Inne witryny Grupy Schouten & Nelissen

Nauka włoskiego – efektywna i wygodna

Nauka języka włoskiego z kursami ESKK to sama przyjemność – podobnie jak włoska kuchnia, romantyczna wycieczka do Rzymu czy karnawał w Wenecji. Włoski wyróżnia się nieskomplikowaną gramatyką, o czym możesz przekonać się już po kilku lekcjach przez Internet. Oferujemy kursy języka włoskiego w domu na dwóch poziomach: podstawowym i średnio zaawansowanym. Dzięki przejrzystym materiałom nauka włoskiego w domu będzie w pełni komfortowa, a jej efekty zauważysz już po krótkim czasie. Każdy kurs składa się z praktycznych podręczników zawierających kilka tysięcy współczesnych słów, przystępnie wyjaśnioną gramatykę, ćwiczenia oraz nagrania rodowitych Włochów.

W ramach lekcji włoskiego online otrzymasz indywidualne wsparcie nauczyciela. Po ukończeniu kursu możesz przystąpić do egzaminu TELC, dzięki któremu masz szansę zdobyć międzynarodowy certyfikat, uznawany w krajach UE. Nie zwlekaj i już dziś wybierz nasze kursy językowe!

Nauka włoskiego dla początkujących

Włoski dla początkujących to kurs pozwalający poznać ponad 3000 najczęściej używanych słów, wyrażeń i zwrotów. Samodzielna nauka włoskiego może być szybka i skuteczna dzięki przystępnym wzorom gramatycznym popartym licznymi przykładami. Tematyka poszczególnych lekcji związana jest z typowymi codziennymi czynnościami, przez co łatwiej ją przyswoić, a później wykorzystać np. podczas podróży do Włoch. Po ukończeniu kursu z łatwością poradzisz sobie w takich sytuacjach jak: robienie zakupów, wizyta w restauracji, u lekarza, transport publiczny itp. Więcej o kursie »

Nauka włoskiego dla średnio zaawansowanych

Włoski dla średnio zaawansowanych to kurs, dzięki któremu możesz wzbogacić słownictwo o kolejne 2000 słów i zwrotów, poznać bardziej zaawansowane zagadnienia gramatyczne oraz rozwinąć intuicję językową. Planujesz wyjazd do Włoch, a może masz stamtąd przyjaciół? Lekcje włoskiego ułatwią Ci porozumiewanie się w sklepie, kawiarni, restauracji, na poczcie czy u lekarza. Będziesz mógł porozmawiać na tematy społeczne czy kulturalne. Znajomość słownictwa na poziomie średnio zaawansowanym ułatwi i uprzyjemni oglądanie włoskich filmów i seriali, słuchanie piosenek, czy czytanie książek w oryginale. Więcej o kursie »

Nauka włoskiego online nie musi być trudna!

Rozpocznij naukę włoskiego z ofertą kursów ESKK, obejmującą zarówno propozycje dla osób, które chcą uczyć się języka od podstaw, jak i tych mających już pewne umiejętności z tego zakresu. Oferujemy elastyczne rozwiązania dostosowane do Twojego planu zajęć i stylu nauki. Lekcje języka włoskiego dostępne są online, co pozwala na naukę z dowolnego miejsca. W ramach kursu języka włoskiego online otrzymasz materiały edukacyjne i wsparcie lektora, dzięki czemu nauka staje się bardziej efektywna.

W naszej ofercie dostępne są różnorodne kursy włoskiego, w tym:

  • włoski dla początkujących – idealne rozwiązanie dla osób planujących naukę włoskiego od zera,
  • włoski dla średnio zaawansowanych – jeśli masz już pewne podstawy języka włoskiego, ten kurs włoskiego online z certyfikatem TELC umożliwi Ci podejście do egzaminu potwierdzającego Twoje umiejętności.

Niezależnie od poziomu, na który się zdecydujesz, nasze lekcje włoskiego obejmują różnorodne, ciekawe tematy i są opracowane tak, aby kompleksowo rozwijać Twoją znajomość języka.

Kurs języka włoskiego online dla dzieci i dorosłych

Nasze kursy pozwalające na naukę języka włoskiego są skonstruowane w taki sposób, aby odpowiadały zarówno potrzebom dzieci, jak i dorosłych. Dzięki atrakcyjnej formie lekcji, wielu praktycznym ćwiczeniom i nowoczesnemu podejściu, każdy wyciągnie z nich wiele dla siebie. Skuteczna nauka włoskiego w ESKK pozwoli Ci osiągnąć zamierzone cele językowe i poszerzyć możliwości edukacyjne i zawodowe.

Nauka włoskiego przez internet w ESKK – sprawdź, a przekonasz się, że warto!

W ofercie ESKK znajdziesz kompleksowe rozwiązania do nauki włoskiego online dostosowane do Twoich potrzeb. Dzięki naszym lekcjom online nauka języka włoskiego staje się łatwa i efektywna. Dodatkowo wirtualna forma, która charakteryzuje nasze kursy językowe, pozwala dopasować tryb nauki do Twoich codziennych planów. W efekcie zachowanie niezbędnej systematyczności stanie się znacznie prostsze, a Twoja motywacja będzie wzrastać z uwagi na regularne postępy.

Włoski online w ESKK – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Komentarze studentów


K
Karolina napisał/a: |

Pewnie jak większość tutaj, uczę się, by poradzić sobie we Włoszech, gdzie zamierzam już wkrótce pracować. Cieszy w tym kursie fakt, że słownictwo jest bardzo praktyczne i jest duże nastawienie na mówienie. No i można wciąż skonsultować jak sie czegoś nie wie.

S
Sylwia napisał/a: |

Włoskiego uczę się z pasji i nie żałuję, że wybrałam kursy eskk. Są bardzo dobrze skonstruowane, przyjmne, uczę się kiedy chcę, ale wciąż jest też opiekun, który sprawdza moje postępy. Myślę, że sobie we Włoszech poradzę :)

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO