Inne witryny Grupy Schouten & Nelissen

Rosyjski z wersją ONLINE

Interesuje Cię efektywna nauka rosyjskiego bez wychodzenia z domu? Sięgnij po kurs przygotowany przez ESKK i zacznij swoją przygodę z tym językiem. Decydując się na nasz kurs rosyjskiego, masz możliwość uczyć się języka we własnym tempie, co zapewni Ci wiele przyjemności i nie będzie wiązać się z niepotrzebnym stresem. Rosyjski od podstaw z ESKK nie tylko pozwoli Ci krok po kroku poznawać ten piękny język, ale także kulturę Rosji. Ucząc się z nami, skutecznie poszerzysz swoje kompetencje i zyskasz nowe możliwości zawodowe. Sprawdź nasz kurs języka rosyjskiego i przekonaj się, jakie ma zalety!

Przygotowany przez nas kurs rosyjskiego to fascynująca przygoda. Nauka rosyjskiego z ESKK opiera się bowiem na interesujących aktualnych zagadnieniach – zapomnij o uciążliwym uczeniu się słówek i poznawaj język z przyjemnością. Nasz kurs języka rosyjskiego jest dla tych, którzy chcą opanować język od podstaw, poczynając od alfabetu. Nauka języka rosyjskiego z wykorzystaniem materiałów od ESKK pozwoli Ci poznać około 2000 słów i zwrotów oraz najistotniejsze reguły gramatyczne. Dla ułatwienia nauki lekcje rosyjskiego zawierają czytelne przykłady. Rosyjski od podstaw sprawdzi się także w przypadku osób, które poznały już ten język i szukają szybkiego sposobu na odświeżenie wiedzy. Jest to również doskonały wstęp do dalszej nauki i kolejnych, bardziej zaawansowanych kursów, takich jak np. rosyjski biznesowy.

Dołącz do ponad 5800 osób, które zdecydowały się na rosyjski dla początkujących z ESKK!

Co zawiera kurs rosyjskiego?

Podręczniki ESKK

Podręczniki i nagrania do lekcji

Język rosyjski dla początkujących to 12 podręczników zawierających 24 lekcje, z którymi poznasz 2000 słów i zwrotów. Wystarczy Ci 15-30 minut, by przyswoić konkretną partię materiału. Skuteczna nauka rosyjskiego to proces przystosowany do Twoich preferencji – możesz wybrać podręcznik w wersji papierowej lub pdf. Możesz korzystać także z nagrań, które pozwalają doskonalić rozumienie ze słuchu, prawidłową wymowę oraz prowadzenie dialogów. Znajdziesz je na platformie online. Nauka rosyjskiego od podstaw to profesjonalny kurs – w pracy nad materiałami audio brał udział doświadczony lektor oraz rodowici Rosjanie.

Kurs ONLINE

Kurs ONLINE

Nasz kurs rosyjskiego online obejmuje interaktywne lekcje rosyjskiego, które pozwolą Ci na efektywny i wygodny rozwój umiejętności językowych. Możesz wykonywać ćwiczenia, stawiając na praktyczną naukę słówek, również poprzez zabawę. Warto podkreślić, że kurs rosyjskiego online dostarcza przykładów, zawiera ciekawe grafiki oraz testy podsumowujące. Dzięki temu tworzące język rosyjski podstawy będziesz opanowywać jeszcze chętniej i szybciej.

Audiobook ESKK

Audiobook

Kurs języka rosyjskiego do odsłuchu to wygodna nauka języka rosyjskiego dla początkujących. Wystarczy słuchać i powtarzać słowa oraz zwroty za lektorem, co możesz robić w wolnej chwili czy podczas jazdy samochodem. Kurs audio obejmuje ponad 12 godzin nagrań dostępnych na platformie online. W nagraniach uczestniczyli profesjonalny lektor oraz rodowici Rosjanie.

Program do nauki słówek

Program do nauki słówek

Wybierając kursy językowe od ESKK, zyskujesz możliwość nauki z użyciem nowoczesnych metod. Podobnie jest w przypadku naszego kursu języka rosyjskiego, który obejmuje nie tylko podręczniki i nagrania, ale także m.in. intuicyjną aplikację do nauki słówek. Za jej sprawą możliwa jest szybka nauka języka rosyjskiego na smartfonie i komputerze. W aplikacji dostępne są gotowe bazy słówek, które możesz rozbudowywać. Aplikacja pozwala także odsłuchiwać dźwięki, rozwiązywać sprawdziany ze słuchu i wykonywać testy podsumowujące. Będzie również rejestrowała Twoje postępy, dzięki czemu masz pełną kontrolę nad tym, jak przebiega Twoja samodzielna nauka rosyjskiego.

Opiekę nauczyciela ESKK

Opiekę nauczyciela

Z opieką nauczyciela język rosyjski od podstaw staje się jeszcze łatwiejszy. W ramach naszego kursu masz zapewnione wsparcie doświadczonego lektora języka rosyjskiego, który wyjaśni problematyczne zagadnienia, będzie sprawdzał Twoje prace domowe i skutecznie zachęcał do nauki. Pamiętaj, że nasze kursy mają jedną ważną zasadę: odrabianie prac domowych nie jest obowiązkowe, a nauczyciel nie wystawia ocen.

w wersji z e-podręcznikiem w cenie 94 zł 65,80 zł /pakiet

w wersji z drukowanym podręcznikiem w cenie 114 zł 75,80 zł /pakiet

Okładka kursu „Rosyjski”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 12

Poziom trudności: początkujący

CEFR informacje o CEFR A1 + A2

Cena: od 65,80 zł

Opinie: (154 głosów)

Świadectwo: tak

Zaświadczenie ZUS: tak

Zamawiam  

wersja ECO z e-podręcznikiem

Zamawiam

wersja z podręcznikiem drukowanym

Zobacz koszty wysyłki i pozostałe opłaty »

Czego się nauczysz?

Słowo od autora

słowo od nauczyciela

W trakcie kursu nauczymy Cię praktycznych wyrażeń z życia codziennego – będziesz wiedział, jakim rosyjskim posługiwać się w pracy, a jakim na spotkaniach towarzyskich. Przedstawimy Ci też rosyjskie tradycje i zwyczaje. Dowiesz się, co jest podobne do polskiego savoir-vivre’u, a co odmienne, tak by nic w zachowaniu Rosjan Cię nie dziwiło i aby Twoje zachowanie nie dziwiło Rosjan.

dr Małgorzata Wiatr-Kmieciak: starszy wykładowca w Instytucie Filologii Rosyjskiej UAM.
dr Małgorzata Wiatr-Kmieciak

Program kursu

Świadectwo

Świadectwo ESKK

Świadectwo ESKK jest cennym dokumentem potwierdzającym poziom umiejętności zdobytych w trakcie kursu. Wystawione przez ESKK – instytucję o ponad 30-letnim doświadczeniu w edukacji na odległość – będzie z pewnością Twoim atutem w czasie poszukiwania pracy.

Egzamin

Warunkiem przystąpienia do egzaminu jest ukończenie kursu i uregulowanie wszystkich należności za otrzymane pakiety lekcyjne. Przystąpienie do niego jest dobrowolne i może nastąpić w dowolnym momencie, o ile ukończony kurs nadal znajduje się w aktualnej ofercie. Egzamin przeprowadzany jest w formie pisemnego testu wyboru. Zestawy pytań za każdym razem losowane są komputerowo. Aby zaliczyć egzamin, należy poprawnie odpowiedzieć na ponad połowę pytań.

Zgłoszenie na egzamin

Jeszcze w trakcie trwania kursu otrzymasz formularz zgłoszenia na egzamin. Możesz także zgłosić się telefonicznie, dzwoniąc pod numer 61 879 32 67.

Termin i forma egzaminów

Egzaminy odbywają się zdalnie w trybie online za pomocą programu Skype.

Zapisy przyjmujemy w systemie ciągłym. Czas trwania egzaminu to ok. 30 minut.

Płatności

Opłata egzaminacyjna wynosi:

Na miesiąc przed wyznaczonym terminem egzaminu otrzymasz od ESKK zaproszenie na egzamin wraz z informacją o formie płatności.

Komentarze studentów


A
Anna napisał/a: |

Wspaniała nauka włoskiego online.
Kocham siadać do lekcji.
Bardzo przyjemny czas.

I
Izabela napisał/a: |

Ok nauka rosyjskiego w formie zdalnej nauki na platformie.

G
Gosia napisał/a: |

Rewelacyjne lekcje rosyjskiego online.

P
Paulina napisał/a: |

Dobry rosyjski online

Z
Zosia napisał/a: |

Ok kurs online języka rosyjskiego

M
Magda napisał/a: |

OK lekcje rosyjskiego.

A
Adam napisał/a: |

Rosyjski dla każdego nawet leniwego :-)

M
Maciej napisał/a: |

OK podstawy rosyjskiego.

M
Miłosz napisał/a: |

Doskonała nauka rosyjskiego online.

M
Mietek napisał/a: |

Rosyjski da się lubić w takiej formie. Tematycznie blisko życia.

O
Oskar napisał/a: |

Kurs OK.
Jestem zadowolony

M
Marian napisał/a: |

Postanowiłem przypomnieć sobie podstawy rosyjskiego.
Jestem zadowolony.

B
Bożena napisał/a: |

Super kursy, bardzo się cieszę, ze trafiłam na tak fajne materiały do nauki rosyjskiego.

A
Anna napisał/a: |

Dobre podstawy rosyjskiego.

L
Leon napisał/a: |

Rosyjski OK.
Zakupiłem korzystnie w promocji.

B
Basia napisał/a: |

Rosyjski dla każdego.
Fajna przyjazna dla ucha nauka języka.
Wygodnie, tanio, skutecznie.

A
Anna napisał/a: |

Dobry kurs rosyjskiego

G
Gabriela napisał/a: |

Skuteczna nauka rosyjskiego w wyjątkowo dobrej cenie.

E
Emilia napisał/a: |

Dobrze opracowany kurs języka rosyjskiego, można w przyjemny sposób nauczyć się podstaw tego języka.

M
Mateusz napisał/a: |

Praktyczne materiały do nauki rosyjskiego.

L
Laura napisał/a: |

Dla mnie spoko kurs.
Jest tutaj wszystko czego potrzeba by opanować podstawy rosyjskiego.
Polecam

D
Dorota napisał/a: |

Zakupiłam, aby przypomnieć sobie podstawy tego języka.
Miła lektura.

P
Piotr napisał/a: |

Ogromy plus dla całej szkoły, za skuteczne i nie wymagające zbyt dużo kursy językowe.

M
Marta napisał/a: |

Gdy moja mama chodziła do szkoły, wszyscy z przymusu uczyli się rosyjskiego. A jak z przymusu, to wiadomo… nikt nie lubi się tak uczyć. Ja kurs rosyjskiego wybrałam świadomie. Rosja to potęga, i ktoś z nimi interesy robić musi ;)

I
Iga napisał/a: |

Kurs rosyjskiego dla każdego, polecam

M
Mirek napisał/a: |

Kurs ok. Polecam naukę rosyjskiego z eskk. Dobre materiały językowe.

M
Magda napisał/a: |

Kurs spełnij moje oczekiwania.

M
Marta napisał/a: |

W porządku nauka rosyjskiego, małymi krokami opanowuję podstawy tego języka.
Lektor mówi powoli i bardzo wyraźnie a same podręczniki sa interesujące tematycznie.
Pozdrawiam

I
Iwonka napisał/a: |

Lubię uczyć się rosyjskiego z eskk, to bardzo dobre materiały do samodzielnej nauki.

Z
Zofia napisał/a: |

Bardzo przyjemna, ciekawa i przede wszystkim skuteczna nauka podstaw rosyjskiego. Bardzo dobry lektor i materiały doi ćwiczeń na wysokim poziomie, tematycznie również ciekawy kurs. Uczę się samych potrzebnych na co dzień w życiu rzeczy. Rewelacja! Polecam

M
Mirka napisał/a: |

Bardzo przyjemna nauka języka rosyjskiego. Lekcje online pochłaniają mnie całkowicie. Świetna nauka, różnorodna, łatwa, bez stresu i bez stania w korkach. To lubię.

B
Barbara napisał/a: |

Bardzo dobre podręczniki rosyjskiego, jak porównuję je sobie z podręcznikiem jeszcze z moich czasów to różnica jest diametralna. Polecam ten kurs rosyjskiego, błyskawicznie uczy podstaw tego języka.

B
Bożena napisał/a: |

Dobry rosyjski w ciekawej oprawie graficznej. Dialogi proste, słownictwo bliskie codziennemu życiu. Kurs ok.

M
Maria napisał/a: |

Przyjemna nauka rosyjskiego.
Szybkie efekty bardzo cieszą.

S
Stella napisał/a: |

Wróciłam do nauki mojego języka z liceum, stwierdzam, że nawet pamiętam więcej niż przypuszczałam. Pozdrawiam cała szkołę językową.

N
Natalia napisał/a: |

Bardzo dobre lekcje rosyjskiego. Kurs ciekawie opracowany tematycznie, porusza zagadnienie występujące i towarzyszące nam na co dzień. Zdecydowanie łatwiej przyswaja się słówka z danej grupy tematycznej. Nagranie do lekcji idealnie współgrają z kursem. Polecam

M
Malwina napisał/a: |

Idealny rosyjski.
Nie ma jak nauka samemu, nikt się nie wtrąca, nikt nic nie narzuca. Pełen komfort.

B
Basia napisał/a: |

Kurs OK.
Super lektor języka rosyjskiego, uwielbiam ćwiczyć z nim akcentowanie.

A
Anna napisał/a: |

Kurs rosyjskiego przejrzysty, czytelny, nauka przyjemna i skuteczna i to bez ruszania się z domu :-) Git!

E
Ewa napisał/a: |

Nauka na kursie sprawia dużo przyjemności, lekcje są przejrzyste i ładnie tematycznie poukładane co ułatwia naukę rosyjskiego.

W
Wanda napisał/a: |

Ten akcent, czy kiedykolwiek go opanuję?
Pozdrawiam twórców kursu rosyjskiego, dobra robota!

G
Gabriela napisał/a: |

Cudna nauka, w domu, bez stresu, bez skrępowania. Pozdr

P
Pola napisał/a: |

Zawsze chciałam znać podstawy rosyjskiego i mimo, iż obecnie rosyjski cieszy się mniejszą popularnością niż kiedyś moja motywacja jest taka sama. Kurs rosyjskiego oceniam wysoko. Pozdrawiam

M
Miłosz napisał/a: |

Powolutku oswajam się z rosyjską wymową. Lekcje ok.

J
Jerzy napisał/a: |

Uczyłem się rosyjskiego przez wiele lat za czasów szkolnych i wyższych. Potem długa przerwa. Jestem dopiero przy drugim zeszycie, daję radę - niestety duży problem z pisaniem. Ale powalczę

D
Daniel napisał/a: |

Myślałem, że nowsza wersja kursu (podobna do podręcznika szkolnego) odstaje od tej sprzed lat. Ale zostałem mile zaskoczony. Polecam kurs rosyjskiego dla początkujących w ESKK. Świetnie omówione zagadnienia gramatyczne i fonetyczne. Odpowiednią uwagę poświęcono również kaligrafii cyrylicy :)

J
Jadwiga napisał/a: |

Nie bójcie się rosyjskiego to naprawdę wdzięczny do nauki język. Pozdrawiam, eskk!

A
Alunia napisał/a: |

Bajka kurs i doskonały akcentowanie wyrazów.

A
Adrianna napisał/a: |

Kurs rosyjskiego doskonale opracowany do nauki w domu.
Dialogi zawierają bardzo potrzebne słownictwo, przydające się na co dzień, a gramatyka jest wyjątkowo przystępnie opracowana. Polecam

K
Klaudia napisał/a: |

Jestem zadowolona z kursu, mimo iż to moje początki. ;)
Serdecznie polecam, jeśli ktoś ma problem z wyznaczeniem sobie toku nauki. Wszystko jest jasne, czytelne a wiedza wchodzi do głowy "sama". Ćwiczenia nie nudzą, angażują całą uwagę, przez co nauczyć się można szybko i sprawnie.

M
Mirka napisał/a: |

Zachęcam do nauki rosyjskiego kurs świetnie opracowany.
Podręcznik bardzo urozmaicony zarówno dialogowo jak i obrazkowo i materiały do słuchania również wzorowe.
Spokojnie nauczycie się podstaw.

B
Basia napisał/a: |

Ostatnio z rosyjskim miałam do czynienia w szkole podstawowej,postanowiłam zatem doszlifować swój rosyjski zaczynając ponownie od zera :-) Jestem mile zaskoczona kursem fajnie dopracowany tematycznie do życiowych sytuacji, a zeszyty idealnie współgrają z materiałami dźwiękowymi. fajna, przyjemna nauka rosyjskiego.

D
Dorota napisał/a: |

Rosyjski - moja miłość jeszcze z podstawówki.
Dobrze móc ponownie korzystać z materiałów nauki tego języka.

M
Michał napisał/a: |

Bardzo dobry kurs języka rosyjskiego szybko się uczę z tych materiałów i jestem bardzo zadowolony

U
Urszula napisał/a: |

Bardzo przyjemna nauka rosyjskiego, wspaniałe akcentowanie lektora tego języka.

A
Anna napisał/a: |

Języka rosyjskiego uczyłam się jako dziecko w szkole podstawowej.Minęło wiele lat a teraz stał się jednym z wiodących języków świata. Postanowiłam odświeżyć sobie znajomość.Jestem bardzo zadowolona. Nauka przychodzi łatwo.

A
Anna napisał/a: |

Jestem zadowolona.Język rosyjski mam jako drugi na studiach.Jako dziecko uczyłam się w szkole podstawowej a teraz przyszedł czas na powtórkę.Tylko ESKK daje mi możliwość uczenia się z równoczesną możliwością poprawy zadań.

S
Sławka napisał/a: |

Skuteczna, wygodna i wyjątkowo dobrze opracowana dla początkujących nauka języka rosyjskiego. Z naciskiem na poprawną wymowę i poprawne akcentowanie. Polecam

M
Malwi napisał/a: |

Dla mnie idealny kurs.
W domowym zaciszu, bez pośpiechu, w dowolnej chwili uczę się materiału i wsłuchuję w rosyjski akcent.

A
Asiulka napisał/a: |

Fajna nauka rosyjskiego od podstaw.

I
Iwona napisał/a: |

Kurs ok. Zawsze miałam słabość do rosyjskiego języka, może dlatego, że jest tak podobny do naszego i nie mam obawy przed nauką tego języka.

M
Malwa napisał/a: |

Mój pierwszy kurs w eskk, nawet nie będę wspominać ile to było lat temu, ale pasja pozostała do dzisiaj.

U
Ulka napisał/a: |

Bezstresowa nauka rosyjskiego.
Taką naukę lubię.
W domku, na własnej sofie, super. Pozdrawiam

W
Wioletta napisał/a: |

Jestem bardzo zadowolona z pracy z kursem. Materiał prezentowany jest w przejrzysty sposób. Na pewno nie jest nudno. Pomaga w czerpaniu radości z nauki języka obcego. Z chęcią wracam codziennie do nauki. Mimo, że mam dużo obowiązków. Kurs jest tak skonstruowany, że nauka jest przyjemności, mimo że tempo jest dość szybkie.

M
Marzena napisał/a: |

Kurs OK.
Nie ma się co bać nauki rosyjskiego. Bardzo zbliżony język do naszego, nie mam żadnych problemów z przyswajaniem rosyjskich zwrotów.

S
Sylwia napisał/a: |

Jestem na szóstym zeszycie rosyjskiego ale chyba nigdy nie nauczę sie tak akcentowac wyrazów jak lektor. Ćwiczę i ćwiczę a jak przychodzi czas na powtórki to i tak zawsze akcent postawię nie na tę literę co trzeba. Pozdrawiam studentów rosyjskiego.

P
Pati napisał/a: |

Dobry kurs rosyjskiego.
Przemiła kadra edukacyjna.
Pełen profesjonalizm!

O
Oliwia napisał/a: |

Kupiłam mojej cioci kurs rosyjskiego, siedzi w domu ma bardzo dużo czasu wolnego, wiosną i latem ogródek jest jej pasją, a w pozostałych porach roku nie ma się czym zająć. Pomyślałam o kursie rosyjskiego, gdyż ciocia bardzo ciepło wspomina czasy zarówno swoich dziadków jak i rodziców, którzy jak była mała przybyli z nią ze wschodu do Polski. Mam nadzieję, że moja niespodzianka sprawi jej radość.

A
Agnieszka napisał/a: |

Nauka rosyjskiego dla każdego. Wystarczy odrobina dobrej woli. Jestem zachwycona kursem eskk.

M
Magda napisał/a: |

Jak się cieszę, że mogę uczyć się języka rosyjskiego w domu. Nie mam czasu na bieganie na zajęcia a kurs eskk idealnie wpasował się w moje zabiegane życie. Dziękuję szkole, że myślą jeszcze o takich osobnikach jak Ja i o edukacji na odległość. Super kurs.

A
Agnieszka napisał/a: |

Praktyczna i przyjemna nauka rosyjskiego. Lekcje przejrzyste i interesujące. Nie mam uwag.

K
Kamila napisał/a: |

Spoko kurs rosyjskiego. Nauczył mnie podstaw na tyle, że teraz swobodnie komunikuję się w języku rosyjskim z moim nowym korepetytorem. Postanowiłam dokształcić się na tyle w języku rosyjskim, aby móc wystartować na filologię, ale zobaczymy jak to będzie.

L
Lucyna napisał/a: |

Potwierdzam, że kurs rosyjskiego jest jak najbardziej OK. Można nauczyć się rosyjskiego, a przynajmniej jego podstaw.

C
Czarek napisał/a: |

Kurs zapewne jest niezły i pomimo ceny zapewne bym się skusił, niestety dopóki nie ma poziomu średnio- i zaawansowanego uważam, że byłyby to pieniądze nie zbyt mądrze wydane [w moim przypadku]. Zatem czekam na kolejne poziomy...

E
Eliza napisał/a: |

Dzieci wyszły z domu wreszcie jest czas na hobby w moim przypadku naukę rosyjskiego. Od dawna chciałam zakupić kurs, ale dopiero teraz mam czas na naukę. Jestem bardzo zadowolona z pierwszego zeszytu, rozpatruję zakup całego kursu rosyjskiego od razu, aby móc szybciej realizować swoja pasję. Dziękuję Państwu.

G
Gabriela napisał/a: |

Język rosyjski moja pasja. Dziękuję eskk za ten kurs.

I
Irenka Z. napisał/a: |

Fajnie móc się znów uczyć rosyjskiego. A kurs naprawdę bez zarzutu. Można samodzielnie nauczyć się rosyjskiego i to w bardzo krótkim czasie.

D
D Cz Suchowski napisał/a: |

;-) Życzę miłej nauki języka Rosyjskiego.

B
Barbara napisał/a: |

Dobrze sobie przypomnieć ten język. Kurs rosyjskiego dostałam w prezencie od Syna, bo często wspominałam jak to kiedyś uczyliśmy się rosyjskiego i to obowiązkowo.

A
Anna napisał/a: |

W podstawówce uczyłam się rosyjskiego pozostał sentyment i obecnie jestem w połowie kursu eskk. Super kurs!

N
Nikodem napisał/a: |

Wszyscy uczą się angielskiego, ja stawiam na kurs rosyjskiego.

Żanetta napisał/a: |

Kurs rosyjskiego jak ja pragnęłam wrócić do tych czasów gdzie rosyjski był obowiązkowy. Wreszcie otrzymałam pakiety do domu.

K
Kaśka napisał/a: |

Mi język rosyjski się zawsze podobał. A nauka rosyjskiego jest chyba najłatwiejsza z wszystkich języków. Trochę czasu trzeba poświęcić na akcentowanie ale jak się człowiek osłucha to już idzie z górki.

Z
Zenek napisał/a: |

Język z czasów mojej młodości. Zakupiłem kurs rosyjskiego aby przypomnieć sobie jak piękny jest ten język. Pochwała za materiały dla Państwa szkoły.

Z
Zuzula napisał/a: |

Zaczynałam od tego kursu. Teraz jestem na filologii rosyjskiej. Dzięki eskk bo ta sypmaptia do rosyjskiego to dzięki Wam

O
Ola A. napisał/a: |

Nauka rosyjskiego do podstawówki była dla mnie udręką. Dopiero niedawno przekonałam się do nauki rosyjskiego. Widocznie musiałam dorosnąć :-)Fajny kurs.

I
Irmina napisał/a: |

Na kurs rosyjskiego namówiła mnie moja koleżanka. która również była Państwa studentką. Bardzo fajne materiały do samodzielnej nauki, miała rację.

O
Olga napisał/a: |

Nauka rosyjskiego jest naprawdę łatwa. Moja mama miała rację.

L
Lidka napisał/a: |

Pani Barbaro, kurs rosyjskiego dobrze przygotowany. Spokojnie w domowym zaciszu czy jakimkolwiek innym miejscu opanuje Pani podstawy rosyjskiego. Kurs napisany bardzo przystępnym językiem, poukładany tematami, duża ilość ćwiczeń i dialogów. Jestem już na 7 lekcji i z przyjemnością polecam znajomym eskk.

B
Barbara napisał/a: |

A ja zostałam zmuszona do nauki rosyjskiego, gdyż w firma, w której pracuje eksportuje towary właśnie do Rosji. W szybkim tempie muszę nauczyć się tego języka w mowie i piśmie. Czy ten kurs rosyjskiego jest w stanie mi to zagwarantować?

A
Alojzy napisał/a: |

Tyle tutaj pozytywnych opinii chyba także zakupię kurs rosyjskiego, może uda mi się wreszcie swobodnie porozumiewać w tym języku.

I
Ilonka napisał/a: |

Pierwszy kurs rosyjskiego, na którym nauka sprawia mi naprawdę frajdę. Mnóstwo praktycznych ćwiczeń, niesamowita ilość słówek, polecam.

L
Lola napisał/a: |

Wow :) taki jest kurs rosyjskiego.

A
Aldona N. napisał/a: |

Kurs rosyjskiego na wysokim poziomie. Nauka idzie bardzo szybko, lekcje napisane przystępnym językiem, interesujące ćwiczenia.

L
Lidka napisał/a: |

Kurs rosyjskiego to chyba dobry pomysł :) Angielski już znam, czas na coś nowego!

M
Marianna napisał/a: |

Rosyjski dla początkujących to extra kurs! Bardzo lubię się z niego uczyć!

A
Alinka napisał/a: |

Język rosyjski był moją zmorą w liceum.. A teraz bardzo go lubię. Okazało się, że tylko sposób nauki mi mnie odpowiadał. Zdecydowanie preferuje naukę na luzie :) a to mi zapewnia ESKK.

I
Iza napisał/a: |

Aldona, też ze względu na pracę musiałam podszkolić rosyjski i bardzo się cieszę, że kupiłam właśnie ten kurs .

T
Tomek napisał/a: |

Damian, zgadzam się z Tobą nauka rosyjskiego jest całkiem łatwa. Lekcje są przystępnie napisane. Ja korzystałem bardzo dużo z audiobooków, szczególnie podczas jazdy samochodem.

L
Lola napisał/a: |

Powiem Wam, że ta nauka rosyjskiego całkiem szybko idzie..:)

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO