Inne witryny Grupy Schouten & Nelissen

Kurs „Jak wygrać w negocjacjach”

Kurs negocjacji pomoże Ci skutecznie opanować techniki skutecznego porozumiewania się, a tym samym osiągnąć sukces w życiu zawodowym i towarzyskim. Nauka negocjacji jest znakomitą propozycją dla przedstawicieli niektórych zawodów, np. dla handlowców, w których skuteczne przekonywanie to umiejętność podstawowa i wymagana wśród pracodawców. To kurs rozwoju osobistego dostarczający korzyści osobom chcącym poznać sposoby na efektywne osiąganie swoich celów, zarówno tych zawodowych, jak i prywatnych.

Kurs negocjatora omawia szczegółowo etapy przygotowania rozmów, strategie i triki negocjacyjne oraz uczy, jak radzić sobie z pojawiającymi się przeszkodami. Szkolenie dostarczy Ci wskazówek, w jaki sposób wywierać wpływ na innych oraz prowadzić sprawną komunikację werbalną i niewerbalną. Poznasz też techniki skutecznej motywacji oraz ekonomicznej organizacji pracy.

Sprawdź również ofertę ESKK na ciekawe kursy hobbystyczne.

czas ESKK

Szkolenie negocjacje biznesowe, podobnie jak inne kursy ESKK, odbywa się w przyjaznych warunkach – bezstresowo i w dowolnie wybranym przez Ciebie czasie oraz miejscu.

słówka ESKK

Program kursu negocjacje zawiera zasady savoir-vivre'u oraz etyki biznesowej.

nauczyciel ESKK

W trakcie całego kursu masz zapewnioną opiekę doświadczonego nauczyciela.

Okładka kursu „Jak wygrać w negocjacjach”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 16

Poziom trudności: początkujący

Cena: 1680 zł ->199 zł

Opinie: (36 głosów)

Certyfikat: tak

Zamawiam Lekcja próbna ZA DARMO

Czego się nauczysz?

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

Wielu moich studentów przekonało się, że warto systematycznie odrabiać prace domowe. To dzięki nim łatwiej zapamiętują zdobytą wiedzę oraz osiągają lepsze wyniki. Zatem zachęcam wszystkich do ćwiczeń oraz kontaktu ze mną, bo jestem tutaj, żeby wam pomóc i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Karolina Kaliszan: koordynator nauczania ESKK
Karolina Kaliszan

Komentarze studentów


R
Rafał napisał/a: |

W handlu czy sprzedaży trzeba nauczyć się negocjować, dlatego ja zawsze chętnie korzystam z każdego kursu czy szkolenia, które jest mi w stanie przybliżyć tajniki skutecznej sprzedaży. Polecam kurs eskk

W
Wanda napisał/a: |

Dobry kurs w dobrej cenie.

L
Ludwik napisał/a: |

Na negocjacjach warto się znać, przekonałem się już wielokrotnie, szczególnie w branży handlowej. Dlatego kupuję każdy [podręcznik, który przybliża choć trochę techniki skutecznej sprzedaży. Pozdrawiam dobra szkołę eksternistyczną!

E
Ewka napisał/a: |

Techniki negocjacji trzeba znać.
Powiem krótko, ułatwiają przetrwać w tych trudnych czasach.

M
Magdalena napisał/a: |

Szanowni Państwo!
Zapoznałam się już z dwoma pierwszymi zeszytami z kursu" Jak wygrać w negocjacjach" oraz z pierwszym zeszytem" Skuteczna komunikacja". Po zapoznaniu się z nimi stwierdzam,że od negocjacji wiele zależy i od tego w jaki sposób negocjujemy. Natomiast skuteczna komunikacja stanowi nieodzowny element w negocjacjach i życiu codziennym. Dlatego uważam, że oba te kursy zazębiają się ze sobą tworząc jedną całość. Po zakończeniu tych kursów na pewno będę miała dużo więcej wiedzy z zakresu negocjacji, nad którymi nigdy się nie zastanawiałam oraz na temat skutecznej komunikacji , która jest tak ważna w życiu codziennym.
Serdecznie pozdrawiam.
Z wyrazami szacunku
Magdalena Sawuła

B
Bartek napisał/a: |

Niby negocjacji uczymy się całe życie, przecież od małego negocjujemy kupno zabawki, wypicie coca-coli. W późniejszymi życiu przełożenia sprawdzianu czy kartkówki na inny dzień. Jednak dopiero w dorosłym życiu okazuje się, ze negocjacje to nie lada sztuka, polecam kurs eskk, sam przerobiłem cały kurs w trzy dni tak mnie wciągnął. Pozdrawiam doskonała kadrę szkoleniową i wszystkich studentów eskk

P
Piotrek napisał/a: |

W negocjacjach trzeba po prostu opanować techniki, a efekty przychodzą same, teraz to wiem :-=0

T
Tomek napisał/a: |

Negocjacje przydają się w każdej dziedzinie życia, nie tylko zawodowej, polecam ten kurs zarówno kobietom jak i mężczyznom.

M
Mirek napisał/a: |

Kurs negocjacji doskonale nadaje się do samodzielniej nauki technik negocjacyjnych, są tu wskazówki o jakich nigdy nie słyszałem. Cieszę się, że mogłem skorzystać z tego kursu w domu, bez zbędnego uczęszczania na zajęcia gdzieś daleko.

Z
Zbyszek napisał/a: |

Sztuki negocjacji najlepiej nauczyć się na przykładach, a akurat w tym kursie jest ich całe mnóstwo :-)

I
Ignacy napisał/a: |

Super kurs negocjacji, nigdzie tak szybko nie nauczyłem się technik negocjacyjnych jak na tym kursie i przećwiczyłem na wielu przykładach i co najważniejsze, rady działają w realnym życiu.

J
Jadwiga napisał/a: |

Dobry kurs, uczy technik negocjacji nie tylko z partnerem, czy dzieckiem ale też przede wszystkim jak negocjować z klientami, jakich techniki stosować zarówno werbalne jak i niewerbalne. Uczy wielu postaw, jak dla mnie podstawowy kurs dla handlowców czy przedstawicieli handlowych. Pozdrawiam J.

K
Karina napisał/a: |

Teraz to dopiero po-negocjuję :-)))
Dobry kurs z praktycznymi wskazówkami, techniki negocjacyjne przydają się nie tylko w pracy.
Teraz dzieci już nie wchodzą mi na głowę :-) Pozdrawiam

R
Robert napisał/a: |

Po-negocjowałem cenę to znaczy kupiłem kurs w promocji wiec już pierwsze negocjacje mam za sobą teraz czsa na naukę różnych technik. Jestem na pierwszym zeszycie wiec za wcześnie na opinię, ale dam znać R.

T
Tymon napisał/a: |

Jestem sprzedawcą regionalnym i mimo licznych szkoleń z zakresu skutecznych technik sprzedaży postanowiłem i tak się dokształcić. Najważniejsze to inwestować w siebie.

M
Marek napisał/a: |

Triki negocjacyjne opanowane.
Teraz czuję się znacznie pewniej.
Zobaczymy jak teraz pójdzie mi sprzedaż...

M
Małgosia napisał/a: |

Jestem na 6-pakiecie lekcyjnym kursu negocjacji i już mój zasób wiedzy dotyczący technik negocjacji zwiększył się co najmniej trzykrotnie. Może dlatego, ze korzystałam do tej pory tylko z krótkiego jednodniowego szkolenia w swoim mieście. Dobra robota eskk, super kurs!

A
Arek napisał/a: |

Polecam, dobrze znać triki handlowe.

M
Marek napisał/a: |

W negocjacjach da się wygrać! Trzeba tylko dokładnie poznać techniki manipulacyjne :-) A tak poważnie bardzo dobry kurs eskk, korzystałem do tej pory wyłącznie z kursu językowego tej firmy, ten zakupiłem z czystej ciekawości. Sam stosuję na co dzień kilka technik negocjacyjnych opisanych w tym kursie, polecam

O
Oskar napisał/a: |

Dobry, przystępnie napisany kurs technik negocjacji.

M
Marek napisał/a: |

Całkiem, całkiem kurs negocjacji. Niebawem się okaże ile zapamiętałem z kursu, wkraczam od polowy listopada w świat handlowca :-)

R
Ruda napisał/a: |

Mnie osobiście bardzo kurs negocjacji zainteresował. Pracuję w handlu zatem codziennie prowadzę większe lub mniejsze negocjacje z klientami. Kurs bardzo pomocny, szkoda, że nie ma wersji online, mogłabym wtedy częściej do niego zaglądać. Pozdrawiam.

N
Norbert napisał/a: |

Doskołay kurs negocjacji :-)

W
Władek napisał/a: |

Extra kurs negocjacji, uczy jak krok po kroku przygotować się do negocjacji nie tylko handlowych. Pokazuje różne triki negocjacyjne, ale przede wszystkich kurs ten pomógł mi pozbyć się strachu, który paraliżował mnie niejednokrotnie, polecam ten kurs wszystkim przyszłym negocjatorom.

L
Laura napisał/a: |

Bardzo bogaty informacyjnie kurs negocjacji i do tego bez wychodzenia z domu. Bardzo fajny sposób zdobywania nowych umiejętności.

A
Alicja napisał/a: |

Techniki negocjacji przydają się w najróżniejszych zawodach na różnych stanowiskach, poprosiłam Szefa o zakup tego kursu, doskonały materiał szkoleniowy, triki negocjacyjne wykorzystuję na co dzień.

Z
Zośka napisał/a: |

Bardzo fajny kurs nie tylko uczy technik negocjacji ale przede wszystkim doradza jak uniknąć wielu problemów czy kłótni nie tylko w życiu zawodowym ale także osobistym. Jeden z ciekawszych poradników psychologicznych na jakie trafiłam dotychczas.

K
Kacper napisał/a: |

Kurs przyda się wszystkim sprzedawcą, jest niesamowicie pomocny, wcześniej nie znałem tylu trików negocjacyjnych a odbyłem wiele szkoleń. Kurs negocjacji OK.

F
Franciszek napisał/a: |

Kurs niezwykle przydatny w sferze przedstawiciela handlowego. Polecam.

T
Tereska napisał/a: |

Teraz negocjuje głównie z moim Mężem :-) A tak poważnie, bardzo ciekawy, pełen doskonałych rozwiązań kurs negocjacji. Polecam wszystkim pracującym w branży handlowej i nie tylko.

R
Radek napisał/a: |

Bardzo praktyczny i interesujący kurs negocjacji. Po kursie intuicyjnie wyczuwam zachowania przyszłych klientów. Wspaniała lektura :-)

U
Urszula napisał/a: |

Niesamowicie ciekawy kurs, w sposób bardzo przystępny nauczył mnie trików negocjacyjnych, w moim zawodzie przedstawiciela medycznego to wielki atut.

M
Maciej napisał/a: |

Dzisiaj całe nasze życie to kwestia kompromisów i negocjacji. Liczę, ze kurs nie tylko porusza kwestie negocjacji w sprawach zawodowych ale i osobistych.

J
Joanna napisał/a: |

Generalnie całe życie to sztuka negocjacji, w życiu prywatnym częściej stosuję porady z tego kursu niż w pracy, nie żartuję :-) polecam kurs dobrze skonstruowany i bardzo praktyczny.

A
Andrzej napisał/a: |

Kurs, który bardzo pomaga mi w pracy. Jestem sprzedawcą nieruchomości i umiejętność negocjowania cen jest tu niezastąpiona.

J
Jan napisał/a: |

Z uwagi na mój zawód kurs ten jest mi niezbędny. Miałem do wyboru albo 2-dniowe szkolenie albo właśnie ten kurs. Zdecydowałem, że jednak wybiorę kurs ESKK. A dlaczego? Bo wydał mi się bardziej szczegółowy, jaśniej wytłumaczony i przede wszystkim dłuższy niż 2 dni. Po kilku lekcjach mogę już powiedzieć, że moja decyzja była słuszna .Zakres materiału obszerniejszy, niż to co tam proponowali na 2 dni :)

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Użytkownicy, którzy kupili ten kurs, kupili również


Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO