Kurs niemieckiego dla początkujących również z wersją ONLINE

Warto znać język naszych sąsiadów zza Odry. Każdego roku wymiana handlowa z Niemcami stanowi około połowę polskich obrotów handlowych. Otwarte granice sprzyjają wycieczkom i wyjazdom do pracy. Szkolenie „Niemiecki dla początkujących” opracowaliśmy z myślą o praktycznym zastosowaniu zdobytej wiedzy. Przekonasz się, że nauka niemieckiego może być ciekawa i pasjonująca. Kurs zawiera przydatne zwroty, słownictwo i wyrażenia używane w życiu codziennym. Dostęp do wersji online kursu niemieckiego, pozwoli Ci uczyć się gramatyki, słówek i wymowy skutecznie i przy wykorzystaniu nowatorskich metod. Dzięki załączonym nagraniom, zastosujesz zdobytą wiedzę i osłuchasz się z językiem. Lektorzy pochodzący z Niemiec nauczą Cię poprawnej wymowy, dykcji i akcentu.

Z naszego kursu skorzystało już prawie 190 000 osób! Sprawdź także inne kursy niemieckiego od ESKK.

Kurs zawiera:

Podręczniki ESKK

Podręczniki i nagrania do lekcji

20 podręczników zawierających 40 lekcji, dzięki którym poznasz 3000 słów i zwrotów gotowych do użycia w codziennych sytuacjach. Materiał w lekcjach jest porcjowany – na opanowanie każdej części wystarczy tylko 15-30 minut. Do wyboru podręcznik w wersji papierowej lub pdf. Nagrania (łącznie ponad 17 godzin) uzupełniają lekcje i umożliwiają wykonywanie ćwiczeń: rozumienia ze słuchu, nagrania prawidłowej wymowy oraz dialogów. Są dostępne na platformie online. W pracy nad materiałami audio brał udział profesjonalny lektor oraz rodowici Niemcy.

Program do nauki słówek

Program do nauki słówek

Szybka nauka na smartfonie i komputerze: aplikacja posiada gotowe bazy słówek oraz opcję dodawania nowych, pozwala na odsłuchiwanie dźwięków i sprawdziany ze słuchu. Zawiera moduł rejestrujący postępy w nauce, czytelne statystyki, testy podsumowujące.

Opiekę nauczyciela ESKK

Opiekę nauczyciela

Masz zagwarantowaną opiekę nauczyciela – doświadczonego lektora języka niemieckiego, który będzie sprawdzał Twoje prace domowe, wyjaśniał problematyczne zagadnienia i motywował do nauki. Odrabianie prac domowych nie jest obowiązkowe. Nauczyciel nie wystawia ocen.

w cenie 94 zł 75,20 zł /pakiet

Opcje dodatkowe:

Kurs ONLINE

Kurs ONLINE

Interaktywne lekcje pozwalają na skuteczne i wygodne doskonalenie różnych umiejętności językowych. Angażujące ćwiczenia stawiają na praktyczną naukę słówek, również poprzez zabawę. Kurs zawiera różnorodne przykłady, liczne ilustracje oraz testy podsumowujące.

Audiobook ESKK

Audiobook

Kurs przełożony na materiał do słuchania - wystarczy słuchać i powtarzać słowa i zwroty za lektorem, np. podczas jazdy samochodem. W nagraniach uczestniczyli profesjonalny lektor oraz użytkownicy języka niemieckiego. Audiobooki dostępne są na platformie online.

+ 16 zł/pakiet
Okładka kursu „Niemiecki dla początkujących”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 20

Poziom trudności: początkujący

CEFR informacje o CEFR A1 + A2

Cena: od 75,20

Opinie: (667 głosów)

Certyfikat: tak

Zaświadczenie ZUS: tak

Wersja ONLINE: tak

Zamawiam Lekcja próbna ZA DARMO
Zobacz koszty wysyłki i pozostałe opłaty »

Czego się nauczysz?

Zamów TERAZ, a otrzymasz 20% RABATU!

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

Zawsze staram się uświadomić swoim podopiecznym, że w nauce języka najważniejsza jest samodzielna praca. Nie tylko dlatego, że lepiej zapamiętujemy to, co osobiście wykonaliśmy, ale także dlatego, że języka – nawet ojczystego – uczymy się przez całe życie. Oczywiście skuteczność nauki zależy od wybranej metody. W ESKK można wybierać z 4 metod nauki niemieckiego na poziomie początkującym.

Anna Ciesielska: doświadczony nauczyciel niemieckiego, z ESKK związana niemal od początku działalności firmy.
Anna Ciesielska

Komentarze studentów


A
Adam napisał/a: |

Świetny kurs niemieckiego, tematyka poszczególnych lekcji bardzo mi odpowiada. Uczę się chętnie, bez wysiłku, bez wkuwania, z przyjemnością u uśmiechem na ustach. To jest to!

H
Halina napisał/a: |

Świetne podstawy niemieckiego tak trzymajcie kochani! Jestem bardzo zadowolona z nauki online i z materiałów zeszytowych. Kurs klasa!

A
Andrzej napisał/a: |

Interesująca nauka niemieckiego. Bardzo sobie cenię audiobooka w postaci materiałów do słuchania, dzięki niemu mogę słuchać słów i zwrotów w dowolnym momencie dnia. Super rozwiązanie edukacyjne, polecam

M
Marek napisał/a: |

Początki są zawsze trudne, ale mam nadzieję, że będzie lepiej

A
Antek napisał/a: |

Dobra nauka niemieckiego. Uczę się pół godzinki dziennie, nauka języka sprawia mi przyjemność.

B
Bogusia napisał/a: |

Jestem bardzo zadowolona z kursu niemieckiego, nauka jest prosta i przejrzysta a najważniejsze nie trzeba ruszać się z domu. Taka nauka bardzo mi odpowiada.

M
Majka napisał/a: |

Bardzo motywują mnie lekcje online, widząc swoje postępy z dnia na dzień nie odpuszczam żadnego dnia. Bardzo przyjemna nauka niemieckiego, polecam

A
Ania napisał/a: |

Fantastyczna nauka niemieckiego, uczę się już trzeci miesiąc i jestem bardzo zadowolona z przysyłanych materiałów, a lekcje online są genialne. Pozdrawiam całą szkołę językową. Pięknych Świąt!

K
Kacper napisał/a: |

Bardzo dobry kurs niemieckiego, największą frajdę sprawiają mi lekcje online, są ciekawe, różnorodne, no i mega skuteczne. fajna nauka, polecam

A
Andrzej napisał/a: |

Niemiecki na super poziomie. Kurs pozwala na naukę i słówek i zwrotów i gramatyki. Każdy znajdzie tu coś dla siebie i wzrokowiec i słuchowiec.
Pozdrawiam wszystkich studentów niemieckiego!

A
Anna napisał/a: |

Dobry kurs, słownictwo z życia codziennego do tego świetnie wytłumaczona gramatyka.

A
Artur napisał/a: |

Solidne podstawy niemieckiego.
Polecam

A
Agata napisał/a: |

Zdecydowanie polecam kurs. Przyjemna nauka w zaciszu domowym.

M
Marek napisał/a: |

Bardzo ładne zeszyty do nauki niemieckiego, czytelne, tematycznie ciekawie poukładane. Lekcje online interesująco zaprezentowane, z ogromną, wręcz przeogromna ilością słów i zwrotów z danej tematyki.
Dla mnie extra kurs.

Z
Zuzanna napisał/a: |

Bardzo dobry kurs i wszelkie jego składowe.
Najchętniej korzystam z audiobooka, gdyż nagrań można słuchać w dowolnym momencie dnia, a na siedzenie przed komputerem nie mam za bardzo czasu.
Pozdrawiam szkołę i świetnych lektorów

M
Maciej napisał/a: |

Ostatnio z niemieckim jestem za pan brat.
To wszystko dzięki eskk
Pozdrawiam

M
Marcelina napisał/a: |

Jestem zachwycona kursem, zadowolona z efektów nauczania i mam nadzieję, ze moja znajomość języka będzie już zawsze n atak wysokim poziomie.

K
Karolina napisał/a: |

Kurs niemieckiego dla wszystkich.
Małymi kroczkami osiągniecie wymarzone wyniki.

B
Bogdan napisał/a: |

Doskonały niemiecki. Bez problemu komunikuję się w tym języku w codziennych sytuacjach, po roku nauki. Kurs uczy właśnie zachowań w życiu codziennym i za to sobie go cenię. Zakres słownictwa ogromny, liczba ćwiczeń również imponująca. Jestem zadowolony.

E
Ewka napisał/a: |

Uczę się niemieckiego od trzech miesięcy z eskk i jestem bardzo zadowolona z postępów. Trochę się bałam czy sama dam radę, ale kurs jest bardzo dobrze przygotowany pod kątem samodzielnej nauki Pozdrawiam wszystkich Kursantów i Kursantki Niemieckiego

J
Jagoda napisał/a: |

Taki niemiecki da się lubić.
Dialogi, ćwiczenia, nagrania, gramatyka, platforma online, audiobooki jak tu się nie zakochać w niemieckim.
Pozdrawiam pomysłowe eskk. Jagoda

A
Anna napisał/a: |

Niemiecki na medal i to złoty. Dawno nauka języka nie sprawiała mi tyle przyjemności. Pozdr

W
Wiktoria napisał/a: |

Dobry niemiecki. Nauka nowych słów i zwrotów przychodzi łatwo, a szybkie postępy są zauważalne raz dwa. Pozdrawiam W.

Z
Zosia napisał/a: |

Przyjemna nauka niemieckiego we własnym rytmie. Bez zbędnego wkuwania niepotrzebnych zwrotów i słówek. Z tego kursu wszystko Wam się przyda w życiu, zobaczycie sami. Pozdrawiam studentów niemieckiego :-) Studentka Zosia

M
Marcin napisał/a: |

B. dobry kurs niemieckiego.
Mam jak najlepsze zdanie o eskk to już mój drugi kurs w tej szkole. Nauczają skutecznie i ogromna wagę przywiązują zarówno do ilości jak i jakości materiałów. Pozdrawiam M.

I
Iwonka napisał/a: |

Uwielbiam uczyć się online, dawno nauka niemieckiego nie sprawiała mi tyle frajdy.

A
Aga napisał/a: |

Najlepsza nauka pod słońcem nie tylko ze względu na jakość materiałów, ale przede wszystkim wygodę nauki. Nie trzeba nigdzie biegać, stać w korkach, tracić czas, kubek ciepłej kawy, kawałek podłogi i dajesz!
Pozdrawiam, studentka Agnieszka

M
Misia napisał/a: |

Czuję się pewniej stawiając pierwsze kroki językowe z eskk.
Uczę się sama bez stresu, kiedy chcę i zawsze mogę liczyć na miłe słowo.
Taki niemiecki można polubić.

M
Mateusz napisał/a: |

Zachęcam do nauki niemieckiego z eskk.
Lekcje pierwsza klasa, a nauka online extra liga :)

P
Paula napisał/a: |

Dobra kurs, intuicyjna platforma online do nauki niemieckiego.

E
Ewa napisał/a: |

Super nauka na platformie, podrecznik bardzo mi się podoba

A
Adam napisał/a: |

Nauka bardzo mi odpowiada, zarówno tematyka jak i sposób nauczania.
Pozdr

K
Karina napisał/a: |

Mój niemiecki jest coraz lepszy, a wszystko dzięki kursowi eskk. Najbardziej uwielbiam słuchać nagrań audio, to dzięki nim moja wymowa jest coraz bardziej wyrazista, a Ja nabieram pewności komunikacyjnej.

J
Joanna napisał/a: |

Niemieckiego uczę się z eskk od kilku miesięcy, jestem bardzo zadowolona, tematy poruszane w kursie są mocno zbliżone do naszych codziennych, zatem zwroty można wykorzystać na co dzień. Wszystko ładnie, czytelnie opracowane, materiały do słuchania bardzo dobrej jakości. Pozdrawiam J.

Z
Zbigniew napisał/a: |

ESKK doskonale orientuje się w nauczaniu na odległość, widać to zarówno na platformie online jak i po zawartości podręcznika. To zaszczyt móc się z Państwem uczyć. Z wyrazami szacunku Z.

W
Wojtek napisał/a: |

Wygodnie w domu, bez stresu, bez nauczyciela nad sobą.
Taka nauka niemieckiego bardzo mi odpowiada.

M
Marta napisał/a: |

Zmobilizowana i gotowa do nauki, podręcznik bardzo mi się podoba a lekcjami online jestem wręcz zszokowana, są genialne!

S
Stefania napisał/a: |

Super nauka niemieckiego.
Pozdrawiam gorąco

A
Anna napisał/a: |

OK nauka niemieckiego.
Platforma online bardzo intuicyjna. Nie mam większych problemów z poruszaniem się po niemieckim.

M
Monika napisał/a: |

Bardzo dobry kurs niemieckiego w bardzo korzystnej cenie online.

V
Vladyslav napisał/a: |

Dziękuję bardzo. Podoba mi się ten kurs jazyka niemieckiego.

K
Kinga napisał/a: |

Skuteczna nauka niemieckiego, zaprzyjaźnicie się z tym kursem, to wygodna nauka niemieckich słów i zwrotów, materiały można odsłuchiwać wszędzie. Moje ostatnie podróże do pracy zawsze wiążą się z nauką nowego i powtarzaniem zapamiętanego już materiału, to pożyteczne wykorzystanie czasu wolnego. A jakością lekcji online będzie zachwyceni. Pozdr K.

O
Ola napisał/a: |

Super lekcje niemieckiego, wyczerpująco poruszają daną tematykę, gramatyka fajnie wytłumaczona na przykładach. Liczne dialogi i ćwiczenia umożliwiają szybkie zapamiętywanie i ta wygoda nauki. Miodzio XD

M
Monika napisał/a: |

Niemiecki na przyzwoitym poziomie, uczę się chętnie i nie natrafiłam póki co na żadne problemy ani z platforma online ani przy nauce materiału. Jest dobrze!

M
Marian napisał/a: |

Dobry poziom lekcji niemieckiego.
Wszystko extra!

G
Gosia napisał/a: |

Miła nauka niemieckiego we własnym tempie, we własnym M3.

M
Marianna napisał/a: |

Bardzo się cieszę, ze trafiłam na ofertę niemieckiego eskk, za naprawdę niewielkie pieniądze mogę się uczyć niemieckiego tak jak lubię.

M
Marian napisał/a: |

Extra nauka niemieckiego online, polecam, niesamowicie szybk nauka zwrotów i słówek z danej sfery życia.

A
Adrian napisał/a: |

Bardzo przystępna platforma online do nauki niemieckiego. Radzę spróbować :-)

L
Lilianna napisał/a: |

Super skomponowane lekcje języka niemieckiego. Zarówno wymowa, słownictwo jak i gramatyka zawsze nawiązują do danej tematyki, to bardzo ułatwia naukę. Wystawiam najwyższa ocenę kursowi niemieckiego i pozdrawiam gorąco

P
Przemo napisał/a: |

Na tka naukę niemieckiego właśnie liczyłem< jest tu wszystko czego oczekiwałem. Gratuluję szkole genialnych kursów. Przemo

M
Malwina napisał/a: |

Super nauka niemieckiego, lekcje poukładane tematycznie, co bardzo ułatwia naukę słówek i zwrotów z danej kategorii, liczne ćwiczenia wymowy. Kurs ok.

A
Andrzej napisał/a: |

Dobrze zaprogramowany kurs online, nauka niemieckiego jest przez to nad wyraz interesująca i przyjemna. Pozdr

A
Artur napisał/a: |

Z ty kursem bez obaw nauczycie się podstaw niemieckiego, mi zajęło to niecały rok i doskonale już radzę sobie w drobnych konwersacjach.

O
Oliwia napisał/a: |

Strasznie bałam się nauki niemieckiego, ale te lekcje online są fantastyczne, znikają wszelkie wątpliwości, a nauka sprawia przyjemność. Polecam

E
Eugeniusz napisał/a: |

Niemiecki da się lubić, kurs bardzo skuteczny jeśli chodzi o nauczanie języka zarówno wymowy jak i gramatyki. Sięgnąłbym po niego kolejny raz gdyby była taka potrzeba

M
Marian napisał/a: |

Kurs niemieckiego na bardzo wysokim poziomie.
Jestem bardzo zadowolony, ze jestem uczestnikiem własnie tego kursu. Bardzo dobre materiały do ćwiczeń.

A
Anna napisał/a: |

Cieszę się jak dziecko z nauki niemieckiego z eskk, to fantastyczna zabawa i szybkie nabywanie umiejętności językowych, polecam

M
Mirka napisał/a: |

Dobry kurs niemieckiego w w bardzo atrakcyjnej cenie. Polecam każdy znajdzie tutaj coś dla siebie i wzrokowcy i słuchowcy.

O
Ola napisał/a: |

Przyjemna nauka niemieckiego, słucham kursu głównie dzięki materiałom mp3 w drodze do pracy i z powrotem i to mi wystarcza widzę ogromne postępy, a do lekcji online siadam rzadko, ale tę formę nauki też lubię :-) Pozdrawiam wszystkich uczestników kursów eskk

W
Władek napisał/a: |

Super kurs niemieckiego, nauka online jest tak fantastyczna, że już nie wiem którą noc kładę się po północy. Świetne lekcje. Pozdr. W.

A
Arek napisał/a: |

Dobry kurs w przystępnej cenie.

o
oliwia napisał/a: |

fajne

S
Sebastian napisał/a: |

Nad nauką niemieckiego zastanawiałem się tylko przez chwilę do momentu pobrania lekcji online, kurs od razu przekonał mnie do nauki tego języka. Genialne podejście do samodzielnego nauczania języków, nie wiem jak w przypadku innym języków, ale w przypadku niemieckiego sprawdza się doskonale. Kurs zawiera lekcje online, materiały do słuchania i wiele wiele innych udogodnień. Przede wszystkim uczę się kiedy chcę i to mi najbardziej odpowiada. Pozdrawiam studentów eskk a szkole gratuluję kursu!

Z
Zofia napisał/a: |

Lekcje bardzo dobrze opracowane, spójne tematycznie, uczą danego zakresu słów i zwrotów. Znikają obawy przed nauką języka już po kilku lekcjach. Nauka niemieckiego z eskk to sama przyjemność.

A
Adam napisał/a: |

Kurs niemieckiego dopracowany pod każdym względem, dla wzrokowców, słuchowców dla każdego, polecam

W
Wiktoria napisał/a: |

Cieszę się, że mogę być studentką właśnie tego kursu, to fantastyczna szkoła z cudownymi kursami, widać, że nauką języków na odległość muszą zajmować się już dłuższy czas. Polecam niemiecki eskk.

J
Janusz napisał/a: |

Skuteczna nauka słów i zwrotów. Łatwość zapamiętywania dzięki licznym nagraniom audio. Niemiecki wręcz sam wchodzi do głowy, wystarczy tylko odrobina samozaparcia i oczywiście trochę czasu wolnego. Kurs niemieckiego wart jest zainteresowania. J.

M
Marlena napisał/a: |

Kursem zainteresowałam się zaraz po pobraniu lekcji próbnej, najbardziej spodobał mi się możliwość nauki online, aczkolwiek teraz w połowie kursu częściej korzystam jednak z tradycyjnych zeszytów lekcyjnych. Nauka jest elastyczna, uczę się kiedy mam na to ochotę. Pozdr. M

L
Laura napisał/a: |

Wspaniała nauka niemieckiego.
Uczę się od pół roku, to bardzo dobre materiały lekcyjne, każdy nauczy się z nich podstaw niemieckiego.

A
Agnieszka napisał/a: |

Lekcje ciekawe i zróżnicowane tematycznie. Uczę się tego co jest akurat w codziennych sytuacjach potrzebne. Polecam.

A
Artur napisał/a: |

Kurs ok.
Nauka niemieckiego może być łatwa, przyjemna i bezstresowa.

M
Mariusz napisał/a: |

Najfajniejszy, najciekawszy i najskuteczniejszy jak do tej pory kurs niemieckiego jaki kupiłem. A już trochę ich mam na półce.

M
Michał napisał/a: |

Pobrałem lekcję próbną kursu niemieckiego i od razu stwierdziłem, tak to kurs dla mnie. Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem podręczników i dostępu do platformy online. Polecam niesamowicie wciągająca nauka. Pozdrawiam M.

K
Kamila napisał/a: |

Bardzo dobry kurs niemieckiego, polecam wszystkim niezdecydowanym

P
Paula napisał/a: |

Super kurs niemieckiego w bardzo atrakcyjnej cenie.

M
Michał napisał/a: |

Ćwiczenia wymowy stanowią chyba najważniejszą część kursu przynajmniej dla mnie. Najwięcej satysfakcji i przyjemności dają mi własnie ćwiczenia wymowy, one tez pozwalają mi najszybciej zapamiętać dany zakres materiału. Może dlatego, ze jestem słuchowcem i nie lubię przesiadywać godzinami przed komputerem. Generalnie świetny kurs i miła obsługa. Stawiam duży +

I
Iwona napisał/a: |

Właśnie, jestem na lekcji 37-38 i bardzo się cieszę, że pomalutku kończę kurs podstawowy. Kurs jest rewelacyjny, zwłaszcza dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na inną formę nauki niż w domu. Wymaga jednak wewnętrznej dyscypliny i systematyczności. Zakupiłam już kurs dla średnio zaawansowanych i mam nadzieję, że pozwoli mi on jeszcze lepiej opanować język niemiecki. Już czytam książki po niemiecku, przeznaczone dla osób uczących się języka i z wielką radością je rozumiem, a to wszystko dzięki mojej pracy i ESKK. Polecam.

M
Misza napisał/a: |

Super niemiecki, tak to można się uczyć, wygodnie, bez nadzoru i w swoim tempie.

M
Marysia napisał/a: |

Od początku czułam, że kurs eskk będzie dla mnie, zawsze lubiłam sama się uczyć, nie znosiłam nadzoru i odpytywania, na zajęciach stacjonarnych bałam się odezwać, wszystko mnie stresowało. Teraz uczę się sama we własnym tempie, materiału wystarcza mi dokładnie na miesiąc. Postępy w nauce niemieckiego są widoczne i to mnie bardzo motywuje. Pozdrawiam fantastyczna szkołę językową!

J
Jędrek napisał/a: |

Fajna nauka języka niemieckiego we własnym rytmie, nie muszę tracić czasu na dojazdy ani na stanie w korkach. Nie stoi nade mną nauczyciel i taka nauka mi się podoba.

K
Kasia napisał/a: |

Super nauka niemieckiego, dialogi na każdy temat, ciekawe ćwiczenia, fajny system powtarzania słówek i zwrotów. Siadam wygodnie w fotelu i przerabiam materiał krok po kroku. Polecam fajna nauka.

A
Adam napisał/a: |

Niemiecki na szóstkę, poświęcam pół godzinki dziennie słuchając materiałów audio i widzę niesamowite efekty. Nie żałuję pieniędzy ani czasu poświęconego na naukę niemieckiego.

K
Kazik napisał/a: |

Kurs jest wyśmienity. Dawno nauka nie sprawiała mi tyle frajdy. Wszystko pięknie opisane, zilustrowane, materiały do odsłuchu wprost genialne, dawno tak szybko nie zapamiętywałem słówek. Megaaaaa, polecam kurs

K
Kasia napisał/a: |

Dobry kurs językowy niemieckiego. Lubię się uczyć z tym kursem. Wiedza jest odpowiednia dozowana i przyswajanie słów i zwrotów nie sprawia większych problemów. Do tego nie muszę ruszać się z domu na zajęcia, a to dla mnie ogromnie ważne.

L
Leon napisał/a: |

Niemiecki dla każdego, prosty, przejrzysty, skuteczny. Warto się uczyć z kursów eskk, bo postępy widać z dnia na dzień.

z
zofia napisał/a: |

dziekuje za przeslany kurs. moim zdaniem za malo tlumaczen na j. polski. reszta ok.

J
Jola napisał/a: |

Wspaniała nauka języka niemieckiego, tyle dobrych materiałów, że aż nie wiadomo z czego korzystać. Jest wersja online i materiały mp3 do odsłuchu, do tego standardowe lekcje, full wersja. Nic tylko znaleźć czas i przejść do czynów. Wszystkim studentom niemieckiego życzę miłej nauki. J.

M
Mirka napisał/a: |

Najlepsza nauka niemieckiego pod słońcem. Wszystko idealnie przygotowane do nauki, tematycznie poukładane, dialogi, ćwiczenia i gramatyka w jednym miejscu. Do tego mnóstwo dodatkowych lekcji do słuchania dotyczących danych zagadnień tematycznych, co pozwala na częste słuchanie i szybsze zapamiętywanie gotowych zwrotów.

M
Marta napisał/a: |

W porządku nauka niemieckiego, uczę się pół godzinki dziennie to mi w zupełności wystarcza, aby opanować materiał przeznaczony na miesiąc nauki, a nie jestem żadną lingwistką. Kurs zatem jest bardzo optymalny.

M
Małgorzata napisał/a: |

Bardzo fajna forma nauki. Dobrze przyswajalna.

S
Szymon napisał/a: |

20 lat temu niemieckiego uczył się tu mój ojciec, dziś jestem to ja. Nikt z nas nie jest zawiedziony. Znakomite nauczanie!

L
Lucjan napisał/a: |

W porządku kurs niemieckiego, dobre lekcje, dobry lektor.

J
Jacek napisał/a: |

Kurs niemieckiego na wagę złota. Zagadnienia doskonale przygotowane pod kątem samodzielnej nauki. Uczę się pół godzinki dziennie najczęściej w drodze do i z pracy. I w zasadzie to mi wystarcza. Ze względu na fakt, że nie dysponuję specjalnie z czasem wolnym, rzadko siadam do kursu online. Materiały do odsłuchu zupełnie mi wystarczają. Pozdrawiam fajną szkołę

I
Izabela napisał/a: |

Fajna nauka niemieckiego, lekcje online profesjonalnie opracowane i ta możliwość uczenia się gdziekolwiek bezcenna. Pozdrawiam

S
Sylwia napisał/a: |

Z tym kursem niemieckiego nauczycie się języka komunikatywnego bardzo szybko. Fajnie dobrane słownictwo i ćwiczenia sprawiają, że łatwo zapamiętuje się poszczególne słowa i zwroty. Fajna nauka, bez konieczności dojeżdżania do szkoły :-)

M
Marlena napisał/a: |

Niesamowicie wygodna forma nauki niemieckiego, dzięki mp3 uczę się w drodze do pracy, w wannie, na tarasie, a nawet podczas obierania ziemniaków :-)))) Super szkoła językowa, polecam

K
Kasia napisał/a: |

Dopiero zaczęłam kurs niemieckiego dla początkujących. Na razie jestem bardzo zadowolona. Jest dużo róznorodnych materiałów, umożliwiających zdobycie umiejętności mówienia czy pisania po niemiecku. Audiobook mam włączony przy sprzątaniu czy gimnastyce. Fajnie byłoby gdyby audiobooki były dostępne w postaci pen drivów. Myślę, że po zakończeniu tego kursu zdecyduję się na kolejny poziom i jakiś następny język. Pozdrawiam

M
Marzenka napisał/a: |

Zdecydowanie najlepszy kurs na jaki trafiłam do tej pory. Ciekawie zaprezentowana tematyka, mnóstwo słów i zwrotów. Gramatyka czytelna. Możliwość korzystania z ciekawych ćwiczeń na kursie online jest dodatkowym atutem.

M
Marek napisał/a: |

Dobry kurs w atrakcyjnej cenie, udało mi się skorzystać z promocji 299 zł :-) Teraz ostro zabieram się do nauki. Kurs wygląda perfekcyjnie, wiec myślę, że efekty będą równie imponujące.

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Użytkownicy, którzy kupili ten kurs, kupili również


Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO