Kurs czeskiego również z opcją ONLINE

Czeski, choć łatwy dla Polaków, jest na tyle odmienny od polskiego, że trzeba go poznać, by porozumiewać się z Czechami. Kurs czeskiego umożliwia opanowanie tego języka od podstaw do poziomu średnio zaawansowanego.

Wprowadza około 2000 słów i zwrotów oraz omawia najistotniejsze zagadnienia gramatyczne. Ciekawe ćwiczenia bazują na sytuacjach z życia codziennego. Dzięki temu nowych wyrażeń uczysz się od razu w kontekście, co znacznie podnosi skuteczność ich zapamiętywania. W kursie znajdziesz ponadto ciekawe i przydatne informacje na temat kultury Czech oraz życia i zwyczajów Czechów.

Z naszego kursu skorzystało już ponad 1 500 osób!

Kurs zawiera:

Podręczniki ESKK

Podręczniki i nagrania do lekcji

20 podręczników zawierających 40 lekcji, dzięki którym poznasz 2000 słów i zwrotów gotowych do użycia w codziennych sytuacjach. Materiał w lekcjach jest porcjowany – na opanowanie każdej części wystarczy tylko 15-30 minut. Nagrania uzupełniają lekcje i umożliwiają wykonywanie ćwiczeń: rozumienia ze słuchu, nagrania prawidłowej wymowy oraz dialogów. Są dostępne na platformie online. W pracy nad materiałami audio brał udział profesjonalny lektor oraz rodowici Czesi.

Program do nauki słówek

Program do nauki słówek

Szybka nauka na smartfonie i komputerze: aplikacja posiada gotowe bazy słówek oraz opcję dodawania nowych, pozwala na odsłuchiwanie dźwięków i sprawdziany ze słuchu. Zawiera moduł rejestrujący postępy w nauce, testy podsumowujące.

Opiekę nauczyciela ESKK

Opiekę nauczyciela

Masz zagwarantowaną opiekę nauczyciela – doświadczonego lektora języka czeskiego, który będzie sprawdzał Twoje prace domowe, wyjaśniał problematyczne zagadnienia i motywował do nauki. Odrabianie prac domowych nie jest obowiązkowe. Nauczyciel nie wystawia ocen.

w cenie 94 zł 75,20 zł /pakiet

Opcje dodatkowe:

Kurs ONLINE

Kurs ONLINE

Interaktywne lekcje pozwalają na skuteczne i wygodne doskonalenie różnych umiejętności językowych. Angażujące ćwiczenia stawiają na praktyczną naukę słówek, również poprzez zabawę. Kurs zawiera różnorodne przykłady, liczne ilustracje oraz testy podsumowujące.

Okładka kursu „Czeski”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 20

Poziom trudności: początkujący

CEFR informacje o CEFR A1 + A2 + B1

Cena: od 75,20

Opinie: (47 głosów)

Świadectwo: tak

Zaświadczenie ZUS: tak

Wersja ONLINE: tak

Zamawiam Lekcja próbna ZA DARMO
Zobacz koszty wysyłki i pozostałe opłaty »

Możesz też kupić cały kurs od razu. Skorzystasz wówczas z dodatkowego 10% rabatu!
Aby zamówić cały kurs od razu, wystarczy wybrać odpowiednią opcję na formularzu zapisu.

Czego się nauczysz?

Zamów TERAZ, a otrzymasz 20% RABATU!

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

Choć czeski wydaje się podobny do polskiego, w rzeczywistości znacznie się od niego różni, zwłaszcza w zakresie słownictwa. Staramy się uczulić naszych studentów, by nie próbowali „tworzyć” słów brzmiących po czesku na podstawie polskich wyrazów. To może rodzić wiele nieporozumień, dlatego zawsze radzimy, by słówek uczyć się w kontekście.

Lucyna Harajewicz: filolog anglistyki, dyrektor ds. edukacyjnych ESKK, główny metodyk ESKK.
Lucyna Harajewicz

Komentarze studentów


A
Anna napisał/a: |

Super kurs czeskiego, taka naukę to lubię :-)

L
Lili napisał/a: |

Kiedy byłam dzieckiem, uczyłam się z ESKK języka angielskiego. Teraz uczę się czeskiego. Lekcje są tak skonstruowane, że przy minimalnym wysiłku można nauczyć się bardzo wielu słów, zwrotów. Nauka w ESKK jest naprawdę skuteczna. Dla mnie to opcja idealna.

B
Bogusław napisał/a: |

Świetny czeski. Brawo!

D
Danuta napisał/a: |

Czeski dla każdego. Świetny lektor, można słuchać i słuchać. Kurs bogato ilustrowany z ogromną ilością różnorakich ćwiczeń nie tylko gramatycznych. Polecam naukę czeskiego z eskk.

J
Joanna napisał/a: |

Zależało mi na nauce komunikatywnego czeskiego i udało mi się osiągnąć mój cel za co z całego serca dziękuję eskk. Gramatyka u mnie kuluje, ale dla mnie liczy się przede wszystkim wymowa, a tu naprawdę nie jest źle. J.

K
Kasia napisał/a: |

Podstawy czeskiego już znam, teraz czas przetestować moje umiejętności na mieście i w lokalnej restauracji :-) Prago przybywam!

A
Asia napisał/a: |

Przyjemna nauka czeskiego, język moich cudownych sąsiadów, co roku jeździmy z Mężem do Czech na narty, stad właśnie pewnego dnia zrodził się pomysł nauki czeskiego. Kurs jest przejrzysty, wszystkie ćwiczenia jasne i czytelne, pozostaje tylko ćwiczyć wymowę z lektorem.

A
Aneta napisał/a: |

Bardzo przyjemny w wymowie język, siostra od niedawna przebywa w Czechach i poprosiła mnie o dobry kurs, Państwa oceny pozwoliły mi na szybkie podjecie decyzji o zakupie. Mam nadzieję, że siostra będzie zadowolona z kursu.

K
Kasia napisał/a: |

Wspaniały język z łatwą wymową.
Uwielbiam naukę czeskiego.

M
Madzia napisał/a: |

Doskonałe materiały dźwiękowe, lektor mówi powoli i bardzo wyraźnie co umożliwiło mi w bardzo krótkim czasie przyswojenie podstawowych zwrotów, a to bardzo ważne na początku nauki czeskiego, obecnie już się osłuchałem i nauka nie sprawia mi większych problemów. Dobry kurs!

E
Emilia napisał/a: |

Jakże fajna nauka czeskiego.
Brawa za jakość materiałów lekcyjnych, są genialne.

E
Ewka napisał/a: |

Czeski mój język, moja miłość :-)

K
Katarzyna napisał/a: |

Kurs czeskiego bardzo fajne teksty i dobrze rozpracowana nauka. Dużo "lekcji w lekcji". Jedyne czego brakuje to rozmów na żywo, ale to akurat ja uzupełniam wyjazdami do Czech. Jestem dopiero po jednej lekcji ale wszystko to co wcześniej uczyłam się sama na tym kursie fajnie się układa w całość.

N
Natalia napisał/a: |

Moje nowe hobby nauka języka czeskiego. Zaraziłam się od koleżanki słabością do tego języka od trzech lat pracujemy latem u czeskich sąsiadów zachwycając się ich kulturą, gościnnością i językiem.

I
Igor napisał/a: |

U mnie nie tylko żona, cała rodzina zachwyca się nauką czeskiego. A propos super kurs do nauki rodzinnie w domu. Polecam

S
Szymciu napisał/a: |

Żona zachwycona naukę czeskiego.

J
Jolka napisał/a: |

Ja pierwszy raz postanowiłam nauczyć sie czeskiego już na studiach, ale jakoś nie wyszło a teraz ponownie próbuję mój kaprys wprowadzić w życie. Super materiały do nauki czeskiego, jestem mile zaskoczona.

A
Adrian napisał/a: |

Rewelacyjny kurs czeskiego. Brawo!

S
Slawka napisał/a: |

Czeskiego zaczęłam się uczyć już 5 lat temu, będac na obozie harcerskim w Czechach poznaliśmy tam wspaniałą grupę młodych ludzi, język nie stanowił żadnego problemu w komunikacji, wiadomo polski i czeski są do siebie bardzo podobne, ale mimo to postanowiłam, że nauczę się czeskiego myślę, że łątwiej będzie mi nauczyć sie czeskiego niż moim znajomym polskiego. Pierwsze lekcje za mną... jest moc.

T
Tomasz napisał/a: |

Witam! Szkoda, że kurs języka czeskiego jest w okrojonej wersji i nie jest dostępny w wersji multimedialnej na platformie szkoły, tak jak ma to miejsce w przypadku innych języków - np. niemieckiego czy szwedzkiego, a poza tym nie zastosowano profesjonalnych znaków transkrypcji fonetycznej, jeżeli chodzi o wymowę podaną w nawiasach; zeszyty nie zawierają kolorowych zdjęć z Czech (nie ma również żadnych kolorowych nadruków - w przypadku innych kursów zeszyty są kolorowe, zawierają ciekawe zdjęcia, jest inna jakość papieru). Mimo to, polecam kurs ze względu na przejrzystość materiału, możliwość osłuchiwania się - nagrany lektor jest native speakrem). Osobiście uważam, że kursy językowe w ESKK są bardzo dobrze przygotowane pod względem metodycznym i w dość przystępny sposób wyjaśniają zagadnienia gramatyczne, również z zakresu fonetyki oraz zawierają porady co do zwyczajów w danym kraju, podawane są przydatne zwroty. Poza tym język czeski jest bardzo "przyjemny" w nauce i nie powinien Polakowi sprawiać dużych problemów. Pozdrawiam. Tomek J.

M
Mariola napisał/a: |

Również potwierdzam wspaniały kurs czeskiego.

M
Magdalena napisał/a: |

Z całą odpowiedzialnością polecam kurs j. czeskiego :) Uczę się z wielką przyjemnością!

J
Jola napisał/a: |

Dawno nauka nie szła mi tak łątwo i z taka przyjemnością. Czeski to wyjątkowo miły do nauki język. Dziękuję moim koleżankom za tak wspanialy prezent urodzinowy.

A
Asia napisał/a: |

Bardzo prosty język, niesamowicie podobny do naszego, nauka przychodzi z łatwością. Śmiało jeśli ktoś ma obawy, polecam kurs czeskiego.

P
Piotr napisał/a: |

Przeniosłem swoją firmę do Czech niby polski i czeski to podobne języki i faktycznie generalnie bez problemu można się dogadać z każdym, ale mimo to postanowiłem spróbować. Zakupiłem kurs z wszystkimi możliwymi materiałami i zaczynam naukę czeskiego. Sam jestem bardzo ciekaw czy nauka tego pokrewnego języka jest rzeczywiście tak prosta jak mówią.

M
Marysia napisał/a: |

Ciekawe zagadnienia, wspaniały lektor języka czeskiego. Można się nauczyć podstaw czeskiego.

A
Ania napisał/a: |

Mój najfajniejszy kurs w eskk. Nauka czeskiego jest niesamowicie prosta i jaka miła dla ucha. Polecam wszystkim, którzy lubią naukę języków obcych.

D
Danka napisał/a: |

Wspaniały kurs czeskiego ze wspaniałym lektorem. Nie mogę przestać się uczyć. Polecam

K
Kaśka napisał/a: |

Mój ulubiony język, zaśmiejecie się ale nawet po angielsku nie umiem tak płynnie mówić jak po czesku, ale zawsze miałam słabość do tego języka. Dziękuję za ten kurs i za umiejętności jakie mi dał.

R
Romualda napisał/a: |

Niesamowicie dźwięczny jest język czeski, chciałam Państwu podziękować za możliwość nauki czeskiego i to w tak dogodny sposób, przede wszystkim dziękuję mojemu nauczycielowi czeskiego za cierpliwość i ogromne wsparcie. Wspaniała szkoła.

S
Saba napisał/a: |

Dobry kurs języka czeskiego. Brawo.

M
Marta napisał/a: |

Uczę się czeskiego hobbystycznie. Od zawsze mi się podobał jest tak prosty i tak "wdzięczny" w wymowie. Kurs oceniam wysoko, jak na materiał do samodzielnej nauki.

B
Bartosz napisał/a: |

Super kurs czeskiego, bardzo przydatny na co dzień. Materiały pozwoliły przełamać mi barierę wypowiadania się, bo gramatyka i wypowiedzi pisemne nie były problemem tylko ta komunikacja. Polecam.

N
Norbi napisał/a: |

Fajny ten kurs czeskiego. To niesamowicie ciepły i miły dla ucha język. Dialogi z lektorem na 6!

L
Lenka napisał/a: |

Choćby przez wzgląd na swoje imię spróbuję nauki czeskiego. Przejrzałam lekcję próbną, kurs wygląda ok.

A
Agnieszka napisał/a: |

Czesi i jak ich nie lubić chociażby za krecika. Od dawna myślałam o nauce czeskiego ale nie miałam nigdy czasu. Teraz wreszcie realizuję marzenie i stwierdzam kurs czeskiego pierwsza klasa!

K
Kasia napisał/a: |

Pomysł wykupienia kursu języka czeskiego narodził się u mnie spontanicznie. Od kiedy pamiętam, bawiły mnie internetowe memy ze zwrotami czeskimi, które często swojsko brzmiące miały zupełnie inne znaczenie. Gdy nadarzyła się okazja na półroczny wyjazd do Czech w ramach studenckiego programu, postanowiłam podszkolić się trochę przed wyjazdem. Ten kurs to dobra zabawa, i rzetelna porcja wiedzy.

A
Aurelia napisał/a: |

W porządku kurs czeskiego. Bardzo fajne materiały do słuchania. Można szybko nauczyć się podstaw tego języka.

I
Igor napisał/a: |

Szukałam kursu do nauki czeskiego i znalazłam. Niesamowicie szybko można nauczyć się słówek, pewnie dlatego, że to bardzo wdzięczny język i podobny do naszego. Często bywam w Czechach stąd decyzja o nauce czeskiego. Jakby ktoś chciał pogadać w tym języku proszę skontaktować się ze mną.

L
Luśka napisał/a: |

Świetny kurs czeskiego, prosty bardzo podobny do naszego język. Cieszę się, ze trafiła na ten kurs. Lektor z doskonałą wymową, można słuchać w nieskończoność :-)

B
Bogdan napisał/a: |

Jak tylko wróciłem z Czech postanowiłem uczyć się tego miłego dla uszu języka. Dobrze opracowany kurs czeskiego, dzięki.

A
Andrzej napisał/a: |

Nauka czeskiego to świetna zabawa :). Od kilku miesięcy zgłębiam tajniki tego języka i jestem mile zaskoczony. Nie wiedziałem, że samodzielna nauka w domu może być taka fajna! Polecam wszystkim :).

A
Anita napisał/a: |

Już dawno byłam zaiteresowana nauką języka czeskiego, jednak dopiero teraz spełnia się moje ciche marzenie :-)

P
Przemek napisał/a: |

Kurs oceniam bardzo pozytywnie. Szkoda tylko że nie ma w ofercie poziomu dla średniozaawansowanych.

W
Witold napisał/a: |

Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że język czeski jest prosty do nauki. Nie wiem czy moja opinia jest wynikiem tego, że po prostu szybko go opanowałem czy tego, że miałem dobre materiały do nauki. Pewnie obie rzeczy na raz się do tego przyczyniły. Nie mniej jednak, osobom które się jeszcze wahają mogę śmiało powiedzieć- Kupujcie ten kurs.

D
Dominika napisał/a: |

Ależ oczywiście,ten kurs czeskiego zawiera także pełne zwroty używane na co dzień. Poznasz też gramatykę, dzięki której sam poprawnie ułożysz zdania w tym języku. Będąc w Pradze z pewnością okaże się to przydatne. Sam się przekonasz:)

J
Jakub napisał/a: |

W przyszłym roku wybieram się do Pragi. Planuję tam dłuższy pobyt. Chciałabym wiedzieć czy ten kurs zawiera też całe zwroty używane np. w restauracji, na poczcie czy u lekarza. Pytam gdyż na nich zależy mi najbardziej. Nie mam konieczności uczyć się pełnego słownictwa czy całej gramatyki. Wystarczą mi podstawy czeskiego.

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO