Kurs rosyjskiego

Język rosyjski, kiedyś traktowany raczej emocjonalnie, dziś staje się coraz bardziej popularny. Jego znajomość to nie tylko otwarcie nowych możliwości zawodowych, ale i drzwi, dzięki którym można poznać bogatą kulturę Rosji. Jeśli zatem szukasz sposobu, aby w łatwy sposób nauczyć się rosyjskiego, właśnie go znalazłeś!

Kurs „Rosyjski” ESKK to fascynująca przygoda z językiem rosyjskim. Porusza ciekawe, współczesne tematy, dzięki czemu osiąganie postępów w nauce przyjdzie Ci lekko i niezauważalnie, bez mozołu kojarzonego z monotonnym uczeniem się słówek. Kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą opanować rosyjski w stopniu podstawowym, poczynając od alfabetu. Wprowadza około 2000 słów i zwrotów oraz omawia najistotniejsze reguły gramatyczne. Wszystkie nowo wprowadzane zagadnienia poparte są czytelnymi przykładami. Z kursu rosyjskiego mogą także korzystać osoby, które uczyły się kiedyś tego języka i chcą szybko go sobie przypomnieć.

Z naszego kursu skorzystało już ponad 5 800 osób!

Kurs zawiera:

Podręczniki ESKK

Podręczniki i nagrania do lekcji

12 podręczników zawierających 24 lekcje, dzięki którym poznasz 2000 słów i zwrotów. Materiał w lekcjach jest porcjowany – na opanowanie każdej części wystarczy tylko 15-30 minut. Do wyboru podręcznik w wersji papierowej lub pdf. Nagrania uzupełniają lekcje i umożliwiają wykonywanie ćwiczeń: rozumienia ze słuchu, nagrania prawidłowej wymowy oraz dialogów. Są dostępne na platformie online. W pracy nad materiałami audio brał udział profesjonalny lektor oraz rodowici Rosjanie.

Program do nauki słówek

Program do nauki słówek

Szybka nauka na smartfonie i komputerze: aplikacja posiada gotowe bazy słówek oraz opcję dodawania nowych, pozwala na odsłuchiwanie dźwięków i sprawdziany ze słuchu. Zawiera moduł rejestrujący postępy w nauce, testy podsumowujące.

Opiekę nauczyciela ESKK

Opiekę nauczyciela

Masz zagwarantowaną opiekę nauczyciela – doświadczonego lektora języka rosyjskiego, który będzie sprawdzał Twoje prace domowe, wyjaśniał problematyczne zagadnienia i motywował do nauki. Odrabianie prac domowych nie jest obowiązkowe. Nauczyciel nie wystawia ocen.

w cenie 94 zł 75,20 zł /pakiet

Opcje dodatkowe:

Audiobook ESKK

Audiobook

Kurs przełożony na materiał do słuchania - wystarczy słuchać i powtarzać słowa i zwroty za lektorem, np. podczas jazdy samochodem. Łącznie to ponad 12 godzin nagrań dostępnych na platformie online. W nagraniach uczestniczyli profesjonalny lektor oraz rodowici Rosjanie.

+ 16 zł/pakiet
Okładka kursu „Rosyjski”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 12

Poziom trudności: początkujący

CEFR informacje o CEFR A1 + A2

Cena: od 75,20

Opinie: (117 głosów)

Świadectwo: tak

Zaświadczenie ZUS: tak

Zamawiam Lekcja próbna ZA DARMO
Zobacz koszty wysyłki i pozostałe opłaty »

Czego się nauczysz?

Zamów TERAZ, a otrzymasz 20% RABATU!

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

W trakcie kursu nauczymy Cię praktycznych wyrażeń z życia codziennego – będziesz wiedział, jakim rosyjskim posługiwać się w pracy, a jakim na spotkaniach towarzyskich. Przedstawimy Ci też rosyjskie tradycje i zwyczaje. Dowiesz się, co jest podobne do polskiego savoir-vivre’u, a co odmienne, tak by nic w zachowaniu Rosjan Cię nie dziwiło i aby Twoje zachowanie nie dziwiło Rosjan.

dr Małgorzata Wiatr-Kmieciak: starszy wykładowca w Instytucie Filologii Rosyjskiej UAM.
dr Małgorzata Wiatr-Kmieciak

Program kursu

Świadectwo

Świadectwo ESKK

Świadectwo ESKK jest cennym dokumentem potwierdzającym poziom umiejętności zdobytych w trakcie kursu. Wystawione przez ESKK – instytucję o ponad 20-letnim doświadczeniu w edukacji na odległość – będzie z pewnością Twoim atutem w czasie poszukiwania pracy.

Egzamin

Warunkiem przystąpienia do egzaminu jest ukończenie kursu i uregulowanie wszystkich należności za otrzymane pakiety lekcyjne. Przystąpienie do niego jest dobrowolne i może nastąpić w dowolnym momencie, o ile ukończony kurs nadal znajduje się w aktualnej ofercie. Egzamin przeprowadzany jest w formie pisemnego testu wyboru. Zestawy pytań za każdym razem losowane są komputerowo. Aby zaliczyć egzamin, należy poprawnie odpowiedzieć na ponad połowę pytań.

Zgłoszenie na egzamin

Jeszcze w trakcie trwania kursu otrzymasz formularz zgłoszenia na egzamin. Możesz także zgłosić się telefonicznie, dzwoniąc pod numer 61 879 32 67.

Termin i miejsce

Egzaminy odbywają się kilka razy w roku, w siedzibie ESKK przy ulicy Masztowej 3 w Poznaniu. Ostateczny termin egzaminu zależy od napływu zgłoszeń. Informację o konkretnym terminie egzaminu otrzymasz z miesięcznym wyprzedzeniem.

Uwaga!
W trosce o zdrowie naszych klientów na czas zagrożenia pandemią COVID-19 wszystkie egzaminy stacjonarne organizowane przez ESKK zostają zastąpione egzaminami przeprowadzanymi przez naszą firmę zdalnie w trybie online.

Płatności

Opłata egzaminacyjna wynosi:

Na miesiąc przed wyznaczonym terminem egzaminu otrzymasz od ESKK zaproszenie na egzamin wraz z informacją o formie płatności.

Komentarze studentów


A
Anna napisał/a: |

Kurs rosyjskiego przejrzysty, czytelny, nauka przyjemna i skuteczna i to bez ruszania się z domu :-) Git!

E
Ewa napisał/a: |

Nauka na kursie sprawia dużo przyjemności, lekcje są przejrzyste i ładnie tematycznie poukładane co ułatwia naukę rosyjskiego.

W
Wanda napisał/a: |

Ten akcent, czy kiedykolwiek go opanuję?
Pozdrawiam twórców kursu rosyjskiego, dobra robota!

G
Gabriela napisał/a: |

Cudna nauka, w domu, bez stresu, bez skrępowania. Pozdr

P
Pola napisał/a: |

Zawsze chciałam znać podstawy rosyjskiego i mimo, iż obecnie rosyjski cieszy się mniejszą popularnością niż kiedyś moja motywacja jest taka sama. Kurs rosyjskiego oceniam wysoko. Pozdrawiam

M
Miłosz napisał/a: |

Powolutku oswajam się z rosyjską wymową. Lekcje ok.

J
Jerzy napisał/a: |

Uczyłem się rosyjskiego przez wiele lat za czasów szkolnych i wyższych. Potem długa przerwa. Jestem dopiero przy drugim zeszycie, daję radę - niestety duży problem z pisaniem. Ale powalczę

D
Daniel napisał/a: |

Myślałem, że nowsza wersja kursu (podobna do podręcznika szkolnego) odstaje od tej sprzed lat. Ale zostałem mile zaskoczony. Polecam kurs rosyjskiego dla początkujących w ESKK. Świetnie omówione zagadnienia gramatyczne i fonetyczne. Odpowiednią uwagę poświęcono również kaligrafii cyrylicy :)

J
Jadwiga napisał/a: |

Nie bójcie się rosyjskiego to naprawdę wdzięczny do nauki język. Pozdrawiam, eskk!

A
Alunia napisał/a: |

Bajka kurs i doskonały akcentowanie wyrazów.

A
Adrianna napisał/a: |

Kurs rosyjskiego doskonale opracowany do nauki w domu.
Dialogi zawierają bardzo potrzebne słownictwo, przydające się na co dzień, a gramatyka jest wyjątkowo przystępnie opracowana. Polecam

K
Klaudia napisał/a: |

Jestem zadowolona z kursu, mimo iż to moje początki. ;)
Serdecznie polecam, jeśli ktoś ma problem z wyznaczeniem sobie toku nauki. Wszystko jest jasne, czytelne a wiedza wchodzi do głowy "sama". Ćwiczenia nie nudzą, angażują całą uwagę, przez co nauczyć się można szybko i sprawnie.

M
Mirka napisał/a: |

Zachęcam do nauki rosyjskiego kurs świetnie opracowany.
Podręcznik bardzo urozmaicony zarówno dialogowo jak i obrazkowo i materiały do słuchania również wzorowe.
Spokojnie nauczycie się podstaw.

B
Basia napisał/a: |

Ostatnio z rosyjskim miałam do czynienia w szkole podstawowej,postanowiłam zatem doszlifować swój rosyjski zaczynając ponownie od zera :-) Jestem mile zaskoczona kursem fajnie dopracowany tematycznie do życiowych sytuacji, a zeszyty idealnie współgrają z materiałami dźwiękowymi. fajna, przyjemna nauka rosyjskiego.

D
Dorota napisał/a: |

Rosyjski - moja miłość jeszcze z podstawówki.
Dobrze móc ponownie korzystać z materiałów nauki tego języka.

M
Michał napisał/a: |

Bardzo dobry kurs języka rosyjskiego szybko się uczę z tych materiałów i jestem bardzo zadowolony

U
Urszula napisał/a: |

Bardzo przyjemna nauka rosyjskiego, wspaniałe akcentowanie lektora tego języka.

A
Anna napisał/a: |

Języka rosyjskiego uczyłam się jako dziecko w szkole podstawowej.Minęło wiele lat a teraz stał się jednym z wiodących języków świata. Postanowiłam odświeżyć sobie znajomość.Jestem bardzo zadowolona. Nauka przychodzi łatwo.

A
Anna napisał/a: |

Jestem zadowolona.Język rosyjski mam jako drugi na studiach.Jako dziecko uczyłam się w szkole podstawowej a teraz przyszedł czas na powtórkę.Tylko ESKK daje mi możliwość uczenia się z równoczesną możliwością poprawy zadań.

S
Sławka napisał/a: |

Skuteczna, wygodna i wyjątkowo dobrze opracowana dla początkujących nauka języka rosyjskiego. Z naciskiem na poprawną wymowę i poprawne akcentowanie. Polecam

M
Malwi napisał/a: |

Dla mnie idealny kurs.
W domowym zaciszu, bez pośpiechu, w dowolnej chwili uczę się materiału i wsłuchuję w rosyjski akcent.

A
Asiulka napisał/a: |

Fajna nauka rosyjskiego od podstaw.

I
Iwona napisał/a: |

Kurs ok. Zawsze miałam słabość do rosyjskiego języka, może dlatego, że jest tak podobny do naszego i nie mam obawy przed nauką tego języka.

M
Malwa napisał/a: |

Mój pierwszy kurs w eskk, nawet nie będę wspominać ile to było lat temu, ale pasja pozostała do dzisiaj.

U
Ulka napisał/a: |

Bezstresowa nauka rosyjskiego.
Taką naukę lubię.
W domku, na własnej sofie, super. Pozdrawiam

W
Wioletta napisał/a: |

Jestem bardzo zadowolona z pracy z kursem. Materiał prezentowany jest w przejrzysty sposób. Na pewno nie jest nudno. Pomaga w czerpaniu radości z nauki języka obcego. Z chęcią wracam codziennie do nauki. Mimo, że mam dużo obowiązków. Kurs jest tak skonstruowany, że nauka jest przyjemności, mimo że tempo jest dość szybkie.

M
Marzena napisał/a: |

Kurs OK.
Nie ma się co bać nauki rosyjskiego. Bardzo zbliżony język do naszego, nie mam żadnych problemów z przyswajaniem rosyjskich zwrotów.

S
Sylwia napisał/a: |

Jestem na szóstym zeszycie rosyjskiego ale chyba nigdy nie nauczę sie tak akcentowac wyrazów jak lektor. Ćwiczę i ćwiczę a jak przychodzi czas na powtórki to i tak zawsze akcent postawię nie na tę literę co trzeba. Pozdrawiam studentów rosyjskiego.

P
Pati napisał/a: |

Dobry kurs rosyjskiego.
Przemiła kadra edukacyjna.
Pełen profesjonalizm!

O
Oliwia napisał/a: |

Kupiłam mojej cioci kurs rosyjskiego, siedzi w domu ma bardzo dużo czasu wolnego, wiosną i latem ogródek jest jej pasją, a w pozostałych porach roku nie ma się czym zająć. Pomyślałam o kursie rosyjskiego, gdyż ciocia bardzo ciepło wspomina czasy zarówno swoich dziadków jak i rodziców, którzy jak była mała przybyli z nią ze wschodu do Polski. Mam nadzieję, że moja niespodzianka sprawi jej radość.

A
Agnieszka napisał/a: |

Nauka rosyjskiego dla każdego. Wystarczy odrobina dobrej woli. Jestem zachwycona kursem eskk.

M
Magda napisał/a: |

Jak się cieszę, że mogę uczyć się języka rosyjskiego w domu. Nie mam czasu na bieganie na zajęcia a kurs eskk idealnie wpasował się w moje zabiegane życie. Dziękuję szkole, że myślą jeszcze o takich osobnikach jak Ja i o edukacji na odległość. Super kurs.

A
Agnieszka napisał/a: |

Praktyczna i przyjemna nauka rosyjskiego. Lekcje przejrzyste i interesujące. Nie mam uwag.

K
Kamila napisał/a: |

Spoko kurs rosyjskiego. Nauczył mnie podstaw na tyle, że teraz swobodnie komunikuję się w języku rosyjskim z moim nowym korepetytorem. Postanowiłam dokształcić się na tyle w języku rosyjskim, aby móc wystartować na filologię, ale zobaczymy jak to będzie.

L
Lucyna napisał/a: |

Potwierdzam, że kurs rosyjskiego jest jak najbardziej OK. Można nauczyć się rosyjskiego, a przynajmniej jego podstaw.

C
Czarek napisał/a: |

Kurs zapewne jest niezły i pomimo ceny zapewne bym się skusił, niestety dopóki nie ma poziomu średnio- i zaawansowanego uważam, że byłyby to pieniądze nie zbyt mądrze wydane [w moim przypadku]. Zatem czekam na kolejne poziomy...

E
Eliza napisał/a: |

Dzieci wyszły z domu wreszcie jest czas na hobby w moim przypadku naukę rosyjskiego. Od dawna chciałam zakupić kurs, ale dopiero teraz mam czas na naukę. Jestem bardzo zadowolona z pierwszego zeszytu, rozpatruję zakup całego kursu rosyjskiego od razu, aby móc szybciej realizować swoja pasję. Dziękuję Państwu.

G
Gabriela napisał/a: |

Język rosyjski moja pasja. Dziękuję eskk za ten kurs.

I
Irenka Z. napisał/a: |

Fajnie móc się znów uczyć rosyjskiego. A kurs naprawdę bez zarzutu. Można samodzielnie nauczyć się rosyjskiego i to w bardzo krótkim czasie.

D
D Cz Suchowski napisał/a: |

;-) Życzę miłej nauki języka Rosyjskiego.

B
Barbara napisał/a: |

Dobrze sobie przypomnieć ten język. Kurs rosyjskiego dostałam w prezencie od Syna, bo często wspominałam jak to kiedyś uczyliśmy się rosyjskiego i to obowiązkowo.

A
Anna napisał/a: |

W podstawówce uczyłam się rosyjskiego pozostał sentyment i obecnie jestem w połowie kursu eskk. Super kurs!

N
Nikodem napisał/a: |

Wszyscy uczą się angielskiego, ja stawiam na kurs rosyjskiego.

M
Maja napisał/a: |

Gdy moja mama chodziła do szkoły, wszyscy z przymusu uczyli się rosyjskiego. A jak z przymusu, to wiadomo… nikt nie lubi się tak uczyć. Ja kurs rosyjskiego wybrałam świadomie. Rosja to potęga, i ktoś z nimi interesy robić musi ;)

Żanetta napisał/a: |

Kurs rosyjskiego jak ja pragnęłam wrócić do tych czasów gdzie rosyjski był obowiązkowy. Wreszcie otrzymałam pakiety do domu.

K
Kaśka napisał/a: |

Mi język rosyjski się zawsze podobał. A nauka rosyjskiego jest chyba najłatwiejsza z wszystkich języków. Trochę czasu trzeba poświęcić na akcentowanie ale jak się człowiek osłucha to już idzie z górki.

Z
Zenek napisał/a: |

Język z czasów mojej młodości. Zakupiłem kurs rosyjskiego aby przypomnieć sobie jak piękny jest ten język. Pochwała za materiały dla Państwa szkoły.

Z
Zuzula napisał/a: |

Zaczynałam od tego kursu. Teraz jestem na filologii rosyjskiej. Dzięki eskk bo ta sypmaptia do rosyjskiego to dzięki Wam

O
Ola A. napisał/a: |

Nauka rosyjskiego do podstawówki była dla mnie udręką. Dopiero niedawno przekonałam się do nauki rosyjskiego. Widocznie musiałam dorosnąć :-)Fajny kurs.

I
Irmina napisał/a: |

Na kurs rosyjskiego namówiła mnie moja koleżanka. która również była Państwa studentką. Bardzo fajne materiały do samodzielnej nauki, miała rację.

O
Olga napisał/a: |

Nauka rosyjskiego jest naprawdę łatwa. Moja mama miała rację.

L
Lidka napisał/a: |

Pani Barbaro, kurs rosyjskiego dobrze przygotowany. Spokojnie w domowym zaciszu czy jakimkolwiek innym miejscu opanuje Pani podstawy rosyjskiego. Kurs napisany bardzo przystępnym językiem, poukładany tematami, duża ilość ćwiczeń i dialogów. Jestem już na 7 lekcji i z przyjemnością polecam znajomym eskk.

B
Barbara napisał/a: |

A ja zostałam zmuszona do nauki rosyjskiego, gdyż w firma, w której pracuje eksportuje towary właśnie do Rosji. W szybkim tempie muszę nauczyć się tego języka w mowie i piśmie. Czy ten kurs rosyjskiego jest w stanie mi to zagwarantować?

A
Alojzy napisał/a: |

Tyle tutaj pozytywnych opinii chyba także zakupię kurs rosyjskiego, może uda mi się wreszcie swobodnie porozumiewać w tym języku.

I
Ilonka napisał/a: |

Pierwszy kurs rosyjskiego, na którym nauka sprawia mi naprawdę frajdę. Mnóstwo praktycznych ćwiczeń, niesamowita ilość słówek, polecam.

L
Lola napisał/a: |

Wow :) taki jest kurs rosyjskiego.

A
Aldona N. napisał/a: |

Kurs rosyjskiego na wysokim poziomie. Nauka idzie bardzo szybko, lekcje napisane przystępnym językiem, interesujące ćwiczenia.

L
Lidka napisał/a: |

Kurs rosyjskiego to chyba dobry pomysł :) Angielski już znam, czas na coś nowego!

M
Marianna napisał/a: |

Rosyjski dla początkujących to extra kurs! Bardzo lubię się z niego uczyć!

A
Alinka napisał/a: |

Język rosyjski był moją zmorą w liceum.. A teraz bardzo go lubię. Okazało się, że tylko sposób nauki mi mnie odpowiadał. Zdecydowanie preferuje naukę na luzie :) a to mi zapewnia ESKK.

I
Iza napisał/a: |

Aldona, też ze względu na pracę musiałam podszkolić rosyjski i bardzo się cieszę, że kupiłam właśnie ten kurs .

T
Tomek napisał/a: |

Damian, zgadzam się z Tobą nauka rosyjskiego jest całkiem łatwa. Lekcje są przystępnie napisane. Ja korzystałem bardzo dużo z audiobooków, szczególnie podczas jazdy samochodem.

L
Lola napisał/a: |

Powiem Wam, że ta nauka rosyjskiego całkiem szybko idzie..:)

A
Aldona napisał/a: |

Rosyjskiego uczyłam się w szkole, dosyć dawno temu…. Myślałam, że ten język nigdy mi nie będzie do niczego potrzebny. A tu proszę, okazało się, że w nowej pracy jest wymagany. Kupiłam natychmiast kurs rosyjskiego dla początkujących i w szybkim tempie przypomniałam sobie podstawy, znów bez problemu mogę się dogadywać. Polecam ten kurs!

D
Damian napisał/a: |

Świetny kurs rosyjskiego! Lekcje szybko wchodzą do głowy.

H
Hirek napisał/a: |

Zakupiłem ten kurs rosyjskiego i zgadzam się w pełni z wami. Można z tych materiałów nauczyć się rosyjskiego i to samodzielnie. Jestem tego przykładem.

N
Natalia napisał/a: |

Angelika, nauka rosyjskiego jest na pewno nam Polakom bliższa niż np. nauka japońskiego. Jednak i tak musisz nauczyć się słówek, gramatyki, pisowni itd. Nie ma nic za darmo:).

A
Angelika napisał/a: |

Pytanie, czy język rosyjski jest taki łatwy jak mówią? Dużo trzeba się uczyć?

I
Iza napisał/a: |

Mam sporo materiałów do nauki rosyjskiego jeszcze z przed wielu lat. Ale ten kurs jest najbardziej przystępny. Zawiera słownictwo z życia tak potrzebne na co dzień. Dobrze, że go zakupiłam.

T
Teresa napisał/a: |

Łatwo się uczę tą metodą. Myślę, że to dzięki temu jak jest opracowana.

A
Anna napisał/a: |

Marzena, pewnie że warto. Jak chcesz się nauczyć rosyjskiego i to w wygodny sposób, to nie ma lepszej opcji niż ta.

M
Mirosław napisał/a: |

Marzena, kurs zawiera wszystko co potrzebne aby nauczyć się rosyjskiego na poziomie komunikatywnym. Moim zdaniem warto.

K
Katarzyna napisał/a: |

Opinie pozytywne, chyba zdecyduję się na taką formę nauki.

W
Waldek napisał/a: |

Kurs jest jak najbardziej w porządku. Sam się z niego obecnie uczę.

K
Karol napisał/a: |

Kurs który pomógł mi w dostaniu się na filologię rosyjską w Łodzi.

M
Marzena napisał/a: |

warto kupic ten kurs?

J
Julita napisał/a: |

Bardzo przystępny kurs zarówno cenowo jak i merytorycznie.

S
Sebastian napisał/a: |

Znakomity kurs rosyjskiego:)

R
Renata napisał/a: |

Bardzo przystępny kurs rosyjskiego. Wszystko jest w nim znakomicie wytłumaczone i opisane.

J
Julian napisał/a: |

Nauka j. rosyjskiego zawsze była dla mnie utrapieniem. Ze względów zawodowych, musiałem zapisać się na kurs i wybrałem ten. Co się okazało, był to znakomity wybór. Dziękuję ESKK:)

M
Magda napisał/a: |

Lepszego kursu rosyjskiego jeszcze nie widziałam. Polecam.

J
Joanna napisał/a: |

Uczę się z tego kursu od kilku miesięcy i jestem zaskoczona jak szybko mi ta nauka idzie. Nawet mój mąż mówi, że świetnie już sobie radzę z rosyjskim.

A
Asia O. napisał/a: |

Zawsze podobał mi się język rosyjski. Trochę już się go uczyłam jednak tylko słówek i to ze słownika. Potrzebuję profesjonalnego kursu i myślę, że kupując ten, będę zadowolona.

M
Miłosz napisał/a: |

Nauka rosyjskiego nie jest trudna. Wydawało mi się, że to trudniejsze zadanie dopóki nie otrzymałem tego kursu.

D
Darek C. napisał/a: |

Muszę przyznać przedmówcom, że kurs znakomity. Nie przypuszczałem, że tak szybko nauczę się języka rosyjskiego. Szkoda, że nie ma tu kursu rosyjskiego dla zaawansowanych. Mam nadzieję, że kiedyś będzie.

M
Milena napisał/a: |

Kupiłam ten kurs cztery miesiące temu i jestem z niego zadowolona. Wszystko jest dokładnie wytłumaczone i nawet ja, osoba która uważa się za anty talent językowy, świetnie sobie z nauką rosyjskiego daję radę.

A
Aneta napisał/a: |

Podoba mi się ten kurs rosyjskiego. Chętnie się z niego uczę a dzięki temu nauka szybciej mi idzie.

K
Kasia napisał/a: |

Mam sporo notatek z języka rosyjskiego ale to zupełnie nie to samo co profesjonalne zeszyty do nauki. Przekonałam się o tym, kupując ten kurs.

U
Urszula napisał/a: |

Chciałabym nauczyć się rosyjskiego. Planuję podróż do Moskwy i bardzo przydałaby się znajomość tego języka. Może zdążę przyswoić chociaż podstawy do wyjazdu:)

R
Rafał napisał/a: |

Język rosyjski jest spoko. Łatwo się go nauczyć. Ja przynajmniej nie miałem z tym problemów, ucząc się z tego kursu.

D
Danuta napisał/a: |

Fantastyczny kurs. Nauczyłam się dzięki niemu płynnie mówić i pisać po rosyjsku w rok czasu Coś niesamowitego. Jestem z niego bardzo zadowolona.

P
Paweł napisał/a: |

Podobają mi się rosyjskie piosenki. Niestety nie rozumiem tekstu a chciałbym go tłumaczyć bez użycia słownika. Postanowiłem zapisać się na kurs rosyjskiego w Eskk się koszt nie jest duży więc chyba się skuszę.

M
Marta A. napisał/a: |

Nie wiem jak wam, ale mi na przyswojenie dwóch lekcji wystarczy 10 dni. Potem oczywiście utrwalam zdobytą wiedzę i słucham płyt CD. Kurs jest w porządku.

W
Weronika napisał/a: |

Ten kurs jest ok. Kiedyś dawno uczyłam się rosyjskiego ale pamiętałam tylko kilka słówek. Obecnie uczę się z tego kursu i nie mogę się nadziwić, jak szybo język rosyjski wchodzi mi do głowy;)

W
Waldek napisał/a: |

Anno, jeżeli będziesz systematyczna w nauce to spokojnie zdążysz. Zastanów się nad kupnem kursu jednorazowo w pakiecie, ja tak zrobiłem. Dzięki temu, mogłem uczyć się szybciej.

P
Przemek napisał/a: |

Warto się uczyć rosyjskiego i poznać kulturę rosyjskojęzycznych krajów.

O
Olek napisał/a: |

Wielu moich znajomych uczy się rosyjskiego. Tak się zastanawiam czy kupić ten kurs. W sumie zawsze znajomość dodatkowego języka obcego ( znam już j. angielski) jest pozytywnie postrzegana.

A
Anna napisał/a: |

Mam nadzieję, że szybko poznam język rosyjski. Muszę go poznać w stopniu komunikatywnym do grudnia. Myślicie, że z tym kursem mi się to uda?

O
Oliwia napisał/a: |

Ten kurs rosyjskiego jest genialny. Uczyłam się kiedyś tego języka jeszcze w szkole ale jedyne co pamiętałam to dosłownie dwa wierszyki po rosyjsku. Teraz spokojnie daję sobie radę nawet z zaawansowaną dyskusją w tym języku:)

P
Piotrek napisał/a: |

A Wiecie, że teraz nauka rosyjskiego jest modna? Wiele firm poszukuje pracowników ze znajomością tego języka;) Czas rozpocząć naukę.

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Użytkownicy, którzy kupili ten kurs, kupili również


Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO