Nauka francuskiego – skuteczna i wygodna

Kursy francuskiego w ESKK to praktyczne, oscylujące wokół tematyki życia codziennego, materiały do samodzielnej nauki opracowane na trzech poziomach zaawansowania. Wszystkie materiały niezbędne do nauki wysyłamy Ci prosto do domu. W ramach kursu otrzymujesz zeszyty lekcyjne z przejrzystymi informacjami teoretycznymi i licznymi ćwiczeniami praktycznymi. Integralną część kursów stanowią także płyty CD z materiałami audio nagranymi przez rodowitych Francuzów.

Nasze kursy francuskiego zapewniają Ci fachową opiekę osobistego nauczyciela, który będzie poprawiał Twoje prace domowe oraz odpowie na pytania dotyczące poruszanych zagadnień. Po ukończeniu możesz zdobyć międzynarodowy certyfikat TELC, uznawany we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Nauka francuskiego dla początkujących

Kurs francuskiego dla początkujących pozwala w prosty sposób opanować ponad 3000 najczęściej używanych francuskich słów, wyrażeń i zwrotów. W całym kursie główny nacisk położony jest na naukę komunikacji, dlatego gramatyka ograniczona jest do niezbędnego minimum, wyjaśniona prostym językiem i zawsze poparta ćwiczeniami. Zagadnienia omawiane w kursie dotyczą typowych codziennych sytuacji, jak np. robienie zakupów, wyjście do restauracji, pytanie o drogę, środki transportu, podróże, poszukiwanie pracy, czas wolny czy zdrowie. Więcej o kursie »

Nauka francuskiego dla średnio zaawansowanych

Kurs francuskiego na poziomie średnio zaawansowanym to propozycja dla osób, które chcą poszerzyć swój francuski o kolejne 2000 słów, wyrażeń i zwrotów. Poruszana w kursie tematyka oscyluje wokół typowych sytuacji z życia codziennego. Przystępne wyjaśnienia gramatyczne oraz dobrane do nich ćwiczenia pozwolą Ci opanować nawet bardziej zaawansowane konstrukcje. Nasze kursy francuskiego rozwijają intuicję językową, dzięki czemu bez problemów porozmawiasz na dowolny temat, napiszesz list, załatwisz sprawę w urzędzie. Bez problemów zrozumiesz film, program telewizyjny, książkę czy artykuł w oryginalnej wersji językowej. Więcej o kursie »

Nauka francuskiego dla zaawansowanych

Osobom, które znają francuski w stopniu średnim, polecamy kurs francuskiego dla zaawansowanych. Kursy francuskiego na tym poziomie wprowadzają około 2000 nowych słów, zwrotów i bardziej złożonych wyrażeń oraz pozwala ugruntować wiedzę gramatyczną. Tematyka poruszana w kursie oscyluje wokół takich zagadnień, jak m.in.: mass media, problemy społeczne, ochrona środowiska, życie rodzinne, prawo, czy kuchnia francuska. Po ukończeniu kursu bez trudu nawiążesz konwersację na dowolny temat, przytoczysz popularne przysłowia i powiedzenia, napiszesz podanie o pracę, przeczytasz książkę w oryginale i obejrzysz francuski film. Więcej o kursie »

Komentarze studentów


U
Ula napisał/a: |

Bardzo dobry kurs francuskiego online, miło móc uczyć się w ten sposób, pozdrawiam

N
Nadia napisał/a: |

Dobre kursy, przyzwoita cena.

K
Kasia napisał/a: |

Kurs kupiłam z ciekawości, bo nigdy wcześnie nie uczyłem się w ten sposób. Wydawało mi się, że bez ciągłego kontaktu z nauczycielem to się raczej nie uda. Ale okazuje się, że ćwiczenia są tak zaprojektowane, by można było je samemu bez problemu zrozumieć. Są znacznie ciekawsze i bardziej przejrzyste niż to, co zwykle można znalaleźć w podręczniku.

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO