Kurs niemieckiego dla początkujących również z wersją ONLINE

Opanuj język niemiecki dla początkujących! Warto znać język naszych sąsiadów zza Odry. Każdego roku wymiana handlowa z Niemcami stanowi około połowę polskich obrotów handlowych. Otwarte granice sprzyjają wycieczkom i wyjazdom do pracy. Kurs „Niemiecki dla początkujących” opracowaliśmy z myślą o praktycznym zastosowaniu zdobytej wiedzy. Przekonasz się, że nauka języka niemieckiego od podstaw może być ciekawa i pasjonująca. Kurs zawiera przydatne zwroty, słownictwo i wyrażenia używane w życiu codziennym.

Dostęp do wersji online kursu niemieckiego dla początkujących, pozwoli Ci uczyć się gramatyki, słówek i wymowy skutecznie oraz przy wykorzystaniu nowatorskich metod. Dzięki załączonym nagraniom zastosujesz zdobytą wiedzę i osłuchasz się z językiem niemieckim od podstaw. Lektorzy pochodzący z Niemiec nauczą Cię poprawnej wymowy, dykcji i akcentu. Kursy językowe od ESKK, stworzone są z myślą o praktycznym zastosowaniu zdobytej wiedzy. Przekonasz się, że podstawy niemieckiego można opanować ciekawie i skutecznie.

Z naszego kursu skorzystało już prawie 190 000 osób! Sprawdź także inne kursy niemieckiego od ESKK.

Kurs zawiera:

Podręczniki ESKK

Podręczniki i nagrania do lekcji

Kurs niemieckiego dla początkujących składa się z 20 podręczników zawierających 40 lekcji. Poznasz ok. 3000 słów i zwrotów, które wykorzystasz w codziennych sytuacjach. Materiał w lekcjach jest porcjowany - wystarczy 15-30 minut na opanowanie każdej części. Zapewniamy podręcznik w wersji drukowanej lub elektronicznej (do wyboru) oraz ponad 17 godzin nagrań, dostępnych na platformie online. Uzupełniają one lekcje niemieckiego dla początkujących oraz umożliwiają wykonywanie ćwiczeń: rozumienia ze słuchu, nagrania prawidłowej wymowy i dialogów. W nagraniach audio głosów użyczyli profesjonalny lektor i rodowici Niemcy.

Program do nauki słówek

Program do nauki słówek

Szybka i intensywna nauka niemieckiego od podstaw na smartfonie i komputerze dzięki aplikacji z gotowymi bazami słówek oraz opcją dodawania nowych. Program umożliwia odsłuchiwanie dźwięków, wykonywanie sprawdzianów ze słuchu, rejestrowanie postępów w nauce oraz wykonywanie testów podsumowujących.

Opiekę nauczyciela ESKK

Opiekę nauczyciela

Zapewniamy stałą opiekę doświadczonego lektora niemieckiego. Nauczyciel nie wystawia ocen, lecz zmotywuje Cię do nauki, sprawdzi Twoje prace domowe (są nieobowiązkowe) oraz pomoże zrozumieć problematyczne zagadnienia.

w cenie 94 zł 65,80 zł /pakiet

Opcje dodatkowe:

Kurs ONLINE

Kurs ONLINE

Nauka niemieckiego w domu będzie skuteczna, dzięki interaktywnym lekcjom. Materiały audiowizualne umożliwiają wygodne doskonalenie rozmaitych umiejętności językowych, także poprzez zabawę. Kurs niemieckiego kładzie nacisk na praktyczną naukę słówek. Zawiera ciekawe przykłady, ilustracje oraz testy podsumowujące.

Audiobook ESKK

Audiobook

Nauka niemieckiego od podstaw w ramach kursu przełożonego na materiał audio. Słuchaj oraz powtarzaj słowa i zwroty za lektorem w dowolnym czasie. Nagrania są dostępne na platformie online. Brali w nich udział użytkownicy języka niemieckiego oraz doświadczony lektor.

+ 14 zł/pakiet
Okładka kursu „Niemiecki dla początkujących”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 20

Poziom trudności: początkujący

CEFR informacje o CEFR A1 + A2

Cena: od 65,80 zł

Opinie: (714 głosów)

Certyfikat: tak

Zaświadczenie ZUS: tak

Wersja ONLINE: tak

Zamawiam

wersja z podręcznikiem

Zamawiam  

wersja ECO z e-podręcznikiem

Zobacz koszty wysyłki i pozostałe opłaty »

Czego się nauczysz?

Zamów TERAZ, a otrzymasz 30% RABATU!

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

Zawsze staram się uświadomić swoim podopiecznym, że w nauce języka najważniejsza jest samodzielna praca. Nie tylko dlatego, że lepiej zapamiętujemy to, co osobiście wykonaliśmy, ale także dlatego, że języka – nawet ojczystego – uczymy się przez całe życie. Oczywiście skuteczność nauki zależy od wybranej metody. W ESKK można wybierać z 4 metod nauki niemieckiego na poziomie początkującym.

Anna Ciesielska: doświadczony nauczyciel niemieckiego, z ESKK związana niemal od początku działalności firmy.
Anna Ciesielska

Komentarze studentów


P
Piotr napisał/a: |

Świetne lekcje online. Tematyka ciekawa, ogólnie ok.

M
Michał napisał/a: |

Kurs w porządku, pozdrawiam

M
Mikołaj napisał/a: |

Bardzo dobre podstawy niemieckiego.

K
Klaudia napisał/a: |

Uwielbiam uczyć się języka w tej formie. To najlepsze lekcje pod słońcem

W
Wiktor napisał/a: |

Super przygotowany kurs.
Każdy odnajdzie tu metodę dla siebie.

B
Beatka napisał/a: |

Nauka niemieckiego to pikuś. Już planuję kolejne języki! :D

A
Adam napisał/a: |

Bardzo mi odpowiada nauka z eskk.

M
Maria napisał/a: |

Jestem bardzo zadowolona z zakupionego kursu. Zagadnienia opisane w książce są wyjaśnione w prosty sposób. Polecam

O
Oliwia napisał/a: |

Dla mnie fajna nauka. Uczę się tego co potrzebne na co dzień, bez zbędnego wkuwania niepotrzebnych rzeczy. Niemiecki w takiej formie nie jest trudny. Polecam narzędzia do nauki ESKK i pozdrawiam gorąco

J
Jacek napisał/a: |

Według mnie bardzo dobry kurs podstaw niemieckiego.

M
Monika napisał/a: |

Bardzo lubię naukę niemieckiego. To pierwszy kurs, dzięki któremu przełamałam barierę mówienia, może dlatego, ze uczę się sama, nikt na mnie nie patrzy i nie ocenia. Kurs jest przystępnie napisany i bogato opracowany. Nauka niemieckiego to sama przyjemność.

W
Wiktor napisał/a: |

Bardzo fajna nauka niemieckiego, korzystam z lekcji online, uczę się wieczorami po pół godzinki, bo więcej nie mam czasu. Widzę efekty i cieszę się z postępów w nauce niemieckiego. Pozdr W.

B
Beata napisał/a: |

Polubiłem naukę niemieckiego, dzięki eskk. Fantastyczne podejście do nauki języków.

W
Wojciech napisał/a: |

Bardzo praktyczny kurs niemieckiego. Czuję, że dobrze wybrałem.

M
Marianna napisał/a: |

Pozytywnie oceniam kurs eskk.

M
Maria napisał/a: |

Kurs niemieckiego dla każdego, w każdym wieku. Polecam

K
Klaudia napisał/a: |

Super nauka, polecam

A
Anita napisał/a: |

Jestem zadowolona z nauki.

R
Robert napisał/a: |

Uczę się niemieckiego z eskk już parę miesięcy i nie zdawałem sobie sprawy, że nauka języka może być tak przyjemna i ze zrobię tak ogromne postępy w tak krótkim czasie. Polecam kurs

R
Rozalia napisał/a: |

Dobry kurs jakościowo, świetne nagrania, bardzo życiowe dialogi i słownictwo przydatne w codziennych życiowych sytuacjach. Taką naukę niemieckiego da się lubić :-)

M
Małgorzata napisał/a: |

Bardzo cenię możliwość nauki w dogodnym dla mnie czasie. Kurs online jest urozmaiceniem sposobu nauki. Powtarzanie słówek i sprawdziany bardzo mi odpowiadają. Sprawdzanie prac domowych przez nauczyciela jest dodatkowym bodźcem do nauki. Gramatyka jest jasno i zrozumiale opisana. Jestem bardzo zadowolona z kursu i podoba mi się połączenie tradycyjnej nauki (podręczniki w wersji papierowej) z możliwością nauki online.

A
Aneta napisał/a: |

Fantastyczna nauka niemieckiego. Cieszę się, ze trafiła do Was.

B
Barbara napisał/a: |

Jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam.

K
Klaudia napisał/a: |

Fajna nauka niemieckiego dla poczatkujących, cała masa różnorakich ćwiczeń i zadań, wszystko ładnie zaprezentowane. Ciekawie opracowana platforma online do nauki niemieckiego.
Extra!

K
Krzysztof napisał/a: |

Intensywna nauka niemieckiego. Bardzo dobre narzędzia do nauka tego języka. Sprawdzają się w 100%. Obecnie potrafię więcej niż po 8 latach nauki w podstawówce.

A
Artur napisał/a: |

Dobre podstawy niemieckiego, Już po kilku miesiącach używałem w komunikacji pierwszych zwrotów po niemiecku. Polecam naukę niemieckiego z eskk.

M
Magdalena napisał/a: |

Świetny kurs pod każdym względem. Możliwość nauki online pozwala na zdobywanie wiedzy bez nudy i żmudnego wkuwania słówek. Materiały do słuchania można przegrywać i zabierać gdziekolwiek co pozwala na powtarzania materiału w każdej wolnej chwili. Zawsze wieczorem gdy chodzę biegać zabieram ze sobą słuchawki i ćwiczę wymowę. Skuteczny kurs w przyjemnej formie.

I
Iwona napisał/a: |

Najlepsza nauka niemieckiego pod słońcem. Cieszę się, że jestem waszą studentką.

Z
Zofia napisał/a: |

B. dobry kurs.
Polecam niemiecki eskk

A
Andrzej napisał/a: |

Jestem studentem kursu online języka niemieckiego. Nauka słówek i zwrotów idzie mi bardzo dobrze. Tematyka poszczególnych działów bardzo mi odpowiada. Z ilości i jakości zdań jestem zadowolony. Oceniam zatem kurs niemieckiego pozytywnie.

E
Ewa napisał/a: |

Bardzo dobra nauka niemieckiego. Widać, że szkoła zajmuje się nauczaniem języków obcych od dawna. Lekcje online ciekawie opracowana, platforma dostępna cały czas bez względu na porę dnia. Dialogi, ćwiczenia, słownictwo dobrane tematycznie co bardzo ułatwia naukę. Jestem zadowolona. Ewa

K
Kinga napisał/a: |

Niemiecki dla każdego.
Przystępna wiedza dostępna w różnoraki sposób.

Z
Zośka napisał/a: |

Super metoda nauki niemieckiego, audiobooki stanowią dla mnie najfajniejszą i najprzyjemniejszą formę nauki.

W
Witek napisał/a: |

Rewelacja kurs. Porusza najistotniejsze tematy, z którymi zmierzamy się na co dzień. Świetna gramatyka, dosłownie niezliczona ilość zadań. Bogactwo narzędzi edukacyjnych w postaci materiałów do słuchania, programów, czy nauki online. Jestem bardzo zadowolony. W.

Z
Zygmunt napisał/a: |

Kurs niemieckiego na szóstkę, nie spodziewałem się tak bogatych treściowo i ilościowo materiałów. Jestem bardzo zadowolony z podejścia eskk do nauki języków, z taką szkoła to mogę się uczyć. Pozdrawiam Z.

A
Anna napisał/a: |

Najfajniejszy niemiecki na świecie. Uczę się kiedy chcę, najczęściej w drodze do pracy. Super kurs!

B
Barbara napisał/a: |

Bardzo spodobał mi się kurs niemieckiego, zawsze z chęcią siadam wieczorem do laptopa, aby móc poświęcić lekcjom choć 30 minut. To przyjemna, skuteczna i momentami zabawna nauka. Polecam kurs eskk

W
Wiktor napisał/a: |

Ciekawa nauka niemieckiego, skuteczne i różnorodne ćwiczenia online, bardzo dobry lektor języka niemieckiego, wszystko składa się w jedną wielką skuteczna dydaktycznie całość. Polecam W.

E
Elżbieta napisał/a: |

Z ESKK uczę się francuskiego od podstaw, natomiast kurs niemieckiego wykorzystuję przy nauczaniu własnych dzieci. Oba kursy są są dobrze skonstruowane, jest sporo ćwiczeń i dużo słownictwa. Polecam!

A
Andrzej napisał/a: |

uczę się lekcji 1-2 z kursu niemiecki dla początkujących.W zasadzie to chcę sobie przypomnieć i ewentualnie uzupełnić wiadomości nabyte już dawno w latach 1963-1967. Moja ocena kursu na podstawie lekcji 1-2 jest pozytywna.

A
Adrian napisał/a: |

Rozpocząłem naukę języka francuskiego i jestem bardzo zadowolony. Mogę polecić kurs, lekcja przygotowane są w taki sposób ze można samemu uczyć się języka. Polecam każdemu kto chce rozpocząć przygodę z nauka języka francuskiego.

R
Renata napisał/a: |

Mam bardzo dobre zdanie na temat kursu językowego niemieckiego eskk. To świetny materiał dydaktyczny.

R
Roman napisał/a: |

Mam pytanie do uczestników,czy można nauczyć się tez czytania gotyku?.,oprocż niemieckiego tzw. ,,hohdeutscha,, a jak z ,,platdeutschem-jezykami regionalnymi?.

P
Paweł napisał/a: |

Skuteczny niemiecki pod każdym względem, ciekawe tematycznie lekcje z różnych sfer życia.

M
Marta napisał/a: |

Lekcje niemieckiego na bardzo wysokim poziomie. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie i wzrokowcy i słuchowcy. Intuicyjna platforma do nauki online, a sam kurs ciekawie opracowany tematycznie to znaczy rozsądnie podzielony tematycznie co zdecydowanie ułatwia naukę.

P
Piotr napisał/a: |

Ciekawa i skuteczna nauka niemieckiego. Jestem bardzo zadowolony.

W
Weronika napisał/a: |

Świetne lekcje niemieckiego, dawno nauka języka nie sprawiała mi tyle frajdy. Polecam kursy eskk. To już mój drugi w tej szkole, wcześniej byłam na angielskim.

H
Helenka napisał/a: |

Bosko opracowany kurs niemieckiego. Uczę się bo muszę, bo praca zawodowa wiąże się z tym językiem. Polubiłam naukę niemieckiego, myślę, że głównie dzięki eskk, gdyż materiały są naprawdę rewelacyjnie opracowane pod kątem samodzielnie nauki. I tak jak mówią 30 minut dziennie wystarcza. Pozdr. H.

M
Małgorzata Klimas napisał/a: |

Kurs jest wszechstronny tzn. obejmuje zarówno naukę słownictwa, gramatykę, pianie i czytane. Bardzo dobre są nagrania, lektorzy mówią dość wolno co czyni je zrozumiałymi.
Odrabianie pracy domowej przenosi mnie z sentymentem do dawnych lat, gdy chodziłam do szkoły.
Ogólnie jestem z kursu zadowolona.

A
Adam napisał/a: |

Świetny kurs niemieckiego, tematyka poszczególnych lekcji bardzo mi odpowiada. Uczę się chętnie, bez wysiłku, bez wkuwania, z przyjemnością u uśmiechem na ustach. To jest to!

H
Halina napisał/a: |

Świetne podstawy niemieckiego tak trzymajcie kochani! Jestem bardzo zadowolona z nauki online i z materiałów zeszytowych. Kurs klasa!

A
Andrzej napisał/a: |

Interesująca nauka niemieckiego. Bardzo sobie cenię audiobooka w postaci materiałów do słuchania, dzięki niemu mogę słuchać słów i zwrotów w dowolnym momencie dnia. Super rozwiązanie edukacyjne, polecam

M
Marek napisał/a: |

Początki są zawsze trudne, ale mam nadzieję, że będzie lepiej

A
Antek napisał/a: |

Dobra nauka niemieckiego. Uczę się pół godzinki dziennie, nauka języka sprawia mi przyjemność.

B
Bogusia napisał/a: |

Jestem bardzo zadowolona z kursu niemieckiego, nauka jest prosta i przejrzysta a najważniejsze nie trzeba ruszać się z domu. Taka nauka bardzo mi odpowiada.

M
Majka napisał/a: |

Bardzo motywują mnie lekcje online, widząc swoje postępy z dnia na dzień nie odpuszczam żadnego dnia. Bardzo przyjemna nauka niemieckiego, polecam

A
Ania napisał/a: |

Fantastyczna nauka niemieckiego, uczę się już trzeci miesiąc i jestem bardzo zadowolona z przysyłanych materiałów, a lekcje online są genialne. Pozdrawiam całą szkołę językową. Pięknych Świąt!

K
Kacper napisał/a: |

Bardzo dobry kurs niemieckiego, największą frajdę sprawiają mi lekcje online, są ciekawe, różnorodne, no i mega skuteczne. fajna nauka, polecam

A
Andrzej napisał/a: |

Niemiecki na super poziomie. Kurs pozwala na naukę i słówek i zwrotów i gramatyki. Każdy znajdzie tu coś dla siebie i wzrokowiec i słuchowiec.
Pozdrawiam wszystkich studentów niemieckiego!

A
Anna napisał/a: |

Dobry kurs, słownictwo z życia codziennego do tego świetnie wytłumaczona gramatyka.

A
Artur napisał/a: |

Solidne podstawy niemieckiego.
Polecam

A
Agata napisał/a: |

Zdecydowanie polecam kurs. Przyjemna nauka w zaciszu domowym.

M
Marek napisał/a: |

Bardzo ładne zeszyty do nauki niemieckiego, czytelne, tematycznie ciekawie poukładane. Lekcje online interesująco zaprezentowane, z ogromną, wręcz przeogromna ilością słów i zwrotów z danej tematyki.
Dla mnie extra kurs.

Z
Zuzanna napisał/a: |

Bardzo dobry kurs i wszelkie jego składowe.
Najchętniej korzystam z audiobooka, gdyż nagrań można słuchać w dowolnym momencie dnia, a na siedzenie przed komputerem nie mam za bardzo czasu.
Pozdrawiam szkołę i świetnych lektorów

M
Maciej napisał/a: |

Ostatnio z niemieckim jestem za pan brat.
To wszystko dzięki eskk
Pozdrawiam

M
Marcelina napisał/a: |

Jestem zachwycona kursem, zadowolona z efektów nauczania i mam nadzieję, ze moja znajomość języka będzie już zawsze n atak wysokim poziomie.

K
Karolina napisał/a: |

Kurs niemieckiego dla wszystkich.
Małymi kroczkami osiągniecie wymarzone wyniki.

B
Bogdan napisał/a: |

Doskonały niemiecki. Bez problemu komunikuję się w tym języku w codziennych sytuacjach, po roku nauki. Kurs uczy właśnie zachowań w życiu codziennym i za to sobie go cenię. Zakres słownictwa ogromny, liczba ćwiczeń również imponująca. Jestem zadowolony.

E
Ewka napisał/a: |

Uczę się niemieckiego od trzech miesięcy z eskk i jestem bardzo zadowolona z postępów. Trochę się bałam czy sama dam radę, ale kurs jest bardzo dobrze przygotowany pod kątem samodzielnej nauki Pozdrawiam wszystkich Kursantów i Kursantki Niemieckiego

J
Jagoda napisał/a: |

Taki niemiecki da się lubić.
Dialogi, ćwiczenia, nagrania, gramatyka, platforma online, audiobooki jak tu się nie zakochać w niemieckim.
Pozdrawiam pomysłowe eskk. Jagoda

A
Anna napisał/a: |

Niemiecki na medal i to złoty. Dawno nauka języka nie sprawiała mi tyle przyjemności. Pozdr

W
Wiktoria napisał/a: |

Dobry niemiecki. Nauka nowych słów i zwrotów przychodzi łatwo, a szybkie postępy są zauważalne raz dwa. Pozdrawiam W.

Z
Zosia napisał/a: |

Przyjemna nauka niemieckiego we własnym rytmie. Bez zbędnego wkuwania niepotrzebnych zwrotów i słówek. Z tego kursu wszystko Wam się przyda w życiu, zobaczycie sami. Pozdrawiam studentów niemieckiego :-) Studentka Zosia

M
Marcin napisał/a: |

B. dobry kurs niemieckiego.
Mam jak najlepsze zdanie o eskk to już mój drugi kurs w tej szkole. Nauczają skutecznie i ogromna wagę przywiązują zarówno do ilości jak i jakości materiałów. Pozdrawiam M.

I
Iwonka napisał/a: |

Uwielbiam uczyć się online, dawno nauka niemieckiego nie sprawiała mi tyle frajdy.

A
Aga napisał/a: |

Najlepsza nauka pod słońcem nie tylko ze względu na jakość materiałów, ale przede wszystkim wygodę nauki. Nie trzeba nigdzie biegać, stać w korkach, tracić czas, kubek ciepłej kawy, kawałek podłogi i dajesz!
Pozdrawiam, studentka Agnieszka

M
Misia napisał/a: |

Czuję się pewniej stawiając pierwsze kroki językowe z eskk.
Uczę się sama bez stresu, kiedy chcę i zawsze mogę liczyć na miłe słowo.
Taki niemiecki można polubić.

M
Mateusz napisał/a: |

Zachęcam do nauki niemieckiego z eskk.
Lekcje pierwsza klasa, a nauka online extra liga :)

P
Paula napisał/a: |

Dobra kurs, intuicyjna platforma online do nauki niemieckiego.

E
Ewa napisał/a: |

Super nauka na platformie, podrecznik bardzo mi się podoba

A
Adam napisał/a: |

Nauka bardzo mi odpowiada, zarówno tematyka jak i sposób nauczania.
Pozdr

K
Karina napisał/a: |

Mój niemiecki jest coraz lepszy, a wszystko dzięki kursowi eskk. Najbardziej uwielbiam słuchać nagrań audio, to dzięki nim moja wymowa jest coraz bardziej wyrazista, a Ja nabieram pewności komunikacyjnej.

J
Joanna napisał/a: |

Niemieckiego uczę się z eskk od kilku miesięcy, jestem bardzo zadowolona, tematy poruszane w kursie są mocno zbliżone do naszych codziennych, zatem zwroty można wykorzystać na co dzień. Wszystko ładnie, czytelnie opracowane, materiały do słuchania bardzo dobrej jakości. Pozdrawiam J.

Z
Zbigniew napisał/a: |

ESKK doskonale orientuje się w nauczaniu na odległość, widać to zarówno na platformie online jak i po zawartości podręcznika. To zaszczyt móc się z Państwem uczyć. Z wyrazami szacunku Z.

W
Wojtek napisał/a: |

Wygodnie w domu, bez stresu, bez nauczyciela nad sobą.
Taka nauka niemieckiego bardzo mi odpowiada.

M
Marta napisał/a: |

Zmobilizowana i gotowa do nauki, podręcznik bardzo mi się podoba a lekcjami online jestem wręcz zszokowana, są genialne!

S
Stefania napisał/a: |

Super nauka niemieckiego.
Pozdrawiam gorąco

A
Anna napisał/a: |

OK nauka niemieckiego.
Platforma online bardzo intuicyjna. Nie mam większych problemów z poruszaniem się po niemieckim.

M
Monika napisał/a: |

Bardzo dobry kurs niemieckiego w bardzo korzystnej cenie online.

V
Vladyslav napisał/a: |

Dziękuję bardzo. Podoba mi się ten kurs jazyka niemieckiego.

K
Kinga napisał/a: |

Skuteczna nauka niemieckiego, zaprzyjaźnicie się z tym kursem, to wygodna nauka niemieckich słów i zwrotów, materiały można odsłuchiwać wszędzie. Moje ostatnie podróże do pracy zawsze wiążą się z nauką nowego i powtarzaniem zapamiętanego już materiału, to pożyteczne wykorzystanie czasu wolnego. A jakością lekcji online będzie zachwyceni. Pozdr K.

O
Ola napisał/a: |

Super lekcje niemieckiego, wyczerpująco poruszają daną tematykę, gramatyka fajnie wytłumaczona na przykładach. Liczne dialogi i ćwiczenia umożliwiają szybkie zapamiętywanie i ta wygoda nauki. Miodzio XD

M
Monika napisał/a: |

Niemiecki na przyzwoitym poziomie, uczę się chętnie i nie natrafiłam póki co na żadne problemy ani z platforma online ani przy nauce materiału. Jest dobrze!

M
Marian napisał/a: |

Dobry poziom lekcji niemieckiego.
Wszystko extra!

G
Gosia napisał/a: |

Miła nauka niemieckiego we własnym tempie, we własnym M3.

M
Marianna napisał/a: |

Bardzo się cieszę, ze trafiłam na ofertę niemieckiego eskk, za naprawdę niewielkie pieniądze mogę się uczyć niemieckiego tak jak lubię.

M
Marian napisał/a: |

Extra nauka niemieckiego online, polecam, niesamowicie szybk nauka zwrotów i słówek z danej sfery życia.

A
Adrian napisał/a: |

Bardzo przystępna platforma online do nauki niemieckiego. Radzę spróbować :-)

L
Lilianna napisał/a: |

Super skomponowane lekcje języka niemieckiego. Zarówno wymowa, słownictwo jak i gramatyka zawsze nawiązują do danej tematyki, to bardzo ułatwia naukę. Wystawiam najwyższa ocenę kursowi niemieckiego i pozdrawiam gorąco

P
Przemo napisał/a: |

Na tka naukę niemieckiego właśnie liczyłem< jest tu wszystko czego oczekiwałem. Gratuluję szkole genialnych kursów. Przemo

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Użytkownicy, którzy kupili ten kurs, kupili również


Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO