Kurs angielskiego dla początkujących również z wersją ONLINE

Poznaj język, którym posługuje się pół świata! Kurs „Angielski dla początkujących” w prosty sposób nauczy Cię słów i zwrotów przydatnych w codziennym życiu. Zdobytą wiedzę wykorzystasz podczas wykonywania praktycznych ćwiczeń, dzięki czemu łatwiej przełamiesz barierę językową. Możesz uczyć się w dowolnym miejscu i czasie, ponieważ kursy dostępne są także w wersji elektronicznej na platformie online.

Z naszego kursu skorzystało już prawie 300 000 osób! Dołącz do nich!
Sprawdź także inne kursy angielskiego od ESKK.

Kurs zawiera:

Podręczniki ESKK

Podręczniki i nagrania do lekcji

20 podręczników zawierających 40 lekcji, dzięki którym poznasz 3000 słów i zwrotów gotowych do użycia w codziennych sytuacjach. Materiał w lekcjach jest porcjowany – na opanowanie każdej części wystarczy tylko 15-30 minut. Do wyboru podręcznik w wersji papierowej lub pdf. Nagrania (łącznie ponad 17 godzin) uzupełniają lekcje i umożliwiają wykonywanie ćwiczeń: rozumienia ze słuchu, nagrania prawidłowej wymowy oraz dialogów. Są dostępne na platformie online. W pracy nad materiałami audio brał udział profesjonalny lektor oraz rodowici Anglicy.

Program do nauki słówek

Program do nauki słówek

Szybka nauka na smartfonie i komputerze: aplikacja posiada gotowe bazy słówek oraz opcję dodawania nowych, pozwala na odsłuchiwanie dźwięków i sprawdziany ze słuchu. Zawiera moduł rejestrujący postępy w nauce, czytelne statystyki, testy podsumowujące.

Materiały video ESKK

Materiały video

Autorska seria do nauki języka angielskiego z native speakerem. Każdy odcinek jest poświęcony innej tematyce; zawiera porady językowe i ciekawostki kulturowe.

Opiekę nauczyciela ESKK

Opiekę nauczyciela

Masz zagwarantowaną opiekę nauczyciela – doświadczonego lektora języka angielskiego, który będzie sprawdzał Twoje prace domowe, wyjaśniał problematyczne zagadnienia i motywował do nauki. Odrabianie prac domowych nie jest obowiązkowe. Nauczyciel nie wystawia ocen.

w cenie 94 zł 75,20 zł /pakiet

Opcje dodatkowe:

Kurs ONLINE

Kurs ONLINE

Interaktywne lekcje pozwalają na skuteczne i wygodne doskonalenie różnych umiejętności językowych. Angażujące ćwiczenia stawiają na praktyczną naukę słówek, również poprzez zabawę. Kurs zawiera różnorodne przykłady, liczne ilustracje oraz testy podsumowujące.

Audiobook ESKK

Audiobook

Kurs przełożony na materiał do słuchania - wystarczy słuchać i powtarzać słowa i zwroty za lektorem, np. podczas jazdy samochodem. Łącznie to ponad 21 godzin nagrań dostępnych na platformie online. W nagraniach uczestniczyli profesjonalny lektor oraz użytkownicy języka angielskiego.

+ 16 zł/pakiet
Okładka kursu „Angielski dla początkujących”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 20

Poziom trudności: początkujący

CEFR informacje o CEFR A1 + A2

Cena: od 75,20

Opinie: (856 głosów)

Certyfikat: tak

Zaświadczenie ZUS: tak

Wersja ONLINE: tak

Zamawiam Lekcja próbna ZA DARMO
Zobacz koszty wysyłki i pozostałe opłaty »

Czego się nauczysz?

Zamów TERAZ, a otrzymasz 20% RABATU!

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

Poprawiając Twoje prace domowe, nie wystawiam ocen. Dlaczego? Bo to nie oceny, a postępy motywują do dalszej nauki. Z doświadczenia wiem, że – ucząc się systematycznie – bardzo szybko zauważysz swoje postępy. Tym bardziej, że możesz sobie wybrać metodę nauki najlepiej dopasowaną do Twoich preferencji. To spore ułatwienie. Ucząc się tak, jak lubimy, bez wysiłku i stresu, uczymy się NAPRAWDĘ, a nie tylko „zakuwamy na klasówkę”.

Anna Ziołek: od 1992 jest nauczycielem na kursach angielskiego ESKK; absolwentka UAM (historia sztuki i Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych – język angielski) oraz UW (Lingwistyka Stosowana Języka Angielskiego).
Anna Ziołek

Komentarze studentów


Z
Zuzia napisał/a: |

Cudne lekcje online, kurs angielskiego idealny dla początkujących laików jak ja :-)

K
Katarzyna napisał/a: |

Mam szczęście do fajnych nauczycieli angielskiego. Tym razem również nie mogłam trafić lepiej. Lekcje fantastyczne, ciekawe i różnorodne. Wsparcie nauczyciela nieocenione. Pozdrawiam fajną i przyjazną szkołę.

S
Sara napisał/a: |

Dobry angielski ciekawe lekcje i miły lektor.

E
Ewka napisał/a: |

Angielski na szóstkę, szczególnie lekcje online.

P
Patrycja napisał/a: |

Bardzo fajny angielski, bardzo dużo ciekawych propozycji do nauki języka. Kurs online i audiobooki idealnie wspomagają proces nauczania angielskiego. Cieszę się, że trafiłam na Państwa szkołę.

A
Asia napisał/a: |

Bardzo podoba mi się nauka angielskiego z eskk. Uczę się gdy tylko mam ochotę i to najczęściej bez siadania przy komputerze, wygodnie na sofie z słuchawkami i laptopem w ręku. taką naukę to ja lubię :-)

M
Magdalena napisał/a: |

Świetne lekcje angielskiego. Nauka słów i zwrotów jest tak ciekawa, że aż ciężko odejść od komputera. Nauka bez stresu, bez biegania do szkoły, bez pośpiechu. Polecam

Z
Zośka napisał/a: |

Jestem zadowolona z kursu angielskiego. Uczę się kiedy chcę i robię szybkie postępy.

M
Magdalena napisał/a: |

Bardzo praktyczny kurs, w zasadzie cały czas pod ręka dzięki nagraniom w formacie mp3. Robię ogromne postępy z miesiąca na miesiąc i strasznie mnie to cieszy i motywuje do dalszej nauki. Pozdrawiam

B
Bogusława napisał/a: |

Dzień dobry, chciałam tylko zaznaczyć że kurs byłby w pełni bardzo dobry gdyby był z nauczycielem przynajmniej 3 razy w tygodniu, ucząc się samemu nie bardzo rozumie się dlaczego w jednym a potem w innym słowie ten sam wyraz wymawia się inaczej, dlatego nauka z nauczuciele byłaby bardziej skuteczna. Dziękuję i pozdrawiam zespół ESKK

E
Eryk napisał/a: |

Kurs idealnie dopasowany do moich potrzeb, jestem wzrokowcem i kurs online bardzo i odpowiada.

W
Weronika napisał/a: |

Fajna nauka angielskiego online. Zadania bardzo różne, życiowe dialogi. Ćwiczenia ładnie współgrają ze sobą te z podręcznika z tymi z lekcji online. Audiobook dodatkowo wspiera lekcje dodatkowymi ćwiczenia. Bardzo fajna forma nauki. Polecam W.

W
Wiki napisał/a: |

Skuteczna i miła nauka angielskiego.

A
Aneta napisał/a: |

Jestem na kursie dla początkujących. lekcje 1-2. Dla mnie czytanki są czytane za szybko, nie nadążam gdy chcę czytać z lektorem

Z
Zośka napisał/a: |

Mega dobry kurs angielskiego!

B
Bartek napisał/a: |

Polecam wszystkim, którzy chcą zrobić coś dobrego dla siebie!!!

A
Aleksandra napisał/a: |

Dobry kurs angielskiego, pozwala opanować podstawy tego języka w szybkim tempie, do tego sposób nauczania przyjemny, zabawny i skuteczny. Ode mnie szóstka!

I
Izabela napisał/a: |

Super nauka angielskiego, słownictwo przydatne na co dzień i dobrze wytłumaczona gramatyka. Ciekawe lekcje online, z przyjemnością siada się do nauki.

M
Michał napisał/a: |

Bardzo dobry angielski. Nie mogę się oderwać od lekcji online, mógłbym siedzieć godzinami. Nie spodziewałem się, ze nauka języka tak mi się spodoba. Gratuluje eskk pomysłów na naukę w domu, jakość materiałów extraklasa. Pozdrawiam M.

G
Gosia napisał/a: |

Super dopasowany kurs angielskiego do indywidualnych potrzeb.
Wystarczy pół godzinki dziennie i efekty murowane.
Pozdrawiam moją ulubioną szkołę języków obcych

K
Klaudia napisał/a: |

Rewelacja angielski.
Polecam

A
Anna napisał/a: |

Doskonała zabawa z angielskim i pierwszorzędna nauka.

W
Wojciech napisał/a: |

Nauka angielskiego na dobrym poziomie. Solidny materiał i dobry lektor

P
Patrycja napisał/a: |

Świetny angielski pod każdym względem :-)

A
Ala napisał/a: |

Codziennie z przyjemnością siadam do kursu online angielskiego, ćwiczę i widzę efekty i to jest najważniejsze.
Pozdrawiam profesjonalną szkołę języków obcych :-)

J
Julka napisał/a: |

Kocham naukę języka z eskk. Mają wszystko czego potrzeba do nauki angielskiego. A szybkie efekty wynagradzają czas spędzony na nauce. Polecam

M
Majka napisał/a: |

Swobodna nauka angielskiego we własnym tempie, w wygodnej pozycji, bez stresu, bez pośpiechu.
Taka naukę to lubię :-)

A
Antek napisał/a: |

Bardzo dobry kurs online, krok po kroku uczy podstaw angielskiego. Nauka przydatnych słówek i zwrotów. Platforma z przyjemną szata graficzną, intuicyjna, z łatwością można się po niej poruszać. ESKK posiada też osobistych nauczycieli, ja akurat z niech nie korzystam, z dostępnych materiałów uczę się sam, a efekty widzę w zasadzie po każdym zeszycie. Pozdrawiam rzetelną i pomysłową szkołę!

L
Laura napisał/a: |

Sensowne lekcje angielskiego, fajna tematyka poszczególnych zeszytów lekcyjnych.
Dodatkowym atutem, brak konieczności wychodzenia z domu na lekcje.
Polecam

R
Renata napisał/a: |

Fajna nauka, akurat na teraz, na długie jesienne wieczory. Macie ode mnie ogromnego plusa za platformę online do nauki angielskiego jest mega!

W
Weronika napisał/a: |

Super angielski!
Pozdrawiam moja Panią nauczyciel!

M
Marcin napisał/a: |

Dobrze, że jesteście! Pozdrawiam i życzę zdrowia.

K
Klaudia napisał/a: |

Kurs angielskiego dla każdego.
Prosta nauka słów i zwrotów poukładanych tematycznie co bardzo skraca czas nauki nowych zagadnień.
Kompozycja metod nauczania online, audiobooki, gry, krzyżówki sprawia, że nauka jest skuteczna.
Polecam i pozdrawiam Piotr

A
Alina napisał/a: |

Jedne z fajniejszych lekcji angielskiego na jakie trafiłam do tej pory.

M
Marzena napisał/a: |

Przyjemna nauka angielskiego online, materiały są ciekawie opracowane tematycznie, uczę się przydatnych zwrotów. Nie ma w eskk wkuwania bezsensownych słówek. Spora ilość ćwiczeń dzięki, którym szybko opanowuje się nowe zagadnienia i gramatykę. Materiał jest porcjowany, nauki w sam raz wystarcza na miesiąc nauki. Jestem zadowolona z kursu eskk.

I
Iza napisał/a: |

Cieszę się, że trafiłam na eskk. Nauka sprawia przyjemność. Każde ćwiczenie jest inne, zachęca do nauki, a postępy widać w bardzo krótkim czasie. Polecam kurs wszystkim, którym do tej pory nauka angielskiego sprawiał trudności.

P
Patrycja napisał/a: |

Świetne materiały do nauki języka angielskiego. Z takiego kursu to można się uczyć. Różnorodność materiałów sprawia, że aż chce się siadać do nauki. Wspaniały kurs online, gratuluję pomysłu :-)

M
Marysia napisał/a: |

Kurs angielskiego bardzo mi się spodobał. Nagrania są idealne, aby wyćwiczyć wymowę. Poświęcam 30 minut dziennie i widzę efekty. Polecam

P
Piotr napisał/a: |

Dobry kurs, w dobrej cenie. Zawartość kursu angielskiego również oceniam bardzo wysoko.

B
Beata napisał/a: |

Dobry kurs, jest w nim wszystko co niezbędne do nauki angielskiego.

K
Krystyna napisał/a: |

Jeszcze nie najlepiej sobie radzę Ale będę się starać. Pozdrawiam serdecznie.

A
Ala napisał/a: |

Nauka angielskiego jest teraz moja ulubiona rozrywką. Tak, rozrywką! Bo dobrze się bawię ucząc się angielskiego. A zapamiętywanie słów i zwrotów sprawa prawdziwa przyjemność.

W
Wojtek napisał/a: |

Pozytywnie oceniam naukę w eskk. Dobry kurs angielskiego, ma wszystko czego potrzeba do samodzielnej nauki języka.

R
Rafał napisał/a: |

Super angielski.
Dobrze wykorzystane pieniądze.

U
Ulka napisał/a: |

Bardzo fajna nauka angielskiego. Audiobook jest niesamowicie mądrym rozwiązaniem. Odsłuchuję sobie w zasadzie podczas każdej czynności domowej. Super rozwiązanie. Dzięki temu oszczędzam mnóstwo czasu i nie zalegam z obowiązkami domowymi. To moja ulubiona forma nauki.

L
Laura napisał/a: |

Polecam kurs wszystkim szukającym nauki angielskiego z prawdziwego zdarzenia.
Znajdziecie tu wszystko do nauki tego języka.
Jestem pod wielkim wrażeniem metod nauczania stosowanych przez eskk.
Miło być studentką tak wybitnej szkoły :-)

R
Rafał napisał/a: |

Uczę się pilnie, przez całe ranki.... z tej eskk-owskiej czytanki.
Polecam kurs angielskiego eskk efekty widać już po kilku dniach, a po pół roku gaworzyłem już po angielsku bez specjalnych problemów.

M
Monika napisał/a: |

Fajna nauka we własnym rytmie.
Uwielbiam położyć się pod kocem i wsłuchiwać w audiobooka języka angielskiego.
To już mój rytuał wieczorny.

T
Teresa napisał/a: |

Dobrze mieć na oku dobry kurs i na taki właśnie trafiłam.
Pozdrawiam, genialną i wielką szkołę językową!

L
Lech napisał/a: |

Zacząłem kurs, jestem i jeszcze długo z Wami pozostanę i to nie dlatego, ze kurs ma 10 miesięcy, ale dlatego, ze jesteście fantastyczni! Pozdrawiam L.

A
Adam napisał/a: |

Ciekawe lekcje, tematyka bliska życiu, dostęp do materiałów 24h.
Dla mnie OK.

A
Anna napisał/a: |

Jestem mile zaskoczona kursem eskk.
Świetny angielski!

M
Maria napisał/a: |

Fajna nauka angielskiego, wiedza odpowiednio porcjowana. Materiały wizerunkowo zachęcają do nauki, szczególnie platforma online.

P
Paulina napisał/a: |

Jestem bardzo zadowolona z nauki eskk, wzięłam wszystkie dostępne formy tradycyjne podręczniki i dostęp do platformy online. Materiałów jest tyle, że zdarza się, że nie jestem w ssanie wszystkiego przerobić, ale słucham materiałów audio w aucie w drodze do pracy i w ten sposób nadrabiam zaległości związane z zakresem danego słownictwa. Dla mnie bomba kurs! Pozdrawiam Paulina

J
Janek napisał/a: |

Z przyjemnością siadam do nauki angielskiego online, lekcje ciekawe, ćwiczenia różnorakie, bez nudy bez żmudnego wkuwania, w zaciszu domowym, przy kubku kawy. Polecam są fantastycznie opracowane i do tego można trafić na atrakcyjną ofertę cenową na stronie. J.

J
Justyna napisał/a: |

Fajna nauka, dobrze przygotowane lekcje online, tylko czasu coraz mniej, ale niebawem jesień, dłuższe wieczory liczę, że wtedy bardziej zmotywuję się do nauki, pozdrawiam

M
Michał napisał/a: |

Kurs ok, bez problemów nauczyłem się podstaw angielskiego z eskk, polecam każdemu ten rodzaj nauki.

R
Regina napisał/a: |

Przyjemna nauka angielskiego na platformie online. Zadania interesujące, z bardzo dużą ilością słów i zwrotów.

k
klaudia.andrzejewska napisał/a: |

Nauka ciekawa i skuteczna, postępy w angielskiej wymowie widać już po kilku lekcjach.

P
Piotr napisał/a: |

Kurs doskonale nadaje się do samodzielnej nauki języka. Forma nauczania online bardzo mi odpowiada.

M
Maria napisał/a: |

Fajna nauka angielskiego, we własnym tempie, tematyka lekcji bliska codziennemu życiu, polecam i pozdrawiam

K
Krzysztof napisał/a: |

Bardzo dobry kurs podstaw angielskiego!
Polecam

I
Igor napisał/a: |

Bardzo dobry kurs angielskiego, wszystko pięknie współgra ze sobą. Podręcznik, lekcje online, nagrania, wystarczy wygodnie usiąść i korzystać. Ja najczęściej uczę się w drodze do pracy, wtedy mam najwięcej czasu, bo wieczorem nagrania działają na mnie usypiająco :-) Pozdrawiam eskk

J
Justyna napisał/a: |

Uwielbiam naukę angielskiego z eskk, uczę się popołudniami jeżdżąc rowerem, lub wieczorem przy lampce wina. Niesamowity komfort nauki. Wystarczy trochę samodyscypliny i efekty przychodzą same. Polecam zadowolona Klientka

G
Grażyna napisał/a: |

Czytelne lekcje i objaśnienia, bardzo duża ilość ćwiczeń i dialogów. Zeszyt zawsze poświęcony jest jednej tematyce, co pozwala na obszerne poznanie słów i zwrotów z danej dziedziny życia. Zasób słownictwa z danej tematyki jest naprawdę ogromny. B. dobry kurs angielskiego.

Z
Zbigniew napisał/a: |

Fantastyczna metoda nauki angielskiego, ćwiczenia wymowy pozwalają szybko zapamiętywać gotowe zwroty, tematyka bliska codziennym sprawom, zatem z przyjemnością i łatwością opanowuje się dany zakres materiału. Platforma online przejrzysta i bardzo intuicyjna, polecam kurs eskk

W
Weronika napisał/a: |

Dobrze skonstruowana nauka angielskiego, uczę się podstawowych zwrotów z danej tematyki do tego mała dawka gramatyki i powoli przełamuje barierę językową. Pozdr.

I
Iga napisał/a: |

Wszystko pięknie przedstawione graficznie, nie ma żadnych problemów z zapamiętywaniem angielskich słówek.

J
Jan napisał/a: |

podoba mi się forma nauki,jest motywacja,myślę że dam radę,polecam.

P
Paula napisał/a: |

Wspaniała nauka angielskiego, mogłabym siedzieć godzinami przed laptopem w moich ulubionych słuchawkach.

A
Anna napisał/a: |

Super lekcje online do nauki angielskiego, dotykają każdego tematu życiowego.

S
Sebastian napisał/a: |

Metoda nauki sprawdza się na co dzień, efekty przychodzą bardzo szybko.

M
Maria napisał/a: |

Bardzo fajna nauka online angielskiego.

G
Gosia napisał/a: |

Uwielbiam się uczyć angielskiego szczególnie z materiałów do słuchania. Jestem słuchowcem wiec pewnie dlatego ta metoda nauki zwrotów i słówek najbardziej mi odpowiada. Polecam kurs uczy partiami danych zagadnień, ćwicząc odnajdywanie się w danych sytuacjach życia codziennego. Super dialogi i liczne ćwiczenia szybko pomagają zapamiętywać materiał. Polecam naukę z eskk.

A
Amelia napisał/a: |

Super nauka angielskiego od podstaw, przejrzysta platforma do nauki online, tematycznie poukładane zagadnienia, gramatyka opisana w przystępny sposób i niesłychanie duża liczba ćwiczeń do odsłuchu co pozwala na doskonalenie wymowy. Dla mnie "rewelka" kurs!

B
Bronka napisał/a: |

Uczę się systematycznie z przydzielonych miesięcznie zagadnień i postępy widzę coraz większe, a to oznacza, ze nauka jest skuteczna i powiem więcej wygodna i bardzo przyjemna.

U
Urszula napisał/a: |

Fajna nauka, bez wychodzenia z domu. Platforma dostępna przez całą dobę, pozwala na korzystanie z dostępu do ćwiczeń i wymowy o każdej porze dnia. Postępy w nauce widoczne są już po pierwszych lekcjach, metoda nauczania języka angielskiego się sprawdza, polecam kurs

R
Radek napisał/a: |

Super kurs angielskiego w bardzo ładnej odsłonie. Wszystko ze sobą współgra słownictwo, tematyka i gramatyka. Cieszę się, ze znalazłem Państwa ofertę w necie i to w tak atrakcyjnej cenie. Pozdrawiam R.

J
Janek napisał/a: |

Dobrze dobrane słownictwo do tematyki kursu. Nauka nowych zwrotów angielskiego przychodzi bezproblemowo.

I
Iwonka napisał/a: |

Bardzo się cieszę ze swoich postępów w nauce angielskiego, faktycznie te pół godzinki dziennie wystarcza, aby przyswoić materiał zawarty w danym pakiecie. Metoda nauczania eskk doskonale się sprawdza, polecam

I
Igor napisał/a: |

Bez obaw możecie kupić ten kurs, angielski z eskk jest prosty. Uczę się już czwarty miesiąc i jestem bardzo zadowolony z metody nauczania. Jest kurs online i materiały do słuchania. Wszystko ładnie spina się tematycznie, do tego kurs można zgarnąć w świetnej promocji, polecam

W
Weronika napisał/a: |

Mam bzika na punkcie anglika eskk. Polecam nauczanie online z tą szkołą, są w tym perfekcyjni. Pozdrawiam W.

M
Mateusz napisał/a: |

Genialny kurs angielskiego, tak to ja lubię się uczyć :-)

M
Maciej napisał/a: |

Przyjemna nauka angielskiego online, platforma do nauki języka przejrzysta i bardzo domyślna.

A
Aleksander napisał/a: |

Pobrałem lekcję próbną kursu angielskiego dla początkujących i od razu materiały wzbudziły moje zaufanie. Wszystko ładnie wytłumaczone na przykładach, posegregowane tematycznie, nauka nie sprawia problemów. Jedyny mój problem to znalezienie odrobiny czasu wolnego, aby móc usiąść do platformy online eskk :-) Pozdrawiam Aleksander

K
Klaudia napisał/a: |

Bardzo miła nauka angielskiego, można ćwiczyć słownictwo zarówno na platformie online jak i dogodnym dla siebie miejscu.

A
Anna napisał/a: |

Skuteczna nauka języka angielskiego. Bardzo mi odpowiada nauka online, bo nie cierpię podręczników.

J
Jan napisał/a: |

Super nauka angielskiego, online, bez wychodzenia z domu, o każdej porze. Bardzo duża ilość interaktywnych lekcji sprawiają, ze nauka nowych zwrotów wydaje się dużo łatwiejsza. Wystawiam wysoką ocenę.

J
Justyna napisał/a: |

Bardzo przejrzysta platforma online do nauki języka, wszystko ładnie tematycznie poukładane, ciekawe liczne ćwiczenia zarówno z wymowy jak i z gramatyki. Polecam J.

J
Joanna napisał/a: |

Super prezentuje się ten kurs angielskiego. Nauka jest przyjemna i sprawia wiele frajdy. Zupełnie inna nauka.

P
Piotr napisał/a: |

Skuteczna nauka angielskiego pod każdym kątem.

N
Nina napisał/a: |

Zapisałam się na kurs angielskiego i jestem mile zaskoczona, wszystko pięknie, czytelne opracowane a platforma online jest tak przejrzysta, że aż zachęca do nauki. Dobry kurs, fajna szkoła :-)

M
Mateusz napisał/a: |

Super kurs angielskiego, już po lekcji próbnej wiedziałem, że to jest to.

M
Mirka napisał/a: |

Wspaniała nauka angielskiego, dostęp do platformy 24h, zadania wszechstronnie kształcące, forma nauka pozwala na szybkie zapamiętywanie zwrotów. Lubię siadać do lekcji online, to teraz moja odskocznia od codzienności.

M
Marcelina napisał/a: |

Kto się waha niech pobierze lekcję próbna mi pomogło przy podjęciu decyzji. A kurs powiem jednym słowem fantastyczny

A
Ada napisał/a: |

Super nauka.
Polecam wszystkim zaczynającym angielski od podstaw.
Świetny kurs w rewelacyjnej odsłonie.

L
Lidka napisał/a: |

Dobrze skonstruowana nauka i wygodna nauki online, dla mnie bezcenne.
Polecam naukę języków z eskk.

W
Wiktoria napisał/a: |

Jak dla mnie przejrzysty i skuteczny kurs angielskiego. Aż chce się siadać do nauki, wszystko ładnie opracowane merytorycznie, żadne pytania po drodze się nie nasuwają. Odnajdziecie się na tym kursie bez problemu, na platformie online także, polecam nauka online z eskk. W.

K
Karol napisał/a: |

Super nauka angielskiego, uczę się w drodze do pracy, wtedy mam najwięcej czasu i forma do słuchania najbardziej do mnie trafia. Wygląda na to, ze jestem słuchowcem. Polecam kurs angielskiego eskk, będziecie mile zaskoczeni formą nauczania. Pozdrawiam K.

S
Sabina napisał/a: |

Pobrałam lekcję próbna kursu i oglądając klisze kursu online od razu wiedziałam, że będę uczyć się z eskk. Efekty są niesamowite. Szybka, łatwa i przede wszystkim przyjemna nauka języka.

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Użytkownicy, którzy kupili ten kurs, kupili również


Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO