Inne witryny Grupy Schouten & Nelissen

Intensywny kurs amerykańskiego

Intensywny amerykański to kurs przeznaczony dla osób, które chciałyby dość szybko poznać amerykańską wersję języka angielskiego (od poziomu początkującego do średnio zaawansowanego). Kurs wprowadza około 2000 słów, zwrotów i wyrażeń.

Ucząc się na kursie, towarzyszysz grupie Amerykanów w codziennych sytuacjach ich życia, dzięki czemu nowo wprowadzane słowa zapamiętujesz od razu w kontekście, a przy okazji poznajesz amerykańską mentalność i zwyczaje. W lekcjach amerykańskiego kładziemy nacisk na komunikację, ponadto omawiamy podstawowe różnice pomiędzy amerykańską a angielską odmianą języka.

Kursy językowe od ESKK stawiają na praktyczną znajomość słówek. Dzięki najbogatszej ofercie na rynku (proponujemy m.in. audiobooki, nagrania video, aplikacje do szybkiej nauki słówek, podręczniki i multimedialną platformę online) samodzielne lekcje amerykańskiego są ciekawe i efektywne.

Wybierz nasz intensywny kurs amerykańskiego, z którego skorzystało już ponad 3 500 osób! Z nami nauka języka angielskiego to przyjemność! Sprawdź także inne kursy angielskiego od ESKK.

Kurs zawiera:

Podręczniki ESKK

Podręczniki i nagrania do lekcji

Intensywny kurs amerykańskiego składa się z 12 podręczników zawierających 24 lekcje, dzięki którym poznasz 2000 słów i zwrotów. Materiał w lekcjach jest porcjowany - wystarczy tylko 15-30 minut na przyswojenie każdej z części. Uzupełnieniem lekcji amerykańskiego są ponad 10-godzinne nagrania, umożliwiające wykonywanie ćwiczeń: rozumienia ze słuchu, nagrania prawidłowej wymowy oraz dialogów. W pracach nad materiałami brał udział profesjonalny lektor oraz rodowici Amerykanie.

Program do nauki słówek

Program do nauki słówek

Szybka nauka amerykańskiego na smartfonie i komputerze dzięki aplikacji z gotowymi bazami słówek i opcją zapisywania nowych. Umożliwia odsłuchiwanie dźwięków i wykonanie sprawdzianów audio. Aplikacja rejestruje Twoje postępy, które zmotywują Cię do nauki amerykańskiego.

Opiekę nauczyciela ESKK

Opiekę nauczyciela

W lekcjach amerykańskiego przez Internet pomoże doświadczony lektor. Systematycznie będzie sprawdzał Twoje nieobowiązkowe prace domowe oraz wyjaśniał problematyczne zagadnienia. Nauka amerykańskiego online jest bezstresowa. Nauczyciel nie wystawia ocen, lecz wskazuje postępy w nauce, które zmotywują Cię do samodzielnego przyswajania amerykańskiego.

w wersji z e-podręcznikiem w cenie 105 zł 73,50 zł /pakiet

w wersji z drukowanym podręcznikiem w cenie 125 zł 83,50 zł /pakiet

Okładka kursu „Intensywny kurs amerykańskiego”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 12

Poziom trudności: początkujący

Cena: od 73,50 zł

Opinie: (1045 głosów)

Certyfikat: tak

Zaświadczenie ZUS: tak

Zamawiam  

wersja ECO z e-podręcznikiem

Zamawiam

wersja z podręcznikiem drukowanym

Zobacz koszty wysyłki i pozostałe opłaty »

Czego się nauczysz?

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

Jedna z najstarszych reguł psychologii uczenia się mówi, że to, co wykonamy osobiście, pamiętamy w niemal stu procentach. W pracy ze studentami ESKK zawsze staram się podkreślać, że języka uczymy się przez całe życie (nawet ojczystego). I niezależnie od tego, jaką metodę nauki wybieramy, będziemy potrafili tyle, ile SAMI zrobimy.

Anna Ziołek: od 1992 jest nauczycielem na kursach angielskiego ESKK; absolwentka UAM (historia sztuki i Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych – język angielski) oraz UW (Lingwistyka Stosowana Języka Angielskiego).
Anna Ziołek

Program kursu

Świadectwo

Egzaminy i certyfikaty

telc

Wartość certyfikatu

Egzaminy telc należą do systemu egzaminów stworzonych w oparciu o Europejski System Opisu Kształcenia Językowego Rady Europy – Common European Framework of Reference (CEFR). Zostały opracowane i są administrowane przez organizację telc GmbH z siedzibą we Frankfurcie nad Menem, będącą członkiem ALTE.

ESKK jako członek sieci telc współpracuje w zakresie egzaminów telc ze Studium Języków Obcych Uniwersytetu Łódzkiego – licencjonowanym partnerem telc GmbH, nadzorującym przeprowadzanie egzaminów w podległej sobie sieci centrów i ośrodków egzaminacyjnych telc w Polsce.

Po zdaniu egzaminu otrzymasz międzynarodowy certyfikat telc dokumentujący poziom Twojej wiedzy. Certyfikat telc jest uznawany w większości krajów europejskich, zatem jego posiadanie może znacznie ułatwić Ci podjęcie nauki lub atrakcyjnej pracy w krajach Unii Europejskiej. Certyfikat telc jest także coraz szerzej honorowany przez polskich pracodawców i wyższe uczelnie (certyfikaty telc są traktowane jako równoważne z egzaminami wstępnymi czy końcowymi na wielu polskich uczelniach). Zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 16 grudnia 2009 r. w sprawie sposobu przeprowadzania postępowania kwalifikacyjnego w służbie cywilnej (DzU Nr 218 poz. 1695) certyfikaty telc (od poziomu B2) są oficjalnie uznawane przez administrację Rzeczypospolitej Polskiej jako potwierdzenie znajomości języka.

Forma egzaminów

W ramach certyfikacji telc istnieje kilka poziomów egzaminów. Absolwentom kursów z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego proponujemy egzaminy poziomach:

Egzaminy telc składają się z części pisemnej oraz ustnej. Rodzaj zadań zależy od poziomu egzaminu. W części pisemnej uczestnik musi wykazać się umiejętnością rozumienia tekstu czytanego oraz rozumienia ze słuchu, a także sformułować wypowiedź pisemną na zadany temat. Część ustna to rozmowa w danym języku. Na stronie www.telc.net możesz zapoznać się ze strukturą egzaminu na danym poziomie. Dostępne są też tam próbne arkusze egzaminacyjne (wraz z kluczem odpowiedzi) oraz związane z nimi nagrania.

Organizacja egzaminów

Do egzaminów telc mogą przystąpić osoby, które ukończyły kurs ESKK. Wraz z przedostatnim pakietem kursu otrzymasz ulotkę z kuponem zgłoszenia. Wypełniony kupon wystarczy odesłać na adres ESKK (nie zapomnij wskazać, jaki poziom egzaminu Cię interesuje). Na podstawie informacji uzyskanych w Studium Języków Obcych Uniwersytetu Łódzkiego poinformujemy Cię o możliwych terminach i miejscach przeprowadzania egzaminów na danym poziomie oraz przekażemy dane kontaktowe do ośrodków egzaminacyjnych. Od tego momentu będziesz indywidualnie kontaktować się z wybraną szkołą, gdzie otrzymasz szczegółowe informacje o egzaminach (godzina, cena, sposób uiszczenia opłaty egzaminacyjnej, możliwość konsultacji, egzaminu próbnego itp.).

Kursy, po ukończeniu których możesz uzyskać certyfikat telc:

Płatności

Ceny egzaminów telc podawane są bezpośrednio w szkołach przeprowadzających dany egzamin. Uzależnione są między innymi od liczby osób w grupie.

Konwersacje

Konwersacje z lektorem

Chcesz sprawdzić swoją wymowę?
Lubisz rozmawiać po angielsku?
Chcesz ćwiczyć mówienie?
Zamów konwersacje z lektorem!

Konwersacje z lektorem to bardzo skuteczna forma ćwiczenia wymowy i rozumienia ze słuchu. Zajęcia są prowadzone za pośrednictwem platformy ESKK. Wystarczy tylko zalogować się na Strefie Studenta, wybrać „Konwersacje” i zarezerwować odpowiedni termin lekcji z lektorem.

Zalety konwersacji z lektorem ESKK:

  • pierwsza lekcja jedynie za PÓŁ CENY! (dla studentów ESKK)
  • wygoda – można uczyć się, siedząc na ulubionym fotelu
  • swoboda w zakresie dysponowania własnym czasem
  • niska cena – już od 29,90 zł za lekcję (30 minut)
  • efektywność – nauka mówienia przebiega bez kontaktu wzrokowego, dlatego osoba ucząca się, musi się bardzo skupić, by przekazać swoje myśli bez pomocy gestów czy mimiki, dzięki czemu szybciej osiąga rezultaty
  • brak stresu – rolą lektora jest pomoc w pozbyciu się bariery językowej - lektor mówi po polsku, dlatego z konwersacji mogą skorzystać nawet osoby na poziomie początkującym
  • szeroki zakres tematyczny – można rozmawiać na dowolny temat, uzyskać wskazówki, jak poprawić swoją wymowę, jak unikać popełnianych błędów i gdzie one występują

Umów się w dogodnym dla siebie terminie poprzez Strefę Studenta.

Chcesz wiedzieć więcej o usłudze? Skontaktuj się z nami!

Posłuchaj przykładowej lekcji

Komentarze studentów


B
Bożena napisał/a: |

OK kurs

E
Ewelina napisał/a: |

Najbardziej w kursie podoba mi się akcent i oczywiście możliwość nauki online.

A
Alicja napisał/a: |

Przyzwoite podstawy amerykańskiego

K
Klaudia napisał/a: |

OK nauka

K
Kuba napisał/a: |

Amerykański na plus.

U
Ulka napisał/a: |

Kurs ok amerykańskiego.

M
Martusia napisał/a: |

Intensywny kurs! Polecam

H
Halina napisał/a: |

Bardzo fajne podstawy amerykańskiego.

M
Maciej napisał/a: |

Dobry amerykański, wciągająca nauka.

W
Wiesia napisał/a: |

Genialny amerykański

A
Antonina napisał/a: |

Doskonały amerykański.
Bardzo cenię sobie naukę z ESKK

L
Laura napisał/a: |

Amerykański kurs spodobał mi się od pierwszego zeszytu.
Dobre lekcje, opracowane z myślą o szybkich efektach edukacyjnych
Polecam

P
Patrycja napisał/a: |

Amerykański dla każdego.
Polecam naukę z ESKK.

I
Izabela napisał/a: |

Amerykański od podstaw jest OK.

o
ola napisał/a: |

Kurs amerykańskiego dla poczatkujących na początek przygody z amerykańskim jak marzenie.

A
Asia napisał/a: |

Kurs amerykańskiego ok, szybko w przyjemny sposób można opanować podstawy tego języka.

E
Ewa napisał/a: |

Bardzo dobry kurs amerykańskiego.
Przed kolejnym zakupem nie wahałabym się ani chwili.

U
Ulka napisał/a: |

OK amerykański, miła, wygodna nauka.

W
Waldemar napisał/a: |

Amerykański w dobrym wykonaniu. Polecam ten kurs.

A
Anna napisał/a: |

Spoko amerykańska wersja angielskiego.
Nowe, inne doświadczenie

P
Paweł napisał/a: |

Świetny amerykański. Polecam

O
Ola napisał/a: |

Spoko kurs

M
Misia napisał/a: |

Kurs amerykańskiego, już sama nazwa skusiła mnie do zakupu :-)
Polecam

W
Wiola napisał/a: |

Great kurs!

M
Marta napisał/a: |

Amerykański dla każdego, polecam

O
Olaf napisał/a: |

Cool amerykański.
Wahałem się co do zakupu, zupełnie niepotrzebnie.

M
Monika napisał/a: |

Dobry amerykański, polecam

T
Teresa napisał/a: |

Amerykański w punkt!

K
Klara napisał/a: |

Bardzo dobry kurs angielskiego uczący wymowy amerykańskiej. Lekcje przystępnie opracowane, nie mam większych problemów z opanowaniem materiały z danej tematyki.

M
Madzia napisał/a: |

Dla mnie rewelacyjny kurs.

P
Piotr napisał/a: |

Intensywna, ale skuteczna nauka angielskiego w wersji amerykańskiej polecam kurs.

R
Rafał napisał/a: |

Super amerykański.
Najlepszy kurs ever, ever.

L
Lilianna napisał/a: |

Super kurs, tylko z czasem wolnym ciężko.

T
Tomasz napisał/a: |

Fajnie opracowany tematycznie kurs amerykańskiego.

A
Artur napisał/a: |

Amerykański dla mnie.
Zadowolony Arutur.

R
Ruda napisał/a: |

Amerykański ok.
Niewiele jest dostępnych materiałów dotyczących nauki amerykańskiego na naszym rynku.

G
Gerard napisał/a: |

W porządku kurs.
Akcentowanie i native speaker pierwszorzędni!

M
Maja napisał/a: |

Bardzo dobry kurs amerykańskiego, uczę się z chęcią i bez wysiłku.

P
Piotr napisał/a: |

Najlepszy amerykański ever, eve!

K
Klaudia napisał/a: |

Świetny amerykański, lekcje ciekawe, lektor jest niesamowity. Pozdrawiam gorąco całą szkołę.

A
Asia napisał/a: |

Amerykański wprost dla mnie i ta wygoda nauki, po prostu bezcenna.

K
Kinga napisał/a: |

Super akcent :-) Pokochałam ten amerykański :-)

M
Michał napisał/a: |

Dobry amerykańskim, w korzystnej cenie. Dziękuję z możliwość zakupu jednorazowego z tak dużym rabatem. Pozdrawiam

J
Joasia napisał/a: |

Amerykański na medal.
Miła i skuteczna nauka.

W
Wiola napisał/a: |

Cool amerykański!

B
Bartosz napisał/a: |

Cieszę się z dźwięków do lekcji gdyż inaczej ciężko by mi było nabrać amerykańskiego akcentu, a na kursie cieszy fakt, ze słownictwo i gramatyka w zasadzie nie różnią się od brytyjskiego angielskiego.

G
Gustaw napisał/a: |

Hicior amerykański, polecam

J
Jarek napisał/a: |

Akcent amerykański jest idealny. Kurs OK

A
Adam napisał/a: |

Super kurs amerykańskiego, polecam, akcentu sami się nie nauczycie, lektor bezbłędny.

K
Kama napisał/a: |

Doskonała nauka amerykańskiego, super lekcje z życiowymi dialogami i prawdziwy amerykański akcent. Brawo Wy!

M
Michał napisał/a: |

Amerykański is GREAT!

H
Halinka napisał/a: |

Zawsze mi się wydawało, że tak naprawdę angielski niewiele różni się od amerykańskiego. Dzięki kursowi przekonałam się, że bardzo się myliłam, to nie tylko kwestia akcentu to naprawdę zupełnie inny angielski.

A
Anna napisał/a: |

Potwierdzam, skuteczna i szybka nauka amerykańskiego.

O
Oliwia napisał/a: |

Czuję się jakbym odkryła Amerykę.
Super kurs!

P
Paweł napisał/a: |

Nauka akcentu jest bardzo ważna w przypadku nauki amerykańskiego jak nie najważniejsza. Dobry kurs, czekam na średnio zaawansowany.

M
Michał napisał/a: |

Rozpatrywałem kiedyś amerykanistykę, ale mój angielski był zbyt słaby. Dobrze wiedzieć, ze macie taki kurs w ofercie.

A
Antonina napisał/a: |

A co tam dla odmiany zakupiłam amerykański.
Życzę wszystkim studentom miłej nauki.

M
Mała napisał/a: |

Zawsze chciałam iść na amerykanistykę, ale wygrała psychologia. Teraz cieszę się, ze mam możliwość powrotu do swojego największego marzenia.

J
Julia napisał/a: |

Super kurs!
I ten akcent amerykański, mogłabym słuchać lektora cały dzień!

B
Bogna napisał/a: |

Ciekawa i wciągająca nauka języka angielskiego w wersji amerykańskiej. Ten akcent lektora obłędny.

P
Piotr napisał/a: |

Fantastyczna nauka!

M
Mikołaj napisał/a: |

Nie wiem czy kiedykolwiek dostanę wizę, ale postanowiłem nauczyć się amerykańskiego i słowa dotrzymam!

B
Bartosz napisał/a: |

Wyjezdzam do USA , czekam na wize i chcialbym poznac amerykanski,

B
Basia napisał/a: |

Amerykanistyka, w tym roku nie dostałam się na studia ale zrobię wszystko by dostać się w przyszłym roku, póki co zakupiłam wasz kurs i zamierzam doszlifowywać akcent.

M
Marzena napisał/a: |

Super nauka, zupełnie inny akcent niż w brytyjskiej wymowie.

M
Magdalena napisał/a: |

Super kurs.
Zastanawiam się nad amerykanistyką, chociaż czasu brak i umysł już nie ten.

M
Mirella napisał/a: |

Kiedyś chciałam studiować amerykanistykę, ale wiadomo życie już za młodu zweryfikowało moje plany, ale obecnie mam chęci i mozliwości finansowe zatem uwaga: zaczynam naukę amerykańskiego! Marzenia się spełniają!

Z
Zarka napisał/a: |

Odlotowy kurs amerykańskiego

G
Grzegorz napisał/a: |

Super kurs amerykańskiego.
Brawa za pomysłowe materiały.

J
Jan napisał/a: |

Moim marzeniem zawsze była amerykanistyka na uniwersytecie warszawskim ,ale niestety życie zweryfikowało szybko moje plany, aż tu nagle koleżanka powiedziała mi, że eskk posiada w ofercie kurs amerykańskiego :-) i tak od pół roku zadowolonym Państwa studentem. Pozdrawiam

L
Laura napisał/a: |

Amerykański hmmm, zawsze podziwiałam szkołę ESKK za ofertę języków niszowych. W ESKK jest w czym wybierać.

I
Izabela napisał/a: |

Nauka amerykańskiego to dopiero przygoda, tym bardziej, że według mnie w każdym stanie USA jest inny akcent. Nic wypróbuję kurs sama jestem ciekawa różnic pomiędzy angielskim a amerykańskim.

I
Irmina napisał/a: |

Kurs amerykańskiego OK.

L
Lucek napisał/a: |

Kurs amerykański - angielski wzbudził moje zainteresowanie, właśnie zamówiłem materiały. Strasznie jestem ciekawy różnic.

K
Kasia napisał/a: |

Od dawna szukałam kursu gdzie w umiejętny sposób zostanie ukazana różnica pomiędzy angielskim brytyjskim a angielskim amerykańskim. Cieszę się, że trafiłam na Państwa kurs teraz wiem, ze mój akcent jest poprawny.

T
Tadek napisał/a: |

Americanish English wiem że ma inne zwroty i akcenty; może dochodżić do częstych niedomówień-a pozatym Hiszpański i Portugalski jest bardzo użyteczny w Stranach No nie w nocnych godzinach-w Barach i Hostelach.Hey!.

D
Dariusz napisał/a: |

Dokładnie tego szukałem języka angielskiego ale w wersji amerykańskiej. Widzę, ze sporo uwagi poświęcacie na wymowę z odpowiednim akcentem, super.

C
Czesław napisał/a: |

Kurs amerykańskiego dla każdego.

A
Anna napisał/a: |

American - English opanowany :-) Porządnie i fachowo opracowany kurs angielskiego.

E
Elwira napisał/a: |

Dobry kurs amerykańskiego akcent jest w przypadku tego języka bardzo ważny.

E
Eryk napisał/a: |

Super kurs amerykańskiego. Dzięki nagraniom audio można spokojnie osłuchać się z akcentem. Jestem mile zaskoczony kursem.

R
Rafał napisał/a: |

Trudno o dobry kurs językowy z akcentem amerykańskim. Fajnie, że trafiłem na ten kurs.

R
Rebeka napisał/a: |

Właśnie o taki kurs mi chodziło angielski w wersji amerykańskiej. Super!

A
Aldona napisał/a: |

Co jakiś czas jeździmy z mężem do Stanów zawsze chciałam posługiwać się językiem amerykańskim. Nie spodziewałam się, że znajdę taki kurs na stronach ESKK. Zaraz rozpoczynam naukę.

M
Marek napisał/a: |

Uczę się z tego kursu i muszę przyznać, że jest ciekawy. Zawiera nie tylko słówka i gramatykę. Omawia też właśnie różnice między brytyjską i amerykańską odmianą języka angielskiego.

B
Bogusia napisał/a: |

Karol, Bartosz już wcześniej odpowiedział na twoje pytanie. Różnice w obu językach są, chociaż niewątpliwie są do siebie podobne. Zapisz się, to się przekonasz.

K
Karol napisał/a: |

Nie wiem czy już ktoś tu pytał o to, jak bardzo amerykański jest podobny do angielskiego? Przeczytałem w komentarzach, że niektóre słówka są inne i akcent. Chyba podejmę to wyzwanie i kupię ten kurs aby się przekonać o tych różnicach.

A
Adrian napisał/a: |

Staram się o wizę do USA. Chciałem też przygotować się do wyjazdu i dlatego zainteresował mnie ten kurs. Nie spodziewałem się, że znajdę kurs z amerykańską opcją. Słabo znam angielski ale bardzo bym chciał się go nauczyć. Oby mi się udało z tym kursem.

K
Krystyna napisał/a: |

Anno, myślę że wszystko zależy od Twoich umiejętności. Jeśli znasz już nawet w stopniu podstawowym angielski, możesz uczyć się jednocześnie amerykańskiego. Języki bardzo podobne, jednak niewielkie różnice są zauważalne. Spróbować zawsze warto.

B
Bartosz napisał/a: |

Wiele osób tu pyta czy amerykański jest podobny do angielskiego. Uczę się obu tych języków i mogę powiedzieć, że tak są podobne ale nie identyczne. Ogromna różnica jest jak tu już ktoś wspomniał, w akcencie no i też w słownictwie.

A
Anna Ż. napisał/a: |

Czy nauka angielskiego i amerykańskiego jednocześnie to dobry pomysł? Obecnie uczę się angielskiego ale chciałabym też poznać amerykański. Powinnam zaczekać aż ukończę jeden kurs? Jakie jest Wasze zdanie w tym temacie?

R
Radek napisał/a: |

Mój problem polega na tym, że nie wiem czy moja znajomość języka angielskiego jest wystarczająca by bez problemu porozumiewać się w Ameryce, czy też muszę się dokształcić by uniknąć jakiś nieporozumień wynikających z różnic w odmianie tego języka.Doradzi ktoś?

T
Tatiana napisał/a: |

Od 2014 roku będę miała więcej czasu wolnego i planuję go wykorzystać. Kuzynka zaprosiła mnie do siebie na wakacje do USA i obecnie jestem na etapie załatwiania wizy. Warto by było jeszcze trochę podszkolić język. Wprawdzie mówię „jako tako” po angielsku ale amerykański to trochę co innego. A tak, zapisując się na kurs miałabym 2 w 1, czyli nauka angielskiego z elementami słówek amerykańskich. Chyba dobry pomysł, prawda?

M
Monika Tamborska napisał/a: |

Zapomniałaś jeszcze o jednym elemencie – akcencie. Tu jest największa różnica pomiędzy angielskim a amerykańskim. A jeśli chodzi o gramatykę to nie musisz się obawiać . Akurat tu nie ma różnic.Mając ten kurs, słuchaj często nagrań z dialogami i wymową (płyty CD). Pomogą ci w znacznym stopniu.

U
Ula napisał/a: |

Mam zamiar zakupić ten kurs. Wiem że, typowy angielski różni się od amerykańskiego przede wszystkim słownictwem. Nie wiem jednak jak sytuacja jeśli chodzi o gramatykę. Czy ma ktoś z Was rozeznanie w tym temacie?

M
Magda napisał/a: |

Na następne wakacje, chciałabym wyjechać do Stanów Zjednoczonych aby poznać w lepszym stopniu angielski i trochę zarobić na studia. Czytałam oferty agencji zatrudniających Au pair i jednym z warunków jest znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Mając jeszcze kilka miesięcy na naukę, chętnie rozpocznę ten kurs.

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO