Inne witryny Grupy Schouten & Nelissen

Kurs „Pisanie scenariuszy telewizyjnych i filmowych”

Kurs pisania scenariuszy telewizyjnych i filmowych dostarcza praktycznych wskazówek na temat pisania poszczególnych elementów scenariusza. Dowiesz się, w jaki sposób tworzyć interesujących bohaterów i dialogi, poznasz zasady budowania napięcia i kształtowania postaci. W materiałach kursu omówiono także zasady dokonywania adaptacji filmowej, a także pisania scenariuszy telewizyjnych, teatralnych, do gier, teledysków, filmów dla dzieci, komedii, kryminałów, seriali, filmów reklamowych, obyczajowych czy dokumentalnych.

Kurs pisania scenariuszy dostarczy Ci cennej wiedzy na temat tego jak „od kuchni” wygląda zajęcie scenarzysty, z jakimi problemami w tej pracy możesz się spotkać i jak je rozwiązywać. Wykonując liczne ćwiczenia praktyczne na pisanie scenariusza, będziesz mógł wypróbować swój talent i pracować nad rozwijaniem umiejętności.

Cennym uzupełnieniem zdolności praktycznych może być nasz kurs poprawnej polszczyzny, który pomoże Ci nabrać biegłości w pisaniu językiem ojczystym.

Z naszego kursu pisania scenariuszy filmowych i telewizyjnych skorzystało już ponad 1 100 osób!

Sprawdź także ofertę na inne kursy artystyczne od ESKK, które pomogą Ci rozwijać swoje pasje.

czas ESKK

Kurs pisania scenariuszy w przyjaznych warunkach - uczysz się, kiedy i gdzie chcesz, bez stresu i w pełni komfortowo.

słówka ESKK

Poznasz, jak wygląda pisanie scenariusza krok po kroku.

nauczyciel ESKK

Wszystkie kursy ESKK zapewniają opiekę doświadczonego nauczyciela.

Okładka kursu „Pisanie scenariuszy telewizyjnych i filmowych”

Liczba pakietów informacje o pakiecie 16

Poziom trudności: początkujący

Cena: 1680 zł ->299 zł

Opinie: (35 głosów)

Świadectwo: tak

Zamawiam Lekcja próbna ZA DARMO

Czego się nauczysz?

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

Prace domowe to świetny sposób, aby sprawdzić w praktyce wiedzę zdobytą na kursie. Warto z tej możliwości skorzystać i poznać swoje mocne oraz słabe strony. Serdecznie zachęcam wszystkich studentów do kontaktu ze mną i zadawanie pytań. Wspólnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Magdalena Kopczany: absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Magdalena Kopczany

Komentarze studentów


M
Monika napisał/a: |

Jestem mega zadowolona z kursu! Uwielbiam ten kurs i bardzo cieszę się, że podjęłam się nauki ? wszystkie zadania robię bezbłędnie i co najważniejsze uczę się chętnie z wielką przyjemnością i radością ?? mam nadzieję, że rozwinę się w branży telewizyjnej ♥️♥️

W
Wacław napisał/a: |

I mam swój pierwszy scenariusz, własny, oryginalny! dzięki eskk.

U
Ulka napisał/a: |

Kurs ok, wart zakupu

A
Adam napisał/a: |

Kurs ok. Nie spodziewałem się, że będę posiadał taki potencjał pisarski.

K
Krystyna napisał/a: |

Bardzo dobry kurs, uczy podstaw tworzenia scenariuszy w przyjemny, konkretny, prosty sposób.
Jestem bardzo zadowolona z zakupu tego kursu.
Pozdrawiam Krystyna

M
Monika napisał/a: |

Witajcie. Przypadkowo kliknęłam na tą stronę i natchnęłam się na kurs pisania scenariuszy telewizyjnych i filmowych. Kliknęłam Lekcja próbna ZA DARMO i wysłali materiały na e-mail. Czytam tą lekcję uważnie, robię notatki i uważam, że jest to bardzo interesujący kurs. Będę kontynuować dalsze lekcje, ponieważ chcę wrócić do branży fotomodellingu i mam propozycje już z Warszawy żeby pisać scenariusze do krótkometrażowych filmów, kto wie, może uda się napisać swój własny scenariusz filmu. Książki trzy już pisałam o tematyce thriller/kryminał/romans/, ale jakoś nie miałam odwagi wydać książek na światło dzienne. Może nabiorę odwagi i napiszę scenariusz do swoich książek :)

J
Joachim napisał/a: |

Kurs bardzo przydatny krok po kroku uczy jak przygotować pod pisanie scenariuszy. U mnie na razie powstają bardzo krótkie scenariusze do filmów krótkometrażowych, ale z czasem któż to wie.

P
Piotr napisał/a: |

Już dwa scenariusze mam za sobą, co prawda jedynie dla teatrzyków przedszkolnych, ale przecież od czegoś trzeba zacząć :-) Kurs pozwala zebrać całą swoją dotychczasowa wiedzę w jedną całość. Polecam

Z
Zenek napisał/a: |

Kurs zakupiony, dam znać czy kurs natchnął mnie na jakiś pomysł scenariuszu. Pozdrawiam Z.

M
Mirek napisał/a: |

Uczę się podstaw pisania scenariuszy w ten sposób odreagowuję i czekam na lepsze czasy w tym trudnym czasie.

N
Natalia napisał/a: |

Kilka miesięcy temu powiedziałam sobie, a może tak spróbuję napisać jakiś scenariusz na przedstawienie w przedszkolu i tak zaczęła się moja przygoda z tym kursem :-)

I
Iga napisał/a: |

Kurs zakupiony, zabieram się właśnie za tę lekturę, czytając komentarze widzę, że warto.

M
Marta napisał/a: |

Kurs ukończony, póki co mam za sobą pierwsze scenariusze do teatrzyków przedszkolnych, ale są chęci na więcej a to już coś.

M
Majka napisał/a: |

Dobry kurs eksternistyczny, fajnie móc uczyć się we własnym M.

K
Krystyna napisał/a: |

Zawsze maiłam smykałkę do pisania długich opowiadań, sama wymyślam moim dzieciom bajki i opowiadam im na dobranoc, postanowiłam spróbować swoich sił jak scenarzysta, tak chociaż pod kątem scenariuszy dla dzieci na jasełka, dzień mamy, dzień wiosny czy inne okoliczności. Mam nadzieję, ze ten kurs pozwoli mi rozwinąć skrzydła w tym zakresie.

R
Radek napisał/a: |

Bardzo ciężka tematyka - pisanie scenariuszu, cieszę się, ze znalazła się osoba, która podjęła się tego tematu. Z chęcią przeczytam cała lekturę R.

M
Magda napisał/a: |

Trudna pasja - pisanie scenariuszy ale dla żadnych wrażeń polecam kurs.

A
Anna napisał/a: |

Kurs pisania scenariuszy zakupiłam rok temu, jestem nauczycielką nauczania początkowego, ale dodatkowo tworzę scenariusze do widowisk przedszkolnych typu: dzień mamy, jasełka. Sprawia mi to ogromna frajdę.

K
Kordian napisał/a: |

Kurs ok.
Jak tylko skończę mój pierwszy rozdział scenariusza jasełek zaraz do Państwa podeślę.
Pozdrawiam

R
Roman napisał/a: |

Moje pierwsze dzieła są już wykorzystywane w przedszkolu. Pisanie scenariuszy nie jest wcale takie trudne, najważniejsze to mieć pomysł na scenariusz, a potem już jakoś idzie. Kurs polecam sporo rzetelnej, fachowej wiedzy, która szybko spożytkujecie. R.

I
Ignacy napisał/a: |

Powiem, że obawiałem się zakupu kursu pisania scenariuszy, ale profesjonalizm autora bardzo mnie urzekł. Dla stawiających pierwsze kroki scenarzystów wspaniała lektura. Polecam

J
Jacek napisał/a: |

moje życie to scenariusze - rozpoczęte, skończone i to które drzemią

M
Mariusz napisał/a: |

Czy ktoś z Państwa napisał sam swój scenariusz, po zapoznaniu się z tym kursem i wykorzystywał go w życiu zawodowo, są tutaj takie osoby, pytam z ciekawości? Obecnie kończę nauczanie w tym kierunku w eskk i szukam osób z doświadczeniem w temacie pisania scenariuszy.

M
Mariusz napisał/a: |

Kurs ok.,
zakupiłem, bo pisze drobne scenariusze pod dziecięce projekty, a trudno znaleźć dobry kompetentny materiał nawet w dzisiejszych czasach. Dla początkujących copy writerów pomocny.

G
Grzegorz napisał/a: |

Kurs fajnie i w przystępny sposób uczy podstaw pisania scenariuszy. Dla początkujących scenarzystów takich jak ja idealny kurs.

W
Wiktor napisał/a: |

Kurs inny od wszystkich. Polecam przyszłym scenarzystom.

S
Sława napisał/a: |

Wspaniały kurs dla początkujących scenarzystów.
Doskonały poradnik pisarki.
Pomoc nauczyciela bezcenna.
Dziękuję!

K
Karolcia napisał/a: |

Jestem w połowie kursu, właśnie nauczycielka tego kursu odesłała mi moje kolejne zadanie domowe. To był krótki scenariusz w punktach. Jaka jestem szczęśliwa gdyż w zasadzie nie ma w nim poprawek Hurrraa. Chyba mam talent do pisania scenariuszy filmowych.

A
Andrzej napisał/a: |

Kurs idealny na naukę pisania szczególnie krótkich scenariuszy. Polecam

N
Nikodem napisał/a: |

Bardzo ciekawy kurs nauczył mnie w szybki sposób pisać krótkie, ciekawe opowieści. Obecnie zdobyte na kursie umiejętności wykorzystuję stawiając pierwsze kroki w redagowaniu gazety lokalnej, ale kto wie, może w przyszłości napiszę niejeden scenariusz.

Z
Zbigniew napisał/a: |

Bardzo praktyczny i pomysłowy kurs.

H
Hanna napisał/a: |

Dziękuję eskk za kurs pisania scenariuszy, a szczególnie nauczycielowi za odpowiednie pokierowanie moim rozwojem pisarskim. Obecnie piszę krótkie scenariusze animacyjne, a wszystko dzięki wam.

B
Bartosz napisał/a: |

Fajny kurs na początek. Pierwsze scenariusze już za mną. Co prawda póki co jedynie teatrzyki dla dzieci ale zawsze coś. Fajny materiał.

O
Olga napisał/a: |

Całkiem dobry materiał dla takich jak Ja - stawiających pierwsze kroki w zakresie pisania scenariuszy. Od czegoś przecież trzeba zacząć a dzisiaj o praktyczne porady za niewielkie pieniądze bardzo trudno. Dzięki za ten kurs.

M
Marcelina napisał/a: |

Fajny kurs sprawdzenia się w pisaniu scenariuszy. Obecnie tworzę małe senariusze pod przedstawienia teatralne dla dzieci w wielu przedszkolnym. Ale kto wie, może i scenariusz filmowy powstanie.

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Użytkownicy, którzy kupili ten kurs, kupili również


Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO