Inne witryny Grupy Schouten & Nelissen

Kurs skutecznej komunikacji

Rozpocznij szkolenie z komunikacji interpersonalnej, jeśli chcesz nauczyć się skutecznie komunikować, a dzięki temu poprawić swoje życie zawodowe, rodzinne i towarzyskie. Efektywne porozumiewanie się pozwoli Ci łatwiej osiągać swoje cele i czerpać więcej satysfakcji z życia. Kurs komunikacji interpersonalnej jest praktycznym poradnikiem na temat tego, jak skutecznie rozmawiać się z innymi. Omawia różne aspekty komunikacji: werbalną, niewerbalną, interpersonalną oraz porozumiewanie się w trudnych sytuacjach i w trakcie negocjacji w zespole, w firmie lub z klientem.

Szkolenie z komunikacji porusza także takie tematy jak przekonywanie i perswazja, asertywność, wystąpienia publiczne oraz różnice w komunikacji interpersonalnej (np. mężczyzn i kobiet). Kursy ESKK podpowiadają praktyczne rozwiązania dotyczące komunikacji codziennej, w kontaktach zawodowych oraz między przedstawicielami różnych kultur. Sprawdź również inne nasze kursy rozwoju osobistego oraz ciekawe kursy hobbystyczne.

czas ESKK

Ucz się swobodnie i bezstresowo - sam wybierasz czas i miejsce na szkolenie interpersonalne.

słówka ESKK

Dowiesz się, na czym polega skuteczna komunikacja interpersonalna i zdobędziesz umiejętność świadomego kierowania przekazem werbalnym i niewerbalnym zarówno w kontakcie z pracownikami w firmie, jak i z klientami.

nauczyciel ESKK

Przez cały kurs będziesz mieć wsparcie doświadczonego nauczyciela.

Okładka kursu „skutecznej komunikacji”

Liczba podręczników 12

Poziom trudności: początkujący

Cena: 1260 zł ->299 zł

Opinie: (31 głosów)

Zamawiam Lekcja próbna ZA DARMO

Czego się nauczysz?

Słowo od nauczyciela

słowo od nauczyciela

Wielu moich studentów przekonało się, że warto systematycznie odrabiać prace domowe. To dzięki nim łatwiej zapamiętują zdobytą wiedzę oraz osiągają lepsze wyniki. Zatem zachęcam wszystkich do ćwiczeń oraz kontaktu ze mną, bo jestem tutaj, żeby wam pomóc i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Karolina Kaliszan: koordynator nauczania ESKK
Karolina Kaliszan

Komentarze studentów


I
Ilonka napisał/a: |

Dobre lekcje komunikacji międzyludzkiej. Kurs bardzo praktycznie podchodzi do tematu skutecznej komunikacji i wzajemnego zrozumienia. Już nie mogę się doczekać kolejnego zeszytu. Pozdrawiam

A
Anna napisał/a: |

Świetny kurs komunikacji.

K
Klaudia napisał/a: |

Dzięki kursowi skutecznej komunikacji, nauczyłam się ważyć słowa i dobierać odpowiedni ton do swojej wypowiedzi. Zupełnie inaczej podchodzę do innych ludzi, do swoich współpracowników, przede wszystkim z większym zrozumieniem. Obecnie toleruję zachowania, które wcześniej uważałam za niepoprawne. Polecam kurs.

N
Natalia napisał/a: |

Po tym kursie nauczyłam się odważnie mówić to co myślę. Polecam

Z
Zuzanna napisał/a: |

Od lekcji dotyczących mowy ciała myślałam, że się nie oderwę, tak ciekawa lektura, ogólnie kurs doskonale uczy relacji interpersonalnych i zrozumienia zachowań. Polecam

A
Anka napisał/a: |

Skutecznie się komunikujesz, skutecznie pracujesz.
Dlatego zainwestowałam w ten kurs, z ogromna korzyścią dla firmy i dla całego zespołu.
Polecam kursy zawodowe eskk.

N
Natan napisał/a: |

Komunikacja ma znaczenie przekonał się każdy, kto prowadzi firmę. A ten kto osiąga zyski, może być pewien, że z komunikacją nie ma u niego problemów. Polecam kurs nauczył mnie komunikacji w biznesie.

J
Janina napisał/a: |

Świetny kurs uczy technik skutecznej komunikacji, bez błędów i nieporozumień, w kulturalny i przystępny sposób. Polecam J.

R
Rafał napisał/a: |

Super kurs, na tacy podaje techniki komunikacji zarówno werbalnej jak i niewerbalnej, przejrzyście, czytelnie i na temat. Polecam

M
Marek napisał/a: |

Od zawsze wiadomo, ze dobry przepływ informacji to sukces na każdej płaszczyźnie życia.
Zatem śmiało możecie zainwestować w ten kurs, bo warto.

N
Natalia napisał/a: |

Komunikowanie się ma ogromne znaczenie w każdej sferze życia, a już szczególnie w tej międzyludzkiej, warto znać zatem wszystkie metody poprawnej komunikacji. Kurs polecam uczy krok po kroku zachowań w rożnych mniej czy bardziej stresujących sytuacjach. A przede wszystkim uczy jak wyjść obronną ręką z różnych opresji, nie urażając przy ty, nikogo.

W
Wanda napisał/a: |

Kurs OK.
Najważniejsze to komunikować się tak, aby się zrozumieć.
Pozdrawiam

K
Krzysztof napisał/a: |

Z przepływem informacji w prawie każdej firmie, w której pracowałem były problemy. Teraz przydatne porady z kursu komunikacji wprowadziłem od razu do firmy, efekty już widać :-) Pozdrawiam K.

A
Adam napisał/a: |

Zawsze powtarzam mojemu zespołowi, ze dobra komunikacja miedzy nami to podstawa sukcesu. Świetny kurs. Pozdrawiam

M
Misia napisał/a: |

Dbajmy o nasze relacje nie tylko te osobiste także zawodowe. Polecam kurs

K
Kasia napisał/a: |

Relacje w pracy są równie ważne jak relacje rodzinne. Dobry przepływ informacji w firmie to podstawa. Spędzamy tam przecież 8 godzin dziennie, a niejednokrotnie znacznie więcej. Warto zadbać o to, aby ta praca była nie tylko skuteczna ale i odbywała się w miłych warunkach. Bądźmy dla siebie po prostu lepsi. Pozdrawiam

J
Jola napisał/a: |

Chodziłam na kurs stacjonarny z technik komunikacji, ale postanowiłam swoją wiedzę usystematyzować tym bardziej, ze trochę czasu minęło od tamtego szkolenia, a świat idzie naprzód w każdej dziedzinie. Ciekawy program kursu. Mam nadzieję, że uda mi się chociaż po części wykorzystać umiejętności nabyte na kursie. Pozdrawiam gorąco

M
Mikołaj napisał/a: |

Komunikacja najważniejsza, w domu, na podwórku, w pracy, czy na osiedlu.
Szkoda, ze tak niewiele osób zwraca na to uwagę.
Dobry kurs, nie wiedziałem, że specjalizujecie się także w kursach zawodowych, super!

M
Mirosława napisał/a: |

Komunikacja ważna sprawa :-)
Nie tylko w relacjach biznesowych.
Polecam kurs wszystkim, nie tylko dyrektorom zarządzającym.
Szkolenia z komunikacji powinni przechodzić wszyscy pracownicy już na wstępie o ile łatwiejszy były wtedy przepływ informacji i od razu na korzyść zmieniłyby się relacje między pracownikami danej firmy.
Chociaż to chyba zbyt piękne, aby mogła stać się rzeczywistością, co nie zmienia faktu, ze kurs wart jest uwagi. Pozdrawiam

P
Paweł napisał/a: |

Nauka porozumiewania się powinna już być wprowadzona w szkole podstawowej. Uniknęlibyśmy wielu życiowych problemów komunikacyjnych.
Kurs polecam sprawdza się w życiu doskonale.
ps.
Prośba :-) Rozmawiajmy ze sobą.

P
Paulina napisał/a: |

Komunikacja odwieczny problem narodów. O ileż łatwiej by nam się żyło, gdybyśmy potrafili się precyzyjnie, otwarcie komunikować. Przepływ informacji jest ważny nie tylko w związku ale także w firmie. Polecam zatem rodzinie, małżonkom, pracodawcom i pracownikom. Obowiązkowa lektura. Pozdrawiam

S
Sonia napisał/a: |

Coraz częściej wydaje mi się, że nie umiemy się ze sobą już w ogóle komunikować. W dobie facebooka i twittera życie towarzyskie i rozmowy zeszły na drugi plan. Tak trudno o miłą i skuteczną komunikację w dzisiejszych czasach, to smutne... A kurs bardzo dobry, polecam

M
Michał napisał/a: |

Fascynyjący kursw komunikacji, nigdy nie byłem najlepszy w dialogu, obecnie zaczynam się przełamywać, ale jeszcze długa droda przede mną. Polecam kurs.

D
Dorota napisał/a: |

Polecam kurs!
Znajomośc komunikacji szczególnie niewerbalnej przyda się każdemu.
Będziecie zaskoczeni ile można wyrazić mową ciała.

J
Janusz napisał/a: |

Mi najbardziej do gusty z całego kursu skutecznej komunikacji przypadła mowa ciała czyli komunikacja niewerbalna. Moja żona już ma mnie dość, gdyż każde jej zachowanie w ostatnim okresie komentuję.
Warto poświęcić tej lekturze kilka minut, dobry kurs.

P
Patryk napisał/a: |

Wspaniały kurs komunikacji werbalnej i niewerbalnej polecam wszystkim lubiącym samodzielne dokształcanie się.

A
Asia napisał/a: |

Jak się komunikować między sobą bezproblemowo? Teraz już wiem, polecam.

M
Malwina napisał/a: |

Bardzo dobry kurs komunikacji. Nie tylko nauczył mnie słuchać innych, ale przede wszystkim nauczył mnie asertywności z czego się niezmiernie cieszę, gdyż należałam do osób, którym bardzo trudno było powiedzieć - nie.

K
Karola napisał/a: |

Stosunki miedzyludzkie są ważne. Zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Tyle złego powstaje na gruncie niepotrzebnych nieporozumień. Polecam ten kurs wszystkim, którzy na co dzień wiele się komunikują. Pracuję jako telemarketerka i poytrafię odczytać emcje nawet w słuchawce. Dobry kurs.

E
Ewelina napisał/a: |

Niezwykle praktyczny kurs komunikacji miedzyludzkiej.

B
Baśka napisał/a: |

Komunikowanie się ... sami wiemy, jak to czasami jest. Nie raz się zastanawiałam czy coś jest ze mną nie tak. Odkąd jestem w posiadaniu tego kursu w życie w grupie jest o wiele łatwiejsze. Dzięki za wszechstronne poradnictwo.

S
Sylwia napisał/a: |

Komunikacja jest ważna na co dzień. Dlatego zdecydowałam się na ten kurs.

T
Tina napisał/a: |

Czas zacząć się poprawnie komunikać zarówno werbalnie jak i niewerbalnie. Już widzę, jak tej umiejętności będą mi wszyscy zazdrościć. Jestem na trzeciej lekcji kursu i chyba wykupię kurs do końca.

M
Maciej napisał/a: |

Pracuję jako przedstawiciel handlowy ten kurs bardzo mi pomógł w komunikacji handlowej. Extra szkolenie.

J
Joanna napisał/a: |

Byłam kiedyś osoba mało dyplomatyczną, kurs komunikacji pomógł mi zrozumieć oraz nauczyć się poprawnej komunikacji międzyludzkiej nie tylko w kwestiach zawodowych. Czasami warto zainwestować w takie materiały.

W
Waldek napisał/a: |

Ciekawy kurs i warto się na niego zapisać choćby dla siebie samego.

A
Amelia napisał/a: |

Polecam ten kurs. Dzięki niemu poznałam różne formy komunikacji między ludźmi co przydało mi się w pracy.

Zostaw swój komentarz

Twój adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola *

*

Użytkownicy, którzy kupili ten kurs, kupili również


Kliknij i odbierz PÓŁ kursu ZA DARMO