Inne witryny Grupy Schouten & Nelissen

Kurs spedytora „Specjalista ds. transportu i spedycji”

Kursy spedytora, z racji coraz większego zapotrzebowania na rynku pracy na specjalistów z tej dziedziny, cieszą się dużym powodzeniem. Szkolenia dla spedycji pomogą Ci nie tylko zdobyć nową wiedzę, ale również potwierdzić pisemnie swoje kompetencje. Organizujemy szkolenia dla firm transportowych i dla osób prywatnych, którym zależy na tym, by skończyć kurs na spedytora i podnieść swoje kompetencje, a także znaleźć nową pracę. Co ważne – szkolenia dla transportu mają formę zajęć zdalnych na platformie online. To Ty decydujesz, kiedy masz czas na kurs online!

Kursy spedytora w ESKK

Nasz kurs spedytora „Specjalista ds. transportu i logistyki” wdraża Cię we wszystkie tajniki zawodu. W trakcie zajęć dowiesz się, jak działa branża transportowo-spedycyjna, jak skutecznie zarządzać zapasami i stanami magazynowymi, a także jak planować i nadzorować cały łańcuch dostaw. Nasze kursy spedycyjne pozwolą Ci jeszcze lepiej zarządzać różnorodnymi środkami transportu, aby były bardziej ekonomiczne pod kątem eksploatacji i kosztów. Co więcej, kurs transport i spedycja w ESKK porusza również zagadnienia z dziedziny rachunkowości, skutecznych negocjacji i nowoczesnego marketingu.

Kurs spedytora – dlaczego warto go zaliczyć?

Ukończone kursy spedytora w ESKK mogą być Twoją przepustką do awansu, zmiany miejsca pracy, ale też pierwszym krokiem, jaki postawisz w tym zawodzie. Potencjalni kandydaci, którzy ukończyli kursy dla spedytorów, mają większe szanse na znalezienie lepiej płatnej pracy od ich niewykwalifikowanych konkurentów. Co więcej, kurs spedytorski online może pomóc Ci w uzyskaniu wyczekiwanego awansu, przed którym dzieli Cię tylko konieczność poświadczenia Twoich kompetencji w postaci ukończonego szkolenia na spedytora.

czas ESKK

Uczysz się w komfortowych warunkach – bez stresu i w dowolnie wybranym czasie oraz miejscu – masz w tym zakresie pełną swobodę

słówka ESKK

Zdobytą wiedzę od razu możesz wykorzystać w praktyce

nauczyciel ESKK

Przez cały kurs masz zapewnioną opiekę osobistego nauczyciela

Okładka kursu „Specjalista ds. transportu i spedycji”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 16

Poziom trudności: początkujący

Cena: od 79,10 zł

Opinie: (60 głosów)

Świadectwo: tak

Zaświadczenie ZUS: tak

Zamawiam  

wersja ECO z e-podręcznikiem

Zamawiam

wersja z podręcznikiem drukowanym

Czego się nauczysz?

Cennik kursu

Masz do wyboru 2 tempa nauki:

Tempo normalne
 • 113 zł 79,10 zł pakiet/m-c

  wersja ECO z e-podręcznikiem

  Zamawiam  
 • 133 zł 89,10 zł pakiet/m-c

  wersja z podręcznikiem drukowanym

  Zamawiam
Tempo szybkie
 • 226 zł 158,20 zł pakiet/m-c

  wersja ECO z e-podręcznikiem

  Zamawiam  
 • 266 zł 178,20 zł pakiet/m-c

  wersja z podręcznikiem drukowanym

  Zamawiam

Możesz też kupić cały kurs od razu. Skorzystasz wówczas z dodatkowego 10% rabatu! Aby zamówić cały kurs od razu, wystarczy wybrać odpowiednią opcję na formularzu zapisu.

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

Studenci często pytają mnie, czy warto odrabiać prace domowe, w końcu nie ma takiego obowiązku. Zawsze podkreślam, że warto. Prace domowe są podsumowaniem nauki – pozwalają powtórzyć materiał i ugruntować wiadomości. W dodatku nie wiążą się z żadnym stresem – nie musisz trzymać się żadnych terminów, ja zaś nie wystawiam ocen. Skorzystaj z tej możliwości sprawdzenia się!

Paweł Kasprzyk: doświadczony logistyk, specjalista w zakresie ekonomiki i organizacji produkcji.
Paweł Kasprzyk

Elementy kursu

Podręczniki z lekcjami

Kurs składa się z 16 podręczników, zawierających 32 lekcje. Lekcje składają się z takich samych, logicznie ułożonych elementów. Dzięki temu wiesz, kiedy robić przerwy i każdorazowo przyswajasz spójną, łatwą do zapamiętania dawkę wiedzy. Wystarczy 15-30 minut nauki dziennie, by w ciągu miesiąca – bez pośpiechu i stresu – przyswoić materiał przeznaczony na jeden miesiąc. Ułatwieniem w nauce są zamieszczane w lekcjach symbole i wyróżniki, które wskazują Ci, że wprowadzamy np. ważne pojęcie albo odwołujemy się do wcześniejszych lekcji.

Przedstawiamy wiedzę praktyczną, prezentując ją „od szczegółu do ogółu”, poszczególne zagadnienia objaśniając w przykładach. Nowe tematy wprowadzamy, odwołując się do tego, czego już wcześniej dowiedziałeś się z kursu. W każdym podręczniku znajdziesz wiele ćwiczeń, które pomogą Ci opanować konkretne umiejętności. Dzięki podsumowaniu na zakończenie lekcji jeszcze raz prześledzisz najważniejsze treści i będziesz gotowy do odrobienia pracy domowej.

Opieka nauczyciela

Pamiętaj – kurs „Specjalista ds. transportu i spedycji” przeznaczony jest do samodzielnej nauki, nie pozostawiamy Cię jednak samemu sobie. Przez cały czas nauki na kursie masz zagwarantowane wsparcie osobistego nauczyciela. Jego rolą jest poprawianie prac domowych, wyjaśnianie zagadnień, które sprawiają Ci problemy i… motywowanie do nauki. Odrabianie prac domowych nie jest obowiązkowe. Nauczyciel nie wystawia ocen.

Program kursu

MODUŁ I: Lekcje 1-12: Wybrane zagadnienia z zarządzania działalnością spedycyjną
MODUŁ II: Lekcje 13-14: Ekonomika przedsiębiorstwa spedycyjnego
MODUŁ III: Lekcje 15-16: Środki transportowe i podstawy eksploatacji pojazdów
MODUŁ IV: Lekcje 17-22: Logistyka w przedsiębiorstwie spedycyjnym
MODUŁ V: Lekcje 23-26: Podstawy marketingu
MODUŁ VI: Lekcje 27-30: Rachunkowość zarządcza
MODUŁ VII: Lekcje 31-32: Sztuka negocjacji

Świadectwo

Świadectwo ESKK

Świadectwo ESKK jest cennym dokumentem potwierdzającym poziom umiejętności zdobytych w trakcie kursu. Wystawione przez ESKK – instytucję o ponad 30-letnim doświadczeniu w edukacji na odległość – będzie z pewnością Twoim atutem w czasie poszukiwania pracy.

Egzamin

Warunkiem przystąpienia do egzaminu jest ukończenie kursu i uregulowanie wszystkich należności za otrzymane pakiety lekcyjne. Przystąpienie do niego jest dobrowolne i może nastąpić w dowolnym momencie, o ile ukończony kurs nadal znajduje się w aktualnej ofercie. Egzamin przeprowadzany jest w formie pisemnego testu wyboru. Zestawy pytań za każdym razem losowane są komputerowo. Aby zaliczyć egzamin, należy poprawnie odpowiedzieć na ponad połowę pytań.

Zgłoszenie na egzamin

Jeszcze w trakcie trwania kursu otrzymasz formularz zgłoszenia na egzamin. Możesz także zgłosić się telefonicznie, dzwoniąc pod numer 61 879 32 67.

Termin i forma egzaminów

Egzaminy odbywają się zdalnie w trybie online za pomocą programu Skype.

Zapisy przyjmujemy w systemie ciągłym. Czas trwania egzaminu to ok. 30 minut.

Płatności

Opłata egzaminacyjna wynosi:

Na miesiąc przed wyznaczonym terminem egzaminu otrzymasz od ESKK zaproszenie na egzamin wraz z informacją o formie płatności.

Komentarze studentów


L
Leszek napisał/a: |

Polecam kurs spedycji online.
Doskonale przygotowane szkolenie pod kątem samodzielnej nauki.
Pozdrawiam L.

R
Renata napisał/a: |

Rewelacyjny kurs online

M
Magdalena napisał/a: |

Zawodowy kurs " Spedytora" to możliwość zdobycia nowych kwalifikacji w branży logistycznej. Tego typu kursy jak " Specjalista ds. logistyki" oraz "Spedytor" świetnie się ze sobą uzupełniają tworząc poniekąd jedną całość. Materiały kursu są opracowane w prosty sposób co umożliwia szybkie przyswojenie wiedzy z tegoż zakresu. Doskonale nadaje się dla przedsiębiorstw i dużych firm transportowych zajmujących się na co dzień szeroko pojętą spedycją oraz logistyką.
Serdecznie pozdrawiam.
Z wyrazami szacunku
Magdalena Sawuła

A
Aleksander napisał/a: |

OK kurs spedytora online.

I
Ilonka napisał/a: |

Ok kurs spedytora.
Nauka online przypadła mi do gustu.

A
Anna napisał/a: |

OK kurs spedytora.
Super opcja nauki online.

M
Marzena napisał/a: |

Świetny kurs logistyczny.

A
Antoni napisał/a: |

Firmę ESKK polecił mi kolega, który korzystał online z kursów logistycznych tej firmy. Potwierdzam dobre kursy zawodowe.

E
Eugeniusz napisał/a: |

Dobry kurs spedytora.
Ciekawa nauka na platformie ESKK.

K
Kacper napisał/a: |

Kurs na spedytora spełnił moje oczekiwania.
Polecam

K
Kamil napisał/a: |

Bardzo jestem zadowolony z kursu spedytora ESKK. Nauka była wygodna w domu, bez zbędnego uczęszczania na szkolenia. Bez korków, bez dojazdów. Zaświadczenie o ukończeniu kursu przyszło w kilka dni. Dla mnie mego szkoła zawodowa. Polecam

A
Adrian napisał/a: |

Kurs spedycji okazał się strzałem w dziesiątkę.
Obecnie mam pracę, a zaświadczenie o ukończeniu kursu pomogło mi ja zdobyć.
Dziękuję ESKK za dobry, rzetelny kurs zawodowy.

R
Rafał napisał/a: |

Super kurs.
Zawsze wiedziałem, że nadaję się na spedytora.

Łukasz napisał/a: |

Praktyczny kurs nauki w dowolnym miejscu, dostęp do platformy online mam przez 24 godziny to bardzo ułatwia mi naukę. Siadam kiedy chcę, a że czas mam przeważnie w nocy, to uczę się w późnych godzinach. Póki co nie mam zastrzeżeń do kursu, napisany przystępnym językiem, zgłębianie wiedzy i zagadnień związanych ze spedycją nie sprawia problemów. Dobry zawodowy kurs.

K
Kamil napisał/a: |

Praktyczny kurs spedytora.
Polecam ten zawodowy kurs.

G
Grzegorz napisał/a: |

Dobry kurs spedycji, pomógł mi znaleźć pracę.

A
Antosia napisał/a: |

Kurs spedycji bardzo pomógł mi w zdobyciu nowej pracy. Jestem bardzo zadowolona z kursów eksternistycznych.

M
Marian napisał/a: |

Dobry kurs specjalisty ds spedycji.

A
Adrian napisał/a: |

W transporcie czuję się teraz znacznie pewniej, polecam ten kurs zawodowy do samodzielnej nauki.
Szybka możliwość zdobycia lub udoskonalenia kwalifikacji bez wychodzenia z domu.

K
Kamil napisał/a: |

Właśnie ukończyłem kurs transportu.
Dziękuję eskk za świetny kurs zawodowy, a nauczycielowi kursu za cierpliwość i wyrozumiałość.
Wdzięczny student Kamil

R
Rafał napisał/a: |

Dobra jakość materiałów kursu transportu.

W
Wacław napisał/a: |

Przystępnie opracowany kurs specjalisty ds transportu. Nie miałem żadnych problemów z przyswajaniem wiedzy z tego kursu. Fachowa pomoc i dodatkowym atutem możliwość nauki w domu, w zasadzie w każdym miejscu. Zaświadczenie o ukończeniu kursu zrobiło wrażenie na moim przełożonym.

W
Wiesław napisał/a: |

W transporcie czuję się najlepiej i nie oddałabym swojej firmy nikomu, cały czas zatem się doszkalam, aby nie wypaść z branży. Polecam wszystkim kursy eskk, można się nich uczyć wszędzie, bez biegania na szkolenia. Pozdrawiam fajną i profesjonalną firmę.

A
Andrzej napisał/a: |

Od ukończenia kursu, dobrze się czuję w swoim fachu.

A
Artur napisał/a: |

Dawno nie czułem się tak dobrze w swoim zawodzie. ten kurs dodał mi skrzydeł.

M
Marek napisał/a: |

Siła w transporcie, siła w nas. Polecam wszystkim ten przystępny kurs specjalisty ds. transportu, uczy zawody w dobrym stylu.

L
Leon napisał/a: |

Poprosiłem Szefa o zakup tego kursu i obecnie uczę się na trzecim zeszycie. Łatwa, czytelna nauka, pozdrawiam

S
Szymon napisał/a: |

Transportem zajmuję się od dobrych kilku lat, ale dopiero teraz zaproponowano mi awans, dlatego postanowiłem się podszkolić i wykupiłem kurs w eskk. Bardzo dobra nauka i co najważniejsza zdalna. Mogę uczyć się gdzie chcę w dowolnym miejscu, co jest ogromnym atutem tego kursu. Wiedzy teoretycznej jest tu cała masa, a i przykładów i gotowych rozwiązań nie brakuje. Polecam ten kurs zainteresowanym.

B
Bartek napisał/a: |

Transportem interesowałem się od zawsze, ale nie miałem żadnego dokumentu potwierdzającego znajomość zagadnień transportowych, a teraz już mam :-)

K
Kacper napisał/a: |

Dopiero kupiłem i już jestem zadowolony. Zakładam firmę transportową i chciałem zdobyć więcej wiedzy.
Możliwość nauki w domu i nie tylko to strzał w 10. Najlepsze w tym wszystkim jest fakt, ze to nie ostatni kurs w ESKK. Jak najbardziej poleciłbym znajomym jak i rodzinie.

K
Kamil napisał/a: |

Bardzo dobry merytorycznie kurs transportu, przystępnie napisane zagadnienie, które bezproblemowo się zapamiętuje.

B
Bartosz napisał/a: |

Samochody ciężarowe interesowały mnie od małego :-) pasja została do dzisiaj, własnie zostałem absolwentem kursu transportu i spedycji, dziękuję eskk za ciekawe i dobre materiały. Pozdrawiam B.

R
Robert napisał/a: |

Polecam kurs transportu, jeśli tylko czujecie, ze to wasze powołanie. Kurs jest napisany bardzo zrozumiałym językiem, przystępnie i rzeczowo. Trzeba tylko poświęcić odrobinę czasu na naukę, ale czego się nie robi dla swojego dobra. Pozdrawiam.

M
Marcin napisał/a: |

Dobry kurs spedycji.

M
Michał napisał/a: |

Transportem zajmuję się od lat, ale wykształcenia w tym zakresie nie mam.
Zatem chociaż eksternistyczny kurs pozwolił mi nadrobić wiedzę teoretyczną, a praktyka wychodzi na co dzień.

I
Igor napisał/a: |

Dobry kurs transportu.
Przyjechalem tu do pracy, firma zakupila mi kurs. Mimo, ze moj polski jest jeszcze slaby, jakos daje rade. Pozdrawiam

A
Andrzej napisał/a: |

Moje kwalifikacje zdecydowałem się podnieść kursem specjalisty ds transportu, jestem kierowcą od wielu lat, ale niestety przyszło mi zmienić pracę, zatem wszelkie dodatkowe zaświadczenia potwierdzające moją wiedzę teoretyczną z zakresu transportu są mile widziane.

J
Jurek napisał/a: |

Spedycja i transport ok.
Spokojnie możecie zainwestować w kurs.

P
Pawel napisał/a: |

Dobre materiały do nauki, sam siebie podziwiam, że udało mi się wygospadarować tyle wolnego czasu na te materiały. Czuję się teraz o wiele pewniejszy w zagadnieniach dotyczących magazynowania.

j
jarek napisał/a: |

Jestem osobą niepełnosprawną i jak dla mnie kurs jest okej bo moge uczyc sie w domu. Szkoda tylko, że nie ma go online , musialem zeskanowac, ale i tak polecam.
Szef zadowolony z mojej wiedzy.

M
Mariusz napisał/a: |

Na dokształcenie się z dziedziny transportu namówił mnie mój Szef, który zresztą sfinansował mi ten kurs. Chyba bym się nie zdecydował, gdyby nie fakt, ze nauka odbywa się w domu.

R
Radosław napisał/a: |

Bardzo obszerny materiał, dobry kurs.

A
Ania napisał/a: |

Witam serdecznie.
Obecnie jestem kierownikiem stacji paliw .
Rozpoczęłam naukę w ESKK ponieważ interesuje mnie logistyka i spedycja ,aby móc kierować firmą transportową .
Życzcie mi powodzenia .

W
Wacław napisał/a: |

Nie wiem czy dam radę sprostać tak ogromnej wiedzy związanej z transportem ale spróbuję. Pierwsza lekcja ok, ale trochę się obawiam, że z kolejną lekcją będzie materiału coraz więcej i coraz bardziej skomplikowany. Pozdrawiam kursantów

M
Maniek napisał/a: |

Kurs pierwszorzędny.
Najważniejsze to ta możliwość nauki spedycji w domu.
Dobra eksternistyczna szkoła.

M
Marek napisał/a: |

Wśród moich kolegów bardzo duzo osób ostatnio inwestuje w kursy logistyczne i spedycyjne. Chyba taka moda.

A
Alex napisał/a: |

Praktyczny i ciekawy kurs spedycyjny.

S
Sławek napisał/a: |

Witam serdecznie
Chciałbym podziękować eskk za wspaniałe kursy zawodowe i za możliwość nauki na odległość, w dzisiejszych czasach tak bardzo potrzebnej.
Bardzo praktyczny kurs specjalisty ds transportu. Efektem jest zupełnie inne spojrzenie mojego Szefa zarówno na mnie jak i moje umiejętności.
Pozdrawiam

P
Paweł napisał/a: |

Fachowy kurs specjalisty ds transportu. Mój Szef sfinansował mi to szkolenie. Bardzo dziękuję Szefie i oczywiście eskk za możliwość nauki na odległość.

J
Joanna napisał/a: |

Chyba jestem pierwsza kobietą, która się tutaj wpisała i dobrze niech Panowie wiedzą, że mają konkurencję. Kurs spedycyjny bardzo pomocny, wszystkie aspekty związane z transportem jasno wytłumaczone, oparte licznymi przykładami. Extra kurs do samodzielnej nauki. Takie kursy są ok.

D
Dominik napisał/a: |

Praktyczny kurs specjalisty ds transportu, wiele zagadnień opisanych bardzo szczegółowo, wiedzę zdobywam siedząc w domu, całkiem miła nauka. Polecam szkolenia eskk.

A
Artur napisał/a: |

Fachowa literatura za całkiem przyzwoite pieniądze, do tego wystawiają faktury vat. Szkolenie transportowe w porządku.

K
Krzysztof napisał/a: |

Fachowy kurs specjalisty ds transportu. Materiały ok.

B
Bartosz napisał/a: |

Mam nadzieję, że zdobyta na tym kursie wiedza bardzo mi się przyda, mój pracodawca oczekuje ode mnie nie tylko praktycznych umiejętności ale przede wszystkim fachowej, solidnej wiedzy z zakresu transportu i spedycji, liczę, że ten kursy eksternistyczny ją ma. Z pierwszych zeszytów jestem zadowolony.

W
Waldek napisał/a: |

Bradzo dobry kurs. Obecnie jestem specjalistą ds. transportu.

M
Mariusz napisał/a: |

Dyrektor obiecał mi podwyżkę jak tylko podniosę swoje kwalifikacje, postanowiłem zatem rozpocząć naukę na kursie transportu i spedycji. Szef po krótkim czasie zapytał mnie skąd u mnie taka wiedza teoretyczne odpowiedziałem, że dzięki eskk i sfinansował mi kurs do końca. Bardzo się cieszę, że ukończyłem ten kurs.

A
Antoni napisał/a: |

Kurs specjalista ds transportu pozwoliło mi poszerzyć wiedzę z techników o nowe zagadnienia transportowe. To naprawdę dobre szkolenie. Nawet mój pracodawca docenił zdobytą u Was wiedzę.

J
Jarosław napisał/a: |

Dzięki za ten kurs pomógł mi otrzymać pierwszą pracę, sporo mnie nauczył. Pracuję obecnie jako spedytor.

W
Witek napisał/a: |

Od niedawna odbywam staż na stanowisku specjalisty ds. transportu postanowiłem zakupić to szkolenie. Mam nadzieję, że zdobyta na kursie wiedza zaprocentuje.

W
Władysław napisał/a: |

Pracuję w firmie transportowej od niedawna, chciałem się doszkolić, bo zatrudniono mnie na stanowisku specjalisty ds transportu. Szef opłacił mi ten kurs i chyba jest ze mnie zadowolony jako pracownika.

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO