Kurs asertywności w wersji ONLINE – NOWOŚĆ

Twoi sąsiedzi zachowują się głośno, ale nie wiesz jak zwrócić im uwagę? Kolejna wizyta teściowej jest Ci nie na rękę, ale i tak nie umiesz jej odmówić? Wymiana towaru w sklepie wprawia Cię w zakłopotanie?

Wolisz zagryźć zęby i zrezygnować z realizacji własnych potrzeb, bo boisz się, że ktoś nie posądził Cię o bycie niegrzecznym albo samolubnym? Z pewnością potrzebujesz nauczyć się asertywności!

Asertywność to umiejętność wyrażania siebie w sposób jasny, szczery i bezpośredni, przy jednoczesnym poszanowaniu praw innych ludzi. Asertywność nie oznacza bezwzględności ani braku uprzejmości – to dbanie o własny komfort. To także rozliczenie się z błędnymi przekonaniami, które do tej pory Cię blokowały, jak np. to, że nie można sprzeciwić się autorytetom, a prośba o pomoc jest oznaką słabości.

Kurs pozwoli przećwiczyć Ci asertywne zachowania w konkretnych, życiowych sytuacjach, nabrać pewności siebie i żyć w zgodzie z samym sobą.

Kurs zawiera:

Kurs ONLINE

Kurs ONLINE

Kurs jest w całości dostępny na platformie online. Taka forma pozwala na wygodne korzystanie z lekcji, gdy tylko tego potrzebujesz – aby przejrzeć materiały, wykonać zadanie lub przećwiczyć wybraną technikę zachowań asertywnych, wystarczy mieć dostęp do Internetu. Kurs zawiera nagrania i opisy metod budowania asertywności, ciekawe przykłady z życia wzięte, praktyczne zadania, test stylu komunikacji.

nauczyciel ESKK

Nagrania i opisy, które w zrozumiały sposób uczą postaw asertywnych

czas ESKK

Skuteczne techniki zachowań asertywnych

słówka ESKK

Praktyczne przykłady, dzięki którym poznasz różne rodzaje komunikacji i zachowania

online ESKK

Test stylu komunikacji wskaże, jaki typ zachowania dominuje u Ciebie

Okładka kursu Asertywność w wersji ONLINE

Cena: 49,75 zł39,80 zł

Opinie: (0 głosów)

Zamawiam

Czego się nauczysz?

Cennik kursu

Metoda standard
  • 49,75 zł 39,80 zł za cały kurs
  • w całości dostępny online
  • Zamawiam

Komentarze studentów


Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO