napisał/a: |

Genialny kurs, w przyjemny sposób uczy podstaw hiszpańskiego, materiał jest porcjowany akurat na pół godzinki nauki do tego ciekawie tematycznie poukładany. Gramatyka ładnie przedstawiona na przykładach, w sam raz pod kątem samodzielnej nauki. Polecam

I
Igor napisał/a: |

Świetne podstawy hiszpańskiego, polecam

K
Kamila napisał/a: |

Uczę się codziennie pół godzinki, materiały do nauki hiszpańskiego pierwszorzędne!

S
Stella napisał/a: |

Hiszpański dla każdego.

M
Monika napisał/a: |

Hiszpański na szóstkę!
Uczę się od pól roku i cieszę z efektów jak dziecko!
Pozdrawiam całe eskk

A
Anna napisał/a: |

Dobry hiszpański, uczę się systematycznie pół godzinki dziennie, na sofie z laptopem. Nauka jest przyjemna i przede wszystkim skuteczna.
Cieszę się, ze trafiłam w necie na ofertę eskk.
Polecam naukę hiszpańskiego z tą firmą.

M
Marcela napisał/a: |

Najlepszy hiszpański pod słońcem! Uczę się dziennie tylko pół godzinki i widzę efekty. Nauka z eskk sprawia przyjemność, ciekawe ćwiczenia, system powtórek sprawia, że gotowe zwroty można szybko zapamiętać. Metoda się sprawdza, dziękuje!

L
Lilianna napisał/a: |

Fajna nauka hiszpańskiego, można z każdego tematu opanować spory zasób słów i zwrotów. Jak na kurs dla poczatkujących zawiera bardzo duży wachlarz różnych narzędzi z którymi można się uczyć. MI najbardziej odpowiadają nagrania z audiobooka, zgrałam sobie na komórkę i słucham w dowolnej chwili. Pozdrawiam

H
Hanna napisał/a: |

Bardzo dobry hiszpański.
Warto wykupić wersję online, nauka na platformie robi wrażenie.

A
Alicja napisał/a: |

Idealny kurs hiszpańskiego pod każdym względem.
Cieszę się, że mam możliwość nauki z Państwem na platformie online.

B
Beatka napisał/a: |

Genialny hiszpański, uczę się systematycznie dosłownie pól godzinki dziennie głównie w korkach w mieście i na laptopie wieczorami. Lekcje ciekawe tematyka poszczególnych działów przydatna w życiu codziennym. Polecam kurs hiszpańskiego, szczególnie wersję online.

Łucja napisał/a: |

Podstaw hiszpańskiego uczę się od pól roku i nie wyobrażam sobie innej nauki. Super kurs z super możliwościami, polecam naukę hiszpańskiego z eskk.

A
Anna napisał/a: |

Przerabiam materiał zgodnie z zaleceniami eskk, pół godzinki dziennie prawie codziennie, chyba, że wypadnie akurat jakiś wyjazd lub impreza, efekty są widoczne już po kilku tygodniach. Nie mam większych problemów z opanowywaniem materiału, wszystko logicznie, czytelnie wytłumaczone i tematycznie poukładane. Nauka hiszpańskiego sprawia przyjemność. Polecam

J
Jagoda napisał/a: |

Hiszpańskiego z eskk uczę się od niedawna. Bardzo ciekawie i skutecznie pod względem nauki języka opracowany kurs. Wszystko współgra ze sobą, podręczniki, lekcje online czy materiały do słuchania. Tematyczny układ kursu pozwala na szybsze zapamiętywanie zwrotów. Dla mnie hiszpański bez zarzutu :)

S
Sylwia napisał/a: |

Świetny hiszpański, uczę się z chęcią tego języka.

M
Marzena napisał/a: |

Kurs jest dobry. Trzeba czasami czegoś doszukać w necie jeśli się chce wiedzieć wcześniej niż jest zaplanowane w podręczniku wyjaśnienie danego zagadnienia. Kontakt z nauczycielem mógłby być jednak możliwy po każdej lekcji, a nie po 2 przerobionych lekcjach.

A
Anka napisał/a: |

Fajny hiszpański, spodoba Wam się nauka z ta szkoła. Mają wszystko co potrzeba do nauki języka zarówno dla wzrokowców jak i słuchowców. Osobiście jestem mega zadowolona zarówno z kursu online jak i tradycyjnych podręczników. Profesjonalni native speakerzy, polecam kurs jako całość

M
Matylda napisał/a: |

Hiszpański jest cudowny. Uczę się po pół godzinki dziennie i widzę efekty.
Cieszę się jak dziecko.

I
Izka napisał/a: |

Super kurs hiszpańskiego, naprawdę przemawia do mnie. Uczę się systematycznie pół godzinki dziennie, co sprawia mi niezwykłą frajdę, zawsze bowiem chciałam znać podstawy hiszpańskiego. Uczę się dla siebie, dla hobby. Pozdrawiam

L
Lena napisał/a: |

Kurs bardzo dobrze tematycznie złożony. Brak monotonii zachęca do pochłaniania nowych materiałów.
Uczę się wyłącznie z przesłanego zestawu zeszytów ćwiczeń oraz ze ściągniętych ze strony eskk nagrań - w każdym miejscu i o każdej porze. Szkoda że nie ma kursów dla zaawansowanych, B2 albo w wersji biznesowej - to mnie rozczarowało.

A
Adrianna napisał/a: |

Dobry kurs do nauki języka hiszpańskiego. Jak tylko mam okazję siadam do ćwiczeń online, najczęściej uczę się jednak słuchając materiałów do odsłuchu. Fantastycznie dobrana tematyka poszczególnych lekcji, która doskonale sprawdza się na co dzień. Super hiszpański, polecam

W
Weronika napisał/a: |

Bez obaw nauczycie się hiszpańskiego z eskk. To wspaniała szkoła, która bardzo odpowiedzialnie podchodzi do nauki języka. Wysoka jakość materiałów sprawia, że postępy w nauce widać już po kilu tygodniach. Polecam kurs eskk.

H
Hania napisał/a: |

Niebywale dobry hiszpański, dawno tak dobrze słówka z hiszpańskiego nie wchodziły mi do głowy. Różnorodność metod nauczania w tej szkole szokuje, szokuje pozytywnie. Jestem zachwycona kursem hiszpańskiego, nauka sprawia mi wiele radości. Materiały są ciekawie opracowane, czytelnie, a lektor b.dobry. Polecam wszystkim kurs hiszpańskiego eskk.

P
Pawel napisał/a: |

kurs naprawdę fajny i pod względem zawartości jak i pod kątem aplikacji. czekam na następne czesci kursu

M
Mirka napisał/a: |

Wspaniała nauka hiszpańskiego. Po prostu nie można się oderwać od lekcji online, są idealne pod każdym względem zarówno tematyki jak i opanowywania gramatyki. Do tego dzięki możliwości przegrywania wymowy można się uczyć nawet podczas biegania czy gotowania w kuchni. Super nauka. Pozdrawiam eskk

N
Natalka napisał/a: |

Mój ulubiony kurs, zaraz po kursie szycia eskk.
Dziękuję za przebogata ofertę nauki hiszpańskiego, postaram się Państwa nie zawieść.

M
Marta napisał/a: |

Fajna nauka hiszpańskiego.
Lektor przyjemny dla ucha i ten komfort słuchania zwrotów w zasadzie w każdej minucie dnia. Super!

F
Filip napisał/a: |

Super kurs! Przerobiłem połowę i jestem bardzo zadowolony. Przerabiasz materiał, kiedy masz czas. Zadania są bardzo różne i uczą języka na wielu płaszczyznach, a w razie problemów możesz o wszystko spytać nauczyciela.

D
Dorota napisał/a: |

Jestem zadowolona z kursu choć przerobiłam dopiero 3 zeszyty najważniejsze że mogę się uczyć w swoim tempie i czasie na pewno zamówię dalszą część kursu.

K
Kornelia napisał/a: |

Bardzo skuteczna nauka języka hiszpańskiego, ogromny zasób słownictwa z danej tematyki, nauka przyjemna i ciekawa. Polecam kursy hiszpańskiego eskk

K
Klaudia napisał/a: |

Super hiszpański online.
W ten sposób to można się uczyć :-)

A
Anna napisał/a: |

Mega fajna nauka hiszpańskiego w wersji online.

P
Paulina napisał/a: |

Kurs ok, krok po kroku uczy podstaw hiszpańskiego w miły i przyjemny sposób. Lekcje są ciekawe, dobrze zilustrowane, ogólnie platforma online do nauki hiszpańskiego robi bardzo dobre wrażenie. Po pierwszych lekcjach jestem zachwycona efektami i tempem nauki. Pozdrawiam

D
Dorota napisał/a: |

Nigdy do tej pory nie uczestniczyłam w takim kursie po 2 lekcjach trudno coś powiedzieć ale moim zdaniem te 2 lekcje zawierają sporo materiału do przyswojenia a w dobie pandemii wszystkie kursy są online i uważam że Wasza firma ma duże doświadczenie w tej dziedzinie i w dalszym ciągu będzie dobrze

M
Mateusz napisał/a: |

Hiszpański na medal, zarówno słownictwo jak i gramatyka, platforma do nauki online dostępna przez 24h co bardzo ułatwia mi naukę, bo dopiero wieczorami, a wręcz nocami znajduję odrobinę czasu wolnego, dodatkowo wieczorna cisza i spokój ułatwiają mi przyswajanie słówek i zwrotów.

G
Gosia napisał/a: |

Niezwykle wciągający kurs hiszpańskiego, co miesiąc nie mogę sie doczekać kolejnego zeszytu, a lekcje online to po prostu wisienka na torcie. Pozdrawiam eskk

I
Izka napisał/a: |

Przemiła nauka hiszpańskiego w własnym tempie i we własnym domku. Kurs w dechę :-)

D
Dominika napisał/a: |

Jestem bardzo zadowolona z kursu. Forma kursu online oraz wersja papierowa to bardzo dobre rozwiązanie.

J
Jacek napisał/a: |

B. dobry kurs hiszpańskiego.
Nauka słówek i zwrotów waszą metodą sprawdza się doskonale.

P
Patrycja napisał/a: |

Hiszpański o jakim nawet nie śniłam, to wspaniałe móc się uczyć z eskk. Materiały są dopracowane pod każdym względem czy to od strony słownictwa, zagadnień czy gramatyki. Dobrze wydane pieniądze.

J
Justyna napisał/a: |

Nauka z temperamentem. Jestem zadowolona z dotychczasowych materiałów do nauki hiszpańskiego eskk. Wszystko dobrze przemyślane, nauka nie sprawia problemów. A efekty widać już po kilku lekcjach. A obsługa biura bardzo pomocna. Polecam J.

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO