Kurs niderlandzkiego również z wersją ONLINE

Wiesz, jak wiele możliwości da Ci kurs niderlandzkiego? To nie tylko urzędowy język w Europie, ale także język, który pozwoli Ci porozumieć się na Karaibach, czy w północno-wschodniej części Ameryki Południowej. Interesuje Cię bardziej nauka z podręczników, a może stawiasz na kurs niderlandzkiego online? Poznaj ofertę ESKK i wybierz najdogodniejszą dla siebie opcję!

"Niderlandzki" to ciekawie opracowany i oparty o współczesne zagadnienia kurs, z którym poznasz praktyczne wyrażenia, te stosowane w pracy, jak i te używane w codziennym życiu. Opanujesz blisko 3500 słów i zwrotów, poznasz reguły gramatyczne, a dzięki przykładom z łatwością przyswoisz wszystkie informacje.

Kurs zawiera także sekcję „Świat po niderlandzku”. Znajdziesz tam różnorodne aspekty kulturowe krajów niderlandzkojęzycznych, co ułatwi świadome posługiwanie się językiem.

Kurs niderlandzkiego (holenderskiego) umożliwia opanowanie języka na poziomie podstawowym i został opracowany w taki sposób, by samodzielna nauka była w pełni efektywna.

Z naszego kursu skorzystało już ponad 1200 osób!

Kurs niderlandzkiego zawiera

Podręczniki ESKK

Podręczniki i nagrania do lekcji

Nauka niderlandzkiego z ESKK oparta jest o 16 podręczników obejmujących 32 lekcje, a w nich 3500 słów i zwrotów. Nasze kursy językowe zostały skonstruowane w taki sposób, by nauka wydzielonej części materiału zajmowała 15-30 minut. Ty decydujesz, jak wygląda nauka niderlandzkiego - możesz zdecydować się na podręcznik w wersji papierowej lub elektronicznej (pdf). Do Twojej dyspozycji są także nagrania dostępne na platformie online, z którymi skutecznie udoskonalisz umiejętność rozumienia ze słuchu, prawidłowej wymowy oraz prowadzenia dialogów. Nauka języka niderlandzkiego z ESKK to profesjonalny kurs - w pracy nad materiałami audio brał udział doświadczony lektor oraz rodowici użytkownicy języka niderlandzkiego.

Program do nauki słówek

Program do nauki słówek

Szybka i skuteczna nauka języka niderlandzkiego (holenderskiego) na smartfonie i komputerze? Skorzystaj z aplikacji - znajdziesz tam przygotowane bazy słówek, do których możesz dodawać nowe słownictwo, a także nagrania do odsłuchu, sprawdziany oraz testy podsumowujące. Aplikacja będzie rejestrowała Twoje postępy w nauce języka niderlandzkiego.

Opiekę nauczyciela ESKK

Opiekę nauczyciela

Kurs języka niderlandzkiego to także wsparcie doświadczonego lektora. Zapewnia on pomoc w każdej kwestii - zweryfikuje Twoje zadania domowe, wyjaśni problematyczne kwestie oraz dodatkowo zmotywuje. Co ważne - odrabianie prac domowych nie jest obowiązkowe, nie będziesz też oceniany przez nauczyciela.

w cenie 94 zł 65,80 zł /pakiet

Nauka niderlandzkiego - opcje dodatkowe

Kurs ONLINE

Kurs ONLINE

Nauka niderlandzkiego online to interaktywne lekcje, które umożliwią Ci skuteczną i wygodną naukę słówek, również poprzez zabawę. Kurs języka niderlandzkiego online zawiera praktyczne i ciekawe przykłady, liczne ilustracje, a także testy podsumowujące.

Audiobook ESKK

Audiobook

Czyli kurs języka niderlandzkiego do słuchania. To świetne rozwiązanie dla osób borykających się z brakiem czasu. Wystarczy założyć słuchawki lub włączyć nagranie podczas wykonywania dowolnej czynności i powtarzać za lektorem. Nagrania dostępne są na platformie online i łącznie obejmują 16 godzin lekcji. W nagraniach uczestniczyli profesjonalny lektor oraz użytkownicy języka niderlandzkiego.

+ 14 zł/pakiet
Okładka kursu „Niderlandzki”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 16

Poziom trudności: początkujący

CEFR informacje o CEFR A1 + A2

Cena: od 65,80 zł

Opinie: (86 głosów)

Świadectwo: tak

Zaświadczenie ZUS: tak

Wersja ONLINE: tak

Zamawiam

wersja z podręcznikiem

Zamawiam  

wersja ECO z e-podręcznikiem

Zobacz koszty wysyłki i pozostałe opłaty »

Czego się nauczysz?

Zamów TERAZ, a otrzymasz 30% RABATU!

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

Studenci często pytają mnie, czy warto odrabiać prace domowe. Mimo że w ESKK nie ma takiego obowiązku, odrabianie zadań domowych przynosi wiele korzyści – pozwala powtórzyć materiał i utrwalić wiadomości. Co więcej, masz do dyspozycji bardzo wygodną formułę - brak sztywnych terminów, żadnych ocen i stresu. Dlaczego nie skorzystać?

Magdalena Szajbe: filolog angielski i rosyjski, dyrektor i główny metodyk ESKK.
Magdalena Szajbe

Komentarze studentów


R
Rafał napisał/a: |

Przyznaję wygodna, skuteczna i dobrze przygotowana nauka języka holenderskiego.

S
Stefania napisał/a: |

Podstawy niderlandzkiego w przystępnej cenie, jakość wysoka, polecam

M
Marta napisał/a: |

Przyjaźnie napisany i ciekawie opracowany kurs holenderskiego.

D
Diana napisał/a: |

Super kurs niderlandzkiego.

W
Wanda napisał/a: |

Cenię sobie naukę z eskk, mają wyjątkowo dobrze opracowane kursy do samodzielnej nauki języka. Holenderski ciekawie tematycznie opracowany, większość dialogów przedstawia sceny dosłownie z życia, nie trzeba się uczyć niepotrzebnych zwrotów. Dla mnie super kurs.

M
Mirek napisał/a: |

Bardzo dobra nauka podstaw języka holenderskiego. Świetnie przygotowane lekcje online na platformie dostępne przez cały dzień i noc. Kurs uczy przydatnych zwrotów, których używa się w rozmowach na co dzień typu jak zamówić danie w restauracji, jak zapytać o drogę, jak kupić bilet na autobus czy jak napisać CV. Dla mnie bardzo dobry materiał edukacyjny. Pozdrawiam cały zespół eskk.

R
Ryszard napisał/a: |

Świetny niderlandzki pod każdym względem. Ogromne podziękowania za możliwość nauki online na platformie, genialne rozwiązanie!

M
Małgosia napisał/a: |

Niesamowicie skuteczna nauka niderlandzkiego, jestem bardzo zadowolona szczególnie z lekcji online.

B
Bartek napisał/a: |

Niderlandzkiego uczę się od roku z przerwami, na początku było różnie, ale obecnie idzie mi coraz lepiej, osłuchałem się ze słownictwem, zaprzyjaźniłem z audiobookiem i widzę wreszcie efekty. Warto było czekać. Pozdrawiam fajną szkołę językową.

M
Marek napisał/a: |

Na naukę holenderskiego online namówił mnie kolega z którym pracuję za granicą. Super elastyczna i skuteczna nauka holenderskiego. Polecam wszystkim zapracowanym osobom.

J
Janina napisał/a: |

Kurs przejrzyscie opracowany . Majac 77 lat ucze sie z wielka przyjemnoscia. Nie sprawia mi na razie zadnych trudnosci. Ucze sie kiedy mam czas i ochote. Doskonale spelnia moje oczekiwania. Pozdrawiam i zycze Panstwu zdrowych i radosnych Swiat oraz szczesliwego Nowego 2021 Roku.

B
Beata napisał/a: |

Dobry kurs ze wspaniałym lektorem. Nauka ciekawa, pożytecznych słów i zwrotów. Wszystkie zwroty przydatne na co dzień.

M
Maciej napisał/a: |

Dobry kurs holenderskiego, wygodna nauka online, ćwiczenia ładnie poukładane tematycznie. Nagrania pozwalają ćwiczyć i utrwalać dany zakres słownictwa. Dla mnie fajna, wygodna i przyjemna nauka języka. Polecam

D
Daria napisał/a: |

Dobry kurs w dobrej cenie.
I nie obawiajcie się holenderski wcale nie jest taki trudny.
Dałam radę, Wy też dacie.
Pozdrawiam

T
Tomasz napisał/a: |

B. dobry kurs holenderskiego.
Profesjonalni native speakerzy.

P
Paweł napisał/a: |

Bardzo mi się podoba, wszystko jest krok po kroku dokładnie wytłumaczone i prace domowe sprawdzane przez nauczyciela dużo dają. Ogólnie jestem bardzo zadowolony.

K
Kajetan napisał/a: |

Czytelny kurs, szybka nauka podstawowych zwrotów z niderlandzkiego.
Tak to można się uczyć, Jest moc!

K
Kinga napisał/a: |

Niderlandzki na duży plus.
Nauczyłam się podstaw tego języka w pól roku. Co prawdę na naukę poświęcałam więcej czasu niż sugerowane pół godzinki dziennie, ale szybkie efekty mnie do tego zachęcały. Jestem dumna z siebie. Pozdrawiam genialną szkołę językową. K.

N
Nero napisał/a: |

Super nauka niderlandzkiego tak to ja się mogę uczyć, ze stresu, zero nudy a masa przyjemności.

K
Karol napisał/a: |

Niderlandzkiego uczę się od pół roku, zastanawiam się nad pracą sezonową w Holandii i oprócz angielskiego chciałbym znać chociaż podstawy niderlandzkiego. Kurs jest idealnie opracowany pod kątem samodzielnej nauki są tradycyjne podręczniki i dźwięki do poszczególnych lekcji, dodatkowo kurs posiada wersję online na platformie e-learningowej moja ulubiona metoda nauki. Wszystko ciekawie, przejrzyście zaprezentowane. Trzeba tylko zaleźć trochę czasu na naukę i tyle. Pozdr. K

M
Michał napisał/a: |

Przejrzyście opracowany kurs niderlandzkiego, liczne dialogi i ćwiczenia sprawiają, że w miarę szybko opanowuje się podstawy tego języka. Język nie jest łatwy, ale kurs na tyle dobry, ze rekompensuje trudności w nauczaniu niderlandzkiego. Kurs wart zakupu. Pozdrawiam

F
Frania napisał/a: |

Nauka niderlandzkiego idzie mi średnio, materiały w porządku, to Ja nie mam daru do języków, mam nadzieję, że z czasem będzie lepiej :-(

M
Mirek napisał/a: |

Podstawy holenderskiego opanowane w stopniu komunikatywnym, teraz muszę nabrać odwagi, aby przetestować mój holenderski na miejscu. Trzymajcie kciuki, aby mnie zrozumiano :0

A
Antoni napisał/a: |

Najlepszy holenderski na rynku! Takich kursów potrzeba na rynku edukacyjnym. Brawo eskk. Zadowolony Klient

M
Mirka napisał/a: |

Zaraz po dotarciu do Amsterdamu, postanowiłam zakupić kurs niderlandzkiego w eskk. To była jedna z trafniejszych decyzji w moim życiu. Lekcje przejrzyste, lektor bardzo wyraźny, to właśnie jego wymowa i proste zwroty zmobilizowały mnie do szybkiej nauki holenderskiego.

E
Ella napisał/a: |

Zamawialam kurs dla mojego syna - jest bardzo zadowolony i widze postepy.
Bardzo dziekujemy,laczymy serdeczne pozdrowienia ,
Ella i Andrzej Grot

J
Jolanta napisał/a: |

Kurs jest ok. Jesteśmy z mężem zadowoleni z ilości materiałów do nauki języka holenderskiego jak i ich jakości. Pozdrawiamy szkołę

A
Arek napisał/a: |

Przetestujcie lekcję próbna kursu na stronie eskk i nie będziecie mieć obaw co do nauki holenderskiego z tą szkoła.
Kurs wart zakupu.

K
Klara napisał/a: |

Nauka języka holenderskiego nie należy do łatwych, trzeba naprawdę silnej woli i przetrzymanie pierwszych niepowodzeń, a potem jak już się osłuchacie z językiem, nauka pójdzie wam zdecydowanie szybciej. Trzymam kciuki za wszystkim kursantów. Pozdrawiam ESKK i przypominam, że czekam na kurs holenderskiego dla średnio zaawansowanych.

K
Kamil napisał/a: |

Interesująca nauka.
Ciekawe lekcje online.
Trochę nie nadążam za niderlandzkim lektorem, ale wierzę, że z czasem będzie lepiej.
Pozdrawiam K.

O
Oswald napisał/a: |

Skuteczna nauka niderlandzkiego.
Chętnie poszukam tutaj wśród kursantów kogoś, kto byłby gotów pokonwersować ze mną w tym języku, aby doszlifować zwroty i wymowę.
Pozdrawiam

D
Dawid napisał/a: |

Uczę się holenderskiego z materiałów eskk od ponad pół roku, jestem bardzo zadowolony, ćwiczenia są zrozumiałe i interesujące, nie potarzają się, każde jest inaczej opracowane. Super opracowany audiobook z materiałami do słuchania, bardzo mi pomagają w zapamiętywaniu słówek i zwrotów. Na nauczyciela również można liczyć w każdym momencie. Bardzo dobra oferta nauki holenderskiego.

M
Mati napisał/a: |

Holenderskiego uczę się już drugi rok, cieszy mnie fakt znajomości podstawowych słów i zwrotów, teraz muszę jeszcze przełamać barierę komunikacyjną, zastanawiam się nad pracą sezonową w Holandii, chciałbym wypróbować swoje umiejętności już tam na miejscu.

A
Artur napisał/a: |

Dobrze opracowany kurs.
Da się opanować podstawy holenderskiego w przyzwoitym czasie.

S
Sebastian napisał/a: |

Od kilku lat mieszkamy w Amsterdamie, naukę języka holenderskiego rozpoczynaliśmy właśnie z eskk. Uważam, że to bardzo dobry produkt edukacyjny, polecam wszystkim chcących nauczyć się tego języka.

H
Halina napisał/a: |

Profesjonalnie przygotowany kurs holenderskiego. Tematyka zachęca do nauki.

A
Adam napisał/a: |

Strasznie trudny jest język holenderski, mam ogromne problemy z wymową, ale mam nadzieję, że podołam tak jak większość z Państwa. Dobrze, że tu tyle pozytywnych opinii, dzięki nim mam motywację do nauki.

A
Aneta napisał/a: |

Skuteczna i atrakcyjna nauka holenderskiego.
Wspaniały kurs.

R
Roman napisał/a: |

Nauka holenderskiego bardzo wygodna.
Z czystym sumieniem mogę polecić, pracuję w Holandii od pół roku wieczorami siedzę z podręcznikiem w laptopie i staram się jak najwięcej słówek przyswoić, teraz dopiero po pół roku nauki widzę, że nie jest tak źle z moimi umiejętnościami językowymi.
Sam jestem z siebie dumny.

E
ESKK napisał/a: |

Pani Renato, niestety nie posiadamy w ofercie kursu niderlandzkiego na wyższym poziomie, ale stale staramy się wprowadzać nowości do oferty ESKK. Zachęcam zatem do odwiedzania naszej strony.

R
Renata napisał/a: |

Witam, Czy są w ofercie wyższe poziomy?

I
Ilona napisał/a: |

Pani Beato, oczywiście, że Rotterdam. Zapraszam do naszego pięknego miasta jak tylko będzie miała Pani okazję przebywać w Holandii. Również pozdrawiam bardzo serdecznie

B
Beata napisał/a: |

Witam ja w tej chwili odnoszę się do pani Iwony skoro mieszka pani od kilku lat w Holandii to moim zdaniem nie tak się pisze w/w miasto ( ROTTERDAM to jest poprawna wersja ) pozdrawiam serdecznie Beata

I
Ilona napisał/a: |

Doroto, mieszkam w Holandii od wielu lat kurs eskk ukończyłam już bardzo dawno temu, już wtedy kurs był bardzo fachowo i rzetelnie przygotowany. Mieszkam w Rotherdamie nie zauważyłam specjalnej różnicy w wymowie. Bez obaw możesz zakupić kurs holenderskiego, według mnie to jedna z najlepszych ofert na rynku. Powodzenia.

D
Dorota napisał/a: |

Witam,
widzę, że kilka osób uczyła się holenderskiego już w Holandii z tego kursu. Czy mogliby mi Państwo potwierdzić, czy akcent w języku holenderskim , faktycznie nie różni się od tego używanego na co dzień w Holandii. Mam obawy co do zakupu tego kursu i chciałabym się upewnić. Z góry dziękuję za odpowiedź

R
Renata napisał/a: |

Bardzo urozmaicony ćwiczeniami kurs niderlandzkiego. Powiem, że jestem naprawdę zadowolona z materiałów, które podesłało mi eskk. Ćwiczenia są proste, lektor mówi bardzo głośno i wyraźnie, materiałów do nauki jest tyle, że nie sposób się nudzić. Spokojnie każdy nauczy się podstaw niderlandzkiego.

I
Iwan napisał/a: |

Bardzo skuteczny kurs nauki niderlandzkiego. Do tej pory uczyłem się z tradycyjnego podręcznika zakupionego w księgarni. Dopiero niedawno natrafiłem na materiały eskk w necie, od tej pory nie wyobrażam sobie innej nauki, możliwość nauki online niderlandzkiego fantastyczna. Super kurs.

N
Natalka napisał/a: |

Skuteczny kurs holenderskiego, uczę się już od kilku miesięcy za granica z kursu eskk i jestem bardzo zadowolona z efektów. Materiały do słuchania w postaci audiobooka przydają się na co dzień przy każdej okazji, nawet podczas sprzątania. Skuteczna nauka holenderskiego polecam.

U
Urszula napisał/a: |

Rzetelnie metodycznie przygotowany kurs niderlandzkiego, z czystym sumieniem polecam naukę języków w eskk.

E
Elka napisał/a: |

Zawsze mi się wydawało, że nigdy nie nauczę się tego języka, dla mnie holenderski to był jeden bełkot, pamiętam jak panikowałam, że nigdy nie zrozumiem co do mnie mówią ale udało się, głównie materiały do słuchania pomogły mi zrozumieć ten bardzo trudny język, obecnie jest coraz lepiej, potrafię już użyć prostych zwrotów w języku niderlandzkim, dobry kurs.

A
Andrzej napisał/a: |

Możliwość nauki online niderlandzkiego rewelacja, bo Ja w zasadzie całymi dniami przed komputerem. A tak mogę i posłuchać i poćwiczyć i to w różnorodny sposób. Dobry kurs!

Z
Zyta napisał/a: |

Metodycznie rewelacyjne materiały do nauki holenderskiego. Lektor, wymowa, gramatyka wszytsko klarownie wytłumaczone. Extra kurs.

W
Wiesia napisał/a: |

Bardzo dobry kurs niderlandzkiego.

K
Kacper napisał/a: |

Rozpocząłem naukę niderlandzkiego. Pozytywnie oceniam kurs. Można się szybko i w ciekawy sposób nauczyć tego języka.

I
Iwona napisał/a: |

Kurs niderlandzkiego na bardzo dobrym poziomie, to strasznie trudny język i ciężko trafić na dobre materiały do nauki holenderskiego. Przeszukałam internet w poszukiwaniu odpowiedniego kursu. Póki co jestem zadowolona zarówno z lektora jak i jakości i ilości ćwiczeń.

M
Maja napisał/a: |

Witam, cieszę się ze trafiłam na kurs holenderskiego właśnie u Państwa. Obawiałam się nauki, bo to trudny język, ale z postępów jestem sama zaskoczona. Świetny kurs :-)

D
Daniela napisał/a: |

Kurs holenderskiego w porządku. Ciekawe lekcje, ogólnie atrakcyjne materiały. Można się nauczyć niderlandzkiego!

M
MagdaK. napisał/a: |

Ciekawe dialogi, przystępna gramatyka. Kurs niderlandzkiego bez zastrzeżeń. Staram się codziennie znaleźć te pół godzinki na naukę i widzę całkiem spore postępy u siebie. To chyba działa.

M
Mikołaj napisał/a: |

Porządny kurs niderlandzkiego. Wreszcie trafiłem na coś konkretnego.

Z
Ziomek napisał/a: |

Kurs niderlandzkiego na poziomie. Dialogi pozwoliły mi obsłuchać się z słownictwem i przełamać barierę komunikacyjną. A audiobook to niesamowicie fajna sprawa.

M
Maciek napisał/a: |

Weekend majowy planuję w Amsterdamie ... chyba zatem muszę przyspieszyć z zakuwaniem słówek. Kurs holenderskiego na 6!

K
Kaśka napisał/a: |

Nauka niderlandzkiego nie jest taka trudna jak mi mówiono! :D

A
Anita S. napisał/a: |

Dzięki za ten kurs holenderskiego!

Z
Zuzkaa napisał/a: |

Jestem na kursie niderlandzkiego, pozdrawiam wszystkich pasjonatów Holandii. Bardzo przypadła mi do gustu forma nauki online, chyba zdecyduję się na kolejny kurs z oferty eskk.

K
Katarzyna M. napisał/a: |

Maksym mi się udało opanować holenderski w zasadzie w rok. W miarę swobodnie dogaduję się na różnych płaszczyznach życia. Uczyłam się tak po pół godziny dziennie. Dasz radę, mi się udało, a żadna ze mnie lingwistka to Tobie też.

M
Maksym napisał/a: |

Muszę szybko nauczyć się holenderskiego. Wysyłają mnie na szkolenie za granicę. Proszę o opinię czy ten kurs niderlandzkiego pozwoli mi w bardzo szybkim tempie opanować podstawowe słownictwo. Mam na to niecałe pół roku :-(

A
Ada napisał/a: |

Bardzo pomocny kurs niderlandzkiego, nigdzie nie mogłam znaleźć materiałów do nauki holenderskiego. Cieszę się, że tu trafiłam.

K
Kaśka napisał/a: |

Uczę się już od pół roku holenderskiego. Nauka niderlandzkiego wcale nie jest taka trudna, choć język osłuchowo nie brzmi najciekawiej, przyswajanie słówek nie sprawia problemów.

Łucja napisał/a: |

Zakupiłam kurs niderlandzkiego dzięki Wam. Trzymajcie teraz za mnie kciuki!

J
Janek napisał/a: |

Nauka niderlandzkiego to od niedawna moje hobby :)

m
maja napisał/a: |

Fajne to :) Nauka niderlandzkiego idealna dla mnie :).

D
Daniela napisał/a: |

Kiedyś próbowałam nauczyć się tego języka, ale niestety nie wychodziło mi to za bardzo :). Natrafiłam na tą ofertę kursu przypadkiem w internecie i po przeczytaniu programu kursu i komentarzy na jego temat postanowiłam spróbować jeszcze raz. Teraz nauka niderlandzkiego idzie mi bardzo sprawnie. ;)

S
Sylwia napisał/a: |

Pobrałam sobie lekcję próbna i wygląda to zachęcająco.:) Może skuszę się na naukę niderlandzkiego.

A
Adam napisał/a: |

Już kupiłem kurs niderlandzkiego. Teraz czas na naukę :)

L
Leon napisał/a: |

Niedługo mam urodziny, może sprawie sobie taki prezent ;). Kurs niderlandzkiego może być ciekawym wyzwaniem :)

T
Tatiana napisał/a: |

Taka bezstresowa nauka niderlandzkiego to coś dla mnie.:) Fajne to.

O
Oliwia napisał/a: |

Julia popieram. Nauka niderlandzkiego jest spoko!

E
Ewa napisał/a: |

Super! Tego szukałam. Język niderlandzki przyda mi się w pracy.

J
Julia napisał/a: |

Co za fajny kurs! Nie pomyślałabym, że można tego języka nauczyć się samemu. Niderlandzki jest całkiem ok :).

A
Anka napisał/a: |

Niderlandzki na szóstkę! Uczę się z eskk od kilku miesięcy i nie spodziewałam sie tak fajnych materiałów do nauki niderlandzkiego. Wszystko wnikliwie wyjaśnione, dialogi życiowe, extra kurs.

A
Antoni napisał/a: |

Życie zmusiło mnie do nauki niderlandzkiego. Wyjechaliśmy w celach zarobkowych z żoną do Holandii. Polecam wszystkim wahającym się ten kurs. Dobrze przygotowane materiały do samodzielnej nauki.

I
Ilona napisał/a: |

Witam,
korzystałam z tego kursu wiele lat temu. Uważam, że jest bardzo rzetelnie przygotowany. Naprawdę dużo skorzystałam. Również mieszkałam w Holandii. Tam się osłuchałam z językiem i nauczyłam akcentu, ale dzięki temu kursowi właśnie miałam podstawy i usystematyzowaną całą wiedzę. Nie korzystałam z żadnych innych kursów, lektorów, a wszyscy bliscy, którymi się otaczałam to byli rodowici Holendrzy.

A
Andrzej napisał/a: |

Chciałem nauczyć się niderlandzkiego i myślę czy wybrać ten kurs. Czy po roku nauki będę mógł już „jako tako” porozmawiać w tym języku?

a
alina napisał/a: |

witam sama chciałambym sie nauczyc tego jezyka jest on prosty do nauczenia czy jak bo z nauka ciezki pozdrawiam

K
Katarzyna M. napisał/a: |

Adrian, spokojnie możesz kupić ten kurs. Zobaczysz, że będziesz zaskoczony, jak szybko ci będzie szła nauka i jak bogaty jest w słówka. Też te z zakresu pracy i spraw urzędowych.W kursie masz podane przykładowe dialogi . Nie pozostaje ci więc nic innego jak kupić kurs, uczyć się i wdrażać efekty w życie. Powodzenia.

A
Adrian napisał/a: |

Czy ten kurs zawiera słownictwo potrzebne do pracy? W styczniu 2014 r. chcę się przeprowadzić do Holandii na stałe a co za tym idzie, rozpocząć pracę w tym kraju. Znam już podstawowe zwroty po holendersku jednak wiem, że w pracy będzie trudno się porozumieć. Dlatego szukam kursu ze słownictwem z branży budowlanej. Kupował już ktoś ten kurs? Napiszcie czy łatwo się z niego uczyć i czy zawiera też słówka bardziej zawodowe.

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Użytkownicy, którzy kupili ten kurs, kupili również


Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO