Nauka włoskiego – efektywna i wygodna

Nauka języka włoskiego online to sama przyjemność - podobnie jak włoska kuchnia, romantyczna wycieczka do Rzymu czy karnawał w Wenecji. Włoski wyróżnia się nieskomplikowaną gramatyką, o czym możesz przekonać się już po kilku lekcjach przez Internet. Oferujemy kursy języka włoskiego w domu na dwóch poziomach: podstawowym i średnio zaawansowanym. Dzięki przejrzystym materiałom nauka włoskiego w domu będzie w pełni komfortowa, a jej efekty zauważysz już po krótkim czasie. Każdy kurs składa się z praktycznych podręczników zawierających kilka tysięcy współczesnych słów, przystępnie wyjaśnioną gramatykę, ćwiczenia oraz nagrania rodowitych Włochów.

W ramach lekcji włoskiego online otrzymasz indywidualne wsparcie nauczyciela. Po ukończeniu kursu możesz przystąpić do egzaminu TELC, dzięki któremu masz szansę zdobyć międzynarodowy certyfikat, uznawany w krajach UE. Nie zwlekaj i już dziś wybierz nasz kursy językowe!

Nauka włoskiego dla początkujących

Włoski dla początkujących to kurs pozwalający poznać ponad 3000 najczęściej używanych słów, wyrażeń i zwrotów. Samodzielna nauka włoskiego może być szybka i skuteczna dzięki przystępnym wzorom gramatycznym popartym licznymi przykładami. Tematyka poszczególnych lekcji związana jest z typowymi codziennymi czynnościami, przez co łatwiej ją przyswoić, a później wykorzystać np. podczas podróży do Włoch. Po ukończeniu kursu z łatwością poradzisz sobie w takich sytuacjach jak: robienie zakupów, wizyta w restauracji, u lekarza, transport publiczny itp. Więcej o kursie »

Nauka włoskiego dla średnio zaawansowanych

Włoski dla średnio zaawansowanych to kurs, dzięki któremu możesz wzbogacić słownictwo o kolejne 2000 słów i zwrotów, poznać bardziej zaawansowane zagadnienia gramatyczne oraz rozwinąć intuicję językową. Planujesz wyjazd do Włoch, a może masz stamtąd przyjaciół? Lekcje włoskiego ułatwią Ci porozumiewanie się w sklepie, kawiarni, restauracji, na poczcie czy u lekarza. Będziesz mógł porozmawiać na tematy społeczne czy kulturalne. Znajomość słownictwa na poziomie średnio zaawansowanym ułatwi i uprzyjemni oglądanie włoskich filmów i seriali, słuchanie piosenek, czy czytanie książek w oryginale. Więcej o kursie »

Komentarze studentów


K
Karolina napisał/a: |

Pewnie jak większość tutaj, uczę się, by poradzić sobie we Włoszech, gdzie zamierzam już wkrótce pracować. Cieszy w tym kursie fakt, że słownictwo jest bardzo praktyczne i jest duże nastawienie na mówienie. No i można wciąż skonsultować jak sie czegoś nie wie.

S
Sylwia napisał/a: |

Włoskiego uczę się z pasji i nie żałuję, że wybrałam kursy eskk. Są bardzo dobrze skonstruowane, przyjmne, uczę się kiedy chcę, ale wciąż jest też opiekun, który sprawdza moje postępy. Myślę, że sobie we Włoszech poradzę :)

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO