Kurs niemieckiego w biznesie również z wersją ONLINE

Kurs „Niemiecki w biznesie” jest przeznaczony dla osób, które chcą, obok ogólnej znajomości niemieckiego, poznać także słownictwo dotyczące zagadnień ekonomicznych. Materiały zostały bardzo starannie opracowane – tak aby dostarczyć Ci wiedzy użytecznej w codziennych kontaktach handlowych z niemieckojęzycznymi kontrahentami. Kurs wprowadza ponad 1500 słów i wyrażeń z zakresu marketingu, finansów, księgowości, transportu, eksportu i ubezpieczeń oraz omawia zasady korespondencji handlowej.

Materiały są nastawione na komunikację biznesową, a ćwiczenia dobrane w taki sposób, by przygotować Cię do samodzielnego prowadzenia rozmów handlowych, negocjacji i szeroko rozumianej obsługi biznesu. Nowo poznawane zwroty oraz sformułowania wprowadzane są w kontekście życia biznesowego, dzięki czemu od razu wiesz, w jakich sytuacjach je stosować. Kurs został napisany na poziomie średnio zaawansowanym.

Z naszego kursu skorzystało już ponad 3 200 osób! Sprawdź także inne kursy niemieckiego od ESKK.

Kurs zawiera:

Podręczniki ESKK

Podręczniki i nagrania do lekcji

12 podręczników zawierających 24 lekcje, dzięki którym poznasz 1500 słów i wyrażeń związanych z tematyką biznesową. W trakcie nauki otrzymasz gratis publikację „Rachunkowość finansowa: słownik i indeks terminów”, zawierającą niemieckie i angielskie tłumaczenia terminów rachunkowych. Materiał w lekcjach jest porcjowany – na opanowanie każdej części wystarczy tylko 15-30 minut. Do wyboru podręcznik w wersji papierowej lub pdf. Nagrania uzupełniają lekcje i umożliwiają wykonywanie ćwiczeń: rozumienia ze słuchu, nagrania prawidłowej wymowy oraz dialogów. Są dostępne na platformie online. W pracy nad materiałami audio brał udział profesjonalny lektor oraz rodowici Niemcy.

Program do nauki słówek

Program do nauki słówek

Szybka nauka na smartfonie i komputerze: aplikacja posiada gotowe bazy słówek oraz opcję dodawania nowych, pozwala na odsłuchiwanie dźwięków i sprawdziany ze słuchu. Zawiera moduł rejestrujący postępy w nauce, testy podsumowujące.

Opiekę nauczyciela ESKK

Opiekę nauczyciela

Masz zagwarantowaną opiekę nauczyciela – doświadczonego lektora języka niemieckiego, który będzie sprawdzał Twoje prace domowe, wyjaśniał problematyczne zagadnienia i motywował do nauki. Odrabianie prac domowych nie jest obowiązkowe. Nauczyciel nie wystawia ocen.

w cenie 105 zł 84,00 zł /pakiet

Opcje dodatkowe:

Kurs ONLINE

Kurs ONLINE

Interaktywne lekcje pozwalają na skuteczne i wygodne doskonalenie różnych umiejętności językowych. Angażujące ćwiczenia stawiają na praktyczną naukę słówek, również poprzez zabawę. Kurs zawiera różnorodne przykłady, liczne ilustracje oraz testy podsumowujące.

Audiobook ESKK

Audiobook

Kurs przełożony na materiał do słuchania - wystarczy słuchać i powtarzać słowa i zwroty za lektorem, np. podczas jazdy samochodem. W nagraniach uczestniczyli profesjonalny lektor oraz użytkownicy języka niemieckiego. Audiobooki dostępne są na platformie online.

+ 16 zł/pakiet
Okładka kursu „Niemiecki w biznesie”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 12

Poziom trudności: śr. zaawansowany

CEFR informacje o CEFR A2 + B1

Cena: od 84

Opinie: (56 głosów)

Zaświadczenie ZUS: tak

Zamawiam Lekcja próbna ZA DARMO
Zobacz koszty wysyłki i pozostałe opłaty »

Czego się nauczysz?

Zamów TERAZ, a otrzymasz 20% RABATU!

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

Opracowując kurs języka niemieckiego, kierowałam się użytecznością zawartych w nim informacji. Szczególnie w przypadku niemieckiego używanego w kontaktach biznesowych widzimy, jak ważne jest – oprócz znajomości języka biznesu – zrozumienie specyficznej kultury obowiązującej w kontaktach formalnych. Kultura biznesowa w Niemczech różni się od polskiej – właśnie to chciałam podkreślić w lekcjach kursu.

dr Dana Piotrowska: wykładowca w Instytucie Filologii Germańskiej UAM, specjalistka w zakresie niemieckiego języka biznesu.
dr Dana Piotrowska

Komentarze studentów


P
Piotr napisał/a: |

Kurs ok.
Uczy podstaw niemieckiego i do tego wplata sporo słownictwa z zakresu ekonomii, handlu i księgowości.

L
Leszek napisał/a: |

Super podstawy biznesowego niemieckiego, już na co dzień, w pracy zawodowej używam kilku zwrotów. Super nauka, pozdrawiam L.

A
Aneta napisał/a: |

Opcja biznesowa bardzo mi się spodobała, brawa dla pomysłodawców.

M
Michał napisał/a: |

Bardzo dobre podstawy niemieckiego.
Akcenty biznesowe są tutaj dodatkowy atutem.

L
Leon napisał/a: |

Tego szukałem, właśnie takiego kursu :-)

Z
Zośka napisał/a: |

Zagadnienia biznesowe się przydają, teraz już to wiem, polecam

K
Kamila napisał/a: |

W dzisiejszych czasach zagadnienia biznesowe zawsze się przydają.
Polecam kurs, niemiecki jest na poziomie podstawowym, dacie radę, naprawdę warto.

M
Michał napisał/a: |

Bardzooooo dobry kurs.

R
Radek napisał/a: |

Dobry biznesowy niemiecki, polecam wszystkim, nawet znając tylko podstawy niemieckiego dacie radę.

W
Wojciech napisał/a: |

Dobra szkoła ze wspaniałymi warunkami do nauki niemieckiego +++

J
Juliusz napisał/a: |

W biznesie jest łatwiej ze znajomością każdego języka. Super kurs, polecam

R
Radek napisał/a: |

Łatwy i przystępny w nauce kurs niemieckiego, a do tego możliwość opanowania sporej ilości zagadnień biznesowo-handlowych.

R
Roman napisał/a: |

Biznesy z sąsiadami są niezwykle ważne. A tak poważnie polecam kurs niemieckiego eskk, skuteczny i tani.

A
Adriana napisał/a: |

Ten kurs jest bardzo konkretny, polecam :)

C
Czesław napisał/a: |

Dobry kurs biznesowy.
Osobiście uważam, że język sąsiadów trzeba znać, w końcu to nasz najbliższy nasz partner handlowy.

P
Piotr napisał/a: |

Spoko nauka niemieckiego.
Gdyby tak jeszcze doba maiła 36 godzin to już w ogóle byłoby fajnie.
Pozdrawiam wszystkich kursantów.

O
Olek napisał/a: |

Myślę, że dość dobrze wzbogacono kurs o zagadnienia ekonomiczno-finansowe. Sam osobiście kilku sformulowań używam na co dzień.

M
Miłosz napisał/a: |

Polecam.
Przydatny i ciekawie przygotowany kurs niemieckiego.

B
Bella napisał/a: |

Super przygotowany kurs pod względem nauki podstaw komunikacyjnego niemieckiego, nie wszystkie zwroty biznesowe wykorzystuję w pracy, ale i tak doskonały pomysł na wplecenie takich właśnie zwrotów w tematykę kursu. Pozdrowienia dla całej szkoły

W
Wioletta napisał/a: |

Jestem bardzo zadowolona z nauki języka niemieckiego,uczę się już podstaw tego języka,efekty są wyśmienite i teraz oczywiście zaczęłam też naukę niemiecki biznes,gorąco polecam wszystkim!!!

D
Dawid napisał/a: |

Nauka zagadnień biznesowych jest niezbędna w dzisiejszych czasach. Polecam!

I
Irena napisał/a: |

Jestem bardzo zadowolona z kursu Niemiecki w biznesie. Wprawdzie na razie dopiero przy 5 lekcji ale widze, ze kurs jest swietnie skonstruowany i przygotowany. Jedyna niedogodnosc to fakt, ze plytki CD nie dzialaja ani w moim komputerze, ani w otwarzaczu CD, korzystam wiec z materialow audio on-line.

E
Eugeniusz napisał/a: |

Bardzo fajnie opracowany tematycznie kurs do nauki podstaw niemieckiego, ciekawe ćwiczenia utrwalające, słownictwo w zasadzie z każdej dziedziny zarówno marketingowej jak i finansowej, kurs wart swojej ceny.

O
Oskar napisał/a: |

Dobrze przemyślany kurs, aspekty biznesowe przydają się nie tylko w pracy. Pozdrawiam

S
Sebastian napisał/a: |

Kurs ok.
Pomysł z zagadnieniami biznesowymi bardzo na czasie.
Super

O
Olimpia napisał/a: |

Własnie zakończyłam naukę niemieckiego w biznesie polecam każdemu ten kurs, jest w nim wszystko czego potrzeba, aby porozumieć się w kontaktach handlowych. Doskonały materiał dla ludzi wykorzystujących niemiecki w pracy.

L
Lidka napisał/a: |

Dobry kurs niemieckiego z ciekawymi zagadnieniami biznesowymi, jeśli macie podstawy niemieckiego opanowane to polecam, naprawdę niezły materiał.

A
Asiula napisał/a: |

Od niedawna pracuję w firmie gdzie kontakty handlowe są na codziennym miejscu, sprezentowałam sobie kurs niemieckiego w biznesie, z pewnością się przyda.

D
Dorota napisał/a: |

Mega przydatne słownictwo nie tylko w pracy. Polecam angielski w biznesie.

S
Stanisław napisał/a: |

Kurs niemieckiego ok.
Życie to jeden wielki biznes więc jak tu się nie uczyć niemieckiego w biznesie :-)

I
Igor napisał/a: |

Z elementami biznesu jak z zapasowymi kluczykami nigdy nie wiadomo kiedy się mogą przydać. Nikomu nie muszę mówić jak życie potrafi zaskakiwać. Zawsze zatem warto być w gotowości, stąd jak macie możliwość zakupu to polecam kurs niemieckiego dodatkowo z zagadnieniami biznesowymi.

F
Filip napisał/a: |

Zagadnienie dotyczące interesów handlowych czy czysto biznesowych zawsze przydają się w kontaktach z Niemcami. Bardzo pomysłowy kurs, osobiście jestem bardzo zadowolony z opracowanych zagadnień w kursie.

J
Jan napisał/a: |

Skuteczny kurs podstaw niemieckiego, elementy biznesu przydatne.

S
Sławek napisał/a: |

Wybrałem ten kurs, gdyż od początku założyłem, że gdy już uczę się niemieckiego to dlaczego nie od razu z elementami biznesu. W pracy zawodowej jeśli nie teraz, to w przyszłości elementy komunikacji handlowej mogą się przydać, w końcu to nasi sąsiedzi.

A
Arleta napisał/a: |

Niewiele jest na rynku materiałów do nauki niemieckiego z elementami biznesu, przeważają materiały z jezyka angielskiego. Cieszę się, że trafiłam na Państwa szkołę. Kurs porządnie opracowany a nauka bezstresowa. W zasadzie uczę się w drodze do pracy w autobusie to wystarcza :-)

H
Halina napisał/a: |

Bardzo modne są ostatnio kursy biznesowe. Jak macie już jakieś podstawy niemieckiego warto zainwestować w ten kurs. Wiele ciekawych temató, które z pewnością przydzadzą się w pracy zawodowej.

B
Bartek napisał/a: |

Zagadnienia w porządu jak na kurs niemieckiego w biznesie.

H
Henryk napisał/a: |

Kilka podstawowych zwrotów biznesowych w języku niemieckim to dzisiaj konieczność. Polecam każdemu ten kurs, który podstawy niemieckiego ma już za sobą.

K
Kamila napisał/a: |

Super kurs, zdobytą wiedzę z zakresu biznesu wykorzystuję w pracy zawodowej. Polecam ten kurs pozwala na nabycie swobody w komunikacji handlowej. Doskonały lektor niemieckiego.

M
Mirek napisał/a: |

Ciekawy kurs wzbogacił moją wiedzę w zagadnienia biznesowe. Komunikacja handlowa w tym języku niemieckim jest naprawdę prosta. Kurs bardzo praktyczny

P
Paweł napisał/a: |

Prowadzę sporo korespondencji handlowej kurs pozwolił mi poczuć się pewniej. Extra kurs, dzięki.

B
Brygida napisał/a: |

Zakupiłam kurs niemieckiego w biznesie, komunikacyjnie dobrze przygotowany szczególnie w kontakatch handlowych, bez zastrzeżeń.

J
Justyna napisał/a: |

Dobry kurs podstaw biznesowych niemieckiego, pracuję w firmie logistycznej i to był naprawdę udany zakup.

W
Weronika napisał/a: |

Ten kurs niemieckiego jest naprawdę dobry!! Polecam wszystkim, którzy używają niemieckiego biznesowego na co dzień!

I
Ignacy napisał/a: |

Właśnie ukończyłem kurs niemieckiego w biznesie. Ułatwił mi korespondencję w tym języku w firmie i dodatkowo, sporo opanowałam zagadnień z zakresu marketingu. Jest ok.

N
Natalia napisał/a: |

Donka, też się przymierzam do zdania tego egzaminu i też chętnie bym o nim poczytała. Ponawiam pytanie. Zdawał ktoś?

T
Tania napisał/a: |

Andrzej, ja skończyłam biznesowy niemiecki i nie żałuję. Wprawdzie był mi potrzebny do pracy ale i tak się opłacało.

W
Wiktoria napisał/a: |

Andrzeju, wszystko zależy do czego Ci niemiecki potrzebny. Jeżeli chcesz poszerzyć wiedzę (co jest zawsze wskazane), zapisuj się na ten kurs. W sumie, mała cena więc nawet jak położysz go na półce i nie będziesz się teraz uczył, to zawsze możesz w każdym momencie zacząć.

A
Anrzej napisał/a: |

Jak Wam się wydaje, znając niemiecki komunikatywnie, warto jeszcze kończyć ten kurs?

D
Donka napisał/a: |

Zdawał już ktoś egzamin Telc po ukończeniu tego kursu? Chodzi mi o egzamin B1 biznes po niemiecku.

K
Krzysiek napisał/a: |

Od dłuższego czasu zastanawiam się czy rozpocząć ten kurs i chyba się zdecyduje. Czytałem opis tego kursu. Wydaje się być dobry dla osób które chcą poznać słowka biznesowe po niemiecku.

J
Julia napisał/a: |

Mariusz, kurs trwa 12 miesięcy i według mnie nie jest trudny dla kogoś, kto chce się nauczyć słownictwa biznesowego.

M
Mariusz napisał/a: |

Jak długo trwa ten kurs i czy jest trudny?

J
Jessica napisał/a: |

Weronika, z tego co pamiętam to ten kurs posiada także podstawy niemieckiego więc nie powinnaś mieć problemów. Ale znów z drugiej strony, czemu nie zapiszesz się na kurs niemieckiego dla początkujących i po jego ukończeniu, dopiero na ten kurs? Byłoby Ci wygodniej się uczyć.

W
Waldemar Nowakowski napisał/a: |

Język niemiecki biznesowy to fajna sprawa dla osób które prowadzą interesy w tym kraju. Posiadam firmę transportową a więc się do nich zaliczam. Jestem w trakcie tego kursu i nie żałuję, że się na niego zdecydowałem.

W
Weronika napisał/a: |

Czy rozpoczynając ten kurs, muszę już mieć opanowane podstawy niemieckiego? Chodzi mi o słownictwo i gramatykę. Kiedyś uczyłam się niemieckiego w szkole ale było to dawno i niewiele pamiętam. Chciałam zapisać się na niemiecki w biznesie lecz mam obawy czy dam sobie radę. Jak myślicie?

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Użytkownicy, którzy kupili ten kurs, kupili również


Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO