Kursy logistyczne

Praca w logistyce i spedycji to prawdziwe wyzwanie dla tych, którzy umiejętnie łączą zdolności organizatorskie z wyczuciem rynku i skutecznym zarządzaniem. W krajach Unii Europejskiej przedsiębiorstwa stosują zasady logistyki od wielu lat. W Polsce stosuje je na razie tylko około 2 procent firm. Jednak zapotrzebowanie na specjalistów zajmujących się szeroko pojętą logistyką stale rośnie. Zostając logistykiem lub spedytorem, masz więc wielkie szanse na satysfakcjonującą pracę i wysokie zarobki.

Masz do wyboru dwa kursy przybliżające zagadnienia związane z logistyką i spedycją. Ucząc się według metody edukacyjnej ESKK, w krótkim czasie zdobędziesz kwalifikacje niezbędne do wykonywania zawodu logistyka lub spedytora, dowiesz się również, w jaki sposób sprawnie, a przede wszystkim efektywnie zorganizować transport.

Specjalista ds. logistyki

W trakcie nauki poznasz specyfikę pracy w dziale logistyki nowoczesnego przedsiębiorstwa. Zrozumiesz istotę logistyki, jej miejsce w nowoczesnym zarządzaniu i korzyści, jakie może przynieść firmie. W trakcie nauki na kursie zapoznasz się ze wszystkimi istotnymi elementami systemów logistycznych. Będziesz umiał opracować i wdrożyć takie zmiany w Twoim przedsiębiorstwie, by jego logistyka była bardziej efektywna. Zapoznasz się również z problematyką recyclingu. Po ukończeniu kursu będziesz mógł przystąpić do egzaminów organizowanych przez Instytut Logistyki i Magazynowania w Poznaniu, a po ich zdaniu otrzymać certyfikat European Junior Logistician, uznawany przez pracodawców w Unii Europejskiej. Więcej o kursie "Specjalista ds. logistyki" »

Specjalista ds. transportu i spedycji

Na kursie "Specjalista ds. transportu i spedycji" zapoznasz się z najważniejszymi aspektami funkcjonowania przedsiębiorstw spedycyjnych i zjawiskami występującymi na rynku usług transportowych. Zrozumiesz zasady, zgodnie z którymi należy zorganizować transport, a w szczególności prace załadunkowe i rozładunkowe. Dowiesz się, jakie środki transportu wykorzystuje się w spedycji oraz jakiego rodzaju dokumentacji wymaga się od spedytora. Zapoznasz się również z zagadnieniami z zakresu logistyki w przedsiębiorstwie spedycyjnym. Więcej o kursie "Specjalista ds. transportu i spedycji" »

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO