Inne witryny Grupy Schouten & Nelissen

Kurs norweskiego z wersją ONLINE

Interesuje Cię nauka norweskiego od podstaw? A może chcesz udoskonalić posiadane już umiejętności? W obu przypadkach kurs norweskiego ESKK to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Dzięki elastycznej formie kursu oraz różnorodności zawartych w nim materiałów, język norweski i jego podstawy przyswoisz z łatwością. Wybierając nasz kurs języka norweskiego, stawiasz na ciekawą i efektywną naukę!

Jeśli zależy Ci, aby dobrze poznać norweski, jednocześnie opanowując język w najwygodniejszy dla Ciebie sposób, pamiętaj, że w ESKK możesz korzystać zarówno z podręczników, jak i narzędzi do nauki online. Sam wybierasz, jaką formę nauki wolisz. Korzystając z interaktywnych aplikacji dostępnych na platformie online lub z podręczników, poznasz ponad 2000 użytecznych zwrotów oraz zagadnienia od podstaw aż do poziomu średnio zaawansowanego. Nauka języka norweskiego z ESKK jest po prostu wyjątkowo skuteczna – dowodem wysokiej użyteczności kursu jest fakt, że po „Norweski dla początkujących” sięgają przed egzaminami studenci skandynawistyki.

Dołącz do grona ponad 9500 osób, które postawiły na nasz kurs norweskiego!

Kurs języka norweskiego zawiera:

Podręczniki ESKK

Podręczniki i nagrania do lekcji

Język norweski, a dokładniej jego podstawy, zostały zawarte w 20 podręcznikach, obejmujących 40 lekcji, podczas których nauczysz się 2000 słów i zwrotów, z których będziesz mógł korzystać na co dzień. Przygotowując kursy językowe, zadbaliśmy, aby nauka norweskiego była wygodna – materiał został podzielony w taki sposób, aby opanowanie jednej części zajmowało nie więcej niż 30 minut. Możesz korzystać z tradycyjnego podręcznika lub w wersji elektronicznej. Do Twojej dyspozycji jest także 17 godzin nagrań dostępnych na platformie online. Dzięki nim nauka norweskiego staje się skuteczniejsza - możesz doskonalić umiejętność rozumienia ze słuchu, prawidłowej wymowy, czy prowadzenia dialogów. W pracy nad materiałami audio brał udział profesjonalny lektor oraz rodowici Norwegowie.

Kurs ONLINE

Kurs ONLINE

Kurs norweskiego online to skuteczny i wygodny sposób na doskonalenie umiejętności. Norweski online umożliwia naukę przez zabawę, zawiera wiele przykładów, grafik oraz testy podsumowujące.

Audiobook ESKK

Audiobook

Nauka norweskiego w domu obejmuje także kurs w wersji audio. Możesz słuchać i powtarzać słówka, kiedy tylko masz na to czas - nawet wykonując inne czynności. Ponad 21 godzin nagrań czeka na platformie online. W nagraniach uczestniczyli profesjonalny lektor oraz użytkownicy języka norweskiego.

Program do nauki słówek

Program do nauki słówek

Szybka i skuteczna nauka języka norweskiego teraz możliwa jest także na smartfonie i komputerze. Skorzystaj z aplikacji zapewniającej dostęp do gotowej bazy słówek z opcją dodawania nowych, materiałów audio i sprawdzianów ze słuchu. Z aplikacją możesz także śledzić postępy w nauce oraz rozwiązywać testy podsumowujące.

Opiekę nauczyciela ESKK

Opiekę nauczyciela

Język norweski dla początkujących staje się łatwiejszy, gdy możesz liczyć na wsparcie doświadczonego lektora języka norweskiego. Będzie on sprawdzał Twoje prace domowe, wyjaśniał problematyczne kwestie i motywował do nauki. Pamiętaj, że odrabianie prac domowych nie jest obowiązkowe, a nauczyciel nie będzie Cię oceniał.

w wersji z e-podręcznikiem w cenie 94 zł 65,80 zł /pakiet

w wersji z drukowanym podręcznikiem w cenie 114 zł 75,80 zł /pakiet

Okładka kursu „Norweski”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 20

Poziom trudności: początkujący

CEFR informacje o CEFR A1 + A2 + B1

Cena: od 65,80 zł

Opinie: (172 głosów)

Świadectwo: tak

Zaświadczenie ZUS: tak

Wersja ONLINE: tak

Zamawiam  

wersja ECO z e-podręcznikiem

Zamawiam

wersja z podręcznikiem drukowanym

Nauka norweskiego jeszcze nigdy nie była tak prosta!

Nasz kurs nauki języka norweskiego jest dostosowany do potrzeb osób rozpoczynających swoją przygodę w tym obszarze. Niezależnie od tego, czy chcesz nauczyć się norweskiego ze względów osobistych, zawodowych czy podróżniczych, kurs norweskiego od ESKK zapewni Ci solidne podstawy i umożliwi skuteczną naukę tego fascynującego języka. Co wyróżnia opracowane przez nas rozwiązanie dydaktyczne?

  • Poszczególne lekcje w ramach pakietów są skoncentrowane na skutecznej nauce języka norweskiego od podstaw, obejmujące naukę alfabetu, podstawowe zwroty, gramatykę i wymowę. Dzięki temu przekonasz się, że język norweski dla początkujących nie musi okazać się wyzwaniem ponad Twoje siły!
  • Oferujemy opcjonalny kurs norweskiego online, który pozwala na ciekawą naukę w oparciu o zabawę, różnorodne przykłady, atrakcyjne grafiki oraz testy podsumowujące.
  • Jeśli chcesz opanować norweski i jego podstawy, to nasz kurs jest strzałem w dziesiątkę – po jego ukończeniu opanujesz niezbędne umiejętności w zakresie mówienia, rozumienia i czytania po norwesku.
  • Nasze autorskie kursy, w tym kurs norweskiego, obejmują nie tylko podręczniki i nagrania do lekcji, ale także program do nauki słówek oraz opiekę doświadczonego lektora.

Norweski podstawy – zrób pierwszy krok w swoim rozwoju językowym

Dzięki naszemu kursowi przekonasz się, że nauka norweskiego bez wychodzenia z domu może być skuteczna. W jego ramach oferujemy aż 40 lekcji, które w wygodny sposób pozwolą Ci zanotować satysfakcjonujące postępy. Wykwalifikowany lektor norweskiego przypisany do Twojego kursu zapewni Ci bezcenne wsparcie, za sprawą którego z pewnością nie zabraknie Ci motywacji do systematycznej pracy nad językiem.

Poza kursem norweskiego dla początkujących dostępne są u nas inne sprawdzone kursy językowezachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą ESKK!

Zobacz koszty wysyłki i pozostałe opłaty »

Czego się nauczysz?

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

Kiedy pytają mnie, jaki jest przepis na naukę języka, odpowiadam, że to systematyczność. Zaznaczam jednocześnie, że nie chodzi o wielogodzinne zakuwanie, bo ono tak naprawdę nie przynosi rezultatów. Lepiej poświęcić na naukę pół godziny dziennie. I sprawdzać swoje postępy, odrabiając prace domowe. Ci, którzy mi zaufali, widzą, że to działa!

Karolina Breś: absolwentka filologii norweskiej na UAM, właścicielka biura tłumaczeń.
Karolina Breś

Program kursu

Świadectwo

Świadectwo ESKK

Świadectwo ESKK jest cennym dokumentem potwierdzającym poziom umiejętności zdobytych w trakcie kursu. Wystawione przez ESKK – instytucję o ponad 30-letnim doświadczeniu w edukacji na odległość – będzie z pewnością Twoim atutem w czasie poszukiwania pracy.

Egzamin

Warunkiem przystąpienia do egzaminu jest ukończenie kursu i uregulowanie wszystkich należności za otrzymane pakiety lekcyjne. Przystąpienie do niego jest dobrowolne i może nastąpić w dowolnym momencie, o ile ukończony kurs nadal znajduje się w aktualnej ofercie. Egzamin przeprowadzany jest w formie pisemnego testu wyboru. Zestawy pytań za każdym razem losowane są komputerowo. Aby zaliczyć egzamin, należy poprawnie odpowiedzieć na ponad połowę pytań.

Zgłoszenie na egzamin

Jeszcze w trakcie trwania kursu otrzymasz formularz zgłoszenia na egzamin. Możesz także zgłosić się telefonicznie, dzwoniąc pod numer 61 879 32 67.

Termin i forma egzaminów

Egzaminy odbywają się zdalnie w trybie online za pomocą programu Skype.

Zapisy przyjmujemy w systemie ciągłym. Czas trwania egzaminu to ok. 30 minut.

Płatności

Opłata egzaminacyjna wynosi:

Na miesiąc przed wyznaczonym terminem egzaminu otrzymasz od ESKK zaproszenie na egzamin wraz z informacją o formie płatności.

Ciekawostki o Norwegii

Norwegia zajmuje jedno z pierwszych miejsc w rankingu państw, w których żyje się najlepiej. Wysokie zarobki od kilku lat przyciągają do krainy fiordów także pracowników z Polski. To właśnie w tym kraju odnotowuje się najszybszy przyrost polskich imigrantów, także tych, którzy wcześniej wybrali Wielką Brytanię lub Irlandię.

W tym słabo zaludnionym kraju wciąż można znaleźć wiele ciekawych ofert pracy. Potrzebni są tam specjaliści i robotnicy pracujący przy wydobyciu ropy naftowej, w przemyśle rybnym, leśnictwie, turystyce, budownictwie i opiece zdrowotnej (Norwegia od dawna rekrutuje polskie pielęgniarki), marynarze i przedstawiciele innych zawodów morskich.

Norwegia stworzyła szereg udogodnień dla pracowników z krajów UE, więc formalności związane z pracą jest bardzo łatwo wypełnić. Tylko że norwescy pracodawcy stawiają jeden warunek – trzeba znać język norweski!

Czy wiesz, że...

... to norweski wynalazca, Johan Vaaler, opatentował w 1899 r. spinacz biurowy?

... Norwegia jest jednym z największych eksporterów gazu ziemnego i ropy naftowej na świecie?

... Norwegia jest szóstym krajem w Europie pod względem powierzchni, ale zaledwie dwudziestym ósmym pod względem liczby ludności?

... Hornindalsvatnet w Norwegii jest najgłębszym jeziorem Europy (514 m)?

Komentarze studentów


Z
Zuzanna napisał/a: |

OK kurs norweskiego online

K
Kamila napisał/a: |

Bardzo długo szukałam odpowiedniego kursu dla siebie, kupowałam tradycyjne książkowe podręczniki, ale muszę przyznać, że Państwa oferta nauki online na platformie jest po prostu najlepsza. lekcje są fajnie poukładane tematycznie, uczę się danego zakresu słownictwa, ćwiczenia różnorodne, a materiały do odsłuchu wprost genialne, wsiadając do samochodu od razu włączam lekcje. Polecam naukę norweskiego z ESKK

A
Antonina napisał/a: |

Podstawy norweskiego dla każdego, polecam ten kurs online.

M
Małgosia napisał/a: |

Trudny język, niezwykle cenne lekcje do odsłuchu z lektorem, bardzo ułatwiają naukę.

O
Oliwka napisał/a: |

Super norweski online.

K
Kasia napisał/a: |

OK kurs online norweskiego

M
Magdalena napisał/a: |

OK lekcje norweskiego online.

M
Maciej napisał/a: |

Norweski ok.
Lekcje super

B
Bogna napisał/a: |

Dobre podstawy języka norweskiego.
Kurs z różnorodnymi narzędziami do nauki języka.
Polecam

M
Małgorzata napisał/a: |

Dobra nauka norweskiego.

M
Marian napisał/a: |

Bardzo skuteczna nauka norweskiego, lekcje ciekawe, zróżnicowane tematycznie. Polecam

I
Ireneusz napisał/a: |

Norweski dla każdego.
Wygodna nauka we własnym tempie. Świetne lekcje online.

A
Anna napisał/a: |

Polecam norweski, super nauka.

M
Marcin napisał/a: |

Kurs OK.
Polecam szczególnie naukę online norweskiego na platformie ESKK. Sztos.

M
Mikołaj napisał/a: |

Krok po kroku uczę się podstaw języka norweskiego. Początki były różne, ale teraz dzięki systematycznej pracy z materiałem powtórkowym idzie mi coraz lepiej. Pozdrawiam fantastyczną szkołę

I
Igor napisał/a: |

Uczę się systematycznie norweskich zwrotów i słówek.
Lekcje są tematycznie ciekawie opracowane co ułatwią naukę.
Platforma online bezcenna.

K
Karolina napisał/a: |

Dobry kurs języka norweskiego, platforma intuicyjna z ogromna liczba ćwiczeń. lektor OK.

L
Lidka napisał/a: |

Extra norweski, pozdrawiam.

A
Amelia napisał/a: |

Norweskiego uczę się na platformie online od pól roku, na początku było ciężko, ale teraz widzę postępy i mam większą chęć do nauki. Język muszę opanować wymaga tego ode mnie pracodawca, także proszę trzymać kciuki.

A
Asia napisał/a: |

OK Norweski :-)

M
Marzena napisał/a: |

Norweski OK.
Fajne promocja cenowa na kursy.

P
Paulina napisał/a: |

Fajna, nie taka trudna nauka norweskiego.
Cudnie mieć taki kurs pod ręką.

K
Klaudia napisał/a: |

Odpowiada mi nauka online z ESKK. Norweski na bardzo wysokim poziomie.

W
Wiki napisał/a: |

Bardzo dobry kurs norweskiego online

M
Mirka napisał/a: |

Bardzo dobry kurs. Jestem zadowolona z nauki norweskiego.

M
Marta napisał/a: |

Polubiłam naukę norweskiego. Ta metoda nauki bardzo mi odpowiada.
Polecam kurs

M
Marek napisał/a: |

Bardzo dobrze uczy się norweskiego z kursu online. Polecam

W
Weronika napisał/a: |

Bardzo dobre lekcje norweskiego szczególnie w wersji online. Platforma dostępna z każdego miejsca przez całą dobę co bardzo ułatwia uczenie się. Polecam naukę norweskiego bardzo różnorodne narzędzia do nauki sprawiają, ze szybko zapomina się jak trudnego języka się uczymy :-) Polecam naukę z ESKK

P
Piotr napisał/a: |

Skuteczny kurs norweskiego

J
Jola napisał/a: |

Norweski jak dla mnie perfekcyjny kurs.

M
Mateusz napisał/a: |

Świetny kurs norweskiego, nareszcie trafiłem na dobry podręcznik i super lekcje online.

M
Marek napisał/a: |

Bardzo bałam się nauki norweskiego, sytuacja życiowa zmusiła mnie do tego, wiec nie było wyboru. Cieszę się, ze trafiłam na ofertę eskk, to bardzo dobrze opracowane kursy. Metoda nauki sprawdza się w każdej formie. Osobiście bardzo lubię naukę online, aczkolwiek przy powtarzaniu materiały najlepiej sprawdzają się audiobooki. Dzięki formatowi MP3 zgrałem lekcje bez problemu i słucham podczas jazdy samochodem czy biegania. Polecam naukę norweskiego.

L
Laura napisał/a: |

Cieszę się, że mogę uczyć się norweskiego z eskk, wspaniałe materiały

A
Alfred napisał/a: |

Dobre podstawy norweskiego. Nauka przyjemna, materiały bardzo różnorodne.

I
Iwona napisał/a: |

Doskonale sobie zdaję sprawę jak trudna jest nauka norweskiego, dlatego uczę się systematycznie tak jak nakazuje podręcznik eskk. Efekty są, zatem jestem zadowolona.

L
Laura napisał/a: |

Dobre podstawy norweskiego.

M
Marian napisał/a: |

Bardzo fajna nauka norweskiego online, uczę się z chęcią podstawowych zwrotów. Ćwiczę wymowę w samochodzie w drodze do pracy. Widzę ogromne postępy i to mnie mobilizuje do dalszej nauki. Dziękuję eskk za praktyczny, skuteczny kurs.

M
Mirek napisał/a: |

Skuteczna nauka podstaw norweskiego, z kursem eskk dacie radę.

B
Bartosz napisał/a: |

Idealny norweski pod każdym względem, czy lekcje online czy audiobooki, wszystko przemawia do mnie i co najważniejsze daje szybkie efekty. Jestem zadowolony z nauki norweskiego z eskk.

R
Roman napisał/a: |

Bardzo dobrze opracowany kurs języka norweskiego. Zarówno słownictwo jak i gramatyka. A proszę mi wierzyć norweski nie jest prostym językiem do opanowania. Uczę się systematycznie i widzę postępy. Materiały do słuchania zabieram wszędzie na spacer do samochodu. To pozwala mi osłuchiwać się z wymowa i utrwalać przerobiony na lekcji materiał. A lekcje online traktuje jako odskocznie od codzienności, laptop dobra herbata, wygodna kanapa i śmigam po ćwiczeniach online. Polecam kurs norweskiego eskk, to dobrze zainwestowane pieniądze. Pozdrawiam R.

W
Wanda napisał/a: |

O języku norweskim w eskk powiedziała mi koleżanka, która jest bardzo zadowolona z nauki z eskk. Doskonała platforma online, bardzo intuicyjna a sam kurs świetnie poukładany tematycznie. Pozdrawiam W.

M
Michał napisał/a: |

Efektywna nauka norweskiego, efekty widać już po kilku zeszytach lekcyjnych, ciekawe lekcje online, mnóstwo interesujących, życiowych dialogów i ćwiczeń. Kurs wart jest zainteresowania, ode mnie szóstka.

A
Andrzej napisał/a: |

Dobrze opracowane podręczniki do nauki norweskiego, do tego lekcje online w ciekawy sposób pozwalają wyćwiczyć poznane słowa i zwroty, co pozwala utrwalić dotychczasowe zagadnienia. Wszystko czytelne, oprawione przejrzystą szatą graficzną. Dla mnie klasa.

S
Sylwia napisał/a: |

Super język norweski.
Lubię siadać do lekcji online, a nagrań mogłabym słuchać non stop.
Trudny język, ale do nauczenia.
Pozdrawiam

R
Remigiusz napisał/a: |

Znajomy polecił mi naukę norweskiego z tą szkołą, bardzo mu za to dziękuję. Materiały są pierwszorzędne. Nauka nie sprawia większych problemów, choć norweski jest trudny zarówno w wymowie jak i w piśmie. Pierwsze kroki za mną, z dnia na dzień idzie mi coraz lepiej. Pozdrawiam R.

M
Michu napisał/a: |

Trudny język, ale warto próbować, po roku nauki mogę powiedzieć, że podstawy norweskiego i to nawet w stopniu komunikatywnym opanowane :-)

M
Marek napisał/a: |

Bardzo dobry kurs, nie spodziewałem się tak dobrej jakości materiałów. Takich szerokich możliwości nauki, niesamowicie duża ilość ćwiczeń szczególnie na platformie online, do tego materiały do słuchania w wygodnym formacie, które już dawno zgrałem do siebie i zabieram wszędzie na rower czy do samochodu. Dialogi dosłownie wyciągnięte z życia i do tego gramatyka podana dosłownie na tacy, w prosty, przyjazny sposób. I jak tu się nie uczyć norweskiego. Aczkolwiek muszę to powiedzieć: prosty język to to nie jest. Pozdrawiam profesjonalną szkołę językową i życzę wszystkiego dobrego. M.

K
Kornel napisał/a: |

Dobrze przygotowany kurs norweskiego pod każdym względem.
Nauka ciekawa i przede wszystkim skuteczna.
Pozdrawiam, student norweskiego - Kornel

K
Kajetan napisał/a: |

Bardzo dobrze opracowany kurs języka norweskiego pod kątem samodzielnej nauki, lekcje przejrzyste, nagrania dobrej jakości. Osobiście najczęściej korzystam z nagrań mp3 słuchając norweskiego w drodze na uczelnię. Bogate słownictwo i fajna tematyka poszczególnych lekcji. Ogólnie ok.

W
Wojtek napisał/a: |

Świetny norweski i w mowie i w piśmie. Polecam kurs szczególnie wersję online, wszystko pod ręką nawet podręczniki w pdf i można usiąść do nauki w każdym momencie. Super nauka podstaw norweskiego.

A
Adam napisał/a: |

Wypróbowałem lekcję próbna norweskiego na stronie, przejrzałem kurs online i od razu wiedziałem, że kurs wart jest zainteresowania. Obecnie jestem na szóstym pakiecie lekcyjnym, nauka idzie mi bardzo dobrze, lekcje są logicznie i przystępnie opracowane. Wymowa może na początku sprawiać problemy ale z czasem nawet nie zauważycie z jaką łatwością pójdzie wam nauka. Super norweski, polecam

A
Adam napisał/a: |

Obawiałem się nauki tego trudnego języka, ale już teraz wiem, ze moje obawy nie były uzasadnione. Norweski nie jest może łatwy, ale z kursem eskk nauczenie się podstaw norweskiego jest możliwe, wiem to z autopsji. Polecam wszystkim naukę norweskiego z eskk.

L
Laura napisał/a: |

Extra nauka norweskiego, wszystko ładnie tematyczne zebrane, bardzo dużo ćwiczeń wymowy, co pozwala na szybkie zapamiętywanie, duży +

M
Mateusz napisał/a: |

Wspaniała nauka norweskiego, wszystko pięknie przedstawione wzbogacone obrazkami, gramatyka przystępnie wytłumaczona, słownictwo przydatne na co dzień, nie ma żadnych dziwnych zwrotów. Wszystko się przydaje. Krok po kroku, zeszyt po zeszycie nauczycie się podstaw norweskiego. Wiem, bo sam jestem już absolwentem kursu norweskiego. I kolejny raz kieruję prośbę do eskk o wyższy poziom kursu, wierzę, że byliby chętni. Pozdrawiam

M
Mycha napisał/a: |

Bardzo dobry kurs norweskiego, wygodna platforma online i profesjonalny native speaker sprawiają, że ten trudny język daje się okiełznać.

S
Sylwester napisał/a: |

Ależ trudny język, ale powiedziało się A to trzeba powiedzieć i B. Zeszyty i lekcje online norweskiego zasługują na uwagę, są bardzo różnorodne, dopasowane tematycznie i pięknie zilustrowane. Nauczyciel wspiera na każdym kroku, dlatego mobilizuję się jak mogę, aby nie zawieść zarówno szkoły jak i siebie. Trzymajcie kciuki za moje postępy. Pozdrawiam serdecznie

J
Jola napisał/a: |

Kurs jest wyjątkowy, nie tylko uczy słownictwa i zwrotów ale tez zapoznaje z obyczajami, jakie panują w Norwegii. Bardzo podobają mi się lekcje, są przejrzyste i ciekawe, a lektor mówi bardzo wyraźnie. Mimo trudności językowych jakie występują przy nauce tego języka, moje postępy są zadowalające. Pozdrawiam J.

D
Dobromir napisał/a: |

Przyjemna nauka trudnego norweskiego :-)
Nie jest źle, miałem większe obawy na starcie. Pozdrawiam

A
Andrzeju napisał/a: |

Jest dobrze. Pozdrawiam

E
Emil napisał/a: |

Fajny norweski.
Ćwiczenia online umożliwiają ciekawą i szybką naukę słówek i zwrotów.
Gramatyka trudna ale dacie radę.
Pozdrawiam wszystkich studentów norweskiego!

A
Aleksandra napisał/a: |

Przechodząc okres próbny (2 tygodnie) kursu norweskiego mogę śmiało polecić ten kurs każdemu kto chce się go nauczyć od zera, sama bym kontynuowała naukę gdyby nie czas. Uda się każdemu kto będzie się uczyć systematycznie, tak jak napisali dzięki regularnej nauce nawet chwilkę dziennie można zauważyć rezultaty. :)

E
Elka napisał/a: |

Jestem z siebie dumna. Opanowałam podstawy norweskiego i to w całkiem niezłym stylu. Bardzo dziękuję eskk za ten kurs oraz mojemu nauczycielowi za cierpliwość i wsparcie.

A
Anatol napisał/a: |

Uczę się norweskiego u siebie w Norwegii z podręczników eskk. Kurs jest przejrzyście napisany, bardzo dużo dialogów umożliwiających ćwiczenie konkretnych sytuacji życiowych, spokojnie można nauczyć się porządnych podstaw norweskiego. Obecnie komunikuję się w tym języku już całkiem dobrze i chyba poprawnie, bo spotykam się ze zrozumieniem drugiej strony :) Pozdrawiam szkołę!

C
Czarek napisał/a: |

Spoko norweski, opanujecie ten język bez większych problemów.

M
Monika napisał/a: |

Norweskiego uczę się z eskk od paru miesięcy, na początku była przerażona szczególnie wymową, obecnie już oswoiłam się zarówno z akcentem jak i brzmieniem norweskiej wymowy. Doskonałe materiały do słuchania, osłuchuję się ze zwrotami i słówkami nie tylko w domu, ale także w drodze do pracy, czy przy obieraniu ziemniaków, utrwalanie dotychczasowych zwrotów jest bardzo ważne. Próbujcie i nie zrażajcie się, nauka z tym kursem działa! Pozdrawiam zarówno początkujących jak i aktywnych już kursantów.

A
Anna napisał/a: |

Naprawdę dobry kurs do nauki norweskiego, próbowałam już różnych metod nauki tego języka i z tej jestem najbardziej zadowolona. Lekcje norweskiego eskk pozwalają na opanowanie przynajmniej podstaw tego języka, na to najbardziej liczę później postaram się poszukać osoby, z którą mogłabym szlifować komunikacyjny norweski. Pozdrawiam wszystkich kursantów norweskiego i życzę wytrwałości w tej niełatwej drodze nauki norweskiego.

W
Witold napisał/a: |

Przybywam w Norwegii od pół roku, zakupiłem kurs już wyjeżdżając z kraju i chciałem tylko powiedzieć, że kurs jest ok, a nauka norweskiego nie jest wcale taka straszna. Pozdrawiam

J
Jozefina napisał/a: |

Naukę rozpoczęłam po namowie koleżanki z sąsiedztwa, która uczy się norweskiego właśnie z waszych kursów. Wspaniała nauka. Proszę pomyśleć o norweskim dla średnio zaawansowanym dla lojalnych Klientów :-) Pozdrawiam kadrę eskk

P
Piotr napisał/a: |

Ładnie, skutecznie opracowany kurs norweskiego.

B
Bartek napisał/a: |

Naukę norweskiego zacząłem pół roku temu w eskk. Początki nie były łatwe, ale proszę mi wierzyć już po miesiącu na tyle osłuchałem się z językiem norweskim, że nauka szła mi coraz lepiej. Polecam ten kurs, jedna z fajniejszych form przyswajania języka.

A
Adrianna napisał/a: |

Dobra szkoła nauki norweskiego.

R
Robert napisał/a: |

Uczyłem się z eskk angielskiego, obecnie sytuacja życiowa spowodowała, że chciałbym nauczyć się norweskiego. Już po pierwszych zeszytach widzę, że nie będzie łatwo, norweski jest dużo trudniejszy niż sądziłem, ale na szczęście podręczniki i lekcje online są tak ciekawe, więc póki co nie straciłem motywacji. Pozdrawiam

P
Piotr napisał/a: |

Polecam, mega dobry kurs nauki norweskiego.

K
Ksawery napisał/a: |

Szczerze powiem, że nie wiem, czy gdyby nie konieczność to kiedykolwiek zdecydowałbym się na naukę norweskiego. Strasznie trudny język. Podziwiam wszystkich Państwa, że nauka przychodzi Państwu z taką łatwością. Materiały do nauki norweskiego bez zarzutu, ale moja podświadomość mówi mi póki co, że chyba nie dam rady, biorę się zatem za siebie. Państwo dali radę to i Ja dam!

e
elzbieta napisał/a: |

ESKK to Najlepszy kurs na świecie do nauki języka obcego .Dzięki ESKK nauczyłam się angielskiego , francuskiego a teraz sie uczę norweskiego .

N
Natalka napisał/a: |

Potwierdzam fantastyczny kurs do nauki norweskiego.

M
Mikolaj napisał/a: |

Systematyczna nauka norweskiego daje efekty.
Pozdrawiam kadrę eskk

A
Antoni napisał/a: |

Niesamowicie skuteczna nauka norweskiego, nigdy wcześniej nie trafiłem na tak dobre materiały. Różnorodność ćwiczeń porażająca. Z taka szkołą językową można się uczyć. Fajnie tematycznie poukładane zagadnienia i zwroty, ciekawie przygotowane lekcje online. Taki kurs każdemu będę polecał.

D
Daniel napisał/a: |

Witam serdecznie. Zacząłem kurs norweskiego pod koniec sierpnia 2017 roku i od razu przypadł mi do gustu. Ten kurs jest tak czytelnie i zarazem prosto skonstruowany, że każdy kto po niego sięgnie będzie zadowolony. Mieszkam w Norwegii i pragnę nauczyć się tego języka a ESKK mi w tym ogromnie pomogła. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

S
Sławek napisał/a: |

Super kurs norweskiego, długo decydowałem się na kurs i nie mogłem się zdecydowac na szkołę, teraz wiem, że to był dobry wybór, bardzo dobrze skomponowane ćwiczenia, doskonały lektor, bardzo dużo ćwiczeń dodatkowych ciekawie ziluistrowanych, naprawdę bardzo dobry kurs norweskiego.

M
Mariusz napisał/a: |

Skuteczna nauka norweskiego.
Kurs jest tak dobry, że zawsze możecie liczyć na moją pozytywną opinię.
Pozdrawiam

M
Marysia napisał/a: |

Bardzo trudna jest nauka norweskiego. Niech nikt się nie łudzi, że będzie łatwo. U mnie początki były straszne, trudne słownictwo, trudna wymowa, wszystko przychodziło z wielkim trudem, ale kurs jest wyjątkowo dobrze opracowany i teraz jest już coraz lepiej. Także dla wszystkich powątpiewających, nie zrażajcie się, dacie radę!

M
Marek napisał/a: |

Za tydzień wyjeżdżam do Norwegii, chciałem podziękować za możliwość nauki norweskiego. Kurs wspaniale opracowany. Słówka, dialogi, lektor, nauczyciel wszystko precyzyjnie dopracowane. Bardzo obawiałem się nauki norweskiego teraz ze spokojem mogę ruszać w drogę. Dziękuję!

A
Antoni napisał/a: |

Skuteczny kurs norweskiego. Polecam szkołę językową eskk.

Z
Zofia napisał/a: |

Uczę się w Norwegii języka norweskiego właśnie z waszych materiałów, jestem bardzo zadowolona z efektów, ćwiczenia bardzo różne i tematycznie i technicznie, pięknie zilustrowane. Do tego lektor bez zarzutu, wyraźnie, głośno z akcentem, dialogi i ćwiczenia dzięki odpowiedniemu formatowi mogę zabierać ze sobą na spacery. Wspaniała nauka, dobry kurs!

N
Norbert napisał/a: |

Byłem przerażony nauką norweskiego. Jestem w Norwegii od ponad pól roku. Znałem tylko język angielski. Nikt w Norwegii nie chciał mówić w tym języku, byłem zrozpaczony. Już wcześniej nabyłem kurs norweskiego eskk ale nauka wydawała mi się tak trudna, musiałem się przełamać, życie zmusiło mnie do tego i jakoś poszło. Już proste zdania czy zwroty nie stanowią dla mnie problemu. Dziękuję eskk za materiały i za opiekę nauczyciela.

B
Barbara napisał/a: |

Trudny język, ale jak się bardzo się chce to się człowiek nauczy i norweskiego. Jestem absolwentką od roku. Zatem da się!

A
Anna napisał/a: |

Bardzo dziękuję eskk za ten kurs. Bez niego nie wiem jak bym się odnalazła, tutaj nikt nie chciał rozmawiać w innym języku niż norweski :-( Wspaniałe kurs, bardzo ciekawie opracowany a przede wszystkim skuteczny. Dziękuję przede wszystkim za materiały do słuchania, to własnie ćwiczenia wymowy pozwoliły mi uwierzyć w siebie i rozpocząć naukę tego jakże trudnego języka. Wspaniały kurs!

P
Paula napisał/a: |

Nauka norweskiego do prostych nie należy, ale cieszę się, że mam możliwość korzystania z tak fantastycznych materiałów, myślę, że nie dałabym rady gdyby nie lekcje online. Tylko ciekawe i różnorodne ćwiczenia pozwalają mi nie tracić nadziei, że wreszcie uda mi się opanować podstawy tego języka. Trzymajcie za mnie kciuki.

B
Bogdan napisał/a: |

Trzeba eskk oddać - to dobre materiały do nauki norweskiego. A korzystałem już z wielu :-)

D
Dominik napisał/a: |

Bardzo dobre materiały audio norweskiego. Przyzwoity kurs.

O
Olga napisał/a: |

Dzięki materiałom audio norweskiego moje postępy nabrały tempa. Profesjonalna szkoła i profesjonalny kurs norweskiego.

M
Michał napisał/a: |

Idealny kurs do nauki norweskiego za granicą. Tutaj nie ma czasu na chodzenie na zajęcia, szczególnie w małych miejscowościach, nie ma nawet takiej możliwości, kurs eskk okazał się niesłychanie pomocny. Podziękowania dla firmy za ciekawe i różnorodne materiały do nauki norweskiego.

A
Agnieszka napisał/a: |

Nauka norweskiego wcale nie jest taka straszna. Też tak myślałam na początku. Szybko zmieniłam zdanie, materiały kursu na 6!

J
Jan napisał/a: |

Fajne materiały do samodzielnej nauki norweskiego, wiele ciekawych sytuacji dosłownie wyjętych z życia. Wszystko prosto wytłumaczone na co zwrócić uwagę przy wymowie słówek. Bardzo przyjazny kurs podstaw norweskiego.

K
Karol napisał/a: |

Mieszkam w Norwegii od pół roku, mam pracę i wszystko co do szczęścia potrzeba. Uczę się norweskiego z Wami i chciałem podziękować za ten kurs, bo Norwedzy są bardzo rozmowni ale tylko w swoim języku :-)

S
Sabina napisał/a: |

Niesamowicie atrakcyjne materiały jak na kurs norweskiego. Jestem pod wrażeniem. Nauka może być jednak przyjemna.

P
Piotr napisał/a: |

Lektor norweskiego super! Byłem jakiś czas w Norwegii, trochę się osłuchałem i teraz doskonalę naukę z eskk.

M
Mateusz napisał/a: |

Bardzo pomocny i interesujący kurs norweskiego i można się uczyć przez internet. Fajnie!

W
Wieslawa napisał/a: |

Jestem bardzo zadowolona z ukończenia tego kursu.Teraz przygotowuję się do egzaminu. Moja córka, która chodzi do liceum w Norwegii widząc moje postępy w nauce, też twierdzi tak jak ja, że to bardzo dobry kurs. Polecam ten kurs wszystkim, którzy chcą się nauczyć tego języka.

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Użytkownicy, którzy kupili ten kurs, kupili również


Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO