Kurs angielskiego dla początkujących również z wersją ONLINE

Poznaj język, którym posługuje się pół świata! Chcesz przyswoić język angielski dla początkujących? Wybierz kurs angielskiego od podstaw, który w prosty sposób nauczy Cię słów i zwrotów przydatnych w codziennym życiu. Zdobytą wiedzę wykorzystasz podczas wykonywania praktycznych ćwiczeń, dzięki czemu łatwiej przełamiesz barierę językową. Możesz uczyć się w dowolnym miejscu i czasie, ponieważ kurs angielskiego dla początkujących dostępny jest także w wersji elektronicznej na platformie online.

Lekcje języka angielskiego dla początkujących są różnorodne pod względem form. Sam wybierasz, z czego korzystasz. W ramach kursu oferujemy m.in. interaktywne lekcje online, aplikację do szybkiej nauki słówek, podręczniki, audiobooki oraz nagrania audio i video, współtworzone przez profesjonalnych lingwistów i rodowitych Anglików. Nauka języka angielskiego od podstaw będzie szybka i skuteczna, bo tylko taką wyróżniają się kursy językowe ESKK.

Z naszego kursu skorzystało już prawie 300 000 osób! Dołącz do nich! Sprawdź także inne kursy angielskiego od ESKK.

Kurs zawiera:

Podręczniki ESKK

Podręczniki i nagrania do lekcji

“Angielski dla początkujących” to kurs składający się z 20 podręczników zawierających 40 lekcji. Dzięki nim poznasz 3000 słów i zwrotów. Materiał został podzielony – na opanowanie każdej części wystarczy 15-30 minut. Oferujemy podręcznik w wersji drukowanej lub elektronicznej. Cennym uzupełnieniem są 17-godzinne nagrania lektora i rodowitych Anglików, które ułatwiają wykonywanie ćwiczeń: rozumienia ze słuchu, nagrania prawidłowej wymowy oraz dialogów. Materiały te są dostępne online.

Program do nauki słówek

Program do nauki słówek

Szybka nauka języka angielskiego dla początkujących na smartfonie lub komputerze. Skorzystaj z naszej aplikacji z gotową bazą słówek i możliwością zapisywania nowych. Dzięki niej odsłuchasz dźwięki i wykonasz sprawdziany audio. Zawiera moduł rejestrujący postępy w nauce, czytelne statystyki i testy podsumowujące.

Materiały video ESKK

Materiały video

Autorska seria do szybkiej i intensywnej nauki podstaw języka angielskiego z native speakerem. Każdy z odcinków video wyróżnia się odmienną tematyką, poradami językowymi i ciekawostkami kulturowymi.

Opiekę nauczyciela ESKK

Opiekę nauczyciela

Zapewniamy naukę angielskiego dla początkujących z lektorem. Sprawdzi on Twoje prace domowe (są nieobowiązkowe, a nauczyciel nie wystawia ocen), wyjaśni sprawiające trudność zagadnienia i zmotywuje Cię do nauki angielskiego od podstaw.

w cenie 94 zł 65,80 zł /pakiet

Opcje dodatkowe:

Kurs ONLINE

Kurs ONLINE

Interaktywne lekcje angielskiego dla początkujących zwiększają szanse na skuteczne doskonalenie różnych umiejętności językowych. Ćwiczenia ułatwiają praktyczną naukę słówek, także poprzez zabawę. Angielski online to kurs zawierający różnorodne przykłady, liczne ilustracje oraz testy podsumowujące.

Audiobook ESKK

Audiobook

Język angielski dla początkujących w wersji do słuchania! Powtarzaj słowa i zwroty za profesjonalnym lektorem oraz aktywnymi użytkownikami języka angielskiego, np. podczas jazdy samochodem. Oferujemy ponad 21 godzin nagrań, dostępnych na platformie online.

+ 14 zł/pakiet
Okładka kursu „Angielski dla początkujących”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 20

Poziom trudności: początkujący

CEFR informacje o CEFR A1 + A2

Cena: od 65,80 zł

Opinie: (912 głosów)

Certyfikat: tak

Zaświadczenie ZUS: tak

Wersja ONLINE: tak

Zamawiam

wersja z podręcznikiem

Zamawiam  

wersja ECO z e-podręcznikiem

Zobacz koszty wysyłki i pozostałe opłaty »

Czego się nauczysz?

Zamów TERAZ, a otrzymasz 30% RABATU!

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

Poprawiając Twoje prace domowe, nie wystawiam ocen. Dlaczego? Bo to nie oceny, a postępy motywują do dalszej nauki. Z doświadczenia wiem, że – ucząc się systematycznie – bardzo szybko zauważysz swoje postępy. Tym bardziej, że możesz sobie wybrać metodę nauki najlepiej dopasowaną do Twoich preferencji. To spore ułatwienie. Ucząc się tak, jak lubimy, bez wysiłku i stresu, uczymy się NAPRAWDĘ, a nie tylko „zakuwamy na klasówkę”.

Anna Ziołek: od 1992 jest nauczycielem na kursach angielskiego ESKK; absolwentka UAM (historia sztuki i Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych – język angielski) oraz UW (Lingwistyka Stosowana Języka Angielskiego).
Anna Ziołek

Komentarze studentów


M
Marta napisał/a: |

Uwielbiam się uczyć na platformie online angielskiego eskk.

A
Adrainna napisał/a: |

Skuteczna nauka słów i zwrotów. Polecam kurs angielskiego tej firmy.

K
Klaudia napisał/a: |

Kurs ok.
Polecam ten angielski

L
Laura napisał/a: |

Fajna nauka angielskiego w swoim tempie.

M
Monia napisał/a: |

Najlepszy kurs angielskiego na jaki trafiłem, ciekawie tematycznie poukładane tematy, fajny system nauki słówek dodatkowe programy do utrwalania słownictwa, do tego materiały do słuchania, których codziennie słucham podczas biegania.

W
Wiesia napisał/a: |

Nauka ciekawa i skuteczna, postępy w angielskiej wymowie widać już po kilku lekcjach.

M
Marysia napisał/a: |

W ESKK nauka angielskiego jest dla każdego ;)

K
Klaudia napisał/a: |

Od pierwszego zeszytu, najlepszy angielski

K
Krystyna napisał/a: |

Nauka angielskiego nie jest łatwa, ale lekcje eskk są świetne. Czekam na efekty i staram się pracować zgodnie z wytycznymi eskk. Pozdrawiam wszystkich studentów tej szkoły

D
Daria napisał/a: |

Niesamowicie prosta nauka angielskiego, aż chce się siadać do komputera. Przydatne na co dzień zwroty łatwo można zapamiętać. Cały program nauki doskonale opracowany pod kątem samodzielnej nauki i co najważniejsze sprawdza się, polecam

J
Joanna napisał/a: |

Wspaniała nauka języka angielskiego. Możliwości nauki są w tej szkole nieograniczone. Można się uczyć w każdy możliwy sposób. Polubiłam ćwiczenia z eskk, a materiały do odsłuchu towarzyszą mi w podróży do pracy każdego dnia.

M
Maria napisał/a: |

Jestem bardziej niż zadowolona z nauki angielskiego z eskk. Super platforma do nauki języka, niesamowita ilość ćwiczeń, dialogów, gier, krzyżówek. Naprawdę nie ma nudy, a dzięki tym wszystkim udogodnieniom, nie ma problemów z zapamiętywaniem materiału. Świetna edukacja!

M
Marysia napisał/a: |

Jak najbardziej polecam naukę angielskiego z eskk. Maja bardzo dobre kursy online, do których siadam z przyjemnością. Ich program można odpalić wszędzie u uczyć się w dowolnym miejscu. Dostęp do platformy jest przez cały dzień i noc. Rewelacyjne ćwiczenia i słownictwo, którego używa się na co dzień. Super kurs! Pozdrawiam

W
Wanda napisał/a: |

Jestem bardzo zachwycona nauka angielskiego z eskk.
Pozdrawiam

J
Jola napisał/a: |

Świetny kurs angielskiego, nauka nie sprawia większych problemów. Wszystko pięknie omówione i opisane.
Pozdrawiam

A
Antonina napisał/a: |

Jestem bardzo dumna z siebie.
Pozdrawiam dobra szkołę językową angielskiego.

M
Marta napisał/a: |

Lubię się uczyć języka i nawet dobrze mi idzie nauka. Postępy widzę, zatem cieszę się jak dziecko.

B
Bartosz napisał/a: |

Dobrze dobrane materiały edukacyjne do angielskiego.

O
Olga napisał/a: |

Fajna nauka angielskiego, jestem zadowolona.

A
Anna napisał/a: |

Angielski ok.

R
Robert napisał/a: |

Dla mnie kurs jest super.

M
Marzenka napisał/a: |

Bardzo jestem zadowolona z nauki angielskiego na kursie eskk. Nauka jest przyjemna, ciekawa i co najważniejsze skuteczna, uczę się po kilkanaście minut dziennie, bo nie mam więcej czasu i w zupełności mi to wystarcza. Lekcje są tak opracowane, aby przynosiły efekty. Dostęp do platformy edukacyjnej mam przez 24h, siadam do lekcji gdy tylko mam ochotę. Polecam

P
PanAndrzej napisał/a: |

Bardzo ciekawy wpis. :) Ja bym skromnie dodał z mojej strony dodatkowy kurs online na questfe pl. Gdzie już od 17.06.2021 o godz. 20:00 odbędzie się darmowe szkolenie. Bardzo miłe i profesjonalne jest podejście do ludzi. Ja jestem zadowolony z efektów. Kurs online jest dla dzieci jak i dorosłych. Warto sprawdzić i się przekonać. :)

A
Agata napisał/a: |

Super nauka angielskiego, wszystko ciekawie zaprezentowane i opisane, nauka języka jest przyjemnością.

W
Wojciech napisał/a: |

Bardzo pasuje mi nauka angielskiego online. Uwielbiam się uczyć tak jak chcę :-) Pozdrawiam W.

P
Patrycja napisał/a: |

Fantastyczne naukę, uczę się kiedy chcę i gdzie chcę, najczęściej wieczorem, bo tylko wtedy mam czas siąść do lekcji online, natomiast audiobooka zabieram ze sobą wszędzie, na rower, na rolki, na spacer z psem, dzięki temu nie mam żadnych problemów z zapamiętywaniem zwrotów, utrwalam je sobie na każdym kroku. Pozdrawiam eskk

B
Barbara napisał/a: |

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z ESKK.

A
Agata napisał/a: |

Fantastyczna nauka angielskiego, polecam zdolnym i mniej zdolnym.

K
Klaudia napisał/a: |

Bardzo fajna nauka z kursem angielskiego.

A
Adam napisał/a: |

Skuteczny kurs angielskiego, polecam.
Szybka, bezstresowa nauka.

M
Marlena napisał/a: |

Przyjemna nauka angielskich słów i zwrotów. Ciekawe lekcje online z dobrą zawartością.

A
Alicja napisał/a: |

Od dwóch miesięcy jestem szczęśliwą właścicielką kursu poziom A1 angielskiego dla początkujących. Jestem bardzo zadowolona z nauki z eskk. Ćwiczenia są różnorodne, nauka sprawa przyjemność. Pozdr. A.

O
Oliwia napisał/a: |

Świetna nauka, od lekcji online aż ciężko się oderwać tak są wciągające. Polecam kurs, osobiście od zawsze wydawało mi się, ze nie mam daru do języków. Po kursie eskk zmieniłam zdania. Można polubić naukę języków, naprawdę!

N
Natalia napisał/a: |

Bardzo fajna nauka angielskiego online, przynosi szybkie efekty. Tematyka poszczególnych działów bardzo mi odpowiada. Super

Z
Zośka napisał/a: |

Cudo kurs. Polecam

A
Angelika napisał/a: |

bardzo podoba i się formuła kursu. Loguje się i uczę kiedy chce. Cieszę się z tego, że po odrobieniu pracy domowej jest ona kontrolowana przez nauczyciela, który dokładnie wskazuje i wyjaśnia błędy. było by jeszcze ciekawiej, gdyby było więcej zadań do samodzielnego rozwiązania omawianych zagadnień. Jestem na poczatku kursu, ale szczerze polecam.

M
Marek napisał/a: |

Super nauka angielskiego.
Porcjowana wiedza się sprawdza.

I
Igor napisał/a: |

KURS OK.
Nie mam żadnych problemów z nauka angielskiego.
Super lekcje, ładnie opracowane graficznie.
Platforma intuicyjna, bez problemów odnajdziecie się w poszczególnych zagadnieniach.
Polecam.

P
Paula napisał/a: |

Uczę się na platformie online języka angielskiego. Jestem mile zaskoczona zarówno oferowanymi narzędziami do nauki jak i samym kursem. Myślę, że Państwa i siebie nie zawiodę, już widzę efekty swojej pracy. Pozdrawiam

K
Kornelia napisał/a: |

Angielski do którego siadam z ogromną chęcią.
Pozdrawiam

A
Anita napisał/a: |

Bardzo dobra wersja angielskiego, jest platforma online do nauki słów i zwrotów, materiały audio do utrwalania wymowy w języku angielskim, jest opieka nauczyciela. Wszystko wydaje się dobrze współgrać ze sobą. Póki co jestem zadowolona z nauki angielskiego z eskk.

A
Adam napisał/a: |

Bardzo spodobała mi się nauka z ESKK. Lekcje sa przedstawione bardzo czytelnie, a efekty przychodzą szybko. Komfort nauczania jest największą zaletą tej szkoły językowej można uczyć się w dowolnej chwili i miejscu dzięki genialnym rozwiązaniom edukacyjnym ESKK. Pozdrawiam

R
Renata napisał/a: |

Fajna szkoła, wspaniali nauczyciele i dobrze opracowany kurs angielskiego.

M
Marta napisał/a: |

Super kurs online, od razu widać doświadczenie w nauczaniu języków.

M
Monika napisał/a: |

Zdecydowanie najfajniejszy angielski na jaki trafiłam do tej pory. Przystępnie opracowany materiały do nauki, wszystko ładnie składa się na całość. Polecam

A
Andrzej napisał/a: |

Fantastyczna nauka, z takim angielskim można góry przenosić. Pół godzinki dziennie wystarcza, aby cieszyć się efektami. Jestem bardzo zadowolony szczególnie z możliwości nauki online, to świetne rozwiązanie w dzisiejszych trudnych czasach. Pozdr Andrzej

A
Anna Wołosewicz napisał/a: |

Jak na razie z obsługi telefonicznej sekretariatu w ESKK jestem wzorowo zadowolona. Panie sekretarki, które pracują w ESKK są bardzo uprzejme, ciepłe i życzliwe. Mają wzorowe podejście do słuchaczek i słuchaczy oraz bardzo chętnie udzielają informacji przez telefon. Życzę owocnej pracy oraz uprzejmych ,ciepłych i życzliwych słuchaczy oraz słuchaczek Panią sekretarkom pracującym w sekretariacie szkoły języków obcych ESKK.

R
Renata napisał/a: |

Świetne opracowane lekcje do nauki angielskiego w dobrym stylu. Uczę się głównie w aucie i trochę wieczorami przy laptopie i widzę efekty. Dobry kurs!

A
Aneta napisał/a: |

Bardzo dobre podstawy angielskiego. Kurs uczy wszystkiego słownictwa niezbędnego na co dzień, poprawnej wymowy, gramatyki robiąc to w bardzo miły i przystępny sposób. Materiały do słuchania można przegrywać na dowolny nośnik co pozwala na słuchanie ich gdziekolwiek. Bardzo odpowiada mi nauka angielskiego z eskk. Pozdrawiam

K
Karina napisał/a: |

Uczę się systematycznie pół godzinki dziennie, efekty są więcej niż zadawalające, to naprawdę świetne materiały do nauki języka angielskiego. Kurs online i materiały do słuchania są moją ulubiona formą nauki. Pozdrawiam fantastyczną szkołę!

M
Magdalena napisał/a: |

Dobre materiały edukacyjne do angielskiego. Nauka języka sprawia wiele radości. Profesjonalizm w każdym calu.

M
Marcin napisał/a: |

Dobre materiały edukacyjne. Kurs angielskiego pozwala na szybie opanowanie podstaw angielskiego w miły, przyjazny sposób. Lekcje online zachęcają do nauki, a szybkie efekty sprawiają, że z chęcią wraca się do nauki. Dobra kurs.

O
Otylia napisał/a: |

Fajnie skonstruowane lekcje do nauki języka angielskiego. Tematyka poszczególnych działów odpowiada rzeczywistości. Miło jest się uczyć tego co jest pogrzebne na co dzień,.

J
Julita napisał/a: |

Skuteczna nauka angielskiego, uczę się systematycznie po pół godzinki dziennie najczęściej z audiobooka eskk, którego można przegrywać na różne urządzenia i słuchać nawet obierając ziemniaki w domu, do ćwiczeń online siadam rzadziej gdyż zbyt dużo czasu pochłaniaj mi popołudniami dzieci, a dokładnie opieka nad nimi. Kurs jest merytorycznie bardzo dobry, uczy podstawowych zwrotów z różnych dziedzin życia. Jak dla mnie fantastyczna nauka. Pozdrawiam J.

S
Szymon napisał/a: |

Bardzo dobre dydaktycznie materiały, nauka sprawia przyjemność.

O
Oliwia napisał/a: |

Prawdziwy raj edukacyjno-językowy. Polecam kurs angielskiego eskk

M
Marta napisał/a: |

Bardzo podobają mi się lekcje angielskiego szczególnie te online. Efekty przychodzą szybko, jestem zadowolona.

M
Maria napisał/a: |

W porządku nauka angielskiego.
Ciekawie opracowane lekcje.

I
Izka napisał/a: |

Fajna nauka, we własnym rytmie, bez pośpiechu. Miło posłuchać audiobooka zimową porą pod ciepłym kocem z kawką w ręku. Ogólnie kurs oceniam bardzo wysoko. Mnóstwo praktycznych ćwiczeń ułatwiających zapamiętywanie słów i zwrotów. Z pewnością można nauczyć się podstaw angielskiego z tym kursem. Ja dopiero na trzecim zeszycie, ale zapał z zeszytu na zeszyt coraz większy. Pozdrawiam I.

A
Agata napisał/a: |

Podręczniki napisane super myślę . że każdy kto zdecyduje się na naukę poradzi sobie. Brakuje jedynie kontaku z nauczycielem , takie jedno spotkanie chociaż raz w tygodniu. Polecam serdecznie szkołę.

A
Asia napisał/a: |

Angielski dla każdego, lekcje ładnie tematycznie poukładane co umożliwia szybkie zapamiętywanie słówek, super neative speaker i viekawe lekcje online. Nauka przyjemna a przede wszystkim skuteczna.

T
Tomek napisał/a: |

Solidne podstawy angielskiego.

Z
Zuzia napisał/a: |

Cudne lekcje online, kurs angielskiego idealny dla początkujących laików jak ja :-)

K
Katarzyna napisał/a: |

Mam szczęście do fajnych nauczycieli angielskiego. Tym razem również nie mogłam trafić lepiej. Lekcje fantastyczne, ciekawe i różnorodne. Wsparcie nauczyciela nieocenione. Pozdrawiam fajną i przyjazną szkołę.

S
Sara napisał/a: |

Dobry angielski ciekawe lekcje i miły lektor.

E
Ewka napisał/a: |

Angielski na szóstkę, szczególnie lekcje online.

P
Patrycja napisał/a: |

Bardzo fajny angielski, bardzo dużo ciekawych propozycji do nauki języka. Kurs online i audiobooki idealnie wspomagają proces nauczania angielskiego. Cieszę się, że trafiłam na Państwa szkołę.

A
Asia napisał/a: |

Bardzo podoba mi się nauka angielskiego z eskk. Uczę się gdy tylko mam ochotę i to najczęściej bez siadania przy komputerze, wygodnie na sofie z słuchawkami i laptopem w ręku. taką naukę to ja lubię :-)

M
Magdalena napisał/a: |

Świetne lekcje angielskiego. Nauka słów i zwrotów jest tak ciekawa, że aż ciężko odejść od komputera. Nauka bez stresu, bez biegania do szkoły, bez pośpiechu. Polecam

Z
Zośka napisał/a: |

Jestem zadowolona z kursu angielskiego. Uczę się kiedy chcę i robię szybkie postępy.

M
Magdalena napisał/a: |

Bardzo praktyczny kurs, w zasadzie cały czas pod ręka dzięki nagraniom w formacie mp3. Robię ogromne postępy z miesiąca na miesiąc i strasznie mnie to cieszy i motywuje do dalszej nauki. Pozdrawiam

B
Bogusława napisał/a: |

Dzień dobry, chciałam tylko zaznaczyć że kurs byłby w pełni bardzo dobry gdyby był z nauczycielem przynajmniej 3 razy w tygodniu, ucząc się samemu nie bardzo rozumie się dlaczego w jednym a potem w innym słowie ten sam wyraz wymawia się inaczej, dlatego nauka z nauczuciele byłaby bardziej skuteczna. Dziękuję i pozdrawiam zespół ESKK

E
Eryk napisał/a: |

Kurs idealnie dopasowany do moich potrzeb, jestem wzrokowcem i kurs online bardzo i odpowiada.

W
Weronika napisał/a: |

Fajna nauka angielskiego online. Zadania bardzo różne, życiowe dialogi. Ćwiczenia ładnie współgrają ze sobą te z podręcznika z tymi z lekcji online. Audiobook dodatkowo wspiera lekcje dodatkowymi ćwiczenia. Bardzo fajna forma nauki. Polecam W.

W
Wiki napisał/a: |

Skuteczna i miła nauka angielskiego.

A
Aneta napisał/a: |

Jestem na kursie dla początkujących. lekcje 1-2. Dla mnie czytanki są czytane za szybko, nie nadążam gdy chcę czytać z lektorem

Z
Zośka napisał/a: |

Mega dobry kurs angielskiego!

B
Bartek napisał/a: |

Polecam wszystkim, którzy chcą zrobić coś dobrego dla siebie!!!

A
Aleksandra napisał/a: |

Dobry kurs angielskiego, pozwala opanować podstawy tego języka w szybkim tempie, do tego sposób nauczania przyjemny, zabawny i skuteczny. Ode mnie szóstka!

I
Izabela napisał/a: |

Super nauka angielskiego, słownictwo przydatne na co dzień i dobrze wytłumaczona gramatyka. Ciekawe lekcje online, z przyjemnością siada się do nauki.

M
Michał napisał/a: |

Bardzo dobry angielski. Nie mogę się oderwać od lekcji online, mógłbym siedzieć godzinami. Nie spodziewałem się, ze nauka języka tak mi się spodoba. Gratuluje eskk pomysłów na naukę w domu, jakość materiałów extraklasa. Pozdrawiam M.

G
Gosia napisał/a: |

Super dopasowany kurs angielskiego do indywidualnych potrzeb.
Wystarczy pół godzinki dziennie i efekty murowane.
Pozdrawiam moją ulubioną szkołę języków obcych

K
Klaudia napisał/a: |

Rewelacja angielski.
Polecam

A
Anna napisał/a: |

Doskonała zabawa z angielskim i pierwszorzędna nauka.

W
Wojciech napisał/a: |

Nauka angielskiego na dobrym poziomie. Solidny materiał i dobry lektor

P
Patrycja napisał/a: |

Świetny angielski pod każdym względem :-)

A
Ala napisał/a: |

Codziennie z przyjemnością siadam do kursu online angielskiego, ćwiczę i widzę efekty i to jest najważniejsze.
Pozdrawiam profesjonalną szkołę języków obcych :-)

J
Julka napisał/a: |

Kocham naukę języka z eskk. Mają wszystko czego potrzeba do nauki angielskiego. A szybkie efekty wynagradzają czas spędzony na nauce. Polecam

M
Majka napisał/a: |

Swobodna nauka angielskiego we własnym tempie, w wygodnej pozycji, bez stresu, bez pośpiechu.
Taka naukę to lubię :-)

A
Antek napisał/a: |

Bardzo dobry kurs online, krok po kroku uczy podstaw angielskiego. Nauka przydatnych słówek i zwrotów. Platforma z przyjemną szata graficzną, intuicyjna, z łatwością można się po niej poruszać. ESKK posiada też osobistych nauczycieli, ja akurat z niech nie korzystam, z dostępnych materiałów uczę się sam, a efekty widzę w zasadzie po każdym zeszycie. Pozdrawiam rzetelną i pomysłową szkołę!

L
Laura napisał/a: |

Sensowne lekcje angielskiego, fajna tematyka poszczególnych zeszytów lekcyjnych.
Dodatkowym atutem, brak konieczności wychodzenia z domu na lekcje.
Polecam

R
Renata napisał/a: |

Fajna nauka, akurat na teraz, na długie jesienne wieczory. Macie ode mnie ogromnego plusa za platformę online do nauki angielskiego jest mega!

W
Weronika napisał/a: |

Super angielski!
Pozdrawiam moja Panią nauczyciel!

M
Marcin napisał/a: |

Dobrze, że jesteście! Pozdrawiam i życzę zdrowia.

K
Klaudia napisał/a: |

Kurs angielskiego dla każdego.
Prosta nauka słów i zwrotów poukładanych tematycznie co bardzo skraca czas nauki nowych zagadnień.
Kompozycja metod nauczania online, audiobooki, gry, krzyżówki sprawia, że nauka jest skuteczna.
Polecam i pozdrawiam Piotr

A
Alina napisał/a: |

Jedne z fajniejszych lekcji angielskiego na jakie trafiłam do tej pory.

M
Marzena napisał/a: |

Przyjemna nauka angielskiego online, materiały są ciekawie opracowane tematycznie, uczę się przydatnych zwrotów. Nie ma w eskk wkuwania bezsensownych słówek. Spora ilość ćwiczeń dzięki, którym szybko opanowuje się nowe zagadnienia i gramatykę. Materiał jest porcjowany, nauki w sam raz wystarcza na miesiąc nauki. Jestem zadowolona z kursu eskk.

I
Iza napisał/a: |

Cieszę się, że trafiłam na eskk. Nauka sprawia przyjemność. Każde ćwiczenie jest inne, zachęca do nauki, a postępy widać w bardzo krótkim czasie. Polecam kurs wszystkim, którym do tej pory nauka angielskiego sprawiał trudności.

P
Patrycja napisał/a: |

Świetne materiały do nauki języka angielskiego. Z takiego kursu to można się uczyć. Różnorodność materiałów sprawia, że aż chce się siadać do nauki. Wspaniały kurs online, gratuluję pomysłu :-)

M
Marysia napisał/a: |

Kurs angielskiego bardzo mi się spodobał. Nagrania są idealne, aby wyćwiczyć wymowę. Poświęcam 30 minut dziennie i widzę efekty. Polecam

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Użytkownicy, którzy kupili ten kurs, kupili również


Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO