Formularze rezygnacji i zwrotu

ESKK gwarantuje Ci odstąpienie od umowy bez podania przyczyny. Możesz to zrobić, składając (w ciągu 14 dni od otrzymania pierwszego pakietu lekcyjnego) oświadczenie dostępne poniżej. ESKK po otrzymaniu od Ciebie informacji o odstąpieniu od umowy ma 14 dni na zwrot należności za produkt oraz kosztów dostarczenia do Ciebie materiałów, przy czym koszt tej przesyłki będzie równy najniższej, oferowanej przez www.eskk.pl, cenie dostawy.

Po upływie 14 dni, ale w okresie nie dłuższym niż 1 miesiąc od momentu otrzymania pierwszego pakietu, możesz zrezygnować z nauki w ESKK ze skutkiem natychmiastowym. Otrzymane i opłacone dotychczas materiały pozostają Twoją własnością, a Ty musisz jedynie przesłać do ESKK swoją rezygnację (wzór dostępny poniżej).

Jeśli zdecydujesz się na wycofanie z kursu po upływie pierwszego miesiąca, obowiązuje Cię trzymiesięczny okres wypowiedzenia. Wynika to z faktu, że materiały przygotowujemy z wyprzedzeniem, ponosząc określone wydatki na te cele. Bieg terminu wypowiedzenia rozpoczyna się od pierwszego dnia miesiąca następującego po tym, w którym wpłynęła do nas rezygnacja (wzór dostępny poniżej).
W tym czasie otrzymasz od nas trzy przesyłki realizowane w podstawowym tempie nauki, za które będziesz zobowiązany uiścić opłatę.

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO