Inne witryny Grupy Schouten & Nelissen

Kurs niemieckiego dla średnio zaawansowanych z wersją ONLINE

Wybierz kurs „Niemiecki dla średnio zaawansowanych”, jeśli chcesz pogłębić swoją znajomość niemieckiego oraz poznać kolejne zwroty, którymi na co dzień posługują się mieszkańcy Niemiec i Austrii. Celem kursu jest opanowanie słownictwa w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację w typowych sytuacjach życia codziennego oraz rozwinięcie intuicji językowej, a tym samym zniwelowanie „bariery językowej”.

Nauka niemieckiego z ESKK będzie przyjemna i efektywna. Oferujemy różnorodne formy nauki niemieckiego, z których wybierzesz najlepsze dla siebie i skutecznie opanujesz język niemiecki dla średnio zaawansowanych. Do wyboru masz podręczniki (drukowane lub elektroniczne), audiobooki, nagrania, aplikacje do nauki słówek, multimedialną platformę oraz stałą opiekę lektora.

Na to, aby opanować język niemiecki dla średnio zaawansowanych z ESKK, zdecydowało się już prawie 40 000 osób!

Kurs zawiera:

Podręczniki ESKK

Podręczniki i nagrania do lekcji

„Niemiecki dla średnio zaawansowanych” to kurs składający się z 20 podręczników (do wyboru: drukowanych lub elektronicznych), zawierających 40 lekcji. Dzięki nim przyswoisz 4000 słów i zwrotów. Materiał w lekcjach jest podzielony, a na opanowanie każdej części wystarczy nawet 15 minut dziennie. Nagrania (ponad 17-godzin), uzupełniają lekcje i wykonywanie ćwiczeń: rozumienia ze słuchu, dialogów oraz naukę prawidłowej wymowy. W tworzeniu materiałów audio brali udział rodowici Niemcy oraz doświadczony lektor niemieckiego.

Kurs ONLINE

Kurs ONLINE

Nauka niemieckiego dla średnio zaawansowanych jest wygodna i efektywna dzięki interaktywnym lekcjom. Kurs niemieckiego online zawiera różnorodne ćwiczenia i przykłady, liczne ilustracje i testy, dzięki którym udoskonalisz wszystkie umiejętności językowe (mówienie, słuchanie, pisanie).

Audiobook ESKK

Audiobook

„Niemiecki dla średnio zaawansowanych” to również kurs przełożony na materiał do słuchania, dostępny na platformie online. Możesz słuchać oraz powtarzać słowa i zwroty za lektorem w dowolnej chwili. Materiał audio współtworzyli użytkownicy niemieckiego oraz profesjonalny lektor.

Program do nauki słówek

Program do nauki słówek

Oferujemy aplikację do szybkiej nauki słówek na smartfonie i komputerze. Znajdziesz w niej gotowe bazy słówek, możesz dodawać nowe. Program umożliwia odsłuchiwanie dźwięków i wykonanie sprawdzianów audio. Zawiera moduł rejestrujący postępy w nauce, statystyki, a także testy podsumowujące.

Opiekę nauczyciela ESKK

Opiekę nauczyciela

Oferujemy stałą opiekę lektora języka niemieckiego, który nie tylko wyjaśni sprawiające Ci trudność zagadnienia i sprawdzi Twoje nieobowiązkowe prace domowe, ale również zmotywuje Cię do nauki i poinformuje o postępach.

w wersji z e-podręcznikiem w cenie 105 zł 73,50 zł /pakiet

w wersji z drukowanym podręcznikiem w cenie 125 zł 83,50 zł /pakiet

Okładka kursu „Niemiecki dla średnio zaawansowanych”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 20

Poziom trudności: śr. zaawansowany

CEFR informacje o CEFR B1 + B1+

Cena: od 73,50 zł

Opinie: (126 głosów)

Certyfikat: tak

Zaświadczenie ZUS: tak

Wersja ONLINE: tak

Zamawiam  

wersja ECO z e-podręcznikiem

Zamawiam

wersja z podręcznikiem drukowanym

Zobacz koszty wysyłki i pozostałe opłaty »

Niemiecki dla średnio zaawansowanych z ESKK – zrób krok naprzód w rozwoju językowym

Znasz już podstawy języka niemieckiego i chcesz dalej się rozwijać? Kurs niemieckiego dla średnio zaawansowanych przygotowany przez ESKK pomoże Ci w osiągnięciu założonego celu. Opracowując go, zadbaliśmy o to, aby korzystający z niego kursanci mogli szlifować różne umiejętności językowe. Kompleksowość naszego kursu „Niemiecki dla średnio zaawansowanych” sprawia, że chętnie sięgają po niego osoby o różnych motywacjach. Niektórzy z nich pragną zwiększyć swoje kompetencje językowe w celu wywalczenia awansu w pracy, innym marzy się emigracja do Niemiec, a są wśród nich również miłośnicy niemieckiej literatury pragnący poznawać ją w oryginale. Niezależnie od tego, jaka jest Twoja motywacja, kurs ESKK stanowi skuteczny sposób na skuteczną samodzielną naukę niemieckiego dla średnio zaawansowanych w domu.

Język niemiecki dla średnio zaawansowanych – dlaczego warto uczyć się go razem z ESKK?

Od lat nasze kursy stanowią dowód na to, że do nauki języka obcego nie potrzeba sali lekcyjnej i sztywno ustalonych godzin zajęć. „Niemiecki dla średnio zaawansowanych” to kurs umożliwiający skuteczne rozwijanie umiejętności językowych w domowym zaciszu. Jego podstawą jest 20 podręczników oraz ponad 17 godzin nagrań zrealizowanych przez doświadczonego lektora języka niemieckiego oraz native speakerów. Dzięki temu nie tylko nauczysz się około 4000 nowych słów i zwrotów, ale także będziesz mieć styczność z tym, jak są one stosowane w różnych kontekstach. Leksykalny rozwój zdecydowanie ułatwia nasz specjalny program z bazami słówek oferujący możliwość dodawania nowych wyrazów. Aplikacja działa bez zarzutu zarówno na komputerze, jak i na smartfonie, dlatego możesz ćwiczyć swoje słownictwo, gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Skuteczna i szybka nauka niemieckiego na poziomie średnio zaawansowanym jest możliwa również dlatego, że zapewniamy każdemu kursantowi opiekę nauczyciela. To nieoceniona pomoc w procesie nauki języka obcego – wykwalifikowany lektor klarownie wytłumaczy wszelkie problematyczne zagadnienia, sprawdzi nieobowiązkową pracę domową i zagwarantuje solidną dawkę motywacji do dalszej pracy.

Chcesz zdobyć oficjalne potwierdzenie, że przerobione lekcje niemieckiego dla średnio zaawansowanych przyniosły oczekiwane efekty? Po ukończeniu naszego kursu możesz przystąpić do egzaminu na certyfikat TELC, który może okazać się bardzo wartościowym dodatkiem do Twojego CV w trakcie poszukiwania nowej pracy.

Kurs „Niemiecki dla średnio zaawansowanych” nie jest jedyną ciekawą propozycją dla osób zainteresowanych nauką tego języka. W naszej ofercie znajdują się również inne warte uwagi kursy językowe, takie jak m.in.:

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Czego się nauczysz?

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

W nauce języka najważniejsza jest systematyczność. Dlatego moich podopiecznych zawsze zachęcam do regularnej nauki. Co ważne, aby osiągnąć oczekiwane efekty wcale nie trzeba spędzać nad podręcznikiem wiele czasu – materiały kursu są tak skonstruowane, że wystarczy nawet kwadrans dziennie. Ale pod jednym warunkiem – codziennie!

Paulina Wasiewicz: germanistka, absolwentka UAM, nauczycielka niemieckiego współpracująca ze studentami ESKK od 1995 roku.
Paulina Wasiewicz

Program kursu

Świadectwo

Egzaminy i certyfikaty

telc

Wartość certyfikatu

Egzaminy telc należą do systemu egzaminów stworzonych w oparciu o Europejski System Opisu Kształcenia Językowego Rady Europy – Common European Framework of Reference (CEFR). Zostały opracowane i są administrowane przez organizację telc GmbH z siedzibą we Frankfurcie nad Menem, będącą członkiem ALTE.

ESKK jako członek sieci telc współpracuje w zakresie egzaminów telc ze Studium Języków Obcych Uniwersytetu Łódzkiego – licencjonowanym partnerem telc GmbH, nadzorującym przeprowadzanie egzaminów w podległej sobie sieci centrów i ośrodków egzaminacyjnych telc w Polsce.

Po zdaniu egzaminu otrzymasz międzynarodowy certyfikat telc dokumentujący poziom Twojej wiedzy. Certyfikat telc jest uznawany w większości krajów europejskich, zatem jego posiadanie może znacznie ułatwić Ci podjęcie nauki lub atrakcyjnej pracy w krajach Unii Europejskiej. Certyfikat telc jest także coraz szerzej honorowany przez polskich pracodawców i wyższe uczelnie (certyfikaty telc są traktowane jako równoważne z egzaminami wstępnymi czy końcowymi na wielu polskich uczelniach). Zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 16 grudnia 2009 r. w sprawie sposobu przeprowadzania postępowania kwalifikacyjnego w służbie cywilnej (DzU Nr 218 poz. 1695) certyfikaty telc (od poziomu B2) są oficjalnie uznawane przez administrację Rzeczypospolitej Polskiej jako potwierdzenie znajomości języka.

Forma egzaminów

W ramach certyfikacji telc istnieje kilka poziomów egzaminów. Absolwentom kursów z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego proponujemy egzaminy poziomach:

Egzaminy telc składają się z części pisemnej oraz ustnej. Rodzaj zadań zależy od poziomu egzaminu. W części pisemnej uczestnik musi wykazać się umiejętnością rozumienia tekstu czytanego oraz rozumienia ze słuchu, a także sformułować wypowiedź pisemną na zadany temat. Część ustna to rozmowa w danym języku. Na stronie www.telc.net możesz zapoznać się ze strukturą egzaminu na danym poziomie. Dostępne są też tam próbne arkusze egzaminacyjne (wraz z kluczem odpowiedzi) oraz związane z nimi nagrania.

Organizacja egzaminów

Do egzaminów telc mogą przystąpić osoby, które ukończyły kurs ESKK. Wraz z przedostatnim pakietem kursu otrzymasz ulotkę z kuponem zgłoszenia. Wypełniony kupon wystarczy odesłać na adres ESKK (nie zapomnij wskazać, jaki poziom egzaminu Cię interesuje). Na podstawie informacji uzyskanych w Studium Języków Obcych Uniwersytetu Łódzkiego poinformujemy Cię o możliwych terminach i miejscach przeprowadzania egzaminów na danym poziomie oraz przekażemy dane kontaktowe do ośrodków egzaminacyjnych. Od tego momentu będziesz indywidualnie kontaktować się z wybraną szkołą, gdzie otrzymasz szczegółowe informacje o egzaminach (godzina, cena, sposób uiszczenia opłaty egzaminacyjnej, możliwość konsultacji, egzaminu próbnego itp.).

Kursy, po ukończeniu których możesz uzyskać certyfikat telc:

Płatności

Ceny egzaminów telc podawane są bezpośrednio w szkołach przeprowadzających dany egzamin. Uzależnione są między innymi od liczby osób w grupie.

Komentarze studentów


B
Bogumiła napisał/a: |

Cenna nauka niemieckiego online

G
Gabriela napisał/a: |

Jestem bardzo zadowolona z nauki na kursach niemieckiego.
Polecam naukę z tą szkołą

O
Olga napisał/a: |

Niemiecki średni w super odsłonie. Doskonałe lekcje online pozwalające szlifować język niemiecki ciekawie i przez zabawę.

B
Barbara napisał/a: |

Bardzo dobry kurs online niemieckiego

K
Klaudia napisał/a: |

Super niemiecki online.

R
Robert napisał/a: |

Niemiecki średni zgodny z oczekiwaniami.
Fajna nauka online.

D
Dorota napisał/a: |

Super średni niemiecki.
Dobre lekcje online.

A
Aneta napisał/a: |

Najsolidniejszy kurs na rynku, świetnie wytłumaczona gramatyka. Bardzo wygodne korzystanie z platformy internetowej, dzięki której w chwilach wolnego można powtarzać słówka i zwroty.

K
Krzysztof napisał/a: |

Od lat korzystam z kursów językowych ESKK, wpierw tradycyjnych, a obecnie on-line. Kursy są bardzo dobrze opracowane, a platforma e-learning jest na wysokim poziomie. Do samodzielnej nauki języka super!

R
Robert napisał/a: |

Średni niemiecki na dobry poziomie.

A
Antonina napisał/a: |

Lekcje niemieckiego średniego w porządku. Słucham sobie wieczorem przy kawce na ulubionej sofie. Polecam kurs

M
Mikołaj napisał/a: |

Średni niemiecki na bardzo dobrym poziomie.

O
Olgierd napisał/a: |

Dobry średni niemiecki

K
Katarzyna napisał/a: |

Dobry średnio zaawansowany niemiecki.
Bardzo cenię sobie naukę z ESKK.

A
ANNA napisał/a: |

Super fajny dziękuję, dokupię w przyszłości angielski

E
Ewelina napisał/a: |

Polecam, świetna nauka niemieckiego.

W
Wiktor napisał/a: |

Średni niemiecki na wysokim poziomie. Polecam naukę z ESKK.

M
Marlena napisał/a: |

Jestem bardzo zadowolona z niemieckiego ESKK.
Fajna nauka, we własnym tempie.

M
Miki napisał/a: |

Super średni niemiecki. Platforma online wymiata.

A
Andrzej napisał/a: |

Kontynuuję naukę niemieckiego bo warto. Kursy świetnie opracowane pod kątem samodzielnej nauki i dostępność 24 godziny na dobę do platformy e-larningowej dodatkowym atutem.
Polecam

E
Emilia napisał/a: |

Kurs niemieckiego na poziomie średnim pozwala mi obecnie na swobodną komunikację.
Super lekcje niemieckiego.

W
Witek napisał/a: |

Dobre rozwiązania metodyczne w nauczaniu języka niemieckiego

B
Barbara napisał/a: |

Kontynuuję naukę niemieckiego bo naprawdę warto. Lekcje są ciekawe, a nauka skuteczna.

M
Michalina napisał/a: |

Dla mnie nauka niemieckiego jak najbardziej ok.

N
Natalia napisał/a: |

W porządku niemiecki.
Nauka fantastyczna.

E
Ewka napisał/a: |

Niemiecki w takiej formie po prostu sam wchodzi do głowy, polecam kurs

M
Martyna napisał/a: |

Średniozaawansowany niemiecki na bardzo wysokim poziomie, to zaszczyt uczyć się z tak dobrych materiałów lekcyjnych.
Polecam szkołę każdemu, któremu zależy na dobrej edukacji językowej.

W
Wiola napisał/a: |

Dobrze opracowane kursy niemieckiego pod kątem samodzielnej nauki. Przystępne elekcje online.

W
Wacław napisał/a: |

Bardzo spodobał mi się nauka w ESKK.

M
Michalina napisał/a: |

Kontynuuję naukę niemieckiego bo warto.

M
Maks napisał/a: |

Dobry średni niemiecki.
Bardzo jestem dumny z postępów w nauce.
To dzięki Wam!

I
Izabela napisał/a: |

Dobre kursy niemieckiego, w dobranej cenie.

A
Adam napisał/a: |

Wizualnie genialny kurs.

K
Kasia napisał/a: |

Miła nauka niemieckiego. Już podręcznik mnie zachęcił do nauki, a jak zobaczyłam platformę online do nauki niemieckiego to już wiedziałam, ze to sa dobrze ulokowane pieniądze. Zachęcam całym sercem do nauki niemieckiego z eskk, tak różnorodnej i tak bogatej oferty nie znajdziecie nigdzie.

M
Marlena napisał/a: |

Dla mnie fajna nauka, we własnym tempie, w dowolnym momencie, bez pośpiechu, bez krytyki nauczyciela. Ćwiczenia konkretne, ładnie opisane, przejrzyste, czytelne. Nie mam żadnych zastrzeżeń do kursu eskk.

M
Magda napisał/a: |

Super nauka niemieckiego, w tym kursie podoba mi się w zasadzie wszystko, a najbardziej fakt, że nigdy wcześniej tyle frajdy nie sprawiała mi nauka języka.
Pozdrawiam genialną szkołę.

M
Marcin napisał/a: |

Kontynuuję naukę niemieckiego, bo naprawdę warto. Lekcje są fantastyczne, a szybkie efekty zachęcają do nauki.

A
Anna napisał/a: |

Świetne kursy niemieckiego. Egzamin tuż, tuż .... trzymajcie proszę kciuki

R
Róża napisał/a: |

Właśnie zakupiłam kolejny poziom niemieckiego, bo spodobała mi się nauka z eskk.

A
Asia napisał/a: |

Dobra szkoła, nauka niemieckiego w dobrym stylu.

S
Szymon napisał/a: |

Bardzo dobrze opracowane kursy niemieckiego. Samodzielna nauka języka może być skuteczna. Pozdrawiam

M
Magdalena napisał/a: |

Naprawdę fantastyczna nauka języka. Gdybym raz jeszcze miała wybierać szkołę językową z pewnością byłoby to eskk. Będę Was polecać wszystkim. Profesjonalizm, wysoka jakość materiałów i rzetelna obsługa Pań z działu Biura Obsługi Klienta

S
Szymon napisał/a: |

Kontynuuję naukę niemieckiego z eskk bo naprawdę warto. Bogata oferta materiałów sprawia, że nauka jest łatwa i przyjemna.

J
Jola napisał/a: |

Kontynuuję naukę języka niemieckiego, bo polubiłam wasze lekcje.
Ściskam J.

D
Dorota napisał/a: |

Przystępna wiedza dobrze przekazana. Do takiego podręcznika niemieckiego z chęcią siadam. Kawka, kocyk laptop i przyjemność z nauki gwarantowana.

I
Irena napisał/a: |

Kurs niemieckiego dla każdego, jeśli już znacie dobrze podstawy polecam naukę z eskk, ćwiczenia na platformie sprawią, że w ciekawy i szybki sposób nabierzecie wprawy w komunikowaniu się po niemiecku. Osobiście jestem bardzo zadowolona, polecam

J
Jola napisał/a: |

Bardzo dobra nauka niemieckiego, metoda zaproponowana w eskk doskonale sprawdza się w zapamiętywaniu słów i zwrotów, ilość ćwiczeń jest przeogromna i zawsze można liczyć na pomoc nauczyciela. Platforma online bardzo intuicyjna, nauka z nią nie sprawia najmniejszych problemów, to prawdziwą przyjemność. Pozdrawiam J.

i
ilona napisał/a: |

jestem bardzo zadowolona z kursu, spełnił wszystkie moje oczekiwania

A
Adam napisał/a: |

Cóż mogę powiedzieć, to świetny kurs, o tym może świadczyć fakt, że zaczynam kolejny trzeci już poziom. Pozdrawiam A.

J
Janusz napisał/a: |

Skuteczna nauka niemieckiego, kursy są świetie przygotowane pod kątem samodzielnego nauczania. Wszystko dokładnie wytłumaczone na przykładach a dialogi nie odbiegają od życia codziennego. Spokojnie można nauczyć się podstaw niemieckiego i to na bardzo wysokim poziomie. Ilość słówek i zwrotów w zeszytach przerosła moje oczekiwania. Bardzo dobry kur! J.

M
Marcin napisał/a: |

Kurs jest super. Jestem bardzo zadowolony.

W
Waldemar napisał/a: |

Fantastyczna nauka niemieckiego pod każdym względem. Polecam naukę z eskk.

P
Paweł napisał/a: |

Dobry kurs niemieckiego, uczę się głównie tradycyjnie z podręcznikiem, bo taka metoda najbardziej mi odpowiada, ale lekcje online są bardzo ciekawe polecam i pozdrawiam eskk.

R
Renata napisał/a: |

Jestem bardzo zadowolona i pod wrażeniem, jak pozytywnie zmienia się ESKK. Kursy on-line są naprawdę fajnie skonstruowane, są wszechstronne, bardzo dobre, wyraźne nagrania głosowe, fajne zadania. Lekcja się nie nudzi. Znam inne platformy językowe, i zdecydowanie polecam ten kurs ESKK. Przy odrobinie chęci można łatwo i przyjemnie nauczyć się języka.
Ponadto duży plus dla ESKK: zrobiłam błąd podczas zakupu kursu. Pani Katarzyna z Działu Ewidencji Komputerowej zrobiła naprawdę dużo, by mi pomóc, mimo że (obiektywnie rzecz biorąc) nie było to łatwe.

W
Waldemar napisał/a: |

Uważam Wasz kurs za naprawdę jeden lepszych kurów do nauki języka. Zacząłem pracę z kursem, j. niemieckiego na poziomie średniozaawansowanym ( jako pierwszym Waszym produktem z którym się zetknąłem) dopiero miesiąc temu. Aktualnie kończę trzecią lekcję ale to wystarczy aby wyrobić sobie o nim zdanie. W porównaniu do innych kursów typu korespondencyjne lub internetowe, z którymi się już zetknąłem, Wasz kurs jest opracowany naprawdę w sposób bardzo kompleksowy. Szczególnie podoba mi się położenie nacisku na praktyczne dialogi oraz bardzo przejrzyste tłumaczenie zasad gramatycznych. Szczególne uznanie należy się Państwu za fakt, że nie tylko dialogi, ale również teksty prasowe, przykłady ćwiczeń, mini słowniczki, słownik na końcu każdego zeszytu a także przykłady gramatyczne są czytane przez rodowitych Niemców. To ogromny plus kursu. W sumie oceniam ten kurs na 6 w skali 1-6.
Pozdrawiam
Waldemar

J
Jan napisał/a: |

Jeden z fajniejszych kursów niemieckiego na jakie trafiłem. Genialne materiały do odsłuchu. W delegacje zawsze zabieram ze sobą niemiecki na mp3. Pozdrawiam profesjonalistów językowych z eskk.

A
Aleksandra napisał/a: |

Bardzo bogate słownictwo, fajny panel internetowy urwała wiedzę. Wygoda nauki w tramwaju, pociągu sroki do sklepu możesz słuchać sobie lekcji. Jak dla mnie wszystko na plus!

D
Daniela napisał/a: |

Polecam kurs, naprawdę uczy niemieckiego na wysokim poziomie w bardzo atrakcyjny i przystępny sposób. Pozdr.

K
Kasia napisał/a: |

Po dokładnym opanowaniu (większej części☺) Kursu "Niemiecki dla początkujących" nie mam problemu ze zrozumieniem następnego Kursu, czyli dla średnio zaawansowanych, który nie tylko poszerza słownictwo, ale ogólnie jest rewelacyjny. Dodam, że trochę mi zeszło, jednakże satysfakcja gwarantowana! Naprawdę warto i szczerze polecam naukę z ESKK!

P
Piotr napisał/a: |

Ciekawy tematycznie kurs i profesjonalnie opracowany.
Przyjemnie uczyć się w ten sposób niemieckiego.

B
Beata napisał/a: |

Dobra, przyjemna nauka niemieckiego bez ruszania się z domu, ba nawet bez ruszania się z sofy.
Gratuluję pomysłu na kurs.

A
Anna napisał/a: |

Ogólnie jest to ciekawa forma nauki, przeszkadza mi tylko to ( na razie jestem po krótkim zapoznaniu z materiałem ), że słownictwo czytane jest bez rodzajników. Wiadomo , że rzeczowniki powinno się uczyć od razu z rodzajnikami.

M
Marian napisał/a: |

Możliwość kontynuacji nauki daje mi ogromną moc, nie zawiodę Państwa ani oczywiście siebie :-)

W
Wiktor napisał/a: |

Wspaniała nauka to i chęci do kontynuacji języka ogromne.
Ode mnie celujący!

E
Edward napisał/a: |

Otrzymałem dopiero pierwszy zeszyt niemieckiego dla średnio zaawansowanych i szczerze mówiąc nie bardzo zdążyłem jeszcze zacząć, ale po pobieżnym nawet zapoznaniu się z materiałami widać, że są ciekawe i dobrze opracowane. Trochę tylko silnej woli do systematyczności i będzie ok.

G
Gwidon napisał/a: |

Kurs tak samo dobry jak początkujący niemiecki. Polecam naukę z tą szkołą.

H
Hanna napisał/a: |

Z ogromnym zapałem rozpoczynam kolejny poziom niemieckiego, wiem już doskonale jak wyglądają materiały eskk oraz nauka online, pozostaje znaleźć tylko trochę czasu. Pozdrawiam wszystkich pracowników szkoły językowej

A
Adam napisał/a: |

Witam, wypełniłem test językowy niemieckiego i zakwalifikowano mnie na niemiecki średni. Po pierwszych zeszytach stwierdzam, że wstrzeliłem się dokładnie w swój poziom. Pozdrawiam

M
Małgosia napisał/a: |

Moduł online to strzał w dziesiątkę: ćwiczy wszystkie 4 kompetencje, słownictwo zarówno literackie jak i potoczne z życia wzięte. Fakt, że mogę uczyć się w dowolnym miejscu i o każdej porze jest dla mnie sporym ułatwieniem.

R
Rafał napisał/a: |

Kontynuuję naukę niemieckiego, bo to świetny kurs, który pozwala szybko i w ciekawy sposób opanować niemiecki w stopniu komunikatywnym.

W
Wiktor napisał/a: |

Wspaniała nauka niemieckiego, kurs zawiera tyle matetriałów, że jest w czym wybierać. I tak jak mówią eksperci eskk 30 minut dziennie naprawdę wystarcza. Polecam kurs.

K
Karolcia napisał/a: |

Cieszy mnie każda chwila spędzona z eskk, cieszę się ze swoich postępów i uiejętności komunikacyjnych. Dziękuję i pozdrawiam K.

M
Marcin napisał/a: |

Doskonały kurs języka niemieckiego jestem bardzo zadowolony.

Z
Zosia napisał/a: |

Fajna nauka niemieckiego, zagadnienia ciekawie opracowane tematycznie zachęcają do nauki.

R
Romana napisał/a: |

Musiałam sobie zrobić przerwę w nauce, bo trochę dużo tego materiału a czasu popołudniami coraz mniej, ale kurs polecam, doskonale dopasowany do samodzielnej nauki w domu.

H
Halina Michałowska napisał/a: |

Jestem zadowolona z podjętej decyzji kontynuowania nauki po bardzo długiej przerwie. Nie jest mi łatwo, ale się nie poddaję. Sposób nauki bardzo mi się podoba. Materiały są dobre.

M
Marta napisał/a: |

Wspaniała nauka niemieckiego.
Szkołę poleciłam już dwóm znajomym, pozdrawiam

M
Mariusz napisał/a: |

Kontynuuję naukę z eskk na kursie dla średnio zaawansowanych, gdyż podobają mi się lekcje niemieckiego, materiał jest idealnie dobrany do miesięcznego tempa i widzę szybkie efekty. Nie spodziewałem się komunikować się w tym języku po roku samodzielnej nauki, a jednak się udało. Duży + dla szkoły i ich produktu. Pozdrawiam

o
ophlkj napisał/a: |

No takie nie za słodkie nie za słone, fajne.

A
Agnieszka napisał/a: |

Postanowiłam kontynuować kurs, bo bardzo mi się spodobała nauka z kuru eskk.
Witam na kolejnym poziomie :-)

K
Kasper napisał/a: |

Bardzo dobra nauka niemieckiego, szczególnie z materiałów do słuchania, aż bardzo bogata oferta dialogów i zwrotów powtórkowych, na bieżąco można utrwalać opanowane już wcześniej słownictwo. Na tym poziomie opanowywanie wymowy jest najważniejsze.

M
Małgorzata napisał/a: |

Trzeba pochwalić kurs niemieckiego eskk. Świetna, skuteczna nauka.

W
Wiesława napisał/a: |

Najlepszy kurs niemieckiego pod słońcem. Nauka przychodzi szybko i z łatwością.

W
Wacław napisał/a: |

Skuteczna nauka niemieckiego z wyjątkowo atrakcyjnych materiałów. Podziękowania za możliwość nauki online, nie znoszę drukowanych podręczników.

j
jerzy napisał/a: |

Witam;spelnia oczekiwanie, struktury gramatyczne z cwiczeniami cenne.
pozdrawiam, jerzy w. (76 l.)

S
Szymon napisał/a: |

Kurs dotarł, póki co jest moc.
Nauka nie sprawia większych problemów, zobaczymy jak będzie dalej.

A
Adam napisał/a: |

Fajna, przejrzysta nauka niemieckiego również na kursie dla średnio zaawansowanych.

J
Janka napisał/a: |

W porządku materiały do nauki niemieckiego.
Uczę się od pół roku i widzę ogromne postępy.
Kurs jest tak opracowany, że według mnie nikt nie powinien mieć problemów z nauką

M
Misia napisał/a: |

Dobrze opracowane materiały pod kątem samodzielnej nauki niemieckiego. Sporo ćwiczeń utrwalających opanowane wcześniej słownictwo i zwroty. Mi osobiście lekcje bardzo się podobają, są ciekawe i zachęcają do nauki.

M
Magda napisał/a: |

Kurs OK.
Mi najbardziej pasuję audiobooki z niemieckiego. Extra pomysł na naukę jezyka.

B
Bogumił napisał/a: |

Nauka niemieckiego dające szybkie efekty.
Polecam kurs wszystkim chcącym w szybki sposób opanować niemiecki w stopniu komunikatywnym.
Naukę w eskk poleciła mi koleżanka i Ja równiez polecam Wam kursy niemieckiego eskk, są doskonałym materiałem w zakresie nauki języka.

M
Maria napisał/a: |

Jestem pozytywnie zaskoczona.

K
Kaja napisał/a: |

Dobry kurs, rewelacyjny system powtórek. Uczę się z eskk kolejny rok, metoda nauki niemieckiego eskk naprawdę jest skuteczna.

M
Matylda napisał/a: |

Za mną nauka niemieckiego na poziomie dla początkujących nie wiem kiedy ten czas zleciał. Chciałabym pochwalić eskk za doskonałe podręczniki do nauki niemieckiego, wspaniałe przygotowaną, ciekawą i różnorodną materiałowo naukę. Obecnie jestem na kolejnym poziomie niemieckiego i cieszę się, ze trafiłam na Państwa kursy, pełen profesjonalizm w nauczaniu i w opiece nad studentem.

C
Cyryl napisał/a: |

Kontynuuję naukę niemieckiego z eskk, bo warto. Ciekawa i skuteczna nauka.

K
Katja napisał/a: |

Bardzo dobry kurs niemieckiego. Polecam.Wspaniala alternatwa dla pracujach Sam decydujesz kiedy sie uczysz.

D
Dorota napisał/a: |

Staram się uczyć systematycznie z materiałów eskk i przyznaję widzę szybkie postępy. Nawet trudno mi opisać jak bardzo się cieszę z własnych umiejętności komunikacyjnych w języku niemieckim. Idealny kurs do samodzielnej nauki.

M
Majka napisał/a: |

Bardzo pozytywnie oceniam naukę niemieckiego z eskk. Lekcje czytelne, ciekawe, a systematyczna praca z materiałami daje efekty.

W
Wojtek napisał/a: |

Rewelacyjny kurs.
Wskakuję na kolejny poziom niemieckiego.

G
Gosia napisał/a: |

Wspaniale móc uczyć się niemieckiego w tak dogodny sposób.
Materiałów audio słucham w każdym możliwie dogodnym momencie dnia, na kurs online niestety mam czas dopiero wieczorem, ale staram się poświęcić mu te wymagane 15 minut. Sprawdziłam na sobie i polecam i będę polecać metodę nauki niemieckiego z eskk.

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO