Inne witryny Grupy Schouten & Nelissen

Kursy angielskiego ESKK – skuteczna nauka angielskiego bez wychodzenia z domu

Interesuje Cię efektywna nauka angielskiego i szukasz dobrego kursu dopasowanego do swoich potrzeb? W ESKK przygotowaliśmy kilka rodzajów kursów języka angielskiego, spośród których z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Kursy angielskiego ESKK zawierają wszystkie materiały potrzebne, aby nauka języka angielskiego stała się i przyjemna, i efektywna. Standardowo w ramach kursu otrzymujesz praktyczne podręczniki w wersji elektronicznej lub drukowanej i materiały audio nagrane przez rodowitych Anglików lub Amerykanów. W podręcznikach znajdziesz przejrzyste informacje na temat gramatyki i słownictwa oraz liczne praktyczne ćwiczenia.

Po ukończeniu jednego z naszych kursów angielskiego możesz przystąpić do egzaminu na międzynarodowy certyfikat językowy TELC, uznawany we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Jako jedyni na rynku oferujemy tak różnorodne pod względem form internetowe kursy językowe. Nauka angielskiego online będzie jeszcze skuteczniejsza, jeśli wybierzesz metodę, która najbardziej Ci odpowiada, a także skorzystasz z dostępnych dla danego kursu programów multimedialnych.

Nauka angielskiego dla początkujących

W trakcie kursu języka angielskiego od podstaw poznasz ponad 3000 najczęściej używanych słów, wyrażeń i zwrotów, także tych "z życia wziętych". Kurs angielskiego dla początkujących jest nastawiony na komunikację. Nowe słownictwo oscyluje wokół tematów bliskich życiu tj. robienie zakupów, zamawianie dań w restauracji, pytanie o drogę, porozumiewanie się na dworcu czy na lotnisku, opowiadanie o sobie, swojej rodzinie i mieszkaniu. Internetowy kurs angielskiego krok po kroku przystępnie omawia także najważniejsze zagadnienia gramatyczne, a materiały są tak opracowane, aby nowo poznane konstrukcje od razu wykorzystywać w praktyce. Więcej o kursie »

Nauka angielskiego dla średnio zaawansowanych

Na kursie "Angielski dla średnio zaawansowanych" wzbogacisz słownictwo o 2500 słów, wyrażeń i zwrotów. Poznasz także kolejne zagadnienia gramatyczne. Nauka angielskiego na tym poziomie rozwinie Twoją intuicję językową. Po ukończeniu kursu bez problemów poradzisz sobie na zakupach, u lekarza czy też w czasie podróży. Będziesz umiał opowiedzieć o sobie, swojej pracy, rodzinie oraz o mieszkaniu. Skuteczna nauka języka angielskiego sprawi, że z łatwością włączysz się w rozmowy na temat aktualnych wydarzeń i kultury, np. o ulubionych utworach muzycznych. Z przyjemnością obejrzysz program telewizyjny po angielsku, wysłuchasz audycji radiowej nadawanej w tym języku, przeczytasz także artykuł w angielskiej gazecie. Więcej o kursie »

Nauka angielskiego dla zaawansowanych

Kurs angielskiego dla zaawansowanych to etap, na którym poznasz kolejne 2000 słów, zwrotów i bardziej złożonych wyrażeń. Ugruntujesz także swoją wiedzę gramatyczną. Kursy angielskiego na tym poziomie pozwalają na porozumiewanie się we wszystkich sytuacjach życia codziennego. Zabierzesz głos w czasie dyskusji na tematy społeczne czy kulturalne, takie jak polityka, bezrobocie, zdrowy tryb życia, ochrona środowiska naturalnego czy sztuka i literatura współczesna. Ukończenie kursu angielskiego dla zaawansowanych będzie dla Ciebie przepustką do zdobycia wymarzonej pracy, ułatwi podróżowanie po świecie oraz pozyskanie międzynarodowych kontaktów. Również czytanie książek i oglądanie filmów w angielskiej wersji językowej będzie dla Ciebie prawdziwą przyjemnością. Więcej o kursie »

Nauka angielskiego w biznesie

Specjalistyczny kurs angielskiego nastawiony na komunikację biznesową. Na kursie "Angielski w biznesie" poznasz najczęściej używane słowa i zwroty z takich dziedzin jak: marketing, księgowość, bankowość, transport, eksport czy ubezpieczenia. ”Angielski w biznesie” przez Internet zaprocentuje w pracy oraz w komunikacji biznesowej. Po zakończeniu kursu będziesz umiał napisać podanie o pracę w języku angielskim, a także po angielsku negocjować warunki swojej umowy. Stosując obowiązujące reguły, napiszesz po angielsku pismo handlowe, zapytanie ofertowe, monit, a nawet wezwanie do zapłaty. Więcej o kursie »

Intensywny kurs amerykańskiego

„Intensywny kurs amerykańskiego" umożliwi Ci poznanie wymowy oraz zasad gramatycznych odmiennych od języka angielskiego. Kurs obejmuje dwa poziomy zaawansowania amerykańskiego. Po ukończeniu kursu bez problemów zrobisz zakupy, poradzisz sobie w środkach komunikacji publicznej, podyskutujesz też na temat życia codziennego. Możesz także uzupełnić kurs amerykańskiego programami do nauki na komputerze, dzięki czemu poprawisz swój angielski. Nauka angielskiego z wykorzystaniem komputera i smartfona pozwoli Ci szybciej opanować np. słownictwo oraz sprawdzić znajomość phrasal verbs. Więcej o kursie »

Nauka języka angielskiego online z ESKK – ucz się wygodnie i efektywnie

W ofercie ESKK znajdziesz różnorodne kursy angielskiego, które pozwalają dostosować naukę do swoich preferencji i potrzeb. Decydując się na naukę angielskiego online z ESKK, możesz rozwijać swoje umiejętności językowe w dowolnym miejscu i w dogodnym dla Ciebie czasie. Znajdziesz u nas takie kursy, jak m.in.:

Angielski online – postaw na kursy internetowe w ESKK

Nasze kursy angielskiego online stawiają na skuteczność i wygodę nauki. Kursy ESKK są doskonałym narzędziem zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nauką języka angielskiego, jak i tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności. Oferujemy zarówno lekcje angielskiego w wersji elektronicznej, które możesz wygodnie przeglądać na swoim komputerze, jak i podręczniki drukowane oraz materiały audio nagrane przez rodowitych Anglików lub Amerykanów. To wszystko po to, aby zapewnić Ci kompleksowy i atrakcyjny sposób nauki.

Skuteczny kurs angielskiego z certyfikatem

Jednym z wielu atutów naszych kursów jest możliwość uzyskania międzynarodowego certyfikatu językowego TELC, uznawanego we wszystkich krajach Unii Europejskiej. To doskonała okazja, aby potwierdzić swoje umiejętności językowe i podnieść swoje kwalifikacje. Warto dodać również, że nasze kursy angielskiego online wyróżniają się kompleksowością. W ich ramach dostępne są również programy multimedialne, które urozmaicą proces nauki. Z uwagi na atrakcyjność, jaka cechuje nasze lekcje angielskiego online, pakiety językowe ESKK można wykorzystywać jako:

  • kursy angielskiego dla dorosłych,
  • kursy angielskiego dla dzieci.

Jeśli więc interesuje Cię skuteczny kurs angielskiego online z certyfikatem, to produkty z naszej oferty z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

Kurs angielskiego online dopasowany do Twojego stylu życia

Kursy języka angielskiego online w ESKK są sprawdzonym sposobem na samodzielną naukę bez wychodzenia z domu. Nasz angielski online to szybki i wygodny sposób na doskonalenie umiejętności językowych. Dodatkowo nasze kursy z języka angielskiego są dostępne w korzystnej cenie, co sprawia, że efektywna nauka tego języka obcego jest dostępna dla każdego.

Zależy Ci na szybkich postępach językowych przed wyjazdem do USA? Wybierz intensywny kurs amerykańskiego

Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie intensywną naukę, z pewnością zainteresuje Cię intensywny kurs amerykańskiego angielskiego. To doskonały sposób na szybką i efektywną naukę, po ukończeniu której będziesz mieć możliwość zdawania egzaminu na certyfikat TELC. Decydując się na ten internetowy kurs amerykańskiego angielskiego, otrzymasz m.in. 12 podręczników z odpowiednio zaplanowanymi lekcjami, program do nauki słówek oraz opiekę nauczyciela. Jest to więc naprawdę intensywny kurs angielskiego online, który umożliwi Ci znaczący rozwój językowy w zaskakująco krótkim czasie.

Różnorodne propozycje, które przygotowała nasza szkoła języka angielskiego online, pozwolą Ci rozwinąć swoje umiejętności niezależnie od tego, na jakim poziomie znajdują się one obecnie. Udowadniamy, że samodzielna, szybka nauka języka angielskiego jest możliwa, pod warunkiem że korzystasz ze sprawdzonych materiałów opracowanych przez doświadczonych dydaktyków. Sięgnij po kurs angielskiego przez internet dopasowany do swoich potrzeb i ciesz się satysfakcjonującymi postępami w nauce!

Komentarze studentów


M
Monika napisał/a: |

Fajne kursy angielskiego na świetnym poziomie. Szybka nauka ze wsparciem kompetentnego nauczyciela. Pięknie opracowane lekcje online, aż miło usiąść do takiej nauki. Polecam naukę języków z eskk.

K
Kasia napisał/a: |

Eskk znam od liceum, wcześniej uczyłam się gry na gitarze. Teraz robię kurs angielskiego. I powiem tyle: jest klasa!

A
Alicja Mróz napisał/a: |

Nauka języka angielskiego nigdy nie byla moim ulubionym przedmiotem w szkole. Tak naprawdę zaczełąm się uczyć tego języka dopiero jak psozłam na kurs programistyczny, a potem do pracy jako junior webdeveloper. W tej branzy nie da się operować bez angielskiego na minimum podstawowym poziomie, ajak chce się zarabiać to trzeba więcej. Nie wierze, ze to pisze ale po 5miesiesiach nauki z eskk naprawde moj angielksi jest lepszy. Nadal nie jest to super poziom, ale duzo wiecej rozumiem, a ze w pracy sa u nas obcokrajowcy - przestalam sbac sie do nich zagadywac. Naprawde polecam!

M
Monika napisał/a: |

Witam, czy może macie test który należy wykonać aby określić poziom języka. Nie wiem czy potrzebuje kurs zacząć od kursu podstawowego czy zaawansowanego.

G
Gosia napisał/a: |

Wspaniały kurs angielskiego.
Swobodnie komunikuję się w języku angielskim.

N
Natalia napisał/a: |

Podoba mi się podejście w tym kursie, które nastawione jest na robienie postępów, a nie wystawianie ocen. Ja uczę się, by wyjechać zagranicę i widzę, że robię szybkie postępy (w porównaniu do tego, co było np. wcześniej w szkole).

K
Krzysiek napisał/a: |

Jeszcze sobie nie wyrobiłem całkowicie zdania. Kurs jest ciekawy i słownictwo praktyczne. A czy metoda nauki jest skuteczna? Zobaczymy. Na razie jestem zaciekawiony. Będę pisał jak pójdzie dalej ;)

E
Ewelina napisał/a: |

Uczę sie z kursu dla początkujących i na razie jestem jak najbardziej zadowolona. Niby kolejny kurs, ale ten napisany jest w taki sposób, że chce się czytać. Jest po prostu ciekawy. Będę pisała więcej gdy już skończę :)

J
Jan napisał/a: |

To, co dla mnie jest ważne, to przejrzyste omówienie zasad gramatycznych. To jest coś co początkującemu, jak ja, sprawia problemy. W kursy ESKK gramatyka wyjaśniona jest świetnie. Połączyć to ze słownictwem - i można zrobić naprawdę szybki postęp. Ale trzeba też dużo dać od siebie.

K
Krzysztof napisał/a: |

Z powodów zawodowych (i dobrej ceny) zdecydowałem się na angielski w biznesie. Pierwsze wrażenie bardzo dobre - dużo wiedzy. Tylko trzeba pamiętać, że to jest kurs dla osób, które już dobrze mówią po angielsku. Tu celem jest pokazanie, jak dodatkowo tę ogólną umiejętność wykorzystać w kontekście rozmów biznesowych.

M
Milena napisał/a: |

Skorzystałam z kursów eskk, by nauczyć się szybko w związku z chęcią wyjazdu za granicę. Jestem zadowolona, bo kurs dla początkujących jest naprawde bardzo praktyczny.

S
Staniek napisał/a: |

Ciężko było mi zabrać się za naukę języka angielskiego po czterdziestce. W sumie to nigdy nie uczyłem się języków zbyt dużo. Miałem jednak postanowienie by spróbować i wybrłem właśnie kurs od eskk. Na razie jest bardzo dobrze. Kursy są przede wszystkim ciekawe - wciągają i sprawiają, że z przyjemnością czekamy na kolejne ładunek wiedzy. Będę pisał więcej na temat moich postępów.

R
Rafał napisał/a: |

Dla mnie największym wyzwaniem w języku angielskim i właściwie każdym języku obcym jest ciągłe motywowanie się. W kursach ESKK fajne jest to, że szybko widać pierwsze postępy i dlatego ciągle ma się chęć do dalszej nauki. Na razie zaliczone dla początkujących. Wkrótce biorę się za kolejny poziom zaawansowania :)

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO