Kurs portugalskiego również z wersją ONLINE

„Portugalski dla początkujących” to idealny kurs dla osób, które chcą nauczyć się języka oraz poznać kulturę i obyczaje Portugalii. Nauka portugalskiego w trakcie kursu poprowadzi Cię od podstaw do poziomu średnio zaawansowanego.

Kurs posiada opcję online, co oznacza, że oprócz standardowych podręczników i dźwięków do lekcji, otrzymasz także dostęp do platformy z aplikacjami, które pomogą Ci szybciej i łatwiej opanować język portugalski. Ponad 20 lat doświadczenia ESKK, pozwoliło nam stworzyć szkolenie, które w przystępnej formie przekaże Ci około 2000 zwrotów i słów przydatnych w codziennych sytuacjach. Elastyczna forma nauki na odległość oraz ciekawe ćwiczenia i zadania pozwalają na efektywną, a co więcej - przyjemną naukę.

Z naszego kursu skorzystało już ponad 1 400 osób!

Kurs zawiera:

Podręczniki ESKK

Podręczniki i nagrania do lekcji

20 podręczników zawierających 40 lekcji, dzięki którym poznasz 2000 słów i zwrotów gotowych do użycia w codziennych sytuacjach. Materiał w lekcjach jest porcjowany – na opanowanie każdej części wystarczy tylko 15-30 minut. Nagrania uzupełniają lekcje i umożliwiają wykonywanie ćwiczeń: rozumienia ze słuchu, nagrania prawidłowej wymowy oraz dialogów. Są dostępne na platformie online. W pracy nad materiałami audio brał udział profesjonalny lektor oraz rodowici Portugalczycy.

Program do nauki słówek

Program do nauki słówek

Szybka nauka na smartfonie i komputerze: aplikacja posiada gotowe bazy słówek oraz opcję dodawania nowych, pozwala na odsłuchiwanie dźwięków i sprawdziany ze słuchu. Zawiera moduł rejestrujący postępy w nauce, testy podsumowujące.

Opiekę nauczyciela ESKK

Opiekę nauczyciela

Masz zagwarantowaną opiekę nauczyciela – doświadczonego lektora języka portugalskiego, który będzie sprawdzał Twoje prace domowe, wyjaśniał problematyczne zagadnienia i motywował do nauki. Odrabianie prac domowych nie jest obowiązkowe. Nauczyciel nie wystawia ocen.

w cenie 94 zł 75,20 zł /pakiet

Opcje dodatkowe:

Kurs ONLINE

Kurs ONLINE

Interaktywne lekcje pozwalają na skuteczne i wygodne doskonalenie różnych umiejętności językowych. Angażujące ćwiczenia stawiają na praktyczną naukę słówek, również poprzez zabawę. Kurs zawiera różnorodne przykłady, liczne ilustracje oraz testy podsumowujące.

Okładka kursu „Portugalski”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 20

Poziom trudności: początkujący

CEFR informacje o CEFR A1 + A2

Cena: od 75,20

Opinie: (43 głosów)

Świadectwo: tak

Zaświadczenie ZUS: tak

Wersja ONLINE: tak

Zamawiam Lekcja próbna ZA DARMO
Zobacz koszty wysyłki i pozostałe opłaty »

Czego się nauczysz?

Zamów TERAZ, a otrzymasz 20% RABATU!

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

Nie wymagam od moich studentów, aby odsyłali prace do poprawy z jakąś szczególną regularnością. Zachęcam ich, aby wykonali je wówczas, gdy poczują, że są gotowi. W nauce języka nie ścigamy się z czasem – zresztą każdy ma własne tempo nauki. Najważniejsze, aby uczyć się regularnie i w zgodzie z własnymi predyspozycjami.

Sylwia Mikołajczak: absolwentka hispanistyki na Wydziale Neofilologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Sylwia Mikołajczak

Komentarze studentów


W
Weronika napisał/a: |

Skuteczny kurs portugalskiego, taką swobodna naukę lubię :-)

F
Franciszek napisał/a: |

Portugalskiego uczę się od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Nauka słówek nie jest prosta ale materiały są przejrzyste, intuicyjne, a kurs online ciekawie poprowadzony. Da się polubić tę trudną naukę portugalskiego.

W
Waldek napisał/a: |

Idealna nauka słówek i portugalskim zwrotów, wygodnie na sofie, z laptopem i winkiem w ręku :-) Polecam naukę z eskk.

B
Beata napisał/a: |

Portugalski nie jest łatwym językiem, ale da się go nauczyć, polecam krok po kroku w swoim tempie z kursem eskk dacie radę. Pozdrawiam moja Panią nauczyciel oraz wszystkich studentów portugalskiego.

M
Mirka napisał/a: |

Bardzo dobry kurs do nauki portugalskiego. Gdyby ktoś się zastanawiał polecam z całego serca.

I
Inka napisał/a: |

Jest to na pewno najlepszy kurs na polskim rynku. Najlepszy, bo obejmujący wszystkie elementy potrzebne w nauce języka a ponadto, podobnie, jak i inne kursy językowe ESKK, znakomicie zaprojektowany dydaktycznie.

R
Roman napisał/a: |

Portugalski to trudny język, ale z kursem tej szkoły dacie radę. Ja obecnie kończę portugalski dla początkujących i zachęcam własnie eskk do wydania kursu dla średnio zaawansowanych. Pozdrawiam

W
Wacław napisał/a: |

Mega kurs portugalskiego.
Na taki liczyłem.

J
Janek napisał/a: |

Miałem straszne obawy co do nauki portugalskiego.
Obawiałem się stopnia trudności kursu.
Ale jest wspaniale zarówno nauka słówek, zwrotów jak i gramatyki podana w przystępny sposób., polecam

O
Ola napisał/a: |

Dobry kurs portugalskiego!
Waszą szkołę poleciła mi koleżanka, która uczyła się u Was hiszpańskiego.
Faktycznie lekcje ciekawe, urozmaicone, dostępność do wersji online i materiałów audio bardzo ułatwia naukę poza domem.
Super!

K
Kajetan napisał/a: |

Jeden z ciekawszych kursów na jakie trafiłem w necie. Cieszę się, że dostępny jest w wersji online, bo ja ciągle w biegu z laptopem pod pachą. Pozdrawiam szkołę.

M
Monia napisał/a: |

Tak, potwierdzam chyba najlepszy kurs na rynku, a przynajmniej Ja lepszego nie znalazłam do nauki portugalskiego. Ciekawy, liczne ćwiczenia, dialogi, zagadnienia. Gramatyka super wytłumaczona na przykładach.

A
Aga napisał/a: |

Biorąc pod uwagę, że na naszym rynku kursów do samodzielnej nauki portugalskiego w wersji europejskiej jak na lekarstwo - kurs jest dobry i godny polecenia. Chyba nawet jedyny przyzwoity. Trzeba tylko pamiętać, że do dobrego opanowania będzie potrzebne wsparcie - innych podręczników, rodowitego Portugalczyka lub osoby dobrze znającej ten język. Ale dla chcącego nic trudnego :)
Minusy:
- nie uwzgędnia wszystkich nowych zasad ortograficznych (niewielki problem)
- literówki w zeszytach i kursie online
- drobne błędy merytoryczne
- nagrania lektorów nie zawsze pochodzacych z Portugalii lecz z afrykańskich krajów portugalskojęzycznych... co jest problemem moim zdaniem, bo wymowa różni się czasami bardzo od tej "oryginalnej" z Portugalii. Jeśli nauczymy sie tej wymowy, Portugalczyk zrozumie nas bez problemu, gorzej w drugą stronę...

Plusy:
- ogólnie plusem jest to, że kurs istnieje :)
- ciekawie opracowane lekcje
- zróżnicowane ćwiczenia
- wersja online
i mnóstwo mnóstwo innych
Ale największym plusem jest nauczyciel! Nie tylko poprawi pracę domową, ale odpowie na aboslutnie każde pytanie i rozwieje każdą wątpliwość!

M
Marek napisał/a: |

Polecam wszystkim kursy ESKK. Jest to wygodna i sprawdzona metoda nauki. Ja skorzystałem już z oferty dwóch języków, teraz zaczynam z portugalskim ☺

P
Paulina napisał/a: |

Nauka portugalskiego do łatwych nie należy, ale z taką szkołą można wszystko. Polecam naukę języków z eskk.

M
Małgosia napisał/a: |

Naprawdę niewielkim wysiłkiem nauczyłem się podstaw portugalskiego. Lekcje są super opracowane, przejrzyste, ciekawe, materiały pozwalają powtarzać słownictwo wielokrotnie co ułatwia zapamiętywanie. Nauka online strasznie mi się spodobała, polecam naukę online każdemu.

O
Olgiert napisał/a: |

Dobry kurs portugalskiego.
Spokojnie małymi kroczkami można nauczyć się portugalskiego i to naprawdę niewielkim wysiłkiem.

R
Rafał napisał/a: |

Super kurs. Nie dość, że nauczyłem się podstaw portugalskiego to zebrałem mnóstwo wiedzy na temat kultury oi obyczajów panujących w tym pięknym kraju.

E
Emil napisał/a: |

Portugalia - piękny kraj z najsmaczniejszym winem w Europie i nauka języka wcale nie taka trudna.

R
Roksana napisał/a: |

Dziękuję za możliwość nauki portugalskiego online. Wspaniale mieć pod ręką taką róznorodność ćwiczeń i zadań, taka nauka bardzo wciąga, aż ciężko oderwać się od komputera. Lektor portugalskiego w porządku, bardzo fajny akcent. Pozdrawiam

N
Nina napisał/a: |

Powiem krótko :-) skuteczny kurs portugalskiego.

A
Anna napisał/a: |

Również bardzo długo szukałam dobrego podręcznika do nauki portugalskiego. Nie jest łatwo trafić na dobre materiały dio nauki tego języka. Polecam eskk tutaj nie tylko maja doskonały podręcznik i prfesjonalnego lektora ale także możliwość nauki online, którą bardzo polubiłam.

R
Rafał Sk.......ki napisał/a: |

Język portugalski wyjątkowy w wersji europejskiej, gdzie na rynku książek możemy natrafić raczej na wariant brazylijski. Tutaj na Platformie ESKK jest ten jaki szukam, dlatego moja decyzja zapadła aby się na niego zapisać.
Możliwości są ogromne, dlatego warto nauczyć się właśnie tego języka.

L
Lidka napisał/a: |

Cieszę się, ze trafiłam n ten kurs. To chyba najlepsza oferta na rynku dotycząca nauki języka portugalskiego. Ilość słówek, ćwiczeń i dialogów jest imponująca, oby tylko mi wystarczyło zapału do nauki. Pozdrawiam.

A
Agnieszka napisał/a: |

Kurs portugalskiego w porządku.

K
Karolina napisał/a: |

Bardzo przyjazny kurs portugalskiego. Materiały akurat na pół godzinki dziennie, tyle poświęcam nauce słówek i faktycznie są rezultaty. Muszę pochwalić eskk za dobry kurs.

E
Elżbieta napisał/a: |

Wspaniały kurs portugalskiego, nauczył mnie słownictwa z każdej dziedziny. Już po kilku zeszytach potrafiłam kupić bilet na autobus i zamówić danie w najbliższej knajpce bez stresu i bez obaw, że coś pójdzie nie tak. Lekcje ciekawie opracowane, możliwość powtórki za lektorem. Ode mnie 6 za ten kurs!

M
Magda napisał/a: |

Kurs prtugalskiego eskk bardzo mi się spodobał, nie tylko przez różnorodność tematyczną ale przede wszystkim przez prosty przekaz, bardzo ciekawe, przydatne na co dzień dialogi. Lektor z doskonała wymową, aż miło posłuchać. Wystawią kursowi portugalskiego najwyższą z możliwych ocen.

Z
Zbigniew napisał/a: |

Kurs portugalskiego OK. Dobry materiał.

I
Iwona napisał/a: |

Uczęszczałam kiedyś na stacjonarne lekcje portugalskiego, ale krótko nie było podręczników a materiały, które otrzymywaliśmy dawały wiele do życzenia. Cieszę się, że trafiłam na Państwa kurs, widać pracę włożona w naukę portugalskiego, wszystko czytelne, kolorowe, atrakcyjne i zachęcające do nauki. Dziękuję

M
Michalina napisał/a: |

Dobrze jest trafić na kurs portugalskiego w tak dobrym wykonaniu. Możliwość nauki portugalskiego online sprawiła mi dodatkową radość. Super kurs!

A
Aleksander napisał/a: |

Zakupiłem Żonie ten kurs od zawsze pasjonowała się Portugalią. Chyba jest zadowolona bo nawet żartuje w języku portugalskim.

A
Arkadiusz napisał/a: |

Extra kurs portugalskiego i do tego jeszcze lekcje online. Szczerze nie spodziewałem się tak bogatej oferty.

A
Aneta napisał/a: |

Nauka portugalskiego nie jest wcale taka trudna, także powinnam opanować podstawy języka do wakacji!

A
Aśka S. napisał/a: |

Niesamowicie fajny kurs portugalskiego. Dialogi, lektor, tematyka wszystko super, dobrze się uczyć z tak przygotowanych materiałów. Duży plus dla eskk

D
Dagmara napisał/a: |

Kurs portugalskiego jakiego szukałam. Bardzo praktyczne, życiowe dialogi, miło się uczyć.

I
Iza napisał/a: |

Zachęciła mnie niska cena kursu i dobre opinie. Teraz ja mogę polecić go wszystkim tym, którzy jeszcze się zastanawiają nad nauką portugalskiego.

J
Jacek napisał/a: |

Zacząłem uczyć się języka portugalskiem i szczerze powiem nie sądziłem, że eskk ma tak dobre materiały do nauki języka. Czytelne lekcje, materiały do słuchania i wszystko logicznie wytłumaczone. Całkiem niezły kurs portugalskiego.

r
robert napisał/a: |

może w to wejdę?

J
Justyna napisał/a: |

Właśnie ukończyłam kurs języka portugalskiego i jestem bardzo zadowolona! Kurs jest świetnie przygotowany, nauka z ESKK to sama przyjemność. Zamierzam zdać egzamin z portugalskiego. Teraz będę uczyć się hiszpańskiego, oczywiście razem z ESKK. Polecam!

H
Helena napisał/a: |

Od pięciu miesięcy uczę się portugalskiego i zaskoczyła mnie jakość tych kursów. Nigdy wcześniej nie uczyłam się z ESKK a szkoda. Naprawdę są godne polecenia. Wszystko jest dokładnie wytłumaczone a wymowę słówek i całych zdań, posłuchać można na płytach dołączonych do lekcji lub w kursie online. Duży plus dla ESKK za pomysł i całość kursu. Pozdrawiam

M
Marianna napisał/a: |

To prawda.Wszyscy wolą uczyć się angielskiego,niemieckiego, ewentualnie hiszpańskiego.Nie będę ukrywać że i ja do grona tych osób się zaliczam. Ale z całą pewnością jako drugi język obcy wybiorę portugalski.

M
Marianna napisał/a: |

Zaciekawił mnie kurs portugalskiego. W miarę dobrze znam hiszpański i może dam się skusić też na portugalski? Powiem szczerze że, nigdzie nie spotkałam się z nauką tego języka w formie stacjonarnej. Czyżby było tak niewielkie zainteresowanie? Trochę mnie to dziwi, bowiem angielski czy niemiecki zna prawie każdy. Z mniej popularnymi językami jest znacznie gorzej i dlatego ich znajomość jest bardzo opłacalna.

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO