Kurs norweskiego również z wersją ONLINE

Dzięki elastycznej formie, kurs norweskiego ESKK jest idealną opcją zarówno dla osób pragnących podszkolić język, jak i tych, które chcą poznać go od podstaw. To jedno z nielicznych szkoleń na rynku, w którym nauka norweskiego jest prowadzona w tak różnorodny i ciekawy sposób.

Dla wygody naszych studentów opracowaliśmy narzędzia do nauki online. Teraz ponad 2000 użytecznych zwrotów, można poznać już nie tylko korzystając z podręczników, ale także interaktywnych aplikacji dostępnych na platformie online. Kurs stopniowo wprowadza zagadnienia od podstaw do poziomu średnio zaawansowanego. O wysokiej jakości materiałów i przystępnej formie nauki świadczy fakt, że po kurs „Norweski dla początkujących” sięgają przed egzaminami studenci skandynawistyki.

Z naszego kursu skorzystało już ponad 9 500 osób!

Kurs zawiera:

Podręczniki ESKK

Podręczniki i nagrania do lekcji

20 podręczników zawierających 40 lekcji, dzięki którym poznasz 2000 słów i zwrotów gotowych do użycia w codziennych sytuacjach. Materiał w lekcjach jest porcjowany – na opanowanie każdej części wystarczy tylko 15-30 minut. Do wyboru podręcznik w wersji papierowej lub pdf. Nagrania (łącznie ponad 17 godzin) uzupełniają lekcje i umożliwiają wykonywanie ćwiczeń: rozumienia ze słuchu, nagrania prawidłowej wymowy oraz dialogów. Są dostępne na platformie online. W pracy nad materiałami audio brał udział profesjonalny lektor oraz rodowici Norwegowie.

Program do nauki słówek

Program do nauki słówek

Szybka nauka na smartfonie i komputerze: aplikacja posiada gotowe bazy słówek oraz opcję dodawania nowych, pozwala na odsłuchiwanie dźwięków i sprawdziany ze słuchu. Zawiera moduł rejestrujący postępy w nauce, czytelne statystyki, testy podsumowujące.

Opiekę nauczyciela ESKK

Opiekę nauczyciela

Masz zagwarantowaną opiekę nauczyciela – doświadczonego lektora języka norweskiego, który będzie sprawdzał Twoje prace domowe, wyjaśniał problematyczne zagadnienia i motywował do nauki. Odrabianie prac domowych nie jest obowiązkowe. Nauczyciel nie wystawia ocen.

w cenie 94 zł 75,20 zł /pakiet

Opcje dodatkowe:

Kurs ONLINE

Kurs ONLINE

Interaktywne lekcje pozwalają na skuteczne i wygodne doskonalenie różnych umiejętności językowych. Angażujące ćwiczenia stawiają na praktyczną naukę słówek, również poprzez zabawę. Kurs zawiera różnorodne przykłady, liczne ilustracje oraz testy podsumowujące.

Audiobook ESKK

Audiobook

Kurs przełożony na materiał do słuchania - wystarczy słuchać i powtarzać słowa i zwroty za lektorem, np. podczas jazdy samochodem. Łącznie to ponad 21 godzin nagrań dostępnych na platformie online. W nagraniach uczestniczyli profesjonalny lektor oraz użytkownicy języka norweskiego.

+ 16 zł/pakiet
Okładka kursu „Norweski”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 20

Poziom trudności: początkujący

CEFR informacje o CEFR A1 + A2 + B1

Cena: od 75,20

Opinie: (127 głosów)

Świadectwo: tak

Zaświadczenie ZUS: tak

Wersja ONLINE: tak

Zamawiam Lekcja próbna ZA DARMO
Zobacz koszty wysyłki i pozostałe opłaty »

Czego się nauczysz?

Zamów TERAZ, a otrzymasz 20% RABATU!

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

Kiedy pytają mnie, jaki jest przepis na naukę języka, odpowiadam, że to systematyczność. Zaznaczam jednocześnie, że nie chodzi o wielogodzinne zakuwanie, bo ono tak naprawdę nie przynosi rezultatów. Lepiej poświęcić na naukę pół godziny dziennie. I sprawdzać swoje postępy, odrabiając prace domowe. Ci, którzy mi zaufali, widzą, że to działa!

Karolina Breś: absolwentka filologii norweskiej na UAM, właścicielka biura tłumaczeń.
Karolina Breś

Komentarze studentów


M
Marek napisał/a: |

Bardzo dobry kurs, nie spodziewałem się tak dobrej jakości materiałów. Takich szerokich możliwości nauki, niesamowicie duża ilość ćwiczeń szczególnie na platformie online, do tego materiały do słuchania w wygodnym formacie, które już dawno zgrałem do siebie i zabieram wszędzie na rower czy do samochodu. Dialogi dosłownie wyciągnięte z życia i do tego gramatyka podana dosłownie na tacy, w prosty, przyjazny sposób. I jak tu się nie uczyć norweskiego. Aczkolwiek muszę to powiedzieć: prosty język to to nie jest. Pozdrawiam profesjonalną szkołę językową i życzę wszystkiego dobrego. M.

K
Kornel napisał/a: |

Dobrze przygotowany kurs norweskiego pod każdym względem.
Nauka ciekawa i przede wszystkim skuteczna.
Pozdrawiam, student norweskiego - Kornel

K
Kajetan napisał/a: |

Bardzo dobrze opracowany kurs języka norweskiego pod kątem samodzielnej nauki, lekcje przejrzyste, nagrania dobrej jakości. Osobiście najczęściej korzystam z nagrań mp3 słuchając norweskiego w drodze na uczelnię. Bogate słownictwo i fajna tematyka poszczególnych lekcji. Ogólnie ok.

W
Wojtek napisał/a: |

Świetny norweski i w mowie i w piśmie. Polecam kurs szczególnie wersję online, wszystko pod ręką nawet podręczniki w pdf i można usiąść do nauki w każdym momencie. Super nauka podstaw norweskiego.

A
Adam napisał/a: |

Wypróbowałem lekcję próbna norweskiego na stronie, przejrzałem kurs online i od razu wiedziałem, że kurs wart jest zainteresowania. Obecnie jestem na szóstym pakiecie lekcyjnym, nauka idzie mi bardzo dobrze, lekcje są logicznie i przystępnie opracowane. Wymowa może na początku sprawiać problemy ale z czasem nawet nie zauważycie z jaką łatwością pójdzie wam nauka. Super norweski, polecam

A
Adam napisał/a: |

Obawiałem się nauki tego trudnego języka, ale już teraz wiem, ze moje obawy nie były uzasadnione. Norweski nie jest może łatwy, ale z kursem eskk nauczenie się podstaw norweskiego jest możliwe, wiem to z autopsji. Polecam wszystkim naukę norweskiego z eskk.

L
Laura napisał/a: |

Extra nauka norweskiego, wszystko ładnie tematyczne zebrane, bardzo dużo ćwiczeń wymowy, co pozwala na szybkie zapamiętywanie, duży +

M
Mateusz napisał/a: |

Wspaniała nauka norweskiego, wszystko pięknie przedstawione wzbogacone obrazkami, gramatyka przystępnie wytłumaczona, słownictwo przydatne na co dzień, nie ma żadnych dziwnych zwrotów. Wszystko się przydaje. Krok po kroku, zeszyt po zeszycie nauczycie się podstaw norweskiego. Wiem, bo sam jestem już absolwentem kursu norweskiego. I kolejny raz kieruję prośbę do eskk o wyższy poziom kursu, wierzę, że byliby chętni. Pozdrawiam

M
Mycha napisał/a: |

Bardzo dobry kurs norweskiego, wygodna platforma online i profesjonalny native speaker sprawiają, że ten trudny język daje się okiełznać.

S
Sylwester napisał/a: |

Ależ trudny język, ale powiedziało się A to trzeba powiedzieć i B. Zeszyty i lekcje online norweskiego zasługują na uwagę, są bardzo różnorodne, dopasowane tematycznie i pięknie zilustrowane. Nauczyciel wspiera na każdym kroku, dlatego mobilizuję się jak mogę, aby nie zawieść zarówno szkoły jak i siebie. Trzymajcie kciuki za moje postępy. Pozdrawiam serdecznie

J
Jola napisał/a: |

Kurs jest wyjątkowy, nie tylko uczy słownictwa i zwrotów ale tez zapoznaje z obyczajami, jakie panują w Norwegii. Bardzo podobają mi się lekcje, są przejrzyste i ciekawe, a lektor mówi bardzo wyraźnie. Mimo trudności językowych jakie występują przy nauce tego języka, moje postępy są zadowalające. Pozdrawiam J.

D
Dobromir napisał/a: |

Przyjemna nauka trudnego norweskiego :-)
Nie jest źle, miałem większe obawy na starcie. Pozdrawiam

A
Andrzeju napisał/a: |

Jest dobrze. Pozdrawiam

E
Emil napisał/a: |

Fajny norweski.
Ćwiczenia online umożliwiają ciekawą i szybką naukę słówek i zwrotów.
Gramatyka trudna ale dacie radę.
Pozdrawiam wszystkich studentów norweskiego!

A
Aleksandra napisał/a: |

Przechodząc okres próbny (2 tygodnie) kursu norweskiego mogę śmiało polecić ten kurs każdemu kto chce się go nauczyć od zera, sama bym kontynuowała naukę gdyby nie czas. Uda się każdemu kto będzie się uczyć systematycznie, tak jak napisali dzięki regularnej nauce nawet chwilkę dziennie można zauważyć rezultaty. :)

E
Elka napisał/a: |

Jestem z siebie dumna. Opanowałam podstawy norweskiego i to w całkiem niezłym stylu. Bardzo dziękuję eskk za ten kurs oraz mojemu nauczycielowi za cierpliwość i wsparcie.

A
Anatol napisał/a: |

Uczę się norweskiego u siebie w Norwegii z podręczników eskk. Kurs jest przejrzyście napisany, bardzo dużo dialogów umożliwiających ćwiczenie konkretnych sytuacji życiowych, spokojnie można nauczyć się porządnych podstaw norweskiego. Obecnie komunikuję się w tym języku już całkiem dobrze i chyba poprawnie, bo spotykam się ze zrozumieniem drugiej strony :) Pozdrawiam szkołę!

C
Czarek napisał/a: |

Spoko norweski, opanujecie ten język bez większych problemów.

M
Monika napisał/a: |

Norweskiego uczę się z eskk od paru miesięcy, na początku była przerażona szczególnie wymową, obecnie już oswoiłam się zarówno z akcentem jak i brzmieniem norweskiej wymowy. Doskonałe materiały do słuchania, osłuchuję się ze zwrotami i słówkami nie tylko w domu, ale także w drodze do pracy, czy przy obieraniu ziemniaków, utrwalanie dotychczasowych zwrotów jest bardzo ważne. Próbujcie i nie zrażajcie się, nauka z tym kursem działa! Pozdrawiam zarówno początkujących jak i aktywnych już kursantów.

A
Anna napisał/a: |

Naprawdę dobry kurs do nauki norweskiego, próbowałam już różnych metod nauki tego języka i z tej jestem najbardziej zadowolona. Lekcje norweskiego eskk pozwalają na opanowanie przynajmniej podstaw tego języka, na to najbardziej liczę później postaram się poszukać osoby, z którą mogłabym szlifować komunikacyjny norweski. Pozdrawiam wszystkich kursantów norweskiego i życzę wytrwałości w tej niełatwej drodze nauki norweskiego.

W
Witold napisał/a: |

Przybywam w Norwegii od pół roku, zakupiłem kurs już wyjeżdżając z kraju i chciałem tylko powiedzieć, że kurs jest ok, a nauka norweskiego nie jest wcale taka straszna. Pozdrawiam

J
Jozefina napisał/a: |

Naukę rozpoczęłam po namowie koleżanki z sąsiedztwa, która uczy się norweskiego właśnie z waszych kursów. Wspaniała nauka. Proszę pomyśleć o norweskim dla średnio zaawansowanym dla lojalnych Klientów :-) Pozdrawiam kadrę eskk

P
Piotr napisał/a: |

Ładnie, skutecznie opracowany kurs norweskiego.

B
Bartek napisał/a: |

Naukę norweskiego zacząłem pół roku temu w eskk. Początki nie były łatwe, ale proszę mi wierzyć już po miesiącu na tyle osłuchałem się z językiem norweskim, że nauka szła mi coraz lepiej. Polecam ten kurs, jedna z fajniejszych form przyswajania języka.

A
Adrianna napisał/a: |

Dobra szkoła nauki norweskiego.

R
Robert napisał/a: |

Uczyłem się z eskk angielskiego, obecnie sytuacja życiowa spowodowała, że chciałbym nauczyć się norweskiego. Już po pierwszych zeszytach widzę, że nie będzie łatwo, norweski jest dużo trudniejszy niż sądziłem, ale na szczęście podręczniki i lekcje online są tak ciekawe, więc póki co nie straciłem motywacji. Pozdrawiam

P
Piotr napisał/a: |

Polecam, mega dobry kurs nauki norweskiego.

K
Ksawery napisał/a: |

Szczerze powiem, że nie wiem, czy gdyby nie konieczność to kiedykolwiek zdecydowałbym się na naukę norweskiego. Strasznie trudny język. Podziwiam wszystkich Państwa, że nauka przychodzi Państwu z taką łatwością. Materiały do nauki norweskiego bez zarzutu, ale moja podświadomość mówi mi póki co, że chyba nie dam rady, biorę się zatem za siebie. Państwo dali radę to i Ja dam!

e
elzbieta napisał/a: |

ESKK to Najlepszy kurs na świecie do nauki języka obcego .Dzięki ESKK nauczyłam się angielskiego , francuskiego a teraz sie uczę norweskiego .

N
Natalka napisał/a: |

Potwierdzam fantastyczny kurs do nauki norweskiego.

M
Mikolaj napisał/a: |

Systematyczna nauka norweskiego daje efekty.
Pozdrawiam kadrę eskk

A
Antoni napisał/a: |

Niesamowicie skuteczna nauka norweskiego, nigdy wcześniej nie trafiłem na tak dobre materiały. Różnorodność ćwiczeń porażająca. Z taka szkołą językową można się uczyć. Fajnie tematycznie poukładane zagadnienia i zwroty, ciekawie przygotowane lekcje online. Taki kurs każdemu będę polecał.

D
Daniel napisał/a: |

Witam serdecznie. Zacząłem kurs norweskiego pod koniec sierpnia 2017 roku i od razu przypadł mi do gustu. Ten kurs jest tak czytelnie i zarazem prosto skonstruowany, że każdy kto po niego sięgnie będzie zadowolony. Mieszkam w Norwegii i pragnę nauczyć się tego języka a ESKK mi w tym ogromnie pomogła. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

S
Sławek napisał/a: |

Super kurs norweskiego, długo decydowałem się na kurs i nie mogłem się zdecydowac na szkołę, teraz wiem, że to był dobry wybór, bardzo dobrze skomponowane ćwiczenia, doskonały lektor, bardzo dużo ćwiczeń dodatkowych ciekawie ziluistrowanych, naprawdę bardzo dobry kurs norweskiego.

M
Mariusz napisał/a: |

Skuteczna nauka norweskiego.
Kurs jest tak dobry, że zawsze możecie liczyć na moją pozytywną opinię.
Pozdrawiam

M
Marysia napisał/a: |

Bardzo trudna jest nauka norweskiego. Niech nikt się nie łudzi, że będzie łatwo. U mnie początki były straszne, trudne słownictwo, trudna wymowa, wszystko przychodziło z wielkim trudem, ale kurs jest wyjątkowo dobrze opracowany i teraz jest już coraz lepiej. Także dla wszystkich powątpiewających, nie zrażajcie się, dacie radę!

M
Marek napisał/a: |

Za tydzień wyjeżdżam do Norwegii, chciałem podziękować za możliwość nauki norweskiego. Kurs wspaniale opracowany. Słówka, dialogi, lektor, nauczyciel wszystko precyzyjnie dopracowane. Bardzo obawiałem się nauki norweskiego teraz ze spokojem mogę ruszać w drogę. Dziękuję!

A
Antoni napisał/a: |

Skuteczny kurs norweskiego. Polecam szkołę językową eskk.

Z
Zofia napisał/a: |

Uczę się w Norwegii języka norweskiego właśnie z waszych materiałów, jestem bardzo zadowolona z efektów, ćwiczenia bardzo różne i tematycznie i technicznie, pięknie zilustrowane. Do tego lektor bez zarzutu, wyraźnie, głośno z akcentem, dialogi i ćwiczenia dzięki odpowiedniemu formatowi mogę zabierać ze sobą na spacery. Wspaniała nauka, dobry kurs!

N
Norbert napisał/a: |

Byłem przerażony nauką norweskiego. Jestem w Norwegii od ponad pól roku. Znałem tylko język angielski. Nikt w Norwegii nie chciał mówić w tym języku, byłem zrozpaczony. Już wcześniej nabyłem kurs norweskiego eskk ale nauka wydawała mi się tak trudna, musiałem się przełamać, życie zmusiło mnie do tego i jakoś poszło. Już proste zdania czy zwroty nie stanowią dla mnie problemu. Dziękuję eskk za materiały i za opiekę nauczyciela.

B
Barbara napisał/a: |

Trudny język, ale jak się bardzo się chce to się człowiek nauczy i norweskiego. Jestem absolwentką od roku. Zatem da się!

A
Anna napisał/a: |

Bardzo dziękuję eskk za ten kurs. Bez niego nie wiem jak bym się odnalazła, tutaj nikt nie chciał rozmawiać w innym języku niż norweski :-( Wspaniałe kurs, bardzo ciekawie opracowany a przede wszystkim skuteczny. Dziękuję przede wszystkim za materiały do słuchania, to własnie ćwiczenia wymowy pozwoliły mi uwierzyć w siebie i rozpocząć naukę tego jakże trudnego języka. Wspaniały kurs!

P
Paula napisał/a: |

Nauka norweskiego do prostych nie należy, ale cieszę się, że mam możliwość korzystania z tak fantastycznych materiałów, myślę, że nie dałabym rady gdyby nie lekcje online. Tylko ciekawe i różnorodne ćwiczenia pozwalają mi nie tracić nadziei, że wreszcie uda mi się opanować podstawy tego języka. Trzymajcie za mnie kciuki.

B
Bogdan napisał/a: |

Trzeba eskk oddać - to dobre materiały do nauki norweskiego. A korzystałem już z wielu :-)

D
Dominik napisał/a: |

Bardzo dobre materiały audio norweskiego. Przyzwoity kurs.

O
Olga napisał/a: |

Dzięki materiałom audio norweskiego moje postępy nabrały tempa. Profesjonalna szkoła i profesjonalny kurs norweskiego.

M
Michał napisał/a: |

Idealny kurs do nauki norweskiego za granicą. Tutaj nie ma czasu na chodzenie na zajęcia, szczególnie w małych miejscowościach, nie ma nawet takiej możliwości, kurs eskk okazał się niesłychanie pomocny. Podziękowania dla firmy za ciekawe i różnorodne materiały do nauki norweskiego.

A
Agnieszka napisał/a: |

Nauka norweskiego wcale nie jest taka straszna. Też tak myślałam na początku. Szybko zmieniłam zdanie, materiały kursu na 6!

J
Jan napisał/a: |

Fajne materiały do samodzielnej nauki norweskiego, wiele ciekawych sytuacji dosłownie wyjętych z życia. Wszystko prosto wytłumaczone na co zwrócić uwagę przy wymowie słówek. Bardzo przyjazny kurs podstaw norweskiego.

K
Karol napisał/a: |

Mieszkam w Norwegii od pół roku, mam pracę i wszystko co do szczęścia potrzeba. Uczę się norweskiego z Wami i chciałem podziękować za ten kurs, bo Norwedzy są bardzo rozmowni ale tylko w swoim języku :-)

S
Sabina napisał/a: |

Niesamowicie atrakcyjne materiały jak na kurs norweskiego. Jestem pod wrażeniem. Nauka może być jednak przyjemna.

P
Piotr napisał/a: |

Lektor norweskiego super! Byłem jakiś czas w Norwegii, trochę się osłuchałem i teraz doskonalę naukę z eskk.

M
Mateusz napisał/a: |

Bardzo pomocny i interesujący kurs norweskiego i można się uczyć przez internet. Fajnie!

W
Wieslawa napisał/a: |

Jestem bardzo zadowolona z ukończenia tego kursu.Teraz przygotowuję się do egzaminu. Moja córka, która chodzi do liceum w Norwegii widząc moje postępy w nauce, też twierdzi tak jak ja, że to bardzo dobry kurs. Polecam ten kurs wszystkim, którzy chcą się nauczyć tego języka.

J
Jacek napisał/a: |

Przebywam w Norwegii od pół roku ucząc się norweskiego z Państwa materiałów. Bardzo dobry kurs norweskiego.

J
Janina napisał/a: |

Uczę się norweskiego z tego kursu od roku. Wyjeżdżam opiekować się wnuczką do Norwegii. Muszę pochwalić szkołę za dobre materiały do nauki. Ciekawe, praktyczne. łatwe i przyjemne. Bardzo dobry kurs. Życzę wszystkim pracownikom eskk zdrowia.

B
Bogna napisał/a: |

Kurs norweskiego w porządku.

R
Remigiusz napisał/a: |

Zachęcające materiały do nauki. Jestem na 6 lekcji i szacun dla autorów. Wymowa słownictwa perfekcyjna!

J
Justyna napisał/a: |

W przyszłym roku planuję zobaczyć fiordy, ogólnie bardzo podoba mi się Norwegia dlatego zamówiłam kurs norweskiego. Mam nadzieję, że podołam.

G
Grzesiek napisał/a: |

Latem byłem w Norwegii, aby sobie dorobić. Trzy miesiące szybko zleciały i trzeba było wracać na uczelnię. Za rok mam tam zamiar wrócić, a tymczasem wykorzystuję czas na naukę podstaw języka.

M
Marian napisał/a: |

Witam ponownie tym razem pragnę zakomunikować, że ukończyłem kurs norweskiego. Pochwalę się, że obecnie czytam książki w języku norweskim.

Łukasz napisał/a: |

Pozdrawiam wszystkich, zarówno tych, którzy uczą się norweskiego dla przyjemności jak i z konieczności. Ja niestety z konieczności. Jest cool!

J
Jan napisał/a: |

Norweski godny polecenia. Uczę się pół roku języka norweskiego z eskk i jestem usatysfakcjonowany. Dobrze wydane pieniądze.

Z
Zofia napisał/a: |

Zapisałam się pół roku temu na kurs norweskiego z mieszanymi odczuciami. Teraz z czystym sumieniem mogę polecić naukę norweskiego w tej szkole wszystkim zainteresowanym.

W
Wojtek napisał/a: |

Zakupiłem kurs z opcją online, w zasadzie całymi dniami siedzę przy kompie. Nauka norweskiego mnie przerażała ale tylko do momentu zakupu materiałów teraz wiem, że można się nauczyć nawet tak trudnego języka.

M
Mikołaj napisał/a: |

Nauka norweskiego z tym kursem to pestka. Chociaż początki były różne :-)

T
Tamara napisał/a: |

Nauka norweskiego od samego początku nie sprawiała mi problemu. Uczę się przeważnie na komputerze z wersji online dosłownie pół godziny dziennie bo nie mam więcej czasu. Materiały są ok.

L
Leszek napisał/a: |

Super ćwiczenia z różnych dziedzin życia, można się sporo nauczyć. Nauka norweskiego wcale nie musi być trudna, chociaż wymowa jest dla mnie nadal kłopotliwa.

I
Iza napisał/a: |

Mi już została ostatnia praca domowa i egzamin. Muszę przyznać, że nauka norweskiego jest fajna jednak dla mnie jest to trudny język. Angielski szybciej mi wchodzi. Lekcje są bardzo przystępne ale szkoda, że ESKK nie ma w ofercie konwersacji.

A
Adam napisał/a: |

Witam, nauka norweskiego przychodzi mi z łatwością. Bardzo lubię robić ćwiczenia.

W
Wanda napisał/a: |

Nie myślałam, że nauka norweskiego może być całkiem spoko. Polecam :)

H
Hania napisał/a: |

Nauka norweskiego to dobry pomysł.:) Ja uczę się od 2 miesięcy i jest całkiem spoko. Wiadomo trzeba się troszkę przyłożyć, ale kurs jest tak przygotowany, że szybko wchodzą nowe lekcje :).

M
Marta napisał/a: |

Tak od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym kursem norweskiego. Z waszych komentarzy wynika, że warto go kupić. Chyba w tym miesiącu się skuszę:).

M
Marzena napisał/a: |

Kupiłam kurs norweskiego trochę z przymusu. Moja praca wymagała znajomości tego języka, ale teraz jestem mega zadowolona. Odkryłam, że w całkiem przyjemny sposób można uczyć się i widzieć efekty tej nauki.

P
Paulina napisał/a: |

Kasiu, nauka norweskiego nie jest wcale taka trudna!:) Trzeba się oczywiście przyłożyć do tego, ale czy jest coś za darmo?:)

Łukasz napisał/a: |

Świetnie skonstruowany kurs norweskiego online. Jestem zadowolony!

K
Kasia napisał/a: |

Ja chcę się uczyć tego języka! Ale czy norweski to język, którego da się nauczyć?:)

H
Hania napisał/a: |

Z nauką norweskiego jest tak, dopóki nie spróbujesz to nie uwierzysz, że idzie się tego języka nauczyć:). Polecam wszystkim. Język nie należy do najłatwiejszych na pierwszy rzut oka, ale kurs tak Cię prowadzi, że nie masz problemu z przerobieniem lekcji.

J
Janek napisał/a: |

Ten kurs norweskiego jest całkiem, całkiem fajny ;)

Łukasz napisał/a: |

Dzięki eskk za ten kurs:). Nauka norweskiego online to przyjemność. Kurs jest czytelny, zrozumiały, dużo ćwiczeń i przykładów.

F
Franek napisał/a: |

Bardzo dobry kurs norweskiego. Dużo przydatnego słownictwa i ćwiczeń.

H
Hania napisał/a: |

A dla mnie nauka norweskiego nie stanowiła żadnego problemu. Kurs zawiera słowa jakie używa się w Norwegii na co dzień – to bardzo ułatwia komunikacje!

M
Mateusz napisał/a: |

Tomek, język norweski faktycznie jest specyficzny, ale jeśli mieszkasz tam, to będzie Ci o wiele łatwiej. Nie zastanawiaj się tylko bierz się do nauki :). Trzymam za Ciebie kciuki.

Łukasz napisał/a: |

Norweski to dobry wybór. Polecam.

T
Tomasz napisał/a: |

Norweski nie należy do łatwych języków. Pracuję w Norwegii od kilku tygodni i chyba przyszedł czas na jakiś kurs bo nic nie rozumiem. Tylko czy ja sobie poradzę?

M
Mateusza napisał/a: |

Norweski z ESKK jest całkiem prosty:). Nie znając całkowicie tego języka obawiałem się trochę samodzielnej nauki, ale okazało się, że nie ma czego. Dobrze przygotowany kurs, sam prowadzi krok po kroku, to klucz do sukcesu:). Polecam wszystkim do nauki norweskiego.

S
Sara napisał/a: |

Iza, witaj w gronie studenciaków :). Daj znać jak idzie Ci nauka.

I
Iza napisał/a: |

Uczyłam się już kiedyś angielskiego z eskk, a teraz przyszedł czas na naukę norweskiego. Od jutra zaczynam :)

Łukasz napisał/a: |

Bardzo dobrze napisany kurs norweskiego. Wszystko jasne i czytelne. Fajny kurs online i audiobooki. Daję 5 z plusem:)

M
Marta napisał/a: |

Andrzej, dokładnie tak jak piszesz kurs norweskiego jest tak opracowany, że samodzielna nauka jest naprawdę prosta. Wiem to z doświadczenia:).

A
Andrzej napisał/a: |

Właśnie kupiłem kurs norweskiego :). Sam jestem ciekawy czy dam rade. Podobno kurs jest przygotowany specjalnie do samodzielnej nauki.

D
Darek W. napisał/a: |

Popieram, nauka norweskiego jest spoko. Dobrze przygotowane lekcje, łatwy w obsłudze kurs online i przyjazna cena promocyjna;).

B
Bogdan napisał/a: |

Przebywałem jakiś czas w Norwegii i wiem, że norweski to bardzo trudny język. Trzymajcie zatem za mnie kciuki bo właśnie rozpocząłem zmagania z nauką norweskiego.

K
Kami napisał/a: |

Taka nauka norweskiego to spoko sprawa. Nowocześnie i bez ciśnienia :)

I
Irek napisał/a: |

Dużo czasu poświęciłem na przeszukanie ofert kursów języka norweskiego i powiem, że ten kurs przyciągnął moją uwagę od razu. Jest wersja online, są materiały do słuchania, a zawartość kursu robi wrażenie. Polecam

D
Dorota napisał/a: |

Mnie też życie zmusiło do nauki norweskiego. Trafiłam na ten kurs dzięki opiniom w internecie i przyznaję materiały bardzo przystępnie opracowane. Dzięki audiobookowi norweskiego uczę się nawet w podróży.

J
Jacek napisał/a: |

Znalazłem pracę w Norwegii, znam angielski ale w szybkim tempie chciałem opanować norweski. Znalazłem ten kurs w wyszukiwarce, pobrałem lekcję próbną norweskiego i od razu mi się spodobał. Ale ile już potrafię, szok.

M
Michał napisał/a: |

Nie mogłem uwierzyć, że kiedykolwiek nauczę się norweskiego. Żona kupiła mi to szkolenie, zapewniając, że dam radę i rzeczywiście dałem:)

T
Tomek napisał/a: |

Duże oklaski dla ESKK za ten kurs. Bardzo mi się przydał do nauki norweskiego na obczyźnie.

K
KRZYSZTOF napisał/a: |

Mieszkam w Norwegii dopiero od roku. Dużo rozumiałem, jednak miałem kłopot z mową w tym języku. Kupiłem ten kurs i on pozwolił mi przełamać barierę językową a także poznać nowe słownictwo.

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Użytkownicy, którzy kupili ten kurs, kupili również


Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO