Kurs niemieckiego dla początkujących również z wersją ONLINE

Opanuj język niemiecki dla początkujących! Warto znać język naszych sąsiadów zza Odry. Każdego roku wymiana handlowa z Niemcami stanowi około połowę polskich obrotów handlowych. Otwarte granice sprzyjają wycieczkom i wyjazdom do pracy. Kurs „Niemiecki dla początkujących” opracowaliśmy z myślą o praktycznym zastosowaniu zdobytej wiedzy. Przekonasz się, że nauka języka niemieckiego od podstaw może być ciekawa i pasjonująca. Kurs zawiera przydatne zwroty, słownictwo i wyrażenia używane w życiu codziennym.

Dostęp do wersji online kursu niemieckiego dla początkujących, pozwoli Ci uczyć się gramatyki, słówek i wymowy skutecznie oraz przy wykorzystaniu nowatorskich metod. Dzięki załączonym nagraniom zastosujesz zdobytą wiedzę i osłuchasz się z językiem niemieckim od podstaw. Lektorzy pochodzący z Niemiec nauczą Cię poprawnej wymowy, dykcji i akcentu. Kursy językowe od ESKK, stworzone są z myślą o praktycznym zastosowaniu zdobytej wiedzy. Przekonasz się, że podstawy niemieckiego można opanować ciekawie i skutecznie.

Z naszego kursu skorzystało już prawie 190 000 osób! Sprawdź także inne kursy niemieckiego od ESKK.

Kurs zawiera:

Podręczniki ESKK

Podręczniki i nagrania do lekcji

Kurs niemieckiego dla początkujących składa się z 20 podręczników zawierających 40 lekcji. Poznasz ok. 3000 słów i zwrotów, które wykorzystasz w codziennych sytuacjach. Materiał w lekcjach jest porcjowany - wystarczy 15-30 minut na opanowanie każdej części. Zapewniamy podręcznik w wersji drukowanej lub elektronicznej (do wyboru) oraz ponad 17 godzin nagrań, dostępnych na platformie online. Uzupełniają one lekcje niemieckiego dla początkujących oraz umożliwiają wykonywanie ćwiczeń: rozumienia ze słuchu, nagrania prawidłowej wymowy i dialogów. W nagraniach audio głosów użyczyli profesjonalny lektor i rodowici Niemcy.

Program do nauki słówek

Program do nauki słówek

Szybka i intensywna nauka niemieckiego od podstaw na smartfonie i komputerze dzięki aplikacji z gotowymi bazami słówek oraz opcją dodawania nowych. Program umożliwia odsłuchiwanie dźwięków, wykonywanie sprawdzianów ze słuchu, rejestrowanie postępów w nauce oraz wykonywanie testów podsumowujących.

Opiekę nauczyciela ESKK

Opiekę nauczyciela

Zapewniamy stałą opiekę doświadczonego lektora niemieckiego. Nauczyciel nie wystawia ocen, lecz zmotywuje Cię do nauki, sprawdzi Twoje prace domowe (są nieobowiązkowe) oraz pomoże zrozumieć problematyczne zagadnienia.

w wersji z e-podręcznikiem w cenie 94 zł 65,80 zł /pakiet

w wersji z drukowanym podręcznikiem w cenie 114 zł 85,80 zł /pakiet

Opcje dodatkowe:

Kurs ONLINE

Kurs ONLINE

Nauka niemieckiego w domu będzie skuteczna, dzięki interaktywnym lekcjom. Materiały audiowizualne umożliwiają wygodne doskonalenie rozmaitych umiejętności językowych, także poprzez zabawę. Kurs niemieckiego kładzie nacisk na praktyczną naukę słówek. Zawiera ciekawe przykłady, ilustracje oraz testy podsumowujące.

Audiobook ESKK

Audiobook

Nauka niemieckiego od podstaw w ramach kursu przełożonego na materiał audio. Słuchaj oraz powtarzaj słowa i zwroty za lektorem w dowolnym czasie. Nagrania są dostępne na platformie online. Brali w nich udział użytkownicy języka niemieckiego oraz doświadczony lektor.

+ 14 zł/pakiet
Okładka kursu „Niemiecki dla początkujących”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 20

Poziom trudności: początkujący

CEFR informacje o CEFR A1 + A2

Cena: od 65,80 zł

Opinie: (756 głosów)

Certyfikat: tak

Zaświadczenie ZUS: tak

Wersja ONLINE: tak

Zamawiam  

wersja ECO z e-podręcznikiem

Zamawiam

wersja z podręcznikiem drukowanym

Zobacz koszty wysyłki i pozostałe opłaty »

Czego się nauczysz?

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

Zawsze staram się uświadomić swoim podopiecznym, że w nauce języka najważniejsza jest samodzielna praca. Nie tylko dlatego, że lepiej zapamiętujemy to, co osobiście wykonaliśmy, ale także dlatego, że języka – nawet ojczystego – uczymy się przez całe życie. Oczywiście skuteczność nauki zależy od wybranej metody. W ESKK można wybierać z 4 metod nauki niemieckiego na poziomie początkującym.

Anna Ciesielska: doświadczony nauczyciel niemieckiego, z ESKK związana niemal od początku działalności firmy.
Anna Ciesielska

Komentarze studentów


T
Tomasz napisał/a: |

Kurs jest świetny. Nigdy niemiałem styczności bliżej z tym językiem. Jako emeryt uczę się pilnie w miarę wolnego czasu. Jedynym mankamentem jest pisanie niemieckich liter w wyrazach, gdyż kursor przeskakuje zawsze po wprowadzeniu litery na początek tekstu... Pozdrawiam serdecznie, Tomasz.

W
Wiesia napisał/a: |

Zapoznałam się z pierwszymi materiałami i już nie mogę doczekać się kolejnych.
Wspaniała nauka niemieckiego

M
Michał napisał/a: |

Dobre podstawy niemieckiego.
Małymi kroczkami można osiągnąć bardzo wiele.

J
Jan napisał/a: |

Bardzo dziękuję z kurs języka niemieckiego jest bardzo profesjonalny i przejrzysty z przyjemnością się uczę pozdrawiam.

A
Asia napisał/a: |

Bardzo dobre podstawy niemieckiego.
Uwielbiam naukę z ESKK

E
Elwira napisał/a: |

Fajne lekcje online, słownictwo przydatne na każdym kroku.
Skuteczna nauka niemieckiego.

E
Emil napisał/a: |

Świetny kurs niemieckiego.
Jestem bardzo zadowolony z nauki online.
Wszystko ok.

J
Jan napisał/a: |

Extra podstawy niemieckiego.
Polecam kurs online.

J
Justyna napisał/a: |

Jestem zadowolona z nauki na kursie niemieckiego początkującego. Lekcje online są czytelne, audiobooki z bardzo dużą ilością dodatkowych ćwiczeń, które pozawalają wyćwiczyć wymową. Wszystko tematycznie współgra. Czego chcieć więcej.

A
Adrian napisał/a: |

Niemiecki da się lubić. Super lekcje, skuteczna nauka.

K
Klaudyna napisał/a: |

Niemiecki dla poczatkujących bardzo miło mnie zaskoczył.
Świetne materiały do nauki języka.

G
Gosia napisał/a: |

Polecam, fajny niemiecki

I
Izabela napisał/a: |

Uczę się niemieckiego doskonale się przy tym bawiąc. Fajne różnorodne narzędzia do nauki. Jestem zadowolona z nauki online.

A
Adam napisał/a: |

Niemiecki dla początkujących dla każdego. Ze spokojem opanujecie podstawy. Lekcje online są rewelacyjne.

A
Adrian napisał/a: |

Nauka niemieckiego w takiej formie da się lubić.
Jestem zadowolona z merytorycznej zawartości kursu, a narzędzia do nauki języka doskonałe.
Polecam kurs

Z
Zenona napisał/a: |

Bardzo dobry kur niemieckiego.
Całym sercem mogę polecić naukę online.

R
Radek napisał/a: |

Niemiecki w tej szkole polecił mi kolega i miał rację to najlepsza szkoła niemieckiego. Super lekcje dostępne na platformie przez 24 godziny. Różnorodność zadań i ćwiczeń, lektor z bardzo wyraźna wymową, mega profesjonalny. Nauka słów i zwrotów przychodzi z łatwością. Polecam ten kurs. R.

O
Olga napisał/a: |

Uwielbiam lekcje online niemieckiego, super nauka

M
Mateusz napisał/a: |

Niemiecki da się lubić szczególnie w takiej formie. Nauka jest łatwa, ćwiczenia przez swoja różnorodność zachęcają do nauki. Wszystko ładnie poukładane schematycznie i tematycznie. Polecam kurs

H
Helenka napisał/a: |

Niemiecki dla każdego. Uczę się systematycznie i widzę postępy z dnia na dzień. Fajna, bezstresowa nauka we własnym tempie.

M
Marta napisał/a: |

Ciekawe lekcje i słownictwa, przyjazna platforma online do nauki. Mnóstwo ćwiczeń, zagadnień i ciekawych rozwiązań edukacyjnych, które super się sprawdzają przy nauce języka. Polecam tę szkołę

M
Michał napisał/a: |

Podstawy niemieckiego na wysokim poziomie. Kurs i platforma online swoja zawartością zachęcają do nauki języka niemieckiego. Czuję się spełnionym i zadowolonym studentem tej szkoły językowej.

B
Basia napisał/a: |

Niemiecki OK.
Polecam.

M
Malwa napisał/a: |

OK niemiecki.
Tematyka bliska życiu.
Zwroty przydają się na co dzień.

I
Irena napisał/a: |

Nauką niemieckiego interesuję się od dłuższego czasu, jestem na szóstej lekcji online niemieckiego A1 na platformie i mam same pozytywne odczucia. Polecam kurs

A
Ala napisał/a: |

Super podstawy niemieckiego. Bardzo cenię sobie naukę z ESKK

O
Oktawia napisał/a: |

Dobrze opracowane lekcje online na platformie niemieckiego. Wszystko ładnie graficznie zaprezentowane, poszczególne moduły nie sprawiają problemów. Nauka jest łatwa i przyjemna. Polecam kurs niemieckiego ESKK

K
Krystyna napisał/a: |

Jestem bardzo zadowolona z nauki niemieckiego online. Już od pierwszego lekcji nie mam większych problemów z poruszaniem się po platformie e-larningowej. Pasjonująca nauka, polecam

K
Kinga napisał/a: |

Niemieckiego uczę się z eskk od kilku tygodni. Jestem bardzo zadowolona z nauki na platformie online, genialne rozwiązanie. Wszystko dostępne przez całą dobę, a ilość różnorodnych zadań i ćwiczeń jest wprost powalająca.

M
Marek napisał/a: |

Polubiłam naukę niemieckiego z tym kursem.

O
Oliwia napisał/a: |

Uwielbiam naukę niemieckiego na platformie online. Bardzo dobrze tematycznie poukładane zagadnienia. Uczysz się naprawdę potrzebnych życiowo słówek i zwrotów. Fajnie opracowana gramatyka. Ćwiczenia różnorodne, nie ma nudy i monotonii. Nie spodziewałam się, że trafię na aż tak dobry kurs. Brawo ESKK.

M
Milena napisał/a: |

Jestem bardzo zadowolona z nauki niemieckiego, platforma dostępna jest codziennie przez całą dobę, siadam do nauki gdy tylko mam ochotę.

B
Beata napisał/a: |

dzień dobry
jeszcze za wcześnie na pełną ocenę ,dopiero rozpoczęłam naukę

A
Anna napisał/a: |

Super ćwiczenia pozwalające szybko i w przyjemny sposób opanować podstawy niemieckiego. Wszystko ładnie opisane i zorganizowane na platformie online. Kurs wart swojej ceny. Polecam

J
Julita napisał/a: |

Niemieckim interesowałam się już od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz udało mi się znaleźć czas na zakup kursu i naukę. Polecam kurs całym sercem, znajdziecie to wszystko i dla wszystkich. Wspaniała, szybka, skuteczna nauka niemieckiego. Pozdrawiam szkołę! J.

J
Jerzy napisał/a: |

Chcę się nauczyć języka niemieckiego.. na tyle aby moć się porozumieć w pracy .
Pozdrawiam
Jerzy

L
Lucyna napisał/a: |

Polecam naukę niemieckiego z eskk. Jestem bardzo zadowolona z nauki, zawsze mogę liczyć na pomoc nauczyciela oraz miła obsługę ze strony eskk. Lekcje czytelna z bardzo bogatą ilością słów i zwrotów. Nauka łatwa a przede wszystkim przyjemna. Pozdrawiam

A
Alicja napisał/a: |

Przyjaźnie opracowany kurs do samodzielnie nauki niemieckiego. Po platformie online można się swobodnie poruszać, nie stwarza żadnych problemów. Nauka ciekawa i wciągająca. Polecam niemiecki tej firmy

M
Marian napisał/a: |

Dobrze czuję się z platforma językową online.
Ciekawe lekcje niemieckiego.

M
Milena napisał/a: |

Język niemiecki dla każdego. Świetny lektor, dobre lekcje online, lekcje z bardzo przystępnym i przydatnym słownictwem.

J
Janusz napisał/a: |

Super podstawy niemieckiego, rewelacyjnie opracowana platforma online.
Podziwiam i pozdrawiam

G
Grzegorz napisał/a: |

Powiem tak, że kiedyś byłem sceptycznie nastawiony do tego typu nauki jak na odległość. Ale przerobiłem i sprawdziłem wiele tego typu kursow i mogę szczerze powiedzieć że kurs ESKK jest najlepszy. Fajnie opracowany kurs, przejrzyscie i intuicyjnie z nauka słówek, testami, praca domowa itp... Jak ktoś ma chęci, czas i somozaparcie to polecam zdecydowanie. Mnie bardzo odpowiada tego typu nauczanie bo kiedy mam czas to zawsze przystępuje do nauki, a systematycznie to robię choć by kilkadziesiąt minut dziennie. Jestem na poziomie A1 i jak skończę to zamawiam następny poziom bo wiem że warto.

P
Piotr napisał/a: |

Świetne lekcje online. Tematyka ciekawa, ogólnie ok.

M
Michał napisał/a: |

Kurs w porządku, pozdrawiam

M
Mikołaj napisał/a: |

Bardzo dobre podstawy niemieckiego.

K
Klaudia napisał/a: |

Uwielbiam uczyć się języka w tej formie. To najlepsze lekcje pod słońcem

W
Wiktor napisał/a: |

Super przygotowany kurs.
Każdy odnajdzie tu metodę dla siebie.

B
Beatka napisał/a: |

Nauka niemieckiego to pikuś. Już planuję kolejne języki! :D

A
Adam napisał/a: |

Bardzo mi odpowiada nauka z eskk.

M
Maria napisał/a: |

Jestem bardzo zadowolona z zakupionego kursu. Zagadnienia opisane w książce są wyjaśnione w prosty sposób. Polecam

O
Oliwia napisał/a: |

Dla mnie fajna nauka. Uczę się tego co potrzebne na co dzień, bez zbędnego wkuwania niepotrzebnych rzeczy. Niemiecki w takiej formie nie jest trudny. Polecam narzędzia do nauki ESKK i pozdrawiam gorąco

J
Jacek napisał/a: |

Według mnie bardzo dobry kurs podstaw niemieckiego.

M
Monika napisał/a: |

Bardzo lubię naukę niemieckiego. To pierwszy kurs, dzięki któremu przełamałam barierę mówienia, może dlatego, ze uczę się sama, nikt na mnie nie patrzy i nie ocenia. Kurs jest przystępnie napisany i bogato opracowany. Nauka niemieckiego to sama przyjemność.

W
Wiktor napisał/a: |

Bardzo fajna nauka niemieckiego, korzystam z lekcji online, uczę się wieczorami po pół godzinki, bo więcej nie mam czasu. Widzę efekty i cieszę się z postępów w nauce niemieckiego. Pozdr W.

B
Beata napisał/a: |

Polubiłem naukę niemieckiego, dzięki eskk. Fantastyczne podejście do nauki języków.

W
Wojciech napisał/a: |

Bardzo praktyczny kurs niemieckiego. Czuję, że dobrze wybrałem.

M
Marianna napisał/a: |

Pozytywnie oceniam kurs eskk.

M
Maria napisał/a: |

Kurs niemieckiego dla każdego, w każdym wieku. Polecam

K
Klaudia napisał/a: |

Super nauka, polecam

A
Anita napisał/a: |

Jestem zadowolona z nauki.

R
Robert napisał/a: |

Uczę się niemieckiego z eskk już parę miesięcy i nie zdawałem sobie sprawy, że nauka języka może być tak przyjemna i ze zrobię tak ogromne postępy w tak krótkim czasie. Polecam kurs

R
Rozalia napisał/a: |

Dobry kurs jakościowo, świetne nagrania, bardzo życiowe dialogi i słownictwo przydatne w codziennych życiowych sytuacjach. Taką naukę niemieckiego da się lubić :-)

M
Małgorzata napisał/a: |

Bardzo cenię możliwość nauki w dogodnym dla mnie czasie. Kurs online jest urozmaiceniem sposobu nauki. Powtarzanie słówek i sprawdziany bardzo mi odpowiadają. Sprawdzanie prac domowych przez nauczyciela jest dodatkowym bodźcem do nauki. Gramatyka jest jasno i zrozumiale opisana. Jestem bardzo zadowolona z kursu i podoba mi się połączenie tradycyjnej nauki (podręczniki w wersji papierowej) z możliwością nauki online.

A
Aneta napisał/a: |

Fantastyczna nauka niemieckiego. Cieszę się, ze trafiła do Was.

B
Barbara napisał/a: |

Jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam.

K
Klaudia napisał/a: |

Fajna nauka niemieckiego dla poczatkujących, cała masa różnorakich ćwiczeń i zadań, wszystko ładnie zaprezentowane. Ciekawie opracowana platforma online do nauki niemieckiego.
Extra!

K
Krzysztof napisał/a: |

Intensywna nauka niemieckiego. Bardzo dobre narzędzia do nauka tego języka. Sprawdzają się w 100%. Obecnie potrafię więcej niż po 8 latach nauki w podstawówce.

A
Artur napisał/a: |

Dobre podstawy niemieckiego, Już po kilku miesiącach używałem w komunikacji pierwszych zwrotów po niemiecku. Polecam naukę niemieckiego z eskk.

M
Magdalena napisał/a: |

Świetny kurs pod każdym względem. Możliwość nauki online pozwala na zdobywanie wiedzy bez nudy i żmudnego wkuwania słówek. Materiały do słuchania można przegrywać i zabierać gdziekolwiek co pozwala na powtarzania materiału w każdej wolnej chwili. Zawsze wieczorem gdy chodzę biegać zabieram ze sobą słuchawki i ćwiczę wymowę. Skuteczny kurs w przyjemnej formie.

I
Iwona napisał/a: |

Najlepsza nauka niemieckiego pod słońcem. Cieszę się, że jestem waszą studentką.

Z
Zofia napisał/a: |

B. dobry kurs.
Polecam niemiecki eskk

A
Andrzej napisał/a: |

Jestem studentem kursu online języka niemieckiego. Nauka słówek i zwrotów idzie mi bardzo dobrze. Tematyka poszczególnych działów bardzo mi odpowiada. Z ilości i jakości zdań jestem zadowolony. Oceniam zatem kurs niemieckiego pozytywnie.

E
Ewa napisał/a: |

Bardzo dobra nauka niemieckiego. Widać, że szkoła zajmuje się nauczaniem języków obcych od dawna. Lekcje online ciekawie opracowana, platforma dostępna cały czas bez względu na porę dnia. Dialogi, ćwiczenia, słownictwo dobrane tematycznie co bardzo ułatwia naukę. Jestem zadowolona. Ewa

K
Kinga napisał/a: |

Niemiecki dla każdego.
Przystępna wiedza dostępna w różnoraki sposób.

Z
Zośka napisał/a: |

Super metoda nauki niemieckiego, audiobooki stanowią dla mnie najfajniejszą i najprzyjemniejszą formę nauki.

W
Witek napisał/a: |

Rewelacja kurs. Porusza najistotniejsze tematy, z którymi zmierzamy się na co dzień. Świetna gramatyka, dosłownie niezliczona ilość zadań. Bogactwo narzędzi edukacyjnych w postaci materiałów do słuchania, programów, czy nauki online. Jestem bardzo zadowolony. W.

Z
Zygmunt napisał/a: |

Kurs niemieckiego na szóstkę, nie spodziewałem się tak bogatych treściowo i ilościowo materiałów. Jestem bardzo zadowolony z podejścia eskk do nauki języków, z taką szkoła to mogę się uczyć. Pozdrawiam Z.

A
Anna napisał/a: |

Najfajniejszy niemiecki na świecie. Uczę się kiedy chcę, najczęściej w drodze do pracy. Super kurs!

B
Barbara napisał/a: |

Bardzo spodobał mi się kurs niemieckiego, zawsze z chęcią siadam wieczorem do laptopa, aby móc poświęcić lekcjom choć 30 minut. To przyjemna, skuteczna i momentami zabawna nauka. Polecam kurs eskk

W
Wiktor napisał/a: |

Ciekawa nauka niemieckiego, skuteczne i różnorodne ćwiczenia online, bardzo dobry lektor języka niemieckiego, wszystko składa się w jedną wielką skuteczna dydaktycznie całość. Polecam W.

E
Elżbieta napisał/a: |

Z ESKK uczę się francuskiego od podstaw, natomiast kurs niemieckiego wykorzystuję przy nauczaniu własnych dzieci. Oba kursy są są dobrze skonstruowane, jest sporo ćwiczeń i dużo słownictwa. Polecam!

A
Andrzej napisał/a: |

uczę się lekcji 1-2 z kursu niemiecki dla początkujących.W zasadzie to chcę sobie przypomnieć i ewentualnie uzupełnić wiadomości nabyte już dawno w latach 1963-1967. Moja ocena kursu na podstawie lekcji 1-2 jest pozytywna.

A
Adrian napisał/a: |

Rozpocząłem naukę języka francuskiego i jestem bardzo zadowolony. Mogę polecić kurs, lekcja przygotowane są w taki sposób ze można samemu uczyć się języka. Polecam każdemu kto chce rozpocząć przygodę z nauka języka francuskiego.

R
Renata napisał/a: |

Mam bardzo dobre zdanie na temat kursu językowego niemieckiego eskk. To świetny materiał dydaktyczny.

R
Roman napisał/a: |

Mam pytanie do uczestników,czy można nauczyć się tez czytania gotyku?.,oprocż niemieckiego tzw. ,,hohdeutscha,, a jak z ,,platdeutschem-jezykami regionalnymi?.

P
Paweł napisał/a: |

Skuteczny niemiecki pod każdym względem, ciekawe tematycznie lekcje z różnych sfer życia.

M
Marta napisał/a: |

Lekcje niemieckiego na bardzo wysokim poziomie. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie i wzrokowcy i słuchowcy. Intuicyjna platforma do nauki online, a sam kurs ciekawie opracowany tematycznie to znaczy rozsądnie podzielony tematycznie co zdecydowanie ułatwia naukę.

P
Piotr napisał/a: |

Ciekawa i skuteczna nauka niemieckiego. Jestem bardzo zadowolony.

W
Weronika napisał/a: |

Świetne lekcje niemieckiego, dawno nauka języka nie sprawiała mi tyle frajdy. Polecam kursy eskk. To już mój drugi w tej szkole, wcześniej byłam na angielskim.

H
Helenka napisał/a: |

Bosko opracowany kurs niemieckiego. Uczę się bo muszę, bo praca zawodowa wiąże się z tym językiem. Polubiłam naukę niemieckiego, myślę, że głównie dzięki eskk, gdyż materiały są naprawdę rewelacyjnie opracowane pod kątem samodzielnie nauki. I tak jak mówią 30 minut dziennie wystarcza. Pozdr. H.

M
Małgorzata Klimas napisał/a: |

Kurs jest wszechstronny tzn. obejmuje zarówno naukę słownictwa, gramatykę, pianie i czytane. Bardzo dobre są nagrania, lektorzy mówią dość wolno co czyni je zrozumiałymi.
Odrabianie pracy domowej przenosi mnie z sentymentem do dawnych lat, gdy chodziłam do szkoły.
Ogólnie jestem z kursu zadowolona.

A
Adam napisał/a: |

Świetny kurs niemieckiego, tematyka poszczególnych lekcji bardzo mi odpowiada. Uczę się chętnie, bez wysiłku, bez wkuwania, z przyjemnością u uśmiechem na ustach. To jest to!

H
Halina napisał/a: |

Świetne podstawy niemieckiego tak trzymajcie kochani! Jestem bardzo zadowolona z nauki online i z materiałów zeszytowych. Kurs klasa!

A
Andrzej napisał/a: |

Interesująca nauka niemieckiego. Bardzo sobie cenię audiobooka w postaci materiałów do słuchania, dzięki niemu mogę słuchać słów i zwrotów w dowolnym momencie dnia. Super rozwiązanie edukacyjne, polecam

M
Marek napisał/a: |

Początki są zawsze trudne, ale mam nadzieję, że będzie lepiej

A
Antek napisał/a: |

Dobra nauka niemieckiego. Uczę się pół godzinki dziennie, nauka języka sprawia mi przyjemność.

B
Bogusia napisał/a: |

Jestem bardzo zadowolona z kursu niemieckiego, nauka jest prosta i przejrzysta a najważniejsze nie trzeba ruszać się z domu. Taka nauka bardzo mi odpowiada.

M
Majka napisał/a: |

Bardzo motywują mnie lekcje online, widząc swoje postępy z dnia na dzień nie odpuszczam żadnego dnia. Bardzo przyjemna nauka niemieckiego, polecam

A
Ania napisał/a: |

Fantastyczna nauka niemieckiego, uczę się już trzeci miesiąc i jestem bardzo zadowolona z przysyłanych materiałów, a lekcje online są genialne. Pozdrawiam całą szkołę językową. Pięknych Świąt!

K
Kacper napisał/a: |

Bardzo dobry kurs niemieckiego, największą frajdę sprawiają mi lekcje online, są ciekawe, różnorodne, no i mega skuteczne. fajna nauka, polecam

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Użytkownicy, którzy kupili ten kurs, kupili również


Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO