Kurs niemieckiego dla średnio zaawansowanych również z wersją ONLINE

Jeśli chcesz pogłębić swoją znajomość niemieckiego oraz poznać kolejne zwroty, którymi na co dzień posługują się mieszkańcy Niemiec i Austrii, powinieneś wybrać kurs „Niemiecki dla średnio zaawansowanych”. Celem kursu jest opanowanie słownictwa w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację w typowych sytuacjach życia codziennego oraz rozwinięcie intuicji językowej, a tym samym zniwelowanie „bariery językowej”.

Z naszego kursu skorzystało już prawie 40 000 osób! Sprawdź także inne kursy niemieckiego od ESKK.

Kurs zawiera:

Podręczniki ESKK

Podręczniki i nagrania do lekcji

20 podręczników zawierających 40 lekcji, dzięki którym poznasz 4000 słów i zwrotów gotowych do użycia w codziennych sytuacjach. Materiał w lekcjach jest porcjowany – na opanowanie każdej części wystarczy tylko 15-30 minut. Do wyboru podręcznik w wersji papierowej lub pdf. Nagrania (łącznie ponad 17 godzin) uzupełniają lekcje i umożliwiają wykonywanie ćwiczeń: rozumienia ze słuchu, nagrania prawidłowej wymowy oraz dialogów. Są dostępne na platformie online. W pracy nad materiałami audio brał udział profesjonalny lektor oraz rodowici Niemcy.

Program do nauki słówek

Program do nauki słówek

Szybka nauka na smartfonie i komputerze: aplikacja posiada gotowe bazy słówek oraz opcję dodawania nowych, pozwala na odsłuchiwanie dźwięków i sprawdziany ze słuchu. Zawiera moduł rejestrujący postępy w nauce, czytelne statystyki, testy podsumowujące.

Opiekę nauczyciela ESKK

Opiekę nauczyciela

Masz zagwarantowaną opiekę nauczyciela – doświadczonego lektora języka niemieckiego, który będzie sprawdzał Twoje prace domowe, wyjaśniał problematyczne zagadnienia i motywował do nauki. Odrabianie prac domowych nie jest obowiązkowe. Nauczyciel nie wystawia ocen.

w cenie 105 zł 84,00 zł /pakiet

Opcje dodatkowe:

Kurs ONLINE

Kurs ONLINE

Interaktywne lekcje pozwalają na skuteczne i wygodne doskonalenie różnych umiejętności językowych. Angażujące ćwiczenia stawiają na praktyczną naukę słówek, również poprzez zabawę. Kurs zawiera różnorodne przykłady, liczne ilustracje oraz testy podsumowujące.

Audiobook ESKK

Audiobook

Kurs przełożony na materiał do słuchania - wystarczy słuchać i powtarzać słowa i zwroty za lektorem, np. podczas jazdy samochodem. W nagraniach uczestniczyli profesjonalny lektor oraz użytkownicy języka niemieckiego. Audiobooki dostępne są na platformie online.

+ 16 zł/pakiet
Okładka kursu „Niemiecki dla średnio zaawansowanych”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 20

Poziom trudności: śr. zaawansowany

CEFR informacje o CEFR B1 + B1+

Cena: od 84

Opinie: (91 głosów)

Certyfikat: tak

Zaświadczenie ZUS: tak

Wersja ONLINE: tak

Zamawiam Lekcja próbna ZA DARMO
Zobacz koszty wysyłki i pozostałe opłaty »

Czego się nauczysz?

Zamów TERAZ, a otrzymasz 20% RABATU!

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

W nauce języka najważniejsza jest systematyczność. Dlatego moich podopiecznych zawsze zachęcam do regularnej nauki. Co ważne, aby osiągnąć oczekiwane efekty wcale nie trzeba spędzać nad podręcznikiem wiele czasu – materiały kursu są tak skonstruowane, że wystarczy nawet kwadrans dziennie. Ale pod jednym warunkiem – codziennie!

Sławomir Bączek: germanista, absolwent UAM, współpracujący ze studentami ESKK od 1992.
Sławomir Bączek

Komentarze studentów


J
Jola napisał/a: |

Kontynuuję naukę języka niemieckiego, bo polubiłam wasze lekcje.
Ściskam J.

D
Dorota napisał/a: |

Przystępna wiedza dobrze przekazana. Do takiego podręcznika niemieckiego z chęcią siadam. Kawka, kocyk laptop i przyjemność z nauki gwarantowana.

I
Irena napisał/a: |

Kurs niemieckiego dla każdego, jeśli już znacie dobrze podstawy polecam naukę z eskk, ćwiczenia na platformie sprawią, że w ciekawy i szybki sposób nabierzecie wprawy w komunikowaniu się po niemiecku. Osobiście jestem bardzo zadowolona, polecam

J
Jola napisał/a: |

Bardzo dobra nauka niemieckiego, metoda zaproponowana w eskk doskonale sprawdza się w zapamiętywaniu słów i zwrotów, ilość ćwiczeń jest przeogromna i zawsze można liczyć na pomoc nauczyciela. Platforma online bardzo intuicyjna, nauka z nią nie sprawia najmniejszych problemów, to prawdziwą przyjemność. Pozdrawiam J.

i
ilona napisał/a: |

jestem bardzo zadowolona z kursu, spełnił wszystkie moje oczekiwania

A
Adam napisał/a: |

Cóż mogę powiedzieć, to świetny kurs, o tym może świadczyć fakt, że zaczynam kolejny trzeci już poziom. Pozdrawiam A.

J
Janusz napisał/a: |

Skuteczna nauka niemieckiego, kursy są świetie przygotowane pod kątem samodzielnego nauczania. Wszystko dokładnie wytłumaczone na przykładach a dialogi nie odbiegają od życia codziennego. Spokojnie można nauczyć się podstaw niemieckiego i to na bardzo wysokim poziomie. Ilość słówek i zwrotów w zeszytach przerosła moje oczekiwania. Bardzo dobry kur! J.

M
Marcin napisał/a: |

Kurs jest super. Jestem bardzo zadowolony.

W
Waldemar napisał/a: |

Fantastyczna nauka niemieckiego pod każdym względem. Polecam naukę z eskk.

P
Paweł napisał/a: |

Dobry kurs niemieckiego, uczę się głównie tradycyjnie z podręcznikiem, bo taka metoda najbardziej mi odpowiada, ale lekcje online są bardzo ciekawe polecam i pozdrawiam eskk.

R
Renata napisał/a: |

Jestem bardzo zadowolona i pod wrażeniem, jak pozytywnie zmienia się ESKK. Kursy on-line są naprawdę fajnie skonstruowane, są wszechstronne, bardzo dobre, wyraźne nagrania głosowe, fajne zadania. Lekcja się nie nudzi. Znam inne platformy językowe, i zdecydowanie polecam ten kurs ESKK. Przy odrobinie chęci można łatwo i przyjemnie nauczyć się języka.
Ponadto duży plus dla ESKK: zrobiłam błąd podczas zakupu kursu. Pani Katarzyna z Działu Ewidencji Komputerowej zrobiła naprawdę dużo, by mi pomóc, mimo że (obiektywnie rzecz biorąc) nie było to łatwe.

W
Waldemar napisał/a: |

Uważam Wasz kurs za naprawdę jeden lepszych kurów do nauki języka. Zacząłem pracę z kursem, j. niemieckiego na poziomie średniozaawansowanym ( jako pierwszym Waszym produktem z którym się zetknąłem) dopiero miesiąc temu. Aktualnie kończę trzecią lekcję ale to wystarczy aby wyrobić sobie o nim zdanie. W porównaniu do innych kursów typu korespondencyjne lub internetowe, z którymi się już zetknąłem, Wasz kurs jest opracowany naprawdę w sposób bardzo kompleksowy. Szczególnie podoba mi się położenie nacisku na praktyczne dialogi oraz bardzo przejrzyste tłumaczenie zasad gramatycznych. Szczególne uznanie należy się Państwu za fakt, że nie tylko dialogi, ale również teksty prasowe, przykłady ćwiczeń, mini słowniczki, słownik na końcu każdego zeszytu a także przykłady gramatyczne są czytane przez rodowitych Niemców. To ogromny plus kursu. W sumie oceniam ten kurs na 6 w skali 1-6.
Pozdrawiam
Waldemar

J
Jan napisał/a: |

Jeden z fajniejszych kursów niemieckiego na jakie trafiłem. Genialne materiały do odsłuchu. W delegacje zawsze zabieram ze sobą niemiecki na mp3. Pozdrawiam profesjonalistów językowych z eskk.

A
Aleksandra napisał/a: |

Bardzo bogate słownictwo, fajny panel internetowy urwała wiedzę. Wygoda nauki w tramwaju, pociągu sroki do sklepu możesz słuchać sobie lekcji. Jak dla mnie wszystko na plus!

D
Daniela napisał/a: |

Polecam kurs, naprawdę uczy niemieckiego na wysokim poziomie w bardzo atrakcyjny i przystępny sposób. Pozdr.

K
Kasia napisał/a: |

Po dokładnym opanowaniu (większej części☺) Kursu "Niemiecki dla początkujących" nie mam problemu ze zrozumieniem następnego Kursu, czyli dla średnio zaawansowanych, który nie tylko poszerza słownictwo, ale ogólnie jest rewelacyjny. Dodam, że trochę mi zeszło, jednakże satysfakcja gwarantowana! Naprawdę warto i szczerze polecam naukę z ESKK!

P
Piotr napisał/a: |

Ciekawy tematycznie kurs i profesjonalnie opracowany.
Przyjemnie uczyć się w ten sposób niemieckiego.

B
Beata napisał/a: |

Dobra, przyjemna nauka niemieckiego bez ruszania się z domu, ba nawet bez ruszania się z sofy.
Gratuluję pomysłu na kurs.

A
Anna napisał/a: |

Ogólnie jest to ciekawa forma nauki, przeszkadza mi tylko to ( na razie jestem po krótkim zapoznaniu z materiałem ), że słownictwo czytane jest bez rodzajników. Wiadomo , że rzeczowniki powinno się uczyć od razu z rodzajnikami.

M
Marian napisał/a: |

Możliwość kontynuacji nauki daje mi ogromną moc, nie zawiodę Państwa ani oczywiście siebie :-)

W
Wiktor napisał/a: |

Wspaniała nauka to i chęci do kontynuacji języka ogromne.
Ode mnie celujący!

E
Edward napisał/a: |

Otrzymałem dopiero pierwszy zeszyt niemieckiego dla średnio zaawansowanych i szczerze mówiąc nie bardzo zdążyłem jeszcze zacząć, ale po pobieżnym nawet zapoznaniu się z materiałami widać, że są ciekawe i dobrze opracowane. Trochę tylko silnej woli do systematyczności i będzie ok.

G
Gwidon napisał/a: |

Kurs tak samo dobry jak początkujący niemiecki. Polecam naukę z tą szkołą.

H
Hanna napisał/a: |

Z ogromnym zapałem rozpoczynam kolejny poziom niemieckiego, wiem już doskonale jak wyglądają materiały eskk oraz nauka online, pozostaje znaleźć tylko trochę czasu. Pozdrawiam wszystkich pracowników szkoły językowej

A
Adam napisał/a: |

Witam, wypełniłem test językowy niemieckiego i zakwalifikowano mnie na niemiecki średni. Po pierwszych zeszytach stwierdzam, że wstrzeliłem się dokładnie w swój poziom. Pozdrawiam

M
Małgosia napisał/a: |

Moduł online to strzał w dziesiątkę: ćwiczy wszystkie 4 kompetencje, słownictwo zarówno literackie jak i potoczne z życia wzięte. Fakt, że mogę uczyć się w dowolnym miejscu i o każdej porze jest dla mnie sporym ułatwieniem.

R
Rafał napisał/a: |

Kontynuuję naukę niemieckiego, bo to świetny kurs, który pozwala szybko i w ciekawy sposób opanować niemiecki w stopniu komunikatywnym.

W
Wiktor napisał/a: |

Wspaniała nauka niemieckiego, kurs zawiera tyle matetriałów, że jest w czym wybierać. I tak jak mówią eksperci eskk 30 minut dziennie naprawdę wystarcza. Polecam kurs.

K
Karolcia napisał/a: |

Cieszy mnie każda chwila spędzona z eskk, cieszę się ze swoich postępów i uiejętności komunikacyjnych. Dziękuję i pozdrawiam K.

M
Marcin napisał/a: |

Doskonały kurs języka niemieckiego jestem bardzo zadowolony.

Z
Zosia napisał/a: |

Fajna nauka niemieckiego, zagadnienia ciekawie opracowane tematycznie zachęcają do nauki.

R
Romana napisał/a: |

Musiałam sobie zrobić przerwę w nauce, bo trochę dużo tego materiału a czasu popołudniami coraz mniej, ale kurs polecam, doskonale dopasowany do samodzielnej nauki w domu.

H
Halina Michałowska napisał/a: |

Jestem zadowolona z podjętej decyzji kontynuowania nauki po bardzo długiej przerwie. Nie jest mi łatwo, ale się nie poddaję. Sposób nauki bardzo mi się podoba. Materiały są dobre.

M
Marta napisał/a: |

Wspaniała nauka niemieckiego.
Szkołę poleciłam już dwóm znajomym, pozdrawiam

M
Mariusz napisał/a: |

Kontynuuję naukę z eskk na kursie dla średnio zaawansowanych, gdyż podobają mi się lekcje niemieckiego, materiał jest idealnie dobrany do miesięcznego tempa i widzę szybkie efekty. Nie spodziewałem się komunikować się w tym języku po roku samodzielnej nauki, a jednak się udało. Duży + dla szkoły i ich produktu. Pozdrawiam

o
ophlkj napisał/a: |

No takie nie za słodkie nie za słone, fajne.

A
Agnieszka napisał/a: |

Postanowiłam kontynuować kurs, bo bardzo mi się spodobała nauka z kuru eskk.
Witam na kolejnym poziomie :-)

K
Kasper napisał/a: |

Bardzo dobra nauka niemieckiego, szczególnie z materiałów do słuchania, aż bardzo bogata oferta dialogów i zwrotów powtórkowych, na bieżąco można utrwalać opanowane już wcześniej słownictwo. Na tym poziomie opanowywanie wymowy jest najważniejsze.

M
Małgorzata napisał/a: |

Trzeba pochwalić kurs niemieckiego eskk. Świetna, skuteczna nauka.

W
Wiesława napisał/a: |

Najlepszy kurs niemieckiego pod słońcem. Nauka przychodzi szybko i z łatwością.

W
Wacław napisał/a: |

Skuteczna nauka niemieckiego z wyjątkowo atrakcyjnych materiałów. Podziękowania za możliwość nauki online, nie znoszę drukowanych podręczników.

j
jerzy napisał/a: |

Witam;spelnia oczekiwanie, struktury gramatyczne z cwiczeniami cenne.
pozdrawiam, jerzy w. (76 l.)

S
Szymon napisał/a: |

Kurs dotarł, póki co jest moc.
Nauka nie sprawia większych problemów, zobaczymy jak będzie dalej.

A
Adam napisał/a: |

Fajna, przejrzysta nauka niemieckiego również na kursie dla średnio zaawansowanych.

J
Janka napisał/a: |

W porządku materiały do nauki niemieckiego.
Uczę się od pół roku i widzę ogromne postępy.
Kurs jest tak opracowany, że według mnie nikt nie powinien mieć problemów z nauką

M
Misia napisał/a: |

Dobrze opracowane materiały pod kątem samodzielnej nauki niemieckiego. Sporo ćwiczeń utrwalających opanowane wcześniej słownictwo i zwroty. Mi osobiście lekcje bardzo się podobają, są ciekawe i zachęcają do nauki.

M
Magda napisał/a: |

Kurs OK.
Mi najbardziej pasuję audiobooki z niemieckiego. Extra pomysł na naukę jezyka.

B
Bogumił napisał/a: |

Nauka niemieckiego dające szybkie efekty.
Polecam kurs wszystkim chcącym w szybki sposób opanować niemiecki w stopniu komunikatywnym.
Naukę w eskk poleciła mi koleżanka i Ja równiez polecam Wam kursy niemieckiego eskk, są doskonałym materiałem w zakresie nauki języka.

M
Maria napisał/a: |

Jestem pozytywnie zaskoczona.

K
Kaja napisał/a: |

Dobry kurs, rewelacyjny system powtórek. Uczę się z eskk kolejny rok, metoda nauki niemieckiego eskk naprawdę jest skuteczna.

M
Matylda napisał/a: |

Za mną nauka niemieckiego na poziomie dla początkujących nie wiem kiedy ten czas zleciał. Chciałabym pochwalić eskk za doskonałe podręczniki do nauki niemieckiego, wspaniałe przygotowaną, ciekawą i różnorodną materiałowo naukę. Obecnie jestem na kolejnym poziomie niemieckiego i cieszę się, ze trafiłam na Państwa kursy, pełen profesjonalizm w nauczaniu i w opiece nad studentem.

C
Cyryl napisał/a: |

Kontynuuję naukę niemieckiego z eskk, bo warto. Ciekawa i skuteczna nauka.

K
Katja napisał/a: |

Bardzo dobry kurs niemieckiego. Polecam.Wspaniala alternatwa dla pracujach Sam decydujesz kiedy sie uczysz.

D
Dorota napisał/a: |

Staram się uczyć systematycznie z materiałów eskk i przyznaję widzę szybkie postępy. Nawet trudno mi opisać jak bardzo się cieszę z własnych umiejętności komunikacyjnych w języku niemieckim. Idealny kurs do samodzielnej nauki.

M
Majka napisał/a: |

Bardzo pozytywnie oceniam naukę niemieckiego z eskk. Lekcje czytelne, ciekawe, a systematyczna praca z materiałami daje efekty.

W
Wojtek napisał/a: |

Rewelacyjny kurs.
Wskakuję na kolejny poziom niemieckiego.

G
Gosia napisał/a: |

Wspaniale móc uczyć się niemieckiego w tak dogodny sposób.
Materiałów audio słucham w każdym możliwie dogodnym momencie dnia, na kurs online niestety mam czas dopiero wieczorem, ale staram się poświęcić mu te wymagane 15 minut. Sprawdziłam na sobie i polecam i będę polecać metodę nauki niemieckiego z eskk.

K
Karolina napisał/a: |

Przerobiłam cały kurs niemieckiego na poziomie średniozaawansowanym. Zależało mi na przypomnieniu, jak również rozszerzeniu zakresu słownictwa a także na odświeżeniu zasad gramatycznych. Kurs znakomicie spełnił swoją rolę. Materiały są bardzo ciekawe i różnorodne. Zamierzam teraz przystąpić do egzaminu na poziomie średniozaawansowanym w celu potwierdzenia moich umiejętności.

M
Michał napisał/a: |

Dobry kurs niemieckiego.
Warto się uczyć z ESKK, są efekty.

O
Ola napisał/a: |

Kontynuuję naukę na poziomie średnim. Forma nauki angielskiego tak mi się spodobała, że już myślę nad kolejnym kursem. Pozdrawiam

D
Dominika napisał/a: |

Tak się bałam nauki niemieckiego a tu proszę zanim się obejrzałam już jestem na poziomie dla średnio zaawansowanych. Wspaniały kurs, wspaniali nauczyciele zatem zapału do nauki nie brakuje :-)

M
Misia napisał/a: |

Podręcznik niemieckiego ok.
Kurs online ok.
Generalnie materiały świetne tylko chęci do nauki czasami brak.

Żaneta napisał/a: |

Zaczynam drugi poziom niemieckiego. Pozdrawiam wszystkim studentów.

K
Kaśka napisał/a: |

Kontynuuję naukę niemieckiego, bo bardzo spodobała mi się forma nauki w eskk. Wszystko mi w tej szkole odpowiada, a potrafię być wybredna. Bardzo skuteczne kursy do samodzielnej nauki. Brawo.

K
Kacper napisał/a: |

Uczę się niemieckiego od ponad roku, polecam wszystkim kursy niemieckiego eskk, szczególnie osobom, którym zależy na szybkiej nauce niemieckiego. Rewelacyjne kursy do tego online.

A
Arek napisał/a: |

Zrobiłem test językowy niemieckiego i wyszło mi, że powinienem zapisać się na kurs dla średnio zaawansowanych, zatem ok, zapis dokonany czekam na materiały.

B
Beata napisał/a: |

Bardzo dobry kurs niemieckiego fajnie tematycznie poukładany. Dość dobrze miałam już opanowane podstawy niemieckiego zatem zdecydowałam się poziom średni. Wersja onlineffantastycznie wzbogaca ćwiczenia w podręczniku. Świetny kurs.

J
Jacek napisał/a: |

Wyjątkowo dobre i ciekawe kursy do nauki niemieckiego. Komunikacja płynna w języku niemieckim jeszcze sprawia mi problemy ale w podstawowych dziedzinach jest ok. Z gramatyki jestem najlepszy w szkole. Kurs OK.

M
Marek napisał/a: |

Uczę się z eskk na kolejnym już kursie języka niemieckiego. Kursy są OK, wszystko samo wchodzi do głowy przy takich materiałach. Jeden z ciekawszych kursów do nuaki niemieckiego jaki znam.

D
Darek napisał/a: |

Wystarczy odrobina silnej woli tak było w moim przypadku i podstawy niemieckiego mam już za sobą. Teraz czas na średni. Polecam wszystkim te wyjątkowo ciekawe i dobrze opracowane kursy.

D
Darek napisał/a: |

Wystarczy odrobina silnej woli tak było w moim przypadku i podstawy niemieckiego mam już za sobą. Teraz czas na średni. Polecam wszystkim te wyjątkowo dobrze opracowane kursy.

M
Marek napisał/a: |

Kurs niemieckiego OK.

F
Franciszek napisał/a: |

Jak kontynowac naukę niemieckiego to tylko z eskk.

A
Agnieszka napisał/a: |

Kontynuuję naukę niemieckiego bo niesamowicie spodobała mi się forma nauki niemieckiego. POkaźna liczba dialogów i ćwiczeń i do tego ta mozliwość nauki bez wychodzenia z domu. Extra kurs.

S
Sebastian napisał/a: |

Zrobiłem test niemieckiego i wyszło, że powinienem wziąć kurs dla średnio zaawansowanych. Nie jestem przekonany ale zaufam szkole językowej. No to do nauki!

I
Ilona napisał/a: |

Na doszlifowanie niemieckiego w komunikacji to wyjątkowo dobry kurs.

A
Alex napisał/a: |

Podstawowy kurs niemieckiego zakończony to teraz średni. Fajne materiały eskk, dzięki!

E
Ewelina napisał/a: |

Właśnie zakupiłam kurs niemiecki średni. Szczerze nauka idzie mi sprawniej niż przy angielskim. Rozkręcam się na całego :-)

M
Magda napisał/a: |

Kurs niemieckiego nie był moim świadomym wyborem. Zaczęło się od lekkiego przymusu, w końcu potrzebowałam go do pracy. Niemniej dziś, jestem wdzięczna mojemu szefostwu, bo dziś jestem już na wyższym poziomie i swobodnie konwersuję z kontrahentami w pracy.

W
Władek napisał/a: |

Jak tu się nie uczyć niemieckiego przecież to nasi sąsiedzi. Ja już zaliczam średni.

B
Berberys napisał/a: |

Doskonały kurs niemieckiego na doskonalenie słownictwa :-)

O
Olek napisał/a: |

Jestem zadowolony tak bardzo z kursu niemieckiego, ze właśnie zamawiam średni. Bardzo szybko nauczyłem się niemieckiego w stopniu komunikatywnym i to po roku.

W
Wojtek napisał/a: |

Extra kursy do nauki niemieckiego jestem po podstawach, zabieram się za średni.

M
Malina napisał/a: |

Przydała mi się nauka na kursie niemieckiego dla poczatkujących.W Niemczech porozumiewałam się fajnie w sklepie,na ulicy i w metrze.Polecam.

B
Beksa napisał/a: |

Lata temu uczyłam się z kursem-niemiecki dla poczatkujących.Nauka ta bardzo mi się przydała.Wyjechałam do Niemiec i bez problemu porozumiewałam się w sklepie,na ulicy ,w busie.Warto!

N
Norbert napisał/a: |

Kurs dość dobrze opracowany. Obecnie wzbogacam słownictwo niemieckiego właśnie dzięki niemu. Zakupiony audiobook pozwala mi na doskonalenie niemieckiego nawet w godzinach pracy. Dobry kurs.

I
Izabela napisał/a: |

Sytuacja ekonomiczna w kraju zmusiła mnie do wyjazdu do Niemiec. Pracuję jako opiekunka, a ten kurs pomógł mi w znajomości niemieckiego. W zasadzie wszystkie wieczory poświęcam na naukę. Cieszę się, że udało mi się w tak szybkim tempie opanować ten język.

A
Alina napisał/a: |

Czy wiecie może, czy ten kurs zawiera odmianę przymiotnika po zaimkach dzierżawczych?

S
Sylwia napisał/a: |

Fajne nauczanie j. niemieckiego. Nie można powiedzieć na niego złego słowa.

M
Monika napisał/a: |

Dobrze jest się uczyć z takiego kursu jak ten. Wszystko klarownie opisane i wytłumaczone.

P
PIOTR napisał/a: |

Jak za tak niską cenę…… kurs rewelacyjny:)

N
Natalia napisał/a: |

Alina, tak zawiera ten temat jak i sporo innych :)

J
Joanna napisał/a: |

Spodobał mi się pomysł ESKK na naukę niemieckiego. Kilka razy korzystałam już z ich szkoleń i nigdy się nie zawiodłam. Tak też jest tym razem.

S
Sara napisał/a: |

Niemieckiego uczę się od kilku lat i dopiero ten kurs pokazał mi jak wiele słówek nie znałam.

K
Kasia napisał/a: |

Trudno znaleźć lepszy kurs niemieckiego niż ten.

A
Anka napisał/a: |

Ten kurs zawiera szeroki zakres gramatyki i słownictwa. Są słówka nawet dotyczące historii i kultury:)

M
Marcelina napisał/a: |

Fajny kurs i polecam go:)

E
Estera napisał/a: |

Uczyłam się już niemieckiego ale nie z kursów ESKK. Nauka raczej nigdy nie sprawiała mi trudności a z tym kursem to łatwizna.

M
Michał napisał/a: |

Fajnie przeczytać tyle pozytywnych opinii. Dołączam się do polecających ten kurs niemieckiego

D
Daria napisał/a: |

Jeżeli ktoś ma wątpliwości czy kupić ten kurs, to mogę śmiało powiedzieć, że warto.

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Użytkownicy, którzy kupili ten kurs, kupili również


Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO