Kurs „Jak radzić sobie ze stresem” w wersji ONLINE

Czy wiesz, że…
Polacy są najbardziej zestresowanym krajem w Europie?

Co piąta osoba doświadcza codziennie stresu w pracy, a co druga przyznaje, że stresuje się często lub bardzo często. Ta przykra statystyka może przerażać, ale wcale nie musi tak być. Każdy z nas ma ogromny wpływ na to co czuje! To my decydujemy w jaki sposób reagujemy na trudną sytuację.

Jeśli kiedykolwiek odczuwałeś napięcie, nieprzyjemny skurcz w żołądku, ogromny natłok myśli lub masz problemy ze snem to idealnie trafiłeś. Kurs „Jak radzić sobie ze stresem” pomoże Ci skutecznie się z tym uporać. Zobaczysz, jak przyjemnie jest żyć bez ciągłego stresu!

Poznasz specjalne techniki radzenia sobie w kryzysowych sytuacjach m.in. trening autogenny Schultza oraz trening Lazarusa. Nauczysz się, jak za pomocą oddechu niwelować napięcia w swoim ciele oraz, jak wyzwalać utajone negatywne emocje. Liczne ćwiczenia z wyciszającą muzyką pomogą Ci być szczęśliwą i zrelaksowana osobą na co dzień.

Kurs zawiera:

Kurs ONLINE

Kurs ONLINE

Kurs jest w całości dostępny na platformie online. Taka forma pozwala wygodne korzystanie z lekcji, gdy tylko tego potrzebujesz – aby przejrzeć materiały, wykonać zadanie lub przećwiczyć wybraną technikę relaksacyjną, wystarczy mieć dostęp do Internetu. W ramach kursu znajdziesz nagrania i opisy metod radzenia sobie ze stresem, ciekawe przykłady z życia wzięte, punktową tabelę stresu oraz psychotest. Lekcje są wzbogacane fragmentami muzyki relaksacyjnej.

nauczyciel ESKK

Jasno przedstawione opisy i nagrania objaśniające znaczenie stresu, jego wpływ na organizm oraz efektywne sposoby radzenia sobie z nim.

czas ESKK

Skuteczne techniki relaksacji, których opanowanie zbuduje Twoją psychiczną odporność i umiejętność odnajwywania się w sytuacjach stresowych.

słówka ESKK

Przykłady z codziennego życia, które ułatwią Ci odniesienie się do osobistych doświadczeń i gruntowną analizę własnych reakcji.

online ESKK

Psychotest na końcu kursu pozwala określić Twój stopień opanowania i podatność na działanie czynników stresogennych.

Okładka kursu „Jak radzić sobie ze stresem”

Cena: 49,75 zł39,80 zł

Opinie: (6 głosów)

Zamawiam

Czego się nauczysz?

Cennik kursu

Metoda standard
  • 49,75 zł 39,80 zł za cały kurs
  • w całości dostępny online
  • Zamawiam

Po zakupie otrzymujesz od razu komplet materiałów dostępnych przez cały rok na platformie online.

Komentarze studentów


A
Anna napisał/a: |

Krótki, ale pełen praktycznych i skutecznych wskazówek kurs.

E
Ewka napisał/a: |

Super kurs. Czuję się pewniej i czuję komfort psychiczny.

A
Anita napisał/a: |

Krótki, ale pokaźny poradnik jak walczyć ze stresem. Polecam i podpisuję się pod każdym słowem zawartym w tym kursie.

A
Asia napisał/a: |

Bardzo dobre wskazówki, praktyczna lektura.

W
Wiola napisał/a: |

Super poradnik, krótki, logiczny, skuteczny :-)

A
Alina napisał/a: |

Super kurs online, polecam. Co prawda do końca nie zgłębiłam jeszcze technik pokonywania stresu, ale już małymi kroczkami wiem jak postępować w trudnych, kryzysowych sytuacjach.

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO