Kurs zarządzania czasem w wersji ONLINE – NOWOŚĆ

Czas robi swoje. A ty człowieku? - pyta przewrotnie aforysta Stanisław Jerzy Lec. Co Ty robisz z czasem? Czy potrafisz zarządzać tym cennym zasobem?

Żyjemy w świecie, w którym niełatwo pogodzić życie zawodowe, rodzinne i towarzyskie, a do tego jeszcze znaleźć czas na samorealizację czy wartościowy odpoczynek. Funkcjonujemy w ciągłym pośpiechu, który paradoksalnie wcale nie pozwala nam zaoszczędzić czasu, a jedynie zwiększa poczucie niespełnienia i frustracji. Zadania zawodowe wykonujemy niedbale lub z opóźnieniem. W życiu osobistym umykają nam ważne chwile. Stres, nerwowe reakcje i rozdrażnienie odbijają się na naszym samopoczuciu i relacjach z otoczeniem… Ale tak nie musi być!

Z kursem „Zarządzanie czasem” możesz zyskać więcej czasu… bez wydłużania doby! Wyeliminujesz błędy wynikające z rutyny i presji czasu. Tym samym zredukujesz poziom stresu i zwiększysz efektywność. Twoja motywacja do działania, jak i satysfakcja z wykonanych zadań poszybują w górę. Opanowując sztukę zarządzania czasem zapewnisz sobie lepszą jakość życia.

Kurs zawiera:

Kurs ONLINE

Kurs ONLINE

Kurs jest w całości dostępny na platformie online. Taka forma pozwala na wygodne korzystanie z lekcji, gdy tylko tego potrzebujesz – aby przejrzeć materiały lub wykonać zadanie wystarczy mieć dostęp do Internetu. Kurs zawiera nagrania i opisy metod pomocnych w zarządzaniu czasem, konkretne przykłady z życia codziennego, praktyczne zadania oraz kwestionariusze zarządzania czasem.

nauczyciel ESKK

Nagrania i opisy, które zmienią Twoją perspektywę postrzegania czasu

czas ESKK

Przejrzysty schemat – łańcuch zasad gospodarowania czasem

słówka ESKK

Praktyczne przykłady obrazujące typowe błędy oraz przydatne wskazówki w zarządzaniu czasem

online ESKK

Zadania online, dzięki którym przećwiczysz ustalanie priorytetów i celów

Okładka kursu Zarządzanie czasem

Cena: 74,75 zł 59,80 zł

Opinie: (0 głosów)

Zamawiam

Czego się nauczysz?

Cennik kursu

Metoda standard
  • 74,75 zł 59,80 zł za cały kurs
  • w całości dostępny online
  • Zamawiam

Komentarze studentów


Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO