Inne witryny Grupy Schouten & Nelissen

Co sprawia, że na kursy językowe ESKK od początku naszej działalności zdecydowało się ponad 700 tysięcy osób? Przyczyn jest wiele: od różnorodności dostępnych kursów, przez ich strukturę opartą na inspirujących, klarownych lekcjach, po możliwość samodzielnej nauki połączonej ze wsparciem wykwalifikowanego lektora. Nauka języka z kursami ESKK nie przypomina w niczym żmudnego procesu znanego Ci z czasów szkolnych. Nasza szkoła językowa stawia na zróżnicowane materiały wykorzystujące nowoczesne rozwiązania, które przyczyniają się do kompleksowego rozwoju językowego kursantów.

Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się, że nauka języków obcych może być nie tylko efektywna, ale i fascynująca!

Nauka języka w ESKK – skorzystaj z szerokiego wyboru kursów językowych

Jako szkoła językowa ESKK zdajemy sobie sprawę z różnorodności potrzeb naszych kursantów. Z tego powodu umożliwiamy naukę nie tylko popularnych języków obcych, ale także tych, które są zaliczane do grona niszowych. Możliwe są u nas m.in.: ale także nabycie dobrej znajomości np. języków skandynawskich czy orientalnych.

Warto podkreślić, że nasze kursy językowe są skierowane do osób na różnym poziomie zaawansowania językowego. Znajdą tu odpowiednią opcję dla siebie zarówno kursanci, którzy chcą zacząć naukę języka obcego od podstaw, jak i ci zainteresowani rozwojem już posiadanych umiejętności językowych.

Nasze kursy:

Kursy angielskiego


Kursy niemieckiego


Kursy francuskiego


Kursy hiszpańskiego


Kursy włoskiego


Języki Skandynawii


Języki orientalne


Inne kursy językowe


Języki klasyczneJęzyk angielski - Poznań i okolice

Kursy językowe w ESKK – skuteczna nauka w wygodnej formie

Kursy językowe, które są efektywne, a zarazem elastyczne? To możliwe! Wystarczy, że zdecydujesz się na kursy oferowane przez ESKK. Dbamy o to, by nauka języków obcych była dla Ciebie przyjemnością, a notowane postępy były wyraźne i mierzalne. Umożliwiamy Ci samodzielną pracę nad rozwojem swoich umiejętności językowych, ale zapewniamy przy tym wsparcie doświadczonego lektora, do którego możesz się bez problemu zwrócić z pojawiającymi się trudnościami czy wątpliwościami.

Każdy nasz kurs językowy charakteryzuje kompleksowe podejście do nauki języka. Tworzące go lekcje są zaplanowane tak, aby w krótkim czasie móc efektywnie przekazać kursantowi niezbędną wiedzę. Uważamy, że kluczem do poznania języka obcego jest równomierny rozwój poszczególnych umiejętności językowych, dlatego nie ograniczamy się wyłącznie np. do ćwiczeń gramatycznych. W trakcie realizowania naszych kursów językowych będziesz pracować także m.in. nad słownictwem, pisaniem czy rozumieniem ze słuchu, w czym pomagają godziny materiałów audio nagrywanych przez profesjonalnego lektora oraz native speakerów.

W kontekście zalet nauki języków obcych w formie, jaką proponuje nasza szkoła językowa, nie sposób nie wspomnieć o jej elastyczności. To, że oferujemy kursy online sprawia, że samodzielnie decydujesz kiedy i gdzie się uczysz. Doskonałym przykładem obrazującym tę kwestię są nasze kursy w formie audiobooka, dzięki którym możesz uczyć się wybranego języka także podczas jazdy samochodem czy domowych porządków.

Efektywne kursy językowe z certyfikatem

Ważnym elementem wyróżniającym naszą ofertę są kursy językowe z certyfikatem. Ukończenie dużej części proponowanych przez ESKK kursów uprawnia do zdawania egzaminu na certyfikat TELC, który jest ceniony zarówno na polskim, jak i na europejskim rynku pracy. Osoba posiadająca taki certyfikat staje się z miejsca znacznie atrakcyjniejsza dla pracodawców i zwiększa swoje szanse na objęcie wymarzonej posady.

Kurs językowy z certyfikatem TELC nie jest jedynym sposobem oferowanym przez ESKK na potwierdzenie określonego poziomu umiejętności językowych. Gdy interesuje Cię nauka języka obcego, w przypadku którego nie ma możliwości uzyskania takiego dokumentu, zapewniamy możliwość podejścia do egzaminu uprawniającego do uzyskania świadectwa ESKK. Z uwagi na ponad trzydziestoletnią historię naszej szkoły oraz doskonałą renomę, jaką przez ten czas wypracowaliśmy na rynku, świadectwo ESKK również stanowi istotny atut podczas ubiegania się o stanowisko wymagające od kandydata dobrej znajomości danego języka.

Chcesz rozpocząć przygodę z nowym językiem obcym i interesuje Cię sprawdzony, efektywny i elastyczny kurs językowy? Zapraszamy do współpracy!

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO