Nauka francuskiego – skuteczna i wygodna

Chcesz rozpocząć kurs francuskiego? ESKK to doskonałe miejsce, w którym przyswoisz francuski dzięki praktycznym przykładom oraz tematyce oscylującej wokół życia codziennego. Oferujemy materiały do samodzielnej nauki opracowane na trzech poziomach zaawansowania. Kursy językowe online dla dzieci i dorosłych to skuteczny sposób na naukę w domu, którą dostosujesz do Twojego harmonogramu dnia.

W ramach kursu języka francuskiego otrzymasz materiały w wersji drukowanej lub elektronicznej, nagrania rodowitych Francuzów oraz stałą opiekę nauczyciela. Po ukończeniu nauki francuskiego możesz przystąpić do egzaminu językowego i zdobyć międzynarodowy certyfikat TELC, uznawany we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Nauka francuskiego dla początkujących

Zachwyca Cię brzmienie języka francuskiego? Niebawem możesz nim mówić! Kurs francuskiego dla początkujących umożliwi Ci poznanie ponad 3000 najczęściej używanych francuskich słów, wyrażeń i zwrotów. Stawiamy przede wszystkim na komunikację, ograniczając zagadnienie gramatyczne do niezbędnego minimum. Nauka francuskiego od podstaw online będzie szybka i efektywna dzięki zagadnieniom związanym z sytuacjami z życia codziennego jak robienie zakupów, wyjście do restauracji, poruszanie się środkami transportu czy wizyta u lekarza. Dzięki temu wykorzystasz znajomość francuskiego w trakcie podróży lub oglądania seriali. Więcej o kursie »

Nauka francuskiego dla średnio zaawansowanych

Znasz już podstawy francuskiego? Kontynuuj kurs francuskiego na poziomie średnio zaawansowanym. Dzięki niemu wzbogacisz swoje słownictwo o kolejne 2000 słów, wyrażeń i zwrotów. Nauka języka francuskiego oparta jest na bliskich każdemu człowiekowi zagadnieniach, związanych z życiem codziennym. Kurs rozwija intuicję językową, dzięki której wykorzystasz znajomość francuskiego w wielu sytuacjach, np. w trakcie wizyty w urzędzie czy dyskusji na tematy społeczne. Zrozumiesz dialogi w filmie i ulubionym programie telewizyjnym oraz artykuły na francuskich portalach. Na etapie średnio zaawansowanym pojawią się przydatne zagadnienia gramatyczne, wyjaśnione w przystępny sposób, z licznymi przykładami i ćwiczeniami. Więcej o kursie »

Nauka francuskiego dla zaawansowanych

Znasz francuski w stopniu dobrym? Wybierz kurs francuskiego dla zaawansowanych. Dzięki niemu przyswoisz około 2000 nowych słów, zwrotów i bardziej złożonych wyrażeń oraz poznasz nowe zagadnienia gramatyczne. Nauka francuskiego online będzie łatwa i skuteczna dzięki tematyce związanej z mediami masowymi, problemami społecznymi, ochroną środowiska, życiem rodzinnym, prawem czy francuską kuchnią. Intensywny kurs francuskiego umożliwi Ci konwersację na wiele tematów oraz cytowanie popularnych przysłów i powiedzeń. Ułatwi Ci zdobycie nowej pracy, czytanie książek i oglądanie filmów po francusku. Więcej o kursie »

Komentarze studentów


U
Ula napisał/a: |

Bardzo dobry kurs francuskiego online, miło móc uczyć się w ten sposób, pozdrawiam

N
Nadia napisał/a: |

Dobre kursy, przyzwoita cena.

K
Kasia napisał/a: |

Kurs kupiłam z ciekawości, bo nigdy wcześnie nie uczyłem się w ten sposób. Wydawało mi się, że bez ciągłego kontaktu z nauczycielem to się raczej nie uda. Ale okazuje się, że ćwiczenia są tak zaprojektowane, by można było je samemu bez problemu zrozumieć. Są znacznie ciekawsze i bardziej przejrzyste niż to, co zwykle można znalaleźć w podręczniku.

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO