Nauka włoskiego – efektywna i wygodna

Nieskomplikowana gramatyka sprawia, że włoski łatwo opanować, a widoczne efekty cieszą już po niedługim okresie nauki. Masz do wyboru kursy włoskiego na dwóch poziomach zaawansowania. Materiały zostały opracowane tak, by nauka włoskiego była w pełni komfortowa i w krótkim czasie przynosiła wyraźne postępy. Każdy kurs składa się z praktycznych zeszytów zawierających słownictwo i ćwiczenia oraz z płyt CD nagranych przez rodowitych Włochów. Materiały bazują na współczesnym słownictwie, zawierają zwroty „gotowe do użycia” oraz przystępnie wyjaśnioną gramatykę.

Nasze kursy włoskiego zapewniają Ci opiekę indywidualnego nauczyciela, który będzie sprawdzał Twoje prace domowe. Po ukończeniu kursu każdy może przystąpić do egzaminu TELC, po którego zdaniu otrzyma międzynarodowy certyfikat, uznawany w krajach UE.

Nauka włoskiego dla początkujących

Włoski dla początkujących pozwala poznać ponad 3000 najczęściej używanych słów, wyrażeń i zwrotów. Wszystkie zagadnienia gramatyczne są wyjaśnione prostym językiem i poparte licznymi ćwiczeniami. Tematyka poszczególnych lekcji dotyczy typowych czynności dnia codziennego, dzięki czemu nauka włoskiego jest „bliższa życiu”, a przez to skuteczniejsza. Po ukończeniu kursu z łatwością poradzisz sobie w takich sytuacjach, jak: robienie zakupów, wizyta w restauracji, u lekarza, podróżowanie, transport publiczny itp. Więcej o kursie »

Nauka włoskiego dla średnio zaawansowanych

Włoski dla średnio zaawansowanych to propozycja dla osób, które chcą poszerzyć słownictwo o kolejne 2000 słów i zwrotów, a także poznać bardziej zaawansowane zagadnienia gramatyczne. Nauka włoskiego na tym poziomie nastawiona jest na rozwijanie intuicji językowej. Kursy włoskiego sprawią, że z łatwością porozumiesz się w sklepie, kawiarni, restauracji czy też na poczcie. Zabierzesz głos w czasie dyskusji na tematy społeczne czy kulturalne. Będziesz też umiał opowiedzieć lekarzowi o swoich dolegliwościach. Z przyjemnością obejrzysz włoski program telewizyjny albo film, zrozumiesz audycję radiową, przeczytasz książkę w oryginale. Więcej o kursie »

Komentarze studentów


K
Karolina napisał/a: |

Pewnie jak większość tutaj, uczę się, by poradzić sobie we Włoszech, gdzie zamierzam już wkrótce pracować. Cieszy w tym kursie fakt, że słownictwo jest bardzo praktyczne i jest duże nastawienie na mówienie. No i można wciąż skonsultować jak sie czegoś nie wie.

S
Sylwia napisał/a: |

Włoskiego uczę się z pasji i nie żałuję, że wybrałam kursy eskk. Są bardzo dobrze skonstruowane, przyjmne, uczę się kiedy chcę, ale wciąż jest też opiekun, który sprawdza moje postępy. Myślę, że sobie we Włoszech poradzę :)

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO