Inne witryny Grupy Schouten & Nelissen

Kurs francuskiego dla średnio zaawansowanych

Bonjour! Znasz już podstawy francuskiego i chciałbyś dalej poznawać język mieszkańców romantycznego Paryża? Wybierz kurs „Francuski dla średnio zaawansowanych”. Skuteczna, szybka i intensywna nauka języka francuskiego umożliwi Ci swobodną komunikację w codziennych sytuacjach. Dzięki niemu poznasz ok. 4000 kolejnych francuskich słów i zwrotów oraz rozwiniesz intuicję językową.

Nauka francuskiego dla średnio zaawansowanych przez Internet pozwoli Ci rozwinąć wszystkie cztery sprawności językowe (czytanie, słuchanie, mówienie i pisanie). Dzięki niemu przełamiesz barierę językową i łatwiej Ci będzie porozumiewać się po francusku, np. w trakcie delegacji, wakacji we Francji czy oglądania francuskich programów telewizyjnych. Po ukończeniu kursu możesz zdobyć certyfikat.

Dołącz do ponad 9 500 osób, które skorzystały już z naszego kursu „Francuski dla średnio zaawansowanych”! Sprawdź także inne kursy językowe od ESKK w przystępnej cenie.

Kurs zawiera:

Podręczniki ESKK

Podręczniki i nagrania do lekcji

Kurs „Język francuski dla średnio zaawansowanych” online zawiera 16 podręczników z 32 lekcjami, dzięki którym poznasz 4000 francuskich słów i zwrotów. Lekcje podzielono na części tak, by poznanie każdej z nich zajęło tylko 15-30 minut. Oferujemy podręcznik w wersji elektronicznej lub drukowanej. Uzupełnieniem lekcji są ponad 17-godzinne nagrania profesjonalnego lektora oraz rodowitych Francuzów. Są dostępne online i pomogą w wykonywaniu ćwiczeń: rozumienia ze słuchu, prawidłowej wymowy oraz dialogów.

Audiobook ESKK

Audiobook

Kurs francuskiego, przełożony na dostępny online audiobook, to gratka dla osób lubiących słuchać oraz powtarzać słowa i zwroty za lektorem, np. podczas jazdy samochodem czy w trakcie gotowania. W nagraniach brał udział profesjonalny lektor oraz użytkownicy języka francuskiego.

Program do nauki słówek

Program do nauki słówek

Szybka i samodzielna nauka francuskiego na smartfonie i komputerze w domu? Z naszą aplikacją to możliwe! Ma ona gotowe bazy słówek oraz opcję dodawania nowych, umożliwia odsłuchiwanie dźwięków i przeprowadzanie sprawdzianów audio. Rejestruje Twoje postępy w nauce, tworzy statystyki oraz testy podsumowujące.

Opiekę nauczyciela ESKK

Opiekę nauczyciela

Zapewniamy opiekę lektora języka francuskiego. Zmotywuje Cię do nauki, sprawdzi Twoje obowiązkowe prace domowe, wyjaśni problematyczne zagadnienia. Nauczyciel nie wystawia ocen, lecz wskazuje Twoje najmocniejsze strony i te, które wymagają jeszcze poprawy.

w wersji z e-podręcznikiem w cenie 105 zł 73,50 zł /pakiet

w wersji z drukowanym podręcznikiem w cenie 125 zł 83,50 zł /pakiet

Okładka kursu „Francuski dla średnio zaawansowanych”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 16

Poziom trudności: śr. zaawansowany

CEFR informacje o CEFR B1 + B1+

Cena: od 73,50 zł

Opinie: (137 głosów)

Certyfikat: tak

Zaświadczenie ZUS: tak

Zamawiam  

wersja ECO z e-podręcznikiem

Zamawiam

wersja z podręcznikiem drukowanym

Zobacz koszty wysyłki i pozostałe opłaty »

Czego się nauczysz?

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

Moi studenci cenią sobie to, że nie mają obowiązku odrabiania prac domowych, jednak niemal wszyscy przysyłają prace do korekty. Początkowo ostrożnie – w obawie przed ewentualną krytyką. Ja jednak tego nie czynię – uważam, że każdy wysiłek włożony w naukę języka przynosi efekty, a błędów nie popełnia ten, kto nic nie robi.

Alicja Rynduch: nauczycielka języka francuskiego, absolwentka etnolingwistyki UAM
Alicja Rynduch

Program kursu

Świadectwo

Egzaminy i certyfikaty

telc

Wartość certyfikatu

Egzaminy telc należą do systemu egzaminów stworzonych w oparciu o Europejski System Opisu Kształcenia Językowego Rady Europy – Common European Framework of Reference (CEFR). Zostały opracowane i są administrowane przez organizację telc GmbH z siedzibą we Frankfurcie nad Menem, będącą członkiem ALTE.

ESKK jako członek sieci telc współpracuje w zakresie egzaminów telc ze Studium Języków Obcych Uniwersytetu Łódzkiego – licencjonowanym partnerem telc GmbH, nadzorującym przeprowadzanie egzaminów w podległej sobie sieci centrów i ośrodków egzaminacyjnych telc w Polsce.

Po zdaniu egzaminu otrzymasz międzynarodowy certyfikat telc dokumentujący poziom Twojej wiedzy. Certyfikat telc jest uznawany w większości krajów europejskich, zatem jego posiadanie może znacznie ułatwić Ci podjęcie nauki lub atrakcyjnej pracy w krajach Unii Europejskiej. Certyfikat telc jest także coraz szerzej honorowany przez polskich pracodawców i wyższe uczelnie (certyfikaty telc są traktowane jako równoważne z egzaminami wstępnymi czy końcowymi na wielu polskich uczelniach). Zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 16 grudnia 2009 r. w sprawie sposobu przeprowadzania postępowania kwalifikacyjnego w służbie cywilnej (DzU Nr 218 poz. 1695) certyfikaty telc (od poziomu B2) są oficjalnie uznawane przez administrację Rzeczypospolitej Polskiej jako potwierdzenie znajomości języka.

Forma egzaminów

W ramach certyfikacji telc istnieje kilka poziomów egzaminów. Absolwentom kursów z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego proponujemy egzaminy poziomach:

Egzaminy telc składają się z części pisemnej oraz ustnej. Rodzaj zadań zależy od poziomu egzaminu. W części pisemnej uczestnik musi wykazać się umiejętnością rozumienia tekstu czytanego oraz rozumienia ze słuchu, a także sformułować wypowiedź pisemną na zadany temat. Część ustna to rozmowa w danym języku. Na stronie www.telc.net możesz zapoznać się ze strukturą egzaminu na danym poziomie. Dostępne są też tam próbne arkusze egzaminacyjne (wraz z kluczem odpowiedzi) oraz związane z nimi nagrania.

Organizacja egzaminów

Do egzaminów telc mogą przystąpić osoby, które ukończyły kurs ESKK. Wraz z przedostatnim pakietem kursu otrzymasz ulotkę z kuponem zgłoszenia. Wypełniony kupon wystarczy odesłać na adres ESKK (nie zapomnij wskazać, jaki poziom egzaminu Cię interesuje). Na podstawie informacji uzyskanych w Studium Języków Obcych Uniwersytetu Łódzkiego poinformujemy Cię o możliwych terminach i miejscach przeprowadzania egzaminów na danym poziomie oraz przekażemy dane kontaktowe do ośrodków egzaminacyjnych. Od tego momentu będziesz indywidualnie kontaktować się z wybraną szkołą, gdzie otrzymasz szczegółowe informacje o egzaminach (godzina, cena, sposób uiszczenia opłaty egzaminacyjnej, możliwość konsultacji, egzaminu próbnego itp.).

Kursy, po ukończeniu których możesz uzyskać certyfikat telc:

Płatności

Ceny egzaminów telc podawane są bezpośrednio w szkołach przeprowadzających dany egzamin. Uzależnione są między innymi od liczby osób w grupie.

Komentarze studentów


A
Andrzej napisał/a: |

Wspaniała nauka, polecam

Żaneta napisał/a: |

Kontynuuję naukę, bo kurs online jest niesamowity

D
Danusia napisał/a: |

Polecam kurs ESKK
Pięknie przygotowane do samodzielnej nauki języka.
Zwroty przydają sie na co dzień.
Ogromna zawartość materiału, aż się boje kiedy ja to wszystko przejrzę i wbiję do głowy.
Pozdrawiam profesjonalną szkołę

D
Danuta napisał/a: |

Średni francuski OK

K
Kinga napisał/a: |

Dobre lekcje i nagrania.

E
Ewa napisał/a: |

OK nauka hiszpańskiego online

Z
Zuzanna napisał/a: |

OK nauka online

P
Paulina napisał/a: |

Bardzo skuteczna i przyjemna nauka języka.

M
Mateusz napisał/a: |

Nauka online średniego zaawansowanego OK.

M
Milena napisał/a: |

Kurs ok francuskiego średniego.

D
Dawid napisał/a: |

Uczę się niemieckiego na kursie online.
Super sprawa, tematyka bliska życiu, polecam

A
Alicja napisał/a: |

Kontynuuję naukę francuskiego na kolejnym poziomie. Przyjemna forma zdobywania umiejętności językowych.

P
Paweł napisał/a: |

Owocna nauka francuskiego, efekty widać już po kilku lekcjach.

A
Anna napisał/a: |

Nauka francuskiego OK.
Cieszę się ze swoich postępów.

I
Ilonka napisał/a: |

Super średni francuski

L
Ludmira napisał/a: |

Bardzo dobry średni francuski.
Lekcje online zachęcają do systematycznej nauki.

R
Renata napisał/a: |

Francuski średni na wysokim poziomie.
Spokojnie można nauczyć się języka na poziomie komunikacyjnym.

A
Anna napisał/a: |

Spodobała mi się nauka online, kontynuuję zatem ją na wyższym poziomie.

B
Bogna napisał/a: |

Bardzo dobry kurs średniozaawansowany francuskiego. Pozwolił mi na swobodną komunikację w tym języku.

E
Elżbieta napisał/a: |

Średni francuski na wysokim poziomie.

I
Iza napisał/a: |

Kurs OK.
Dobry francuski

J
Jagoda napisał/a: |

Uczę się francuskiego od ponad roku, fantastyczne kursy, polecam

S
Stela napisał/a: |

Ja już uczyłam się języka francuskiego na kursach w różnych szkołach jak również mieszkałam za granicą i używałam tego języka. Wybrałam poziom średniozaawansowany po to żeby powtórzyć sobie szczególnie gramatykę. I powiem szczerze kurs mnie pozytywnie zaskoczył, jest bardzo obszerny i ma bogate słownictwo, którego nawet mieszkając w Belgii nie poznałam. Polecam ?

M
Małgorzata napisał/a: |

Jestem zauroczona nauką z ESKK, to bardzo dobre materiały edukacyjne do nauki języka dla każdego. Każdy znajdzie tutaj metodę dla siebie. Ja najbardziej preferuję naukę francuskiego online jest genialna.

S
Sylwia napisał/a: |

Jestem zachwycona francuskim ESKK. Polecam każdemu tę formę nauki.

A
Agata napisał/a: |

Przystępna nauka francuskiego, polecam

M
Marta napisał/a: |

Uwielbiam naukę francuskiego na platformie online.
Rewelacja!

A
Antonina napisał/a: |

Super francuski średni, faktycznie pół godzinki wystarcza do zapamiętania materiałów.

G
Grzegorz napisał/a: |

Dobre kursy francuskiego.
Pozdrawiam

R
Regina napisał/a: |

Średni francuski dla każdego. Polecam naukę z eskk

D
Danuta napisał/a: |

Jka dla mnie najlepszy francuski z najlepszych.

W
Wiktoria napisał/a: |

Dla mnie rewelacja kurs.

M
Magda napisał/a: |

Polecam naukę francuskiego z eskk, to bardzo dobrze opracowane kursy do samodzielnej nauki języka. To już mój drugi język z eskk.

M
Magda napisał/a: |

Dla mnie super kurs.
Wystawiam najwyższa z ocen.

M
Mirka napisał/a: |

Naprawdę bardzo dobrej jakości materiały do nauki francuskiego.
Uwielbiam siadać do lekcji online.
Pozdrawiam

M
Marta napisał/a: |

Super lekcje francuskiego online.
Lubię uczyć się języka w tak wygodny i skuteczny sposób.

M
Maria napisał/a: |

W porządku nauka francuskiego.

M
Mariola napisał/a: |

Fajna nauka, bez stresu, zwroty gotowe do użycia na co dzień.

N
Natasza napisał/a: |

Najwspanialszy francuski po słońcem.
Strasznie się cieszę, że trafiłam na Państwa kurs.

W
Wiola napisał/a: |

Nadzwyczajny francuski, z przyjemnością siadam do nauki języka. Cieszę się, że trafiłam na tak dobre lekcje. Będę was polecać innym. Pozdrawiam gorąco

D
Dorota napisał/a: |

Język francuski opracowany absolutnie fantastycznie. Proszę przekazać wielkie podziękowania autorce.

M
Marek napisał/a: |

Wspaniał szkoła francuskiego, pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie!

Z
Zofia napisał/a: |

Genialne kursy francuskiego.
Nie zamieniłabym tego kursu na żaden inny.

D
Dominika napisał/a: |

Tak mnie wciągnęła nauka francuskiego z eskk, że nie mogłam sobie odmówić kolejnego poziomu, skorzystałam z super oferty cenowej na kursy online, zatem udało mi się sporo zaoszczędzić :-) Cieszę się, że mogę kontynuować naukę na wyższym poziomie, co zresztą chyba widać i słychać. Yupiiiiii :-)

Łukasz napisał/a: |

Skuteczna i przyjemna nauka francuskiego, z tym kursem pokonacie wszelkie opory językowe

J
Joanna napisał/a: |

Francuski na wyjątkowo dobrym poziomie, nie umiałam nawet słowa powiedzieć w tym języku a już po pół roku podstawowe zwroty nie stanowiły dla mnie żadnego problemu i tan komfort nauki w domu. Polecam J.

M
Milena napisał/a: |

Extra nauka francuskiego, polecam każdemu.

R
Radek napisał/a: |

Dla mnie bardzo fajna nauka francuskiego, pozwala przyswajać materiał w dowolnym momencie dnia.

J
Judyta napisał/a: |

Muszę przyznać, że Państwa kursy językowe w nowej odsłonie są naprawdę wspaniałe. Ja uczę się od podstaw języka hiszpańskiego, języka francuskiego uczy się moja córka. Jestem szczególnie pod wrażeniem kursu on-line, wspaniała robota!!! To jest przykładowe wykorzystanie platformy. Brawo. I tak dalej....

M
Martyna napisał/a: |

Średni francuski w genialnym wydaniu. Polecam kursy eskk. To już mój trzeci język z tą szkołą. Pozdrawiam

S
Sabina napisał/a: |

Mój wspaniały, genialny, nieziemski kurs francuskiego.

A
Anita napisał/a: |

Cudna nauka francuskiego, we własnym mieszkanku.
Pozdrawiam cała szkołę językową

P
Paula napisał/a: |

Dobrze móc kontynuować naukę na wyższym poziomie z tą wspaniała szkołą językową.

A
Anna napisał/a: |

Łatwy dostęp do materiałów w każdym momencie, wygodna i bezstresowa nauka w domu. Kursy dla wiecznie zapracowanych, w dodatku profesjonalna opieka nauczyciela i co istotne możliwość przystąpienia do egzaminu. Doskonałe kursy,polecam każdemu

S
Sylwia napisał/a: |

Dobry poziom kursu francuskiego, materiały do słuchania pozwalają na szybkie zapamiętywanie gotowych zwrotów, tematyka poszczególnych działo ciekawa i użyteczna.

K
Klaudiusz napisał/a: |

Tak polubiłem naukę z eskk, że zamówiłem kolejny poziom francuskiego.
Pozdrawiam Kursantów i całą szkołę

D
Dariusz napisał/a: |

OK Francuski, niebawem pochwalę się swoimi umiejętnościami. Postanowiłem napisać do Państwa list z podziękowaniami w języku francuskim :-)

A
Asia W. napisał/a: |

Bardzo dobry kurs francuskiego, niezliczona ilość słów i zwrotów świetnie tematycznie poukładanych, Bayer!

W
Wiola napisał/a: |

Bardzo wciągnęła mnie nauka francuskiego z eskk.
Od początku już po lekcji próbnej wiedziałem, ze te kurs i żaden inny.
Fantastyczna nauka, dziękuję całej kadrze eskk.

M
Mirek napisał/a: |

To dopiero miesiąc, więc za wcześnie na uogólnienia. Na razie OK. Broszura ciekawa, empetrójki wyraźnie nagrane. Cena przystępna. Polecam.

A
Anna Z. napisał/a: |

Naprawdę fajna nauka francuskiego, nie wierzyłam w samodzielną naukę języka a już szczególnie tak elitarnego jak francuski, ale metoda nauki eskk sprawdza się pod każdym względem. Ćwiczenia różnorodne, lektor pierwszorzędny. Nauka przyjemna i ciekawa.

R
Romana napisał/a: |

Kontynuuję naukę francuskiego z eskk, gdyż jestem bardzo zadowolona z zaproponowanej metody nauki, szybko, z małymi trudnościami na początku udało mi się opanować podstawy francuskiego. Zeszyty, lekcje online w zasadzie wszystko jest naprawdę godne polecenia. Zachęcam do nauki. R.

M
Marcelina napisał/a: |

Dobry kurs zaczęłam właśnie średni francuski.
Cena przystępna materiały spoko.

E
Ewa napisał/a: |

Podoba mi się kurs, chciałabym jednak, żeby nowe słownictwo było wprowadzane w formie wyrażeń i zwrotów, a nie pojedynczych słówek

J
Jola napisał/a: |

Doskonały lektor francuskiego i niezwykle ciekawie i przejrzyście opracowane lekcje. Krok po kroku można nauczyć się francuskiego.

C
Cecylia napisał/a: |

Jestem zauroczona nauka z eskk, Kurs przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Lekcje są przemyślane i przejrzyście opracowane. Widać, że szkoła zajmuje się nauczaniem języków od wielu, wielu lat. Brawa! za kurs francuskiego, pozdrawiam C.

A
Ala napisał/a: |

Skuteczna nauka francuskiego. Lektor pierwsza klasa!

E
Elwira napisał/a: |

Ciekawy program nauki.
Fantastyczne materiały do słuchania z lektorem.
Nie rozstaję się z francuskim :-)

R
Robert napisał/a: |

Razem z Żoną uczę się francuskiego już drugi rok z Państwa materiałów. Staramy się dwa razy w roku wyjechać do Francji celem sprawdzenia naszych umiejętności językowych. Już mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, ze nauka francuskiego w eskk jest skuteczna. Pozdrawiam

I
Irenka napisał/a: |

Skuteczna i przede wszystkim wygodna nauka francuskiego, polecam.

K
Karola napisał/a: |

Z koleżanką rozpoczęłyśmy naukę ponad rok temu na kursie francuski dla początkujących, nauka szła nam tak dobrze, że już po kilku miesiącach przeszłyśmy na szybsze tempo nauki, obecnie rozpoczynamy kolejny poziom kursu. Polecamy naukę w eskk doskonałe materiały do nauki języka zarówno pod względem słownictwa, tematyki jak i wymowy. U nas praca w parze doskonale się sprawdza, raźniej uczyć się języka razem, gramatyki i słówek uczymy się w zaciszu domowym, a potem spotykamy się, aby poćwiczyć razem konwersację i dialogi z lekcji. Pozdrawiamy Marta i Karola

A
Anita napisał/a: |

Skuteczny kurs, polecam

J
Janek napisał/a: |

Kurs ok.
Chyba nie muszę się rozpisywać, skoro jestem już na kolejnym poziomie, to znaczy, ze kurs francuskiego jest więcej niż dobry.

D
Dominika napisał/a: |

Zaczynając kurs francuskiego nie spodziewałam się, że zajdę tak daleko. Rewelacyjne materiały, nawet nie wiecie jaką mam satysfakcję, że mogę swobodnie już porozumieć się w tym języku. Jestem mega dumna z siebie.

A
Anna napisał/a: |

Kurs jest bardzo dobrze przygotowany.
Mam nadzieję, że nauka będzie skuteczna.

M
Magdalena napisał/a: |

Kurs jest dobrze skonstruowany pod względem merytorycznym i stanowi logiczną kontynuację kursu dla
początkujących. Jedynym minusem jest brak platformy online z ćwiczeniami - przyzwyczaiłam się do tej formy
podczas kursu dla początkujących i dobrze się sprawdzała oraz motywowała lepiej do systematycznej pracy.

I
Irena napisał/a: |

Również muszę pochwalić, bardzo wygodna i fajna nauka francuskiego.

Z
Zbigniew napisał/a: |

polecam, jest super

B
Baśka napisał/a: |

Na majówkę zaplanowana wycieczka do Paryża. Mam zamiar porozumiewać się we Francji nie w języku angielskim a właśnie francuskim. Mam nadzieję, że do tego czasu będę werbalnie gotowa na takie wyzwanie.
Pozdrawiam

A
Anna napisał/a: |

Przed laty uczyłam się francuskiego w liceum, a później na stażu językowym we Francji. Uważam, że lekcje są świetnie przygotowane tak pod względem słownictwa, jak i gramatyki. Na pewno pomogą mi przypomnieć sobie ten język tak, aby był skutecznie wykorzystany w mowie i piśmie. Dziękuję.

B
Basia napisał/a: |

Francuski jest ok.
Uczyłam się w szkole i teraz mam okazję znów.
Pozdrawiam przemiłą Panią nauczyciel języka francuskiego w eskk.

R
Ryszard napisał/a: |

Niebawem kończę kurs francuski dla średnio zaawansowanych i bardzo proszę o super korzystną ofertę cenową na kolejny poziom. Pozdrawiam

S
Sławek napisał/a: |

Żona zachwycona kursem francuskiego.
Właśnie poprosiłą mnie o zakup poziomu średnio zaawansowanego.
Brawa dla autorów kursu.

B
Basia napisał/a: |

Cieszę się, że podstawy języka francuskiego mam już za sobą i mogę kontynuować naukę na wyższym poziomie.
Nie spodziewałam się, że nauka będzie mi sprawiała tyle frajdy.
Polecam naukę w eskk. Genialna szkoła językowa.

M
Magda napisał/a: |

Zaczynam francuski średni polecam wszystkim kurs eskk, a szczególnie tym którzy powątpiewają w możliwość samodzielnej nauki języka.

B
Bożena napisał/a: |

Zaczynam poziom średnio zaawansowany :-) kurs francuskiego na 6!

I
Iwona napisał/a: |

Można się nauczyć mówić płynnie po francusku, już po pierwszym poziomie doskonale sobie radziłam z językiem francuskim, a obecnie jak to mówi młodzież "wymiatam", polecam kurs.

M
Milena napisał/a: |

Ten kurs francuskiego jest kontynuacją mojej przygody z francuskim początkującym. Do teraz nie mogę uwierzyć, ile potrafię, że opanuje francuskie słówka w to wierzyłam, ale, że będę potrafiła komunikować się w języku francuskim wydawało mi się nierealne, a tu proszę zaskoczenie, zachwyt, euforia!

E
Elżbieta napisał/a: |

Idealny kurs do samodzielnej nauki francuskiego. Udało mi się w szybszym niż planowałam czasie opanować podstawy, tera zpilnie uczę się na poziomie średnio zaawansowanym. Wspaniałe materiały, a przede wszystkim skuteczne.

O
Ola napisał/a: |

Niedługo zacznę Francuski Zaawansowany i już się cieszę. W ESKK uczę się w swoim tempie, nie muszę męczyć się, dostosowując do kogoś (okropność). To wymaga dyscypliny, ale ja wykorzystuję czas w autobusie i w poczekalni. Moją lektorką znowu będzie Pani Rynduch - jest dyskretna, ocenia życzliwie i sprawiedliwie.

M
Michalina napisał/a: |

Kurs francuskiego na szóstkę. Jestem wdzięczna eskk za możliwość kontynuacji języka na tak wysokim poziomie. Brawo.

F
Franciszka napisał/a: |

Miło kontynować tak dobrze przygotowaną teoretycznie naukę francuskiego. Kurs OK.

B
Basienka napisał/a: |

Przyjemność uczyć się z Państwem. Kurs francuskiego o jakim nie śniłam. Materiały czytelne, prosty przekaz, mnóstwo wspaniałych dialogów, ilustracji, lektor doskonały. Naprawdę przyjemność nauki.

J
Jarek napisał/a: |

Dobry kurs francuskiego.

K
Kasia napisał/a: |

Jestem w szoku po roku nauki francuskiego swobodnie porozumiewam się w tym języku. Naprawdę nie mogę uwierzyć, ze mis ie udało bo nie do końca wierzyłam w samodzielną naukę. To działa! Dzięki z aten kurs.

I
Iza napisał/a: |

Kurs na wysokim poziomie. Można bardzo szybko i bardzo łatwo co w przypadku języka francuskiego nie jest proste, nauczyć się tego języka. Różnorodność ćwiczeń bardzo mnie zaskoczyła. Super kurs.

B
Blanka napisał/a: |

Kurs początkującego mam już za sobą zaczynam przygodę z francuskim średnim. Mam nadzieję, że i ten kurs jest równie interesujący i skuteczny jak poprzedni.

J
Joanna napisał/a: |

Wspaniały lektor, wspaniały kurs! Dzięki eskk za lekcje francuskiego.

I
Izka napisał/a: |

Jestem zakochana we Francji :-) A kurs francuskiego eskk pozwolił mi na swobodną możliwość komunikacji w tym języku, choć przyznaję nauka francuskiego do łatwych nie należała. Ale za to teraz jest zauroczona jego melodyjnością.

S
Sylwia napisał/a: |

Doskonała wymowa lektora, francuski średni na 5!

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO