Inne witryny Grupy Schouten & Nelissen

Kurs angielskiego dla średnio zaawansowanych z wersją ONLINE

Kurs „Angielski dla średnio zaawansowanych” to idealna propozycja dla tych, którzy chcą odświeżyć swoją znajomość języka lub, znając podstawy, zamierzają wejść na poziom upper-intermediate. Nauka angielskiego na kursie dla średnio zaawansowanych nastawiona jest na rozwijanie intuicji językowej i poszerzanie słownictwa, dając możliwość swobodnej komunikacji w codziennych sytuacjach. Dzięki temu bez problemu kupisz bilet na metro w Londynie, zamówisz danie w restauracji albo porozmawiasz o wczorajszym odcinku ulubionego serialu.

Kursy językowe od ESKK to jedyna oferta na rynku, wyróżniająca się tak dużą różnorodnością form. Możesz wybrać kurs „Angielski dla średnio zaawansowanych” z podręcznikiem w wersji drukowanej lub elektronicznej. Oferujemy również kurs online, audiobook, aplikację do szybkiej nauki słówek, konwersacje z lektorem oraz nagrania audiowizualne, stworzone przez rodowitych Anglików i profesjonalnych lingwistów.

Interesuje Cię efektywna nauka angielskiego dla średnio zaawansowanych online? Dołącz do ponad 83 000 osób, które skorzystały już z naszego kursu!

Kurs zawiera:

Podręczniki ESKK

Podręczniki i nagrania do lekcji

Kurs angielskiego dla średnio zaawansowanych składa się z 20 podręczników (do wyboru w wersji drukowanej lub elektronicznej) zawierających 40 lekcji, dzięki którym poznasz ok. 2500 słów i zwrotów. Materiał w lekcjach jest podzielony - na opanowanie każdej części wystarczy maksymalnie pół godziny. Wzbogaceniem kursu są ponad 17-godzinne nagrania, dostępne na platformie online. Umożliwiają wykonywanie ćwiczeń: rozumienia ze słuchu, nagrania prawidłowej wymowy oraz dialogów. W przygotowaniu materiałów audio brali udział rodowici Anglicy i doświadczony lektor.

Kurs ONLINE

Kurs ONLINE

Interaktywne lekcje angielskiego ułatwią i uatrakcyjnią samodzielną naukę w domu. Ćwiczenia nastawione są na doskonalenie różnych umiejętności językowych (słuchanie, mówienie, czytanie). Stawiają na praktyczną naukę słówek, także poprzez zabawę, zawierają czytelne przykłady, ilustracje oraz testy podsumowujące.

Audiobook ESKK

Audiobook

Kurs angielskiego dla średnio zaawansowanych przełożony na materiał do słuchania oraz powtarzania słów i zwrotów za lektorem. Głosów do nagrań użyczyli użytkownicy języka angielskiego oraz profesjonalny lektor. Audiobook jest dostępny na platformie online.

Program do nauki słówek

Program do nauki słówek

Zapewnij sobie szybką naukę języka angielskiego dla średnio zaawansowanych dzięki aplikacji z gotowymi bazami słówek. Dzięki niej odsłuchasz dźwięki i wykonasz sprawdziany audio. Program zawiera moduł rejestrujący postępy w nauce angielskiego oraz statystyki i testy końcowe.

Materiały video ESKK

Materiały video

Efektywna nauka języka angielskiego dla średnio zaawansowanych w domu z native speakerem dzięki autorskim filmom o różnorodnej tematyce. Zawarte w nich porady językowe i ciekawostki kulturowe ułatwią skuteczną naukę angielskiego.

Opiekę nauczyciela ESKK

Opiekę nauczyciela

Doświadczony lektor języka angielskiego sprawdzi Twoje prace domowe oraz wytłumaczy problematyczne zagadnienia. Nauczyciel nie wystawia ocen, lecz wskaże Twoje postępy i zmotywuje Cię do nauki.

w wersji z e-podręcznikiem w cenie 105 zł 73,50 zł /pakiet

w wersji z drukowanym podręcznikiem w cenie 125 zł 83,50 zł /pakiet

Okładka kursu „Angielski dla średnio zaawansowanych”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 20

Poziom trudności: śr. zaawansowany

CEFR informacje o CEFR B1 + B1

Cena: od 73,50 zł

Opinie: (317 głosów)

Certyfikat: tak

Zaświadczenie ZUS: tak

Wersja ONLINE: tak

Zamawiam  

wersja ECO z e-podręcznikiem

Zamawiam

wersja z podręcznikiem drukowanym

Zobacz koszty wysyłki i pozostałe opłaty »

Angielski dla średnio zaawansowanych z ESKK – wznieś swoje kompetencje językowe na wyższy level

Na dzisiejszym rynku pracy znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym nie jest już żadnym dużym atutem, a często nawet nie pozwala na spełnienie minimalnych wymagań pracodawców. Chcąc nadążać za zmieniającym się światem, warto zadbać o podniesienie swoich umiejętności językowych. Doskonałym sposobem na to jest nasz kurs „Angielski dla średnio zaawansowanych”, który pozwoli Ci kompleksowo rozwinąć swoje kompetencje językowe. Korzystając z przygotowanych przez nas materiałów, nie tylko wzbogacisz swoje słownictwo, ale także poznasz nowe zagadnienia gramatyczne, nauczysz się tworzyć bardziej skomplikowane wypowiedzi pisemne i zwiększysz swój poziom rozumienia ze słuchu. Regularna nauka angielskiego dla średnio zaawansowanych z ESKK sprawi, że z czasem oglądanie filmów z angielskimi napisami czy swobodna rozmowa na znane Ci tematy przestaną być dla Ciebie wyzwaniem

Angielski średnio zaawansowany z ESKK – ucz się skutecznie bez wychodzenia z domu

W ESKK wychodzimy z założenia, że nasze kursy powinny oferować na tyle wartościowe i ciekawe materiały, aby umożliwiały one studentom skuteczny, samodzielny rozwój językowy w domowych warunkach. Dlatego gdy opracowywaliśmy kurs dla osób, które interesuje angielski średnio zaawansowany, postanowiliśmy uwzględnić w nim nie tylko zestaw podręczników, ale także m.in.:

Jesteśmy przekonani, że decydując się na naukę angielskiego dla średnio zaawansowanych online z ESKK, nie będziesz się nudzić ani przez chwilę!

Język angielski dla średnio zaawansowanych z ESKK ma tę zaletę, że jako nasz student masz zapewnioną opiekę doświadczonego nauczyciela. W zrozumiały sposób wytłumaczy Ci każde problematyczne zagadnienie, a także sprawdzi zrobioną przez Ciebie pracę domową – oczywiście nieobowiązkową! Przydzielony nauczyciel zadba również o to, aby Twoja chęć do nauki nie słabła, dzięki czemu zachowasz regularność i osiągniesz założone cele językowe.

Warto dodać, że nasz kurs to idealna propozycja dla tych, których interesuje zdobycie certyfikatu językowego. Po tym, jak przerobisz wszystkie zawarte w naszych podręcznikach lekcje angielskiego dla średnio zaawansowanych, będziesz mógł się zdecydować na przystąpienie do egzaminu TELC. Uzyskanie pozytywnego wyniku na tym egzaminie sprawi, że otrzymasz certyfikat TELC, który może okazać się Twoim asem w rękawie podczas starań o wymarzone stanowisko.

W ofercie ESKK znajdują się także inne kursy dla osób pragnących uczyć się samodzielnie języka angielskiego, w tym:

Jeśli marzy Ci się z kolei wyjazd do USA, to dzięki naszemu specjalnemu kursowi nauka amerykańskiego pójdzie Ci jak z płatka.

Zachęcamy do skorzystania z naszych kursów!

Czego się nauczysz?

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

Poprawiając Twoje prace domowe, nie wystawiam ocen. Dlaczego? Bo to nie oceny, a postępy motywują do dalszej nauki. Z doświadczenia wiem, że – ucząc się systematycznie – bardzo szybko zauważysz swoje postępy. Tym bardziej, że możesz sobie wybrać metodę nauki najlepiej dopasowaną do Twoich preferencji. To spore ułatwienie. Ucząc się tak, jak lubimy, bez wysiłku i stresu, uczymy się NAPRAWDĘ, a nie tylko „zakuwamy na klasówkę”.

Anna Ziołek: od 1992 jest nauczycielem na kursach angielskiego ESKK; absolwentka UAM (historia sztuki i Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych – język angielski) oraz UW (Lingwistyka Stosowana Języka Angielskiego).
Anna Ziołek

Program kursu

Świadectwo

Egzaminy i certyfikaty

telc

Wartość certyfikatu

Egzaminy telc należą do systemu egzaminów stworzonych w oparciu o Europejski System Opisu Kształcenia Językowego Rady Europy – Common European Framework of Reference (CEFR). Zostały opracowane i są administrowane przez organizację telc GmbH z siedzibą we Frankfurcie nad Menem, będącą członkiem ALTE.

ESKK jako członek sieci telc współpracuje w zakresie egzaminów telc ze Studium Języków Obcych Uniwersytetu Łódzkiego – licencjonowanym partnerem telc GmbH, nadzorującym przeprowadzanie egzaminów w podległej sobie sieci centrów i ośrodków egzaminacyjnych telc w Polsce.

Po zdaniu egzaminu otrzymasz międzynarodowy certyfikat telc dokumentujący poziom Twojej wiedzy. Certyfikat telc jest uznawany w większości krajów europejskich, zatem jego posiadanie może znacznie ułatwić Ci podjęcie nauki lub atrakcyjnej pracy w krajach Unii Europejskiej. Certyfikat telc jest także coraz szerzej honorowany przez polskich pracodawców i wyższe uczelnie (certyfikaty telc są traktowane jako równoważne z egzaminami wstępnymi czy końcowymi na wielu polskich uczelniach). Zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 16 grudnia 2009 r. w sprawie sposobu przeprowadzania postępowania kwalifikacyjnego w służbie cywilnej (DzU Nr 218 poz. 1695) certyfikaty telc (od poziomu B2) są oficjalnie uznawane przez administrację Rzeczypospolitej Polskiej jako potwierdzenie znajomości języka.

Forma egzaminów

W ramach certyfikacji telc istnieje kilka poziomów egzaminów. Absolwentom kursów z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego proponujemy egzaminy poziomach:

Egzaminy telc składają się z części pisemnej oraz ustnej. Rodzaj zadań zależy od poziomu egzaminu. W części pisemnej uczestnik musi wykazać się umiejętnością rozumienia tekstu czytanego oraz rozumienia ze słuchu, a także sformułować wypowiedź pisemną na zadany temat. Część ustna to rozmowa w danym języku. Na stronie www.telc.net możesz zapoznać się ze strukturą egzaminu na danym poziomie. Dostępne są też tam próbne arkusze egzaminacyjne (wraz z kluczem odpowiedzi) oraz związane z nimi nagrania.

Organizacja egzaminów

Do egzaminów telc mogą przystąpić osoby, które ukończyły kurs ESKK. Wraz z przedostatnim pakietem kursu otrzymasz ulotkę z kuponem zgłoszenia. Wypełniony kupon wystarczy odesłać na adres ESKK (nie zapomnij wskazać, jaki poziom egzaminu Cię interesuje). Na podstawie informacji uzyskanych w Studium Języków Obcych Uniwersytetu Łódzkiego poinformujemy Cię o możliwych terminach i miejscach przeprowadzania egzaminów na danym poziomie oraz przekażemy dane kontaktowe do ośrodków egzaminacyjnych. Od tego momentu będziesz indywidualnie kontaktować się z wybraną szkołą, gdzie otrzymasz szczegółowe informacje o egzaminach (godzina, cena, sposób uiszczenia opłaty egzaminacyjnej, możliwość konsultacji, egzaminu próbnego itp.).

Kursy, po ukończeniu których możesz uzyskać certyfikat telc:

Płatności

Ceny egzaminów telc podawane są bezpośrednio w szkołach przeprowadzających dany egzamin. Uzależnione są między innymi od liczby osób w grupie.

Konwersacje

Konwersacje z lektorem

Chcesz sprawdzić swoją wymowę?
Lubisz rozmawiać po angielsku?
Chcesz ćwiczyć mówienie?
Zamów konwersacje z lektorem!

Konwersacje z lektorem to bardzo skuteczna forma ćwiczenia wymowy i rozumienia ze słuchu. Zajęcia są prowadzone za pośrednictwem platformy ESKK. Wystarczy tylko zalogować się na Strefie Studenta, wybrać „Konwersacje” i zarezerwować odpowiedni termin lekcji z lektorem.

Zalety konwersacji z lektorem ESKK:

Umów się w dogodnym dla siebie terminie poprzez Strefę Studenta.

Chcesz wiedzieć więcej o usłudze? Skontaktuj się z nami!

Posłuchaj przykładowej lekcji

Komentarze studentów


E
Ewelina napisał/a: |

Doskonała nauka pod każdym względem.
Słownictwo, gramatyka, podstawowe pojęcia wszystko dostępne tematycznie na platformie przez całą dobę.
Nic tylko znaleźć odrobinę czasu na naukę języka.

W
Wiola napisał/a: |

Fajna szkoła i wspaniała nauka języka angielskiego online.

A
Antonina napisał/a: |

Super nauka zdalna angielskiego na poziomie średnim

L
Liliana napisał/a: |

Zdecydowanie polecam naukę z ESKK. Kursy online na wypasie

I
Izabela napisał/a: |

ok

A
Arleta napisał/a: |

Dobry kurs online średniego angielskiego

M
Monika napisał/a: |

Polecam szkołę języka angielskiego.
Bezstresowa nauka we własnym tempie

O
Ola napisał/a: |

Spoko nauka.

M
Marta napisał/a: |

Jestem bardzo zadowolona z nauki online na kursie angielski średni

J
Justyna napisał/a: |

Nawet nie wiecie jaka to radość móc komunikować się w innym języku niż ojczysty. Polecam naukę z ESKK, kursy online są super tak, jak metoda nauczania angielskiego.

W
Weronika napisał/a: |

Fajna nauka online, wiec jak tu nie kontynuować nauki angielskiego.
Pozdrawiam fantastyczną szkołę!

W
Wiktoria napisał/a: |

Kurs OK.
Polecam

A
Adam napisał/a: |

W porzo nauka angielskiego.

O
Olga napisał/a: |

Polubiłam lekcje online angielskiego z ESKK, dlatego już dzisiaj zamówiłam kurs dla średnio zaawansowanych.
Pozdrawiam wspaniałą szkołę językową

A
Alina napisał/a: |

Uwielbiam naukę ESKK. Kursy są fantastyczne.

W
Wanda napisał/a: |

Jestem zadowolona.

W
Wojtek napisał/a: |

Bardzo odpowiadają mi kursy ESKK.

K
Klaudia napisał/a: |

Bardzo dobry angielski średni.
Jestem mile zaskoczona ilością ćwiczeń i zadań, fajna nauka we własnym tempie.

A
Adam napisał/a: |

Bardzo mobilizująca nauka angielskiego

E
Ewa napisał/a: |

Dobre podstawy angielskiego dla średnio zaawansowanych.
Uczę się systematycznie pół godzinki dziennie z dobrymi efektami.
Polecam

I
Iga napisał/a: |

Super możliwość odtwarzania w mp3.

L
Lidka napisał/a: |

W porządku kurs średniego. Słucham języka codziennie przy porannej kawie i w drodze do pracy. Efekty są. Polecam naukę z ESKK

A
Adrianna napisał/a: |

SuperKurs angielskiego.

D
Dominika napisał/a: |

Świetny kurs językowy angielskiego.

W
Wioletta napisał/a: |

Kurs wart swojej ceny.
Przyjemna nauka angielskiego.

W
Wiola napisał/a: |

Skuteczna nauka angielskiego.
Polecam kurs

K
Klaudia napisał/a: |

Kurs ok.

A
Antonina napisał/a: |

Wyjątkowo przyjemna nauka języka.

M
Marlena napisał/a: |

Super nauka angielskiego online we własnym tempie, bez wkuwania bezsensownych słówek.

H
Honorata napisał/a: |

Kurs przygotowany jest bardzo dobrze i ciekawie. Lekcje nie są nudne i można się wiele nauczyć. Polecam.

M
Magdalena napisał/a: |

Polecam

K
Karolina napisał/a: |

Przyjemna nauka, we własnym tempie. Lekcje online OK.

R
Roksana napisał/a: |

Średni angielski dobrze tematycznie opracowany, a gramatyka perfekcyjnie wytłumaczona.

W
Wioletta napisał/a: |

Przyjemna nauka online. Bardzo urozmaicona

K
Klaudia napisał/a: |

Mega kurs angielskiego, przyjemna nauka przyswajania słówek.
Polecam

E
Elwira napisał/a: |

Super nauka angielskiego, efekty szybko widoczne, można się uczyć w dowolnym momencie dnia.

W
Wiki napisał/a: |

Bardzo dobre kursy angielskiego jestem na poziomie B1, platforma przyjazna, intuicyjna, bardzo lubię korzystać z opcji online. Zachęcam i polecam W.

Z
Zosia napisał/a: |

Angielski średni bardzo przypadł mi do gustu, zwłaszcza kurs online.

M
Marysia napisał/a: |

Doskonale zorganizowana nauka angielskiego online.
Polecam kurs ESKK

A
Anna napisał/a: |

Jestem zadowolona, zrozumiale wyjasnione zagadnienia , ciekawe zadania , nauka wciagajaca

A
Aurelia napisał/a: |

To wyjątkowa przyjemność kontynuować naukę angielskiego z Państwem.

A
Ala napisał/a: |

Zdecydowanie polecam kurs dla średnio zaawansowanych.

W
Wacław napisał/a: |

Super angielski średni. Polecam platformę online.

A
Ala napisał/a: |

Wspaniały angielski.
Polecam

A
Anna napisał/a: |

Dobre lekcje online, nauka języka może być przyjemna.

E
Ewa napisał/a: |

Bardzo fajny kurs urozmaicone lekcje i solidna opieka nauczyciela.Polecam!

A
Adam napisał/a: |

Dobrze zapowiadające się lekcje angielskiego :-)

A
Antek napisał/a: |

Spoko nauka angielskiego.
Polecam

M
Małgorzata napisał/a: |

Nauka angielskiego z ESKK daje mi dużo przyjemności i widoczne efekty. Pracuję nad angielskim w swoim tempie, nie muszę się spieszyć. Polecam

M
Marlena napisał/a: |

Dla mnie wyjątkowo fajna nauka.

J
Justyna napisał/a: |

Super nauka angielskiego, polecam tę szkołę.

I
Igor napisał/a: |

Fajna nauka, polecam

E
Elżbieta napisał/a: |

Zakupiłam kurs z angielskiego dla średniozaawansowanych i jestem zachwycona. Jak skońcę zakupię kurs dla zawansowanych - serdecznie polecam.

M
Marek napisał/a: |

W porządku kury angielskiego. Spokojnie krok po kroku nauczycie się tego języka, bez żadnych problemów.

R
Robert napisał/a: |

Moja ulubiona nauka języka.

B
Beata napisał/a: |

Jestem wierną fanką kursów językowych ESKK.
Bardzo dobra szkoła.

W
Werka napisał/a: |

Polecam naukę angielskiego z eskk.
Świetny produkt.

E
Ewka napisał/a: |

Bardzo mi się spodobała nauka angielskiego. Polubiłam naukę języka

M
Małgosia napisał/a: |

Super nauka.
Polecam

A
Anna napisał/a: |

Skończyłem kurs podstawowy angielskiego z ESKK, i teraz czas na kolejny poziom. Nauka idzie mi świetnie, a rozbudowane elementy dodatkowe kursu pozwalają mi uczyć się tam gdzie chcę i kiedy chcę. Dziś widzę jak marnowałem dotychczas swój wolny czas. A dziś? Dziś nie ma wymówek, gdy biegam słucham audiobooka, gdy wieczorem leżę w łóżku to zamiast bez sensu chodzić po necie, poświęcam te parę minut na naukę online, a zeszyty do nauki wykorzystuję do notowania niezbędnych notatek. Czuję, że uda mi się skończyć ten kurs szybciej niż w trybie miesięcznym! :)

M
Magda napisał/a: |

Dobre kursy angielskiego, polecam naukę.

J
Justyna napisał/a: |

Dobrze znać podstawy angielskiego, a nauka z eskk bardzo mi odpowiada. Audiobooka słucham systematycznie i to właśnie materiały do odsłuchu sprawdzają się u mnie najlepiej. Polecam naukę z eskk mają różnorodne narzędzia do nauki języka. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Żanna napisał/a: |

Jestem zachwycona nauką angielskiego. Kupiłam pakiet max z dostępem do wszystkiego i kursu online i audiobooka. To był świetny zakup. Takiej różnorodności w podejściu do nauki języków dawno nie widziałam. Super nauka i efekty błyskawiczne. Myślę nawet o zakupie kolejnego kursu. Pozdrawiam

G
Grażynka napisał/a: |

Dla mnie genialny kurs.

W
Wanda napisał/a: |

Angielski na wysokim poziomie, gdybym raz jeszcze musiała zaczynać naukę angielskiego to tylko z tą szkołą. Pozdrawiam

E
Ewka napisał/a: |

Angielski w takiej formie da się lubić :-)
Polecam naukę z eskk, nie jest to czas stracony.

M
Małgorzata napisał/a: |

Kurs bardzo profesjonalnie przygotowany, przejrzysty. Bardzo różnorodne ćwiczenia. Super

P
Piotr napisał/a: |

Myślę, że to kompletny kurs starannie przemyślany i poukładany; polecam każdemu.

J
Julka napisał/a: |

Jestem na początku swojej przygody z kursem z angielskiego dla średniozaawansowanych i jestem zadowolona. Materiały są starannie przygotowane, różnoraki sposób uczenia przyciąga do nauki. Cena bardzo dobra do proponowanej trreści.

J
Jolanta napisał/a: |

Witam, porównując kurs angielskiego z francuskim, to :
przeszkadza mi, iż polecenia do ćwiczeń są tylko po angielsku, bez wersji polskiej,
brak wersji polskiej opowiadań, dialogów,
podręcznik zawiera mniej materiału niż odpowiednik francuskiego kursu, mniej stron.
Poza tym jestem bardzo zadowolona, jestem fanką waszych kursów. Ćwiczę kiedy chcę i jak długo chcę, nie jestem związana żadnymi terminami, materiały ciekawe, no i ta wymowa, można ją ćwiczyć słuchając tekstów na okrągło. Podsumowując, francuski 5+, francuski 4. Pozdrawiam.

A
Anton napisał/a: |

Wskakuję na kolejny poziom angielskiego, gdyż nauka z eskk bardzo mi odpowiada.

N
Natasza napisał/a: |

Kontynuuję naukę angielskiego, bo naprawdę warto. Kursy angielskiego eskk są super opracowane pod kątem samodzielnej nauki, nie mam żadnych problemów z przyswajaniem nowych słów czy zwrotów. Kurs na wysokim poziomie, polecam

J
Julita napisał/a: |

Super kurs angielskiego, nie spodziewałam się tak szybkich efektów szczególnie w mowie. Napisać coś zawsze łatwiej, ale powiedzieć, a tutaj proszę - miła niespodzianka. Polecam naukę z eskk.

R
Ryszard napisał/a: |

Bomba kursy angielskiego kontynuuję naukę, bo polubiłem lekcję online i tę formę nauki.

A
Anna napisał/a: |

Kurs ze współczesnym słownictwem dużo nagrań z jednoczesnym tlumaczeniem co pozwala szybciej "łapać" listening i strzał w dziesiątkę native speaker.

M
Marta napisał/a: |

Bardzo dobry kurs,kupiłam zeby powtórzyć materiał i okazał sie strzałem w 10tkę. Mam zamiar przerobic do końca a potem kupić kolejna czesć.

J
Justyna napisał/a: |

Kontynuuję naukę angielskiego z eskk, bo to najfajniejsze materiały do nauki pod słońcem. Wszystko pięknie przygotowane tematycznie uczę się zagadnień potrzebnych mi na co dzień, do tego różnorodność zadań sprawia, ze nie popadam w monotonię. Uwielbiam naukę online, nie spodziewałam się, że polubię naukę języków, w szkole to zawsze był koszmar. Pozdrawiam, zadowolona studentka Justyna

P
Paweł napisał/a: |

Taki kurs to dobry pomysł na utrzymanie kontaktu z językiem obcym zwłaszcza w okresie pandemii.
Dobrze skonfigurowany z wieloma opcjami nauki. Wersja on-line pobudza do aktywności a podręcznik do utrwalania materiału. Prace domowe to świetna weryfikacja postępów. Brawo !

M
Mateusz napisał/a: |

W porządku angielski pod każdym względem.
Myślę, że skorzystam z oferty eskk jeszcze nie raz.
Zastanawiam się właśnie nad nauką hiszpańskiego, zatem do zobaczenia na kolejnym kursie.

S
Sylwia napisał/a: |

Fantastyczna nauka, polecam
Kurs idealnie przygotowany pod kątem nauki poza domem i oczywiście w domu.

P
Paweł napisał/a: |

Chcę się pochwalić że ukończyłem kurs angielskiego dla początkujących i sam sobie pracę w UK znalazłem :) Bez problemu dogaduję się z rodowitymi Brytyjczykami. Teraz uczę się na poziomie dla średniozaawansowanych i kupię ostatni kurs dla zaawansowanych ;)

A
Andrzej napisał/a: |

Skuteczna nauka angielskiego, robię ogromne postępy mimo, że poświęcam na naukę tylko dosłownie 20-30 minut dziennie. Dla mnie bomba kurs.

Z
Zofia napisał/a: |

Dobre kursy językowe i przemiły dział obsługi klienta.

M
Misio napisał/a: |

Super kursy angielskiego, tylko, ze by tak więcej czasu szło w ciągu dnia wygenerować na naukę.

K
Klaudia napisał/a: |

Dobry kurs w super cenie!

B
Beata napisał/a: |

Kontynuuje naukę angielskiego, bo ten kurs to super sprawa!

I
Iwona napisał/a: |

Super angielski, szczególni polecam kurs online. Polubicie naukę angielskiego gwarantuję, nie ma innej opcji :-) Pozdrawiam Iwonka

P
Piotr napisał/a: |

Uważam ze kurs do nauki angielskiego jest w miarę dobry , więcej powinno być mówienia po angielsku i najbardziej przydatne słówka do porozumiewania się .
Korzystałem z darmowych lekcji online dla początkujących z angielskim .
Będę chciał wykupić od Państwa kurs online dla początkujących do niski angielskiego

M
Maria napisał/a: |

Idealny kurs angielskiego.

M
Marek napisał/a: |

Bardzo dobry kurs angielskiego.
Nie mam żadnych uwag do materiałów, już się przekonałem, że są po prostu skuteczne.

J
Janek napisał/a: |

Megaaaaaaaaaa nauka angielskiego.
Wszystko czytelnie, jasno, mądrze i profesjonalnie opracowane.
Spokojnie opanujecie materiał z danych lekcji.
Ja potrzebowałem na opanowanie podstaw angielskiego niecały rok.
POzdrawiam J.

O
Ola napisał/a: |

Wspaniały kurs angielskiego, poświęcam codziennie pół godzinki na naukę i jestem z siebie dumna jak paw.

F
Franciszka napisał/a: |

Jestem zachwycona nauką z eskk.
Pozdrawiam wspaniałych nauczycieli języków obcych.

D
Danuta napisał/a: |

Super Kurs.
Trzymacie poziom!
Brawo

B
Brygida napisał/a: |

Witam, kontynuuję moją przygodę z angielskim, bo mi taka metoda nauki bardzo odpowiada.

K
Karina napisał/a: |

Kursom językowym eskk wystawiam ocenę celującą i gorąco pozdrawiam.

P
Pawel napisał/a: |

To moja pierwsza styczność z kursem online..... przyznam że szczerze lekko inaczej nauka będzie wyglądać.
Najważniejsze zastrzeżenie / spostrzeżenie dotyczy opieki nauczyciela - chciałbym żeby bardzie mnie on mobilizował - wszyscy się uczymy więc myślę że ESKK nie poczuje się urażone ;)
Dobrze by było jeżeli np. 2 razy w tygodniu (warunek min. 1 raz w tygodniu - każdy kursant musi mieć lekcję online) - na bieżąco rozmowa o błędach, lekcjach, postępach w nauce itp..... a nie najważniejsze dla uczniów - ciągłe mobilizowanie do nauki - sam widzę po sobie że to jest potrzebne (cholernie potrzebne) - zostawienie tego w sposób że od ucznia to zależy jak szybko będzie się uczył to bardzo cwany sposób, ale ta taktyka działa na krótką metę........

B
Basia napisał/a: |

Bardzo dobre kursy angielskiego, korzystał już z trzeciego poziomu nauki i jestem bardzo zadowolona szczególnie z możliwości nauki online w każdym miejscu.

P
Paulina napisał/a: |

świetny kurs,różnorodna tematyka,super wyjaśniona gramatyka, polecam.

A
Alicja napisał/a: |

Niezwykle skuteczna metoda nauczania angielskiego, polecam kurs eskk

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO