Inne witryny Grupy Schouten & Nelissen

Kursy logistyczne

Praca w logistyce i spedycji to prawdziwe wyzwanie dla tych, którzy umiejętnie łączą zdolności organizatorskie z wyczuciem rynku i skutecznym zarządzaniem. W krajach Unii Europejskiej przedsiębiorstwa stosują zasady logistyki od wielu lat. Zostając logistykiem lub spedytorem, masz wielką szansę na satysfakcjonującą pracę i wysokie zarobki.

Oferujemy dwa praktyczne kursy przygotowujące kadrę i przyszłych pracowników logistyki i spedycji do wyzwań, jakie niesie za sobą praca w tej branży. Kursy logistyczne organizowane przez ESKK kompleksowo przygotowują kadrę zarówno do podejmowania pierwszych kroków, jak i do dalszego rozwoju zawodowego w dziedzinie logistyki i transportu. Oferujemy dwa zaawansowane kursy, dzięki którym szybko i skutecznie poznasz i zrozumiesz wszelkie zagadnienia branżowe, a co więcej – skutecznie wykorzystasz je w praktyce!

Absolwenci kursów są doskonale przygotowani merytorycznie na podejmowanie wyzwań w nowym, ale też w obecnym miejscu pracy. Dzięki kursom logistycznym w ESKK możesz wdrożyć w swojej organizacji takie zmiany, by przebieg procesów logistycznych stał się bardziej efektywny i ekonomiczny. Kursy logistyczne podniosą poziom Twojego merytorycznego przygotowania do podjęcia pracy w zawodzie i mogą stać się trampoliną do uzyskania długo wyczekiwanego awansu.

Kursy - Specjalista ds. logistyki

Kurs na logistyka pozwoli Ci poznać zasady funkcjonowania nowoczesnej logistyki. W skład kursów wchodzi szereg istotnych elementów, takich jak np. zarządzanie logistyką, funkcjonowanie systemów logistycznych, planowanie, strategiczne podejście do zadań, a także poprawa działania procesów logistycznych w przedsiębiorstwach. Kursy zawodowe na specjalistę ds. logistyki uprawniają również do zdobycia uznawanego w całej Unii Europejskiej certyfikatu European Junior Logistician. Warunkiem jego otrzymania jest przystąpienie do końcowych egzaminów organizowanych przez Instytut Logistyki i Magazynowania w Poznaniu i ich pomyślne zaliczenie. Więcej o kursie "Specjalista ds. logistyki" »

Kursy — Specjalista ds. transportu i spedycji

Kurs na spedytora w ESKK pomoże Ci wdrożyć się w branżę transportu i spedycji, a także usystematyzować i utrwalić posiadane już informacje. Podczas kursów dowiesz się, jak przebiegają wszystkie procesy spedycyjne w przedsiębiorstwach, a także, na podstawie jakich zasad i przepisów organizowany jest transport towarów. Jednym z istotniejszych zagadnień, jakie będziesz mieć okazję poznać w trakcie kursów logistycznych, będzie również specyfika prac załadunkowych i rozładunkowych, dokumentacja spedycyjna, a także poznanie środków transportu wykorzystywanych w branży. Kurs zawiera elementy łatwo przyswajalnej wiedzy z zakresu logistyki. Więcej o kursie "Specjalista ds. transportu i spedycji" »

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO